PDA

View Full Version : Etapa 15: Fc Unirea - Fc Farul



ADelPiero
21st November 2004, 23:05
Sambata, 27 noiembrie: ora 14.00: Fc Unirea - Fc Farul
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bill
21st November 2004, 23:25
Va trebui sa castigam. E la fel ca si inainte de meciul cu Craiova, nu avem decat varianta victoriei. Farul vine dupa victoria cu Rapid cum venea si Craiova. In mod sigur au impresia ca nu au cum sa nu scoata puncte de la Alba si sper sa profitam de asta.

tchibos
21st November 2004, 23:26
La ce joaca Farul acum, ar fi pacat sa nu ia cele trei puncte, mai ales ca la echipa adversa nu e chiar atmosfera prielnica obtinerii unui rezultat bun. Daca National pierde la Bacau si Farul bate cu 4-0 in deplasare Farul termina turul pe locul doi. :yeah: Ce frumos ar fi !!! E greu dar nu imposibil. Ca intotdeauna merg pe Farul!!!
------------------------------------------------------------------
/hello /hello /hello HAI ALB-ALBASTRII !!! /hello /hello /hello

ADelPiero
21st November 2004, 23:43
la cat de uniti suntem .... cred k se va termina 1-4 :shock:

Saber Rider
22nd November 2004, 00:16
Hmm ... Farul este o echipa mai in forma acum decat Apulum, mai ales dupa rezultatul cu Rapid. Dar poate aparea la constanteni si o superficialitate in joc data de locul onorabil pe care a ajuns acum.

adi_cta
22nd November 2004, 10:14
Farul va veni acasa cu puncte de la Alba Iulia.

Quartz@nu
22nd November 2004, 19:07
0-2 asa va fi ....sper ca Bosanceanu sa nu mai faca vreo misculatie ca la brasov - Farul .
jucam bine , iar echipa are o ambitie cum nu am mai vazut la Constanta !!!
VISUL CONTINUA !!!! :rolleyes:

bill
23rd November 2004, 13:14
Despre ce misculatii vorbesti? Te pomenesti ca daca pierde Farul o sa sustineti ca a fost blat.

ADelPiero
23rd November 2004, 18:24
ar fi foarte frumoasa o victorie ... la despartire ;)

Al Dracu
23rd November 2004, 18:37
@bill Pentru cine il cunoaste pe Bosinceanu nu ar fi o noutate faptul ca din retur (sau chiar de la meciul cu Alba Iulia) echipa sa inceapa sa-si iasa din forma si sa se multumeasca in final cu un loc la mijlocul clasamentului. Daca va fi asa cred ca ati fi curiosi sa stiti unde s-ar duce punctele pe parcurs! :ok: Bineinteles ca imi doresc sa nu se intimple asta dar sint farist de 30 de ani si am vazut multe "kestii"!

Papagilus
24th November 2004, 02:08
Ai dreptate. Am vazut de prea multe ori "kestiile" astea.
Totusi sper "sa nu-si bage dracul coada".
Pronostic: 2.

Seahawk
24th November 2004, 05:19
O victorie e vitala..pronostic 1-3 ii batem sigur..pentru ca suntem in forma..si pentru ca Apulum joaca slab..
Oricum daca stai sa compari echipele..Farul este mai buna din aproape toate punctele de vedere..situatie financiara :evil: , lot de jucatori :evil: , antrenor :evil: ...si deci logic este sa continuam
Apulum are avantajul terenului propriu totusi
Sper sa nu ne lasam pe o ureche..si sa continuam evolutiile bune..
FORZZA FARUL!!! VINCI PER NOI!!!!!!
apulum unirea - farul 1-3 (goluri cristocea, lungu si barbu)

bill
24th November 2004, 12:06
Toata lumea e convinsa ca bate Farul. Sper ca si jucatorii Farului sunt la fel de convinsi. Asta e primul pas spre infrangere:D

ADelPiero
24th November 2004, 12:30
cand esti sigur de ceva... atunci gresesti :D ...
deci sunt foarte sigur k bate farul :p:p

oionut
24th November 2004, 13:52
daca farutu joaca cum a jucat cu rapidul este joc de x2.

