PDA

View Full Version : Este corect?



cristianc
26th June 2003, 16:44
Comitetul Executiv al FRF a marit salariul presedintelui FRF de la 600$ la 1500$.
Este corect oare?

amanunte: http://www.ziua.net/docs/17805.html

Timisoreanul
26th June 2003, 16:48
Foarte corect as spune, pai nu e el nasul. La "firma lui" poate sa-si puna ce salar vrea. Mai trage vreo 10 ani si iese la sfirsit cu o pensie ca nu cred ca cistig eu intr-un an cit ar avea el pensie intr-o luna. x

Ayrton
26th June 2003, 16:56
Pai daca tot rateaza calificari pe banda rulanta si nu mai poate sa-si traga prime de 100.000 de parai la 2 ani, macar sa-si mareasca salariul, ca tot se plangea ca e un presedinte sarac... (Iti dai seama ca toti membrii familiei mafiote a lui nasu au primit asemenea mariri de salarii...)

cristianc
26th June 2003, 17:06
nu de alta dar mie tare incorect mi-se pare.
dupa ce o dai din balarii in balarii ti-se mareste salariul?
vai si amar de capul nostru

PS: ultimul sa stinga lumina :)

deep purple
26th June 2003, 17:14
Cel mai mult ma mira tupeul cu care apar in public si dau declaratii. Unde s-a mai vazut marire de salar de 150%? Unde lucrez eu aici in America maririile de salar de 5% care se dau anual sunt considerate bune, iar cand anul merge prost trebuie sa ne multumim cu un 2-3%.

Jhan
26th June 2003, 17:48
Deep,am senzatia ca tu nu prea esti "american" asa cum dai de banuit.Daca gresesc imi cer scuze,n-as vrea sa fiu rautacios,dar cand postezi pe forumul pro-sport,provider-ul tau arata f "romanesc" ca sa zic asa.Uite de exemplu Blue are providerul sympatico.ca.Ce rau sunt! :D :D :D

deep purple
26th June 2003, 18:57
da, iar providerul meu e wideopenwest.com identic cu cel al lui Dicobolus care locuieste la o aruncatura de bat de mine, mai precis la Chicago. Oricum, ce crezi tu pentru mine e egal cu zero barat.

ovidiudod
26th June 2003, 20:49
Stiti de ce si-a marit salariul Nasul?
Pentru ca avem putine sanse sa mai prindem Euro 2004 si astfel nu ar exista prime de calificare iar contul nasului nu ar mai creste

FatFrumos
30th June 2003, 07:20
Jhan orice e .com si multe .net sint din state 8)

riva
30th June 2003, 10:59
Nasu se pregateste pentru zile negre ... cum calificari nu mai vin, vrei sa ramina sandu fara parai?

FatFrumos
30th June 2003, 18:15
pai daca voi ii lasati.....fac ce vor pentru nimeni nu zice nimic decit in presa iar ce se spune in presa nici nu ii doare iei tot inainte ca pionierii merg.