PDA

View Full Version : Etapa 22: FC Brasov-International Curtea de Arges 1-2



Cristina
13th March 2010, 22:55
marti,16.03.2010
ora:18.00
gsp tv
discutii inainte si dupa meci

Liv52
15th March 2010, 20:38
Dupa umilinta de la Severin, Brasovul trebuie sa se impuna.

1.

delaoltenia
15th March 2010, 20:41
Meci egal.

Leo
15th March 2010, 20:48
1 solist

Lordul
16th March 2010, 15:19
bate Brasovul ! 1-0 sau limita oricum

Uimirea
16th March 2010, 17:24
1.

Marius
16th March 2010, 18:47
ce gol a dat dorel :D

purpleheart
16th March 2010, 18:49
1-1 la pauza .

purpleheart
16th March 2010, 19:38
si este deja 1-2 ! din tribune sa striga "rusine, rusine...." , "demisia,demisia..."

White Shadow
16th March 2010, 19:42
slaba rau de tot...Brasovul.....chiar penibila.

El Pistolero
16th March 2010, 19:46
slaba rau de tot...Brasovul.....chiar penibila.

asa e!:sleep:

Duba
16th March 2010, 19:53
slaba rau de tot...Brasovul.....chiar penibila.

E chiar mai slaba ca UTA in meciul de acum 2 ani cu CFR-ul, ca v-ati dat chiloteii jos? Stii tu, asa-i?

emil_bv
16th March 2010, 19:54
tactica senzationala facuta de marele antrenor Vreeeeeellll Moldovan. Cred ca in opinia *******ului de Dinu Gheorghe, e vina suporterilor pentru prestatia penibila a echipei din returul asta. Pacat ca avem prea multe puncte luate din tur si sunt sanse slabe sa fim acolo unde e valoarea echipei la ora asta. adica la retrogradare.

Felicitari International. Mi-a placut jocul de pase, mai ales in prima repriza cand se putea juca fotbal.

White Shadow
16th March 2010, 20:00
E chiar mai slaba ca UTA in meciul de acum 2 ani cu CFR-ul, ca v-ati dat chiloteii jos? Stii tu, asa-i?

parca pe vremea aia era antrenor *******ul de lacatus :sleep:

nu mai tin minte exact...dar parca *******ul de lacatus a fost antrenor :sleep:

Duba
16th March 2010, 20:04
parca pe vremea aia era antrenor *******ul de lacatus :sleep:

nu mai tin minte exact...dar parca *******ul de lacatus a fost antrenor :sleep:

Nu ma afonule, *******ul de Lacatus era la Steaua, din pacate. La voi nu stiu cine era. Stiu doar ca ati intors curul si v-au futut ceferistii. N-ati acceptat banii lui Gigi sa jucati corect. Au fost mai buni ai lui Paskany sa va sparga aia bine gaozul. 5-0 parca?! :D

White Shadow
16th March 2010, 20:11
aaaaaaaaaaaa.....*******ul de lacatus a fost la voi atunci :happy...am uitat...

doar teorii ale conspiratiei ai in cap ma duba :sleep:

Duba
16th March 2010, 20:15
aaaaaaaaaaaa.....*******ul de lacatus a fost la voi atunci :happy...am uitat...

doar teorii ale conspiratiei ai in cap ma duba :sleep:

si daca stau bine si ma gandesc...tot in etapa aia in care noi am pierdut cu 5-0...voi ati pierdut la Bistrita....

Stii un rahat. Nu stii nimic. Confunzi anii. Cand am pierdut la Bistrita, am castigat campionatul. Cand voi, rapidul, dinamo, bistrita ati intors curul, dandu-va la o parte au castigat ungurii. Hai ca-mi pierd vremea cu tine. Habar n-ai de fotbal. Ce-oi cauta pe acest forum, chiar ca nu-mi dau seama?!

White Shadow
16th March 2010, 20:22
ai probe video ?...dovezi ?...argumente ?...inregistrari audio ?....ai totusi ceva in afara de o propozitie amarata ?....

daca zice duba de pe onlinesport ca UTA a intors fundul ...atunci asa e...ca a zis marele duba de pe onlinesport si noi trebuie sa-l credem pe cuvant...

cat timp nu ai nimic...atunci taci....CFR pe vremea aia juca fotbal...aveau jucatori...aveau o strategie acolo de joc..aveau bani...pe cand noi....am fost in plop si plopul in aer.

poate altii da...dar noi nu...prietene...noi nu....niciodata....noi doar am fost slabi atunci...doar am fost slabi.

Duba
16th March 2010, 20:35
ai probe video ?...dovezi ?...argumente ?...inregistrari audio ?....ai totusi ceva in afara de o propozitie amarata ?....

daca zice duba de pe onlinesport ca UTA a intors fundul ...atunci asa e...ca a zis marele duba de pe onlinesport si noi trebuie sa-l credem pe cuvant...

cat timp nu ai nimic...atunci taci....CFR pe vremea aia juca fotbal...aveau jucatori...aveau o strategie acolo de joc..aveau bani...pe cand noi....am fost in plop si plopul in aer.

poate altii da...dar noi nu...prietene...noi nu....niciodata....noi doar am fost slabi atunci...doar am fost slabi.

