PDA

View Full Version : Etapa 14: Otelul - Rapid



Pages : [1] 2

delaparis
30th October 2006, 01:18
Duminica, 05.11.2006
Otelul - Rapid (NATIONAL TV) - 14.00
Discutii aici inainte si dupa meci.

STEELMAN
30th October 2006, 01:44
nu vreau sa postez nimic.doar sa ma laud ca sunt primul care scrie

delaparis
30th October 2006, 01:47
Ti-e frica ? :P
:happy

1x

Hard
30th October 2006, 01:58
va dovedi otelul ca ramane o echipa de top,nasha echipelor din Bucuresti?va dovedi rapid ca e revenire de forma si va castiga la Galati? meci tare.merg pe x.

Telespan
30th October 2006, 04:00
Batem la Galati la 2 goluri diferenta...........FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pepsi-Cola
30th October 2006, 07:12
x2 Bate Rapidul

noir_desir
30th October 2006, 07:16
x2, dar mai probabil x. Depinde de cum isi va mobiliza Grigoras jucatorii. Un 1-1.

_kali_
30th October 2006, 09:43
Meci foarte greu pentru Rapid in conditiile in care Maftei este suspendat pentru cumul de cartonase, iar Razvan va miza cu siguranta pe Maldarasanu la mijloc...
Greu de tot! Sper la un egal, asta desigur daca Zicu are bunavointa sa joace cel putin la fel ca la Cluj.
De asemenea, sper sa isi revina Buga!!! Ca l-am asteptat prea mult...

Lordliv
30th October 2006, 10:12
otelul ar trebui sa se hotarasca: termina perioada de favoruri ( meciurile cu vaslui, arges si o repriza cu steaua) sau doreste sa participe intr o cupa europeana!

Andutzu
30th October 2006, 10:13
1x da mai mult x :ok:

grande
30th October 2006, 10:16
Nu avem alta varianta decit victoria ,deci un 2 solist !

Rossi
30th October 2006, 10:34
meci de 1X2 ... orice se poate intampla in acest meci

Sunchase
30th October 2006, 10:59
In deplasare nu am jucat nici nici in turul asta , venim si dupa meciul din israel , merg pe un X . 3 puncte ar fi de aur.

Imensa pierderea lui Maftei :(

dede
30th October 2006, 11:06
meci pt locul 3...
otelul poate sa scoata un rezultat bun

chinezu
30th October 2006, 11:13
Cred ca se va termina egal 1-1

Datenshi
30th October 2006, 11:15
Sper sa nu pierdem. Sunt curios care va fi formula de joc in aparare.

grande
30th October 2006, 12:07
Sper sa nu pierdem.

Trebuie sa castigam ,astfel sansele pentru ocuparea locului 2 se micsoreaza !

pytzy
30th October 2006, 15:45
Merg pe 2 solist, chiar daca venim dupa un meci greu in deplasare cu Hapoel. Cele trei puncte pentru locul trei vor veni in Giulesti oricat se vor stradui otelari sa ne incurce. Forza Rapid !

Jonathan Archer
30th October 2006, 18:21
Meci de 1X2.Depinde de cine va juca pentru Otelul.Daca vor fi in teren cei care au batut Steaua atunci putem castiga.Daca vor juca penibilii de la Vaslui sau Pitesti atunci pierdem.Culmea e ca sunt aceiasi jucatori.Dosarele X la Otelul Galati.Sper sa fie numai atat si sa nu fie altceva.

starsteel
30th October 2006, 21:53
Otelul nu pierde asta e sigur totusi imi este frica de Coman sper totusi sa nu apere chiar tot.

bada_otelul
30th October 2006, 23:33
meci de 1X2,o singura certitudine,ca si la meciul cu steaua va spun de pe acum,sigur nu se va termina 0-0 in rest orice e posibil

rechinul farist
30th October 2006, 23:56
sper sa bata Otelul, pentru ca imi place de Grigoras :)

STEEL
31st October 2006, 00:15
sper sa bata Otelul, pentru ca imi place de Grigoras :)

Doar pt. atat?:)
Un alt meci greu,sper ca baietii sa faca un meci mare,cel putin la fel cum a fost cel cu steaua.Totodata sa ne mai inbuneze putin ca dupa jocul penibil "realizat" in compania pitestenilor,mai bine unii dintre ei s-ar apuca de alte meserii.Acum vom vedea cu adevarat rezultatul sedintei "cu parintii" pe care le-a tinut-o M.Stan dupa intalnirea cu Fc Arges,cati dintre ei au inteles ca la Galati nu se mai accepta jumatatile de masura si se vrea adevarata performanta.

rechinul farist
31st October 2006, 00:20
si pentru ca tin si cu Otelul........:) si le-am facut si "galerie" la meciurile jucate in cupa uefa la cta....:)

STEEL
31st October 2006, 00:42
si pentru ca tin si cu Otelul........:) si le-am facut si "galerie" la meciurile jucate in cupa uefa la cta....:)

Bravo,bravo...bine asa,ai tot respectul meu./hello :great: /hello
Pronostic 1 solist.

Hard
31st October 2006, 00:48
Trebuie sa castigam ,astfel sansele pentru ocuparea locului 2 se micsoreaza !

vrabia malai viseaza...:happy

sa vedem acum cine sunt mai rapizi.

crissis
31st October 2006, 01:01
Cred ca Otelul va cistiga mai ales ca Rapid va veni dupa un meci de cupa uefa si cred ca oboseala acumulata de rapidisti isi va spune cu siguranta cuvintul de aceea merg pe un 1
Hai Otelul

STEEL
31st October 2006, 01:04
Cred ca Otelul va cistiga mai ales ca Rapid va veni dupa un meci de cupa uefa si cred ca oboseala acumulata de rapidisti isi va spune cu siguranta cuvintul de aceea merg pe un 1
Hai Otelul

Si tu esti unul care tine cu Otelul sau o faci doar acum din anumite principii?
Otelul Galati-rapid 2-0

crissis
31st October 2006, 01:15
Si tu esti unul care tine cu Otelul sau o faci doar acum din anumite principii?
Otelul Galati-rapid 2-0

Tot timpul am tinut cu Otelul :ok: dupa POLI IASI

Cipus
31st October 2006, 01:17
Ufff !!! Un alt meci greu cu un Otel nehotarat care nu stie ce vrea mai mult, o cupa europeana, sau a inceput deja postul Craciunului si a inceput sa imparta pomana pe la echipele sarace. Rapidul merge cam prost in deplasare, si dupa meciul din Israel o sa fie cam nashpa de ei, in plus Maftei suspendat. Pe de alta parte Otelul se numara printre ultimele echipe in privinta golurilor primite dar este a 4-a echipa privind numarul de goluri marcate. Este posibil sa vedem multe goluri si la acest meci. Parerea mea ca Otelul va castiga 2-1 sau 3-2, Rapid nu se numara printre echipele sarace, si nu are nevoie de pomana de la Otelul.

STEEL
31st October 2006, 01:18
Tot timpul am tinut cu Otelul :ok: dupa POLI IASI

Daca este asa,toata stima si respectul din partea mea.:ok:
Otelul Galati-rapid 2-0 marcatori:Ramses Gado & Daniel Stan.

STEEL
31st October 2006, 01:21
Ufff !!! Un alt meci greu cu un Otel nehotarat care nu stie ce vrea mai mult, o cupa europeana, sau a inceput deja postul Craciunului si a inceput sa imparta pomana pe la echipele sarace. Rapidul merge cam prost in deplasare, si dupa meciul din Israel o sa fie cam nashpa de ei, in plus Maftei suspendat. Pe de alta parte Otelul se numara printre ultimele echipe in privinta golurilor primite dar este a 4-a echipa privind numarul de goluri marcate. Este posibil sa vedem multe goluri si la acest meci. Parerea mea ca Otelul va castiga 2-1 sau 3-2, Rapid nu se numara printre echipele sarace, si nu are nevoie de pomana de la Otelul.

Sunt perfect de acord cu tine in tot ceea ce-ai mentionat aici.

crissis
31st October 2006, 01:25
Daca este asa,toata stima si respectul din partea mea.:ok:
Otelul Galati-rapid 2-0 marcatori:Ramses Gado & Daniel Stan.

Simpatizez pe Otelul de pe vremea cind acolo era antrenor un iesean 100% si vorbesc de Vasile Simionas :ok: omul cu care Otelul a scris istorie
Bafta multa Otelul
Otelul - Rapid 1

STEEL
31st October 2006, 01:39
Nea Simi...ce om,ce caracter....L-am cunoscut personal,o persoana deosebita.Din pacate am auzit ca a intrat in randul oamenilor nevoiasi cu probleme financiare,la cam uitat lumea...pacat.Oricum la Galati se va bucura mereu de un respect deosebit.
Ontopic:Batem sigur,se stie ca rapidul a "deraiat" aproape mereu la Galati.

Cipus
31st October 2006, 01:59
Steel, nu stiu daca stii, eu sunt neutru intr-un fel, ca sunt brasovean si pana promoveaza Forex sau FC mai este. Din Liga 1 simpatizez Otelul si pe Grigoras dar si Steaua. Mai nou o respect pe Dinamo pentru jocul frumos si practic pe care il joaca. Imi pare rau de Otelul ca ar fi trebuit sa fie in fata Stelei si sa aiba 30 de puncte acum. Daca isi revin si vor lasa prostiile deoparte, cred ca Otelul are sanse reale la locul 2, pentru ca are un antrenor peste Steaua si Rapid si un lot cel putin de aceeasi valoare (Poli si CFR au iesit din lupta), dar repet trebuie sa joace fiecare meci la victorie indiferent ca e Rapid, Dinamo sau Vaslui. In plus Rapid si Steaua pot resimti oboseala din cupele europene, in timp ce Otelul nu isi face probleme din acest punct de vedere, are nevoie doar sa aiba jucatorii valizi, sa nu se mai accidenteze.

