PDA

View Full Version : Bucuresti 2010 - Intalnirea forumistilor III



mikeyy
7th March 2010, 20:36
Sunteti pregatiti pentru a treia intalnire oficiala a forumistilor? :)
Mai este 1 luna pana la Internationalele Romaniei si cred ca putem sa incepem cateva discutii.

Competitie: Internationalele Romaniei;
Perioada: 09-11 aprilie 2010;
Locatie: Bucuresti, Sala Polivalenta.

Propun sa facem intai o lista...ca sa stim in mare cine isi doreste sa mearga.;)

Incep eu lista:
1. Mihai

Cata_RB
7th March 2010, 21:01
Eu sunt foarte pregatita! :D
Fata de intalnirile precedente suntem in urma cu planurile :) Glumesc, avem timp berechet, dar nu acelasi lucru se poate spune si despre rabdarea mea :P

Hop si eu pe lista:
2. Catalina

maria_alexandra
7th March 2010, 21:21
3. Alexandra + parintii :D

crisloregym
7th March 2010, 22:17
4. Cris :D

cata10
7th March 2010, 23:30
5. Catalin (probabil doar de sambata seara:(

ioanavol
7th March 2010, 23:50
Ioana nu, o sa fie in Paris atunci, intalnindu-si rudele de departe:)

Oricum, o sa ma gandesc la voi si de-abia astept sa va "aud" iar povestile si peripetiile!:ok:

Clau93
8th March 2010, 04:42
Nu stiu daca va fi posibil pentru mine, e prea departe de Oradea! Vom vedea, dar daca nu, ma voi uita sigur la TV si va voi spune pe forum daca v-am vazut la TV [cele 15 secunde de faima:D]

Liuta
8th March 2010, 09:32
6. Liuta + Alexandra (si poate si fetele de la CSS 2 Bucuresti)

anna.09
8th March 2010, 09:37
7. Oana :)

miafangina
8th March 2010, 22:42
Auri si Mia cel mai probabil,nu:huhu:

crisloregym
8th March 2010, 23:28
Nuuuuuu??? :( :( :(

AuriB
9th March 2010, 13:07
Din pacate,luna aprilie e foarte aglomerata pentru noi,mai ales ca avem si acelasi loc de munca si ar fi foarte foarte greu sa lipsim in acelasi timp amindoua:(.Ne-am fi dorit si noi sa putem merge dar ce sa facem daca ne-am nascut unde se agata harta-n cui,:Ddistanta e mare si avem nevoie de mai mult timp pe drum.Oricum ,cel putin cu gindul vom fi si noi alaturi de voi.:)

cineva_cineva
9th March 2010, 22:52
Si eu imi doresc mult sa vin... Sa va cunosc pe toti... de cand tot astept... sper ca de data asta sa reusesc, dar nu voi veni tot week-endul... Dar sper sa ajung duminica!

crisloregym
9th March 2010, 23:27
Amalia, daca nu vii de data asta promit ca nu iti dau "cadoul" pe care il am pregatit pentru tine:D...ti-l dau doar la primele Nationale sau Internationale la care vii, altfel nici nu discut cu tine:D (si sa stii ca nu suflu niciun cuvant, oricat de curioasa te-as face:D)

Tess_AN
10th March 2010, 08:50
Imi place cum "vorbeste" Cris! :yeah:

myrab3la_19
10th March 2010, 13:33
Eu sunt deja aici...asa ca as dormi in Sala Polivalenta de joi seara daca s-ar putea:).Am o intrebare..de obicei antrenamentele fetelor nu se desfasoara tot in sala de concurs inainte sa inceapa concursul?La Ploiesti cum era?As vrea sa merg mai devreme daca m-ar lasa sa intru sa vad si eu cand se incalzesc..antrenamente...se poate oare?

anna.09
10th March 2010, 13:58
Pai si la Ploiesti si la Buzau s-a putut intra inca de la incalzire.

cineva_cineva
10th March 2010, 23:24
Si eu imi doresc mult sa vin... Sa va cunosc pe toti... de cand tot astept... sper ca de data asta sa reusesc, dar nu voi veni tot week-endul... Dar sper sa ajung duminica!

Cris, oricat de mult te-ai mira, ca stiu ca te vei mira de ce voi spune... tocmai pentru ca ma cunosti si imi stii ''punctul slab'', sa stii ca nici sa mai fiu curioasa nu prea mai am timp... Acum te inteleg ce ziceai tu, de serviciu... Si nici nu-s angajata inca(dar tot imi ia aproape tot timpul farmacia asta)... cand voi fi... chiar nu stiu ce o sa mai fac... Asa ca... nu te stresa, ca... nu am timp sa fiu nici curioasa. Dar tot vreau sa ajung la Internationale, nu de frica ta... ci ''de dragul tau'' :) si sa va cunosc pe toti,si sa le vad pe fete la concurs... Sper din tot sufletul sa pot ajunge!

deni
12th March 2010, 20:48
treceti ma si pe mine pe lista!

crisloregym
16th March 2010, 19:53
Cum nu, Deni?;)