PDA

View Full Version : Etapa 25: Otelul Galati-Pandurii Tg.Jiu 1-1



Cristina
28th March 2010, 23:04
02.04.2010
ora14.00,gsp tv
discutii inainte si dupa meci

delaoltenia
28th March 2010, 23:10
1 solist

*Coco*
28th March 2010, 23:11
Nu stiu cum sa zic, dar meciul din tur a fost ciudat rau, si nu mare ar fi mirarea daca ar bate Pandurii in acest meci.:ok:

bada_otelul
28th March 2010, 23:21
Nu stiu cum sa zic, dar meciul din tur a fost ciudat rau, si nu mare ar fi mirarea daca ar bate Pandurii in acest meci.:ok:

De ce a fost ciudat? Cumva pentru ca pierdurati? :D Daca te uiti la linia de clasament a Pandurilor pe teren propriu si a Otelului in deplasare o sa vezi ca nu e chiar asa ciudat. La fel cum n-ar fi exclus ca Pandurii sa castige la Galati, desi TEORETIC sansele sunt mici. Dar fotbalul nu-i matematica...

*Coco*
28th March 2010, 23:37
Pe langa faptul ca am pierdut, am pierdut dupa ce Pandurii conduceau 2-1 si au luat 2 goluri banale rau de tot si Cartu statea linistit pe banca fara sa zica ceva.

bada_otelul
28th March 2010, 23:42
Pe langa faptul ca am pierdut, am pierdut dupa ce Pandurii conduceau 2-1 si au luat 2 goluri banale rau de tot si Cartu statea linistit pe banca fara sa zica ceva.

Nu mai penale decat alea pe care le-am luat noi. Cat despre cartu sa fim noi sanatosi. Cand a trantit meciul cu bacaul in 2004(2-2) se agita ca un leu in cusca si dupa ce au egalat aia a mai si plecat de pe banca...chipurile era suparat.:rosu:
Asta oricum e meci de 1-0,0-0,0-1, cel mult 1-1. Deci pariori din toate tarile bagati sub 2,5 :happy

Lordul
28th March 2010, 23:43
@bada sper sa bateti....va tin pumnii

*Coco*
28th March 2010, 23:48
Oricum voi nu prea mai aveti pentru ce lupta, de retrogradat nu se pune problema, sa ocupati o pozitie de cupa uefa nici atat.
Singurul obiectiv ramas e sa stranga Stan ceva banuti pentru sezonul viitor prin vanzarea meciurilor;)

TeBat
29th March 2010, 00:32
1 solist

Denis
29th March 2010, 04:42
Oricum voi nu prea mai aveti pentru ce lupta, de retrogradat nu se pune problema, sa ocupati o pozitie de cupa uefa nici atat.
Singurul obiectiv ramas e sa stranga Stan ceva banuti pentru sezonul viitor prin vanzarea meciurilor;)

Si parca vad ca te inseli si ne vom califica in Europa League.

------------------

Criss, era frumos sa bifezi si casuta care afiseaza cine a votat pentru cine.:P

------------------

Probabil ca se va termina...hmmm....1-0 pentru noi?:D

Denis
29th March 2010, 04:49
Oricum voi nu prea mai aveti pentru ce lupta, de retrogradat nu se pune problema, sa ocupati o pozitie de cupa uefa nici atat.
Singurul obiectiv ramas e sa stranga Stan ceva banuti pentru sezonul viitor prin vanzarea meciurilor;)

Suntem la 10 puncte de retrogradare si la 6 puncte de Europa League.:ok:

Dregan
29th March 2010, 09:14
Oricum voi nu prea mai aveti pentru ce lupta, de retrogradat nu se pune problema, sa ocupati o pozitie de cupa uefa nici atat.
Singurul obiectiv ramas e sa stranga Stan ceva banuti pentru sezonul viitor prin vanzarea meciurilor;)

Sper sa va dam de la 3 in sus si sa va duceti cu spor in Liga II ca urata echipa mai aveti...