STEEL
31st October 2006, 02:18
Da Cipus,iar ai dreptate si din nou sunt de acord cu tine.Ma bucur totusi ca multa lume si-a dat seama de potentialul Otelului dar in acelasi moment ma intristeaza realitatea mai bine zis punctele pierdute (sau date).Adevarul este undeva pe la mijloc,sa nu uitam ca de vreo 6-7 etape Otelul s-a confruntat cu mari probleme de lot,accidentari si indisponibilitati.Si totusi se afla unde se afla,pe 3 cu reale sanse in continuare de a ramane in varf.Noi toti suporterii acestei echipe speram ca Otelul va termina odata cu aceasta "mila" pt. echipe suferinde si se va pune pe treaba.La urma urmei ar fi pacat sa n-o faca.Conditii sunt slava Domnului.
Ontopic: Presimt un meci foarte disputat si cu multe cartonase.rapidu' va juca la "sange",nu-si permite sa mai faca pasi gresiti.Otelul are prima sansa.

Cipus
31st October 2006, 03:00
Imbucurator este ca accidentatii isi revin rand pe rand. A fost Baltoi, acum Craciun si D.Stan. Ii vine randul si lui V.Tanase, deci premise bune pentru o victorie cu Rapid. Avantajul cel mai mare al Otelului este ca in afara de Vatca, oricine poate sa dea gol, tin minte acum un an Craciun era un mic golgheter, avea vreo 3 goluri, ca fundas e ceva. apoi Baciu si Semeghin au goluri la activ. Sa nu mai vorbim de mijlocasi, car au fiecare cel putin 3 goluri inscrise (mai putin Marginean si rezeva Badescu) si de atacanti. Cand va fi si Baltoi apt 100% si D.Stan o sa fie perfect pt Otelul, Jula si-a facut din plin datoria pana acum, i-a suplinit cu brio, nu ma asteptam. Felicitari Otelul, lupta pentru locul 2, nu e foarte greu!!!

STEEL
31st October 2006, 03:31
Woow....:o: .Esti sigur brasovean???Sunt surprins sa constat cat de bine cunosti Otelul,jucatorii(titulari&rezerve) toata istoria lor de cand sunt veniti la Galati,goluri inscrise etc.Trebuie sa fii un tip care "mananca fotbal pe paine".Esti demn de apreciat.:ok:
Ai un MARE 10 de la mine.

SORINULTRA
31st October 2006, 08:07
sa speram intr o tresarire de orgoliu a jucatorilor dupa meciul de la pitesti

pytzy
31st October 2006, 10:36
Cu accidentarile sau indisponibilitatile noastre tot vom bate otelu. Meciul cu hapoel va fi doar un antrenament pentru meciurile cu otelu si craiova. /OLE//OLE//OLE/

Cipus
31st October 2006, 10:51
Steel, crede-ma cunosc toti titularii si rezervele de la toate echipele din liga 1, pentru ca am echipe in Divizia Fantastica in Prosport, desi sunt plecat din tara si e greu ca nu pot vedea meciurile doar secvente postate pe internet. Totusi partea buna e ca de la distanta se vede altfel campionatul. Partea rea este ca nu sunt la curent cu dedesupturile adica cine cu cine mai e prieten sau dusman, nu pot sa stiu chiar tot, dar strict despre joc si jucatori stiu cat sa ma descurc intr-o discutie pe forum. Sigur ca stiu si mai multe de Otelul pentru ca imi place echipa si orasul, si unde mai pui ca am avut si o prietena din Mazepa II. Ceea ce nu stiu sunt jucatorii care joaca mai putin, respectiv Tismanaru si Banaru despre ei nu stiu nimic. Foarte mult a crescut in joc Paraschiv de cand a venit (de la Petrolul parca) si V.Tanase pana sa se accidenteze desi din cate stiu e trecut bine de 35 de ani parca intinerea de la meci la meci, e de admirat. Ar fi pacat sa nu lupte pentru locul 2, voi toti suporterii trebuie sa ii sustineti cat puteti de mult sa nu-i parasiti acum ca au facut 2 meciuri proaste in deplasare, sunt convins ca daca Otelul scoate 4 puncte din meciurile cu Rapid si Dinamo au sanse mari sa termine turul pe locul 3, la distanta mare de locul 4 si sa se bata in retur cu Steaua pentru locul 2. Mult succes cu Rapid, un 2-1 ar fi ideal.

YoYoyOi
31st October 2006, 11:14
Hmmmm... cam grea decizie. Merg totusi pe mina Otelului, care o sa fie mai odihniti. Si cred ca vor da totul pe teren, ca altfel pierd locul 3. Lupta e strinsa.
Iar Rapid, dupa meciul din Uefa o sa fie mai obositi ca joaca in deplasare. Iar la capitolul concentrare depinde ce va face in meciul cu Hapoel.

tutye
31st October 2006, 11:59
Va fi un meci mai greu decat cel cu Steaua...Dar mizez pe ambitia si daruirea jucatorilor nostri...Sper sa invingem, cu toate ca ma multumesc si cu un egal...Forza Otelul!!!

SORINULTRA
31st October 2006, 12:04
cipus daca ai sa treci pe la prietena ta din mazepa sa m a anunti sa te cinstesc cu o bere , si eu stau in mazepa 2 . bate otelul 2-0

Cristian
31st October 2006, 14:07
Sper ca jucatorii nostrii sa se daruiasca exemplar cum au facut-o cu steaua, si sa reusim victoria, egal nu se termina, ori victorie Otelara ori victorie a celor de sub podul Grant.

bada_otelul
31st October 2006, 14:07
multi jucatori nerefacuti complet la noi(craciun,stn,baltoi si sper sa revina si tase la meciul cu rapid),nasol dar trebuie sa ne descurcam

pytzy
31st October 2006, 15:29
Deabia astept meciul de duminica sa vedem cine iese invingator si ia cele trei puncte puse in joc...... Rapid sau otelu.....

Cipus
31st October 2006, 18:07
cipus daca ai sa treci pe la prietena ta din mazepa sa m a anunti sa te cinstesc cu o bere , si eu stau in mazepa 2 . bate otelul 2-0

Cu cea mai mare placere Sorinultra, dar pana la vara nu sunt in tara. Pana atunci sunt pe forum iar la vara poate vin in Galati mai ales daca Otelul prinde o cupa europeana. (nu mai stiu nimic de tipa aia, decat ca o cheama Anca Gromadschi, e singura la parinti si terminat Facultatea de Drept in Bucuresti, poate sunteti vecini si o cunosti, salutari de la Cip)
Accidentarile intr-adevar s-au tinut scai de Otelul insa aceeasi echipa care a batut pe Steaua, si in mare aceeasi care a castigat 7 meciuri la rand, a pierdut clar la Pitesti si Vaslui. Accidentarile sunt mai vechi la Baltoi si Craciun, numai la D.Stan si Tanase sunt mai recente. Jula a dus greul in atac in perioada asta si s-a descurcat bine. Baltoi e pe picioare, a fost titular in ultimele 3 meciuri, D.Stan a jucat si el etapa trecuta, chiar daca poate nu e refacut 100% poate juca o repriza cu Rapid. de la mijloc lipseste doar Tanase dar are cine sa-l suplineasca, mi-e teama ca atunci cand isi va reveni sa nu ramana rezerva. Paraschiv, Gado, S.Costin si Marginean pare mijlocul ideal si mai este si Badescu si Arhire, dar si Brujan care a fost repfrofilat fundas. In sfarsit apararea standard cu Semeghin, M.Baciu, Nogo si Brujan care il suplineste bine pe Craciun pana se reface 100%. Asa ca nu vad de ce nu ar invinge Rapidul duminica.

STEELMAN
1st November 2006, 14:07
bine ma .atunci nu bem decat cu Anca Gromadschi si cu sorsa.inainte si dupa meci

Cristian
1st November 2006, 14:09
WOOW Cipus de unde stii atatea ? Bravo te felicit.
Ar fi bine sa ne revenim in meciul de duminica, sa ne mai bucuram si noi. Sper ca stadionul sa fie plinut avand in vedere ca biletele au fost lasate la 10 lei, intrarea si la meciul cu steaua nu ar fi fost o problema daca cei revoltati de pretul de 30 de lei/ bilet ar fi avut un abonament de 50 de lei sau 35 de lei.
FORZA OTELUL FORZA GALATI


bine ma .atunci nu bem decat cu Anca Gromadschi si cu sorsa.inainte si dupa meci

Chiar Ancuta nu vine la meci ma Cipus ? ;)/hello

SORINULTRA
1st November 2006, 17:02
sincer nu o cunosc dar daca o sa o intalnesc am s o invit in peluza nord , forza otelul

Cipus
1st November 2006, 21:25
Otelul - Rapid imi mentin pronosticul 2-1, recunosc ca azi nu am noutati ca am fost ocupat, insa cred ca nu s-a intamplat nimic deosebit. Nu ma mai intrebati de Ancutza ca nu are legatura cu meciul si ne sterge Delaparis mesajele. Glumesc, nu mai stiu nimic de ea de mult timp, eu sunt casatorit acum sunt plecat pentru un an din tara, si daca citeste sotia mea mesajele o sa devina geloasa pe Ancutza asta. Oricum daca cineva o cunoaste, e o fata buna. Urmatorul mesaj il postez dupa meciul Rapidului sa vedem ce se intampla la TelAviv. Succes si mi-ar face mare placere sa va cunosc fani ai Otelului, ne auzim vineri

CrAzY92
1st November 2006, 23:53
1 bate otelul :yeah: :yeah:

naka
2nd November 2006, 00:18
forza otelul SPER SA FAC UN MECI BUN CA CEL CU STEAUA SI LA DLUIERUL FINAL SA CASTIGAM

SORINULTRA
2nd November 2006, 07:53
daca mai juca pelin nici nu se punea problema invingatorului, lucescu senior a ramas cu sechele dupa meciul ala . forza otelul

bada_otelul
2nd November 2006, 10:02
mare...portar lobont,pelin stie dc:drak:

Dregan
2nd November 2006, 12:52
Pai macar il mai avem pe Arhire care a centrat din corner la faza golului lui Pelin.

