PDA

View Full Version : Etapa 20: Otelul Galati - CFR Cluj 1-0



Denis
28th February 2010, 19:12
Duminica, 7 Martie
Otelul Galati - CFR Cluj
Ora 15:00
Digi Sport

delaoltenia
28th February 2010, 19:13
1 solist..Dorinel cel mai tare din Galati.
pune si pollul Denis ca ma grabesc. :D....ca de premiu mi-am luat gandul.

Denis
28th February 2010, 19:37
Sper la un egal eroic.:D De-ar da Dumnezeu sa smulgem macar un punct!!!

delaoltenia
28th February 2010, 19:40
am pus 1,dupa cum am promis si dupa cum se va intampla...Hai Otelul!! :dance:

Denis
28th February 2010, 19:44
Avem fani si la Tg-Jiu.:D Hai Otelul!!:dance:

delaoltenia
28th February 2010, 19:45
Aveti fani stelisti..problem? :D

SILVIU99
28th February 2010, 19:46
merg pe un x otelul nu joaca rau...

Denis
28th February 2010, 19:47
Aveti fani stelisti..problem? :D

Doamne fereste. E un paradox, dar chiar nu ma supar.:D

bada_otelul
28th February 2010, 20:16
Acasa jucam slab. In afara de meciul cu Poli Iasi n-am avut nici un meci in care sa jucam f bine...in cel mai bun caz satisfacator. Daca ne-a batut pana si steaua la Galati...:(

Denis
28th February 2010, 22:28
Cu Timisoara am mai jucat excelent acasa.

delaoltenia
28th February 2010, 22:50
Otelarilor,cu putina determinare puteti scoate un rezultat mare....multa bafta.

bada_otelul
28th February 2010, 22:54
Cu Timisoara am mai jucat excelent acasa.

Am jucat bine, satisfacator,nu excelent. Daca jucam excelent nu luam 3 goluri :D. Au mai fost si alte cateva meciuri bunicele dar in general au fost victorii chinuite, infrangeri nemeritate(steaua si Gaz Metan),singurul meci in care am jucat execrabil a fost cel cu urziceniul dar si atunci am ramas cu om in minus din minutul 6. Totusi, slabuta miscarea pe teren propriu in conditiile in care acum 2-3 ani cine venea la Galati nu pleca de regula cu mai putin de 2 luate. Acum am devenit echipa de deplasare

TeBat
28th February 2010, 23:00
x2

Rossi
1st March 2010, 02:28
meci 1X2

Denis
1st March 2010, 02:47
Am jucat bine, satisfacator,nu excelent. Daca jucam excelent nu luam 3 goluri :D. Au mai fost si alte cateva meciuri bunicele dar in general au fost victorii chinuite, infrangeri nemeritate(steaua si Gaz Metan),singurul meci in care am jucat execrabil a fost cel cu urziceniul dar si atunci am ramas cu om in minus din minutul 6. Totusi, slabuta miscarea pe teren propriu in conditiile in care acum 2-3 ani cine venea la Galati nu pleca de regula cu mai putin de 2 luate. Acum am devenit echipa de deplasare

Teoretic, daca jucam bine dadeam mai mult de 3 goluri la cate sanse am avut.:D Dar cred ca a fost primul meci in care au sclipit jucatorii galateni.

Steel Jar
1st March 2010, 09:44
Oare se canta imnurile la meciul asta? Doar este meci international , adica Romania vs. Hungary. Cumva Ozosep este imnul mational al , mult iubitei (in Romania), natiune hungara? :drak:
Vine trenul in Galati , plin de hungury "aranjati"..... Doamne ocroteste-i pe Romaniiiiiiiiiiii :drak:

Nightwish
1st March 2010, 10:04
Oare se canta imnurile la meciul asta? Doar este meci international , adica Romania vs. Hungary. Cumva Ozosep este imnul mational al , mult iubitei (in Romania), natiune hungara? :drak:
Vine trenul in Galati , plin de hungury "aranjati"..... Doamne ocroteste-i pe Romaniiiiiiiiiiii :drak:

Dureros cand vezi cate un exemplar din asta... Ia spune, ai nasul umed si catifelat si ochi mari si nevinovati?
:cya:

Steel Jar
1st March 2010, 10:33
Frate mesajul te-a dat de gol...imi ceri sa ma descriu, deci e clar. Cauta pe google matrimoniale gay , nu ma lua pe mine cu fanteyiild tale horror... Mai pe intelesul tau Eu Fute Femei mai gyury. Ai doua "calitati" care imi displac, (cred) ca esti gay si mai grav ungur.... hai ca totusi im comparatie cu a doua prima nu este asa grava.
Auzi la el daca am nasul umed si alte rahaturi ...YOU SICK FREAKKKKKKKKK :D.
Era sa uit sa iti urez azi la multi ani ...... Multi Ani Traiasca , Multi Ani Traiasca , Laaaaaaa Multiiiiiiii Aniiiiiiiiiiiii .
Ai primit martisoare azi?

