PDA

View Full Version : Etapa 24 Pandurii Tg-Jiu-Steaua 0-0



Ulysses
22nd March 2010, 21:04
26.03.2010 ora 20.30
Antena 1

Discutii, dezbateri, comentarii si remarci doar despre meci, arbitraj si echipe, aici :)

Hingherul
22nd March 2010, 21:21
bate Steaua!
2

delaoltenia
22nd March 2010, 21:31
Voi fi la meci..nu dau nici un pronostic. :D

Black_Mamba
22nd March 2010, 22:05
2 solist !

echipa ciobanilor va juca ceva mai bine decât in derbyul pierdut categoric :sleep:...si va câștiga 1-0 !

Rossi
22nd March 2010, 22:08
2 solist ... se stie prietenia dintre cele 2 cluburi ... si pe "praful" asta ....
si e Partu acolo ... care are o placere nebuna sa incaseze bani de la fecaliot in cutia de table ....

Lordul
22nd March 2010, 22:10
are are ...dar acu nu-i mai convine ca-l paste retrogradarea....asa ca va fi meci egal

*Coco*
22nd March 2010, 22:20
Sah Mat ii da Cartu lui Stoichita :D
2-0 ca sezonul trecut tot cu Cartu antrenor.

delaoltenia
22nd March 2010, 22:24
Cum poti sa spui asa,nu vezi ce zic astia ca veti sta capra. :D

*Coco*
22nd March 2010, 22:29
Pai in mintea lor bolnava vad numai blaturi.
Pandurii cu -13 la adevar si cu un picior in B isi permit sa dea meciul stelei ? Hai ma ce dracu...
Daca ia bataie de la steaua, adio Liga I la anu' cu -16 la adevar nu mai poti spera la nimic.

Rossi ce sa zica ca el e distrus din nastere.Cand vine meciul cu dinamo zic stelisti ca e Netoiu tovaras bun cu Cartu si le da meciul

Black_Mamba
22nd March 2010, 22:32
Sah Mat ii da Cartu lui Stoichita :D
2-0 ca sezonul trecut tot cu Cartu antrenor.

Coco trezește-l mă pe micuț...e incă anesteziat după măcelul din groapă:sleep: Explică-i că tu ești fan U Craiova.


Cum poti sa spui asa,nu vezi ce zic astia ca veti sta capra. :D

Hingherul
22nd March 2010, 22:37
e incă anesteziat după măcelul din groapă

cand spui macel sper ca te referi la "meciurile" voastre din preliminarii. dar ala n-a fost macel, a fost dresura de purici.
daca te referi la obsesia ta, ai o problema. sa bati cu 2-0 cand esti singur pe teren e cam de ras! de fapt, sunteti obisnuiti. si anul trecut ati concurat singuri si ati iesit pe locul 3 :happy:happy:happy

Black_Mamba
22nd March 2010, 22:47
Am inteles bine, voi sunteti puricii ? E ok !

Oare cum o fi să afirmi că echipa ta e nimic-nada-zero-niente-nothing in derbyul României... ? muhahaha !

43-34 :D

2 solist, Pandurii n-au nici echipă in retur, trebuie să fim realiști, sunt chiar sub voi ca valoare ! bateți, stai relax...esti prea incordat !

PS Da' nu te supăra că intreb...unde erai miercuri seară ? că ai lipsit cu desăvârșire de pe threadul meciului ?

Marius
22nd March 2010, 22:50
ce belicosi sunteti in seara asta :D

Hingherul
22nd March 2010, 22:51
m-am gandit ca a incurcat bona masinile si ca o sa dureze prea mult pana te recupereaza asa ca m-am dus la ale mele...
daca mai si citesti in loc sa scrii mult si prost o sa vezi ca eram pe metereze si ....hingheream ca de obicei. nimic nu mi-a distras atentia de la hobby ;)

si zici ca o sa te usture asa tare ficatelul daca batem si noi pandurii?

Black_Mamba
22nd March 2010, 22:56
ba deloc, va fi o victorie normală ! o spun fără ironie ! Dacă nici la meciurile astea nu poti paria liniștit 2 solist...

six
22nd March 2010, 23:10
pe bune x2
la misto 1
prefer varianta a2a :D

Hingherul
22nd March 2010, 23:11
ce belicosi sunteti in seara asta :D

beli... ce? :D

hai ma ca-i lovim dur pe micuti!

relansat
23rd March 2010, 00:15
shock, 1 sau X

Denis
23rd March 2010, 01:07
Cu un egal cred ca s-ar multumi ambele echipe. Totusi cred ca Steaua poate mai mult.

delaparis
23rd March 2010, 01:12
Cinstit, in mod normal bate Steaua dar .... trebuie si ei sa schimbe antrenorul la un moment dat :D

dumboss_yo
23rd March 2010, 10:59
Cred ca va fi un "2" chinuit ...

Ferko
23rd March 2010, 13:21
Depinde cum se mai inteleg Becali cu Condescu. Daca e "buna intelegere" - e 2; daca nu mai e "buna intelegere" - e 1X.

*Coco*
23rd March 2010, 13:41
Altu' care viseaza si are numai blaturi in cap:sleep:
Impuscati-va ma!

Hingherul
23rd March 2010, 14:41
am zis ca-i dovedim pe micuti. terminati cu prostiile :cool:

Aurel.D
23rd March 2010, 15:07
Greu meci...asta arata ce campionat puternic avem!! :D O echipa aflata in degringolada primeste vizita echipei care pleaca la ciuruiala ca sa fie ciuruita! Asa masochism, nici lui Nicolaescu nu i-ar fi dat prin cap...
Dar in final cred ca se va termina egal. Asta in cazul in care steaua va reusi sa traga vreun sut pe poarta. :ok:

Hingherul
23rd March 2010, 15:15
iar se entuziasmeaza lumea ....
pacat ca jucati cu Urziceni si nu cu vreo echipa gen International sa va mai scoata putin aerele din cap :D

ramane cum am stabilit. biciuim micutii :cool:

P1ka
23rd March 2010, 15:18
Hai Steaua. =)) Sunt Craiovean si tree sa scapam de retrogradare:-d

moty
23rd March 2010, 16:18
Facem iar un egal muncit.

Duba
23rd March 2010, 17:05
2 solist ... se stie prietenia dintre cele 2 cluburi ... si pe "praful" asta ....
si e Partu acolo ... care are o placere nebuna sa incaseze bani de la fecaliot in cutia de table ....

