PDA

View Full Version : Deziluzia anului



Vadim
20th November 2004, 18:40
Cine a deceptionat? De la cine se astepta mai mult si nu a confirmat?

Maximus
20th November 2004, 19:17
Ma asteptam ca anul acesta Ullrich sa-l spulbere pe texan. Erau premise: s-a lasat de ciorba de cartofi, de cocaina si s-a antrenat bine. N-a fost sa fie. Texanul a avut pastile mai bune :mda:

Catalanul
20th November 2004, 19:22
Mutu drogatu` :rosu: a dezamagit o tara intreaga (parerea mea) :mda: si pe fiul lui Abramovich :D

andreiush
20th November 2004, 20:47
Si eu l-am votat pe mutu, care a creat o imagine destul de proasta romanilor. Iordanescu n-a deceptionat, el a fost in nota lui obisnuita din ultimii ani.

ady_azzuro
20th November 2004, 21:13
Adi Mutu - mare dezamagire! :headbang:

fia
21st November 2004, 03:46
Mutu e o dezamagire mai de mult... si oricum e o dezamagire locala.... sincer oricum nu ma asteptam prea mult de la el. Am votat cu Kimi, pentru ca fiind vicecampion mondial anul trecut (strict dupa clasament, la doar 2 punctre de MS :o: ) , ma asteptam sa arate ceva si anul asta...

Ultras
21st November 2004, 08:29
Nici unul nu mi se pare a fi o deziluzie! Poate Zidane... Mutu si Iordanescu in nici un caz. Ei mi-au confirmat asteptarile! :rosu:

vasile314tzurka
21st November 2004, 09:30
as fi pus montoya. in lipsa am votata kimi ca alde mutu sau cashketa sunt in parametri normali, ba le merge chiar prea bine :drak:

ieppy
21st November 2004, 14:13
Am zis Mutu.

Poate imi explica si mie cineva ce cauta Aggasi in pollul asta. La 33 de ani sa te afli in primii 10 ai lumii vi se pare o deceptie? Penibil!

don_denver
21st November 2004, 15:25
Mutu a dezamagit mai mult decat iordanescu...asa ca mutu....e de votat..

uti2102
21st November 2004, 15:32
Mutu ?! Pai ce se ashtepta de la el ???
Dupa mine Ulrich, care a ratat shi Turul Frantzei shi n-a reushit sa cashtige nici aurul la Olimpiada...

Mihai
21st November 2004, 18:35
Pe plan local e clar ca Mutu, dar eu am votat pe Zidane, pentru ca e clar ca Realul nu merge in mare parte din cauza lui...

tanita
21st November 2004, 18:57
tata puiu. :rosu:
mutu nu a dezamagit; asta stie , asta face.... :D
GT :evil:

valipicu
22nd November 2004, 15:05
Adrian Mutu

Vadim
22nd November 2004, 18:20
Am zis Mutu.

Poate imi explica si mie cineva ce cauta Aggasi in pollul asta. La 33 de ani sa te afli in primii 10 ai lumii vi se pare o deceptie? Penibil!
Cu cine zici sa il inlocuim?

ieppy
22nd November 2004, 18:21
nu ma pasioneaza. Ideea e ca nu are ce cauta acolo.

fia
22nd November 2004, 18:23
Raul (Madrid)?

ieppy
22nd November 2004, 18:25
Niciodata! El nu poate deziluziona.

Maximus
22nd November 2004, 18:38
Postasu'? Ca nu l-a atins pe niculescu?

inter
22nd November 2004, 19:00
:happy :happy :happy , maximus ai castigat premiul :cool:

adi_cta
22nd November 2004, 21:32
Mutu fara doar si poate. Se si pricepe la astfel de lucruri.

dragos_popa17
23rd November 2004, 10:18
Am votat Mutu. Puiu ar trebui pus la confirmarea anului. Cine nu se astepta?

