PDA

View Full Version : SFERTURI:Arsenal vs Barcelona



Pages : [1] 2 3

Sir. Eko
19th March 2010, 14:44
Discutii aici .

Hai Arsenal :) .

Ulysses
19th March 2010, 14:54
Barcelona

Sir. Eko
19th March 2010, 14:55
Barcelona

Nu fi rau :D .

Iaco
19th March 2010, 14:55
Arsenal:D:D

Sir. Eko
19th March 2010, 14:56
Arsenal:D:D

Asa da :D .

TeBat
19th March 2010, 14:57
Desi tin cu Arsenal in acest sfert, nu cred ca are prea mari sanse.

Ulysses
19th March 2010, 14:59
Nu fi rau :D .
Sunt doar realist:D mare meci :cool:

Anarchy1slayer
19th March 2010, 15:08
Sper Arsenal , desi la meciurile mari , Arsenal clacheaza.

dani.barcelona
19th March 2010, 15:12
exact echipa pe care nu doream s.o intanlim :(
setea de revansa va fi mare

Patriots
19th March 2010, 15:32
Se intalnesc 2 din echipele mele preferate:( Chiar nu conteaza care din ele merge mai departe , dar la cum joaca bineinteles ca Barcelona e favorita.

Gooner
19th March 2010, 15:41
Revansa !

In Arsene we trust ! ! !

resita
19th March 2010, 15:43
desi barcelona pleaca cu prima sansa parerea mea este ca se va califica arsenal

ps. au de platit o datorie:D

Catalanul
19th March 2010, 15:47
meci greu, e bine ca jucam returul acasa. Sansele sunt 51-49 pentru Barça.

Gooner
19th March 2010, 16:05
Cu Bendtner in atac, n-am nici o emotie :D

Iaco
19th March 2010, 16:17
O sa fie taca taca la maxim in sfertul asta:D:D

YoNuTzz
19th March 2010, 17:33
hmm, multe goluri in dubla asta :D
returul e pe camp nou...slabe sanse ptr arsenal, dar eu o sa tin cu ei

BlueEnergy
19th March 2010, 17:36
Probabil cel mai frumos sfert de finala.:) Un plus de sansa pentru Barcelona fiindca joaca returul acasa.:)

mariomax
19th March 2010, 19:07
Cu Bendtner in atac, n-am nici o emotie :D

pana la returul de pe camp nou poti sa scrii mesajul zilnic, poate 'intra', da' nu cred....



Probabil cel mai frumos sfert de finala. Un plus de sansa pentru Barcelona fiindca joaca returul acasa.


cu returul in anglia parca mai aveam ceva emotii, asa s-au risipit.

Sir. Eko
19th March 2010, 19:34
^Cum ar zice Hugo "never say never dude" .
Barcelona are prima sansa...dar jucam si noi totusi :) .

Daca revine v.Persie pana la meci,altfel vorbim :D .

El Pistolero
19th March 2010, 19:56
barca dar va fi greu

Gooner
19th March 2010, 22:07
pana la returul de pe camp nou poti sa scrii mesajul zilnic, poate 'intra', da' nu cred....




cu returul in anglia parca mai aveam ceva emotii, asa s-au risipit.

Ce-i cu tine ma? Din puscarie tastezi? :D

Lordul
19th March 2010, 22:14
meciuri frumoase......

Barcelona are prima sansa la calificare...dar Arsenal va pune probleme serioase...va fi o calificare la limita pentru catalani

mariomax
19th March 2010, 23:27
Ce-i cu tine ma? Din puscarie tastezi? :D

da da, ca in puscarie s'or simti gunerii tintuiti in propria jumatate de catalani :rolleyes:

michai
19th March 2010, 23:29
nici o sansa pt tunari:evil:

delaparis
20th March 2010, 01:00
Arsenal

relansat
20th March 2010, 02:44
macel cu M mare.

Leo
20th March 2010, 11:51
Barcelona.

Roddicted
20th March 2010, 17:14
Cu Bendtner in atac, n-am nici o emotie :D

cu Messi in teren nu e nevoie ca echipa sa joace mare lucru, are grija argentinianul ca Barca sa castige

Gooner
20th March 2010, 18:48
cu Messi in teren nu e nevoie ca echipa sa joace mare lucru, are grija argentinianul ca Barca sa castige

Hai sa fim seriosi!
Il compari pe BENDTNER cu puricele atomic? :o:

Vladut87
20th March 2010, 19:17
ARSENAL e echipa mea de suflet. Am suferit mult cand au pierdut finala aia in 2006 impotriva Barcelonei. Cred ca a sosit momentul revansei.

mariomax
20th March 2010, 19:56
Hai sa fim seriosi!
Il compari pe BENDTNER cu puricele atomic? :o:

apoi chiar nu stiu cum ai putea sa-i compari pe Messi cu pe danezu ala.
la inaltime, poate, dar si aici il comparam pe denez cu Ibrahimovic, nu cu Messi. pe Messi il poti compara cu Nasri, da te faci de ras. :ok:

White Shadow
20th March 2010, 20:09
Arsenal este o echipa :ok:

voi fara Messi sunteti ca si o gaina fara pene :)

mariomax
20th March 2010, 21:04
Arsenal este o echipa :ok:

voi fara Messi sunteti ca si o gaina fara pene :)

te scremi si devii penibil. ai vazut meciul Barcelona-Inter? daca nu, te ajut eu:

http://www.youtube.com/watch?v=4s2d-HKYA7g&feature=related

oricum, e clar ca orice echipa ar avea in componenta un jucator atat de mare ar deveni dependenta in jocul ei de acest jucator. dar asta nu inseamna ca fara el jocul n-ar mai iesi. la fel cum prezenta acestui jucator nu garanteaza jocul bun, vezi jocul Barcelonei in ultimele 2 luni, exceptand ultimele 2-3 jocuri de cand echipa chiar si-a revenit.

White Shadow
20th March 2010, 21:34
nu am vazut meciul ala deoarece exact in ziua meciului am facut clatite si nu am avut timp....

dar am vazut Barcelona vs Malaga....era ultimul meci la pariuri pe care trebuia sa-l prind
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2949735&postcount=2089

si am vazut o Barca penibila din toate punctele de vedere...

Ibra ala zici ca e stalp...e ca si un stalp de telegraf.

plus ca aveti un stil din asta extrem de plictisitor :sleep:...pase, pase, pase :sleep:....pasati pe linia portii...asa ceva nu am mai vazut niciodata...stalpul de telegraf in loc sa suteze la poarta...el paseaza cativa metri inapoi....

cand Messi nu prinde o zi buna atunci sunteti varza....

situatia este extrem de simpla pentru Arsenal.....

Messi out din primele minute si meciul este castigat.

mariomax
20th March 2010, 21:40
Messi out din primele minute si meciul este castigat.

ei, cu asta ai cam zis tot. ai scuipat tot din tine, trebuie sa fi fericit :lol:
esti patetic, cu un asemenea specimen nu mai am ce discuta.

si btw, tu ar trebui sa ai cosmaruri cu iniesta [mai nou cu etoo], nu cu messi :headbang:


plus ca aveti un stil din asta extrem de plictisitor ...pase, pase, pase

pe asta inca n-am auzit-o, jocul Barcei e plictisitor :lol: jur ca pe-asta numa un suporter de-a lui celski putea sa o scoata :happy :happy

mariomax
20th March 2010, 21:42
dar am vazut Barcelona vs Malaga....era ultimul meci la pariuri pe care trebuia sa-l prind

si eu aveam ceva la pariuri. everton-celsi si catania-inter :lol:

delaparis
20th March 2010, 21:46
Parerea mea este ca Wenger a "citit" jocul lui Barca. De doi ani e identic, dificil de contrat dar posibil cu un antrenor de nivelul francezului. Mai trebuie ca si jucatorii lui sa fie disciplinati tactic si cred ca e posibil ca Arsenal sa treaca ...