Nightwish
1st March 2010, 11:07
Frate mesajul te-a dat de gol...imi ceri sa ma descriu, deci e clar. Cauta pe google matrimoniale gay , nu ma lua pe mine cu fanteyiild tale horror... Mai pe intelesul tau Eu Fute Femei mai gyury. Ai doua "calitati" care imi displac, (cred) ca esti gay si mai grav ungur.... hai ca totusi im comparatie cu a doua prima nu este asa grava.
Auzi la el daca am nasul umed si alte rahaturi ...YOU SICK FREAKKKKKKKKK :D.
Era sa uit sa iti urez azi la multi ani ...... Multi Ani Traiasca , Multi Ani Traiasca , Laaaaaaa Multiiiiiiii Aniiiiiiiiiiiii .
Ai primit martisoare azi?

1. I am not Gyury
2. Eat shit and die !

Steel Jar
1st March 2010, 11:32
1. Iarta-ma Istvan 2. Ce motto de '*****' ai. :D Poate ith place adrenalina.:D Trebuie sa recunosc ca este greu meciul asta, dar cred ca nu pierdem. Nu mai fi asa suparacios ungu'.
Do you practice what you preach ... adica iti urmezi mottoul ....zilnic?:cry: Tu cand te duci la WC te duci sa mananci "gulas" ?:cry:

bada_otelul
1st March 2010, 12:43
Jar loveste din nou! :happy
Totusi, am putea sa revenim la discutiile legate de meci?:(

zebe
1st March 2010, 13:00
1. Iarta-ma Istvan 2. Ce motto de '*****' ai. :D Poate ith place adrenalina.:D Trebuie sa recunosc ca este greu meciul asta, dar cred ca nu pierdem. Nu mai fi asa suparacios ungu'.
Do you practice what you preach ... adica iti urmezi mottoul ....zilnic?:cry: Tu cand te duci la WC te duci sa mananci "gulas" ?:cry:

Razi ma, razi, ca esti tare haios. Macar tu sa te-ntelegi.

Bate CFR-ul. Greu, dar bate.

aetius
1st March 2010, 13:04
cred ca CFR-istii au uitat cine antreneaza pe Otelul !!!
Dorinel are de aratat lui Muri o lectie de fotbal si fiti siguri ca O VA FACE.Doar daca legiunea de strainasi va vrea sa joace 100% veti spera la un egal.
Otelul e echipa buna pe teren propriu atat acum cat si in mandatul lui Grigoras.

Steel Jar
1st March 2010, 13:36
Da no ma Zebe nici nu ma asteptam sa intelegi ceva, voi acolo in ardeal functionati mai in reluare.... sunteti asa mai "speciali" .:groggy: IOI
Ascum serios aveti echipa buna dar antrenor aveti ca si noi.:drak:

zebe
1st March 2010, 15:38
Macar functionam, in reluare sau derulat inainte, dar functionam, spre deosebire de unii. Si asta nu are legatura cu regiunea.

Denis
1st March 2010, 16:32
Fara certuri va rog. Nu-si au rost jinirile.

Nightwish
1st March 2010, 16:57
Oare se canta imnurile la meciul asta? Doar este meci international , adica Romania vs. Hungary. Cumva Ozosep este imnul mational al , mult iubitei (in Romania), natiune hungara? :drak:
Vine trenul in Galati , plin de hungury "aranjati"..... Doamne ocroteste-i pe Romaniiiiiiiiiiii :drak:


Fara certuri va rog. Nu-si au rost jinirile.

Asa, nu are rost sa ne jignim unul pe celalalt :rolleyes:... Mai ales ca primul post la care am dat quote a venit cand nici macar un suporter CFR nu postase pe topicul asta... Se pare ca unii asa inteleg sa fie suporteri ai echipei lor...