Leo
29th March 2010, 09:38
2 :D :P


Acum, pe bune, nu au cum sa piarda otelarii. :)

Dregan
29th March 2010, 11:02
2 :D :P


Acum, pe bune, nu au cum sa piarda otelarii. :)

Multumim:yes:

Cristina
29th March 2010, 11:16
Rave,puteam sa jur ca am bifat casuta aia la toate alea!Data viitioare ma revansez!O bifez de doua ori!:D

Steel Jar
29th March 2010, 12:08
Sper sa nu patim,acum, ce am patit cu Buzaul , anul trecut.
Vin si "DURII" la meciul asta?:D

*Coco*
29th March 2010, 12:10
Sper sa va dam de la 3 in sus si sa va duceti cu spor in Liga II ca urata echipa mai aveti...

Trebuie sa jucati de 3-4 ori sa ii dati lui Cartu 3 goluri...
Intr`un singur meci nu se poate

Dregan
29th March 2010, 13:14
Trebuie sa jucati de 3-4 ori sa ii dati lui Cartu 3 goluri...
Intr`un singur meci nu se poate

i-am dat lui Cartu 3 in tur:rolleyes:
nu mi-e de Cartu, ci de Dorinel...

Tyler Durden
29th March 2010, 13:24
Otelul e prea dur pentru Pandurii.

Steel Jar
29th March 2010, 13:29
Am citit ce s-a postat in urma si nu imi vine sa cred ca si aici este cineva care spune ca va fi blat meciul.
Dupa mintea unoram, noi jucam corect doar 2-3 meciuri pe an. Jur ca la fiecare meci se gaseste cineva care sa ne "ilumineze" si sa ne arate noua cum Otelul face blaturi.:D

Denis
29th March 2010, 23:36
Adevaru-i ca ne si permitem sa facem blaturi.:sleep: Unii cred ca doar pozitia din clasament conteaza pentru a face blaturi dar nu iau in calcul situatia financiara. In general echipele care nu mai spera la europa sau care sunt departe de a retrograda sunt considerate blatiste. Eu cred ca suntem echipa din cel mai adac kkt din punct de vedere financiar din Liga 1. Nu ne permitem sa facem blaturi ci trebuie sa urcam cat mai sus in clasament pentru a ne scoate cat mai mult dupa televizari, si de ce nu un loc in europa care automat ne-ar asigura cativa bani in plus.

Lordul
29th March 2010, 23:38
otelul da meciul la pandurii...ei nu pot urca mai sus de locul 8 ocupat momentan si nici cobori mai jos .....

Steel Jar
30th March 2010, 08:35
^ :ras-plans: Exact ce scriam mai sus. Ce plm mai este de spus? :D
V-as recomanda un doctor pentru boala asta, dar nu stiu niciunul de specialitate.:D

*Coco*
30th March 2010, 11:06
In fine, eu am spus ca s-ar putea intampla si varianta asta.
Dar pana la urma nu ati fi dracu Barcelona ca sa nu puteti lua si voi bataie...

Dregan
30th March 2010, 11:58
Oricum daca nu batem se va zice ca a fost blat
Iar daca batem... la meciul urmator va incepe aceeasi poveste:lol:

atdi
30th March 2010, 14:16
Nu cred ca va fii blat. Pandurii pot sa castige numai cu mult noroc, deoarece echipa e foarte slaba. Au reusit sa adune acolo aproape toti expiratii din divizia A, cu exceptia portarului si a liniei de fund.

*Coco*
30th March 2010, 15:59
Pai si de la mijloc in sus sunt numai straini aproape care nu au mai jucat in Liga I cu exceptia lui Orac si Nalati.

Lordul
30th March 2010, 16:11
Pandurii au echipa ce pare bunisoara dar se pare ca nu e :

Stanca , Chibulcutean , Tremonti , Raskovic , Al.Pacurar , D.Orac , Nalati , Stromajer .....

atdi
30th March 2010, 16:12
Ce conteaza la Nalati ca a mai jucat in liga 1, cand el are viteza melcului si e moale in dueluri unu la unu. Si la fazele de contraatac, Nalati alearga tot 2/4, ca mai mult nu poate, iar pe faza defensiva nu e in stare sa bage o alunecare.

