PDA

View Full Version : Gigi Becali: "Știam că nu-i putem bate pe Rapid."



Trim0b
19th April 2010, 00:57
Gigi Becali: "Știam că nu-i putem bate pe Rapid. Niciodată! Ne-au ciuruit giuleștenii"

Becali explică de ce a părăsit arena din Giulești încă din prima repriză și spune că jocul Rapidului ar trebui să le dea bătăi de cap și dinamoviștilor, aflați în luptă directă pentru un loc în Europa League.


"După ce au venit golurile 3, 4, la revedere, de ce să mai stau pe stadion? E mult mai plăcut să stai în pat la televizor. Așa, pe stadion e josnic, mai sînt și înjurat.

Finu' Borcea e mort acum, poate îl scoate Rapidul din Europa! Pe noi ne-a adus Dumnezeu pînă aici. Știu eu ce nu merge, dar nu vreau să comentez, pentru că nu e bine pentru echipă.

Știam că nu-i putem bate pe Rapid. Niciodată! Ne-au ciuruit giuleștenii. Refac echipa din temelii, gata!", a declarat Gigi Becali la Premium Liga pe GSP TV.


Daca vrei sa comentati...

Lexus.
19th April 2010, 01:04
Daca vrei sa comentati...
Da: ca de obicei cel mai mare stelist al tarii manaca kkt:rolleyes:...acum, ca s-a aflat si pozitia oficiala a celui mai inteligent stelist, asteptam comentariile discipolilor lui...

Datenshi
19th April 2010, 01:15
Uite unul de la ei de pe site :cry:


12

Korado astazi@22:36
Sa nu de-a Dumnezeu sa da'ti ochii cu mine prin Bucuresti.Este un mesaj care il adresez pe aceasta cale fotbalistilor Stelei, va rup picioarele , gata ma-am saturat de asemenea catastrofe sa imi rada mie crapidistii ca ma bag cu 5-1.Am ajuns bataia voastra de joc.**** Becali>MUhE Becali>MUhE TOT Staff-ul care ... plecati da'ti-va foc plecati ca va ...gata nu stiu ce fac.

Lexus.
19th April 2010, 01:27
Uite unul de la ei de pe site :cry:
Saracii complexati frustrati...astia sunt fericiti numai cand baga nea jiji valiza sau castiga la masa verde:happy

delaparis
19th April 2010, 01:31
Lexus hai sa lasam aici pana cand nu intra stelisti si revendica dreptul la raspuns.
Nu e treaba lui Dinamo ce le-a tras-o Rapid azi :) ... e treaba ca Rapid revine si sufla in ceafa la dinamovisti pt Liga Europa

Lexus.
19th April 2010, 02:14
"Noi sîntem pe locul doi din mila lui Dumnezeu, ce, sîntem vreo valoare?", a spus Becali la televiziunea sportro.
Corect, asta e cel mai lucid stelist,...nu degeaba e cel mai mare si mai inteligent stelist al tarii:D