PDA

View Full Version : Un nou subforum ,,ECHIPE DE NEUITAT"?



Ebbe04
2nd May 2010, 15:16
Ca sugestie vreau sa propun infintarea unui nou subforum ,,Echipe de Neuitat" din fotbalul romanesc.
Dupa parerea mea, Romania a avut multe echipe, precum Venus Bucuresti sau Chinezul Timisoara, care au influentat fotbalul si societatea romana. Aceste echipe nu merita sa fie uitate, dar merita sa aibe un loc, unde se pot prezenta!
Din cauza asta imi doresc un subforum la ,,suporter" cu titlul ,,ECHIPE DE NEUITAT". Cluburi precum Venus, Coltea sau Unirea Tricolor ar ramane in memoria suporterului roman!

Paul Atreides
2nd May 2010, 15:40
O idee excelenta, Andrei ! Mai ales ca multi nu cunosc nici istoria Stelei. Te voi sustine !

TeBat
2nd May 2010, 16:05
Dupa cum ti-am mai zis si pe unul dintre threadurile despre echipe istorice, este o idee excelenta. :ok:

delaoltenia
2nd May 2010, 17:38
Da,sunt de acord.Dar fara balacareli,ca aia au fost mai buni,ca altii au avut parte de sprijin din partea nu stiu cui,mizeriile de pe "Intern" sper sa nu le regasesc aici.

zebe
2nd May 2010, 17:56
Imi place. :ok:

Ebbe04
2nd May 2010, 18:18
Ma bucur ca idea este acceptata! Si eu tin foarte mult la acest plan si daca se va deschide acest subforum, imi voi da silinta sa iau in consideratie si dorintele voastre!
Multumesc!

connas
2nd May 2010, 19:00
Si eu am zis de la inceput ca imi place idea!! Acuma mai trebuie doar realizata.... :)

moty
3rd May 2010, 10:32
O idee buna, mi-e frica de ce ar putea sa iasa.

stefanello
3rd May 2010, 12:21
Mai bine te ocupi de viitor...ce importanta mai are trecutul?

relansat
3rd May 2010, 12:56
trecutul are o mare importanta, din moment ce viitorul arata sumbru.

Lordul
3rd May 2010, 18:28
ideea e foarte buna....te sustin :ok:

White Shadow
3rd May 2010, 18:32
La Arad istoria nu se uita, se repeta !

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mSbbx3NqPTc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mSbbx3NqPTc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Nilatac
3rd May 2010, 22:04
Si eu te sustin,ideea este foarte buna.Succes

Ebbe04
3rd May 2010, 22:15
Mai bine te ocupi de viitor...ce importanta mai are trecutul?

Radacinile fotbalului nostru nu trebuiesc uitate sau chiar ignorate. Cu trecutul fotbalului nostru ne putem mandrii, cu cel actual nu prea....

Inca o data multumesc pentru sustinerea primita de la voi!!! :ok:

1unu_fkf
3rd May 2010, 22:42
Sunt complet de acord cu tine si si de la mine optii completa sustinere! Bravo pentru initiativa! :) :) :)

dumy84
3rd May 2010, 22:53
Mai bine te ocupi de viitor...ce importanta mai are trecutul?

Nu putem avea niciun viitor, daca nu ne cunoastem trecutul :ok:

O idee buna, care se poate concretiza intr-o adevarata lectie de istorie a fotbalului.

Cei care sunt in masura si au acces la persoane mai in varsta, pot realiza astfel scurte interviuri de istorie orala. Ar fi foarte tare sa fie readuse in prezent povesti de demult.

Ebbe04
4th May 2010, 15:10
Eu chiar as avea posibilitati de a ajunge la asemenea surse! Multe asepcte din textele scrise chiar provin din povestiri!

Vadim
10th May 2010, 23:02
Trebuie sa exista macar vreo 10 threaduri pe care sa se scrie constant ca sa facem un astfel de subforum.

Ebbe04
11th May 2010, 20:56
OK, dar urmatoarele trebuie sa le scriu in acelasi thread unde se afla toate, sau sa deschid un nou thread? (Ca toate cele scrise se afla actual intr-un singur subforum: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=500062)

Vadim
13th May 2010, 11:04
Scrie pe intern si cand se aduna acolo multe si scrie lumea in ele fiind active le facem un subforum separat in Intern sau in Fotbal.