Denis
31st March 2010, 17:55
Nu pierdem acasa. Hai baieti!!! FORTA OTELUL!!!

delaoltenia
31st March 2010, 18:03
Nu pierdem in deplasare..Hai Pandurii. :D

Denis
31st March 2010, 18:49
De cand esti tu pan DUR?:D Credeam ca "NUMAI STEAUA FOREVER" :D:D

Trim0b
1st April 2010, 11:02
2 solist,ne egalaza otelarii la pc daca castiga =))

Dregan
1st April 2010, 11:55
Si ce ti se pare asa comic? Jucam mult mai bine in retur fata de voi. Nu vad care e problema daca va egalam ;)

Mario375
1st April 2010, 16:01
Scor corect: 3-0

Denis
1st April 2010, 16:03
Abea astept meciul direct cu Rapidul.

bada_otelul
1st April 2010, 19:58
Scor corect: 3-0

Asta-i pacaleala de 1 aprilie? :D

Denis
1st April 2010, 23:04
Vrei sa zici ca-i imposibil? Le-am dat 3 la banateni, de ce nu si PandDurilor? Oricum, eu ma multumesc si cu 1-0, asa cum m-am multumit si pana acum.:D

*Coco*
1st April 2010, 23:38
Eu va propun sa stati mai bine acasa, sa nu mergeti la meci ca oricum bate Pandurii...

bada_otelul
2nd April 2010, 00:32
Eu va propun sa stati mai bine acasa, sa nu mergeti la meci ca oricum bate Pandurii...

Asa e moda la voi? Mergeti la meciuri numai cand va credeti invingatori? Ce "suporteri"! :headbang:
Rave, nu e imposibil ci improbabil. In 24 de meciuri am marcat minim 3 goluri doar in 4 situatii: 3-2 la Bandurii, 4-0 cu Poli, 3-3 cu Poli si 3-2 cu Astra. Dupa cum bine se vede doar cu iesenii am reusit si sa nu luam gol, si atunci am avut penalty si om in plus la 2-0. :D

Lordul
2nd April 2010, 00:40
esti in off-side mare de tot ...Otelul-Poli Iasi a fost 3-2 , deci ati luat gol cu Iasiul.....mai incearca :ok:

Denis
2nd April 2010, 00:48
Pana una alta mai discutam dupa ce castigam cu cu Pandurii. Vedem cine a avut dreptate.:)

Steel Jar
2nd April 2010, 07:04
esti in off-side mare de tot ...Otelul-Poli Iasi a fost 3-2 , deci ati luat gol cu Iasiul.....mai incearca :ok:

Asta este scorul din campionatul trecut. In turul campionatlui actual i-am batut cu 4-0..... mai cauta pe 'goagal'.
Cu Pandurii nu imi griji.:D
Ca sa fiu sincer, imi este 'frica' de ceva la meciul cu Pandurii.......... sa nu ploua .... prea tare :D

Duba
2nd April 2010, 10:53
Autobaza lui Cartu isi va face datoria si, mai mult ca sigur, vor pleca cu cel putin un punct.

Denis
2nd April 2010, 10:56
Asta este scorul din campionatul trecut. In turul campionatlui actual i-am batut cu 4-0..... mai cauta pe 'goagal'.
Cu Pandurii nu imi griji.:D
Ca sa fiu sincer, imi este 'frica' de ceva la meciul cu Pandurii.......... sa nu ploua .... prea tare :D

La ora meciului vor fi aproximativ 16-17° Celsius cu un cer partial noros, si 0% sanse de ploaie. Clima ideala pentru un meci de fotbal pe cinste.