Dementa in stare pura sau rossinata comentand meciurile celei mai frumoase si galonate echipe de la noi, STEAUA Bucuresti.

On topic.
Am pronosticat 2, cu inima. Steaua va avea un meci extrem de greu, impotriva unei echipe care se afla intr-o situatie mai mult decat disperata. O data cu revenirea pe banca tehnica a lui Cartu, un antrenor care stie sa-si motiveze elevii si sa-i distribuie bine in teren, gorjenii vor da totul pt. a castiga acest meci.
Sper, totusi, ca Stoichita sa aseze echipa nitel mai defensiv, sa jucam in prima repriza la asteptare si sa-i taxam daca vom avea ocazia pe contre. Sekey, Nicolita, dar mai ales B. Stancu sunt in stare sa speculeze spatiile libere. Cred ca si un rezultat de egalitate este bun, acesta mentinandu-ne in cursa pentru castigarea campionatului.

Leo
23rd March 2010, 17:34
Meci egal. Nu trebuie sa castige nici una.

Hingherul
23rd March 2010, 17:37
mai usurel cu entuziasmul ca parca va vad cum sarbatoriti iar in gol. :yes:

riva
23rd March 2010, 18:48
desi pandurii sunt slabi vor invinge, pentru ca sunt mai buni ca steaua

Ulysses
23rd March 2010, 21:18
Daca se juca pe Ghencea, era clar ca tactica era "autobaza". asa insa, tre sa atace si ei, poate lasa spatii pt Stancu:rolleyes:

YoNuTzz
24th March 2010, 13:40
batem :D

Rossi
24th March 2010, 14:06
e Partu acolo ... care are o placere nebuna sa incaseze bani de la fecaliot in cutia de table ....




rossi comentand meciurile celei mai blatiste echipe de la noi, steaua bucuresti

Ce mah ? Te faci ca ploua ?

Steaua - Dacia Mioveni
Cu 3 ore inainte de meci, lui Cartu zis si Partu i se face foame si simte nevoia sa ia masa cu verii ciobanului ...
Cand a iesit din restaurant, Partu avea asupra lui o cutie de table ... Reporterii i-au cerut sa arate ce e in cutie, dar Partu a refuzat ...
Ca sa arate cat de corect e, Partu a aratat continutul cutiei, dupa 3 ore, cand a ajuns la stadionul ghencea ... (dupa ce o golise de cascaval...)

on topic: BLAT

Duba
24th March 2010, 16:31
Asta inventeaza mai ceva ca dinu patatu.
Ma, pai hai sa ne aducem aminte ce ati facut voi cu Mioveniul. Cum marele comandant Netoiu a determinat 4 jucatori ai Daciei (doar erau platiti de el) sa nu joace, mai precis sa faca figuratie, in intalnirea cu campioana blaturilor, dinamo.
Pana si Vacaroiu, prezent la meci, s-a prins ca a fost blat si, bineinteles, l-a condamnat la sfarsitul partidei. Mai mult, la sfarsitul meciului, Cartu si-a dat demisia pentru cateva zile.
rossi crede ca lumea a uitat ce au facut ei acum doi ani la Mioveni. Ce au scris ziarele dupa acel meci. Ce declaratii au facut oamenii de fotbal.

TaciAcolo
24th March 2010, 18:21
pai daca ... ultimu rezultat cu cartu antrenor la Pandurii a fost 0-0 acasa cu campioana urziceni ... meciu asta il castigam fara probleme :ok:

Telespan
25th March 2010, 05:37
Ionescu Georgian ajutat de miklos Nagy shi Szabo Gero.....stie ciobanu ceva cu brigada asta....:rosu:

eventHorizon
25th March 2010, 15:55
Bat Pandurii si Chichita Pippi o sa fie nevoit sa plece, dupa ce o sa fie facut cu ou si otet de ciobandante la jejeisepetv si sparti.ro ;)

TeBat
25th March 2010, 20:10
Probabil meci egal.

relansat
25th March 2010, 23:28
coco, taciacolo dati-mi si mie ceva locuri de cazare ieftine acolo la voi. ca habar nu am. o pensiune ceva, la o distanta acceptabila de stadion. trimiteti-mi un mesaj aici sau pe privat. multzam fain.

TaciAcolo
25th March 2010, 23:38
Motel Davios 3*
Str. Jiului, Nr.3, Tg-Jiu
Tel: 0253.227.200
Fax: 0253.227.000

143 ron pe noapte cea mai ieftina

si mai e un motel pe iesirea din tg-jiu spre sadu, petrosani ..in benzinaria lukoil

relansat
26th March 2010, 01:14
mersi mult.

Datenshi
26th March 2010, 05:18
alt meci nu gaseai bre sa vezi? n-auzi ca e blat? :D

purpleheart
26th March 2010, 10:29
Hei , hei Pandurii ! :rolleyes:

*Coco*
26th March 2010, 11:36
coco, taciacolo dati-mi si mie ceva locuri de cazare ieftine acolo la voi. ca habar nu am. o pensiune ceva, la o distanta acceptabila de stadion. trimiteti-mi un mesaj aici sau pe privat. multzam fain.


Daca mai ai nevoie :D

http://www.hotelbrancusi.ro/ la 20 de metri de stadion si de parcul central
http://www.hotelanna.ro/

Aurel.D
26th March 2010, 16:37
Eeiiii, uite ca a sosit si ziua marelui meci.:D Dupa ce a a ajuns si Condescu sa isi bata joc de astia trimitandu-i sa se antreneze pe coclauri, nea Cartu isi va face si el numarul si va baga iar autobaza. Dar de data asta in poarta stelei.
Dupa ce ciobanul a vazut brusc in Emeghara un amalgam de Roberto Carlos si Cannavaro la un loc, isi va reveni la realitate in seara asta :ok: Sa fiu indulgent, macar un x.

Cristina
26th March 2010, 17:09
Finantatorul Stelei, Gigi Becali, a ajuns cu elicopterul la Targu Jiu si a facut o serie de declaratii alarmante inaintea meciului cu Pandurii, sustinand ca gorjenii o vor lasa mai moale datorita relatiei de prietenie existente intre el si antrenorul gorjenilor.

"Cu siguranta vom fi pe primul loc de Florii! Eu vreau, dar trebuie sa si ramanem pe primul loc. Sorin Cartu a cam zbarcit-o cu mine, e baiat bun tot timpul cu mine. Cand e vorba de Steaua, o lasa mai moale, lasa autobaza desfacuta. Sorin e unul dintre cei mai buni prieteni ai mei, o sa dea autobaza ca sa treaca Ferrari si Porsche pe langa el. Pe jucatori nu mai am nevoie sa ii motivez, doar jucam cu prietenul Sorin Cartu", a spus Gigi Becali.