Duba
1st March 2010, 17:47
Chiar daca nu-mi doresc, cred ca ungurii se vor impune.

Ulysses
1st March 2010, 21:11
Rave, de data asta tin cu echipa ta:D

Ess
1st March 2010, 22:15
Frate mesajul te-a dat de gol...imi ceri sa ma descriu, deci e clar. Cauta pe google matrimoniale gay , nu ma lua pe mine cu fanteyiild tale horror... Mai pe intelesul tau Eu Fute Femei mai gyury. Ai doua "calitati" care imi displac, (cred) ca esti gay si mai grav ungur.... hai ca totusi im comparatie cu a doua prima nu este asa grava.
Auzi la el daca am nasul umed si alte rahaturi ...YOU SICK FREAKKKKKKKKK :D.
Era sa uit sa iti urez azi la multi ani ...... Multi Ani Traiasca , Multi Ani Traiasca , Laaaaaaa Multiiiiiiii Aniiiiiiiiiiiii .
Ai primit martisoare azi?

:cry:
pfoai ma...atata esti de haios :cry: ti-ai descoperit organul genital si de-atunci te-a bufnit rasul? :cry:

ot: iau ungurii ardealu', galatiul de uneste cu braila, deci capitala se muta la mila 23!
1 solist si bozgorii incep sa se gandeasca la retrogrdare :ok:

Lordul
1st March 2010, 22:40
2 solist.....3-1 pentru Cfr Cluj

Dregan
2nd March 2010, 09:39
Plusuri: Avem maxim de puncte in retur, suntem la distanta mare deocamdata de retrogradare, deci putem juca fara emotii.
Minusuri: Daca nu ma insel, n-am invins niciodata pe CFR pe propriul teren.

Steel Jar
2nd March 2010, 09:43
Inca o zi , inca unul care se gandeste la organele mele genitale sau ceva in genul asta:(. Ess frate, fa cunostinta cu tipul care ma imagina ieri cu "nasucul umed ":mda: si cuplati-va baieti numai lasati-ma pe mine in pace:drak:
Puteti sa va intitulati G.....G....G....G....GAY UNIT .:drak:

bada_otelul
2nd March 2010, 10:01
Plusuri: Avem maxim de puncte in retur, suntem la distanta mare deocamdata de retrogradare, deci putem juca fara emotii.
Minusuri: Daca nu ma insel, n-am invins niciodata pe CFR pe propriul teren.

Nu te inseli, 5 meciuri, un singur egal. Am jucat mai bine la Cluj decat la Galati. Parca suntem blestemati, nici cand erau varza nu i-am batut...Cred ca avem un complex cu ei si cu steaua...:headbang:

Leo
2nd March 2010, 10:28
Meci greu, dar cred in sansa otelarilor. Deci 1 solist.

bada_otelul
2nd March 2010, 11:18
Meci greu, dar cred in sansa otelarilor. Deci 1 solist.

Pffffffffffffff, e clar. Daca pana acum mai speram dupa ce ai zis tu asta nu mi-a mai ramas nici speranta. Pierdem! Mereu iese invers fata de cum zici. Te rog la meciul cu steaua sa spui ca ne bate steaua :D

spartacus
2nd March 2010, 21:45
Inca o zi , inca unul care se gandeste la organele mele genitale sau ceva in genul asta:(. Ess frate, fa cunostinta cu tipul care ma imagina ieri cu "nasucul umed ":mda: si cuplati-va baieti numai lasati-ma pe mine in pace:drak:
Puteti sa va intitulati G.....G....G....G....GAY UNIT .:drak:

pfuai ce thread activ avem...ciocoflenderilor nu-l mai deranjati pe asta micu ca e de jale ce scoate. jare stai linistit ca nimeni nu vrea sa iti conteste pubertatea...

on topic:meciul greu. noroc ca e dorinel antrenor...

M.I.B.
2nd March 2010, 21:52
Oare se canta imnurile la meciul asta? Doar este meci international , adica Romania vs. Hungary. Cumva Ozosep este imnul mational al , mult iubitei (in Romania), natiune hungara? :drak:
Vine trenul in Galati , plin de hungury "aranjati"..... Doamne ocroteste-i pe Romaniiiiiiiiiiii :drak:

:lol: :happy :cry:


Plusuri: Avem maxim de puncte in retur, suntem la distanta mare deocamdata de retrogradare, deci putem juca fara emotii.
Minusuri: Daca nu ma insel, n-am invins niciodata pe CFR pe propriul teren.