White Shadow
20th March 2010, 21:48
totul pentru victorie, nu conteaza cum...intelegi mey homo sapiens din specia Neanderthalensis ?

extrem de plictisitor prietene :sleep:

pase, pase, pase, pase, pase...totusi, altceva mai aveti ? :sleep:

dar mi-a placut...ca in meciul cu Malaga de acasa cand ati tras de timp in ultimile 3 minute...aia nici macar nu au atins mingea, superb :cool:

mariomax
20th March 2010, 21:53
Parerea mea este ca Wenger a "citit" jocul lui Barca. De doi ani e identic, dificil de contrat dar posibil cu un antrenor de nivelul francezului. Mai trebuie ca si jucatorii lui sa fie disciplinati tactic si cred ca e posibil ca Arsenal sa treaca ...

o fi cum zici, dar nu are jucatorii lui Chelsea.




voi fara Messi sunteti ca si o gaina fara pene

sigur ca da, Chelsea pe de alta parte a aratat ca un cocos beat in meciul cu Inter. Inter care o lua de la Catania...:rolleyes:

White Shadow
20th March 2010, 21:56
asa pentru cultura ta generala de homo sapiens din specia Neanderthalensis :)

Chelsea nu a fost eliminata de Inter :)

Chelsea a fost eliminata de geniul lui Mourinho :)

mariomax
20th March 2010, 21:57
pase, pase, pase, pase, pase...totusi, altceva mai aveti ?

goluri, foarte multe goluri. si trofee, multe de tot cu jocul din ultima vreme.

totusi, situatia e oarecum ilara. tu acuzi jocul Barcelonei, pe un thread despre dubla lor cu Arsenal, pe cand Arsenal e echipa care are probabil filozofia de joc cea mai apropiata de a Barcei...:groggy:


Chelsea a fost eliminata de geniul lui Mourinho

geniu care de vreo 5-6 etape doarme in serie A :lol:

delaparis
20th March 2010, 22:01
o fi cum zici, dar nu are jucatorii lui Chelsea.






Tocmai ca Chelsea s-au bazat pe valoarea jucatorilor lor pt a elimina Barca editia trecuta si asta i-a pierdut, parerea mea. Barca arata ca o echipa iar Chelsea ca o selectionata internationala.
Acum din pct de vedere joc de echipa lucrurile s-au echilibrat putin cu un mic plus pt Arsenal cum spuneam dpdv antrenor.
E adevarat ca valoarea jucatorilor este superioara la Barca pe de alta parte.
Sa vedem ... meci interesant.

White Shadow
20th March 2010, 22:01
in Spania si UTA baga vreo 50 de goluri pe sezon pe cand in Premiership situatia e cu totul alta...

Barca in Premiership s-ar clasa cam pe locul 8...

El Pistolero
20th March 2010, 22:02
totusi, situatia e oarecum ilara. tu acuzi jocul Barcelonei, pe un thread despre dubla lor cu Arsenal, pe cand Arsenal e echipa care are probabil filozofia de joc cea mai apropiata de a Barcei...

aici asa e

TeBat
20th March 2010, 22:08
in Spania si UTA baga vreo 50 de goluri pe sezon pe cand in Premiership situatia e cu totul alta...

Barca in Premiership s-ar clasa cam pe locul 8...

Si mie imi place Premiership dar sa nu exageram.

mariomax
20th March 2010, 22:09
aici asa e

sigur ca e.

iar eu inteleg supararea sau chiar frustrarea unui suporter al lui Chelsea dupa un meci ca cel din semifinala de CL de anul trecut. ce nu mai inteleg e cum cineva se poate lasa 'controlat' de acea suparare [frustrare] incat sa ajunga a spune ca jocul Barcelonei e plictisitor.

White Shadow
20th March 2010, 22:12
si tu esti plictisitor ma :sleep:..esti ca si Barca :sleep:

delaparis
20th March 2010, 22:14
in Spania si UTA baga vreo 50 de goluri pe sezon pe cand in Premiership situatia e cu totul alta...

...

50 de goluri poate, dar in ce divizie ? :D

Premiership ramana in opinia mea cel mai bun campionat, e adevarat, dar nu cu mult peste spanioli. Arsenal este bine clasata si "are foame" de CL deci cred ca vor face fata cu brio in fata Barcei de data asta. Evident trebuie sa nu mai comita greseli copilaresti mai ales la inceput de meci ...

mariomax
20th March 2010, 22:17
Chelsea a fost eliminata de geniul lui Mourinho :)

unde a fost geniul lui Mourinho in dubla cu Barcelona din faza grupelor? :headbang: o Barcelona care o incasa de la Rubin Kazan :rolleyes:

ce vreau sa zic nu e ca Mourinho nu e antrenor mare, el chiar e, asa nebun cum ii, insa cat de antrenor ii fi tu, jocul Barcelonei e imposibil de oprit, atunci cand chiar merge cum trebuie. daca nu crezi intreaba-l pe Ferguson :cool:

White Shadow
20th March 2010, 22:52
si cand nu merge cum trebuie atunci asistam la un meci extrem de plictisitor :sleep:

vezi...ultimul meci cu Real, meciul planetei, partida secolului, derbyul super mega senzational :sleep:

noroc ca a tras comentatorul ala ceva....si ii mergea gura ca la un nebun..ca altfel....ma lua somnul :sleep:

Catalanul
20th March 2010, 22:54
Chelsea a fost eliminata de geniul lui Mourinho :)

tot geniul lui Mourinho a facut ca Inter sa piarda 3-0 pe Camp Nou cu o Barça fara Messi si Ibra nu ? :)

White Shadow
20th March 2010, 22:56
ce ciudat e fotbalul, nu ?

Catalanul
20th March 2010, 22:58
e ciudat atunci cand nu vrei sa il intelegi, sau cand fiecare are folozofia lui de joc.

eu unul prefer sa vad pase si pase si pase, faze elaborate... decat mingi bombate de portar sau de fundasi, poate poate ii da in cap la un atacant si intra in poarta :rolleyes:

White Shadow
20th March 2010, 23:07
eu unul prefer sa vad goluri :)

si fotbal :)

si nu trageri de timp cu Malaga in min 90 :)

BlueEnergy
20th March 2010, 23:09
asa pentru cultura ta generala de homo sapiens din specia Neanderthalensis :)

Chelsea nu a fost eliminata de Inter :)

Chelsea a fost eliminata de geniul lui Mourinho :)

Mi se pare mie sau asta nu a trecut inca peste socul ca Inter i-a batut si la Milano si la Londra pe Chelsea?:happy

Daca juca Mourinho pe teren intelegeam...dar asa...aceasi echipa a Interului avea sa piarda inaintea meciului cu Chelsea in campionatul italian cu 3-1...unde era geniul lu Mourinho?....

White Shadow
20th March 2010, 23:11
prietene cu energie albastra care are la avatar un pinguin ce sta pe un nor...

la final conteaza...

atunci cand tragi linie si vezi cate trofee ai....

tu ai vazut vreo linie trasa ? :)

Lordul
21st March 2010, 00:05
in Spania si UTA baga vreo 50 de goluri pe sezon pe cand in Premiership situatia e cu totul alta...

