PDA

View Full Version : WC Torino 2010 gala laureatilor



ice_girl
28th March 2010, 00:14
M-am gandit ca merita si gala laureautilor un thread separat fiind ultima proba mai bine zis ultima reprezentatie a patinatorilor din cadrul campionatelor mondiale 2010, ultima competitie majora din acest an.
Sunt liberi sa va exprimati (mai bine zis sa scrieti) pareri, opinii, impresii si tot ce mai vreti voi.
Gala se fi transmisa maine, 28.03.2010 dupa urmatorul program:
15.30-18.10-live pe TVR 2
20.15-22.00-in reluare pe Eurosport ( in programul tv am gasit ca va mai retransmisa si miercuri 31.03, de fapt joi de la ora 0.55 tot pe Eurosport).

ice_girl
28th March 2010, 16:44
a inceput si ultimul bal al sezonului!:):ok:

emiii03
28th March 2010, 17:09
se uita cineva online?????
un link pls
tvr-ul nu mai merge

WhateverHime
28th March 2010, 17:12
Frumos programul lui Ando. Iar Kostner a scapat de costumul ala hidos. Cred ca i-o fi zis mama ei ca o dezmosteneste daca mai apare asa in public.

ice_girl
28th March 2010, 17:15
Mie pt prima data mi-a placut cap coada un program al lui Contesi.
Mi-au mai placut Carolina, Federica si Massimo, si surprinzator Jeremy Abbott.

ice_girl
28th March 2010, 17:35
se uita cineva online?????
un link pls
tvr-ul nu mai merge
http://svtplay.se/v/1912512/konstakning/vm__uppvisningen?cb,a1364159,1,f,-1/pb,a1364158,1,f,-1/pl,v,,1912500/sb,l113045,1,f,-1
http://www.eurovisionsports.tv/events
http://www.regarder-tv.com/chaine-direct-france3.php
http://sport.tvp.pl/inne/zimowe/lyzwiarstwo-figurowe/wideo/ms-w-turynie-transmisja-gali/1580051
Sper ca macar unul sa fie bun.:)
dupa ce am vazut programul lui Brian , stiu ca am zis ca nu mai deschid subiectul dar nu ma pot abtine: Chane, invata si tu de la un profesionist, uita-te bine daca tot te fatai tu asa:D macar sa te fatai cu talent.:drak:

WhateverHime
28th March 2010, 17:37
Ce-l prind pe Joubert programele astea! Pacat ca a apucat-o pe Alina Alexoi gargara chiar atunci. O fi pe bune ca vine si Slutskaya la Bucuresti, cum a zis ea, sau o fi vreo duda?
Foarte misto si Davis si White, dar eu tot nu inteleg ordinea in care se patineaza.

lady_k
28th March 2010, 17:41
Miki si Brian mi-au placut cel mai mult pana acum.:)

emiii03
28th March 2010, 17:43
mersi pt linkuri, a revenit tvr-ul

ce ordine ciudata....Brian ca de obicei, ii astept pe Nath si Fab, si Tesscot :P

ice_girl
28th March 2010, 17:47
ma bucur ca a revenit Tvr-ul.
Mie mi-au placut cel mai mult Brian, Aliona si Robin ( muzica un pic cam lenta) si Federica/Massimo.
Ordinea ciudata ca de obicei, nici nu stii cine a fost si cine urmeaza.

emiii03
28th March 2010, 17:58
de ce pe linkul in suedeza e alt program?
intreb doar :P

WhateverHime
28th March 2010, 18:00
Un giorno per noi... Argh, ce dor mi-e de trandafirul ala artificial...

ice_girl
28th March 2010, 18:01
nu stiu ,am luat si eu link-ul de pe alt forum nu l-am deschis sa vad ce e.:groggy::P
Ce prgram frumos au avut italienii de la perechi, Stefania si Andrej.
Toti italienii mi-au placut pana acum.

Geografu
28th March 2010, 18:09
Au patinat Natalie si Bourzat ?

Ca vad ca acum sunt fratii Kerr..

ice_girl
28th March 2010, 18:12
Au patinat Natalie si Bourzat ?

Ca vad ca acum sunt fratii Kerr..
Inca nu.

emiii03
28th March 2010, 18:21
nu se respecta ordinea medaliilor
Brezina e simpatic, dar totusi il prefer pe Tomas

ice_girl
28th March 2010, 18:26
Si eu il prefer pe Tomas.
Ce program superb au avut Maria si Maxim, mi-au dat lacrimile cand i-am vazut patinand probabil pt ca a fost pt ultima data.
Si Laura imi place tare mult!

