PDA

View Full Version : cine credeti



robertynho
30th October 2006, 17:50
cine credeti ca este cel mai bun snooker-rist din lume???????/hello

pinki
30th October 2006, 19:31
e cam aiurea intrebarea ta... dar, fie, o sa raspund :D

RONNIE! evident :)

boonika
30th October 2006, 20:36
hai mey,e intrebare retorica?:D Ronnie clar!:great: :kiss:

boonika
30th October 2006, 20:54
robertynho,vad ca esti la primul tau post pe forumul asta,asa ca iti urez "Bun venit!" in echipa noastra:kiss: si la cat mai multe post-uri:ok:apropo, tu ai facut thread-ul asta si nu ai raspuns?:thinkso: tu care crezi ca e cel mai bun jucator de snooker?

pinki
30th October 2006, 21:04
da, chiar asa :D bine ai venit, robertynho!

gabrielaTM
25th July 2007, 23:55
cel mai bun juktor din lume?...aiurea intrebarea......logic ar fi "sa-l desemnam" k cel mai bun juktor pe acela kre a iesit de cele mai multe ori campion mondial (pe o anumita perioada,logic)!!!!! ;))) :)))

birdy
26th July 2007, 09:26
Nu exista cineva care sa fie clar cel mai bun jucator din lume. In primul rand nimeni pana acum nu a reusit sa castige campionatul mondial de 2 ori la rand.
Sunt un grup de cativa zeci de jucatori dintre care oricine poate bate pe oricine. Nu este ca la tenis unde poti spune clar ca Federer este cel mai bun pe suprafata rapida, iar Nadal cel mai bun pe zgura.

real23
26th July 2007, 12:13
Corect. Insa exista jucatori de spectacol, care fac deliciul acestui joc (vezi Ronnie :D).

pinki
26th July 2007, 12:17
corect (again) :D

suzy.horror
5th August 2007, 18:53
ce intrebare? logic........... RONNIE normal

bmm
8th August 2007, 18:01
ce intrebare? logic........... RONNIE normal

sunt de acord cu cei de mai sus: ronnie

minimaltyby
9th January 2008, 21:49
Eu nu cred ca e Rooni ... ( de ce ? ) ... ca numi place cum joaca in primu rand eu nu le am cu snookeru asa ca nu ma bag in treaba lui dar sunt jucatori la free ball care isi fac iesiri de 2 ori mai bine si dau lovituri cu manta complicate cu efecte fata spate , sus jos DIN MANTA si baga bila . Mi se par mult mai spectaculosi decat rooni care mai ales in ultimu timp face bani mai mult din publicitate si alte tampenii autografe si veste purtate sau tacuri ceea ce mi se pare aiurea ...
Consider ca pt mn este mult mai bun un Lucasi care dau 5 mil pe el decat sa iau unul din tacurile lui si sa dau 3000 de euro ca a jucat rooni cu el ...

suzy.horror
13th January 2008, 21:27
ronnie nu poate fi comparat cu nimeni...e pur si simplu unic...e spectaculos in felul lui