PDA

View Full Version : Ce jucator doriti pe forum , pentru a discuta cu suporterii ?



EDMOND_
5th November 2004, 18:35
Dupa meciul cu FC Arges de la Craiova ( in cupa! ) va fi o pauza pentru meciul nationalei... sunt sanse mari de a aduce un jucator pe forum sa dialogheze cu suporterii.... am dori sa aflam optiunea voastra in legatura cu jucatorul pe care l-ati dori si daca se poate sa scrieti cateva cuvinte despre el.... speram sa avem o prima intalnire interesanta si care se va lasa cu premii... Aceasta actiune este prima care va fi organizata de noua grupare de suporteri , Gruppo Maxima , dintr-o serie de actiuni prin care dorim sa imbunatatim relatiile tensionate dintre suporteri si jucatori ...

Maximus
5th November 2004, 19:02
Eh, asta chiar e o veste buna. Mie mi-ar placea sa-l avem pe Badea la discutii pentru ca are ce sa spuna. Daca nu se poate, m-as multumi si cu Lutu ca e mai "picant"!

ady_azzuro
5th November 2004, 19:38
Mihaita Plesan, sa vedem daca e posibil...

EDMOND_
5th November 2004, 19:52
Azzuro , am zis ca daca este posibil sa scrieti cateva cuvinte despre despre optiunea voastra , sa caracterizati putin jucatorul. Vom folosi cuvintele voastre atunci cand vom prezenta jucatorul !

Vadim
5th November 2004, 19:53
Plesan sau Badea. Si de ce nu, Dinel!

EDMOND_, daca vrei putem face un sub-forum pe undeva pentru Gruppo Maxima.

ady_azzuro
5th November 2004, 19:55
Ce sa zic de Plesan, ca are fumuri in cap si ca nu da randament maxim la Stiinta gandindu-se la ofertele din strainatate? :D
In rest el e un fotbalist talentat, care va avea un cuvant greu de spus in fotbalul romanesc daca lasa petrecerile la o parte si cu conditia sa nu-l urmeze pe Mutu...
Toata lumea stie cine este adevaratul Plesan :D cel care a umilit Germania in aprilie! :D

EDMOND_
5th November 2004, 19:56
Vadim... vorbeam cu suporterii Universitatii. Ei hotarasc... Stiu ca l-ai vrea pe Staicu sa iasa cu scandal si sa sporeasca numarul postarilor... Pe Badea nu-l invit eu , are nevoie de liniste deocamdata... Vorbim de jucatori aici...
Multumesc pentru propunerea cu gruppo-maxima .Vom discuta ulterior.

ady_azzuro
5th November 2004, 20:00
Da, Edmond, il vrem si pe dinel, sa vedem daca are curaj. :drak:

EDMOND_
5th November 2004, 20:04
Te avertizez esti off-topic si daca vei continua asa iti voi sterge sau muta mesajele. Si ai sa zici ca am ceva contra ta. De asemenea nu voi accepta aici mesaje care vor jigni jucatorii. Le voi sterge fara sa stau pe ganduri. Va fi o discutie amicala si atat , ca si cum am sta de vorba la o cafea.

PS. Pe Plesan , daca zici ca este ingamfat , nu-l vom invita.

Vadim
5th November 2004, 20:12
Stai linistit ca voi fi ei eu pe faza. Nu o sa transpire mesaje indecente.

ps: cu ce e offtopic Ady? A zis ca vrea sa vina Dinel. Si eu vrea sa vina Dinel, chiar daca e cam zbanghiu.

ady_azzuro
5th November 2004, 20:13
Unde vezi tu offtopicul nu stiu...am spus ca vreau sa vina Plesan si dinel, ce e offtopic in asta? :D
Invita-l pe Plesan, ca din iarna pleaca si nu-l mai prindem...

Vadim
5th November 2004, 20:14
Njock, alta idee. Mai ales ca nu il mai prindem, pleca la Manchester.

ady_azzuro
5th November 2004, 20:16
:lol: intr-adevar pe el si pe Plesan trebuie sa-i invitam in acelasi timp sa fim singuri ca nu-i pierdem...daca se poate sa vina si dinel impreauna cu ei....si de ce nu...Pavel Badea. :D

Brimi2004
5th November 2004, 20:26
Hagilutu ... are umor si o sa fie distractiv. Mai ales ca desi se spunea despre el ca nu rezista in teren mai mult de 20 min a jucat in meciul de cupa de la Pitesti 120 de minute! Am niste intrebari speciale pentru el...

