PDA

View Full Version : DEPORTIVO la CORUÑA



Pages : 1 2 [3]

Cipri
3rd November 2008, 20:20
In etapa a 9 a din Primera Division , Depor s-a impus pe terenul celor de la Betis , scor 3-0 .
Dupa 9 etape , La Coruna ocupa locul 9 cu 12 puncte .

lucian_iasi
19th December 2008, 14:24
Depor - Aalborg in saisprezecimile Cupei Uefa :ok:

Cipri
19th December 2008, 16:16
Imi doresc sa se intalneasca in optimi cu City si sa avem parte de un meci frumos :ok:

ducus
3rd June 2009, 08:48
"Depor" termina sezonul pe locul 7, la doar 4 puncte de Europa League.

Luis Garcia10
3rd September 2009, 16:53
Inceput de sezon plin de sperante dupa un joc bun pe Bernabeu! Echipa a aratat ca stie ce joaca si a fost foarte aproape sa plece neinvinsa de la Madrid! 3-2 pentru REAL, dar raman cu golul frumos al lui Valeron si cu tristete dupa ratarea uriasa de la 2-2! Urmeaza Malaga pe Riazor! Sper sa fie primele 3 puncte! :D

Luis Garcia10
16th September 2009, 18:14
Au fost primele 3 puncte! 1-0 cu Malaga, gol Filipe Luis! Si ce gol! Golul etapei din cate am vazut eu! :D Meciul insa a fost foarte greu, Malaga s-a aparat ca de obicei in deplasari, si a fost aproape chiar sa inscrie pe final, Baha a ratat cu poarta goala! :o: Sper ca Deportivo sa creasca in joc, pentru ca daca nu venea sutul de zile mari al lui Filipe, nu cred ca am fii reusit sa inscriem prin atacurile sterile pe care le-am avut aproape tot meciul! Sper ca in meciul de etapa viitoare de pe Riazor contra celor de la Espanyol sa invingem tot cu 1-0, dar prin gol marcat printr-o actiune colectiva! :ok: VAMOS DEPORTIVO! VAMOS CAMPEON! /hello

Luis Garcia10
17th October 2009, 21:03
15 puncte dupa 7 etape pentru Depor! Locul 4! Victorie azi 1-0 cu Sevilla, super-gol a lui Juan Rodriguez in minutul 38! :D Vamos Deportivo! Vamos CAMPEON! :D /hello

Sasuke Uchiha
7th November 2009, 23:57
etapa 10
getafe - depor 0-2 mista , filipe luis
depor castiga si termina meciul cu 9 oameni , riki si sergio eliminati plus antrenorul lotina
de moment pe locul 4 cu 19 puncte , daca castiga maine valencia cade pe 5

Luis Garcia10
4th September 2011, 22:14
Ce a batut vantu pe aici de cand nu prea am mai intrat pe forum :( E in segunda Depor si nimeni nu a observat p-aici... 0-1 acasa cu Hercules in min 55. Vamos DEPOR! :D E etapa a doua, in prima etapa a castigat cu 1-0 acasa cu Recreativo Huleva echipa din A Coruna!

Luis Garcia10
4th September 2011, 22:56
Mult ghinion din nou...mi-a adus aminte meciul asta de cosmarul cu Valencia din ultima etapa! :( 0-1 final