FORTA OTELUL!!!!!

bada_otelul
2nd April 2010, 11:44
esti in off-side mare de tot ...Otelul-Poli Iasi a fost 3-2 , deci ati luat gol cu Iasiul.....mai incearca :ok:

Eliminare directa!:rosu:
Cum zicea si Jar, ala e de sezonul trecut :ok:

Aurel.D
2nd April 2010, 11:55
As merge pe o victorie galateana, mai ales ca vine dupa o infrangere tot acasa, dar Cartu ii poate incurca serios pe otelari. Nici Pandurii nu sta bine dupa ce etapa trecuta nu a reusit sa bata o echipa care nici nu s-a apropiat de poarta ei! :D
1, cel mult x.

Denis
2nd April 2010, 12:03
Asa sper si eu. Sper sa n-avem parte de o surpriza neplacuta.

Steel Jar
2nd April 2010, 12:32
Abea astept meciul direct cu Rapidul.
SI eu:D
http://i43.tinypic.com/24pbejc.jpg http://i42.tinypic.com/2wdwpq0.jpg
Acum serios, imi este frica de meciu asta.
Il iau pe nepotul meu , de 6 ani , la meciul asta si sper sa poarte noroc echipei.....ca altfel nu il mai iau niciodata cu mine.:D

Denis
2nd April 2010, 12:34
Sa-i dai o bere daca vom castiga.:cry:

Steel Jar
2nd April 2010, 12:46
Sa castigam si ne inbatam amandoi.... de fericire. :ras-plans: Ii fac poze cu fularul echipei. :D

bada_otelul
2nd April 2010, 12:51
Jar, vezi ca nu toti suporterii rapidisti vor gusta umorul asta NEGRU al tau :happy:happy:happy

purpleheart
2nd April 2010, 13:17
prea multe zvonuri si "stiri" gri despre acest meci ... eu cred ca bate totusi Otelul, numai cu mult noroc poate scoate Pandurii un egal !

Denis
2nd April 2010, 13:31
Hmm....noi n-avem atacant....de noi s-ar putea spune ca avem noroc. Avem mai multe goluri inscrise de fundasi si mijlocasi decat de atacanti.:rosu: Hai Stane, lucreaza-ti maestriile tale de scouter in urmatoarea pauza de vara si adune un marcator pe FIFTY k.:D

Trim0b
2nd April 2010, 13:41
Si ce ti se pare asa comic? Jucam mult mai bine in retur fata de voi. Nu vad care e problema daca va egalam ;)
oricum cred ca acum suntem la egal ca o sa ne ia astia alea 3 pc cu timisoara


Abea astept meciul direct cu Rapidul.
chiar vreti sa ne umiliti asa rau?:(

Denis
2nd April 2010, 14:28
Trim, si 1-0 e destul.:D


Halal arbitru, a trebuit sa vada sange pe fata lu ala ca sa dea fault!:o: Daca vedea sange la piz*a lu ala dadea iar rosu? Daca era fetita? Au voie sa joace fetele in campionatul asta? Interesant. Castigam si in 10 oameni.:)

Denis
2nd April 2010, 14:31
Goooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllll llllllllllll Iorgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! !! /hello/hello/hello

YoYoyOi
2nd April 2010, 14:32
praf e astia de la Pandurii

*Coco*
2nd April 2010, 14:48
1-1

duxdeorum
2nd April 2010, 14:50
de unde naiba au dat astia gol? ce petarda de meci.. :))))))))))) oricum, fortza durii!! =))

*Coco*
2nd April 2010, 14:59
Trim, si 1-0 e destul.:D


Halal arbitru, a trebuit sa vada sange pe fata lu ala ca sa dea fault!:o: Daca vedea sange la piz*a lu ala dadea iar rosu? Daca era fetita? Au voie sa joace fetele in campionatul asta? Interesant. Castigam si in 10 oameni.:)