Adrian
5th November 2004, 20:48
Plesan
Este cel mai talentat jucator al Craiovei si de el se leaga sperantele noastre in viitor. Daca el nu vrea sa mai ramana, il inteleg, sa plece, dar numai in campionate bune din Europa de Vest, nu in Ucraina, Rusia sau China. Banii luati pe el ar trebui toti investiti in juniori si cluburile de copii.
Intrebarile pe care i le-as pune ar fi:
Daca a invatat ceva din patania lui Mutu.
De ce primeste atatea cartonase rosii. Inteleg ca vrea sa faca totul pentru echipa si uneori exagereaza, dar ar trebui sa isi stapaneasca nervii. Multe cartonase sunt luate "la nervi" pentru lovit adversarul fara minge, vociferari la deciziile arbitrului, etc
De evitat sa il intrebam unde ar visa sa joace, ca dupa aia iar apar articole pe prima pagina : "A innebunit si Plesan. Vrea sa joace la ..."

Maximus
5th November 2004, 20:52
Hai c-a pus Vadim pe prima pagina stirea asta!
Lutu ne trebuie! De la Plesan n-o sa obtinem nimic. Vorbeste in 2 peri si nu-l lasa impresarii sa dea nimic pe gusa. Pe cind Lutu... ehee, transpira tot!

inter
5th November 2004, 20:58
pai sa-i facem rost lui Vadim de o poza cu dedicatie din partea lui Lutu:D:D

Bancaru
5th November 2004, 21:10
Cine o sa scrie in locul lor?

Maximus
5th November 2004, 21:15
Poate numai Abiodun nu stie sa scrie...Inca nu l-am transferat, nu-ti face probleme..

Vadim
5th November 2004, 21:22
In mod normal ar fi bine sa scrie Edmond_, insa invitatul sa aiba un cont cu numele lui. Moderatorii si administratorii vor avea grija ca intrebarile sa fie filtrate, adica sa nu apara cubinte urite. Iar Edmond il poate ajuta pe invitat sa navigheze usor in forum si sa nu rateze intrebarile interesante. Invitatii pot invata apoi cum sa intre pe forum de la ei de la computer, pentru a veni cind doresc aici.

EDMOND_
5th November 2004, 21:42
Majoritatea jucatorilor de la Universitatea stiu sa lucreze pe calculator....daca invitatul nu va stii voi scrie eu probabil , daca va fi Lutu ii voi aduce o fata draguta sa-l ajute. Nu vad de ce va framantati atat , pe forumul asta este un moderator ( inca ) care va lua hotararile necesare bunei desfasurari a intalnirii.
Postati aici legat de jucatorii care doriti sa fie invitati , ok ?

ultravioletcanada
5th November 2004, 21:56
mama ce de pregatiri, parca vine beckham :D
sper ca nu va suparati, am o intrebare pentru njock, in caz ca el va fi cel invitat: cum considera el ca va reusi sa ajunga la manchester?, daca va fi plesan: ar accepta un contract in rusia, ucraina sau china, avind in vedere ca aceste tari tind sa devina o destinatie "uzuala" pentru jucatorii nostri?

Zebrone
5th November 2004, 22:03
eu l-as vrea pe plesan si nu sunt de acord ca are nu stiu ce fumuri pentru ca atunci cand echipa nu juca nimic (nici acum nu joaca dar in fine...) era singurul de pe teren care isi dadea duhul alergand dupa orice minge. E un jucator super talentat si nu cred ca il poate invinui cineva ca vrea sa plece la ce dementa e la craiova.
anyway plesan e optinea mea
:)

EDMOND_
5th November 2004, 22:11
Va rog sa nu puneti intrebari pe acest thread . Dupa ce vom comunica numele jucatorului invitat( in cursul zilei de luni!) va fi un alt thread unde veti putea pune intrebari si veti primi raspunsuri sau veti discuta direct cu jucatorul daca veti fi online atunci cand va veni . Aici dorim doar sa vedem ce jucatori sunt doriti la discutii si eventual cateva randuri despre jucatorul respectiv.

ultravioletcanada
5th November 2004, 22:28
ok, scuze.

njock sau plesan

EDMOND_
5th November 2004, 22:49
Hai mah alpi nu ma innebuni...intr-adevar Plesan este un jucator extrem de util echipei, dar am dat 2 goluri rapidului fara el. :)
Eu raman la parerea ca are aere de vedeta si pana nu se da o data cu capul de pereti nu-si revine...