Darkslowstar
23rd November 2004, 18:42
Ullrich nu e deloc o dezamagire. Atat poate. Cum Trulli nu-l poate invinge pe Schumi asa si neamtul nu are nici o sansa in fata legendei texane.
Maximus :rosu:

Agasi nu are clar ce cauta aici. Ai putea sa o pui pe Diana Mocanu sau pe Gabriela Szabo

Maximus
23rd November 2004, 19:01
Ullrich nu e deloc o dezamagire. Atat poate. Cum Trulli nu-l poate invinge pe Schumi asa si neamtul nu are nici o sansa in fata legendei texane.
Maximus :rosu:

Agasi nu are clar ce cauta aici. Ai putea sa o pui pe Diana Mocanu sau pe Gabriela Szabo

Slowstare, n-am fost singurul nebun care a votat Ullrich. Nu uita ca el e cistigator de Tur si de 3 ori loc 2. Anul asta am crezut ca-l bate pe Steroid Lance. Se pare ca m-am inselat. E vreo problema?

Darkslowstar
24th November 2004, 17:22
Cartonasul nu era pt nominalizarea lui Ullrich (care dezamageste de prin 98') ci pt. referirea la pastilele lui Lance. I le-ai administrat tu? Deocamdata a iesit negativ la toate testarile (si n-au fost putine).
Pana la urma e obtiunea ta :(.

ieppy
24th November 2004, 17:27
hai ca asta e deja bataie de joc. Ce dracu cauta Postasu in poll-ul asta. ce treaba are asta cu sportul. Vad ca apar variante asa de dragul de a aparea si pentru a provoca pe dinamovisti. RUSINE!

remus
24th November 2004, 17:40
spun ca toti ceilalti : MUTU NU E O DECEPTIE , EL A PRINS O JUMATATE DE SEZON BUNA LA PARMA si de acolo i s-a TRAS totul.
REAL - PENIBIL ,mai ales zidane
daca ati vazut barca - real stiti ce vreau sa spun...

Vadim
24th November 2004, 17:40
Eu l-am pus. :D

ieppy
24th November 2004, 17:47
De ce nu ma surpinde vadime acest lucru? Oricum e o nesimtire ca apare in acest poll.
RUSINE!

bapsy
24th November 2004, 18:14
Deziluzie inseamna sa ma fi asteptat la mult mai mult din partea unui sportiv si sa ma fi dezamagit. Mutu este cel mai bun exemplu.

Totusi de la postasu' nu ma asteptam sa fie mai destept decat s-a aratat, deci de ce este in poll, chiar :D? (hai sa zicem ca accept postura lui de sportiv, avand in vedere ca este bun la 500 de metri garduri)

OwenSkeet
25th November 2004, 08:36
Mutu dupa un inceput extraordinar..a avut o decadere...si prina aceasatd decadere a dezamagit o multime de fanii mai ales copii.

ADelPiero
26th November 2004, 14:25
nu stiam intre cine sa aleg... Mutu sau Iordanescu ...
imi pare rau .... dar Mutu e :rosu: ....

Gabriel
27th November 2004, 15:06
Nu mi se pare ca Mutu ar fi deziluzionat. Totusi ne-a castigat vreo doua meciuri daca tin eu bine minte.

L-am votat pe Kimi. Dupa cum evoluase in sezoanele trecute ma asteptam sa fiu un contracandidat serios al lui Michael Schumacher. A fost enorm de mult sub asteptari.

Zapada
27th November 2004, 18:21
Mutu si Iordanescu ca s-au drogat unul cu coco iar celalalt cu politica si au uitat de fotbal

Al Dracu
27th November 2004, 22:49
Ullrich! La ailalti ma asteptam sa fie paparude din motive de caracter, motor, prostie, 7 ani de-acasa s.a.m.d. Dar Ullrich a ratat anul asta o sansa mare de tot!

A|3x
28th November 2004, 12:45
Eu l-am pus pe Iordanescu pt ca ne-a dus la sapa de lemn, in loc sa lase nationala cand trebuia sa o lase nu sa ne traga dupa el. Trebuia dat afara de la nationala nu lasat sa-si ieie singur talpasita

Profetu
29th November 2004, 11:52
MIe Chivu mi s-a parut de-a dreptu dezamagitor, insa , dintre cei nominalizati ... Mutu e tatic.

