PDA

View Full Version : Etapa 24 Gaz Metan Medias-Otelul Galati 0-1



Ulysses
22nd March 2010, 21:00
26.03.2010 ora 18.30
Digi Sport

Discutii amicale , agreabile, fara jigniri si/ sau atacuri la alti forumisti, inainte si dupa meci, aici :)

delaoltenia
22nd March 2010, 21:34
Hai Otelu...2 solist

Denis
22nd March 2010, 22:06
Trebuie sa castigam neaparat! Acasa am pierdut cu 1-0, dar acum autorul golului nu mai joaca la Gaz Metan.:D

Lordul
23rd March 2010, 13:42
1 solist

Duba
23rd March 2010, 17:19
N-ar fi rau daca Otelul s-ar impune. Mi-ar parea bine atat pentru Dorinel, cat si pentru echipele care spera sa scape in dauna Mediasului.

Echo
23rd March 2010, 17:33
Meci de 1 sau 2.
Mai degrabă 2... găzarii încă nu au nevoie de ambulanță.

Leo
23rd March 2010, 20:08
1 solist. :D

Dregan
23rd March 2010, 21:27
1 solist. :D


Multumim:))))))

Denis
24th March 2010, 12:27
Leo, tu ti-ai cam intrat in forma in ultima vreme. Sper ca odata cu pronosticul acesta sa revii la forma ta normala.:D

Rossi
24th March 2010, 14:12
1 solist

Denis
24th March 2010, 18:36
Gazu are 6 rezultate de 0-0 in ultimile 6 etape ceea ce inseamna ca au o aparare buna, dar si un atac slabut. Noi avem 4 victorii cu 1-0 in ultimile 6 etape ceea ce ne face putin mai in forma ca ei.:D Poate da Dumnezeu si mai obtinem o victorie cu 1-0.:D

Telespan
25th March 2010, 05:42
Tudor Alexandru ajutat de Mudura Dorin shi Ionescu Andrei

yoloo
25th March 2010, 06:28
2-1

TeBat
25th March 2010, 20:13
Se impune Mediasul...cred.

Denis
26th March 2010, 06:52
2-1

Pentru Otelul. Goluri Pena si Antal.


Echipa probabila

Grahovac - Silviu Ilie, Perendija, Sarghi, Cojoc - Neagu, Giurgiu - Ochirosii, Paraschiv, Antal - Pena

purpleheart
26th March 2010, 10:43
gaseste Pustai ecuatia cistigatoare !;)

Denis
26th March 2010, 11:59
Musca-ti limba.:D

bada_otelul
26th March 2010, 14:25
greseste Pustai ecuatia cistigatoare !;)
Parca asa suna mai bine.:happy

purpleheart
26th March 2010, 18:18
au meciuri grele dupa Otelul (Unirea si Dinamo) , de-aia cred ca vor trage tare in meciul cu voi .

M.I.B.
26th March 2010, 18:43
Sper sa bata Otelul sau macar un egal :) 0-0 min 12

purpleheart
26th March 2010, 19:07
0-1 min. 36

M.I.B.
26th March 2010, 19:12
Superb :yeah: :ok:

Denis
26th March 2010, 19:56
Rusine TUDOR!!!!!:rosu: Horific arbitraj!!

Denis
26th March 2010, 20:20
Ce prost ii si comentatorul asta. "N-a fost fault, nu, n-a fost fault". Dar de "joc periculos" ai auzit vre-odata?

M.I.B.
26th March 2010, 20:23
1-0 Otelul :ok:


Cine a accidentat pe cine? Din pacate,nu am putut urmari decat livescore-ul.

Denis
26th March 2010, 20:24
Se putea termina 1-3. Tudor inca odata m-a enervat la galbenul lui Pena. Ne pare rau ca nu putem pune pe pauza in momentul fluierului ca sa ne pregatim sa nu sutam in minge. Probabil ca n-a jucat niciodata fotbal si nu stie ce-i aia "inertie".

BRAVO OTELUL!!!! Trei puncte meritate si foarte pretioase. Am spalat intr-un fel rusinea din tur cand am pierdut cu 1-0.

Leo
26th March 2010, 20:33
Felicitari otelarilor!

purpleheart
26th March 2010, 20:34
"eroul" meciului clar a fost Tudor, arbitru mai slab ca asta numa' la B mai vezi !

bada_otelul
26th March 2010, 20:35
au meciuri grele dupa Otelul (Unirea si Dinamo) , de-aia cred ca vor trage tare in meciul cu voi .