Tu daca il vezi pe unu plin de sange pe **** dupa un duel aerian nu dai :rosu:?
Se lovi singur al dracu?
Tu vazusi ca ii sparsa muia aluia

cryrad1975
2nd April 2010, 15:24
Tu daca il vezi pe unu plin de sange pe **** dupa un duel aerian nu dai :rosu:?
Se lovi singur al dracu?
Tu vazusi ca ii sparsa muia aluia

dupa cum zici tu, daca ai fi politist si vezi pe unu plin de sange pe marginea drumului opresti prima masina si arestezi soferul ca dupa intuitia ta el l-ar fi lovit...
nu sunt de mirare bancurile cu cetatenii din zona ta ;) nemaivorbind de limbajul alambicat pe care-l stapanesti si folosesti

*Coco*
2nd April 2010, 15:45
Se vede ca esti dus rau, ce treaba are politistul cu arbitrajul?

cryrad1975
2nd April 2010, 15:49
Se vede ca esti dus rau, ce treaba are politistul cu arbitrajul?

aceeasi treaba pe are o are sangele cu cartonasul rosu, dar logica ta e opreste la a socoti 2 randunele pe gard adunate cu 3 fure de praz din curte

purpleheart
2nd April 2010, 15:50
Se vede ca esti dus rau, ce treaba are politistul cu arbitrajul?
are fluier si sint la fel de corupti ! :ok:

purpleheart
2nd April 2010, 15:51
asa meci slab n-am mai vazut demult, bine ca s-a terminat ! :sleep:

*Coco*
2nd April 2010, 15:52
Sti sa legi si tu 2 cuvinte in romana sa ne intelegem? Sau ai nevoie de o sarma sa legi 2 vorbe?

Rossi
2nd April 2010, 15:55
Otelul - Pandurii 1-1
Dupa o partida slaba, Otelul remizeaza pe teren propriu cu Pandurii, 1-1.
Gazdele au evoluat in 10 timp de 77 de minute

Era de asteptat ... Galatenii nu mai au pt ce sa traga ...

mihai_alex
2nd April 2010, 16:12
Avem de tras pt banii de televizari desteptule.Si cum ai spus,77 de min in 10.Majoritatea spectatorilor au ramas cu impresia ca a fost blat.

six
2nd April 2010, 16:17
Majoritatea spectatorilor au ramas cu impresia ca a fost blat. :cry::cry::cry:

*Coco*
2nd April 2010, 16:19
Meci slab, ambele echipe s-au multumit cu un punct.
Otelul a atacat atat cat a putut in 10 oameni, Pandurii la fel ca in meciul cu steaua nu sunt capabili sa isi faca si ei o ocazie .

PS.Daca era sa fi fost blat, asa cum s-a scris si in presa astazi batea Pandurii. ASa egalul nu prea ii ajuta cu nimic.

mihai_alex
2nd April 2010, 16:20
Mda:D
Cand ma gandesc ca mi-am prajit pana si creierii pe soarele ala pt panarama asta de meci...

bada_otelul
2nd April 2010, 16:21
Avem de tras pt banii de televizari desteptule.Si cum ai spus,77 de min in 10.Majoritatea spectatorilor au ramas cu impresia ca a fost blat.

Asta-i dorinel: sclipitor uneori, vezi meciul cu CFR, limitat de cele mai multe ori. Sa tii un singur atacant in lot e sinucidere curata. Il cred ca are mentalitate de furnica, sa stranga putin cate putin, dar sa tragi de un 1-1 acasa, chiar si cu om in minus, in conditiile in care adversarii au avut o ocazie tot meciul desi au avut om in plus 3 sferturi de meci, mi se pare jenant.:rosu:
Oricum, drum bun "durilor" spre liga a doua. Mai slaba echipa n-am vazut in returul asta.
P.s. zisesem doar ca e meci de sub 2.5. Vorba lui Tyler: pacat ca nu-s parior :))))))))

mihai_alex
2nd April 2010, 16:24
Asta-i dorinel: sclipitor uneori, vezi meciul cu CFR, limitat de cele mai multe ori. Sa tii un singur atacant in lot e sinucidere curata. Il cred ca are mentalitate de furnica, sa stranga putin cate putin, dar sa tragi de un 1-1 acasa, chiar si cu om in minus, in conditiile in care adversarii au avut o ocazie tot meciul desi au avut om in plus 3 sferturi de meci, mi se pare jenant.:rosu:
Oricum, drum bun "durilor" spre liga a doua. Mai slaba echipa n-am vazut in returul asta.
P.s. zisesem doar ca e meci de sub 2.5. Vorba lui Tyler: pacat ca nu-s parior :))))))))