Barca in Premiership s-ar clasa cam pe locul 8...

hai ca asta-i tare de tot :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: UTA sa bage 50 de goluri in Spania ? in Primera eventual sau cum ? prea tare faza....sa nu exageram totusi

BlueEnergy
21st March 2010, 00:40
prietene cu energie albastra care are la avatar un pinguin ce sta pe un nor...

la final conteaza...

atunci cand tragi linie si vezi cate trofee ai....

tu ai vazut vreo linie trasa ? :)

Vezi ca Palermo - Inter s-a terminat 1-1. Da stiu...geniul lui Mourinho a luat o mica vacanta..:happy

mariomax
21st March 2010, 00:43
la final conteaza...

atunci cand tragi linie si vezi cate trofee ai....

tu ai vazut vreo linie trasa ? :)

baiete, tu esti batut in cap. pai daca la final conteaza, ce le tot bagi cu joc plictisitor si pase pase pase? :headbang:
iataca dupa pase pase pase Barca a tras linie si au aparut 6 trofee intr-un singur sezon. :rosu:

mariomax
21st March 2010, 00:44
Vezi ca Palermo - Inter s-a terminat 1-1. Da stiu...geniul lui Mourinho a luat o mica vacanta..:happy

io tin si cu Inter, dar Mourinho e tot mai oparit la fata in serie A...:mda:

Anarchy1slayer
21st March 2010, 00:50
Pai da Mario , daca ai fi vazut meciul ai fi vazut ce autobaza a fost Palermo in acest meci. Ce-i drept nici Inter numai joaca bine de vreo cateva etape in Seria A , dar asta s-a datorat mai multor motive.
P.S . Mariomax ... Barcelona a batut cu 2-0 si nu cu 3-0 pe Camp Nou.

White Shadow
21st March 2010, 08:37
Vezi ca Palermo - Inter s-a terminat 1-1. Da stiu...geniul lui Mourinho a luat o mica vacanta..:happy

ce imi place mie cand toti fanii TVR Cultural isi dau cu parerea despre meciuri :lol:

si daca s-a terminat 1-1 atunci ce ?
Palermo in 15 meciuri jucate acasa are 10 victorii, 5 egaluri si 0 infrangeri...sursa ?...bet explorer...intra sa vezi ce faina grafica are acel site si ce frumos colorat e :)

Palermo e un fel de...nici nu stiu cu ce echipa sa o compar din Spania avand in vedere ca in afara de Barca si Real nu mai exista nici o echipa care sa fie neinvinsa acasa :D


baiete, tu esti batut in cap. pai daca la final conteaza, ce le tot bagi cu joc plictisitor si pase pase pase? :headbang:
iataca dupa pase pase pase Barca a tras linie si au aparut 6 trofee intr-un singur sezon.

alea 6 trofee au fost din greseala :)

eu vorbeam despre acest sezon de Champions League si despre acest sezon in general, intelegi tu ala care nu esti batut in cap ? :)...tu ala care ai capul intreg ? :)

eu vorbeam despre Mourinho :cool:

si mai vorbeam despre tinerelul ala de la Barca...despre acel antrenoras...sa vedem cand va trage linie in acest sezon...cu ce se va alege :D

tine minte "baiete" ca e usor sa ajungi sus....e mai greu sa te mentii acolo.....si Guardiola e fragil rau de tot....e ca si un ou....nu se va mentine acolo...daca Barca va mai juca si in acest sezon inca o finala de Champions League atunci pot sa zic ca am gresit...dar chestia e...ca eu de obicei nu gresesc.

uite...de exemplu Ferguson..este un antrenor bun deoarece a reusit sa se mentina acolo sus...2 finale consecutive de Champions League...

si Mourinho o va duce pe Inter in finala Champions League pentru prima data dupa 38 de ani.

ce sunt acele 6 trofee pe langa aceasta performanta a lui Ferguson sau pe langa ce va urma sa realizeze Mourinho la Inter ?

e ca si cum ai compara un div x ( Guardiola ) cu un dvd ( Ferguson ) sau cu un blu ray ( Mourinho ).

eu vreau sa comparam antrenorii, nu echipele...pe Barcelona si daca o antreneaza nenea Ion din satul Covasant...tot asa joaca...pase, pase...trofee castigate...si din astea.....CHAMPIONS LEAGUE conteaza...si nu campionatul vostru unde an de an va bateti cu Real pentru titlu...si castigati cupe ale Spaniei invingand echipe gen Castellon......

Patriots
21st March 2010, 09:56
Shadow , se pare ca frustrarea eliminarii de anul trecut se mentine la fanii lui Chelski. Eu zic sa treci peste ea , ca devii penibil cu afirmatii de genul "alea 6 trofee au fost din greseala" . Cat despre Mourinho , se pare ca ai un crush on him, dar totusi mai are pana sa spui ca e mai bun ca Ferguson. Tu continua sa il venerezi pe marele Jose, dar ai grija sa nu fii prea dezamagit cand "geniul" nu va reusi sa castige UCL.

White Shadow
21st March 2010, 10:11
nu are nici o legatura una cu alta....

eu nu traiesc din trecut :)...ca si altii :)

mariomax
21st March 2010, 11:06
Shadow , se pare ca frustrarea eliminarii de anul trecut se mentine la fanii lui Chelski. Eu zic sa treci peste ea , ca devii penibil cu afirmatii de genul "alea 6 trofee au fost din greseala" . Cat despre Mourinho , se pare ca ai un crush on him, dar totusi mai are pana sa spui ca e mai bun ca Ferguson. Tu continua sa il venerezi pe marele Jose, dar ai grija sa nu fii prea dezamagit cand "geniul" nu va reusi sa castige UCL.

hahaha, cu cat citesc mai mult ineptiile lui blu ray fan cu atat sunt mai convins ca e cu capu' baiatu'. rip.

White Shadow
21st March 2010, 11:10
bine ca esti tu sanatos :happy

Sir. Eko
21st March 2010, 11:15
De meciul Arsenal-Barcelona nu mai zice nimeni nimic ? :D

White Shadow
21st March 2010, 11:16
ii rupeti ma :ok:

voi nu ratati asa cum au facut astia de la Stuttgart in prima repriza de acasa...cand trebuia sa fie vreo 4-0 la pauza...

Sir. Eko
21st March 2010, 11:27
ii rupeti ma :ok:


Asta ii just.

dani.barcelona
21st March 2010, 12:37
"tine minte "baiete" ca e usor sa ajungi sus....e mai greu sa te mentii acolo.....si Guardiola e fragil rau de tot....e ca si un ou....nu se va mentine acolo...daca Barca va mai juca si in acest sezon inca o finala de Champions League atunci pot sa zic ca am gresit...dar chestia e...ca eu de obicei nu gresesc."

:happy:happy bai, tu ala care nu.ti place sa traiesti in trecut, vad ca tare.ti mai place sa traiesti in viitor sa vezi oua si ale chestii. eu zic sa te intorci inapoi in prezent si sa te culci ca esti obosit rau:groggy:.

Vladut87
21st March 2010, 13:22
Importanta e victoria. Daca ii rupem sau nu asta e partea a doua.

Sir. Eko
21st March 2010, 13:31
Importanta e victoria. Daca ii rupem sau nu asta e partea a doua.

Exact :ok: .3-0 la general e ok.