Totodata, Becali l-a criticat pe Marin Condescu pentru modul in care a tratat Steaua. "A fost o chestie urata, nu ma asteptam sa nu ne lase sa ne antrenam", a afirmat Becali.


Gigi Becali a afirmat zilele trecute ca vede o Stea "ucigatoare" si afirma:"Nu ai cum sa ai emotii cu Pandurii. La ora asta deja pasi gresiti nu mai ai voie sa faci. Sunt doi jucatori pe care îi astept de mult si care vor rafina jocul Stelei. Jocul Stelei va încânta ochiul. E un Emeghara si un Tanase. Va fi o încântare, combinatii, cu Stancu, cu Kapetanos...De când au revenit Tanase si Emeghara suntem ucigatori. Spulberam tot, suntem ucigatori."
Partida dintre Pandurii Targu Jiu si Steaua, din etapa a XXIV-a a Ligii I, se va disputa la ora 20:30, in direct pe Onlinesport.ro.


Onlinesport

pam-pam :D

Rossi
26th March 2010, 17:20
Prostul satului se da dinou de gol ...

Jiji Becali: "Cîrțu mi-e prea bun prieten, o lasă mai moale, e stelist!"

Jiji Becali: "Cîrțu își învinge prietenii, dar cu mine nu face figuri. Cînd e vorba de Steaua o lasă mai moale, autobaza e deschisă."

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/gigi-becali-cirtu-mi-e-prea-bun-prieten-o-lasa-mai-moale-e-stelist-183044.html

six
26th March 2010, 18:34
surpriza etapei :D

Ulysses
26th March 2010, 20:08
Tătărușanu - Golanski, Parpas, Jelev, Emeghara - Szekely, Ov Petre, Tănase, Nicoliță - Kapetanos, Stancu

Rezerve: Zapata, Arm Karamyan, Toja, Tudose, Baciu, Pepe Moreno, Surdu

Cîrțu va trimite în teren următoarea formație:

Stanca - Popete, Martinovic, Chibulcutean, Cardoso - Orac, Rusu, Nalați, Vranjes - Tremonti, Raskovic

Rezerve: Mingote, Rada, Hidișan, Ghindeanu, Stromajer, Kamara, Lazic



Steaua va începe în formula 4-4-2, în defensivă singura deosebire față de meciul din etapa trecută, contra Gaz Metanului, fiind prezența lui Golanski pe banda dreaptă (atunci, pe acel post a jucat Petre Marin, suspendat pentru această etapă).

Emoțiile în privința titularizării lui Ovidiu Petre au fost risipite la antrenamentul pe care Steaua l-a efectuat aseară la Târgu Jiu. "Ceasul" s-a antrenat normal și va fi prezent în echipa de start din această seară.

Contractura musculară cu care mijlocașul defensiv se pricopsise înaintea meciului cu Gaz Metan a pus sub semnul întrebării folosirea sa contra echipei Pandurii. Cu toate că riscă o ruptură musculară, în cazul în care accidentarea se va agrava, Petre a hotărât împreună cu staff-ul Stelei să facă deplasarea la Târgu Jiu. Cum între timp starea mijlocașului s-a ameliorat, Stoichiță a decis să înceapă cu "Ceasul" titular în această seară.

O altă dilemă cu care "Lippi" s-a confruntat înaintea meciului cu Pandurii a fost alegerea unuia dintre Tănase și Toja pentru postul de mijlocaș ofensiv. Columbianul are șanse mai mici, evoluțiile slabe din ultima vreme dezamăgindu-l pe Stoichiță. În plus, jocul bun al lui "Dodel" din a doua repriză cu Gaz Metan, când a fost mutat de pe stânga liniei mediane în centru, este un alt argument pentru folosirea piteșteanului.

În privința liniei ofensive, tehnicianul din Ghencea a optat din nou pentru clasicul deja cuplu Kapetanos - Stancu. Cei doi au înscris în acest sezon 86% din golurile echipei roș-albastre - 24 de goluri (14 goluri a reușit în acest sezon Kapetanos, două dintre ele fiind marcate în meciurile internaționale; nici "Motanul" nu s-a lăsat mai prejos, el punctând de 10 ori - șase dintre goluri fiind înscrise în partidele internaționale).

relansat
26th March 2010, 20:17
in direct de la locul crimei: 20 suporteri stelisti in peluza destinata ... probabil adunati de pe strazile tg jiului.

forta pandurii :cry:

Roddicted
26th March 2010, 20:55
numai pe jos stau oltenii.Mi-e scarba cand ii vad

Tyler Durden
26th March 2010, 21:00
numai pe jos stau oltenii.Mi-e scarba cand ii vad

Uite vezi, acum stii si tu ce simt eu cand iti citesc postarile.

Roddicted
26th March 2010, 21:02
dispari ba

Rossi
26th March 2010, 21:03
rusineeeeeee baaaaaaaaaaa

asta e fotbal ?! ...

Marius
26th March 2010, 21:24
hei-hei pan-du-rii :D

eventHorizon
26th March 2010, 21:24
Omorati unul cainele de rossi, nu vedeti ca sufera? :)

Prevad un gol dat de pandurii dintr-o lovitura libera ;)

Sherlock
26th March 2010, 21:28
Death is only the beginning :D

relansat
26th March 2010, 21:29
numai pe jos stau oltenii.Mi-e scarba cand ii vad

mie mi-i scarba cand vad o echipa umflata de presa belind cucu o intreaga repriza. daca astia merita sa fie campioni, eu ma apuc de cricket :headbang:

Hingherul
26th March 2010, 21:45
trist rau ce vad. :rosu:
hai Pandurii, huo dinamo, mori ciobane!

Tyler Durden
26th March 2010, 21:46
Adevarul ca Steaua joaca jalnic.

Cristina
26th March 2010, 21:49
Bietul Jiji!:(Si el care vedea o Stea "ucigatoare"!:D

Roddicted
26th March 2010, 21:51
Lasa ca joaca fenomenal dinamo
Cartonas meritat :rosu:

relansat
26th March 2010, 21:53
dinamo joaca mult peste steaua, o echipa de caca in acest moment.

hai pandurii.