Tracoromana
28th March 2010, 18:29
de ce pe linkul in suedeza e alt program?
intreb doar :P

nu e alt program, poate era pauza cu inregistrari din concurs.

Intr-adevar cam putina veselie la gala, dupa cum se plange si Negrea. Dintre programele pe melodii lente, cel mai bine a prins-o pe Yu-Na.

Brezina imi aduce aminte de Yagudin dupa modul in care abordeaza concursul sau publicul de la gala. Imi pare foarte ambitios.

ice_girl
28th March 2010, 18:32
Ce bine ca Natalie si Fabian mai invioreaza atmosfera, pana acum toti francezii au mai animat spiritele.:):ok:
urmeaza Chan sa schimb sau nu canalul?

miafangina
28th March 2010, 18:37
Foarte mult mi-au placut francezii Natalie si Fabian!
De data asta si Laura Lepisto a fost draguta.

ice_girl
28th March 2010, 18:40
Saracu Chan ce s-a mai sfortat dar total pe langa muzica, pe el din pacate nu-l prind deloc melodiile ritmate, cu nerv.
Pang si Tong imi plac mai mult decat in concurs.

miafangina
28th March 2010, 18:47
Mao -foarte sic acel evantai!

ice_girl
28th March 2010, 18:56
ce elegant patineaza Daisuke, pune mult suflet si pasiune in programele sale!

miafangina
28th March 2010, 19:00
Ce final frumos!
Japonezii,ce draguti au fost!Bravo!

emiii03
28th March 2010, 19:02
surprinzator, mi-a placut Chan, bine mai mult melodia
f frumoasa muzica lui Daisuke, e un artist baiatul
am ratat-o pe Mao
frumoasa gala :)

ice_girl
28th March 2010, 19:10
Ironia sortii la sf galei cand au mai intrat inca o data pe gheata toti patinatorii, Chan si Brian ( care s-a imbracat tot in negru, asa cum imi place mie) au intrat impreuna pe gheata,:happy au stiut organizatorii ce au stiut!:D;)

miafangina
28th March 2010, 19:12
Ironia sortii la sf galei cand au mai intrat inca o data pe gheata toti patinatorii, Chan si Brian ( care s-a imbracat tot in negru, asa cum imi place mie) au intrat impreuna pe gheata,:happy au stiut organizatorii ce au stiut!:D;)

Da,si eu m-am distrat cind i-am vazut "in pereche":happy

whisper
28th March 2010, 19:15
Superba gala!
M-au placut mult: Maria/Maxim, Pang/Tong, Miki, Mao, Daisuke, Brian si Nath/Fab.
Ce frumoasa pereche au format la sfarsit Daisuke si Mao ^_^
Si very cute si cealalta "pereche" Patrick/Brian:D

ice_girl
28th March 2010, 19:16
Ar putea sa concureze la perechi fac "pereche" buna impreuna,:happy Chan ar putea sa fie fata, e el asa mai "feminin" si inclinat spre patetic.:evil:
Chan si Brian ar putea fi declarata perechea momentului, mai ramane sa se hotarasca pt ce tara sa concureze.:drak:

ioana11
28th March 2010, 20:00
Mi-au placut Brian, Mao,Tessa/Scott(imi amintesc de reclama de la Vodafone, cu balerina si tipul care dansa hip-hop),Nathalie/Fabian, si Laura. In cazul Laurei Lepisto mi-a placut mult muzica pe care a patinat.

ice_girl
28th March 2010, 23:33
Clasamentul celor mai reusite programe de gala:
locul 1: Brian si Mao:yeah: ( care cred ca ar face o f buna pereche cu Daisuke, amandoi sunt f buni tehnicieni, eleganti, au piruete, elem de tranzitie bune, singurul dezanvantaj ar fi ca el este cam scund pt proba de perechi)
locul 2: Nat si Fabian, Maria si Maxim ( de care imi va fi f dor):(
locul 3: Daisuke, Tessa/Scott, Federica/Massimo si Laura
iar ultimul loc este ocupat cu brio de: Patrick Chan si Chan Patrick:D:lol:

innuendo
29th March 2010, 00:00
eu nu am vazut gala. doar tessa/scott si daisuke, din intamplare. nu prea mi-au placut canadienii. hmm. si la daisuke n-am vazut tot..nu am fost prea atent

dar am vazut faza cand au intrat Brian si chan impreuna. God, m-am inchinat. si chan il urmarea cu coada ochiului pe brian sa vada, el ce face, cand sare.. :))

ice_girl
29th March 2010, 00:07
dar am vazut faza cand au intrat Brian si chan impreuna. God, m-am inchinat. si chan il urmarea cu coada ochiului pe brian sa vada, el ce face, cand sare.. :))
Probabil ii era frica ca sare cvadruplu si atunci trebuia sa sara si el la fel.:happy:D