SORINULTRA
2nd November 2006, 13:05
de avut il avem dar o sa joace cu rapidul ? eu nu cred

bada_otelul
2nd November 2006, 14:44
lasa,sa centreze si vatca si sa dea tot el gol numai sa castigam,nu conteaza cum,asta e important sa mai adunam 3 puncte dupa meciul asta,desi nici cu un punct nu ar fi rau tinand cont ca rapid da semne de revenire iar noi am comis-o iar,la pitesti,se anunta stadion cam gol,vreme urata,iar o sa fiu singur cu galeria :D

luciano_1644
2nd November 2006, 19:38
Meci de 1,in cel mai fericit caz ptr giulesteni,1X! Tocmai ma uit la Rapid cum este chinuita de o submediocra formatie din Israel.Mare lucru daca Rapidul mai joaca in Europa la anul.Favorita,aproape clar,formatia lui Grigoras.Succes galatenilor!

WOLF_ULTRAS
2nd November 2006, 23:58
Batem cu 3-1 si NO COMENT SIDEXPLOZIA RUUULLLLZZZZZ :yeah: :yeah: :yeah:

Cipus
3rd November 2006, 03:15
La cat de slab a jucat Rapidul in Israel, fara Maftei vor fi si mai varza in aparare. Problema Otelului va fi la mijloc, unde C.Lazar joaca super bine iar Maldarasanu pare refacut complet de ei 2 trebuie sa aiba grija ca de la acestia pleaca pericolul pentru poarta lui Vatca, ati vazut ce pasa a dat Lazar la golul lui Buga. Semeghin trebuie sa castige duelul cu Badoi iar Brujan duelul cu Karamian (sau I.Stancu), cand acestia vor avansa pe flancuri si sa-i impiedice sa centreze. Daca atacantii nu vor primi mingi utile nu vor fi periculosi iar atunci Otelul va avea o misiune usoara. Sub presiune, Perja (cred ca el va juca in locul lui Maftei) greseste usor, e prada usoara pentru atacantii Otelului. Se anunta un meci super interesant, ar fi pacat sa nu fie plin stadionul. Pronostic 1 solist, 3-1 pentru Otelul

danny del corco
3rd November 2006, 03:32
Admir Otelul, admir munca lui Grigoras ! Hai Otelul !

STEELMAN
3rd November 2006, 11:11
dupa "dluierul" final vom fi tot pe 3:happy :happy

bada_otelul
3rd November 2006, 12:23
brujan e accidentat,probabil va juca in locul lui craciun,tanase ar putea reveni,dar nu mai mult de o repriza,probleme mari de lot :(

starsteel
3rd November 2006, 12:32
Indiferent cine intra in teren Otelul nu are voie sa piarda galatenii oricum au reactionat extrem de violent dupa infrangerea de la Pitesti.

Brian
3rd November 2006, 13:02
Imi place mult de tot cum antreneaza/gandeste Grigoras. Adevarat antrenor...L-as vrea la Steaua chiar daca unii spun ca e antrenor prea mic(probabil se refera la mentalitate). Se vede ca stie treaba... Otelul era in B acum daca nu venea Grigoras la echipa....
Asta este un meci de 1X2. Cred ca va fi un egal din cauza conditiilor meteorologice...

starsteel
3rd November 2006, 13:08
Terenul e bun chiar daca vremea e ploioasa sigur nu va influenta jocul celor 2 echipe.

Aurel.D
3rd November 2006, 13:19
Meciul se va termina egal.

starsteel
3rd November 2006, 13:49
Si eu cred asta dar sper la o victorie galateana sunt destule argumente in favoarea ei.

dardar_3
3rd November 2006, 15:11
Otelul va trebui sa castige meciul cu Rapid pentru ca giulestenii sunt un candidat incomod pentru Otelul de a juca la anul in cupele europene...

Semi-esecul din Cupa Uefa ii va ajuta pe Rapid in meciul de duminca motivandu-i si sperand la un rezultat pozitiv la Galati.

Cristian
3rd November 2006, 16:27
Terenul e bun chiar daca vremea e ploioasa sigur nu va influenta jocul celor 2 echipe.



Orice vreme ar fi voi fi pe stadion ;) HAI OTELUL CU VICTORIAA

bada_otelul
3rd November 2006, 17:27
Otelul va trebui sa castige meciul cu Rapid pentru ca giulestenii sunt un candidat incomod pentru Otelul de a juca la anul in cupele europene...

Semi-esecul din Cupa Uefa ii va ajuta pe Rapid in meciul de duminca motivandu-i si sperand la un rezultat pozitiv la Galati.

gresesti,noi nu avem ca obiectiv o cupa europeana ci o clasare pe locurile 6-8,fapt subliniat de multe ori de marius stan si grigoras,daca vom obtine mai mult bv baietilor,ca trebuie sa batem rapidul e alta chestie,e vb de onoare,de mandria de a juca la otelul,sper sa castigam

starsteel
3rd November 2006, 18:11
Daca am deveni un adversar pt. Rapid ne-ar manca si arbitrii mai pe fata asta s-ar putea intampla spre sfarsitul campionatului daca ramanem sus desi cu partide precum cele de la Urziceni, Vaslui si Pitesti suntem cam departe de posibilitatea obtinerii unui loc 3. Asa ca ne vom multumi si cu locul 4. :D

OVIDIU 62
3rd November 2006, 18:15
Bate sigur Otelul mai ales ca pe aici a trecut si Steaua.Deci 1 solist.

Cipus
3rd November 2006, 21:47
Ceea ce nu stiam e ca Otelul si-a propus clasarea intre locurile 6-8, iar acum sunt cu mult peste asteptari. Poate jucatorii stiu si ei asta si atunci si-au permis sa mai piarda cateva meciuri, sau poate li s-a spus sa piarda, adevarul e undeva la mijloc. Cred ca trebuie sa isi schimbe mentalitatea sa lase favorurile pentru altii si sa lupte pentru locurile 2-3 nu pentru 6-8. Sunt convins ca indienii vor privi altfel o echipa calificata in cupele europene decat una mediocra de locul 6-8. Legat de meci, daca s-a accidentat si Brujan iar Craciun nu e refacut complet va fi greu pe partea dreapta, Grigoras, desi nu prea ii place va trebui sa joace cu Fl.Lazar, sau daca poate juca V.Tanase il poate retrage pe Marginean fundas dreapta chiar daca nu prea e obisnuit pe acest post. Gaseste Grigoras o solutie ca e baiat destept. In atac daca Jula e incert cum am aflat, poate juca cu Paraschiv tot meciul si cate o repriza cu 2 dintre cei 3 atacanti care sunt mai putin accidentati. Chiar si in aceste conditii tot are cine sa joace la mijloc, S.Costin, Badescu, Gado si Tanasa sau Arhire. Otelul are avantajul ca are rezerve de valoarea titularilor care ii pot inlocui oricand cu brio. Acelasi pronostic 3-1, sau 2-1 daca nu joaca Jula.

tu26dor
3rd November 2006, 21:59
probabil bate rapid... otelul isi permite sa mai piarda ceva... iar rapidul viseaza sa accelereze ...

sorin_otelarul
3rd November 2006, 23:00
bate otelul 100% putem sa batem echipa din giulesti

mark111
4th November 2006, 00:39
un X multumitor...pentru POLI TM

Ulysses
4th November 2006, 07:29
la cum a jucat rapidul cu muraturile alea din israel, nu au nici o sansa.galatiul castiga lejer

SORINULTRA
4th November 2006, 08:27
greu dar o sa batem , 2-1

Lordliv
4th November 2006, 09:46
bate otelul!

Cristian
4th November 2006, 10:11
un X multumitor...pentru POLI TM

Multumitor pentru ce ? Inca mai visati la vreo ceva ???
Cat despre meci sper sa batem. FORZA OTELUL

megastar
4th November 2006, 10:19
Hai Otelul..... Trebuie sa bateti baieti,pentru suporterii care cred in voi, care niciodata nu v-ar injura.Nu am crezut in blat la meciurile cu Vaslui si Arges, si astept o bucurie de la voi in meciul cu Rapid.

Otelu_4ever
4th November 2006, 12:11
Un singur lucru am de spus: Bate Otelul!

