PDA

View Full Version : 8-imi: FCM UTA - FC Arges



tuxie
30th October 2006, 14:30
Comentarii despre meci, inainte si dupa.

noir_desir
30th October 2006, 15:07
meci greu pt. ambele echipe; totusi, UTA se califica mai departe.

micutzu
30th October 2006, 15:08
Speram.
Nu se stie unde se joaca?

malexoid
30th October 2006, 15:57
Speram.
Nu se stie unde se joaca?

inca nu...probabil undeva "la mijlocul distantei": sibiu, alba, medias...
Tare mi-as dori ca aradul sa fie urmatoarea victima a violetilor (timisoreni), dar chiar nu cred ca vor trece. Argesul a inceput sa isi arate coltii, *uta pare obosita...

Pitesteanul
30th October 2006, 19:42
Argesul si-a revenit, are un lot mai valoros decat UTA.Probabil aradenii isi vor menaja o parte dintre titulari pentru meciurile din campionat, asa ca Argesul trece mai departe.

arad80
30th October 2006, 23:30
intradevar,argesul are jucatori mai buni,dar ca echipa zic eu ca UTA e mai buna;se vede si dupa situatia din clasament!UTA vrea sa ajunga cat mai sus in cupa,deci v-a fi un meci interesant!
hai UTA!!!

UrsMeier
31st October 2006, 09:23
a fost o intamplare ce s-a intamplat pana acum in campionat.Eu zic ca noi vom trece mai departe.
Forza viola !!!

UrsMeier
31st October 2006, 10:39
se pare ca vom juca la alba iulia...............noua ne poarta noroc orasul asta :D

Ulio singuraticu
31st October 2006, 19:24
mah mah mah!Vad ca argeshu conduce la poll! Asa am ajuns? sa se creada ca ne bate rusine ligii 1?:happy
NASHPA!

UrsMeier
31st October 2006, 20:29
mah mah mah!Vad ca argeshu conduce la poll! Asa am ajuns? sa se creada ca ne bate rusine ligii 1?:happy
NASHPA!

e clar ca a fost o intamplare ce s-a intamplat pana acum cu noi...............iar ca lot suntem peste voi fara discutii.Si o sa mergem mai departe........o sa vezi

*Coco*
31st October 2006, 20:54
se pare ca vom juca la alba iulia...............noua ne poarta noroc orasul asta :D

Ti se pare prost veti juca la Tg-Jiu....:P

UrsMeier
31st October 2006, 22:00
lasa ca e bine la tg jiu :P

six
1st November 2006, 16:53
e clar ca a fost o intamplare ce s-a intamplat pana acum cu noi...............iar ca lot suntem peste voi fara discutii.Si o sa mergem mai departe........o sa veziForza viola :ok:

Ulio singuraticu
1st November 2006, 20:42
e clar ca a fost o intamplare ce s-a intamplat pana acum cu noi...............iar ca lot suntem peste voi fara discutii.Si o sa mergem mai departe........o sa vezi

bn bn da da o sa vad!:happy

crissis
2nd November 2006, 02:12
Argesul e in urcare de forma .iar UTA in ultimele jocuri a cam dezamagit de aceea cred , nu sunt sigur ,ca Argesul va fi echipa care se va impune.

mark111
4th November 2006, 01:04
uta se va incalzi la infrigerea cu alb-violetii din trivale pentru infringerea cu alb-violetii de pe bega...FORTA VIOLA!!!!!!!!

F.C. Scaevola
7th November 2006, 13:21
multumim site-ului onlinesport.ro pentru ca ne arata live desfasurarea meciului. fara acest site onlinesport.ro nu stiu ce ne-am face.

malexoid
7th November 2006, 13:32
1-0 arges (chita)

MagicTouch
7th November 2006, 13:42
Prevad un inceput de revenire pentru Argeseni. Desi Argesul se gaseste intr-o zona precara a clasamentului pare sa aiba un lot mai valoros.

malexoid
7th November 2006, 14:40
2-0 arges (bazzi '77), pare ca UTA spune 'adio' cupei...pacat, dar asta e farmecul meciurilor KO! :(
felicitari violetilor pitesteni!!!

dardar_3
7th November 2006, 14:49
Argesul se pare ca e prima echipa calificata in optimile Cupei Romaniei
Felicitari!

blandu
7th November 2006, 15:05
Felicitari Argesul !
Adio uta ! :headbang:

resita
7th November 2006, 15:07
argesul se pare ca este in revenire de forma :ok:

sa-i vedem si in campionat.

JJ
7th November 2006, 15:56
Primul meci, prima surpriza... Sa insemne asta revenirea Argesului?

DanJuve
7th November 2006, 18:27
Eeeeeeeee, Arges Reloaded/hello
In sfarsit incep si eu sa ma mai linistesc:)
La echipa incepe sa se vada mana lui Dorinel:)
Hai Argesu'!!!:) Incepem sa ne revenim:)
sper sa batem Ceahlaul:)

*Coco*
7th November 2006, 19:34
UTA a pierdut de 2 ori tot cu acelasi scor 2-0 pe Municipalul din Tg-Jiu in decurs de 4 zile:D

dani3lll
7th November 2006, 19:58
se pare ca isi revine si FC Arges :P

UrsMeier
7th November 2006, 20:19
Primul meci, prima surpriza... Sa insemne asta revenirea Argesului?

surpriza??? ce ai nene? Surpriza a fost in campionat cand ne-au batut ei.......nu acum.Asta e un rezultat normal.
I-am batut si pe astia............altii la rand :D

Poli Timisoara
7th November 2006, 20:39
Bravo Violetilor...Felicitari ca ne-ati invins suburbia aRAD /hello :ok:
uta,uta pe mures cu pluta......:happy :happy :happy

inter
7th November 2006, 21:09
surpriza??? ce ai nene? Surpriza a fost in campionat cand ne-au batut ei.......nu acum.Asta e un rezultat normal.
I-am batut si pe astia............altii la rand :D

inviarati? :D:D pana acum va cautam si nu va gaseam pe aici ... acu iesira "ciupercile" :evil: :evil:

sa nu spuneti ca vreti si Cupa acum ... ca ne intreceti :P

Vi3rme_X
7th November 2006, 23:13
Se pare k si-au revenit baietii...HAI ARGESUL!!!

JJ
8th November 2006, 13:03
surpriza??? ce ai nene? Surpriza a fost in campionat cand ne-au batut ei.......nu acum.Asta e un rezultat normal.
I-am batut si pe astia............altii la rand :D
Pai dupa nu stiu cate meciuri fara puncte, si avand ultimul loc in A, va considerati favoriti inainte de meci? Nu prea cred.

[Yo]
9th November 2006, 23:03
FC ARGES ale ale ale....v-a dat clasa bah......................!!!!!!!!!!!!!!!!! si-a revenit Argesu plm !