Anisia
29th March 2010, 00:08
Mi-au placut aproape toate programele, in special cele ale lui Brian, Mao, Daisuke, Nathalie si Fabian, Laura, Tessa si Scott, Miki, muzica programului lui Chan. M-am amuzat cand i-am vazut pe Brian facand "pereche" cu Chan:D. Si perechea Daisuke si Mao a fost draguta:)

ioana11
29th March 2010, 00:19
Mie asta e ca in afra de cele mentionate nu rea mi-au placut. Si nici alea cine stie ce(In afara de Brian si Mao)
Cu Chan chiar nu am avut nimic. Mi s-a parut la fel de plictisitor ca si restul. Am mai spus, mi-e dor de galele lui Tomas si Kris. Ei parca mai animau spiritele si ii obligau si pe ceilalti sa aiba gale mai bune. De ce oare or fi ales aproape toti muzica lenta si plictisitoare?
Si mie mi s-a parut amuzanta faza de la sfarsit. Poate fac astia doi pace ca m-am plictisit de conflictul dintre ei, deja nu mai privesc cu obiectivitate programele lui Patrick.

ricochet4
29th March 2010, 00:58
Mie cel mai mult mi-a placut Valentina. Aaaawwwww.... :floricica: :kiss:

ice_girl
29th March 2010, 01:12
[QUOTE=ioana11;2983292 Poate fac astia doi pace ca m-am plictisit de conflictul dintre ei, deja nu mai privesc cu obiectivitate programele lui Patrick.[/QUOTE]
Cu o conditie, ca data viitoare cand mai fac pereche, sa sara amandoi cate o cvadrupla daca se poate in cascada.:ok::evil:
Recunosc ca ni eu nu privesc cu obiectivitate programele lui Chan, ci sunt f critica la adresa lui, ce sa fac daca s-a luat de Brian.:D

andreeas
29th March 2010, 02:43
foarte frumoasa gala.
toate programele mi-au placut, in special yu-na, caro, dai, jeremy, pang/tong, tessa/scott, yuko/akexander, maria/maxim si federica/massimo.:)/OLE/

@jojo11, ioana11
ar fi cazul, in mod sigur ei fac mai putin caz decat faceti voi (admiratoarele lui Brian) pe forum.
ei poate sunt si prieteni, vorbesc la telefon, pe mess, skype.:happy

ioana11
29th March 2010, 10:48
@jojo11, ioana11
ar fi cazul, in mod sigur ei fac mai putin caz decat faceti voi (admiratoarele lui Brian) pe forum.
ei poate sunt si prieteni, vorbesc la telefon, pe mess, skype.:happy
:happy:happy
nici chiar asa:happy:happy

lady_k
29th March 2010, 11:40
[FONT="Verdana"]ei poate sunt si prieteni, vorbesc la telefon, pe mess, skype.:happy


Patrick_the_great: "Auzi, omule, da-mi si mie id-ul lui Yagudin, ca vreau sa invat pasii aia cu care cuceresti tu admiratoarele"
Brian2002: "Stai asa sa-l caut. Da' sa stii ca el sta mai mult pe invisible, sa-i dai buzz":P

ice_girl
29th March 2010, 13:13
Patrick_the_great: "Auzi, omule, da-mi si mie id-ul lui Yagudin, ca vreau sa invat pasii aia cu care cuceresti tu admiratoarele"
Brian2002: "Stai asa sa-l caut. Da' sa stii ca el sta mai mult pe invisible, sa-i dai buzz":P
Claudia este geniala, am ras cu lacrimi cand am citit ce ai scris!:yeah::happy:
Chiar sa-i trec si eu in lista de mess, poate mai vorbim...:ok:
Sa incerc si eu o continuare a conversatiei, sa vad ce iese::D
Brian2002: Mon cherie Pat, daca vrei te invat eu niste pasi, sa-ti arat ca nu sunt chiar atat de rau cum ma crede lumea, in scurt vei ajunge sa-mi faci concurenta si poate-mi vei fura si cateva admiratoare.:drak:
Dar, exista si un dar, cu conditia sa-mi cedezi medalia castigata la Torino:evil: iar ca bonus te invat sa sari si cvadruplu axel. Ce zici my man?:lol:
Cand te hotarasti imi dau un bip sau un buzz si imediat incepem antrenamentele.:P;)