ARod, esti total pe dinafara :ok: .... suporter indoctrinat

Cristina
26th March 2010, 21:54
A-Rod,n-a zis nimeni ca Dinamo joaca fenomenal.De fapt nu stiu daca e o echipa in campionatul asta care sa joace fenomenal.Majoritatea sunt petarde!

Tyler Durden
26th March 2010, 21:54
Dinamo are un joc superior Stelei in momentul de fata. Oricum, cam toate echipele din fruntea clasamentului joaca neconvingator.

relansat
26th March 2010, 21:55
tyler, steaua joaca dezastruos, asta e diferenta.

Marius
26th March 2010, 21:55
ha, i-a stat ceasul lu' ovidelu' :)

Roddicted
26th March 2010, 21:55
Si Vasluiul?
Hai ba, valoarea sa vede an de an in Europa.

Tyler Durden
26th March 2010, 21:56
Exact relansat, jocul Stelei imi aminteste de cel al Rapidului. :D

relansat
26th March 2010, 21:59
Si Vasluiul?
Hai ba, valoarea sa vede an de an in Europa.

dupe ce si-a batut toata europa p#la de voi si ati mancat firimituri de jos, mai ai tupeul sa vb?
voi traiti din trecut. hai ca ma plictisesti ...
nici macar cand nu ai dreptate, nu stii sa taci din gura
p.s: vasluiul joaca fotbal, spre deosebire de steaua. tu la ce meci te uiti, ARod, la finala champions league din anii '90?

Marius
26th March 2010, 22:00
dupe ce si-a batut toata europa p#la de voi si ati mancat firimituri de jos, mai ai tupeul sa vb?
voi traiti din trecut. hai ca ma plictisesti ...
nici macar cand nu ai dreptate, nu stii sa taci din gura
p.s: vasluiul joaca fotbal, spre deosebire de steaua. tu la ce meci te uiti, ARod, la finala champions league din anii '90?

joaca pe dracu' si vasluiul... va mananca Lacatus :D

Roddicted
26th March 2010, 22:01
Noi avem palmares, voi sunteti promovati de cativa ani din B si aveti impresii de mare echipa.
Sunteti la fel de petarde ca si noi, desi porumbelu cumpara atacanti de rasa gen Costly

Tyler Durden
26th March 2010, 22:01
Degeaba ii explici, A-Rod nu intelege!

relansat
26th March 2010, 22:02
comparativ cu voi si international pitesti joaca fotbal.
ARod, suntem din c sau chiar d, care-i problema?
lasa-ma cu palmaresul frate, jucati ca neshte rahaturi.

Roddicted
26th March 2010, 22:03
Degeaba ii explici, NĂ-rod nu intelege decat limbajul surdo-mutilor.

iar vorbesti aiurea

Marius
26th March 2010, 22:06
ba, io oricum sunt linistit, a zis rossi ca-i blat, deci batem :cry:

Sorin Blaj
26th March 2010, 22:07
Nu stiu ce parere aveti voi, dar Steaua este pe nicaieri.

YoNuTzz
26th March 2010, 22:08
doar o minune ne poate aduce 3 puncte...

Marius
26th March 2010, 22:08
doar o minune ne poate aduce 3 puncte...

un blestem adica... lasa mah sa nu ia ciobi banii din cempions lig

Sorin Blaj
26th March 2010, 22:09
doar o minune ne poate aduce 3 puncte...Sau Kapetanos.

Cristina
26th March 2010, 22:10
parca-l vad pe Kapetanos cum da un gol prin minutul 89

Sorin,mi-ai luat vorba din...taste:D

Roddicted
26th March 2010, 22:10
un blestem adica... lasa mah sa nu ia ciobi banii din cempions lig

si cu ce te incalzeste pe tine asta?Crezi ca vinde daca nu intra in CL? :happy

Sorin Blaj
26th March 2010, 22:11
parca-l vad pe Kapetanos cum da un gol prin minutul 89

Sorin,mi-ai luat vorba din...taste:D

:)

Gand la gand. Oricum, slabe sperante.

Marius
26th March 2010, 22:12
si cu ce te incalzeste pe tine asta?Crezi ca vinde daca nu intra in CL? :happy

binenteles. dar tu in afara de ras prostesc mai stii si altceva? :)

Roddicted
26th March 2010, 22:13
iti place sa visezi din cate observ.Revin-o cu piciorele pe pamant

YoNuTzz
26th March 2010, 22:13
ca sa il bati pe cartu trebuie sa ii dai gol repede...
in schimb steaua are 0-0 in min 80 si un om in minus...vis

Sorin Blaj
26th March 2010, 22:15
Nici Pandurii n-are forta sa domine jocul.

Roddicted
26th March 2010, 22:15
ca sa il bati pe cartu iti trebuie niste jucatori care sa fie in stare sa lege 3 pase consecutiv

Roddicted
26th March 2010, 22:17
Bagami-as p*** in campionatul asta de rahat

Anarchy1slayer
26th March 2010, 22:18
Oricum steaua nu a jucat nimic nici cu 11 jucatori pe teren sa fim seriosi Pandurii chiar nu au atac ... aduc mingea pana la 20 - 25 m de careu si centreaza aiurea. Cine spunea ca campionatu e echilibrat ca sunt multe echipe care au punctaje aproapiate cred ca greseste. Avem multe echipe slabe asta e tristu adevar:(

moty
26th March 2010, 22:18
Steaua e ucigatoare. Pe mine aproape m-au omorat :(

Marius
26th March 2010, 22:19
ce l-a eliminat pe tristul ala degeaba :)

Anarchy1slayer
26th March 2010, 22:20
Totusi cred ca jucatorii astia ar treb sa se apuce de K1 , ca de fotbal chiar n-au o treaba.

Roddicted
26th March 2010, 22:20
Ce K1
Nu vezi ca astia cad si cand bate vantul?

Tyler Durden
26th March 2010, 22:22
Am vazut meciuri mai bune ca asta pe Romprim.