E timpul :D

cristy1110
2nd March 2010, 22:25
se va termina 3-2 pentru Otelul,iar Ochirosii,Antal,Ibeh si Axente vor face legea pe teren...:P

zebe
2nd March 2010, 22:28
:lol: :happy :cry:

E timpul :D

Cum ii vremea la Passau? :D

P1ka
2nd March 2010, 22:55
Da "cefereu" in otelu de le suna apa-n cap.


se va termina 3-2 pentru Otelul,iar Ochirosii,Antal,Ibeh si Axente vor face legea pe teren...:P

Viseaza in continoare :|

m8k
3rd March 2010, 18:24
Inca o zi , inca unul care se gandeste la organele mele genitale sau ceva in genul asta:(. Ess frate, fa cunostinta cu tipul care ma imagina ieri cu "nasucul umed ":mda: si cuplati-va baieti numai lasati-ma pe mine in pace:drak:
Puteti sa va intitulati G.....G....G....G....GAY UNIT .:drak:

Te lasam in pace! Ai nevoie de liniste in gara asteptand ungurii care vin cu trenul! Vezi numai sa nu te surprinda, venind cu troleibuzul!:happy

OT O victorie cu cate un egal la rapid-timisoara si urziceni-steaua ar face multi unguri fericiti!:D

bada_otelul
3rd March 2010, 18:49
Te lasam in pace! Ai nevoie de liniste in gara asteptand ungurii care vin cu trenul! Vezi numai sa nu te surprinda, venind cu troleibuzul!:happy

OT O victorie cu cate un egal la rapid-timisoara si urziceni-steaua ar face multi unguri fericiti!:D

arpi ofera numai conditii de calitate, deci trenul si troleul is excluse. :D

m8k
3rd March 2010, 19:00
Atunci mergem toti 5000 cu Maybachu'!:happy

Denis
3rd March 2010, 19:16
se va termina 3-2 pentru Otelul,iar Ochirosii,Antal,Ibeh si Axente vor face legea pe teren...:P

Ochirosii va avea treaba cu nationala de tineret si din cate stiu e posibil sa fie menajat pentru meciul cu CFR. Insa nu m-as supara daca ceilalti jucatori din lista ta ar face legea pe teren.:D

Va fi extrem de greu cu CFR. Ei nu-si permit sa se impiedice de noi daca isi doresc sa castige campionatul.

delaoltenia
3rd March 2010, 20:01
......Ei nu-si permit sa se impiedice de noi daca isi doresc sa castige campionatul.
Buturuga mica rastoarna caru mare :D:D

bada_otelul
3rd March 2010, 20:25
Vine maibahu' de Galati plin cu unguri eviscerati :D, suna mai academic.
Din pacate, deoarece Leo a pariat pe buturuga sansele ne-au scazut cu 99%. Fara nici un misto, cred ca in 75% din situatii a iesit invers fata de cum preconiza Leo...nu ca ar fi fost intotdeauna un lucru rau, ba din contra :D

Leo
3rd March 2010, 20:30
Bada, chiar cred ca puteti castiga.Numai de jucatorii vostri depinde.

Roddicted
3rd March 2010, 22:49
sper macar intr-un egal

solaris
4th March 2010, 02:38
Si daca echipa CFR ar fi mongoleza...cine retine Otelul sa-i administreze un 4 - 0 ?! S-ar putea sa nu aiba Otelul echipa atat de buna sa reuseasca o victorie...macar pe hartie CFR e mai buna. Cred ca bate CFR cu 1 - 0 sau 2-1 .

Ferko
4th March 2010, 11:50
Normal ar fi victorie pentru CFR, dar ar fi normal ca in fotbalul nostru sa fie ceva normal ?

Steel Jar
4th March 2010, 12:43
Ce imi place sa imi bat joc de toti 'antalijentii' si cultivatii de pe forumul asta :D. 'Cilizivatilor' seriozitate si respect sa aratam cu totii acolo unde ne arde mai tare, in viata reala.Daca am ajuns sa ne catalogam cu adevarat dupa unele vorbe spuse la"sto" pe forum atunci am ajuns mai jos decat credeam. Nu luati forumul in serios .
Duminica sper sa va batem si sa va intalniti cu niste arabi in avionul cu care o sa plecati.... spre o viata fara griji :D.