Mihayi
3rd December 2004, 12:16
Cred ca Mutu e vinovat ca a lasat Romania intr-un moment dificil.
Ne-am pus multe sperante in el.Daca nu s-ar fi drogat si ar fi jucat cu Armenia poate castigam.Pentru mine este o mare dezamagire,cea mai mare.

desdemona
4th December 2004, 06:15
as fi pus montoya. in lipsa am votata kimi ca alde mutu sau cashketa sunt in parametri normali, ba le merge chiar prea bine :drak:

Da` de ce Montoya? A castigat pe Interlagos, chiar daca pe ultima suta de metri a sezonului :D Parerea mea e ca si-a luat ramas bun de la Williams intr-o maniera demna :)

Deziluzia anului? Ar fi tentant sa aleg intre Mutu sau Iordanescu, dar de la Mutu ce asteptari am avut ca sa ma dezamageasca in asemenea hal cu vedetismele lui? Nici una! Asa ca, desi s-a facut atata tam-tam pe marginea subiectului, nu-l pot vota doar pentru ca a adus o pata neagra pe imaginea Romaniei, ca si asa nu este singurul (si daca este sa luam in calcul doar subiectul drogurilor... sunt o gramada de vedete p-aici prin tara care ii dau clasa!). Ba chiar, la momentul scandalurilor cu Mourinho, m-a determinat sa-i dau - cu inima grea, insa pe buna dreptate - bulina alba...
Iordanescu? O marioneta.. A umblat dupa ciolan si a ramas cu buza umflata.... Soarta fuse potrivnica, dar asta e, norocul si-l mai face si omul, cu mana lui.
Ciclism, inot nu ma pasioneaza si nimic nu ma fericeste si nici nu ma dezamageste in aceste domenii.. iar Raikkonen si Zidane nu m-au suparat cu nimic...
Prin urmare ma abtin :)

BTW, nu se modifica nominalizarile?

Vadim
4th December 2004, 14:15
Cine ai vrea sa mai fie pe lista?

Zapada
4th December 2004, 15:20
Cine ai vrea sa mai fie pe lista?

Chivu merita sa fie pe lista

desdemona
4th December 2004, 16:29
Chivu, din punctul meu de vedere, pentru ca de la el chiar aveam pretentii (spre deosebire de Mutu, de ex.). Si-n schimb, el a stat in ultimul timp mai mult la "recuperari", si nici alea cum trebuie. Parca a intrat in anul mortii.. Poate "recupereaza" si in partea a doua a anului 2005! :rosu:

Vadim
4th December 2004, 16:58
Ok, l-am adaugat.

desdemona
4th December 2004, 17:31
Ok, l-am votat, ca-mi sfaraiau degetele. :) Din pacate n-are sanse "sa ma faca fericita" nici macar in acest mod, cu asa rivali ca Mutu si Iordanescu. :mda:

Zapada
5th December 2004, 19:15
Faptul ca U Craiova e pe ultimul loc e o deziluzie pentru mine si probabil si pentru alti admiratori ai Craiovei Maxima

Cainele
7th December 2004, 10:26
Mutu , pt ca a tras Zapada pe nas... :ok:

CLAPY
10th December 2004, 10:35
Anghel Iordanescu ! Un fel de Adrian Nastase in politica ! :drak:

desdemona
16th December 2004, 02:45
Vai!! Chivu numai un vot? :D

$H€7A
17th December 2004, 10:14
putea face mult mai mult... pacat ca il doare degetzelul ala..
nu l-am votat pe mutu pt ca l-am votat pe chivu.. :D

Marquise MGP
19th December 2004, 01:54
am spus diana mocanu.dupa medaliile olimpice obtinute ma asteptam la ceva mai mult totusi decat la o retragere

CosminS
23rd December 2004, 18:53
Mutu pentru ca a tras varu' de la tusa pe nas
:yeah: :ok: :yeah: :ok:

Nightfly
23rd December 2004, 21:21
clar mutu dupa ce si-a distrus cariera cu Coca si Ina

CosminS
26th December 2004, 14:49
Kimi??
De ce Kimi??
Daca nu a avut masina
Sezonul care vine sigur il castiga.

alejandro
30th December 2004, 13:14
Mutu!!!! :headbang: Multi ar da orice sa ajunga unde a ajuns el.nu a stiu sa gandeasca,iar asta l-a costat :rosu:

Sasuke Uchiha
1st January 2005, 02:27
Mutu :rosu:

axterix
5th January 2005, 09:12
Mutulica