Anarchy1slayer
26th March 2010, 22:22
N-ai vazut intrarea aia la Tanase? Daca ar intra asa si un Rio Ferdinand sau Lucio/Samuel la Messi , probabil ca Messi ar sta in spital vreo cateva saptamani bune :))

Marius
26th March 2010, 22:24
ba, cel mai bine ar fi ca dupa meciuri d-astea ambele echipe sa piadra cu 0-3 :D

Rossi
26th March 2010, 22:24
Daca toti jucatorii de la Pandurii jucau pe bune, echipa lui Partu castiga cele 3 puncte ... dar s-a vazut cu ochiul liber ca au fost cativa, care pur si simplu au mimat fotbalul ... Si cu toate astea, steaua blatista nu a avut 2 faze de poarta ...

six
26th March 2010, 22:24
cum se numea sportul asta practicat de cele 2 echipe :happy

Marius
26th March 2010, 22:25
da bai anemicule, a fost blat :happy

tu ar trebui sa te iei de mana cu duba mah :)))))

Rossi
26th March 2010, 22:25
cum se numea sportul asta practicat de cele 2 echipe :happy

tunsul oilor ...

eventHorizon
26th March 2010, 22:26
iti place sa visezi din cate observ.Revin-o cu piciorele pe pamant

Cu tot respectul, dar esti analfabet tata :)

Suparare mare la intoarcere in Bucuresti, Sorchita Pippi va trebui sa-i explice ciobanului de ce n-a mers jocul echipei. Fac pariu ca iar iese Bomba sexy vinovata :D

Marius
26th March 2010, 22:27
bai, uite ce se intampla daca emeghara nu-si ia pensula la el... n-a mai pictat :(:(:(

moty
26th March 2010, 22:29
unde se vede gsptv online, dar nu cu IE?

six
26th March 2010, 22:29
acuma "sincer" cred ca luati campionatul la pas.....:great:

ps::ras-plans::ras-plans::ras-plans: cu hei...hei... :ok:

Ted
26th March 2010, 22:30
rezultat excelent :ok:

valitudor
26th March 2010, 22:31
Jucatorul pandurilor a fost eliminat total gratuit. Aparatorul stelei loveste usor in bocancul atacantului oltean, iar acesta loveste ulterior mingea.
la noi, pentru asta se da 11 m, prin alte parti ma indoiesc, dar atcantul nu trebuia eliminat nici la noi nici la altii

Tyler Durden
26th March 2010, 22:33
Dar merita rosu ala care l-a accidentat pe Tanasa in ultimul minut. ;)

Cristina
26th March 2010, 22:34
Ifeaniy Emeghara si Cristi Tanase au fost pusi la zid de Gigi Becali la finalul meciului cu Pandurii Targu Jiu, incheiat la egalitate, scor 0-0.

"A fost circ, de cascadorii rasului! O parte din vina o am eu! L-am laudat pe Emeghara si a inceput sa faca floricele! Eu l-am laudat de mila, sa-i dau curaj, dar i-a intrat in cap ca e pictor de minge! L-am facut pictor, dar nici de caricatura nu e bun! Pe Tanase, ce l-am laudat si pe asta... A venit Tanase ca nu aveam inotatori, bine ca a venit el!", a spus Gigi Becali la gsptv.

Finantatorul ros-albastrilor l-a criticat si pe Mihai Stoichita, sustinand ca acesta nu stie sa puna in valoare jucatorii.

"Se joaca doar intamplator, nu poti sa spui ca nu ai jucatori de valoare! Ovidiu Petre a facut rosu datorita neputintei echipe, pentru ca el nu a jucat rau! El nu face asa niciodata, dar au fost in stare sa-l scoata din sarite", a adaugat Becali.

Totusi, Becali a tinut sa precizeze ca Mihai Stoichita nu este in pericol sa fie demis. "Deocamdata, suntem pe primul loc, am luat un punct. Lui Stoichita o sa-i spun ceva cand nu o sa mai avem sanse", a conchis Becali.

Cred ca urmeaza luat si Stoichita in colimator!:DAhhh...nici n-am vazut ca l-a mustrat si pe Lippi!:D

Radu
26th March 2010, 22:34
Inceputul Sfarsitului!:cool:

six
26th March 2010, 22:35
o intrebare nesimtita :D pe ce loc ii hei..hei...:happy

Anarchy1slayer
26th March 2010, 22:35
Oricum nu cred ca reusea sa inscrie Pandurii chiar daca jucau in continuare in 11. Echipa aia chiar nu avea idei in a 2-a repriza

valitudor
26th March 2010, 22:35
da, mergea un rosu si acolo si multe alte galbene pentru comportament nesportiv: tineri, loviri din spate etc. cam slab arbitrul, nu inteleg de ce l-au tot laudat

Roddicted
26th March 2010, 22:37
Cu tot respectul, dar esti analfabet tata :)

Suparare mare la intoarcere in Bucuresti, Sorchita Pippi va trebui sa-i explice ciobanului de ce n-a mers jocul echipei. Fac pariu ca iar iese Bomba sexy vinovata :D


Tu esti tot unul din asa zisii suporteri stelisti?

Cristina
26th March 2010, 22:39
Felicitari tuturor celor care au ghicit rezultatul corect: Duarte, keluba, leodacin, moty, purpleheart, Raul, relansat, Sezione, stiintacv, Tyler Durden

Anarchy1slayer
26th March 2010, 22:40
Is curios ce rezultate vor fi maine, dar banuiesc ca tot in genul asta 0-0 , 1-0 max 2-0 , 1-1. :))

valitudor
26th March 2010, 22:41
Nu-i corect, daca nu intervenea arbitrul si eu l-as fi ghicit

Roddicted
26th March 2010, 22:42
si cum a intervenit arbitrul criticule?
Spalati-va pe maini si dupa aceea sa vorbiti de arbitri

Lordul
26th March 2010, 22:45
Duarte, keluba, leodacin, moty, purpleheart, Raul, relansat, Sezione, stiintacv, Tyler Durden

felicitari celor care au pronosticat corect....steaua nu prea mai sperie pe nimeni...valoare de locurile 7-8...

rezultat ciudat.......pandurii obtine 1 punct....si soarta Iasiului devine tot mai complicata....

valitudor
26th March 2010, 22:45
Cu mine vorbesti, istetule?