Azzuro , incepi sa ma enervezi si cred ca o faci intentionat. Ti-ai spus parerea , toti au dreptul la o optiune . Nu facem aici discutii contradictorii sunt alte thread/uri pe care poti face asta.
Fiindca ai intrebat iti spun unde ai fost off/topic ..am spus ca va fi invitat un jucator , tu ai inceput sa faci comentarii despre Staicu. Repet , am spus un jucator al Universitatii , nu antrenor , patron sau purtator de cuvant.
Te rog deocamdata sa nu mai postezi aici , am inteles , il vrei pe Plesan. Asteapta pana luni si vom vedea pe cine voi invita.

Catalanul
5th November 2004, 22:57
Plesan :D ca sa ne spuna cand pleaca de la Craiova :drak:

D10
5th November 2004, 23:25
Moti.

six
6th November 2004, 13:40
Lutu sau Frunza

ady_azzuro
6th November 2004, 21:08
Pai unele dintre ele trebuie sa le faci muti de la bun inceput nu sa le stergi...

Brimi2004
6th November 2004, 21:30
Cand se anunta numele jucatorului , pentru ca unii dintre noi intra mai rar pe forum.?.. si eventual cum vom proceda , cand vom pune intrebarile si cam cand va raspunde jucatorul ?

EDMOND_
7th November 2004, 09:07
Numele jucatorului il voi anunta in aceasta seara mai precis in timpul procesului etapei.
Jucatorul va veni probabil in perioada dintre meciul de cupa cu FC Arges si meciul cu Dinamo, in pauza pentru meciul nationalei.Intrebarile pot fi puse incepand de luni , jucatorul va veni seara , in jurul orei 20.00, iar daca interesul va fi mare probabil il vom invita de mai multe ori. Intalnirea face parte din actiunile pe care le va organiza noua grupare de suporteri Gruppo Maxima in directia imbunatatirii relatiei dintre suporteri si jucatori si a imaginii clubului oltean , in general. Vom derula astfel de intalniri inclusiv la cantonamentul echipei , inaintea unor meciuri importante. Vom aduce pe forum probabil si fosti jucatori din perioada de glorie a echipei noastre .
Jucatorul invitat va raspunde in principiu intrebarilor existente deja pe forum , dar si altora care vor aparea puse de utilizatorii aflati in momentul respectiv online.

pompieru
7th November 2004, 18:57
plesan il vreau sa vina pt ca m-ar interesa niste intrebari legate de declaratiile lui cu privire la faptul ca nu mai este dorit la Universitatea.

Bancaru
7th November 2004, 23:35
Poate numai Abiodun nu stie sa scrie...Inca nu l-am transferat, nu-ti face probleme..
In mod cert ca nu stie. Mai ales ca nu e roaman, inca. Poate stie sa comunice altfel.
Dar sa stii ca eu nu faceam misto. Daca ai vazut vreodata imagini de la prezentele fotbalistilor pe chat, ai fi bagat de seama ca de fiecare data scrie cineva in locul lor. Eu unu acolo, cred ca la Gazeta, care scrie cu pasiune, le transcrie cateodata si trairile.

nr.zece
9th November 2004, 01:44
Plesan sau Badea. Si de ce nu, Dinel!

EDMOND_, daca vrei putem face un sub-forum pe undeva pentru Gruppo Maxima.

ce vadime ti-e dor de comunitatea olteneasca, ti-a scazut ratingul
vad ca ai inceput sa faci oferte imposibil de refuzat
lui edmond ii promiti sectiune exclusiva, altuia ca-l schimbi pe edmond daca pierde in arena
mare diversionist esti, ai invatat lectia
altfel cum o mai duci ? ti-a fost dor de mine? cred ca da, dar ti-a trecut a? :headbang:

inter
9th November 2004, 01:46
welcome PIMP , acid si punctual ca intotdeauna!