WhateverHime
29th March 2010, 13:18
Patrick_the_great: "Auzi, omule, da-mi si mie id-ul lui Yagudin, ca vreau sa invat pasii aia cu care cuceresti tu admiratoarele"
Brian2002: "Stai asa sa-l caut. Da' sa stii ca el sta mai mult pe invisible, sa-i dai buzz":P

:happy Brilliant:cool:

ioana11
29th March 2010, 13:33
Patrick_the_great: "Auzi, omule, da-mi si mie id-ul lui Yagudin, ca vreau sa invat pasii aia cu care cuceresti tu admiratoarele"
Brian2002: "Stai asa sa-l caut. Da' sa stii ca el sta mai mult pe invisible, sa-i dai buzz":P


Brilliant again:happy:happy

lady_k
29th March 2010, 15:48
Merci, fetelor!:kiss: Si eu ma mir uneori ce pot sa debitez.:P

ice_girl
29th March 2010, 16:10
Claudia, eu as avea o mica rectificare de facut la ceea ce ai scris ,:P cred ca id-ul lui Brian e unul in genul brian_bond007, i se potriveste mai bine:happy, in rest tot ce ai scris e dupa cum am mai spus, genial:cool:.

lady_k
29th March 2010, 16:22
Ok, ramane brian_bond007.:P

ice_girl
29th March 2010, 16:26
nu, nu m-am gandit si cred ca ar merge si mai bine brian_the_ best_bond007:happy:ok:;)

lady_k
29th March 2010, 16:35
Iar aberam off topic.:groggy:

innuendo
29th March 2010, 20:12
pai gala din definitie e mai offtopic asa :D

ice_girl
29th March 2010, 20:52
normal asa am si creat threadul sa fie mai off-topic:D
Apropo daca tot vb de id-uri oare Steph ce id are, sa-l trec si pe el in lista, sper doar sa nu ma auda lil-ade pt ca iarasi zice ca ravnesc la ce nu-i al meu si ma cearta.:D:evil:

ricochet4
29th March 2010, 21:15
stephan_triple_axel

ice_girl
29th March 2010, 21:31
Thankx!:)
Acum am id-urile de la toti trei, pot vorbi in paralel cu toti, fac o conferinta!;):P
Stiu ca sunt total off-topic sper sa va enervati si suparati prea rau pe mine, :ok:am multe de facut pt facultate dar ma mai destind aberand pe forum!:D;)

whisper
29th March 2010, 22:06
Pe Plushy tre' neaparat sa il adaugi Oana:D Dar vad ca i-a furat Chan id-ul :D
cred ca el si-a luat apoi Plushy_The king of ice sau poate "The emperror" :P

lady_k
29th March 2010, 23:54
Plushy_the_tsar

ice_girl
30th March 2010, 00:05
dar id-ul lui Lysacek nu-l are nimeni :(pt ca as vrea sa-l felicit pt medalia olimpica castigata!:ok::evil::P

ricochet4
30th March 2010, 02:37
Lysachek_stiff_back

lady_k
30th March 2010, 09:40
Lysachek_stiff_back

:happy
Uite cine avea id-ul si nu vroia sa ni-l dea si noua.:P

praf_de_stele
31st March 2010, 00:52
fratilor, cat am ras, in special la astea :cry:



Patrick_the_great: "Auzi, omule, da-mi si mie id-ul lui Yagudin, ca vreau sa invat pasii aia cu care cuceresti tu admiratoarele"
Brian2002: "Stai asa sa-l caut. Da' sa stii ca el sta mai mult pe invisible, sa-i dai buzz":P


stephan_triple_axel

:happy si aia cu plushy_the_tsar :happy

eu i-as zice the_platinum_man

sa fiu putin ontopic, dau copy/paste la ce-am scris pe ft, sunt aceleasi idei, numai ca nu vazusem ca ati deschis thread

