PDA

View Full Version : Steaua singura speranta



Jhan
29th June 2003, 12:03
Citesc in ziar despre posibilitatea ajungerii lui Cl Niculescu la rapid.Nenorocitul de giovani becalli isi arata arama :x
Eu vad doua tabere in fotbalul nostru intern,vare lupta pt suprematie.Cei buni si cei rai.
Cei rai sunt rapidul,cu al lor ipocrit Copos,cu al lor Rada care e de toata jena,sustinuti de tartorul giovani(Imi pare rau de Rednic care face nota discordanta).
Cei buni sunt cei care lupta impotriva tartorului,impotriva lui giovani becali.Dinamo sunt din pacate prea mici in aceasta confruntare,ei se multumesc sa primeasca 200 000$ pt Kiritza.Singurii care pot lupta impotriva acestei ciume sunt Steaua.In ei vad eu intruchiparea binelui care incearca sa invinga raul.Piti,Gigi Becali,Radoi,Aliutza sunt personaje care nu-mi pot fi altfel decat simpatice.Cred in ei si sper sa ajunga acolo unde isi doresc toti care sustin aceasta echipa.Adica in Champions League.
Forza Steaua! :sun:

Blue
29th June 2003, 18:55
ma uit asa la ce scrii si parca nici nu-mi vine sa cred . Dupa ce ca a jucat doar citeva luni la voi si l-ati furat de la Craiova mai facetzi si gat. Mai bine sa joace Cl.Niculescu la Rapid decat in groapa voastra.
Te facushi stelist acu' ? :D :D :D atata tzinu la tine dinamofilia? :D :D :D acum trecusi la oitze ? :D :D :D
DE UN SINGUR TRANSFER MAI AVEM NEVOIE, NETZOIU LA STEAUA :D :D :D (da' nu acu' ,la anu',inca mai are de distrus la voi) :D :D :D

deep purple
30th June 2003, 03:27
hahahaha jhane, acum furi steaguri de la Dinamo? :D :D :D Militienii nu-s militieni pana nu o pun si de-o tradare.

FatFrumos
30th June 2003, 07:07
HAHAHHAHH blue this one you hit it right on
cheers :bere:

Adi Da Samraj
20th July 2007, 02:28
Piti,Gigi Becali,Radoi,Aliutza sunt personaje care nu-mi pot fi altfel decat simpatice.

au mai ramas doar 2

Rossi
20th July 2007, 02:41
@toraxa te-ai gandit sa "activezi" thread din 2003 ? te doare ceva ? :happy:happy

Adi Da Samraj
20th July 2007, 02:43
vinul cu cit e mai vechi e si mai bun :ok:

Rossi
20th July 2007, 02:53
hai nu mai sta pe ganduri , mai deschide un thread "steaua campioana" , "steaua e numai una " :lol::lol:

Adi Da Samraj
20th July 2007, 02:55
Esti invidios pe " Steaua Campioana" ? :angry:

Zax
20th July 2007, 02:55
toraxa chill frate...nu mai reinvia threaduri apuse de demult !!