Ca sa fac o gluma proasta,uneori e licurici,alteori e furnica.Oricum,cu Axinte,fara Axinte,mare diferenta n-ar fi fost.

bada_otelul
2nd April 2010, 16:31
Ca sa fac o gluma proasta,uneori e licurici,alteori e furnica.Oricum,cu Axinte,fara Axinte,mare diferenta n-ar fi fost.

Axente a inceput f bine meciul, se baga la mingi, alerga, ce sa mai, ziceam ca o sa fie meciul sezonului pt el. Dar a venit faza aia de 2 bani...Azi parca totul a mers impotriva noastra: eliminare timpurie, gol la singura ocazie a oaspetilor si ala in prelungirile primei reprize, la un sut destul de slab, basca antrenorul cu ruleta rusesca de tine un atacant in lotul de 18 poate poate om castiga si asa...

mihai_alex
2nd April 2010, 16:40
Asa e...a avut doar o pasa gresita pana sa fie eliminat,desi a fost destul de activ,dar totusi eu nu ma astept in general la prea multe de la el,asa ca azi ramane doar acel "daca..".(daca si cu parca erau intr-o barca.barca s-a rasturnat si daca s-a-necat:D)

bada_otelul
2nd April 2010, 16:48
Asa e...a avut doar o pasa gresita pana sa fie eliminat,desi a fost destul de activ,dar totusi eu nu ma astept in general la prea multe de la el,asa ca azi ramane doar acel "daca..".(daca si cu parca erau intr-o barca.barca s-a rasturnat si daca s-a-necat:D)

Conform gramaticii basesco-vangheliene se scrie sa-necat, sa-ntamplat etc
Btw, eu ce-am pierdut?
Otelul si Pandurii Tg. Jiu au terminat la egalitate, scor 2-2, partida din cadrul etapei 25, disputata la Galati. Scorul a fost deschis de Iorga, la cateva minute dupa eliminarea lui Axente, golul egalizator al gorjenilor fiind marcat de Vranjes.
Cine a marcat celelalte goluri si cum?:headbang:

bada_otelul
2nd April 2010, 16:49
Otelul - Pandurii 1-1
Dupa o partida slaba, Otelul remizeaza pe teren propriu cu Pandurii, 1-1.
Gazdele au evoluat in 10 timp de 77 de minute

Era de asteptat ... Galatenii nu mai au pt ce sa traga ...

S-a vazut cel mai bine in meciul de acum 2 etape:rosu:

mihai_alex
2nd April 2010, 16:50
Conform gramaticii basesco-vangheliene se scrie sa-necat, sa-ntamplat etc
Btw, eu ce-am pierdut?
Otelul si Pandurii Tg. Jiu au terminat la egalitate, scor 2-2, partida din cadrul etapei 25, disputata la Galati. Scorul a fost deschis de Iorga, la cateva minute dupa eliminarea lui Axente, golul egalizator al gorjenilor fiind marcat de Vranjes.
Cine a marcat celelalte goluri si cum?:headbang:

I'll stick to my original grammar,thank you.
Daca se termina 2-2,poate plecam si eu multumit de la meci,dar inca o data,e acel daca.

Steel Jar
2nd April 2010, 17:30
Nu mai cautati scuze acolo unde nu sunt........ singura greseala a fost ca am venit cu nepotul meu la stadion , care mi-a facut capul patrat vreo 6 ore, si ne-a purtat ghinion. :D
M-am intalnit, la sfarsitul meciului, cu Bada care m-a amenintat sa nu il mai aduc vreodata la stadion ca iese cu bataie. :D
Un meci pe care nu am putut sa il urmaresc din cauza unui copil total dezinteresat de meci......deci nu prea stiu ce s-a intamplat , eram prea ocupat sa fug dupa "babuinul" micut cu care am venit la meci.