Eu faceam haz de limbaj si de ce pot face 2 litere:D.
Una peste alta un nou meci foarte bun facut in defensiva si o victorie meritata per total dar am avut si ceva bulan.
P.s. Atacant oare cand ne luam?:rosu:

bada_otelul
26th March 2010, 20:36
Felicitari otelarilor!

Hihi, ti-ai revenit, din fericire. Etapa urmatoare pune te rog 2 solist la meciul nostru:P

Leo
26th March 2010, 20:39
Asa sa fie Bada. :)

iulian_1976
27th March 2010, 02:05
Si a ,,revenit ,, Otelul :happy

Denis
27th March 2010, 06:55
1-0 Otelul :ok:


Cine a accidentat pe cine? Din pacate,nu am putut urmari decat livescore-ul.

Nu mai stiu cine intrase dar a fost la Pena parca. A sarit ala cu talpa pana la capul lui Pena. Si da, abea s-au atins unul de altul dar talpa a fost muuult prea sus. Si bou' de comentator: "Nu, nici vorba de fault, degeaba protesteaza galatenii." Iti vine sa le dai cate un cot in gura la cat de prost comenteaza astia. Sa asculti un meci comentat la englezi si sa faci diferenta cu ai nostri...n-ai treaba frate!!!:groggy:

Duba
27th March 2010, 08:17
N-ar fi rau daca Otelul s-ar impune. Mi-ar parea bine atat pentru Dorinel, cat si pentru echipele care spera sa scape in dauna Mediasului.

Si n-a fost rau deloc. Dorinel ne-a aratat inca o data ca este un antrenor f. bun, Otelul si-a consolidat pozitia a 8-a si spera inca la Europa League, iar Gaz Metanul a intrat in zona fierbinte si va juca pe viata si pe moarte cu absolut toate formatiile pe care le mai are de intalnit pana la final.

Denis
27th March 2010, 08:23
Ne trebuie in continuare un atacant de finalizare! Cred ca astfel vom avea echipa completa. Restul jucatorilor sunt inca in dezvoltare iar daca reusim sa ii pastram, in maxim 2 ani vom avea un lot care se poate bate pentru Europa League.

Duba
27th March 2010, 08:27
Ne trebuie in continuare un atacant de finalizare! Cred ca astfel vom avea echipa completa. Restul jucatorilor sunt inca in dezvoltare iar daca reusim sa ii pastram, in maxim 2 ani vom avea un lot care se poate bate pentru Europa League.

Conditia este sa ramana Dorinel. El este cheia. Duceti-va la el, cereti-i scuze, pupati-i mainile si incurajati-va non-stop echipa. Eu consider ca si in acest an aveti sanse la Europa League. Si asta, pt. ca, cum am mai spus, este Dorinel antrenor.

Denis
27th March 2010, 08:46
N-avem de ce sa ne cerem scuze. A gresit si el de mai multe ori in alcatuirea echipei. Deci tot respectul pentru disciplina care a adus-o la echipa dar nu avem de ce sa ne cerem scuze ca nu are cu ce sa ne ierte.

Iar conditia pentru a aduce un atacant valoros ramane in prim plan Marius Stan. El le are cu transferurile.:)

Duba
27th March 2010, 08:58
N-avem de ce sa ne cerem scuze. A gresit si el de mai multe ori in alcatuirea echipei. Deci tot respectul pentru disciplina care a adus-o la echipa dar nu avem de ce sa ne cerem scuze ca nu are cu ce sa ne ierte.

Iar conditia pentru a aduce un atacant valoros ramane in prim plan Marius Stan. El le are cu transferurile.:)

Sunteti nesimtiti atunci. L-ati injurat si l-ati facut in tote felurile, iar el a dus echipa pe un loc si a acumulat un numar de puncte pe care niciunul dintre voi nu-l sperati. N-a gresit absolut nimic. El stie in ce forma se afla jucatorii, pt. ca-i are zi de zi sub observatie si se pricepe, mai mult decat oricare dintre noi, in aceasta meserie. Sunteti la fel ca toti suporterii. Niste ignoranti si, in plus, aveti un orgoliu prostesc.