Iaco
21st March 2010, 13:51
V-ati miscat bine ieri cu West Ham...daca i-ati batut pe astia...cu Barca ar trebui sa fluierati:D:D

Tazz
21st March 2010, 14:16
De meciul Arsenal-Barcelona nu mai zice nimeni nimic ? :D

Nu e nimic de zis. Victoria pe Emirates si egal in deplasare.... si gata :D

Roddicted
21st March 2010, 19:53
Barca nu are adversar nici anul asta.Calificare usoara

White Shadow
21st March 2010, 20:21
vezi ma ca astia nu joaca tenis :happy

relansat
21st March 2010, 20:43
ce meciuri misto o sa fie. sper sa vad minim 5-6 goluri in ambele manse.

Sir. Eko
21st March 2010, 20:58
ce meciuri misto o sa fie. sper sa vad minim 5-6 goluri in ambele manse.

6 nu stiu daca le dam,dar 3-4 da...

Roddicted
21st March 2010, 23:08
vezi ma ca astia nu joaca tenis :happy

e adanca rana pe care o ai

Anarchy1slayer
22nd March 2010, 01:45
Shadow , exagerezi totusi. Intr-adevar ai si tu dreptatea ta ca e fain sa vezi si un antrenor care are o tactica desavarsita cum este Mourinho. Se stie ca el este adeptul fotbalului tacticizat si nu al spectacolului cum este cel practicat de Barcelona , Arsenal. Dar totusi sa dam Cezarului ce e al Cezarului. Barcelona a jucat foarte bine anul trecut si efectiv nu a avut adversari. Nu stiu cum sa-ti spun dar majoritatea celor care vizioneaza fotbal vizioneaza sa vada si spectacol si nu tactica care tine 90 de minute. Cat despre Guardiola , e un antrenor bun dar e mai mult un antrenor care lucreaza la moralul echipei si stie sa-si mentina echipa intr-un moral bun. Barcelona are totusi jucatori foarte buni si probabil din cauza asta a si reusit sa castige trofeele pe care le-a castigat. Au jucatori tehnici , cu o viteza in plus fata de alti jucatori si asta a fost reteta succesului anul trecut. Nu spun acum ca nu are si el meritul sau , dar parerea mea e ca sunt totusi antrenori la ora actuala care sunt mai sus decat el.

White Shadow
22nd March 2010, 08:32
Anarchy1slayer's...Mourinho o va duce pe Inter pana in finala Champions League...vei vedea...dupa 38 de ani veti juca si voi o finala de Champions League...

si atunci pentru fanii lui Inter nu va mai conta cine e mai bun decat Mourinho....deoarece pentru ei Mourinho va ajunge din start numarul 1...

si dupa aia se va duce la Real...ca sa mai castige si amaratii aia niste trofee...

tot stiu ma :happy

White Shadow
22nd March 2010, 09:06
6 nu stiu daca le dam,dar 3-4 da...

fara Messi out...e posibil sa o luati :)
http://megasport.ro/spania-primera-division/video-primera-division-zaragoza-fc-barcelona-2-4.html

dumboss_yo
22nd March 2010, 12:23
Barcelona va trece foarte greu de Arsenal, dar sunt pregatit si pentru o surpriza. Mi se pare cel mai interesant sfert de finala.

mariomax
22nd March 2010, 15:23
si dupa aia se va duce la Real...ca sa mai castige si amaratii aia niste trofee...

tot stiu ma :happy

si dupa aia vine la Steaua ca sa mai castige si ea un titlu dupa 15 ani de seceta. ei ca asta n-ai mai stiut-o. vai de capu' tau!

app, la pase pase pase te-ai uitat aseara? ca ziceai ca tie iti plac golurile :lol:

White Shadow
22nd March 2010, 17:58
totusi...despre Arsenal vs Barcelona mai vorbesti si tu ? :sleep:

dca nu...atunci schimbam numele threadului........White Shadow vs Barcelona.

m-am uitat aseara...si am vazut un singur jucator pe tot terenul...exact cum am mai zis....: Messi

stalpul de telegraf a marcat si el un gol din penalty in ultimile minute :sleep:....asa puternic s-a simtit dupa aia...zici ca cine stie ce a realizat :lol:...

se vedea pe fatza lui ce incantat a fost de reusita :lol:

dani.barcelona
22nd March 2010, 18:31
si dupa aia vine la Steaua ca sa mai castige si ea un titlu dupa 15 ani de seceta. ei ca asta n-ai mai stiut-o. vai de capu' tau!

app, la pase pase pase te-ai uitat aseara? ca ziceai ca tie iti plac golurile :lol:

lasa.l, e o cauza pierduta. nici el nu crede ce spune;).

White Shadow
22nd March 2010, 18:35
voi sunteti frati ? :happy

mariomax
22nd March 2010, 19:09
pai si Inter are un singur jucator. Mourinho...:lol:

messi19
22nd March 2010, 20:05
totusi...despre Arsenal vs Barcelona mai vorbesti si tu ? :sleep:

dca nu...atunci schimbam numele threadului........White Shadow vs Barcelona.

m-am uitat aseara...si am vazut un singur jucator pe tot terenul...exact cum am mai zis....: Messi

stalpul de telegraf a marcat si el un gol din penalty in ultimile minute :sleep:....asa puternic s-a simtit dupa aia...zici ca cine stie ce a realizat :lol:...

se vedea pe fatza lui ce incantat a fost de reusita :lol:

tu stateai cu ochii proptiti in blocul vecin sau unde ai vazut incantare pe fata lui???:rosu: sau ca se simtea puternic...:rosu::rosu::rosu:

buna aia cu mourinho singurul jucator mario.

white shadow... tu ce tot discuti pe aici??? du-te si tu si discuta la meciul cu chlesi:ok:

White Shadow
22nd March 2010, 20:26
tu nu ai vazut ca vorbea singur dupa ce a marcat ?....

nu stiu ce echipa e aia : "chlesi" :)

dani.barcelona
22nd March 2010, 20:28
voi sunteti frati ? :happy

ce glume de ***** ai in tine:sleep:, asta ca sa parafrazez niste cantareti de pe la noi.

messi19
22nd March 2010, 20:31
si din cauza ca vorbea singur ai inteles tu ca se credea grozav??? si ca ar fi considerat ca a facut nu stiu ce??

cred ca de asta nu ii gaseam la sferturi

White Shadow
22nd March 2010, 20:39
ce glume de ***** ai in tine:sleep:, asta ca sa parafrazez niste cantareti de pe la noi.

aaaaaaa...aia nu a fost o gluma....a fost o intrebare :D



si din cauza ca vorbea singur ai inteles tu ca se credea grozav??? si ca ar fi considerat ca a facut nu stiu ce??

si tu ce ai inteles din faptul ca vorbea singur ?

ce jucator ai mai vazut tu sa vorbeasca singur dupa ce marcheaza din penalty ?

dar nu despre asta e vorba...este vorba ca Ibra este in plop si plopul este in aer....acum incearca sa-si castige increderea in fortele proprii...si cel mai bun moment sa faci acest lucru este atunci cand marchezi un gol...la nu stiu cate etape...

si mai este vorba despre faptul ca Ibra nu reprezinta un pericol pentru Arsenal...

Vladut87
22nd March 2010, 21:11
Zau asa da-ti mana si impacati-va. Nu va mai certati. Sau daca nu vreti asa ignorati-va unul pe altul.:no::(

mariomax
22nd March 2010, 21:26
si mai este vorba despre faptul ca Ibra nu reprezinta un pericol pentru Arsenal...

tare imi e ca la tine se va potrivi proverbul ala 'gura bate curu'...vorbesti mult si fara rost si s-ar putea, orice e posibil, ca Ibra sa o bage si nu o data...

cat despre gestul suedezului de dupa gol, el l-am vazut ca unul de descatusare. omul este intr-o perioada slaba, e clar, cum orice jucator mare are. problema la el e ca nu se prea leaga in jocul Barcei, dar din sezonul viitor altfel vor sta lucrurile.