Vadim
9th November 2004, 03:06
lui edmond ii promiti sectiune exclusiva, altuia ca-l schimbi pe edmond daca pierde in arena
Nu am spus asa ceva, cine spune asta minte cu nerusinare si daca ar fi in camera cu mine i-as spune sa se ridice daca are curaj. Vestile circula repede si prost din pacate. Spamul nigerian, bata-l vina... Edmond ramine aici 99,99(99)%. Asta nu inseamna ca nu pot fi discutii despre cum sa se imbunatateasca acitivitatea, indiferent de forma si locul lor de desfasurare. Nu vreau ca aici pe forumul Craiovei sa se intimple ca la club, unde unii "suporteri" schimba fara criterii antrenorii sau conducerea.


ce vadime ti-e dor de comunitatea olteneasca, ti-a scazut ratingul
Ratingul creste, dar nu vreau sa bat vreun record mondial, ci numai sa am motivatia sa merg mai departe si aici sa nu fie o eroare 404. Poate ii e dor "comunitatii olteniesti" de mine, daca a scazut interesul prin alte parti.



altfel cum o mai duci ? ti-a fost dor de mine? cred ca da, dar ti-a trecut a? :headbang:
Altfel bine. In rest, se pare ca ai ramas acid ca intotdeauna, daca e sa ne luam dupa Inter. Dupa mesajul tau, cred ca tie iti e dor de mine, de ai reaparut de "dupa blocuri". :D Long time no see.

nr.zece
10th November 2004, 04:15
din comunitatea "oltenieasca" faci tu parte ca noi nu!
dor de tine nu cred ca ni s-a facut, ca altfel nu mai apareau atatea clone...........
daca tu nu ai spus ce ti-am scris eu mai sus si eu iti dovedesc, dai un bax de j&b?
nu-ti face tu griji de cum schimbam noi conducerile, la noi este o stare de fapt asta, la voi este una mai jenanta pentru fotbal, suporteri, si tara asta care nu receptioneaza sloganuri mechedoneano-legionare


am uitat sa spun ce jucator vreau pe forum: maradona, sa-mi spuna cum i-a inspirat pe catei sa traga pe nas si tusa de la 16 metri
e voie ca nu se precizeaza de la ce echipa sa fie si eu cred in maradona si adolf, ca-i placea "folbalu"

Gonzo
12th November 2004, 13:07
Edmond, vine Lutu azi? sau am inteles eu gresit? mai da-ne ceva informatii.

EDMOND_
12th November 2004, 13:15
gonzo, este posibil , insa nu este sigur. Jucatorul a fost invitat direct , nu prin intermediul clubului si a promis ca va veni in perioada dintre meciul cu Argesul si cel cu Dinamo , seara , dupa un antrenament.
In ciuda celor scrise de tine despre el , eu cred ca se va tine de cuvant.
Posibil sa vina asta seara pe la 20.00 , am sa-ti trimit un mesaj daca da, stii doar ca esti unul din preferatii mei!
Lasand gluma la o parte , voi sti mai sigur dupa disputarea partidei dintre Universitatea II si Progresul Corabia, deci dupa ora 16.00.

Gonzo
12th November 2004, 13:47
de ce nu a venit ieri ca au avut toata ziua libera?

EDMOND_
12th November 2004, 17:56
Cand are liber , dar si dupa antrenamente , cand nu este in cantonament , Lutu se duce acasa , la Slatina. Asa s-a intamplat si ieri si astazi , cand au avut un singur antrenament la ora 10.00.
Am crezut ca il voi intalni la meciul Universitatii II , asa cum se intampla de obicei , dar astazi nu a venit acolo. Am vorbit insa cu el la telefon si a spus ca o sa incerce maine , dupa antrenament.Oricum acest lucru se va intampla inainte de intrarea in cantonament , pentru meciul cu Dinamo. Eu sper sa fie maine . In momentul in care va veni jucatorul va da raspuns intrebarilor probabil in ordinea in care au fost puse. Daca nu va dori sa raspunda la unele intrebari nu il voi putea obliga.

EDMOND_
13th November 2004, 23:16
M-am gandit ca urmatorul invitat ar putea fi unul din componentii celei mai frumoase echipe care a existat vreodata in fotbalul romanesc , Craiova-Maxima. Voi ce ziceti ?

