PDA

View Full Version : TENIS de MASA (Ping Pong) - BUCURESTI



rciprian
19th March 2010, 00:32
In primul rand salutare tuturor !

In al doilea rand, e cineva pe forumul asta care vrea sa joace un tenis de masa in Bucuresti? Preferabil si maine 19.03.2010 !

-De vreo saptamana aproape caut sa joc cu cineva strain, m-am plictisit sa joc cu aceleasi persoane din grupul meu de prieteni.

UNA PESTE ALTA, ASTEPT SA VAD DACA E CINEVA INTERESAT.

- Ca sa va faceti o idee despre cum joc pot sa va zic ca sunt cam la nivelul locurilor 2-3 pe judet (chestia asta a fost valabila in Brasov acum 3 ani, inca mai joc cu tipul care a luat atunci locul 2 )
-Sper ca m-am facut inteles :) , oricum nu va alarmati, am si eu sclipirile mele, dar sunt si zile cand nu merge nimic :)

(repet : valabil doar pt. Bucuresti)

Contact : Y!Messenger : r.Ciprian

Celso
19th March 2010, 09:16
eu joc, dar nu ma ridic in nici intr-un caz la nivelul asta:happy eu joc de vreo 6 luni, de vreo 2-3 ori pe saptamana

daca zici locu 2-3 pe judet mie clar ca nu scot nici o serva:drak:

unde joci de obicei?

rciprian
19th March 2010, 11:27
eu joc, dar nu ma ridic in nici intr-un caz la nivelul asta:happy eu joc de vreo 6 luni, de vreo 2-3 ori pe saptamana

daca zici locu 2-3 pe judet mie clar ca nu scot nici o serva:drak:

unde joci de obicei?

Salut,

Cum sa-ti spun eu, intradevar suna asa pompos locul 2-3 pe judet, sigur n-am precizat ca eu n-am jucat atunci la concurs-ul ala pe judet si sa fi luat vreun loc, ideea e ca joc cu tipul care a luat atunci locul 2 si sa zicem daca se pune el pe joc serios din 5 meciuri 3 le iau eu. Cam asa stau lucrurile.

-Despre serve ziceai tu ceva, inca nu am o paleta buna buna, servele le poti scoate lejer sau hai sa zicem cu putine probleme :drak: . Acum joc mai mult ca sa fac miscare dupa cursuri :).

-Unde joc ? Pai momentan la un club de pe Bd. Chisinau (aproape de Piata Delfinului) Harta :Click aici. (http://img402.imageshack.us/img402/9303/hartaclub.jpg)

- Daca stii in alta parte e ok :) E important sa fie spatiu in jurul mesei :) cam atat.

Celso
19th March 2010, 16:37
care esti ma dupa acolo?:D ca acolo joc si eu (de miramar cred ca zici) ...joci la masa aia de la usa unde joaca toti aia bunii?:D

intradevar, nu prea e spatiu suficient la unele mese, dar e mai ieftin si aproape de casa

eu joc mai mult asa de relaxare si incerc sa avansez usor usor

rciprian
20th March 2010, 08:45
Pai frate daca acolo joci si tu e ok :) Lasa-mi un numar de telefon ceva intr-un PM sa jucam. Vedem noi cum si ce fel joci :) ! Hai ca am jucat aseara cu un prieten n-am luat un set intr-o ora :)) !

Celso
20th March 2010, 10:44
la ce ora ai fost aseara?:happyca am fost si eu intre 6 si 8:D jucai cumva la masa de langa aia de biliard?

PS: nici eu nu prea am facut nimic aseara, amicii mei au crescut nivelul jocului:(

Tazz
20th March 2010, 16:02
Bai eu cred ca defapt ati jucat unul cu altul si nu stiati! :))

ciprian, ziceai ceva de judetul Brasov. Cu mine n-a jucat tipul ala, asa ca nu se pune :drak:

rciprian
20th March 2010, 19:43
la ce ora ai fost aseara?:happyca am fost si eu intre 6 si 8:D jucai cumva la masa de langa aia de biliard?

PS: nici eu nu prea am facut nimic aseara, amicii mei au crescut nivelul jocului:(

Am jucat aseara dar numai stiu ce ora era (oricum dupa-amiaza dupa ora 5 sigur) si da am jucat acolo la masa de langa biliard. :D

----@Tazz : N-am jucat unu cu altul cu siguranta :)
----Cat despre Brasov daca iti suna cunoscut : tipul ala a fost la seminar in Brasov.

PS: Celso da-mi add la id : r.ciprian !

Celso
20th March 2010, 20:07
gata! am deslusit situatia, aseara chiar am avut un conflict:happy

rciprian
20th March 2010, 20:08
gata! Am deslusit situatia, aseara chiar am avut un conflict:happy

adevarat :happy

rciprian
21st March 2010, 14:47
Chiar numai e ma nici unu din Bucurestiu asta care sa joace ping pong ? :)

Tazz
21st March 2010, 17:41
Deci gata, l-ai rezolvat pe Celso ? :evil:

rciprian
21st March 2010, 22:35
Deci gata, l-ai rezolvat pe Celso ? :evil:

Daca crezi ca am jucat cu el, n-am reusit inca sa jucam, incercam luni sau marti :evil: !

Celso
23rd March 2010, 21:29
cam bun Ciprian, cam bun:(, dar nici asta nu a fost adevarata mea fata, am avut doar niste momente in care am jucat cu loviturile mele de succes:drak::( ...data viitoare rup:evil:

rciprian
23rd March 2010, 23:58
cam bun Ciprian, cam bun:(, dar nici asta nu a fost adevarata mea fata, am avut doar niste momente in care am jucat cu loviturile mele de succes:drak::( ...data viitoare rup:evil:

:D Hai ca data viitoare poate ma bati :P

-Se pare ca i-am cam inchis gura amicului tau :)))) La inceput nu-i mai tacea gura apoi s-o linistit chiar bine !

- Data viitoare poate vin sa facem un dublu, vin si eu cu un amic. :drak: ! Mai discutam !

Celso
24th March 2010, 09:47
stai linistit ca nu i-ai inchis-o, nu mai scapi de el acum:happy

rciprian
24th March 2010, 13:39
stai linistit ca nu i-ai inchis-o, nu mai scapi de el acum:happy

- Mai vedem noi :) :drak:

Fremenul
7th August 2010, 14:41
Poate din toamna vin si eu la tenis de masa!

oteleanuaurel
19th February 2011, 11:54
azi 19-02-2011 dupa ora 14 vrea cineva sa joace pinpong??? 0726 135 178