White Shadow
22nd March 2010, 23:02
eu nu vorbesc mult si fara rost...

eu aici....scriu :sleep:

Ibra este intr-o perioada slaba de cand a venit la Barca....

chiar ma gandesc ce ar face un Rooney la Barca :shocked:

e socant ca sunt bani....multi...dar nu sunt cheltuiti cu cap...

mariomax
22nd March 2010, 23:23
Ibra este intr-o perioada slaba de cand a venit la Barca....

nimic mai fals. in tur, la inceput, dadea gol dupa gol.

retine: are in acest campionat 13 goluri marcate, cu 2 mai putin decat ronaldo.

Gooner
23rd March 2010, 00:24
Ronaldo e unitate de masura?

BlueEnergy
23rd March 2010, 02:08
Ma bucura entuziasmul fanilor lui Arsenal..."le dam 3-4 in tur"...bun...sper sa aveti acelasi optimism si dupa meci:D

Iaco
23rd March 2010, 07:13
Tu presupun ca iti dai seama ca se glumeste:P

adi_sampon
23rd March 2010, 10:50
nici nu conteaza parca cine se califica
sunt cele mai frumoase echipe ca stil d ejoc din CHL la ora actuala
vreau doar spectacol si parca pe arsenal totusi sa faca si ei ceva ca prea e seceta

dumboss_yo
23rd March 2010, 11:53
nici nu conteaza parca cine se califica
sunt cele mai frumoase echipe ca stil d ejoc din CHL la ora actuala
vreau doar spectacol si parca pe arsenal totusi sa faca si ei ceva ca prea e seceta

Eu vreau ca echipa care merge mai departe din aceasta dubla sa castige trofeul. Parca as inclina putin spre Arsenal, ca Barca l-a mai luat, o data chiar din mainile "tunarilor" :P.

vali79
23rd March 2010, 15:44
2 din echipele mele preferate... si legat de meciuri tari am gasit ceva ce suna foarte bine pe www.fotbaladevarat.ro si ma bate gandul sa ma inscriu. Ce parere aveti ca nu stiu ce sa fac?

P1ka
23rd March 2010, 16:10
eu nu vorbesc mult si fara rost...

eu aici....scriu :sleep:

Ibra este intr-o perioada slaba de cand a venit la Barca....

chiar ma gandesc ce ar face un Rooney la Barca :shocked:

e socant ca sunt bani....multi...dar nu sunt cheltuiti cu cap...

E nu.. Realu ce a facut a luat toate vedete si pierde in Optimi...? ... Barca va trece de Arsenal.

vick19
23rd March 2010, 20:27
Arsenal are puterea sa elimine pe Barca. Setea de revansa este mare:D . Admir si Barca...dar sper pt Arsenal :X . Hai baieti ca se poate!

vick19
23rd March 2010, 20:47
Nu stiu daca ati observat ca Arsenal joaca bine si fara Fabregas. Nu stiu ce ar putea sa faca Barca fara Messi. Nimic de zis..talentat omu`...dar echipa fara el e zero. Barca nu mai e aceeasi echipa mare din 2006. Sper sa o ia pe urmele lui Chelsea sezonul asta in Champions League.:D

mariomax
23rd March 2010, 21:11
Nu stiu daca ati observat ca Arsenal joaca bine si fara Fabregas. Nu stiu ce ar putea sa faca Barca fara Messi. Nimic de zis..talentat omu`...dar echipa fara el e zero. Barca nu mai e aceeasi echipa mare din 2006. Sper sa o ia pe urmele lui Chelsea sezonul asta in Champions League.:D

sa zici ca Barca fara Messi e zero e o prostie.
apoi daca o ia pe urmele lui Chelsea, inseamna ca o elimina pe Arsenal dar e scoasa de Inter. insa mai degraba o scoate Arsenal, decat Inter pe Barca.

Andrei_23
23rd March 2010, 23:14
Nu stiu daca ati observat ca Arsenal joaca bine si fara Fabregas. Nu stiu ce ar putea sa faca Barca fara Messi. Nimic de zis..talentat omu`...dar echipa fara el e zero. Barca nu mai e aceeasi echipa mare din 2006. Sper sa o ia pe urmele lui Chelsea sezonul asta in Champions League.:D

Steaua cu Banel intr-o forma de zile mari ii bate pe Camp Nou la scor daca nu e Messi pe teren...:sleep:

Este o discutie inutila si prosteasca...Messi este cel mai bun la ora actuala, este normal sa influenteze jocul echipei la care se afla. Dar e o idiotenie sa zici ca Barca e zero fara Messi.

miril
24th March 2010, 16:50
De acord cu cele spuse de Andrei. Si baieti, atentie la limbaj!

BlueEnergy
24th March 2010, 20:53
Intr-adevar Messi influenteaza jocul Barcelonei dar nu cred ca Barcelona ar fi zero fara el pe teren.

Si ca vorbim de Messi rad de unul singur cand vad videoul asta

http://www.youtube.com/watch?v=fdHZjEc3lm4

Vladut87
24th March 2010, 21:16
Intr-adevar Messi influenteaza jocul Barcelonei dar nu cred ca Barcelona ar fi zero fara el pe teren.

Si ca vorbim de Messi rad de unul singur cand vad videoul asta

http://www.youtube.com/watch?v=fdHZjEc3lm4

Mama ce clip:lol::lol::happy:happy

Sir. Eko
29th March 2010, 21:22
Iniesta nu joaca miercuri :) .

Catalanul
29th March 2010, 21:25
Fabregas joaca ? Am inteles ca era un pic preocupat dupa meciul de sambata.

Intr-adevar Iniesta nu va juca miercuri, si nu se stie daca ajunge pentru meciul din retur. Oricum, sezonul asta nu joaca asa de bine ca si cel de anul trecut; chiar si asa insa este o pierdere destul de importanta. Keita, Busquets sau Touré ii vor lua locul.

TeBat
29th March 2010, 21:34
Iniesta este/a fost fan Real Madrid?

Sir. Eko
29th March 2010, 21:35
De Fabregas inca nu am auzit nimic,no news is good news :D .Cred ca va juca.

Catalanul
29th March 2010, 21:53
Iniesta este/a fost fan Real Madrid?

de unde ai scos-o pe asta ? :D

cand era mic, avea in jur de 11-12 ani, era la un turneu infantil de fotbal si i-a fost luat un interviu in care l-au intrebat unde i-ar placea sa joace, real madrid sau barcelona; a spus ca oricare din ele,ambele sunt cluburi mari etc... doar ca l-au "obligat" sa raspunda concret si a zis real madrid.

culmea, chiar dupa acel turneu, a ajuns la FC Barcelona, la varsta de 12 ani :) acum este unul din cei mai iubiti jucatori la Barça (mai ales dupa golul cu chelsea :D) se simte catalan chair daca e din Albacete.

Sir. Eko
29th March 2010, 21:58
Cum l-au obligat?

Catalanul
29th March 2010, 22:02
pai i-au zis sa dea un raspuns concret, am pus "obligat" intre ghilimele :D sa nu crezi ca l-au obligat sa spuna real madrid sau ceva de genul asta

TeBat
29th March 2010, 22:43
de unde ai scos-o pe asta ? :D

cand era mic, avea in jur de 11-12 ani, era la un turneu infantil de fotbal si i-a fost luat un interviu in care l-au intrebat unde i-ar placea sa joace, real madrid sau barcelona; a spus ca oricare din ele,ambele sunt cluburi mari etc... doar ca l-au "obligat" sa raspunda concret si a zis real madrid.

culmea, chiar dupa acel turneu, a ajuns la FC Barcelona, la varsta de 12 ani :) acum este unul din cei mai iubiti jucatori la Barça (mai ales dupa golul cu chelsea :D) se simte catalan chair daca e din Albacete.