"gala a fost cam urata, sincer...in afara de brian, natalie/fabien, tessa/scott, chan(da, chan!!! mi-a placut programul), daisuke, mao si pang/tong(care au pus mult suflet si din pct de vedere artistic stau f bine), nu mi-a placut nimic"
astea-s impresiile mele


vad ca va sta gandul numai la aberatii...bravo, asa va vreau! deschideti threaduri despre patinaj, dar care ne permit sa deviem :drak:

IleK
31st March 2010, 17:12
Au fost cateva programe frumoase dar... parca altadata galele aratau altfel. Era mai mult show, mai multa animatie, patianatorii se dezlantuiau, lasau in urma fetele serioase si profunde din concurs. Cum zicea si Negrea, prea multe programe lente. Mi-a placut mult Mao, Laura Lepisto, mi-au placut si francezii, la fel programul canadienilor mi se pare ingenios. Daisuke evident. Si Brian ( nu mai zic de costum:-)). Si i-am multumit lui Dumnezeu ca a inteles si Carolina in sarsit sa lase pijamaua aia acasa.

iris_for_daria
6th April 2010, 12:04
Dupa lungi patimiri, suspine si doruri...am reusit sa revin in fata calculatorului...si daca imi dati voie si nu e expirat de tot subiectul...mi-as expune si eu parerile si observatiile despre tot campionatul acesta ce s-a terminat de ceva zile bune...Pentru ca tehnologia m-a invins o perioada, am pierdut niste batalii, insa acum iata-ma din nou pe pozitii; prin urmare, cu voia voastra, dupa o scormonire prin launtrul creierului meu am reusit sa produc aceste idei pe care le postez aici, pentru ca e un rezumat la tot (iar gala e si ea un rezumat la tot concursul, nu ? ) si acum functionez mai bine cu rezumate decat sa postez ontopic pe fiecare rubrica. Asa ca un pic de off, insa am inteles ca e permis :D
1. Spre marea mea uimire, desi credeam ca va fi un campionat ratat (din motiv de neparticipari / retrageri) am ajuns sa apreciez mult mai mult acest concurs decat raposata olimpiada. A fost un campionat mondial cu surprize placute, cu reveniri faine, e drept cu mari absenti, dar unii au facut bine ca n-au venit...ce mai-ncolo si-ncoace...sezonul s-a incheiat frumos.
2.a) Borodulin -naspa moment, mie imi place mult de el, dar clar nu mi-as fi dorit sa fiu in locul lui. Bine macar ca n-a patit nimic, putea sa se accidenteze foarte rau cu patina aia rupta,
b) Adam - impresie buna, imi place de baiatul asta tot mai mult, iar sariturile lui cu mainile pe sus, fain fain.
c) Takahiko - e un dulce, ma bucur pentru el si la tot mai mult !
d) Oda - cred ca saracul mai naspa decat ceea ce s-a intamplat pe gheata a fost repetarea obsesiva a tuturor de dupa. "Ce s-a intamplat ?" Mai sunt si zile din astea din pacate. Nu sunt ce mai mare fana a lui, uneori ma plictiseste de mor dar, nici nu ma pot bucura pentru un asemenea program din partea lui. Insa are timp pana la anul sa-si revina.
e) Cand l-am vazut pe Abbott intre primi 5 m-am gandit la voi, cand spuneati ca ar fi un cosmar sa urce pe podium si ca totusi n-are sanse...eee ? A fost pe aproape :P Si apropo de Chan, Abbott, Lysacek, etc...astia ce se ocupa cu plictiseala mortala, oare cum se face ca astia is pe podium, sau foarte aproape de el ?
f) Brian - mi-a dat mari emotii, dar m-am bucurat sa-l vad asa cum l-am vazut la acest campionat. Din nou el...frumoase programe...iar eu iubesc "cvadruplele" asa ca imi place sa le vad in programe. Poate se va schimba si codul si vor conta prin punctaje.
g) Kevin -merita un astfel de sfarsit de cariera competitionala, desi n-a contat mereu pentru podium, a intrat in istorie alaturi de nume mari si putea primi mai mult, dar asta e codul, puncteaza mediocritatea si nu genialitatea. Scuze, dar m-am enervat iar, defapt mereu se intampla cand imi amintesc...
h) Adrian S. - m-am bucurat pentru el, frumoase programe, la tot mai multe si mai bune ! Brezina, sper sa nu aiba obiceiul lui Tomas, ajunge si sus si pe urma...sper sa ramana acolo sus si sa tot urce !
i) Si gata ca aproape nu mai sunt litere in alfabet; Daisuke - nu sunt mare fana, dar si-a meritat medalia si m-a impresionat si m-a bucurat ca s-a pus in calea lui Chan.
3. LP fetelor nu prea l-am vazut, nu stiu de ce Alena s-a clasat atat de jos, nu stiu cine e Cynthia PHANEUF, adica numele ei nu-mi spune multe. Ksenia imi place; pe Laura am criticat-o la europenele unde a devenit campioana, insa acum incep sa cred ca n-a devenit totusi degeaba campioana, si ma bucur ca ne-a salvat onoarea; pentru Mao m-am bucurat cel mai mult, cred ca Tarasova, dansa in fata tv-ului acasa la ea. Bravo si Miki, mi-a placut s-o revad la gala.
4. La perechi, ma bucur pentru Pang si Tong, meritau cum ar fi meritat si la Olimpiada...ma bucur si pentru Aliona si Robin ca ne-au salvat onoarea cu bronzul. M-a deranjat foarte mult punctajul Mariei si-a lui Maxim de la SP. Depunctati pe nedrept.
5. La dans...mici nelamuriri...nu i-am vazut pe Vanessa CRONE / Paul POIRIER si ma intreb, chiar au fost mai buni decat Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV , pacat de ceilalti rusi, doar 13, mie imi plac si aia. Aurul parca mi l-as fi dorit mai mult pentru americani...prea incep sa ma calce pe nervi Tessa Scott, in rest multumitor top 5. Frumoasa revenirea Kerrsilor la fustite.
6. Vreau un alt cod de punctaj, in care sa conteze daca sari o combinatie 4T+3T si 3F+2T si sa nu mai fie egal cu 4T+2T si 3F+3T de ex...Pentru ca e o mare nedreptate ce se intampla acum. Zic sa ne rugam sa le dea Domane Doamne minte la capii capilor in marea sedinta din vara si sa fie luminati cand discuta despre coduri.
7. Gala....mi-a placut, nu m-am plictisit cum s-a intamplat la Europene de ex. Dar m-a stresat Negrea cu obsesia lui...cred ca-i era foame, altfel n-ar fi pomenit de o mie de ori despre masa de Florii a romanilor.