Duba
2nd April 2010, 17:36
Autobaza lui Cartu isi va face datoria si, mai mult ca sigur, oltenii vor pleca cu cel putin un punct.


Sau convins oare toti ignorantii in ale fotbalului ca Pandurii sub comanda lui Cartu sunt o nuca extrem de tare? *******ii radeau de Steaua ca a facut egal la Tg. Jiu. Uite ca, asa cum am anticipat, echipa de pe Jii a luat un punct dupa o deplasare f. grea. Urmeaza meciul cu dinamo, echipa fostei securitati, in care, cu siguranta, Cartu&comp vor lua toate cele 3 puncte.

Trim0b
2nd April 2010, 17:48
felicitari pandurilor :)

*Coco*
2nd April 2010, 20:11
Ce ma acum vreti 3 puncte la masa verde?:happy Il contestati pe Cartu ca nu avea voie sa stea pe banca, va si gasirati voi sa il contestati:lol:
Nu l-a contestat steaua , il contestati voi:headbang:

mihai_alex
2nd April 2010, 20:28
De unde si pana unde voi?stan contesta,noi n-avem vreun cuvant de spus in asta.

Lordul
2nd April 2010, 22:20
puncte impartite frateste.....1 pt Galati 1 pt Panduri

Aurel.D
2nd April 2010, 23:30
Nu mai cautati scuze acolo unde nu sunt........ singura greseala a fost ca am venit cu nepotul meu la stadion , care mi-a facut capul patrat vreo 6 ore, si ne-a purtat ghinion. :D
M-am intalnit, la sfarsitul meciului, cu Bada care m-a amenintat sa nu il mai aduc vreodata la stadion ca iese cu bataie. :D
Un meci pe care nu am putut sa il urmaresc din cauza unui copil total dezinteresat de meci......deci nu prea stiu ce s-a intamplat , eram prea ocupat sa fug dupa "babuinul" micut cu care am venit la meci.

Macar nu te-ai plictisit.:D

Denis
3rd April 2010, 07:29
Ghinion. Altceva nu-i pot spune. Per total am dominat partida dar ai nevoie si de noroc pentru a invinge iar noua asta ne-a lipsit.

Denis
3rd April 2010, 07:49
Tu daca il vezi pe unu plin de sange pe **** dupa un duel aerian nu dai :rosu:?
Se lovi singur al dracu?
Tu vazusi ca ii sparsa muia aluia

Un arbitru adevarat nu da rosu din prima.:ok: Un arbitru adevarat opreste jocul, daca mingea nu este deja data afara prin fairplay. Apoi, daca e sa asumam faptul ca arbitrul nu are nici un cip implantat pe creier permitandu-i vizionarea fazei din orice unghi posibil, si daca nu a vazut faza nici in timp real atunci se consulta cu tusierul. Daca nici tusierul nu a vazut faza atunci se da minge de arbitru. Scurt pe doi. Poate ca s-au dat cap in cap. Si oricum, dupa cateva zeci de reluari s-a vazut ca era cu spatele la adversar si lovitura a fost complet involutara. Chiar daca arbitrul era la 2 metri de faza nu putea da mai mult de un galben. Ma rog, shit happens.

Steel Jar
3rd April 2010, 08:47
http://i44.tinypic.com/wk47is.jpg http://i44.tinypic.com/21ozor5.jpg http://i39.tinypic.com/112cwlv.jpg
Cat de dornic era sa faca poze cu fularul echipei :D..... se vede emotia , pasiunea, dorinta................. acum sa fiu sincer i-am promis ca il duc la mcdonalds dca face cateva poze. :D
http://i43.tinypic.com/2i0nbo.jpg
Uite aici suporter....ia nepoate si invata de la unchiul Andei.:D
Of tot "veteranii" ridica cu mandrie fularul ......din spate nu vine mai nimic. :D

Denis
3rd April 2010, 11:53
Ce fel se uita la fular, zici ca avea rame pe el.:D