Aha. :D

Fanfoot
29th March 2010, 23:28
de unde ai scos-o pe asta ? :D

cand era mic, avea in jur de 11-12 ani, era la un turneu infantil de fotbal si i-a fost luat un interviu in care l-au intrebat unde i-ar placea sa joace, real madrid sau barcelona; a spus ca oricare din ele,ambele sunt cluburi mari etc... doar ca l-au "obligat" sa raspunda concret si a zis real madrid.

culmea, chiar dupa acel turneu, a ajuns la FC Barcelona, la varsta de 12 ani :) acum este unul din cei mai iubiti jucatori la Barça (mai ales dupa golul cu chelsea :D) se simte catalan chair daca e din Albacete.
Deci intr-un cuvant este fan real madrid :)

Catalanul
29th March 2010, 23:37
intr-adevar, de asta a refuzat o oferta de la florentino perez de a semna pentru real madrid vara trecuta :)

Sir. Eko
30th March 2010, 10:19
Fabregas fighting for place against Barca
Captain not ruled out for Wednesday night as treatment goes on.


Sper sa joace,fara el nu stiu cum va fi :) .

White Shadow
30th March 2010, 21:38
Eko..se apropie partida....ai emotii ?

Sir. Eko
31st March 2010, 10:29
Eko..se apropie partida....ai emotii ?

Inca nu...mai diseara o sa am :) .

Andrei_23
31st March 2010, 10:43
Sper sa joace Fabregas...daca joaca el, Arsenal nu pierde (pronosticul meu :D)

Sir. Eko
31st March 2010, 11:38
Sper sa joace Fabregas...daca joaca el, Arsenal nu pierde (pronosticul meu :D)

Cel mai probabil joaca :D .Asa greu o sa treaca timpu azi...

Catalanul
31st March 2010, 16:22
Ieri Wenger a zis ca Fabregas are in jur de 40% sanse sa joace azi.

Sa vedem deseare ce si cum, si-asa, cu Porto v-ati descurcat destul de bine fara el :)

Sir. Eko
31st March 2010, 16:42
Joaca Fabregas.

Nu stiu de ce dar simt ca azi Diaby va face un meci mare,joaca din ce in ce mai bine,devine usor o bestie gen Vieira , acum are sansa sa isi arate valoarea si in CL :
(sau dupa ce am scris asta....se intoarce totul contra mea...bat in lemn)
DpWDhpljfl4

Sper insa ca toti sa fie pregatiti si sa dea ce au mai bun.Arshavin iubeste genu asta de meci mare...poate poate :) .


http://img163.imageshack.us/img163/2121/4968f62a13cef8e0192155d.png (http://img163.imageshack.us/i/4968f62a13cef8e0192155d.png/)

Echipele probabile pentru diseara,o singura chestie se poate schimba la noi,joaca sau nu Gallas,Wenger va lua o decizie astazi.

Urmuz
31st March 2010, 17:39
meci frumos, cu goluri multe

BlueEnergy
31st March 2010, 18:24
Oricum...ceva statistic "Arsene Wenger nu a reusit niciodata sa castige in fata Barcelonei si are in palmares contra echipei blaugrana doar o remiza in cinci meciuri".:)

Arsenal si Barcelona s-au intalnit pana acum de trei ori. Barcelona a castigat doua meciuri, inclusiv finala Ligii Campionilor de la Paris in 2006, in timp ce un meci s-a incheiat la egalitate. Un singur meci intre cele doua echipa a avut loc pe terenul lui Arsenal. S-a intamplat in faza grupelor Ligii Campionilor 1999-2000 pe Wembley, unde catalanii s-au impus cu scorul de 4-2.

Pe mine ma multumeste si un egal asta-seara.:)

Roddicted
31st March 2010, 18:26
daca castigam pe Emirates e gata calificarea.La Barcelona, Arsenal e mancata :drak:

Gooner
31st March 2010, 19:07
In voting stam bine, suntem la doar doua voturi de Barca :D

mariomax
31st March 2010, 19:16
cred ca faza cu fabregas e doar o galusca si va juca.

ca sa emita pretentii la calificare, Arsenal trebuie sa bata cu 2-0 sau 3-1, ceea ce in momentul asta mi se pare cam imposibil. dar mai stii...

mariomax
31st March 2010, 19:17
In voting stam bine, suntem la doar doua voturi de Barca :D

iti dai seama ca frustratii de serviciu au votat in bloc Arsenal...:rolleyes:

White Shadow
31st March 2010, 19:19
eu am votat Arsenal deoarece ....face parte din campionatul pe care eu il respect cel mai mult.

pentru mine exista Premiership si restul.

Gooner
31st March 2010, 19:33
iti dai seama ca frustratii de serviciu au votat in bloc Arsenal...:rolleyes:

de ce nu si invers?

mariomax
31st March 2010, 19:49
de ce nu si invers?

ei acuma si tu. ma refeream la fanii merengues :lol:

dani.barcelona
31st March 2010, 20:10
eu am votat Arsenal deoarece ....face parte din campionatul pe care eu il respect cel mai mult.

pentru mine exista Premiership si restul.

crezi ca ne intereseaza pe noi ce exista pentru tine:sleep:? spune si tu ceva despre meciul asta daca ai de spus, gargara ieftina las.o pe mai tarziu:rosu:.

White Shadow
31st March 2010, 20:15
:happy ce rau e asta micu...

dani.barcelona
31st March 2010, 20:19
asta micu' isi priveste echipa jucand in seara asta in CL, voi astia fanii lui celsi la ce va uitati? la "din dragoste"?

White Shadow
31st March 2010, 20:29
eu ma uit tot la meci :cool:

te vad cam agitat....presimti ca se va intampla ceva nasol ? :D

dani.barcelona
31st March 2010, 20:34
o sa ma uit chiar lejer:D. dupa ce castigi 6 trofee in sezonul precedent chiar te simti relaxat pentru 2-3 sezoane de acum incolo:cool:.
ceva nasol chiar nu are ce sa se intample, doar joaca echipele care practica cel mai frumos fotbal.
mario, pune te rog aici poza aia de pe thread.ul alora de la madrid. e criminala poza :)))))

Sir. Eko
31st March 2010, 20:37
Nu va certati,va rog :).

Abia astept meciul ....cine e arbitru?Sper sa nu avem probleme de genu.

dani.barcelona
31st March 2010, 20:43
cred ca e busacca la centru.

mariomax
31st March 2010, 20:57
mario, pune te rog aici poza aia de pe thread.ul alora de la madrid. e criminala poza :)))))

iaca: :evil:

http://www.elmundodeportivo.es/gif/20100331/e__archivo_graphic_10_1_2_20100331_YKAP31.eps.jpg

dani.barcelona
31st March 2010, 21:22
ms....prea tare caricatura :happy
cam asta au facut astia de la madrid in ultimele luni, pe cand noi vorbim/citim de fotbal ei isi pun "vedeta" mereu pe prima pagina si o saruta mai ceva ca pe o icoana.:lol:

BlueEnergy
31st March 2010, 21:34
Prea tare caricatura!:D

YoNuTzz
31st March 2010, 21:43
trebuie sa castige arsenal diseara :D

Vladut87
31st March 2010, 21:48
Super-tare caricatura.:happy:lol:

Sir. Eko
31st March 2010, 21:56
Joaca si Cesc si Gallas.