3-1

HAI OTELUL!!!

crissis
4th November 2006, 12:13
Bate Otelul
Rapidistii dupa meciul de la Iasi si-au cam luat adio de la titlu dar continua sa sa viseze, dar dupa infringerea de la Galati vor inceta sa mai viseze la titlu .
Hai Otelul

J.A.N
4th November 2006, 13:05
ba fratilor da eu nu stiu ca Galatiul sa isi fi anuntat intentiile de a juca in uefa.deci ce va agitati asa daca oamenii sunt realisti si vor doar un loc caldut la final

Hard
4th November 2006, 13:35
Bate Otelul
Rapidistii dupa meciul de la Iasi si-au cam luat adio de la titlu dar continua sa sa viseze, dar dupa infringerea de la Galati vor inceta sa mai viseze la titlu .
Hai Otelul

pai cum vine asta?si-au luat adio dar mai viseaza?:happy...visatori rapidistii astia :D

otelul-rapid 1-3

LeBronJames
4th November 2006, 14:00
De obicei sunt rezervat in a da pronosticuri in meciurile Rapidului dar de data asta cred ca rapidisti vor obtine victoria, le da Zicu unu si Moldovan unu si i-a linistit :)

starsteel
4th November 2006, 14:03
".....malai viseaza", te contrazic Moldovan e un jucator care trage de el si dupa meciul de joi e stors ca o lamaie deci nu poate iar Zicu e un ratangiu de prima clasa si nu are cum sa o bage in ate asa ca speranta Rapidului sta in Coman care mai mult de un egal nu poate obtine.:yeah:

Alberto
4th November 2006, 15:15
Grigoraş: "Dacă am învins Steaua, de ce nu am putea învinge si Rapidul"


"Daca am învins Steaua, de ce nu am putea învinge si Rapidul. Dar, tinând cont de valoarea lotului si a experientei adversarului, pâna la urma niciun rezultat de egalitate nu ar fi rau. Daca jucam cu determinarea pe care am avut-o în repriza a doua cu Steaua sunt convins ca putem câstiga. Am avut discutii cu jucatorii, am fost mai vulcanic dupa meciul de la Pitesti si sunt convins ca vor avea o alta atitudine, ca va fi o alta atmosfera în echipa", a declarat Petre Grigoras.

Petre Grigoras se confrunta cu probleme de ordin medical în lot. Semeghin, Brujan, Jula si Craciun sunt incerti, dar Grigoras spera ca pâna la ora jocului acestia sa-si revina si sa-i poata avea la dispozitie. (Prosport)

Rapidul vine la Galati fara Maftei....si tinand cont de jocul prestat in Israel nu cred ca vor putea scoate mai mult de un egal...

Prome
4th November 2006, 18:16
x2 cred otelul sigur nu bate
Le: emotiile au fost de vina :D trebuia sa imi fac debutul.... pacat ca nu a fost o fraza super tare :)

starsteel
4th November 2006, 18:20
"cred..sigur", te vad cam nehotarat de vina poate e doar prima postare; stii ca avem un thread ceva de genul "prima postare" probabil te vei distra dupa o vreme, la mine prima postare a fost ceva monosilabic. Eu mizez adica...cred ca sigur nu pierde Otelul. :D

YoYoyOi
4th November 2006, 20:56
Nu stiu ce credeti sau de ce sinteti siguri, dar un lucru e cert: va arbitra Corpodean, cel mai bun arbitru roman :D

Cipus
4th November 2006, 21:58
un X multumitor...pentru POLI TM

pana una alta a facut Poli un mare X multumitor..... pentru Otelul, nu stii proverbul: cine sapa groapa altuia cade singur in ea ...

rechinul farist
4th November 2006, 23:12
bate Otelul, stie Grigoras de ce, are el o pica pe Rapid si nu numai...:P
urmeaza si Dinamo....multa bafta!!! :ok:

SORINULTRA
5th November 2006, 08:02
corpodean e un arbitru care a dezavantajat mereu otelul , multi absenti , cu toate astea sper intr un rezultat bun

Datenshi
5th November 2006, 11:29
corpodean e un arbitru care a dezavantajat mereu otelul

si pe noi la fel, stai linistit.

YoYoyOi
5th November 2006, 11:32
Penny, de ce ai sters postul lui promovareonline, ca tocmai ma pregateam sa-i dau o replica. :D. Era primul lui post, acum l-ai destabilizat psihic, nu ca nu ar fi fost. Auzi la el "hai Steaua".
Broblem promovareonline? Ai gresit adresa :P

Datenshi
5th November 2006, 11:35
Pai ce e aici, sat fara caini? :P
Poate sa concentreza un pic si reusese sa scrie un prim post mai interesant si in primul rand la subiect.

resita
5th November 2006, 11:41
sa invinga cel mai bun :ok:

delaparis
5th November 2006, 11:49
uite a venit un caine :happy

Datenshi
5th November 2006, 11:54
Cum o dai nu e bine. Prima data am vrut sa scriu stana, dar m-am gandit ca poate parea tendentios pentru anumiti fani. Am scris 'sat fara caini' si iar aparura interpretari. :)

Blaugrana_shark
5th November 2006, 12:05
Sper ca se va impune rapidul astazi....merg pe un 2-1 pt giulesteni

starsteel
5th November 2006, 12:20
uite a venit un caine :happy

Cainele era Resita? Nu este un "caine" obisnuit e liderul pronosticurile pe OLS iar acum in clasament mai sunt si lideri impreuna cu toata "haita"....din pacate se pare ca e anul cainelui :(
Altadata meciul de astazi trezea pasiuni extraordinare anul asta se pare ca atmosfera va fi obisnuita eu unul imi faceam calcule ca urmeaza o suspendare pt. scandari si nu mai imi voi putea folosi abonamentul meciul urmator dar sigur nu va fi asa. Doar Corpodean "cel mai mare huligan" sa mai invenineze atmosfera.:ciocan:

Cristian
5th November 2006, 12:20
Gata am plecat la meci, sper sa vedem un meci frumos azi care sa incalzeasca tribunele. FORZA OTELUL.
Mai vin cu reactii la cald adik imediat dupa meci

YoYoyOi
5th November 2006, 12:26
Poate reactii la cald la vara:D Ca acum o sa fie doar reactii la rece. Si pina ajungi tu de la meci sa ne dai reactiile respective, noi o sa fim plictisiti deja de subiect:P Glumesc:D
Sa aveti bafta!

andrei1921tm
5th November 2006, 12:26
sper sa nu ma uit degeaba la meci.Cred k o sa fie 1x.
Fortza spectacolul!

starsteel
5th November 2006, 12:27
Acum ai plecat la meci? Sa-ti aduc un intaritor ceva cred ca te voi gasi inghetat bocna.

Alberto
5th November 2006, 12:29
Cred ca egal se va termina....:drak:

starsteel
5th November 2006, 12:36
Deja parca se aud niste franturi de pe stadion .......din Bucuresti/se aduna in Giulesti.....pan' la Galati/ce bataie o sa luati!
E clar sunt galatenii!/hello Lupta Galati, Lupta Galati, Lupta!:great:

YoYoyOi
5th November 2006, 14:40
e min. 38 si deja e 2-0 pt Rapid. Bravo mai otelarilor!

BoboCosta
5th November 2006, 14:42
OOO ce cota buna avea rapid....2,5 bine k i'am luat :)

YoYoyOi
5th November 2006, 14:47
0-3 gol Mazilu. Hmmmmm, parca......

BoboCosta
5th November 2006, 14:47
3-0.....Macel !!!

YoYoyOi
5th November 2006, 14:50
Abia astept sa vina Cristi de la meci, sa aflam reactiile la cald.:P

remy
5th November 2006, 14:51
E clar: Galatiul s-a stins !
Daca au batut pe Steaua, si cu Rapidul are 0-3 la pauza, e clar: STEAUA E DUSA RAU.
IMPOTENTII DE LA STEAUA !
ZICU IAR ISI ARATA CLASA, SI CAM FACE TOTUL LA RAPID !

*Coco*
5th November 2006, 14:53
Se termina 1-3 ...Otelul numai cu scorul asta stie sa piarda:o:
Incet incep nu creca isi mai revine Otelul:o:

Hard
5th November 2006, 14:54
:D se pare ca nimeresc si eu un pronostic

YoYoyOi
5th November 2006, 14:55
Incet-incet Otelul a oprit motoarele ca doar au obiectiv locurile 6-8 si nu vor sa incurce ierarhiile.

katalinkostel
5th November 2006, 14:55
DE CE ??? Pentru ca cele care a trebuit sa le castigam le-am pierdut(Vaslui;Pitesti) :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

rapidashul
5th November 2006, 14:59
Nu avea cum sa ma dezamageasca Rapiduletul,am pus 2/2 :D,inspirat am fost.
FORZA RAPID!!!!

Hard
5th November 2006, 15:03
de ce mai canta spectatorii ca echipa nu joaca nimic

YoYoyOi
5th November 2006, 15:05
Sa se incalzeasca:P

Alberto
5th November 2006, 15:19
Otelul - Rapid 0-5.....:o:

YoYoyOi
5th November 2006, 15:20
5-0 pt Rapid :o:
Sweet mother of Jesus! 5-0 :o: , nici de jucau cu Bistrita nu faceau un asemenea scor.

kain
5th November 2006, 15:21
Cine zicea ca Otelul ii rupe pe giulesteni ? :)))))))) Se pare ca Rapid si-a facut doar antrenamentul cu ei :D scorul o sa fie si mai mare de 5 , sper sa ajunga la 7 :D

YoYoyOi
5th November 2006, 15:31
Bai lasati-o naibii 6-0 :o: asta e bataie de joc. Astia isi bat joc de spectatori si telespectatori.

dardar_3
5th November 2006, 15:32
pfoai...:o:...:o:.... Otelu - Rapid 0-6...

kain
5th November 2006, 15:32
Inca un gol, si sunt fericit :D

YoYoyOi
5th November 2006, 15:33
Cred ca altceva nu se mai poate spune. fiecare va avea in postul lui de acum inainte doar :o: :o: :o:

starsteel
5th November 2006, 15:33
Cea mai rusinoasa infrangere din istoria Otelului, am reusit si eu o premiera am plecat in timpul meciului. Umilinta absoluta....culmea e ca echipa adversa nici macar nu a stralucit.