EDMOND_
15th November 2004, 04:07
Daca aveti vreo preferinta legata de un nume din fostii jucatori ai Universitatii va rog sa va spuneti optiunea aici.... Camataru , Geolgau , Donose, Sandoi ,etc...!? Jucatori activi va fi destul de greu sa aducem aici pana dupa meciul cu Argesul , din cupa...

Maximus
15th November 2004, 09:37
Eu cred ca mai usor il aduci pe Silvica Lung. Si n-ar fi o alegere proasta. Daca nu se poate atunci l-as prefera pe Geolgau.

Gonzo
15th November 2004, 11:05
eu il vreau pe Camataru.

Vietnam
15th November 2004, 19:55
Eu cred ca mai usor il aduci pe Silvica Lung. Si n-ar fi o alegere proasta. Daca nu se poate atunci l-as prefera pe Geolgau.

Ave Maximus! ( L-am vazut de 14 ori filmul -am distrus in video o caseta si am bulit un CD pentru "Maximus" adica pentru el nu pentrum tine Vali!!! :D si tu repede i-ai luat numele!!! :o: )

De acord cu tine ... dar este greu sa aducem si o alta vedeta a Craiovei ? Un anumit /hello Gheorghe POPESCU? :yeah: EU pe el il vreau!

Maximus
15th November 2004, 20:46
Ave Vietnam, sper sa nu ajungem la batai ca-ti dau semnul :no:
Popescu nu face parte din Maxima :evil:

ady_azzuro
15th November 2004, 20:49
De acord cu tine ... dar este greu sa aducem si o alta vedeta a Craiovei ? Un anumit /hello Gheorghe POPESCU? :yeah: EU pe el il vreau!
Ce sa caute pe forumul Craiovei? Ala e dinamovist, nu are legatura cu Stiinta.

inter
15th November 2004, 20:50
eu il vreau pe Camataru.

:D:D:D negociem!

Gonzo
15th November 2004, 20:52
Am niste intrebari tari pt el :evil:

inter
15th November 2004, 20:52
adica?

Gonzo
15th November 2004, 20:54
Acum, ce vrei sa pun intrebarile acum? :D

inter
15th November 2004, 21:02
ok, te las ...vb. mai tarziu!

D10
16th November 2004, 02:56
iexact! Camataru! L-as asculta cu maxim interes si pe Geolgau, dar a mai fost pe la tv-eu in ultimul timp, pe cand pe Camataru nu l-am mai auzit de mult...

Luxen
16th November 2004, 20:11
eu il vreau pe Silviu Lung...cred ca poate sa ne spuna mai multe despre Craiova Maxima dar si despre Universitatea zilelor noastre....si in plus e o persoana agreabila...

Vietnam
17th November 2004, 12:46
Ce sa caute pe forumul Craiovei? Ala e dinamovist, nu are legatura cu Stiinta.

Ady daca ne luam dupa principiu asta nici tu nu esti roman, esti arab! Ca in loc sa stai in Romania tu stai in Kuwait ( chiar si provizoriu). Deci daca nu esti roman inseamna ca nici oltean nu esti! ... Are logica? :mda: .... Terminati odata cu aberatiile astea!!! Tu cel putin nici nu erai nascut cand Gica Popescu fugea de la Steaua ca sa joace pentru Craiova!!! Eu ma mindresc cu Gica Popescu atit ca fotbalist cat si ca om!
Ne reprezinta foarte bine si tot ce si-a propus omul asta a facut!
Pentru greseala cu Dinamo a fost pedepsit cu varf si indesat si a recunoscut si el, ca a fost o mare greseala pe care o regreta.
Dar vad ca este la moda sa-l injuri pe Gica , da bine la imagine sa injuri un om care a facut foarte multe pentru fotbalul romanesc in general si pentru Oltenia in particular. Hai sa terminam discutia asta ca este off topic!!!

Si nu-mi displace sa vorbim cu Camataru, Lung , Geolgau, Ticleanu, Tilihoi si toti care au format Craiova Maxima.

Ave Maximus! Eu vreau semnul celalalt :ok:
Da' las ca se potriveste mai bine la tine Maximus = Maxima = membru fondator
Si nu am zis ca Gicuta a facut parte din Maxima! Gica l-a inlocuit cu succes pe Stefanescu :)

Gonzo
17th November 2004, 21:20
Vietname, omul se schimba cand da de bani... Gica nu mai este al nostru... imi pare bine ca sunt si eu la moda si il injur cat ma tin plamanii.

cipi13
25th November 2004, 17:41
As fi totusi curios sa vada cum justifica Gica Popescu decizia de a se duce la Dinamo...
Oricum, orice am face GP face parte din istoria Craiovei si e o figura centrala....
Asa ca eu as vota pentru Gica Popescu.....