Avem la dispozitie cel mai bun mijloc: Diaby-Song-Fabregas :ok: .

White Shadow
31st March 2010, 22:09
important e sa nu primiti gol :ok:

mariomax
31st March 2010, 22:26
Prea tare caricatura!:D

orice caricatura cu real e tare :evil:

da sa trecem la meci :yeah:

speram sa avem un meci fain, oricum calificarea se decide pe nou camp.

TeBat
31st March 2010, 22:35
Hai tunarilor! Spalati rusinea. :D

Roddicted
31st March 2010, 22:39
Joaca si Cesc si Gallas.

Avem la dispozitie cel mai bun mijloc: Diaby-Song-Fabregas :ok: .

pe langa al Barcei sunteti muci :evil:
Daca nu joaca echipa bine, nu e nicio problema, il avem pe Messi :D

tu26dor
31st March 2010, 22:46
oricat de mult mi-ar place Arsenal, Se califica Barca. Pentru ca il au pe Messi:yes:

Xaviesta
31st March 2010, 22:48
Bate Barca sau fac egal:ok: o sa fie un super meci:D. trebuie sa inceapa:ok:

Roddicted
31st March 2010, 22:51
deja va calareste Barca :ok:

mariomax
31st March 2010, 22:53
hahaha, cei de la Barca daca ar juca mai atenti ar face scor...

tu26dor
31st March 2010, 22:59
cat mai rateaza Barca oare? fenomenale ratari... mare portar:D

Roddicted
31st March 2010, 22:59
ba ce asediu :happy

mariomax
31st March 2010, 23:00
vai sa mor io. o sa mor de inima.

BlueEnergy
31st March 2010, 23:00
Doamne cat rateaza Barcelona.

White Shadow
31st March 2010, 23:00
asa ratari mai vad doar la UTA vs Fortuna Covaci :happy

trezirea ma....

tu26dor
31st March 2010, 23:01
mai are putere Arsenal sa iasa de acolo? nu pana ia primul gol cel putin...

TeBat
31st March 2010, 23:03
E prea buna Barca. Probabil e mai buna si decat Manchester.

tu26dor
31st March 2010, 23:04
sper ca o sa vedem in finala care sunt mai bune.

Roddicted
31st March 2010, 23:05
E prea buna Barca. Probabil e mai buna si decat Manchester.

V-a batut anul trecut cand il aveati si pe Ronaldo, daramite acum :sleep:

tu26dor
31st March 2010, 23:09
englezii dau semne de viata... poate incepem sa vedem fotbal la ambele porti :D

TeBat
31st March 2010, 23:09
Stai sa treaca intai de Arsenal. ;) Jucam mai bine fara Ronaldo. Aseara a fost o eroare de calcul a lui Fergie.

YoNuTzz
31st March 2010, 23:12
almunia :D

BlueEnergy
31st March 2010, 23:13
A fost penalty ptr Barca la intrarea lui Messi

White Shadow
31st March 2010, 23:14
asa vorbiti ma zici ca sunt seminfinale astea

stati frate sa treceti de Mourinho prima data :cool:

a iesit Arshavin :(

mariomax
31st March 2010, 23:14
A fost penalty ptr Barca la intrarea lui Messi

penalty cam clar...

White Shadow
31st March 2010, 23:18
nu a fost nimic.

Roddicted
31st March 2010, 23:18
de le tine nu ne asteptam la pareri obiective

BlueEnergy
31st March 2010, 23:19
White shadow...tu scrii doar ca sa adunuri posturi...si atat! S-a vazut clar si la reluare ca fundasul lui Arsenal da peste piciorul lui Messi si nici nu atinge mingea

mariomax
31st March 2010, 23:20
70 % 30 loool

tu26dor
31st March 2010, 23:22
ce ocazie a englezilor...mama

Roddicted
31st March 2010, 23:22
a fost offside

tu26dor
31st March 2010, 23:24
am vazut. multumesc. insa a ratat cu ambele picioare daca pot spune asa hi hi

Lordul
31st March 2010, 23:25
mingea parca nu vrea sa intre in poarta

Arshavin s-a accidentat , Galas s-a accidentat

Roddicted
31st March 2010, 23:26
a cazut si Gallas

tu26dor
31st March 2010, 23:27
cad pe capete... daca ar pica si goluri...

White Shadow
31st March 2010, 23:28
White shadow...tu scrii doar ca sa adunuri posturi...si atat! S-a vazut clar si la reluare ca fundasul lui Arsenal da peste piciorul lui Messi si nici nu atinge mingea

voi astia care comentati in legatura cu acel penalty neacordat scrieti doar ca sa adunati posturi...

ce mai conteaza daca a fost sau nu a fost ?

a iesit si Gallas :(

Roddicted
31st March 2010, 23:29
ce orgasm au ratatii aia de comentatori la fiecare actiune a lui Arsenal
Apropo, cum ii zice boului care zice Xavi Alonso?

White Shadow
31st March 2010, 23:29
Fabregas va lipsi in meciul retur :(

ce naiba tot faceti ma ?

YoNuTzz
31st March 2010, 23:31
fabregas OUT pe nou camp...

mariomax
31st March 2010, 23:31
cine pana mea l-a pus sa intre ca prostu'...

White Shadow
31st March 2010, 23:32
cine pana mea l-a pus sa intre ca prostu'...

e tensiunea mare :(

0-0 la pauza....

BlueEnergy
31st March 2010, 23:32
voi astia care comentati in legatura cu acel penalty neacordat scrieti doar ca sa adunati posturi...

ce mai conteaza daca a fost sau nu a fost ?

a iesit si Gallas :(

Ia uitate de cand sunt eu pe forum si cate posturi am....de cand esti tu si cate posturi ai tu...crezi ca scriu doar sa ma aflu in vorba? O prima repriza dominata la inceput clar de Barcelona insa pe final meciul s-a echilibrat.

tu26dor
31st March 2010, 23:33
antrenant meciul pana acum. cred ca Almunia e de departe omul primei reprize.

White Shadow
31st March 2010, 23:33
Ia uitate de cand sunt eu pe forum si cate posturi am....de cand esti tu si cate posturi ai tu...crezi ca scriu doar sa ma aflu in vorba? O prima repriza dominata la inceput clar de Barcelona insa pe final meciul s-a echilibrat.

era vorba despre posturile de pe acest thread in legatura cu acel penalty :sleep:

off doamne...chiar trebuie sa va desenez ?

BlueEnergy
31st March 2010, 23:38
Eu sper sa-l scoata pe Ibrahimovic. Chiar e pe langa!

Sir. Eko
31st March 2010, 23:39
cine pana mea l-a pus sa intre ca prostu'...

Nu trebuia nici fault,sa nu vorbim de galben,dar ma rog ,nu suntem in insula...

Nasri trebuie sa suteze ,nu merg centrarile la noi,nu au mers niciodata.

A intrat Denilson :headbang:

Cum naiba e 0-0 la pauza? :D ...
Almunia:ok: (unde naiba ai fost sambata?)

mariomax
31st March 2010, 23:42
mai eko, esti total pe langa, dar ce sa faci, tre sa le dregi si tu cat poti...