YoYoyOi
5th November 2006, 15:34
7-0 :o:
q.e.d.

kain
5th November 2006, 15:34
7-0, sunt multumit ! :D

dardar_3
5th November 2006, 15:35
0-7:o: :o:... De la echipa asta a luat Steaua bataie...:(:mda:

YoYoyOi
5th November 2006, 15:38
Mai bine s-ar retrage Otelul de pe teren. Ar pierde doar cu 3-0.

*Coco*
5th November 2006, 15:38
7-0:happy :happy :happy
Moldovenilor puteti sa va ... pe dea de echipa...
Staturati capra bine de tot astazi
7-0 vai de mine:happy

rapidashul
5th November 2006, 15:38
Hai Rapidul :D,inca ar mai fi timp de vreo 2 goluri :),sper sa marcheze si Moldovan :D

starsteel
5th November 2006, 15:38
O echipa pt. cartea neagra.........si-au batut joc de intreaga istorie a Otelului.

rapidashul
5th November 2006, 15:42
Pfff,ce aproape am fost de golul 8 :)

White Shadow
5th November 2006, 15:42
Otelul v Steaua 2-1
Otelul v Rapid 0-7

Penibil.

Hard
5th November 2006, 15:42
vai!:D

YoYoyOi
5th November 2006, 15:43
Se aude pe acolo unul care urla din toate puterile "Hai Steaua!" Starsteel tu esti?

starsteel
5th November 2006, 15:44
Un alt moment ridicol...la 0-7 Corpodean refuza un penalty Otelului. Arbitrul nr. 1 al tarii!!!:no:

Hard
5th November 2006, 15:47
comentatorul:prinde si vatca o minge.

YoYoyOi
5th November 2006, 15:47
Hai ba da-l incolo de penalty, ca oricum n-avea nici un rost, decit asa ca gol de onoare. E drept ca trebuia sa-l dea, dar la ce sa te mai astepti de la acest meci?

Hard
5th November 2006, 15:48
otelul a jucat ca o cizma!de asta nu imi place aceasta echipa,de cand ma stiu atunci ca a fost prea sus,otelul a lasat-o mai moale! acum blaturile nu se mai fac cu scorul de 1-0

rapidashul
5th November 2006, 15:49
Starsteel,acuma dao cu arbitrii :evil:,iara v`au furat :evil: :drak:

blandu
5th November 2006, 15:58
Bravo Otelul !
Doar atat poate Rapidul ?
Pacat.

kain
5th November 2006, 15:58
Cine zice ca a fost blat ? :headbang:

m8k
5th November 2006, 15:59
Rusine galatenilor!!! Am pierdut locul 3 din cauza blatului vostru!!!

inter
5th November 2006, 16:00
7 ? astia sunt de poveste :happy

*Coco*
5th November 2006, 16:06
Buey la un asemenea scor nu poti sa nu razi:happy :happy :happy
Moldovenii cand am luat noi bataie cu 4-0 de la dinamo nu mai puteau se radeau de noi e na ca se intoarsa roata:happy :happy
Voi impreuna cu Ieseni nu mai puteti de ras ca luase Craiova bataie cu 4-0 da na etapa trecuta Iasiu 5-0 acuma Otelul 7-0:happy :happy
Se vede ca sunteti Moldoveniiiiiii ca lucruri din astea numai pe la voi se intampla:happy

Hard
5th November 2006, 16:10
coco te paste un ban oltene!
otelul s-a facut de rusinica.

Ulio singuraticu
5th November 2006, 16:10
Bah yo zburd pacy! numar oile! mai zic si yo 3-0 da' 7-0?:happy

Poli Timisoara
5th November 2006, 16:23
Buey la un asemenea scor nu poti sa nu razi:happy :happy :happy
Moldovenii cand am luat noi bataie cu 4-0 de la dinamo nu mai puteau se radeau de noi e na ca se intoarsa roata:happy :happy
Voi impreuna cu Ieseni nu mai puteti de ras ca luase Craiova bataie cu 4-0 da na etapa trecuta Iasiu 5-0 acuma Otelul 7-0:happy :happy
Se vede ca sunteti Moldoveniiiiiii ca lucruri din astea numai pe la voi se intampla:happy

Si eu a bucur...o merita !

TaciAcolo
5th November 2006, 16:26
ce blat penibil...

Cristian
5th November 2006, 16:28
Rusine sa le fie jucatorilor nostrii care au jucat ca cizmele.

remy
5th November 2006, 16:36
Va dati seama daca i-au batut pana si pe impotentii de la Steaua, si acum au furat-o cu 7-0, ce valoare are Steaua !

YoYoyOi
5th November 2006, 16:46
Cristi, alte reactii la cald nu ai decit ca au jucat otelarii ca cizmele?


@doris, mergind pe logica ta, iti dai seama ce echipa e dinamo daca a luat-o clar de la cluj care a luat-o si mai clar de la Steaua?

katalinkostel
5th November 2006, 17:03
Marius Stan ,, Nu inteleg de ce nu vin suporterii pe stadion pentru ca Otelul are echipa si rezultate???" Uite de aia.......

deko
5th November 2006, 17:07
bai ala cu moldovenii esti frustrat pentru faptul ca te-ai nascut in oltenia ,pe voi soarta nu va iubeste asa de tare. oricum felicitari RAPID!
hai ca se paote anu asta in CL !

Nico21
5th November 2006, 17:10
Cea mai rusinoasa infrangere din istoria Otelului, am reusit si eu o premiera am plecat in timpul meciului. Umilinta absoluta....culmea e ca echipa adversa nici macar nu a stralucit.



medicamente...medicamente...:happy :happy :happy

Zauri
5th November 2006, 18:27
CAm putini galateni pe forum.Ma gandeam la cel mult un X dar 0-7?? :happy Pai cu echipa asta trageti voi la o cupa europeana???

m4st3r
5th November 2006, 18:38
0-7 si nimik mai mult !!! NO COMMENT...adik am ceva de zis :), dc o echipa care are 7 victorii consecutive si bate pe steaua, poate sa faca un astfel de meci ?!?! imi pare rau de suporterii echipei !!!

Cristian
5th November 2006, 18:48
Eu am ramas uimit cand am vazut ca suporterii cantau si la 7-0.
Cat despre ceilalti cum ar fi banatenii sa nu se mai dea exemplu, va amintesc un scor Poli AEK - steaua 2-8, asta e, nu cred ca noi care suntem suporterii acestei echipe avem vreo vina ptr cele intamplate.

cif2004
5th November 2006, 18:59
Dupa un asemenea scor... o sa radeti dar singura replica pe care pot s-o am e aia de la inmormantare:"Cu Sfinţii odihneşte, Hristoase, sufletele adormiţilor robilor Tăi, unde nu este durere nici întristare, nici suspin, ci viaţă fără de sfârşit".
Cred totusi si in "viata de apoi" asa k fiti tari si luati-o de la capat.

STEAUA-MANIA
5th November 2006, 18:59
7-0..cum sa iei 7 goluri?Grigoras,nene,te-au vandut?:D

m4st3r
5th November 2006, 19:01
1-8 ;)

Hard
5th November 2006, 19:04
rusine otelul! de cand te stiu asa procedezi! strangi puncte cat pt un an si apoi incepi sa dai in stanga si dreapta pt o viata mai buna:ok:

starsteel
5th November 2006, 19:09
"de cand te stiu".....nu esti in masura sa vorbesti de Otelul asa ca lasa-ne in durerea noastra.

Bumbescu
5th November 2006, 19:11
"de cand te stiu".....nu esti in masura sa vorbesti de Otelul asa ca lasa-ne in durerea noastra.

Un fleac...v-au ciuruit:)

Nico21
5th November 2006, 19:14
incepe tavalugul rapidist...ca si anul trecut...totusi din pacate parca vad ca Jiji incepe sa alerge iar cu OAIbachu' echipele,si umbla la jucatorii adversi...prima halta...sub Pietricica...mai ales ca a pierdut Dinamo,iar Rapidul s-a apropiat prea mult de locul 2...un loc care permite participarea in competitia aia,unde Steaua este ciuca batailor...sa vezi in seara asta dupa meci"doar nu va gandeati ca ma bate pe mine prietenul meu Stefan...incetam sa vorbesc toata viata cu el".......haaaaaaaaahaaaaaaaa....:rosu:

STEAUA-MANIA
5th November 2006, 19:15
ca lasa-ne in durerea noastra.
Wey,ce,esti si cu otelul?Tradatorule...ONE LOVE:STEAUA!:yeah:

apparte
5th November 2006, 19:17
Acum fiti cinstiti cu voi,daca era scorul asta si cu Steaua ar fi mirat pe cineva? Daca Steaua a dat 1 gol din cate ocazii a avut,Rapidu;l cred ca a ratat doar 1!

Cristian
5th November 2006, 19:20
@apparte asa e in fotbal niciun meci nu seamana cu altu.
si inca odata intreb: CE VINA AU SUPORTERII PTR ACEASTA INFRANGERE USTURATOARE ?????

tuxie
5th November 2006, 19:20
pana una alta a facut Poli un mare X multumitor..... pentru Otelul, nu stii proverbul: cine sapa groapa altuia cade singur in ea ...