Cam asta ar fi....sper ca nu v-am plictisit, sper ca nu e expirat cu totul subiectul, sper ca nu ma injurati pentru marele off-topic...

P.S. Mi-ati lipsit in timpul mondialelor. N-am prea avut cu cine sa impart pareri...Asa ca ma bucur sa revin...:D
P.S.2 Mama cat am scris....imi cer scuze...nu mi-am dat seama, decat acum cand vad...wwooww, sorry promit sa nu se mai intample.

lady_k
6th April 2010, 15:43
Welcome back, Daria!

Chiar ma intrebam ce-o fi cu tine de nu ne-ai impartasit nicio parere, nimic. :)

praf_de_stele
17th April 2010, 17:42
daria, nu ne-ai plictisit. mi-a facut placere sa citesc ce-ai scris :)

ice_girl
17th April 2010, 17:51
Ade, in sfarsit ai revenit!:):great:
Ti-am vazut sotul la "Kings on ice" si pot spune ca e senzational,:yeah: ai gusturi f bune!:):ok:

praf_de_stele
17th April 2010, 20:28
da, am inviat :P ca iisus, ca tot a fost pastele :D am si eu puteri supranaturale :P
stiu ca a fost, nici nu ma indoiam, era de asteptat ca el sa faca cea mai mare senzatie. m-am mai interesat si eu de la iulia, andi si ade zilele astea despre ce-a fost acolo, detalii, programe, poze, impresii. o sa intru si pe threadul cu gala sa vad ce-i acolo. si v-a zis ca sunteti incredibili, bravo voua ! :yeah: inseamna ca o sa mai vina pe la noi

ice_girl
17th April 2010, 20:42
da, la anu il astept si Brian impreuna cu el,:yes::ok: neaparat vii si tu si nu-i mai lasam sa plece din Romania.:happy:D

praf_de_stele
17th April 2010, 21:08
categoric. ii sechestram, dar ne purtam frumos cu ei. apoi ei singuri nu vor mai vrea sa plece :rolleyes: