PDA

View Full Version : Intrebari pentru Plusenko



Vadim
30th March 2010, 10:39
O sa facem un interviu cu Plushenko, la venirea lui in Romania pe 9 aprilie cu ocazia evenimentului Kings on Ice organizat de Amphitrion.

Ce intrebari ati vrea sa ii adresati? Le selectez pe cele mai bune, in afara de cele la care m-am gandit eu, si i le adresez si pe ele.

Daca aveti idei, scrieti aici.

SimonaB
30th March 2010, 11:03
Daca a crezut cu adevarat, la modul realist, ca are sanse sa ia medalia de aur la Olimpiada dupa a ce a vazut rezultatele de la programul scurt. Presupunand evident ca Lysacek nu ar fi avut greseli evidente in programul liber.

WhateverHime
30th March 2010, 11:33
Eu l-as intreba daca si cum crede ca ar trebui modificat actualul cod de punctaj.

SimonaB
30th March 2010, 11:43
Dap, pe asta o sustin si eu, e musai.

Iulya
30th March 2010, 18:55
Pe care dintre patinatorii tineri rusi il vede calcand pe urmele sale si obtinand medalii la europene, mondiale si olimpiada?
Daca l-a tentat vreodata proba de perechi?

whisper
30th March 2010, 20:49
Sustin intrebarile puse de Ana si de Iulya.
La intrebarea Iulyei as adauga: Ce parere are de nivelul actual al patinajului din Rusia.
Parerea mea e ca a scazut enorm in ultimii ani.

SimonaB
31st March 2010, 09:27
Ce va face dupa ce se va retrage definitiv din activitatea competitionala.
Daca l-ar tenta o functie in Federatia Rusa de Patinaj.

Vadim
8th April 2010, 08:33
Multumesc pentru sugestii. Interviul este aici cu o parte si din ceea ce ati cerut voi.

http://www.onlinesport.ro/stiri/sporturi/sporturi-de-iarna/61608/interviu-evgheni-plusenko-patinajul-este-zbor-fara-aripi.htm

whisper
8th April 2010, 21:30
Multumim Vadim!
Mi-au placut raspunsurile sale!

iris_for_daria
11th April 2010, 13:26
Stiti ce nu ne-am gandit nici noi, nici cei care au luat propriu-zis interviul sa-l intrebe ? Cum se simte dupa problemele de sanatate pe care le avea si pentru care n-a mai participat nici la Mondiale...Dar banuiesc ca e fresh. :P