PDA

View Full Version : cat trebuie sa il mai suportam pe jegul asta de J. Bond?



relansat
19th May 2010, 14:28
astazi 40 mii oameni s-au strans sa protesteze, iar el mananca rahat cu apa rece.
bag p#la. eu nu mai rezist in tara asta de rahat in care un ***** cu ochi posteaza la comanda pe #politica:headbang::headbang::headbang::headbang:

Tyler Durden
19th May 2010, 14:31
Era inevitabil sa se ajunga aici. Postacul este exasperant si pe fondul asta de nervozitate, jegu' continua imperturbabil sa-si faca treaba de activist de partid. Sa se spele pe cap cu el aia care-l sustin pe nenorocitul care se ascunde in spatele nick-ului Bond.

relansat
19th May 2010, 14:39
stii ce-i amuzant? noi vrem o revolutie, vrem sa ii dam jos pe nenorocitii astia, dar nu-i putem da bann unui sclav basist :cry:

caca-m-as pe tara asta

Novac
20th May 2010, 00:58
treadul este de maxima mare actualitate luind in considerare foametea in care ne baga nenorocitii de la guvernare si este binevenit OLS-ului mult prea procupat de rapid, steaua, dinamo, federeri, plusenci sau alti luptatori de wrestling :D, bravo Relansate! Plm, traim intr-o tara in care grimasele din jurul gurii sunt indreptate in jos... asta m-a frapat acum multi multi ani, la prima iesire din tara (in Danemarca) ca batranii nostri au ridurile de expresie indreptate in jos ia vesticii in sus... de la prea mult ras.

*



Acum ma duc sa-l denigrez pe moldovean!

PS. Daca are careva sange in instalatie sa mute treadul asta pe politica!

Tim
20th May 2010, 14:53
bond nu este un user.
gabriel nu este un user.
Hoara nu este un user.
Ei si cei ca ei sunt membri sau membre de partid.Ei sunt insusi partidul.Odata cu disparitia ciumei portocalii dispar si ei si devin niste bieti asistati sociali!

Gabri3l
20th May 2010, 15:19
bond nu este un user.
gabriel nu este un user.
Hoara nu este un user.
Ei si cei ca ei sunt membri sau membre de partid.Ei sunt insusi partidul.Odata cu disparitia ciumei portocalii dispar si ei si devin niste bieti asistati sociali!

bai postacule... [...] a lui Ciuhandu de la Timisoara!!:mda:
ai vazut ca te iau aproape toti in baza pe 365 cu ineptiile tale de postac, nu mai postezi acolo ca sa nu fii ridicol... si acum ai ajuns sa aberezi si pe acest forum:headbang:
[...]... parca ti-am mai zis o data sa nu mai faci pe altii in virtual ceea ce esti tu de fapt in realitate!:rosu: lasa macar pe altii sa spuna asa ceva, daca asta cred ei!
ps: si daca mai vad o data ca imi postezi numele in toate ineptiile tale de postac... chiar ca promit ca am sa-mi fac timp o data sa dau de tine pe la Timisoara. si daca ma chinui putin, cred ca si stiu pe unde o sa dau de tine pe acolo.

Tim
20th May 2010, 15:36
Sa vii imbracat in oranj ca sa nu te confund!:cry:

Tyler Durden
27th August 2010, 14:23
In sfarsit Bond a capatat ceea ce merita, cateva glanduri peste falci i-au mai imbujorat fata palida.