Amin :happy

Daca m-ar fi pus cineva inainte de meci sa pariez ca > 2.5 nu m-as fi riscat.
Oricum, daca a fost blat, e al naibii de rusinos :no:
Dar nu vom sti niciodata :D

starsteel
5th November 2006, 19:22
....CE VINA AU SUPORTERII PTR ACEASTA INFRANGERE USTURATOARE ?????
Ce usturatoare ca o iei razna dupa asa infringere....echipa paradoxurilor 7 victorii consecutive si infrangere istorica cu 0-7. Asta cred ca va fi si locul pe care terminam adica 7.

Nico21
5th November 2006, 19:23
:happy :happy :happy :happy :happy blat la scorul asta...sunt pe jos de ras...mah baieti,voi de cand va uitati la fotbal?...blaturile se fac scurt...1-0...2-1...asa sa nu aiba un iz urat...Steaua la Galati a avut vreo 8 ocazii mari...doar Dica a ratat vreo 5...Rapidul a avut tot vreo 8...a bagat 7...diferenta a facut-o Dica,care in meciul cu Galatiul a jucat la otelari...

YoYoyOi
5th November 2006, 19:24
si inca odata intreb: CE VINA AU SUPORTERII PTR ACEASTA INFRANGERE USTURATOARE ?????

Dar cine a zis ca au vreo vina suporterii? sint chiar de admirat ca-si sustineau echipa chiar si la 0-7, cei care au mai ramas la stadion, normal.

Hard
5th November 2006, 19:25
7...ati vrea voi! cu jocul prestat nu sunteti departe de 14

starsteel
5th November 2006, 19:28
La scorul asta blat ar putea insemna doar vanzare-cumparare a unor jucatori, daca ar fi asa atunci indiferent de nume solutia e OUT. A mai fost un caz anul trecut daca e ceva de genul asta......am spus daca.

Liviu
5th November 2006, 19:33
- Ceea ce trebuia să se întâmple la meciul cu Steaua s-a întâmplat de abia azi : înfrângere la scor al Oţelului .
- Să-mi spună şi mie cineva ce a vrut să facă Semeghin la primul gol . Zicu era în faţa lui , la 10 metri de poartă , iar "Seme" , s-a învârtit pe loc şi a părut că o ia spre un virtual jucător rapidist care venise la susţinere . Concluzia mea : alcoolemie ridicată , "Seme" îl vede pe Zicu 2 , în stânga lui şi se duce să-l marcheze pe acesta . Nu e blat . Nu faci blat în halul ăla , să faci piruete în faţa adversarului , aflat în faţa golului . Blatul se face mai fin... Ăsta e efectul băuturii . A venit toamna , ţuica e gata , bani are "Seme" că doar a luat primă grasă cu Steaua .
http://www.millan.net/minimations/smileys/champis2.gif (http://www.millan.net)
- Jucătorii Oţelului au jucat nu de Liga 1 , nu de Liga 2 , ci de Liga 3 , ca şi nota echipei în meciul de azi .
- Un suporter stelist de pe acest forum , nu mai ştiu cine , l-a propus pe Vâtcă - portar pentru Steaua...???!!! :o: La fel , cineva îl propunea pe "Seme"...:headbang:

resita
5th November 2006, 19:36
chiar 7. :evil: :evil: :evil:

inseamna ca rapid a avut un joc super iar otelul nu a jucat nimic.

chipy_1923
5th November 2006, 19:37
vrabia malai viseaza...:happy

sa vedem acum cine sunt mai rapizi.

:jerk: ..uite ca nu a visat f mult malai...:jerk:

chipy_1923
5th November 2006, 19:42
- Ceea ce trebuia să se întâmple la meciul cu Steaua s-a întâmplat de abia azi : înfrângere la scor al Oţelului .
- Să-mi spună şi mie cineva ce a vrut să facă Semeghin la primul gol . Zicu era în faţa lui , la 10 metri de poartă , iar "Seme" , s-a învârtit pe loc şi a părut că o ia spre un virtual jucător rapidist care venise la susţinere . Concluzia mea : alcoolemie ridicată , "Seme" îl vede pe Zicu 2 , în stânga lui şi se duce să-l marcheze pe acesta . Nu e blat . Nu faci blat în halul ăla , să faci piruete în faţa adversarului , aflat în faţa golului . Blatul se face mai fin... Ăsta e efectul băuturii . A venit toamna , ţuica e gata , bani are "Seme" că doar a luat primă grasă cu Steaua .
http://www.millan.net/minimations/smileys/champis2.gif (http://www.millan.net)
- Jucătorii Oţelului au jucat nu de Liga 1 , nu de Liga 2 , ci de Liga 3 , ca şi nota echipei în meciul de azi .
- Un suporter stelist de pe acest forum , nu mai ştiu cine , l-a propus pe Vâtcă - portar pentru Steaua...???!!! :o: La fel , cineva îl propunea pe "Seme"...:headbang:

da ma da..blat a fost...Semeghin trebuia eliminat de 2 ori meciul asta...c bine am jucat azi...bine probabil si pt. ca Otelul nu a jucat nimic..dar oricum...ma bucur ca am fructificat aproape toate ocaziile clare..minune..avand in vedere ce atacanti ratangii avem...bine,Zicu impreuna cu Buga si-au dat in petic de vreo 2 ori inainte de goluri...dar la 7-0 nu mai conteaza...pacat ca am ratat prea mult in celelalte meciuri si am pierdut multe pct. aiurea..

Cristian
5th November 2006, 19:43
Cum Fac Sa Pun Si Eu Niste Poze Aici ????

*Coco*
5th November 2006, 19:44
Care zice ca a fost Blat e nebun rau de tot sau nu are nici o treaba cu sportul asta
Blaturile se la la 1-0 2-1
Si daca era sa fie blat ce ii trebuia lui Rapid 7-0?Avea cumva nevoie de golaveraj?
Otelul atat a putut astazi
Dar sa vedem cat de repede isi vor reveni dupa aceasta infrangere:o: ca ii asteapta meciuri grele si imediat pot ajunge in coada clasamentului daca in 4-5 etape nu mai iau nici un punct

Cra10veanu
5th November 2006, 19:44
0-7 :D:D:D scor de maidan cu o echipa mai bine clasata, ce bizar, rusinile etapei, otelul galati.

Hard
5th November 2006, 19:45
Care zice ca a fost Blat e nebun rau de tot sau nu are nici o treaba cu sportul asta
Blaturile se la la 1-0 2-1
Si daca era sa fie blat ce ii trebuia lui Rapid 7-0?Avea cumva nevoie de golaveraj?
Otelul atat a putut astazi
Dar sa vedem cat de repede isi vor reveni dupa aceasta infrangere:o: ca ii asteapta meciuri grele si imediat pot ajunge in coada clasamentului daca in 4-5 etape nu mai iau nici un punct

nu avea ma oltene nevoie de golaveraj ci de un scor ca sa se scoata:ok:

starsteel
5th November 2006, 19:46
Cum Fac Sa Pun Si Eu Niste Poze Aici ????
Sunt 2 modalitati prin "manage attachments" format jpeg sau [url] da nu pot sa intru in detalii acum ca e finalul la Totenham - Chelsea.

chipy_1923
5th November 2006, 19:47
:happy :happy :happy :happy :happy blat la scorul asta...sunt pe jos de ras...mah baieti,voi de cand va uitati la fotbal?...blaturile se fac scurt...1-0...2-1...asa sa nu aiba un iz urat...Steaua la Galati a avut vreo 8 ocazii mari...doar Dica a ratat vreo 5...Rapidul a avut tot vreo 8...a bagat 7...diferenta a facut-o Dica,care in meciul cu Galatiul a jucat la otelari...

/hello...lasa-i p-astia ca sunt indoctrinati rau d tot..mor de oftica...pt ca noi am dat 7 goluri si pt. ei a ratat de 7 ori Dica..auzi la ei blat...dc dadea ala gol la lovitura aia libera nu mai era blat..sunteti terminati...

starsteel
5th November 2006, 19:48
....Dar sa vedem cat de repede isi vor reveni dupa aceasta infrangere:o: ca ii asteapta meciuri grele si imediat pot ajunge in coada clasamentului daca in 4-5 etape nu mai iau nici un punct
Tu crezi ca suntem Craiova ce naiba ma nu poate fi vorba nici macar de zona retrogradarii.

crissis
5th November 2006, 19:49
Cea mai umilitoare infringere suferita de galateni pe teren propriu din ultimii ani.

starsteel
5th November 2006, 19:53
Mai precis din toata istoria inclusiv in meciurile de afara, "recordul" era 0-5.

*Coco*
5th November 2006, 19:53
Tu crezi ca suntem Craiova ce naiba ma nu poate fi vorba nici macar de zona retrogradarii.

Hai ma ca daca voi in 5 etape sau chiar 4 nu luati nici un punct ajungeti pe locurile 10-13

Cra10veanu
5th November 2006, 19:53
Tu crezi ca suntem Craiova ce naiba ma nu poate fi vorba nici macar de zona retrogradarii.

Craiova bate tot de cateva etape spre deosebire de otelul se face de kko cu scoruri de 7-0 pe teren propriu.

YoYoyOi
5th November 2006, 19:56
Adevarul este ca aceasta victorie la scor a Rapidului nu are o importanta majora, tinind cont de situatia echipei de acum. Victoria era importanta pt campionat scorul este nesemnificativ. Sint sigura ca rapidistii ar fi preferat ca azi sa cistige la un gol diferenta iar restul de goluri sa fi fost marcate cu PSG, Mlada, Hapoel sau Panatinaikos. Sa speram ca nu s-a terminat rezerva de goluri in acest meci, iar in UEFA sa se rateze iar.