Rechinul Ucigas
24th November 2004, 17:33
Forza Farul !!! Eu Sper Intr-o Victorie , Dar Ma Multumesc Si Cu Un Egal .
ANTI - DINAMO !!!

adi_cta
24th November 2004, 21:35
Nici prin gand nu-mi trece ca Farul sa nu bata. Un rezultat negativ ar umbrii putin din rezultatele acestui tur de sezon. In acest moment, Farul prin prisma ultimelor rezultate este obligata sa invinga si o va face. Cred ca va fi o victorie la limita.
Apulum - Farul 1 - 2

tchibos
24th November 2004, 23:28
cand esti sigur de ceva... atunci gresesti :D ...
deci sunt foarte sigur k bate farul :p:p
... nu fi chiar asa de sigur :confused: ... da o sansa si celorlalte variante
---------------------------------------------------------------------
CU FARUL PANA LA MOARTE !!! /hello /hello /hello

R. O`Sullivan
26th November 2004, 14:42
Bine zicea cineva... Sa nu inceapa echipa brusc o pasa neagra ``marca Bosanceanu`` si sa intre iar in mediocritate (exista antecedente). Si oricum imi aduc aminte de o declaratie a aceluasi asa-zis ``Berlusconi 2`` :o: - Eu tin echipa in A dar daca vreti cupe europene mai aduceti sponsori -
Am votat `2` datorita valorii actuale... Dar in campionatul nostru valoarea n-are legatura cu fotbalul. Conducerile dicteaza totul ( a se vedea panarame gen Zicu sau Mutu ridicati la rang de fotbalisti ) :evil:

Ce am spus nu inseamna ca scuz un eventual esec... Pana la urma e posibil si asa ( Pascovici spunea acum cateva zile `` Ne-am luat deja banii pentru porcul de Craciun``) :D

ADelPiero
26th November 2004, 14:44
maine tot orasul va ateriza pe CETATE STADIUM :D
in speranta ca vom invinge :cool:

Pustoai-k
27th November 2004, 11:59
Sper sa castige Apulum cu toate ca nu prea au sanse...

R. O`Sullivan
27th November 2004, 13:50
Ce se intamola Pustoai-k? Ati castigat acasa si ai prins din nou glas? :D Inca n-ai uitat de etapa trecuta :yeah: , de iti doresti asa mult victoria ardelenilor? . Daca stiti sa pierdeti si nu aveti ``hard feelings`` o sa ajungeti departe
Hai sa spunem ca si Apullum are sansele ei... Dar mici

Quartz@nu
27th November 2004, 14:51
Este Deja 2-0 Pt. Farul !!!suntem Cei Mai Tari

ADY19
27th November 2004, 15:28
2-2...teapa :lol: Dar mai au timp sa castige chiar. Se poate intampla orice . Cei mai norocosi sa castige

gianni
27th November 2004, 15:34
V-au "cam" egalat :)

ADY19
27th November 2004, 15:39
2-3 :lool: . Meci frumos..cel putin prin prisma scorului

Pustoai-k
27th November 2004, 15:53
Ce se intamola Pustoai-k? Ati castigat acasa si ai prins din nou glas? :D Inca n-ai uitat de etapa trecuta :yeah: , de iti doresti asa mult victoria ardelenilor? . Daca stiti sa pierdeti si nu aveti ``hard feelings`` o sa ajungeti departe
Hai sa spunem ca si Apullum are sansele ei... Dar mici


da ce draga dupa ce am luat bataie am ramas fara glas sau ce?ia uite`te tu mai bine pe forum si`ai sa vezi.......iar bataie vreau sa luatzi pt ca vreau ca echipa mea sa termine printre primele 3 intelegi tu? :rosu:

haihui
27th November 2004, 16:04
gata. s-a terminat. farul a castigat din nou!!! brava, baieti!

o intrebare pentru carcotasi (se stiu ei care): cati dintre voi il cunoasteti pe bosinceanu? si, daca este vreunul, care este dorinta lui (sincera)?

m-am saturat de atitudinea asta :no:

oionut
27th November 2004, 16:06
pustoaiko shoot yourself noi suntem acum pe 3 hehehehehe

Quartz@nu
27th November 2004, 16:10
2-2...teapa :lol: Dar mai au timp sa castige chiar. Se poate intampla orice . Cei mai norocosi sa castige
cei mai buni!!!....nu cei mai norocosi... si aceia sunt constantenii !!! a fost o intamplare sa primim doua goluri in trei minute .la ce aparare beton avem nu se va mai repeta , sper .
suntem cei mai buni din tara ca joc ..HAI FARUL !!!

haihui
27th November 2004, 16:10
salut, frate. dap, is me. ai vazut ce echipa mare? ce ti-am spus?