Catalanul
31st March 2010, 23:43
Nu trebuia nici fault,sa nu vorbim de galben,dar ma rog ,nu suntem in insula...


a fost fault destul de clar de galben, nici macar fabregas nu a protestat, si-a recunoscut greseala... i-ar fi placut foarte mult sa joace pe Camp Nou, dar mai are de asteptat pana la vara :D

incredibil cat am ratat in primul sfert de ora :(

Sir. Eko
31st March 2010, 23:45
mai eko, esti total pe langa, dar ce sa faci, tre sa le dregi si tu cat poti...

Si totusi ,tu esti ala nervos...ii prost pentru ca a intrat in alunecare?:happy .A fost din spate,adevarat,dar a luat mingea.



A tata Almunia aici erai :D .

Sorin Blaj
31st March 2010, 23:48
A fost penalty ptr Barca la intrarea lui Messi

Penalty n-a fost, pentru ca arbitrul a fost chior, in schimb a fost fault clar. :)


Intre timp, Ibra a fost pe faza, iar Almunia pe langa. 1-0 Barca. :ok:

tu26dor
31st March 2010, 23:48
gol barca...

BlueEnergy
31st March 2010, 23:49
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooool!!!!!

Sir. Eko
31st March 2010, 23:50
Will the real Almunia please stand up!

Jens e in tribuna ...eh...

mariomax
31st March 2010, 23:50
in sfarsit

tu26dor
31st March 2010, 23:50
si tocmai ce l-am laudat pe Almunia la pauza... :(

YoNuTzz
31st March 2010, 23:51
0-1...nu ii vad prea bine pe arsenal...

Lordul
31st March 2010, 23:51
s-a facut dreptate la cum a evoluat jocul in prima repriza ......

superb golul lui Ibrahimovic

tu26dor
31st March 2010, 23:51
Eu sper sa-l scoata pe Ibrahimovic. Chiar e pe langa!

uite ca a avvut bafta si a inscris la prima faza din a doua repriza.

BlueEnergy
31st March 2010, 23:53
Bine ca nu l-a scos:D

Roddicted
31st March 2010, 23:53
3-0 le dam

Lordul
31st March 2010, 23:55
ce parada are Victor Valdes SENZATIONAL SENZATIONAL

Sorin Blaj
31st March 2010, 23:56
Valdes, portar de clasa. :ok:

tu26dor
31st March 2010, 23:56
mare ocazie pt arsenal... nu stiu cand mai prind asa sansa.

Roddicted
31st March 2010, 23:57
Valdes, portar de clasa. :ok:

in ciuda gafelor pe care le mai face si a criticilor unora, Valdes e un portar de valoare, are niste reflexe fantastice

Lordul
1st April 2010, 00:01
2-0 Zlatan Ibrahimovic-super gol

Roddicted
1st April 2010, 00:01
el e IBRACADABRA

YoNuTzz
1st April 2010, 00:01
s-a terminat !

Sorin Blaj
1st April 2010, 00:01
E clar, e meciul lui Ibra.

BlueEnergy
1st April 2010, 00:02
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!

tu26dor
1st April 2010, 00:02
Bine ca nu l-a scos:D

da da... mai ales ca l-a impuscat si pe al doilea.
S-a cam terminat cu emotiile in ambele manse zic eu:D

mariomax
1st April 2010, 00:02
si-a revenit si asta dupa ce m-a bagat destul in boale.
superba pasa lui xavi.

Sir. Eko
1st April 2010, 00:04
Sa intre Henry.

newcool
1st April 2010, 00:05
Nu ma omor dupa Barca, dimpotriva...:o:
Insa trebuie sa recunosc ca la ora asta sunt cei mai buni..:ok:
Bine, nici adversarul nu e cel potrivit sa-i opreasca.Arsenal nu stie sa se apere.N-a stiut-o niciodata in era Wenger.Iar cu o echipa ca Barcelona e curata sinucidere sa nu stii sa inchizi jocul.

Sorin Blaj
1st April 2010, 00:06
Eu sper sa-l scoata pe Ibrahimovic. Chiar e pe langa!

Acum vreo cateva zile scriam:


Sa nu te mire daca suedezul va fi salvatorul la un moment dat.

Nu ma asteptam insa sa se adevereasca atat de repede, mai ales ca a fost decisiv si in ultimul meci din campionat. :ok:

iulian_1976
1st April 2010, 00:06
O a doua repriza buna pentru Barça.
...in piciorul lui Bendtner a stat prima repriza:o:

Lordul
1st April 2010, 00:09
oricum a fost off-side atunci la Bendtner

Sir. Eko
1st April 2010, 00:09
Asa,il scoate pe Sagna nu pe Nasri...eram pregatit sa fac crize.

newcool
1st April 2010, 00:09
Eu sper sa-l scoata pe Ibrahimovic. Chiar e pe langa!

Cea mai tare postare:ok:
:cry::cry::cry:

Sir. Eko
1st April 2010, 00:11
Bun Theo.

Lordul
1st April 2010, 00:11
2-1 Theo Walcott

YoNuTzz
1st April 2010, 00:12
hai cu 2-2-u :D

tu26dor
1st April 2010, 00:13
o da... Walcott... bravos. il asteptam de mult pe tipul asta. 2-1 acum. au inviat englezii. hi hi

newcool
1st April 2010, 00:16
o da... Walcott... bravos. il asteptam de mult pe tipul asta. 2-1 acum. au inviat englezii. hi hi

se va termina 3-1..

tu26dor
1st April 2010, 00:18
sunt linistit. pe 1-3 am mizat si eu in sera asta.

nu a fost seara lui messi azi...

Sir. Eko
1st April 2010, 00:18
Record Breaker, History Maker ,Thierry Henry !

Sorin Blaj
1st April 2010, 00:22
Sa intre Henry.

Te-a ascultat. :)

Sir. Eko
1st April 2010, 00:26
Rosu Puyol.

tu26dor
1st April 2010, 00:26
11 metri pt arsenal e ok, dar rosu pt puyol?

BlueEnergy
1st April 2010, 00:26
Penalty...kkt

Andrei_23
1st April 2010, 00:27
Hai cu 3-2! :yeah::yeah:

tu26dor
1st April 2010, 00:27
2-2... incredibil, nu?

YoNuTzz
1st April 2010, 00:27
2-2 !!!!!!!

Lordul
1st April 2010, 00:28
2-2 Cesc Fabregas din penalty.....Puyol a fost eliminat .....nu prea a fost penalty dar nu conteaza....Fabregas s-a accidentat

Sir. Eko
1st April 2010, 00:28
Bravo!Iarasi s-a rupt ...prea mult .Se duce si titlu daca nu joaca el.

Sorin Blaj
1st April 2010, 00:28
Fabregas OUT. Ce naiba, cam ciudate accidentarile. Si ieri si azi.

BlueEnergy
1st April 2010, 00:28
A fost mai clar penalty la Messi in prima repriza decat acum la Fabregas....

newcool
1st April 2010, 00:28
Hopa.
S-a intors roata.:)

Roddicted
1st April 2010, 00:29
Bine ca s-a accidentat ala.Nu merita rosu Puyol

Sorin Blaj
1st April 2010, 00:29
Bine ca s-a accidentat ala.Nu merita rosu Puyol

Divinitatea.

Lordul
1st April 2010, 00:30
si la 2-2 tot Barca e favorita , are returul acasa , plus ca la tunari lipsesc Fabregas , Gallas si posibil Arshavin

TeBat
1st April 2010, 00:31
Bine ca s-a accidentat ala.Nu merita rosu Puyol

Si ce vina are Fabregas ca a luat rosu Puyol??

Roddicted
1st April 2010, 00:33
Vina nu e a lui.
Ma bucur ca s-a facut dreptate.