PDA

View Full Version : Steaua Virtuala



uti2102
16th November 2004, 20:17
Pe acest thread vom pune poze (wallpaper-uri) shi orice alte media care tzin de Steaua shi care ne pot face sa ne simtzim mai aproape de echipa de suflet atunci cand suntem la butoane. :D
Dak cineva are obiectzii (referitor la drepturi de autor mai ales) il rog sa faca revendicarile aici.

uti2102
16th November 2004, 20:20
Seria a 2-a. :)

uti2102
16th November 2004, 20:25
Seria a 3-a. :)
Shi va urma !

Mariusmadmax
16th November 2004, 21:11
Sunt f frumoase ... eu n-am dar am sa incerc sa gasesc ...
...idee f buna !

Saber Rider
20th November 2004, 23:04
Mda ... idee foarte buna, dar mai greu de gasit (sau de construit) asemenea wallpaperuri. Voi incerca sa gasesc si eu unele mai interesante.

uti2102
21st November 2004, 17:45
:happy
Normal ca nu! Le-am cules de ici colo, iar una dintre ele e facuta de un prieten (poza de echipa).

florian
24th November 2004, 18:58
Sunt bune si mai vechi ? Ce ziceti ?

iulian
12th December 2004, 17:59
A fost lansat magazinul virtual al FC Steaua disponibil la adresa: http://magazin.steauafc.ro/.
Suporterii stelisti pot alege din peste 30 de categorii de produse, acestea variind de la replica Nike a tricourilor oficiale de joc pana la seturi de pat pentru nou-nascuti. Printre produsele noi se afla si o intreaga colectie de imbracaminte sportiva marca Nike lasata cu aproximativ o luna in urma.

Incepand cu 1 februarie 2005 magazinul va accepta si plati efectuate cu carti de credit/debit. Acest lucru va permite si suporterilor stelisti din strainatate achizitionarea produselor ros-albastre raspunzand astfel numeroaselor cereri venite din partea acestora.

Suporterii din Romania pot achizitiona produsele achitand in avans contravaloarea acestora in contul FC Steaua dechis la Banca Comerciala Romana, plata putand fi efectuata la orice sucursala a bancii amintite. Dupa confirmarea incasarii contravalorii produselor acestea vor fi expediate prin posta. Mai multe detalii puteti afla accesand: http://magazin.steauafc.ro/
Pentru orice intrebari adresa de e-mail a magazinului este: Magazin@SteauaFC.com