In schimb otelarii nu vor uita acest meci, de care li se va aduce aminte multi ani de acum inainte, chiar si nepotilor lor.

starsteel
5th November 2006, 20:02
Craiova bate tot de cateva etape spre deosebire de otelul se face de kko cu scoruri de 7-0 pe teren propriu.
Daca jucam cu voi astazi nu mai aveati iar victorie va frigem in retur oricum sa nu plangeti prea tare. In toata istoria aveti o singura victorie la Galati noi chiar nu mai stim de cate ori v-am batut la Craiova.
P.S. "Scoruri" e plural adica mai multe....care au mai fost?:no:

alexdolofanul
5th November 2006, 20:03
Pana sezonul asta pe langa echipele din bucuresti mai aveam boala pe o singura echipa gloria bistrita. din sezonul asta am boala pe otelul. de ce ? in meciurile cu frati lor moldoveni a facut act de prezenta iar in meciul cu steaua si-a dat viata. azi nu i-a reusit acelas lucru. ce au facut mari blatisti plecati de la oradea la otelul (vatca, stan gado ????????????????) numai blaturi peste tot. FORZA STIINTA

starsteel
5th November 2006, 20:05
Noi nu avem boala pe Craiova dar pe unde ii prindem o sa-i frigem. :ciocan:

*Coco*
5th November 2006, 20:05
Daca jucam cu voi astazi nu mai aveati iar victorie va frigem in retur oricum sa nu plangeti prea tare. In toata istoria aveti o singura victorie la Galati noi chiar nu mai stim de cate ori v-am batut la Craiova.
P.S. "Scoruri" e plural adica mai multe....care au mai fost?:no:

Pai aia e ca doar 1 ca voi nu prea ati fost prin A cand face Craiova furori:D
Da bine ca si victoria aia de la Galati de care zici tu ,daca o fi numai aia si aia a fost destul de frumoasa cu golul lui Papura de la 60 de metri:happy

starsteel
5th November 2006, 20:07
Eu nu stiu decat o echipa care face furori nu stii cantecul....trup si suflet pt. culoori/o echipa ce face furoori... /hello
P.S. gol de la 60 metri = hazard

Bogdann
5th November 2006, 20:15
Ce meci frumos...bravo Rapid, in sfarsit un meci reusit!! Tot asa!

noir_desir
5th November 2006, 20:18
:o: ce victorie!!! cand am auzit scorul, nu mi-a venit sa cred... Bravo Rapid!

katalinkostel
5th November 2006, 20:22
VOI MAI VENI PE STADIONUL OTELUL , ATUNCI CAND VOM CASTIGA CU 7-0.PROBABIL CA VOI FI FOARTE BATRAN ATUNCI.NU POT SA INTELEG CE S-A INTAMPLAT ASTAZI?????:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

YoYoyOi
5th November 2006, 20:25
Nu trebuie sa reactionezi chiar asa. trebuie sa mergi la stadion si de acum inainte. Ca fara spectatori si fara sprijinul lor, astfel de rezultate la asemenea scoruri vor ma fi, chiar mai devreme de a fi imbatrinit. Doar de voi, suporterii depinde sa ridicati moralul echipei si sa-i ajutati sa-si revina.

Cristian
5th November 2006, 20:27
Apar tot felul de ciudati acum gen Cra10veanu si Coco care pana mai acum cateva etape aveau capul in nisip, acum au prins grai.

Iar celui cu blatu du-te ma si te spanzura.

starsteel
5th November 2006, 20:28
VOI MAI VENI PE STADIONUL OTELUL , ATUNCI CAND VOM CASTIGA CU 7-0.PROBABIL CA VOI FI FOARTE BATRAN ATUNCI.NU POT SA INTELEG CE S-A INTAMPLAT ASTAZI?????:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:
Daca ar reactiona toti ca tine acum ar trebui sa-i fugarim pe strada lasa ca doar nu avem obiectiv titlul, e greu de digerat infrangerea asta insa asta e trebuie sa o ducem in spate.

noir_desir
5th November 2006, 20:29
VOI MAI VENI PE STADIONUL OTELUL , ATUNCI CAND VOM CASTIGA CU 7-0.PROBABIL CA VOI FI FOARTE BATRAN ATUNCI.NU POT SA INTELEG CE S-A INTAMPLAT ASTAZI?????:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

:o: De ce sa nu mai mergi? Si Poli Iasi joaca de rahat in ultimul timp, dar asta nu inseamna ca nu mai merg la meciuri. Un suporter adevarat se vede atunci cand echipa e la greu, cand joaca slab. :ok:

Cristian
5th November 2006, 20:29
Nu trebuie sa reactionezi chiar asa. trebuie sa mergi la stadion si de acum inainte. Ca fara spectatori si fara sprijinul lor, astfel de rezultate la asemenea scoruri vor ma fi, chiar mai devreme de a fi imbatrinit. Doar de voi, suporterii depinde sa ridicati moralul echipei si sa-i ajutati sa-si revina.


:kiss: Bravo, imi place de tine cum gandesti.
Nu multi stelisti gandesc asa despre echipa mea avand in vedere ca ati luat bataie chiar la Galati... asta e, asta e fotbalul.

YoYoyOi
5th November 2006, 20:31
Sincera sa fiu pe la 2-0 aveam si eu impresia ca e ceva necurat, ca pre se miscau aia in voie pe acolo. Dar apoi la 3-0 4-0 sau 5-0, m-am linistit. Era clar ca Otelul era in coma. Nu era vorba de intentie ci de neputinta. Pina atunci imi era mila de ei.
La 6-0 si 7-0 n-am mai putu rezista si am izbucnit in ris. Asta e. Dar nu asta e valoarea voastra. Mai aveti multe de realizat.
Depinde cum reuseste echipa sa-si revina dupa un astfel de scor.

Lordliv
5th November 2006, 20:38
cand am spus ,ca se intampla ceva ciudat cu unii jucatori de la otelul,inclusiv la meciul cu steaua ,suporterii galateni au sarit ca arsi!
otelul are echipa buna,antrenor bun ,trebuie sa stranga randurile si mearga mai departe! succes!

Dregan
5th November 2006, 21:14
VOI MAI VENI PE STADIONUL OTELUL , ATUNCI CAND VOM CASTIGA CU 7-0.PROBABIL CA VOI FI FOARTE BATRAN ATUNCI.NU POT SA INTELEG CE S-A INTAMPLAT ASTAZI?????:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Cine are nevoie de suporteri ca tine mai bulangiule ?! Nu te mai simti asa de important si dispari...

naka
5th November 2006, 21:30
"""""I-mi este rusine ca sunt OTELAR!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

VOI MAI VENI PE STADIONUL OTELUL , ATUNCI CAND VOM CASTIGA CU 7-0.PROBABIL CA VOI FI FOARTE BATRAN ATUNCI.NU POT SA INTELEG CE S-A INTAMPLAT ASTAZI?????
cred ca nu ai avut minte ce ai zis in asta katalinkostel """"" autor katainkostel
ai fost in peluza nord cand era scorul de 7 -0 nu sunt frumoase vb care le-i zis despre otelul

YoYoyOi
5th November 2006, 21:33
:kiss: Bravo, imi place de tine cum gandesti.
Nu multi stelisti gandesc asa despre echipa mea avand in vedere ca ati luat bataie chiar la Galati... asta e, asta e fotbalul.

multam pt:kiss:
N-am de ce sa gindesc altfel despre Otelul. In meciul cu Steaua n-a cistigat Otelul cit a pierdut Steaua. Sa faci un meci super si sa ai atitea ratari, nu te face decit sa-ti admiriechipa pt jocul prestat si sa fii suparat pe ratangii, nu pe echipa adversa. Galatenii si-au facut doar datoria. Azi insa au uitat ce inseamna fotbalul. Si n-am alte explicatii decit ca ori au mincat ceva stricat la micul dejun, ori au petrecut azi-noapte. Altfel nu-mi explic cum au cazut asa, toti. Nici macar unul dintre ei n-a miscat in front. De Vatca ce sa mai zic? Ori cu el in poarta ori fara era totuna.

cryrad1975
5th November 2006, 21:36
de ce sa-ti fie rusine? asta e fotbalul, castigi, pierzi, oricum locul 5 e prea mult fata de cati bani s-au investit in jucatori. o sa mai pierdem, o sa mai castigam, daca tie iti e rusine, lui Olaroiu ce sa-i mai fie,ca a pierdut aici unde rapid a batut cu 7-0? asta e fotbalul,si de aia e frumos.FORTA OTELUL!

naka
5th November 2006, 21:36
in primul rand nu avem nevoie de un suporter ca tine katalinkostel care cand echipa merge greu sa nu fii alaturi de ea
rusine rusine rusine sa iti fie
rusine rusine rusine sa iti fie

tataleone
5th November 2006, 21:48
@apparte asa e in fotbal niciun meci nu seamana cu altu.
si inca odata intreb: CE VINA AU SUPORTERII PTR ACEASTA INFRANGERE USTURATOARE ?????

Dar cine a zis ca ar avea vreo vina? Ba chiar merita felicitari ca nu au inceput sa-si injure echipa /hello (cum s-ar fi intamplat pe anumite stadioane din Bucuresti...)

Cat despre scor, normal ca m-am bucurat, dar as fi preferat sa batem doar cu 2-0 si sa fi dat cate un gol in plus in toate egalurile alea nenorocite: cu Steaua, cu Poli Iasi, cu PSG, cu Hapoel etc...

