PDA

View Full Version : 30 de zile?



phyxius
23rd March 2010, 21:14
foarte frumos... :rosu:

din cate vad eu aici, 30 de zile se dau pentru


c. injuriile repetate aduse unei etnii sau unui grup de suporteri vor duce la 20 de puncte de penalizare si apoi banarea manuala a userului pe termen de 3 zile la inceput, apoi de 7, 14 si respectiv 30 de zile.
si

- suspendare 30 de zile (recidive ale motivelor care au dus la suspendari de 7 zile). Suspendarea se anunta pe Lista Neagra.
...deci care dintre alea a fost?

White Shadow
23rd March 2010, 22:23
stai linistit ca treaba asta nu va ramane asa...

e inadmisibil ca pe un forum sa dai ban din prietenie...

Sorin Blaj
24th March 2010, 17:56
Phyxius. Mingea este in terenul tau. Ai ocazia sa scapi de ban foarte rapid. Persoana caruia trebuie sa i te adresezi este TenisFan. Fata de mine nu ai gresit cu nimic. Sunt convins ca o sa va intelegeti.

Cand ai lamurit lucrurile imi dai de veste aici.

White Shadow
24th March 2010, 18:00
ai un tupeu in tine...ceva de speriat :shocked:

tu esti persoana care a gresit...

si tu esti persoana care trebuie sa se adreseze unei persoane...

persoana caruia trebuie sa i te adresezi este A.k.a ....

si sa-ti ceri scuze pentru ca te-ai bagat peste el fara sa-l intrebi de userul respectiv si ai dat un ban penibil de 30 de zile :rosu:

TU AI GRESIT

el este doar un user care a gresit...cum gresesc multi alti useri si care sunt penalizati.

phyxius
24th March 2010, 21:18
Phyxius. Mingea este in terenul tau. Ai ocazia sa scapi de ban foarte rapid. Persoana caruia trebuie sa i te adresezi este TenisFan. Fata de mine nu ai gresit cu nimic. Sunt convins ca o sa va intelegeti.

Cand ai lamurit lucrurile imi dai de veste aici.

mda... fara suparare, dar n-am de gand sa fac asta. e barbat in toata firea si suporta el. eu n-as avea pretentia asta inutila de la el daca locurile ar fi inversate. si daca tot ai postat in sfarsit, imi explici si mie te rog de ce pentru postari gen asta:

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=514009

se da avertisment si 0 puncte, dar mie mi s-a dat ban pt 30 de zile? chiar daca tu consideri jignirea mea mai grava decat cea de mai sus, poti zice ca diferenta dintre cele doua e destul pentru a necesita un ban de 30 de zile? :no:

resita
24th March 2010, 21:38
asa cum am scris si dincolo, WTF

razboaiele personale le duceti in alta parte dar nu pe forumul ols

ps. sorine, de ce n-ai sanctionat si pe intern etc la fel?

ramaneai dar tu pe forum

qed

Cristina
24th March 2010, 21:40
Ok,vad ca involuntar sunt inclusa in discutie.Am dat un warning pt ca nu am vrut sa-l banez pe Duba.Nu ma dau in vant sa dau sanctiuni ci prefer sa discut cu persoana respectiva(lucru pe care l-am si facut cu Duba si sper ca a inteles ceva din ce am vorbit).Fiecare are modul lui de moderare.Eu sunt mai blanda insa trebuie luat in considerare faptul ca sectiunea Film este diferita de Intern si acolo scriu persoane cu un alt nivel de inteligenta(nu vreau sa jignesc pe nimeni).

Hingherul
24th March 2010, 21:48
nu comparati internul cu alte sectiuni. acolo se discuta despre fotbal deci e oarecum normal ca si limbajul sa fie mai de galerie. sigur ca e o sanctiune exagerata 30 de zile dar sper ca intelegeti mesajul ca nu oriunde pe forum puteti avea limbajul de pe intern.
pe sectiunea film chiar nu vad motivul pentru care ar jigni cineva. exceptand faptul ca o face doar pentru a provoca scandal.

Sorin Blaj
24th March 2010, 22:24
mda... fara suparare, dar n-am de gand sa fac asta. e barbat in toata firea si suporta el. eu n-as avea pretentia asta inutila de la el daca locurile ar fi inversate. si daca tot ai postat in sfarsit, imi explici si mie te rog de ce pentru postari gen asta:

http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=514009

se da avertisment si 0 puncte, dar mie mi s-a dat ban pt 30 de zile? chiar daca tu consideri jignirea mea mai grava decat cea de mai sus, poti zice ca diferenta dintre cele doua e destul pentru a necesita un ban de 30 de zile? :no:

Situatie rezolvata, dupa nici trei zile.

Asa cum ti-am explicat, pe unele sectiuni, nu sunt acceptate toate mizeriile de pe intern, de exemplu.

Multumesc pentru intelegere.