Roddicted
26th March 2010, 22:45
daca ai putina minte te-ai prinde fara sa intrebi

Cristina
26th March 2010, 22:46
Iata si parerea lui Stoichita despre meciul de azi!
"Daca voiam titlul, trebuia sa castigam toate cele trei puncte. Ovidiu Petre a avut un atac intarziat, nici nu cred ca l-a atins. In general in faza de aparare am jucat bine, fundasii au tinut adversarii departe de poarta noastra. In schimb, cand am avut mingea, am intrat intr-un joc pozitional care nu ne-a convenit. Am pregatit ceva si a iesit altceva.".

valitudor
26th March 2010, 22:47
daca ai putina minte te-ai prinde fara sa intrebi

Pai tocmai pt faptul ca am mai multa nu-mi vine sa cred

six
26th March 2010, 22:47
abia astept sa ne explice jiulianul stelist Dario cum de e posibil ca cea mai iubita echipa din RO sa faca antrenamentul oficial la....sat printre oi :) shi capre :happy cum de e posibil ca suporterii stelei sa fie "lucrati"de rapidisti :) pe personalu' de tg jiu :happy shi "controlati" de dinamovisti mascati la...Banu Maracine :D ca de joc nu mai zic nimic.....felicitari hei..hei :happy

Roddicted
26th March 2010, 22:49
Pai tocmai pt faptul ca am mai multa nu-mi vine sa cred

uite sa crezi.Deci cum a fost arbitrajul?
Ce ba, te dai disparut?

valitudor
26th March 2010, 22:58
ok, numai ca ar fi trebuit un penalti pentru olteni in locul cartonasului rosu total gratuit

Roddicted
26th March 2010, 23:00
Se joaca fotbal sau baschet?In loc sa vedem calitatea jocului care e la nivelul campionatului african, pe noi ne preocupa niste faze de vazut cu lupa
Bine, cand joci cu Banel negrel, Janos neinfricatu, Golanski somnambulul, Stancu zis si motanel + Tanase vedeta si sef la mijloc nu prea poti avea pretentii

Ted
26th March 2010, 23:03
n-am vazut meciul,dar daca rossi nu a tipat din gura de sarpe pana acum tind sa cred ca nu a fost nici vorba de penalty :)
un link cu faza are cineva?

valitudor
26th March 2010, 23:04
Scuza-ma, mi s-a parut ca esti pasionat de greseli de arbitraj. Poate te-am confundat, dar la meciurie lui Dinamo parca tu esti ala care numara auturile primite de noi :D


n-am vazut meciul,dar daca rossi nu a tipat din gura de sarpe pana acum tind sa cred ca nu a fost nici vorba de penalty :)
un link cu faza are cineva?

Contact a fost, desi recunosc ca m-am uitat la o imagine cu incetinitorul sa ma dumiresc :D

Roddicted
26th March 2010, 23:05
unde e clara faza comentez.
Faza aia a fost nesemnificativa.Nici nu l-a atins
Pana una alta, infrangere sau egal tot aia era

valitudor
26th March 2010, 23:07
Asa e, tu esti atent doar in careul lui Dinamo

keluba
26th March 2010, 23:12
n-am vazut meciul,dar daca rossi nu a tipat din gura de sarpe pana acum tind sa cred ca nu a fost nici vorba de penalty :)


parerea mea e ca "atingerea" la gheata a fost prea putin, dupa reluare, iar galbenul la ...mayer sau cum, a fost prea mult. nu trebuia dat al 2-lea glaben.

Leo
26th March 2010, 23:14
Meci egal. Nu trebuie sa castige nici una.

Si nu a castigat. :yeah:

Rossi
26th March 2010, 23:42
Uite ca mai sunt si stelisti obiectivi ... realisti ...

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=21366&pid=463731&st=80&#entry463731


Ati vazut cat de relaxat si plin de incredere era ciobanul pe la inceputul meciului? Parca stia ca valizele date de el o sa-i asigure victoria. S-a vazut de la o posta cat de moale au lasat-o cei de la Pandurii, dar "razboinicii" lui Gigi n-au reusit sa-i bata nici cand a platit ne-a Gigi valiza.... Sa fim seriosi, daca nu dadea Gigi cu valiza la gaz metan, le scotea fotbalul din cap razboinicilor lui

Un stelist care merita respectat !!!

*Coco*
26th March 2010, 23:43
Vai de tine daca ai ajuns sa citesti forumul stelistilor.

Rossi
26th March 2010, 23:51
daca rossi nu a tipat din gura de sarpe pana acum tind sa cred ca nu a fost nici vorba de penalty :)

au dat 7 reluari ca sa se vada in final ca si-au atins ghetele ...

nu cred ca se putea da penalty ...

si cum sa dai, cand nici macar atacantul gazdelor nu a cerut nimic si nu a protestat cand a fost eliminat ?!...

Black_Mamba
27th March 2010, 00:06
Rezultat bun si pentru steaua.Orice punct contează !

delaoltenia
27th March 2010, 00:59
rezultat ekitabil intre 2 ekipe de valori apropiate....să nu ai un șut pe spațițl porții

Rossi
27th March 2010, 01:16
steaua a pierdut 4 jucatori pt urmatoarea etapa ...
Stancu, Toja, Ovidiu Petre, Golanski ...
Or sa ramana 4 ? sau mai face Jiji vreo manevra pe la comisii ca sa mai anuleze vreun cartonas ?!

iulian_1976
27th March 2010, 01:35
Am vazut doar finalul meciului,cred ca nu am pierdut nimic :D
Dupa scor un meci normal,ramane cum am stabilit:D

Denis
27th March 2010, 06:48
Ce meci de kkt a putut transmite Antena 1!

six
27th March 2010, 08:36
rezultat ekitabil intre 2 ekipe de valori apropiate....să nu ai un șut pe spațițl porțiiintradevar....cam nasol :D

Duba
27th March 2010, 08:36
Am pronosticat 2, cu inima. Steaua va avea un meci extrem de greu, impotriva unei echipe care se afla intr-o situatie mai mult decat disperata. O data cu revenirea pe banca tehnica a lui Cartu, un antrenor care stie sa-si motiveze elevii si sa-i distribuie bine in teren, gorjenii vor da totul pt. a castiga acest meci.
Sper, totusi, ca Stoichita sa aseze echipa nitel mai defensiv, sa jucam in prima repriza la asteptare si sa-i taxam daca vom avea ocazia pe contre. Sekey, Nicolita, dar mai ales B. Stancu sunt in stare sa speculeze spatiile libere. Cred ca si un rezultat de egalitate este bun, acesta mentinandu-ne in cursa pentru castigarea campionatului.

Sunt tare!:) Mai bine de atat nu cred ca a comentat cineva inainte de meci.

Cum anticipam, a fost un meci f. greu, de care am trecut, spun eu, onorabil, gorjenii neavand cine stie ce ocazii de gol. Stoichita ne-a aratat ca poate sa aseze bine si defensiv echipa. Nu cred ca obtineam mai mult, daca jucam cu 3 fundasi si cu Toja de la inceput. Din contra, echipa lui Cartu, cu siguranta ca ne prindea descoperiti si ne taxa.
Asa cum a spus si Tanase, sper ca Pandurii sa joace la fel de bine si cu celelalte echipe pe care le mai are de intalnit. Si cu siguranta o va face.