Denis
27th March 2010, 09:22
Nesimtit esti tu pentru ca ataci aiurea. Si ma scuzi daca meseria lui era alta. Din cate imi amintesc obiectivul era calificarea in Europa, iar deocamdata suntem cu 2 locuri sub locul pe care trebuie sa terminam acest sezon. Repet, este meseria lui, si antrenorii acesui sport, de cand stiu eu, au fost injurati fie ca-i chema Dorinel Munteanu, Mihai Stoichita, sau Arsene Wenger.:ok: Iar de gresit a gresit de mai multe ori, si chiar el a recunoscut-o de fiecare data, dar nu are rost sa-mi complic viata explicandu-ti tie problemele acestui club. Vezi-ti de steaua ta.

PS: Ai grija cu limbajul asta, badaranule.

Duba
27th March 2010, 09:37
Nesimtit esti tu pentru ca ataci aiurea. Si ma scuzi daca meseria lui era alta. Din cate imi amintesc obiectivul era calificarea in Europa, iar deocamdata suntem cu 2 locuri sub locul pe care trebuie sa terminam acest sezon. Repet, este meseria lui, si antrenorii acesui sport, de cand stiu eu, au fost injurati fie ca-i chema Dorinel Munteanu, Mihai Stoichita, sau Arsene Wenger.:ok: Iar de gresit a gresit de mai multe ori, si chiar el a recunoscut-o de fiecare data, dar nu are rost sa-mi complic viata explicandu-ti tie problemele acestui club. Vezi-ti de steaua ta.

PS: Ai grija cu limbajul asta, badaranule.

Badaran si taran esti tu si cei ca tine care credeti ca va pricepeti la fenomen, dar n-aveti habar. Antrenorii sunt injurati de oligofreni, care in imbecilitatea lor cred ca se pricep mai mult decat cei care sunt pusi sa antreneze jucatorii.
In obiectivul de care vorbesti, nu credea nimeni. De altfel, Grigoras, a plecat de la echipa si din acest motiv. Obiectiv Europa League si un buget extrem de subtire, printre cele mai mici din campionat, numai un tampit isi poate inchipui ca este posibil de realizat. Dar ma rog, suporterii cu minte putina pot sa creada asa ceva. Daca Otelul va reusi sa ajunga in Europa, meritul va fi numai si numai al lui Dorinel.

delaoltenia
27th March 2010, 10:32
Hai Otelu...2 solist
:ok::ok:..felicitari!!

Denis
27th March 2010, 11:06
@Duba: Intreaba toti forumistii care vrei tu si care ma cunosc si o sa vezi ce parere au despre mine. Nu l-am injurat niciodata pe Dorinel, dar tu preferi sa ma ataci. Daca asta iti da satisfactie n-ai decat sa continui. Ba chiar te rog.:)

Dario, te feliciti singur?:D Sau ne-ai felicitat pe noi? :floricica:

mihai_alex
27th March 2010, 11:17
Badaran si taran esti tu si cei ca tine care credeti ca va pricepeti la fenomen, dar n-aveti habar. Antrenorii sunt injurati de oligofreni, care in imbecilitatea lor cred ca se pricep mai mult decat cei care sunt pusi sa antreneze jucatorii.
In obiectivul de care vorbesti, nu credea nimeni. De altfel, Grigoras, a plecat de la echipa si din acest motiv. Obiectiv Europa League si un buget extrem de subtire, printre cele mai mici din campionat, numai un tampit isi poate inchipui ca este posibil de realizat. Dar ma rog, suporterii cu minte putina pot sa creada asa ceva. Daca Otelul va reusi sa ajunga in Europa, meritul va fi numai si numai al lui Dorinel.

Usurel...
Grigoras n-a plecat de la echipa din motivul ala,doar ca a cautat un pretext care sa nu genereze conflicte,a si recunoscut asta la o perioada dupa.
Fiecare e liber sa creada ce vrea.Invatati sa acceptati si respectati asta.

iulian_1976
27th March 2010, 14:15
Meciurile cu Steaua si Dinamo au trecut,in conditiile astea Otelul trage la Europa League:D

delaoltenia
27th March 2010, 16:24
....Dario, te feliciti singur?:D Sau ne-ai felicitat pe noi? :floricica:
:happy:happy ai dreptate....felicitarile va sunt adresate voua