Bai frustratule, CFR-ul care juca fotbal la vremea aia, era invinsa de Pandurii la Cluj si facea egal la Dacia Mioveni, virtual retrogradata. Ce parere ai? Tu habar n-ai pe ce lume traiesti. Esti un frustrat si atat. Ba nu, gresesc. Ai si creieul spalat de presa anti Steaua.

Gigi a oferit o prima grasa jucatorilor aradeni pt. a juca corect, dar conducerea voastra a acceptat banii murdari ai lui Paskany. Toata tara stie ce s-a intamplat acum doi ani, doar un ignorant ca tine se pare ca a uitat. Noroc bun.

White Shadow
16th March 2010, 20:44
pai eu lucrurile nesemnificative le uit :sleep:

tu in schimb vad ca iti aduci aminte de toate, le ai notate in ceva carnetel ? :cool:

tin minte doar cand a mai jucat CFR la Arad si la finalul partidei tot stadionul ( mai putin galeria, desi cativa am fost luati de val ) au strigat : "CFR, CFR" :D

Duba
16th March 2010, 20:48
pai eu lucrurile nesemnificative le uit :sleep:

tu in schimb vad ca iti aduci aminte de toate, le ai notate in ceva carnetel ? :cool:

tin minte doar cand a mai jucat CFR la Arad si la finalul partidei tot stadionul ( mai putin galeria, desi cativa am fost luati de val ) au strigat : "CFR, CFR" :D

Asadar va place s-o luati in gaoz. La mai mare! Mi-e sila de asa suporteri. Sa te bucuri ca echipa ta pierde fiind pur si simplu umilita.

Frustrache, am o memorie de elefant la fotbal. Si stii de ce? Pt. ca-mi place acest sport. Dupa cat se observa tie nu. Si cu toate astea pierzi vremea pe forum. Mai bine fa o laba si lasa-ne pe noi astia care avea ceva habar de acest fenomen.

Lordul
16th March 2010, 20:49
blat...parerea mea ....

nu era nevoie de acest rezultat....

Duba
16th March 2010, 20:57
blat...parerea mea ....

nu era nevoie de acest rezultat....

Nu cumva si-au recuperat punctele pe care vi le-au cedat voua?

White Shadow
16th March 2010, 21:19
ne place cand nu castiga o echipa din bucuresti campionatul.. pentru ca toata lumea stie cam cate campionate ati furat impreuna cu dinamo :sleep:...si deja ne-am cam plictisit :sleep:...intelegi ?

"mue becali, mue becali"...timp de 90 de minute :ok:

bine ca de astia nu ti-e sila :ok:

Lordul
16th March 2010, 21:44
Nu cumva si-au recuperat punctele pe care vi le-au cedat voua?

nu esti tu un pic cam prost ? un pic , nu foarte prost !


Brasovul o echipa fara emotii...locul 8 in campionat...fara sperante prea mari sa urce mai sus...in clasament..

si curtea de arges...locul 16....nevoie disperata de puncte

si ce sa vezi la brasov ...fc brasov-international curtea de arges 1-2 !

Duba
16th March 2010, 21:47
nu esti tu un pic cam prost ? un pic , nu foarte prost !


Brasovul o echipa fara emotii...locul 8 in campionat...fara sperante prea mari sa urce mai sus...in clasament..

si curtea de arges...locul 16....nevoie disperata de puncte

si ce sa vezi la brasov ...fc brasov-international curtea de arges 1-2 !

Cam prost esti tu, meletean frustrat. Da stii de ce? Pt. ca nu intelegi nimic. dar absolut nimic din ce se intampla cu adevarat in acest sport. Mi-e mila de tine ca-ti pierzi timpul si nu intelegi nimic. Bleach!

delaparis
16th March 2010, 21:54
fara jigniri

YoNuTzz
16th March 2010, 21:54
brasovul in cadere libera !

Lordul
16th March 2010, 22:54
Cam prost esti tu, meletean frustrat. Da stii de ce? Pt. ca nu intelegi nimic. dar absolut nimic din ce se intampla cu adevarat in acest sport. Mi-e mila de tine ca-ti pierzi timpul si nu intelegi nimic. Bleach!

ca intelegi tu mai multe ? hai sa fim seriosi...ce sansa avea International sa bata pe Brasov....

Trim0b
16th March 2010, 23:49
felicitari castigatorilor

Denis
17th March 2010, 15:10
Sincer miroase a blat, dar nu o pot spune cu toata gura. Daca n-a fost blat atunci mult respect echipei din Arges, si rusine Brasovului. Surpriza returului, parerea mea. E ceva mai prejos fata de infrangerea Stelei cu Ceahlaul. Repet, parerea mea.:ok:

ophelia
17th March 2010, 15:53
Sper sa spalam rusinea de la Craiova. Batem. Trebuie. :)
Vai vai...

bob
18th March 2010, 01:37
pana la urma ,oficial , de unde provine international ? echipa fara oras . brasovenii isi merita soarta . in 2 ani ajung ca si craiova. ala nu e oras de ardeleni: jumatate sunt "vinituri"