Duba
27th March 2010, 08:39
Pana una alta, infrangere sau egal tot aia era

Nu e deloc tot aia. Daca pierdeam, Pandurii aveau doua puncte in plus si, poate, isi permiteau sa piarda cu ... stim noi cine. Asa insa, trebuie sa joace fiecare meci cu cutitele pe masa.

*Coco*
27th March 2010, 11:07
Sunt tare!:) Mai bine de atat nu cred ca a comentat cineva inainte de meci.

Cum anticipam, a fost un meci f. greu, de care am trecut, spun eu, onorabil, gorjenii neavand cine stie ce ocazii de gol. Stoichita ne-a aratat ca poate sa aseze bine si defensiv echipa. Nu cred ca obtineam mai mult, daca jucam cu 3 fundasi si cu Toja de la inceput. Din contra, echipa lui Cartu, cu siguranta ca ne prindea descoperiti si ne taxa.
Asa cum a spus si Tanase, sper ca Pandurii sa joace la fel de bine si cu celelalte echipe pe care le mai are de intalnit. Si cu siguranta o va face.

Bine ma ca nu au avut ei ocazii, ati avut voi:lol:
Nici un sut pe poarta:lol:

Leo
27th March 2010, 11:24
Incredibil!

''Steaua s-a antrenat ieri la Bălești, unde localnicii i-au privit pe fotbaliști ca pe niște extratereștri.''

''Fanii Stelei au fost dați jos din trenuri fiindcă devastaseră vagoane și gări.''

Ce a fost echipa asta si ce a ajuns. Dezastru!

six
27th March 2010, 11:24
Sunt tare!:) Mai bine de atat nu cred ca a comentat cineva inainte de meci.

:rolleyes:.....esti cel mai tare :happy

ps:un pronostic la urziceni....ceva :D

Ulysses
27th March 2010, 11:43
Incredibil!

''Steaua s-a antrenat ieri la Bălești, unde localnicii i-au privit pe fotbaliști ca pe niște extratereștri.''

''Fanii Stelei au fost dați jos din trenuri fiindcă devastaseră vagoane și gări.''

Ce a fost echipa asta si ce a ajuns. Dezastru!

tanti, imaginea terfelita a tarii precum amenzile repetate luate de clubul dinamo:D pentru comportamentul suporterilor care s-au batut prin bulgaria, olanda,au pus in pericol avioane, au fost depistati cu droguri etc , nu sufera comparatie. merci.
Iar echipa s-a antrenat acolo fiindca a fost protejat gazonul pt meci. Trollingul pe care-l faci s-ar putea sa se intoarca impotriva ta.Vezi-ti de printul ,,,, se pare ca ti-a inselat asteptarile cu bianca lui bote :happy:happy:happy
sa nu faci si tu acuma cadere de calciu ca si curva aia:D

PS ca si joc , da , am fost jalnici. asta puteai sa o spui:)

Denis
27th March 2010, 11:59
Dubo, esti unic frate!!:cry::cry::cry: Atata mandrie de sine n-am mai vazut la nimeni pana acum.:D

Black_Mamba
27th March 2010, 12:19
Ce mah ? Te faci ca ploua ?

Steaua - Dacia Mioveni
Cu 3 ore inainte de meci, lui Cartu zis si Partu i se face foame si simte nevoia sa ia masa cu verii ciobanului ...
Cand a iesit din restaurant, Partu avea asupra lui o cutie de table ... Reporterii i-au cerut sa arate ce e in cutie, dar Partu a refuzat ...
Ca sa arate cat de corect e, Partu a aratat continutul cutiei, dupa 3 ore, cand a ajuns la stadionul ghencea ... (dupa ce o golise de cascaval...)



Asta inventeaza mai ceva ca dinu patatu.


Nu mă duba, Rossi nu inventează ! Tu inventezi, de rușine pentru că nu ai cum să aperi furtul si mizeria stelistă ! :sleep:
După ce citești poate-ti mai revii, cu o doză de calmant in branulă.

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/suspiciuni-2526627

Rossi
27th March 2010, 12:24
pandurii erau/sunt pe loc retrogradabil ... e de inteles de ce joaca atat de slab ...
dar steaua ce cauta pe podium ?! daca nu era ciobanul sa le cumpere meciuri, steaua tragea la retrogradare ...

Black_Mamba
27th March 2010, 12:29
Eu zic că la lotul pe care-l are, s-ar fi salvat fără probleme :D

eSteven
27th March 2010, 13:14
Autobaza lui "lippi" de ghencea a reusit sa scoata un punct, pe alocuri norocos, la Padurii; Cam asa ar trebui titrat nu?
Cartu se plangea ca dupa ce a fost eliminat "ceasul", echipa lui nu a putut juca fluent si aduce baloane in faza de finalizare, pai era logic... lippi ordonase deja saparea de transee, verificarea si umflarea rotilor, solidificarea zidurilor, si uite asa.. nesimtirea ros albastra a ramas nepedepsita la Tg. Jiu. De ce sunt atat de dur? Pai meciul parca a fost practicat de doua contracandidate la retrogradare, in timp ce numai una cu adevarat se bate sa scape, in timp ce cealalta are niste pretentii false si infatuate de titlu.


Gheorghe Hagi, Dorinel Munteanu, C. Bergodi.... vi se va face dreptate cat de curand!

Roddicted
27th March 2010, 13:15
Bine ma ca nu au avut ei ocazii, ati avut voi:lol:
Nici un sut pe poarta:lol:

Sutul lui Banel din inceputul meciului ce a fost?

*Coco*
27th March 2010, 13:35
Tu esti chiar penibil ma
Vi si aduci in discutie un sut anemic .
Voua chiar nu va e rusine cu gluma asta de echipa sa mai vorbiti?

Roddicted
27th March 2010, 13:38
Voua ar trebui sa va fie rusine.Sunteti la retrogradare
Am recunoscut ca jocul a fost slab, dar e clar ca echipa poate mai mult.Problema pleaca de la conducere

Hard
27th March 2010, 13:49
Voi fi la meci..nu dau nici un pronostic. :D

la ce meci a fost, nici pronostic nu a meritat sa dai.