Tyler Durden
4th March 2010, 13:51
Stiljar e atat de haios, incat pana si un soitar de la un spital de nebuni l-ar invidia...:D

Steel Jar
4th March 2010, 14:23
F...F...F...F...F..F http://i48.tinypic.com/2ug1awh.jpg FFFEREA DRES ......http://i50.tinypic.com/dq3vrt.jpg :D
Asa iti trebuie daca te bagi unde nu-ti fierbe oala.:D

Nightwish
4th March 2010, 15:37
Wow, cat spirit, cata moronitate in posturile Steel Jar-ului :sleep:

Tyler Durden
4th March 2010, 16:56
Iti dai seama ce distractiv este el pentru colegii de sapa? Oricum, el trece drept mare invatat printre ei, are macar scoala vietii.
Priviti-l pe Bir_jar in timpul unei actiuni ultras:42930 :D:D:D

BAK
4th March 2010, 18:34
Ce imi place sa imi bat joc de toti 'antalijentii' si cultivatii de pe forumul asta :D. 'Cilizivatilor' seriozitate si respect sa aratam cu totii acolo unde ne arde mai tare, in viata reala.Daca am ajuns sa ne catalogam cu adevarat dupa unele vorbe spuse la"sto" pe forum atunci am ajuns mai jos decat credeam. Nu luati forumul in serios .
Duminica sper sa va batem si sa va intalniti cu niste arabi in avionul cu care o sa plecati.... spre o viata fara griji :D.

sunt convins ca in viata reala esti la fel de cioban si gretos precum esti pe forum.... nu stiu daca vorbeste foamea pentru tine sau pur si simplu nu poti mai mult :no:

Razvan T.
4th March 2010, 18:49
cred ca CFR-istii au uitat cine antreneaza pe Otelul !!!


Lasa ca le aduc io aminte, antreneaza ala care nu mai are ce cauta in Cluj ... IUDA (0 caracter)
UE IUDA!!!


Da no ma Zebe nici nu ma asteptam sa intelegi ceva, voi acolo in ardeal functionati mai in reluare.... sunteti asa mai "speciali" .:groggy: IOI

Pentru astia ar trebui inclusa viza pentru a intra pe teritoriul Mandrului Ardeal :D

Steel Jar
4th March 2010, 19:01
Cati fraierici se oftica pe aici :D
1.Nightwish re inteleg , te intereseaza discutiile despre 'barbatei' cu nasucuri umede etc
2.Ai inceput sa pui poze cu iubiti de ai tai? POC POC CRA CRA
3. Alt babuin care se da lord pe forumuri .:D
Daca erati chiar asa hintligenti nu raspundeati provocarilor mele 'mintosilor'. Imi place sa arunc cu vorbe si sa vad cum reactioneaza mascaricii. :D
Daca tot ne imprietenim hai sa pariem pe meciul asta. Fiecare pune 50 de lei si cel care ghiceste scorul sau care este cel mai aproape de scorul corect ia banii. Sunt de acord cei trei suzetari?

Tyler Durden
4th March 2010, 19:22
Mai rar ca matale, bobocule!:happy

zebe
4th March 2010, 19:39
Sunteti prea subtili pentru el...

BAK
4th March 2010, 19:52
Cati fraierici se oftica pe aici :D
1.Nightwish re inteleg , te intereseaza discutiile despre 'barbatei' cu nasucuri umede etc
2.Ai inceput sa pui poze cu iubiti de ai tai? POC POC CRA CRA
3. Alt babuin care se da lord pe forumuri .:D
Daca erati chiar asa hintligenti nu raspundeati provocarilor mele 'mintosilor'. Imi place sa arunc cu vorbe si sa vad cum reactioneaza mascaricii. :D
Daca tot ne imprietenim hai sa pariem pe meciul asta. Fiecare pune 50 de lei si cel care ghiceste scorul sau care este cel mai aproape de scorul corect ia banii. Sunt de acord cei trei suzetari?

nimeni nu sustine ca este mai inteligent decat tine, nici un post nu mentioneaza lucrul acesta. paranioa asta o ai tu probabil din cauza unui complex de inferioritate evident

Steel Jar
4th March 2010, 23:25
Normal ca nu esti mai destept ca mine. Cand am scris eu asta? Complexe visezi tu frate, acum o faci si pe psihologul :D. Exact asta sriam, ca sunt mascarici ca tine care o fac pe psihologii, intelectualii etc dar se oftica la o caterinca ieftina. Un om cu capul pe umer(asa cum aveti pretentia sa fiti, unii dintre voi) i ar fi ignorat ce tampenii am scris dar voi ati tinut sa iesiti in fata si sa imi aratati exact opusul. Pe mine ma doare in pix de ce scrieti despre mine , sunt doar niste cuvinte pe un forum, de la niste persoane de dupa un monitor.
In incheiere **** UNGURILOR .....AFARA DIN ROMANIA CU VOI NATIE SPURCATA.