Important e ca ne-am revenit si ca de-acum o sa castigam tot ca si anul trecut /hello ! Si, de ce nu? putem sa visam chiar la campionat...asa cum a castigat 13 meciuri, Dinamo poate foarte bine sa si piarda 13 :D

crissis
5th November 2006, 21:55
Important e ca ne-am revenit si ca de-acum o sa castigam tot ca si anul trecut /hello ! Si, de ce nu? putem sa visam chiar la campionat...asa cum a castigat 13 meciuri, Dinamo poate foarte bine sa si piarda 13 :D

Astazi a fost un accident cit despre campionat vise placute:sleep: :sleep: :sleep:
Hai Otelul astazi ati prins o zi proasta se mai intimpla aveti echipa , antrenor si valoare si asta ati dovedit-o.
Multa bafta etapa viitoare in groapa cu dinamo :no:

Sezione
5th November 2006, 22:03
Bravo Rapid !!

Sezione
5th November 2006, 22:05
Simpatizez pe Otelul de pe vremea cind acolo era antrenor un iesean 100% si vorbesc de Vasile Simionas :ok: omul cu care Otelul a scris istorie
Bafta multa Otelul
Otelul - Rapid 1

Care istorie ?????

Nico21
5th November 2006, 22:07
Multumim Sezione...respectul nostru pt o brigada reprezentativa a peluzei romanesti...

Sezione
5th November 2006, 22:08
la cum a jucat rapidul cu muraturile alea din israel, nu au nici o sansa.galatiul castiga lejer

Expertule!!!:happy

CrAzY92
5th November 2006, 22:11
BLAT!!!:no:

delaparis
5th November 2006, 22:16
Va rog frumos ... reveniti la meci si atat

WOLF_ULTRAS
5th November 2006, 22:17
Care istorie ?????Ne lasi cu replici de astea :no:
Ai face bine sa pleci de aici .....U craiova 0-6 OTELUL asta intradevar penibil :rosu:
Doamne ce cosmar nici acuma numi vine sa cred stateam in peluza cantam era 7-0 si ziceam ca e vis nu reuseam sa ma trezesc :( :( :(
Ce e cu jucatori astia ce dracu au papusile astea.....

WOLF_ULTRAS
5th November 2006, 22:25
Este vreun rapidist pe aici care a fost la GL ??

Datenshi
5th November 2006, 22:42
BLAT!!!:no:

Cat de cretin trebuie sa fii ca sa faci blat sa o iei cu 7-0?

tchibos
5th November 2006, 22:47
am auzit ca Grig vrea sa plece de la Galati dupa meciul asta

Dregan
5th November 2006, 22:52
am auzit ca Grig vrea sa plece de la Galati dupa meciul asta


A spus-o la nervi... Cred ca orice antrenor ar fi facut o asemenea afirmatie dupa un astfel de meci...

noir_desir
5th November 2006, 22:54
am auzit ca Grig vrea sa plece de la Galati dupa meciul asta

De ce, vreti sa-l aduceti din nou la Constanta? :D

Red-Castorryy
5th November 2006, 22:58
Galatenii nu au pierdut niciun meci atât de sever. Precedentele esecuri usturatoare s-au consemnat la o diferenta de cinci goluri în meciurile cu Steaua (2001) si Gloria (1996), însa atunci Otelul a jucat în deplasare. In campionatul nostru, ultimul meci încheiat cu un scor aproape similar a fost acel Poli – Steaua 1-8, de acum doi ani.

Giulestenii n-au mai câstigat la sapte goluri diferenta de pe 30 martie 1947, când CFR Bucuresti învingea pe Jiul cu 8-1 la Petrosani!

Rossi
5th November 2006, 23:08
felicitari Rapid ! sper cat mai curand sa treceti in locul stelei pe locul 2 :ok:

la final de campionat :
1. Dinamo
2. Rapid
3. CFR Cluj :ok:

YoYoyOi
5th November 2006, 23:25
felicitari Rapid ! sper cat mai curand sa treceti in locul stelei pe locul 2 :ok:

la final de campionat :
1. Dinamo
2. Rapid
3. CFR Cluj :ok:

Dar daca ar fi
1. Rapid
2.Dinamo
3. CFR Cluj

Cum ar fi?

deko
5th November 2006, 23:52
prea bine ! ! !

Cra10veanu
6th November 2006, 00:03
Ne lasi cu replici de astea :no:
Ai face bine sa pleci de aici .....U craiova 0-6 OTELUL asta intradevar penibil :rosu:
Doamne ce cosmar nici acuma numi vine sa cred stateam in peluza cantam era 7-0 si ziceam ca e vis nu reuseam sa ma trezesc :( :( :(
Ce e cu jucatori astia ce dracu au papusile astea.....

ne-ati dat 6-0 cand noi eram pe ultimul loc, voi ati luat 7 si vorba aia erati pe podium :happy
Bravo Rapid, asta da scor :evil:

Dregan
6th November 2006, 00:07
ne-ati dat 6-0 cand noi eram pe ultimul loc, voi ati luat 7 si vorba aia erati pe podium :happy
Bravo Rapid, asta da scor :evil:

Ai ajuns sa te bucuri pt Rapid "ultrasule" ?:rosu:

Hard
6th November 2006, 00:11
grigoras ar putea veni la Steaua daca pleaca...este invitatul meu

WOLF_ULTRAS
6th November 2006, 00:14
Ai ajuns sa te bucuri pt Rapid "ultrasule" ?:rosu:

Rectificare:
ultras de tst :rosu:

Cra10veanu
6th November 2006, 00:15
Ai ajuns sa te bucuri pt Rapid "ultrasule" ?:rosu:

nu ma intitulez ultras , "ultrasule" :D sa lasati volumul mai mic acum.

crissis
6th November 2006, 00:15
Dar daca ar fi
1. Rapid
2.Dinamo
3. CFR Cluj

Cum ar fi?

Mai bine ar fi
1 CFR Cluj
2 Otelul
3 Poli Tm
Nu ar fi mai bine?:evil:

WOLF_ULTRAS
6th November 2006, 00:18
Mai bine ar fi
1 CFR Cluj
2 Otelul
3 Poli Tm
Nu ar fi mai bine?:evil:

Ar fi verry cool dar cu papusile noatre care mimeaza fotbalul de lo vremea nu prea vad sa terminam in primele 5 :headbang:
Craiovene vezti de oltenia ta...nai treaba....dam volumul la maxim probleme ?
FORZA OTELUL
ROS-ALB-ALBASTRI campioni nostri asta e faima mea SIDEXPLOZIA /hello /hello /hello

B0gdaaaN
6th November 2006, 00:41
ar fi culmea ca dupa rezultatul asta George Copos sa zica ca nu e multumit de echipa...

rechinul farist
6th November 2006, 01:15
ce s-a intamplat la Galati? nu pot sa cred cum de au luat 7 goluri?

tedybear
6th November 2006, 01:42
galatenii mei au platit cu varf si indesat "vanzarea" de la pitesti. asa le trebuie. au crezut ca sunt tari ca au batut steaua cu 2-1? au avut noroc. putea fi si pt steaua 7-0 daca nu ratau aia. pun pariu ca or sa mai plateasca si cu dinamo "vanzarea" de la pitesti ca Dumnezeu nu doarme.

se pare ca la Rapid mai dau si altii goluri inafara de Moldovan. bravo lu' Zicu care a facut un maci mare azi... daca ar fi mai bataios cred ca ar intra si in vederile lu' PITZI

STEEL
6th November 2006, 02:21
Galeria a fost de nota 10cu felicitari.Au cantat si sustinut cu frenetism Otelul chiar si la 0-7.BRAVO SIDEXPLOZIA.Merita tot respectul.
Atat am vrut sa spun.

Cipus
6th November 2006, 02:56
Am anticipat ca pentru Otelul pericolul va veni din zona centrala, insa el a venit de pe flancuri in special de pe partea lui Semeghin care parca a jucat beat, nu trebuie criticata intreaga echipa, 80% e vina lui Semeghin, iar 20% a lui Brujan si Fl.Lazar. Flacurile Otelului au jucat parca in alt meci. Priviti cu atentie golurile si o sa vedeti. Deja la 0-3 orice echipa nu mai e in stare sa joace, s-au demoralizat complet, la golul lui Buga, saracu' Vatca era 100% sigur ca va lua un nou gol, iar la ultimul gol al lui Zicu, Fl. Lazar nici nu s-a mai sinchisit sa sara la cap cu Zicu. Pe partea lui Semeghin a facut Badoi si Buga ce au vrut, de acolo au venit cel putin 3 goluri. Anticipasem de asemenea ca Otelul are una dintre cele mai slabe aparari din campionat, cu 18 goluri primite, acum este penultima cu 25 in fata Craiovei, trebuia sa se razbune si ratarile lui Dica, Otelul n-a invatat nimic din meciul cu Steaua. Sigur, Otelul isi va reveni insa nu va uita ziua de azi niciodata. Capul sus, jumatate din rusine poate fi spalata in meciul cu Dinamo, iar cealalta daca va termina campionatul intre primele 4 echipe.

remy
6th November 2006, 03:51
Un alt moment ridicol...la 0-7 Corpodean refuza un penalty Otelului. Arbitrul nr. 1 al tarii!!!:no:
E clar: egala Otelul cu 11 metri asta ! http://www.onlinesport.ro/forum/images/smilies/glol.gif
Viciere de rezultat ! Corpodean e dusmanul Stelei si a Otelului !

giulestina
6th November 2006, 05:47
teatru ieftin...cu Steaua si-au dat viata pe teren :rosu:

La o asemenea diferenta de scor orice comentariu e de prisos. A fost un meci fara istoric si Rapidul a luat o optinu serioasa pt locul doi din aceasta editie de campionat!
Forza RAPID!