PDA

View Full Version : 8-imi: Unirea Urziceni - Otelul Galati



tuxie
30th October 2006, 14:27
Comentarii despre meci, inainte si dupa.

starsteel
30th October 2006, 15:03
O tragere la sorti favorabila chiar nu se poate rata calificarea suporterii galateni nu ar digera asa ceva.

noir_desir
30th October 2006, 15:05
Se califica Otelul fara nicio problema.

STEELMAN
30th October 2006, 19:43
se joaca la focsani?daca da atunci chiar nu as accepta sa nu mergem mai departe

Cristian
31st October 2006, 21:23
Ne calificam

crissis
2nd November 2006, 02:06
La prima vedere misiune usoara pentru galateni dar sa nu uitam etapa a treia cind Unirea a cistigat la limita producind o mare surpriza la ora aceea in liga ,dar cred ca acum galatenii vor sti cum sa se impuna in fata ialomitenilor
Bafta Otelul

starsteel
4th November 2006, 19:17
Sa fim seriosi Urziceni nu au putut sa castige acasa in etapa asta cand aveau mare nevoie de o victorie asa ca nu au cum sa puna probleme la Focsani.

STEELMAN
7th November 2006, 12:33
batem cu 8-0

STEEL
7th November 2006, 18:14
batem cu 8-0

Eiii nici chiar asa...:D
Daca va fi asa raman dator la tine cu o bere..:P
DA,suntem favoriti dar dupa ultimele 2 meciuri facute de Otelul parca mi-a mai disparut putin entuziasmul si inclin sa cred ca nu vom avea un meci usor.
Sa speram ca se califica Otelul si ca va fi o noua relansare...:evil:

MagicTouch
7th November 2006, 22:23
Va fi una din surprize: Unirea - Otelul 2-1

starsteel
8th November 2006, 00:11
Renastem din propria cenusa, invingem Unirea dupa care incercam o "hingareala" la Bucuresti....de ce nu? /hello

YoYoyOi
8th November 2006, 00:13
Eu consider ca meciul de la Galati cu Rapid a fost o greseala, ca sa nu zic mai multe. Nu este adevarata valoare a galatenilor si nu cred ca vor avea probleme majore cu Urziceniul.

crissis
8th November 2006, 00:46
Cu Urziceniul in cupa galatenii isi refac moralul si increderea

J.A.N
8th November 2006, 09:44
o fura galatenii azi.2-0 pt urziceni

*Coco*
8th November 2006, 10:00
Se Califica mai departe Urziceni pe galateni i`au mai batut cu 3-1 in campionat de ce nu ar face si acuma mai ales ca sunt cu moralul la pamant dupa 7-0

J.A.N
8th November 2006, 11:50
nu ma coco i-au batut cu 1-0.dar cine stie poate le da acum 3-1

starsteel
8th November 2006, 13:06
Glumetilor lasa ca vedeti voi Otelul, primul episod astazi iar al 2-lea sambata.

bada_otelul
8th November 2006, 13:25
Se Califica mai departe Urziceni pe galateni i`au mai batut cu 3-1 in campionat de ce nu ar face si acuma mai ales ca sunt cu moralul la pamant dupa 7-0

se vede ca esti prost...informat,cu 1-0 ne-au batut,adica jumate din cat v-am dat noi voua

starsteel
8th November 2006, 14:21
GOL Otelul !!! min.54 Jula

starsteel
8th November 2006, 14:45
Scorul a devenit 1-1 si apoi 1-2 GOOOLLLL Paraschiv!

bada_otelul
8th November 2006, 14:55
bai coco,acu mi-am adus aminte dc nu am castigat cu rapid,nu ai mai zis tu ca ne bat ca daca ziceai sigur castigam,te rog de acum sa dai numai pronosticuri impotriv noastra,ca sa castigam

geilon
8th November 2006, 14:59
Feicitari leilor din Galati pentru victoria de astazi. Sa ne oprim la Timisoara in cupa.
Dupa cum vorbeau unii pe aici, otelul o lua cu vreo 8 boabe. se pare ca si-au mai spalat din rusine. imi pare rau ca nu am putut sa merg la focsani. sper intr-un rezultat bun in groapa si se va sterge incet incet cu burutele acel dezastru cu rapid.

starsteel
8th November 2006, 19:50
E bine ca meciul de azi s-a incheiat cu o victorie, scorul rusinos din campionat deobicei daca nu intotdeauna lasa urme dar pt. noi nu a fost cazul....capul sus si inainte poate mai diminuam din rusinea etapei trecute cu o victorie in "groapa". FORTZA OTELUL!

katalinkostel
8th November 2006, 21:03
Ne-am mai spalat putin pacatele! Sper sa le spalam de tot in meciul cu Dinamo....sau....ne ingropam la loc.....???? Fortza Otelul!!!/hello /hello /hello

YoYoyOi
8th November 2006, 21:06
Si bine am spus eu dupa meciul cu Rapid ca nu aceea e adevarata valoare a celor de la Otelul. Daca vrei cu adevarat poti, spunea o reclama acum multi ani. Regula aceasta se aplica de cind lumea si se va aplica si in continuare.
Felicitari si bafta!

STEELMAN
8th November 2006, 23:28
nu am jucat prea grozav dar sa vazut alta abordare.e bine ca am castigat.e bun pt moral.se poate

*Coco*
8th November 2006, 23:37
bai coco,acu mi-am adus aminte dc nu am castigat cu rapid,nu ai mai zis tu ca ne bat ca daca ziceai sigur castigam,te rog de acum sa dai numai pronosticuri impotriv noastra,ca sa castigam

Am sa dau:ok:

marinica_19
9th November 2006, 11:45
felicitari echipei otelu pentru calificarea in sferturi sper sa facem macar un egal la dinamo FORZA OTELU
/hello

J.A.N
9th November 2006, 13:45
o fura galatenii azi.2-0 pt urziceni

da am ghicit scorul si invingatorul de n-am mai putut. dar la fel am zis ca se califica cfr,dinamo, farul si ca bate rapidul la scor.trebuie neaparat sa ma las de pronosticuri:ciocan:

geilon
9th November 2006, 14:30
da am ghicit scorul si invingatorul de n-am mai putut. dar la fel am zis ca se califica cfr,dinamo, farul si ca bate rapidul la scor.trebuie neaparat sa ma las de pronosticuri:ciocan:

si eu zic sa te lasi ca asa e cel mai bine :ok: