PDA

View Full Version : Kings On Ice la Bucuresti - de vorba cu organizatorii!!



bmaribo
30th March 2010, 12:26
11 aprilie la patinoarul Mihai Flamaropol din Bucuresti. Pe cine asteptati sa vedeti cel mai mult? Cum va pregatiti pentru spectacol?

Asteptam parerile si comentariile voastre. Cele mai noi informatii despre eveniment vor fi facute publice de acum si pe forum.

Multumim!

Echipa Amphitrion
www.amphitrion.ro

WhateverHime
30th March 2010, 13:30
Abia astept ziua de 11! Pe Plushenko l-am vazut si acum doi ani si in 2007, dar anul asta m-a dat gata vestea ca vine si Stephane Lambiel. Nu credeam c-o sa traiesc ziua in care o sa vina atatea nume mari la noi.

Am o intrebare. Se va organiza cumva vreun fel de meet and greet dupa sau inainte de spectacol? Tare mi-as lua un autograf de la ei si parca nu i-as pandi ca o adolescenta isterica.

Mai e un topic pe tema asta aici :) :http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=507174

SimonaB
30th March 2010, 13:37
Hi,hi, eu cred ca fac si pe adolescenta isterica daca trebuie. Totusi ar fi bine sa stim ce program au inainte si dupa spectacol pe unde ii putem prinde pt un autograf, o poza ceva...

Iulya
30th March 2010, 16:49
Nathalie Pechalat si Fabian Bourzat ...si Aliona si Robin .... asta daca reusesc sa ajung la gala

Puteti sa scrieti o lista totii patinatorii care vor veni la Kings on ice Bucuresti ? Sunt ceva confuzii ... mai vin Davis si White dar Irina Slutskaya ?

innuendo
30th March 2010, 23:19
God cum sa vina si Irina Slutskaya? Incep sa cred ca pretul biletului este infim pentru ce o sa vad acolo. :D Sau Davis / White ?

Phoai. si eu sunt curios

ricochet4
31st March 2010, 01:01
Ce de lume buna. Asa as veni si eu. Dar stau asa departe :( Si precis biletele sint tare scumpe. Si de ce au scris-o pe saraca Julia cu litere mai mici ? Mie imi plac programele ei !

Ale-Sonia
7th April 2010, 13:12
Organizatorii vad ca nu mai apar pe aici, totusi care este lista completa a patinatorilor?

SimonaB
7th April 2010, 17:46
Organizatorii vad ca nu mai apar pe aici, totusi care este lista completa a patinatorilor?

Intra pe sit-ul amphitrion si vezi acolo afisul, banuiesc ca este lista completa fiindca e afisul care a fost lipit si prin oras.

bogdan75
8th April 2010, 16:57
Nu sunt un fan al patinajului, dar Plushenko +Edvin Marton arata si suna super bine. Pacat ca biletele sunt cam scumpicele..

bmaribo
10th April 2010, 23:09
Saluti,

Va fi o sesiune de autografe dupa show! Acesta va incepe la ora 20:00 si va dura aproximativ doua ore.

Va asteptam pe toti maine!

innuendo
11th April 2010, 01:12
Ah. Nu mai stau la autografe, din cauza timpului. Trebuie sa prind un tren la 11.30 cam asa. Acum 2 ani am luat autograf (ca sa primesti autograf trebuia sa cumperi un CD cun edvin marton de 50 RON si avea inauntru un pliant special si doar pe acela dadeau autograf). Acum as fi vrut de la Aliona. Asta e.. Vroiam iar autografe, dar daca nu se poate. Daca pierd trenul ala, mai stau in gara pana la 5 dimineata. Asa ca, mai bine ma duc. Am si scoala a doua zi.