Tyler Durden
4th March 2010, 23:34
Ba mai bine afara ca tampitii din specia ta, ca asa poate o sa fie si Romania o tara civilizata.

Steel Jar
5th March 2010, 01:14
Bine si ciorile ar trebuii sa fie alungate :)). Isi bat astia joc de noi in tara noastra si din cauza [edit] ca tine ne umilim traditiile si pe noi. Au ajuns toate spurcaciunile sa faca legea in tara asta. Du-te in Germania, Anglia, Austria sa vezi cum tin aia spurcaciunile la respect. Iesi in lume sa vezi cum este si dupa aceea mai vorbim.

Denis
5th March 2010, 08:01
Duminica sper sa va batem si sa va intalniti cu niste arabi in avionul cu care o sa plecati.... spre o viata fara griji :D.

Numai ca n-avem aeroport la Galati.:cry:

Steel Jar
5th March 2010, 08:19
Nu am specificat de unde se imbarca in avion. Poate de la Bacau.:D Avem un mic aerodrom in galati. Sunt avioane mici de cateva persoane si ar trebuii sa se duca cate 5-10 pe rand si ar fii pacat de avioanele pierdute.:D

Denis
5th March 2010, 08:44
17. Oțelul - Craiova 1-0
18. Oțelul - Inter 1-0
19. Ceahlăul - Oțelul 0-1
--------------------
20. Oțelul - CFR 1-0?:D:D

Nightwish
5th March 2010, 10:49
1.Nightwish re inteleg , te intereseaza discutiile despre 'barbatei' cu nasucuri umede etc

Tot am asteptat sa vad daca iti pica fisa. Pentru ca vad ca nu te duce tartacuta, nasuc umed si ochi mari si prietenosi are boul:headbang:

Denis
5th March 2010, 11:25
In sfarsit ne putem baza pe intregul lot. Avem infirmeria goala si 0 (zero) suspendati.:dance:

Bătăile de cap ale tehnicianului Dorinel Munteanu au luat sfârșit odată cu expirarea suspendărilor unor jucători din lotul antrenat de acesta, “Munti” putând pregăti în liniște partida cu CFR Cluj. După foarte mult timp, Oțelul nu are niciun jucător accidentat, toți fotbaliștii fiind apți de joc, antrenorului nostru nerămânându-i decât să găsească “unsprezecele” ideal pentru jocul de duminică.

-DunareaBatrana.com

http://dunareabatrana.com/component/content/article/34-stiri/1003-otelul-in-formatie-completa.html

Steel Jar
5th March 2010, 12:49
Tot am asteptat sa vad daca iti pica fisa. Pentru ca vad ca nu te duce tartacuta, nasuc umed si ochi mari si prietenosi are boul:headbang:
Mi-am dat seama mai demult dar am vrut sa astept sa vad daca recunosti. Gata te-ai eliberat, ai spus adevarul esti ZOO'(fil):D.

Denis
5th March 2010, 13:17
Steel Jar, Nightwish, argumente despre partida de Duminica??????????

Steel Jar
5th March 2010, 13:49
Gata ma am terminat... Lasa sa fiu eu idiotul ,taranul, marlanul planetei , universului , galaxiei bla bla bla. Eu zic ca 'meciul' o sa se termine Boul 3- Nightwish ko :D. Acum serios cred ca bate CFR

Denis
5th March 2010, 13:53
Ala vrea sa castige, ala vrea si el sa castige...mai bine nu castiga nimeni.:D:D S-ar supara CFR-ul daca impartim punctele oare?:P

Steel Jar
5th March 2010, 14:21
Rave trebuie sa recunoastem ca au un lot mai bunt decat al nostru dar asta nu inseamna ca le va fi usor sa castige duminica.