Rechinul Ucigas
27th November 2004, 16:11
/hello /hello /hello Bravo Farul !!! Suntem Cei Mai Tari :yeah: ! Acum Ne Sta Gandul La Meciul Cu Otelul :rolleyes: ! Oricum Avem Prima Sansa !!! :happy

oionut
27th November 2004, 16:12
dupa nick te-am ghicit

ADelPiero
27th November 2004, 16:13
BAG CEVA IN CAPUL LOR DE BALERINI !!!:rosu::rosu::rosu:
SI EU PUTEAM SA JOC... LA FEL K EI .. NU ERA NICI O DIFERENTA :shock::shock::shock:
BALERINI !!!!!!!!!!!!!!!!!! NU JUCATORI :rosu::rosu:

Pustoai-k
27th November 2004, 16:14
pustoaiko shoot yourself noi suntem acum pe 3 hehehehehe


mda...ce sa zic?bravo voua :(

gianni
27th November 2004, 16:22
Felicitari FARUL !!!! Locul 3 dupa tur, jos palaria !!!!

Rechinul Ucigas
27th November 2004, 16:23
Oionut Ai Trimis Poza ? Cine E Pe Locul 3 ? Farul Eee !!!!

Catalanul
27th November 2004, 16:30
pacat de apullum :( vroiam sa castige sau macar un egal :)
farul pe locul 3 la sfarsitul turului :shock: asta da surpriza

Rechinul Ucigas
27th November 2004, 16:31
Va Venii Si Ziua-n Care , In Uefa Vom Juca !!!
Si Atunci O Tara Intreaga , Forza Farul V-a Striga !!!
.................................................. ..................
Forza Farul !!! Ale Ale Ale !!! Forza Farul !!!

oionut
27th November 2004, 16:54
farist vezi ca ti-am trimis mailul .

Rechinul Ucigas
27th November 2004, 17:01
Mersi Oionut !!! Esti Mare ! Farul 3-1 Otelul :yeah:

cosmin_10mar
27th November 2004, 23:43
/hello /hello /hello /hello multumim farul pt acest parcurs excelent!!! miercuri in cupa vrem un meci frumos si calificarea! astept cu nerabdare prima etapa din retur in stefan cel mare! nu am mai castigat in groapa de mult timp, nu credetzi ca a sosit momentul??? farul campioana!!!

R. O`Sullivan
28th November 2004, 09:46
pacat de apullum :( vroiam sa castige sau macar un egal :)
farul pe locul 3 la sfarsitul turului :shock: asta da surpriza


Imensa surpriza. Pacat ca n-ai vazut probabil nici un meci al Farului... Comentezi din auzite sau dupa rezultate. Daca as fi si eu rautacios as zice: ``Poli s-a salvat de la retrogradare? Maaaare surpriza``


Pentru Pustoai-k: Ma gandeam ca asta urmareai... Locul 3 pentru echipa ta, dar am crezut ca vrei si sa va razbune ardelenii. Din pacate ne-a lucrat Dinamo pe toti :D:... Stii ce vreau sa spun, probabil ai vazut mascarada de ieri de pa Antena 1

Numai bine...

HaoTic
29th November 2004, 09:24
Chiar am crezut ca se va repeta istoria din meciul cu Ceahlaul de anul trecut. Farul o echipa foarte buna, peste Rapid, din ce am vazut eu la Alba Iulia. Excelente relatii de joc, fotbal in viteza. Pascovici extrem de promitator, sper sa nu moara tanara speranta.
Noi am vrut, am incercat, dar se pare ca ciclul acestei formule de echipa este pe sfarsite. Tibi Moldovan confirma ca este un jucator bun, merita sa joace la o echipa mare.

ADelPiero
29th November 2004, 15:27
luand in calcul pozitia si rezultatele farului ... nu avem ce comenta k ne`a batut..
dar, meciul direct, a spus altceva... un egal multumea ambele echipe...:mda:

R. O`Sullivan
29th November 2004, 15:57
Multumea doar pe Apullum... Dupa cum si antrenorul lor a recunoscut cu fair-play

Kooler
9th January 2005, 18:51
Hai Farul Sper sa rezistatii presiunii de a fii campionii

Ole ole o iubire numuritore FF AA RR UU LL SS !!!

Seahawk
13th February 2005, 11:30
cand esti sigur de ceva... atunci gresesti :D ...
deci sunt foarte sigur k bate farul :p:p

si'asta sa inteleg c'a fost exceptia care confirma regula? :evil: lol
pronosticasem 1-3.. insa se pare ca i'am luat putin peste picior pe alba iulia :D