EDMOND_
25th November 2004, 19:45
Vom incerca in viitor sa-l aducem pe Gica Popescu. De fapt,dorim sa aducem toti fotbalistii care au avut cu adevarat ceva de spus in istoria clubului.

Vietnam
26th November 2004, 17:50
Vietname, omul se schimba cand da de bani... Gica nu mai este al nostru... imi pare bine ca sunt si eu la moda si il injur cat ma tin plamanii.

Este dreptul tau de a-l contesta pe Gica Popescu! Dar nu este si obligatia mea sa fac la fel ca tine ... si viceversa! :D
Gica avea in acel moment o reputatie de aparat! ( uita-te cat a pierdut Mutu din cauza ca si-a distrus reputatia cu drogurile alea). Discutii cu Craiova a avut dar au cazut din cauza lui DInel si a inflexibilitatii lui Gica Popescu ( Dinel vroia ca Popescu sa joace moca ceea ce nu era cazul iar Gicuta a cerut 500.000 Euro ceea ce iarasi nu era cazul. Din ce am auzit eu astia doi nici nu prea se intelegeau prea bine si nu de azi de ieri ...dar asta deja este istorie).
Cat a jucat la ciini? Citeva luni dupa care a plecat in injuraturile suporterilor dinamovisti. O razbunare mai buna nici ca se putea pentru greseala de a juca pentru dusmanul cel mai urat al Craiovei!!! Si pentru citeva luni sa sterg cu buretele tot? Nici nu ma gindesc!!! Si Camataru a jucat la Dinamo si doar a facut parte din Craiova Maxima, dar nimeni nu-l contesta ca pe Gicuta. Pur si simplu momentul a fost prost ales ( dupa plecarea tradatorului de netoiu cu juma de echipa :jerk: ) si de fapt asta va racaie( ca sa fiu sincer si pe mine :mda: dar incerc sa-mi aduc aminte de lucrurile bune si slava domnului am ce sa-mi amintesc :ok: ).

Ozzy
21st January 2005, 12:25
Eu il vreau pe Papi

EDMOND_
21st January 2005, 12:54
Nu vrei sa intelegi de vorba buna, vad.... Nu ti-am spus ca suporterii Rapidului nu au voie sa scrie pe thread-ul asta!? :) :rosu:

Vietnam
21st January 2005, 18:31
Eu pe Borbely!!! Pe serioase!

Sorin Blaj
1st February 2005, 18:12
Mihaita Plesan. Sper, dupa o victorie.

litza
1st February 2005, 22:06
Cred a Plesan ar trebui sa ne dea ceva explicatii!

EDMOND_
7th February 2005, 12:29
Lutu ramane invitatul nostru permanent si va fi prezent aici dupa revenirea din turneul din Antalya. De asemenea suntem in tratative cu alti jucatori si sper ca urmatorul invitat sa fie ... Adnan Guso, Corneliu Papura,sau Mihaita Plesan.

bogho
7th February 2005, 14:07
Eu as vrea sa vina sarbul cel nou. Si Badea, si Guso, Bundea, si Plesan, si Papura si Iordache, etc....

P.S Si Staicu

pompieru
7th February 2005, 14:27
plesan, eventual borbely sa-i zic vre-o 2-3 intrebari...

EDMOND_
7th February 2005, 15:10
Deocamdata trebuie sa va multumiti cu unul din cei trei ..care oricum sunt piese grele.
Pentru sarb nu avem cine sa ne traduca.

bogho
7th February 2005, 17:40
Pentru sarb nu avem cine sa ne traduca.
pai ce nu stie nici macar engleza, sau franceza.
Daca stie franceza, poate veni in tandem cu Papura, fiindca el tre' sa stie destul de bine, avand in vedere ca a jucat destul de mult la Rennes.

Banie
12th February 2005, 12:25
poate il convingeti si pe Badita sa vina

nr.zece
12th February 2005, 19:54
poate vine dinel................... la pna

Leo_
13th February 2005, 16:57
Eu vreau sa vina Zeno!!!