PDA

View Full Version : Seria B_Etapa 14: Auxerre - ISCT



Bogdann
29th October 2006, 18:51
Discutii inainte si dupa meci.

juventinu88
30th October 2006, 15:47
2-0.Avem nevoie de 3 puncte ca de aer.Sper sa nu ne dezamageasca baietii....LUPTA LUGOJU!!!!!!!:yeah: :yeah: /hello /hello

LittleOne
31st October 2006, 00:06
clar k avem nevoie de cele 3 puncte ..... eu am incredere in baieti si in dl antrenor....Hai Auxerre ! tin pumnii stransi din tribuna ;)

Sorin Blaj
31st October 2006, 00:18
clar k avem nevoie de cele 3 puncte ..... eu am incredere in baieti si in dl antrenor....Hai Auxerre ! tin pumnii stransi din tribuna ;)
Salut LittleOne.

Bine ai venit pe onlinesport. Vezi ca ai mai multe optiuni in ceea ce priveste profilul propriu (cu ce echipa tii, din ce oras esti etc.).

Auxerre va avea un meci greu cu ISCT si poate decisiv, in ceea ce priveste viitorul acestei echipe in Liga a II-a. Sper sa reuseasca o victorie de moral.

LittleOne
31st October 2006, 10:50
da stiu despre optiuni dar nu am dorit sa le completez(am inteles k nu sunt obligatorii si eu sunt mai secretoasa de felul meu :P )..........acelasi lucru s-a spus si de meciul cu alba iulia , k va fi greu, mie mi s-a parut acesibil(sunt mai exigenta de felul meu)..........si cu putin noroc (dk intelegeti la ce ma refer?!) puteau castiga meciul....

Wily_B.L.U
31st October 2006, 19:52
Ma bucur ca echipa noastra (Auxerre Lugoj) are sustinatori in mai multe orase din tara :cool: !!!!!!! AVEM NEVOIE DE VICTORIE IN MECIUL CU ISCT !!!!!!!!!!!!!!! CINE E DIN LUGOJ SI TINE CU AUXERRE LG PLS LASATZI NETUL SI ALTE PREUCUPARI SI HAIDETZI SA SUSTINEM ECHIPA FAVORITA !!!!!!!!!!

Sorin Blaj
31st October 2006, 21:09
da stiu despre optiuni dar nu am dorit sa le completez(am inteles k nu sunt obligatorii si eu sunt mai secretoasa de felul meu :P )..........acelasi lucru s-a spus si de meciul cu alba iulia , k va fi greu, mie mi s-a parut acesibil(sunt mai exigenta de felul meu)..........si cu putin noroc (dk intelegeti la ce ma refer?!) puteau castiga meciul....
Nu-ti cere nimeni sa-ti spui varsta dar cel putin de unde esti si cu ce echipe tii, cred ca nu sunt secrete atat de mari.

Noi ne-am dat seama ca esti lugojeanca si ca tii cu Auxerre Lugoj, in concluzie nu mai sunt secrete.

Oricum, decizia iti apartine in totalitate.

LittleOne
31st October 2006, 21:18
clar k sunt lugojeanca si tin cu Auxerre Lugoj si clar k si-au dat seama majoritatea dar nu-mi place sa apara atatea date in coltul din dreapta sus....:P oricum dragut din partea dvs k imi respectati decizia...

LittleOne
31st October 2006, 21:20
clar k sunt lugojeanca si tin cu Auxerre Lugoj si clar k si-au dat seama majoritatea dar nu-mi place sa apara atatea date in coltul din dreapta sus....:P oricum dragut din partea dvs k imi respectati decizia..........

Sorin Blaj
31st October 2006, 21:27
LittleOne.

O observatie. Daca scrii un post si in momentul in care dai submit se blocheaza, sa stii ca postul este ok. Daca mai dai o data submit, atunci vei avea un post dublat. :) Sunt probleme cu net-ul.

In rest ... Hai Auxerre.

Nu ar fi rau sa prezentati componentii echipei, daca ii cunoasteti mai bine.

LittleOne
31st October 2006, 21:30
am postat acelasi lucru de 2 ori sorry....

LittleOne
31st October 2006, 21:38
dl Blaj....aia e si problema mea.....nici eu nu-i stiu asa de bine....ii stiu doar pe cativa.........ar fi bine sa ne lumineze cineva un picut asa..........dar problema unui site dedicat echipei nu s-a pus in discutie?!......k atunci am stii si noi macar numele intreg al jucatorilor sau postul pe care joaca sau varsta etc.....(bine eu pe cei care ii stiu asa si asa....cam stiu pe ce post joaca dar u picut mai mult despre ei nu ar strica)....

bIG bROTHER
1st November 2006, 12:01
bafta Lugoj! Sper sa castigati. Antrenorul vostru o merita! O sa aveti un meci greu, pentru ca ISCT-ul are un joc foarte bun in deplasare....

Sorin Blaj
1st November 2006, 13:22
bafta Lugoj! Sper sa castigati. Antrenorul vostru o merita! O sa aveti un meci greu, pentru ca ISCT-ul are un joc foarte bun in deplasare....
Multumim Big Brother pentru sustinere. La fel va dorim si noi: BAFTA HUNEDOARA!

LittleOne
1st November 2006, 17:24
putin mai multa atentie si ambitie din partea jucatorilor......si va fi un meci bun.......bafta auxerre......mersi mult Big Bro si voua la fel..... :)

juventinu88
1st November 2006, 18:14
Echipa:Micsa;Mihalache,Pintilii,Moga,Miculescu;Dum itru,Neagu,Petre,Melinte,Rogojinaru,Pecarov si rezerve:Dobre,Nicolin,Barburescu,Taralunga.Sursa Redesteptarea.Oricum am vb cu baiatul lui Ambrush si a zis ca din iarna vor veni:Cojocaru,Zelencs,Sekely,Seroni(Balu) si mai cativa.Oricum sa terminam turul peste linia de retrogradare.Sambata nimicim pe ISCT.HAI AUXERRE!!!/hello /hello /hello /hello

Bogdann
1st November 2006, 20:15
Meci greu dar meritati puncte pt k nu e locul vostru akolo jos...macar un loc 9-10 la sfarsitul turului. Aveti grija cu sarmarii k`s periculosi...

LittleOne
2nd November 2006, 11:23
dl Bogdan multumin de vorbele dragute.....va dorim si noi bafta...:)

juventinu88
4th November 2006, 16:14
1-1 un scor echitabil dupa un meci slab cu terenul inghetat , in care am tras un frig!!!!!:headbang: :headbang:

Bogdann
4th November 2006, 22:00
Si un punct e bun uneori, eu as fi vrut sa faca Corvinul azi un egal insa nu s`a putut, dar oricum suntem in grafic.
V`am spus ca sunt periculori sarmarii, banuiesc ca dupa ce au inscris s`au aparat foarte bine si foarte exact, nu? Cam asa a fost si la hunedoara dar am reusit sa ne impunem cu greu. Oricum felicitari pt punctul scos in fata unei echipe care joaca foarte bine in deplasare!

Sorin Blaj
5th November 2006, 12:41
Pacat ca nu au reusit victoria, dar bine ca au reusit macar sa egaleze, pentru ca ISCT au marcat primii.

juventinu88
5th November 2006, 13:52
Ms bogdan,pacat ca voi ati pierdut...asta e!!.Avem un meci super greu acum la Caracal ar fi bun un punct