Rossi
27th March 2010, 14:34
Voua ar trebui sa va fie rusine.Sunteti la retrogradare

Aha ... deci astora de la Pandurii trebuie sa le fie rusine ca sunt pe o pozitie retrogradabila ?!
Dar voua cum ar trebui sa va fie pt ca sunteti pe podium, dar nu sunteti cu nimic peste Pandurii ?!... Antrenor, Lot, Stil de joc ...

Tu nu realizezi nici macar acum ca steaua e pe 2 doar datorita blaturilor si arbitrilor care au impins'o de la spate ?!

Roddicted
27th March 2010, 14:56
eu ziceam de Craiova ba
Cu tine nu am ce discuta pentru ca nu ajung nicaieri

Duba
27th March 2010, 17:04
pandurii erau/sunt pe loc retrogradabil ... e de inteles de ce joaca atat de slab ...
dar steaua ce cauta pe podium ?! daca nu era ciobanul sa le cumpere meciuri, steaua tragea la retrogradare ...

Stii tu cumva ce ati facut in tur pe dinamo cu pretendenta la retrogradare? Hai sapa nitel si revino cu raspunsul.

Duba
27th March 2010, 17:09
Tu esti chiar penibil ma
Vi si aduci in discutie un sut anemic .
Voua chiar nu va e rusine cu gluma asta de echipa sa mai vorbiti?

Oltene, daca la meciul cu voi Pandurii il avea pe cartu pe banca, nici macar acel punctulet nu-l mai luati. Spune sarut' mana ca antrenor la Pandurii era Ceobotariu cand ati jucat cu ei. Altfel va umfla Cartu. Mai bine roaga-te sa castigati toate meciurile in casa, pt. ca altfel 'B'-ul scrie pe voi.

Marius
27th March 2010, 17:41
Aha ... deci astora de la Pandurii trebuie sa le fie rusine ca sunt pe o pozitie retrogradabila ?!
Dar voua cum ar trebui sa va fie pt ca sunteti pe podium, dar nu sunteti cu nimic peste Pandurii ?!... Antrenor, Lot, Stil de joc ...


Asta spune totusi multe despre rusinea pe care o aveti in voi ma, mai ales ca Steaua, asa panarama cum e acum, e peste mandretea canina din Stefan cel Mare :)


Oltene, daca la meciul cu voi Pandurii il avea pe cartu pe banca, nici macar acel punctulet nu-l mai luati. Spune sarut' mana ca antrenor la Pandurii era Ceobotariu cand ati jucat cu ei. Altfel va umfla Cartu. Mai bine roaga-te sa castigati toate meciurile in casa, pt. ca altfel 'B'-ul scrie pe voi.

cartu e meserie.

Rossi
27th March 2010, 19:00
Steaua, asa panarama cum e acum, e peste Dinamo ...

2009-2010 Steaua-Dinamo 0-1
2009-2010 Dinamo-Steaua 2-0

Taci dreaq cu panarama ta de echipa ... am facut misto de voi si in TUR si in RETUR ...
Daca nu era fecaliotul sa va cumpere arbitri si adversari, aveati tot atatea puncte cat are Alba Iulia ...

relansat
27th March 2010, 19:02
nu regret deloc ca am mers la rahatul asta de meci. am vazut un complex sportiv la targu jiu cum rar ti-este sa vezi. terenuri de baschet, tenis, sala sporturilor, terenuri de antrenament. foarte, foarte frumos. am ramas placut surprins :) :ok:

delaoltenia
27th March 2010, 19:07
la ce hotel ai stat?

Marius
27th March 2010, 19:09
2009-2010 Steaua-Dinamo 0-1
2009-2010 Dinamo-Steaua 2-0

Taci dreaq cu panarama ta de echipa ... am facut misto de voi si in TUR si in RETUR ...
Daca nu era fecaliotul sa va cumpere arbitri si adversari, aveati tot atatea puncte cat are Alba Iulia ...

asta iti spun vocile din cap, nu? :)

scrie ma si cu colour, doar cu bold esti plictisitor :D

*Coco*
27th March 2010, 19:16
nu regret deloc ca am mers la rahatul asta de meci. am vazut un complex sportiv la targu jiu cum rar ti-este sa vezi. terenuri de baschet, tenis, sala sporturilor, terenuri de antrenament. foarte, foarte frumos. am ramas placut surprins :) :ok:

Daca e sa nu pice Pandurii , la anu' probabil vom fi singurul oras din tara care o sa avem echipa la Liga I si Liga II(promoveaza satelitul :D) + baschet si handbal( deja le avem in ligile nationale:D)

zebe
27th March 2010, 19:24
Pe langa Cluj, normal. :D

relansat
27th March 2010, 19:30
la ce hotel ai stat?

nu m-am cazat la tg jiu. am mai mers dupa meci cativa kilometri si am oprit in ramnicu valcea pentru ca trebuia sa prind un meci de liga 2, steaua 2 - dunarea galati. mai bine nu ma duceam :mda:

*Coco*
27th March 2010, 19:30
Bine voi nu aveti toate sub aceeasi denumire.( CFR - Liga 1, baschet si Liga II - U Cluj , si la handbal aveti ?)
La noi toate apartin clubului Pandurii

PS.Bine dupa Bucuresti ca si steaua si dinamo au .

relansat
27th March 2010, 19:32
lasa-ma coco ... ca am vazut complexul ghencea, not impressed!

delaoltenia
27th March 2010, 19:33
nu m-am cazat la tg jiu. am mai mers dupa meci cativa kilometri si am oprit in ramnicu valcea pentru ca trebuia sa prind un meci de liga 2, steaua 2 - dunarea galati. mai bine nu ma duceam :mda:
Spui de parca ai fi mers cativa kilometrii :D...esti suparat rau,a batut Steaua 2.

zebe
27th March 2010, 19:35
Bine voi nu aveti toate sub aceeasi denumire.( CFR - Liga 1, baschet si Liga I - U Cluj , si la handbal aveti ?)
La noi toate sunt si apartin clubului Pandurii

PS.Bine dupa Bucuresti ca si steaua si dinamo au .

Era vorba de orase. :)
Avem handbal feminin si masculin, baschet (doua echipe masculine in prima liga, una feminina), volei, rugby si fotbal feminin de prima liga. Aaa, si scrabble. :D

Relansat, cred ca la altceva se referea Coco. :D

Offtopic out. :)

relansat
27th March 2010, 19:37
Spui de parca ai fi mers cativa kilometrii :D...esti suparat rau,a batut Steaua 2.

pai daca nu e masina mea si eu nu am carnet, e usor :cry: