PDA

View Full Version : Elena Dementieva



Kooler
26th March 2010, 22:58
http://www.youtube.com/watch?v=O9sFnN408WQ

Un filmulet postat de SonyEricssonWTATour. Cei care comenteaza se contrazic si zic ca e fake. Voi ce ziceti? Chiar a reusit, au dat multe duble la filmari sau e editat cumva pe computer? Seamana cu ala cu Ronaldinho si cele 4 bari. Chiar, ala a fost fake?

Xaviesta
26th March 2010, 23:14
Au dat multe duble la fimari ...eu asta am votat si cred ca asa si este.

Kooler
26th March 2010, 23:22
Oare cat de multe? Si eu tot asa zic, cred ca nu au fost nevoie decat de vreo cateva.

Icebox
27th March 2010, 13:36
Oare cat de multe?

Dupa numarul de duble greseli de la meciul cu Henin... au stat vreo 3 zile sa filmeze. :lol:

Optimistul
27th March 2010, 23:49
Se vede clar ca e trucat .

Kooler
7th April 2010, 18:10
Se vede clar ca e trucat .

In ce sens?

Optimistul
7th April 2010, 18:26
Dupa impact nu se mai vad cutiile unde se aflau mingile lovite . Tocmai pe Dementieva , maestra dublelor greseli , au gasit-o ?
Tind sa cred ca acest clip trucat a fost comandat de Elena ca sa-i creasca moralul ...

Roddicted
7th April 2010, 18:27
sa fim seriosi...la cate duble face fata asta in meciurile oficiale...Daca vedeam un barbat poate credeam, dar asa...doar daca au filmat cateva ore cum a zis si ice :D

Kooler
16th July 2010, 19:51
Dupa ce nu a participat la Wimbledon datorita accidentarii de la Roland Garros in meciul cu Schiavone, Elena Dementieva se va intoarce la turneul de la Standford 26 iulie- 1 august (700.000$), unde va fi cap de serie.

Kooler
16th September 2011, 19:44
Elena Dementieva and Vera Zvonareva will play a charity match to help raise funds for the Rett Syndrome Association of Russia. The exhibition match will take place on Saturday 17 at the Kazan Tennis Center after the Davis Cup double match Russia-Brazil.

Era bine daca vedeam si eu cumva meciul asta..... Lipsa Elenei din circuit ma deprima...

aLLiin
22nd September 2011, 13:55
Din punctul meu de vedere s-a retras prematur...chiar daca uneori serviciul ei arata execrabil,inca mai trebuia sa joace.