Tyler Durden
5th March 2010, 14:26
Daca nu ar fi postat plaiesul ala de bir_jar as fi tinut cu Otelul, dar asa sper sa bata CFR-ul, sa se dea melteanul cu capul de toti peretii bordeiului.:D
Tarane, cand iesem eu in lume, tu inca nu lepadasei opinicile!

Denis
5th March 2010, 14:30
Rave trebuie sa recunoastem ca au un lot mai bunt decat al nostru dar asta nu inseamna ca le va fi usor sa castige duminica.

...si nu neaparat ca vor castiga...

Nightwish
5th March 2010, 15:53
Geez, trebuie sa admit ca sunteti competitivi amandoi la capitolul insulte :happy:happy

Tyler Durden
5th March 2010, 16:06
Ce vise are onanistul din porumb, fanteziile rurale ale ultimului plaies virgin!:happy

Razvan T.
5th March 2010, 16:08
Rave esti obiectiv nu gluma

Steel Jar
5th March 2010, 16:20
Hai ca ti-ai dat arama pe fata si tu nu te mai caca atat pe tine.
Apropo de trupa de rap . Ce nume de scena am putea avea? Are cineva vreo idee? :D
Hai ma dess nu mai fi asa suparat si tu mi-ai bagat neamul in toate partile . Uite imi cer scuze . Doa nu crezi ca te-am jignit pe tine personal, stiu ca esti un om de treaba . Am injurat rapidistul din tine. Rapidistul care vine la Galati , nu trece o secunda si incepe cu moldoveni nue moldoveni si multe alte rahaturi. Imi cer sincer scuze daca chiar ai pus la suflet vre vorba. Dar ungurii tot nu pot sa ii suport.:D

Denis
5th March 2010, 16:23
Normal amandoi ar fi trebuit sa fiti banati. Dar inca nu mi-a dat Vadim acest privilegiu. :D Ati scapat. Gata sper ca ati terminat-o cu spucaciuni si cu **** si cu *****.

Tyler Durden
5th March 2010, 16:28
Mi-am dat, nu contest, dar nu mi-am dat-o decat dupa ce ti-o dadusei tu inainte. :D
Pai man, tu crezi ca eu sunt atat de oligofren incat sa cred ca galatenii sunt tarani? Si oricum, chiar daca ar fi fost tarani, nu asta e problema. Problema e ca indiferent de categorie sociala & etnica sa fii om.
Ungurii sunt si ei ca orice alta natie niste fiinte diferite. Sunt si multi unguri ok, se vede ca nu prea ai avut de-a face cu ei ca persoane si ca impartasesti niste prejudecati istorice indoielnice.
Si eu imi cer scuze, dar nu pentru cele spuse despre tine, ci despre familia ta. Asta e, ca orice latin am un temperament coleric.

Ultima ta postare m-a indoiosat, asa ca merg pe un egal meciul asta.:D

Steel Jar
5th March 2010, 16:39
Cu ungurii am o experienta de tot rahatul. Am fost la Izvorul Muresului unde eraau numai unguri sau erau majoritari. S-au purtat foarte urat cu noi , la biliard cand am vrut sa ne ducem nu ne-au lasat si ne-au amenintat. Am plecat de aiurea pe muntisorii aia sa vizitam Izvorul Muresului care era mic , semana cu apa care curge la robinet si am mers mult de tot prin padurile alea de acolo. La intoarcere am trecaut pe langa stana sau ceva de genul asta si au inceput sa ne fugareasca gasca de caini care pazeau stana. Erau blanosi , mari si cred ca erau vreo 10-15. Ne-am ***** pe noi de frica . Ne alergau putin , ne asezam in fund si apoi se linisteau. Am patit asta de vreo 5 ori iar baciul ala ungur radea de mama dracului si ne insulta incontinuu. La plecare au venit gazdele si au facut scandal nu mai stiu din ce anume . Am avut experinta oribila o intreaga saptamana.Acum cand ma uit in urma rad de cad pe spate dar nu a fost amuzant cand veneau cainii aia si ne miroseau , noi eram transfigurati de frica. :D
CFR sunt favoriti dar avem si noi sperantele noastre.

bada_otelul
5th March 2010, 17:10
Love is in the air...PAM PAM!:D
P.s. Leo, degeaba incerci sa dregi busuiocul, deja stie toata lumea din cauza cui va pierde Otelul duminica. Stai sa vezi ce panarama o sa-ti faca Dorinel la conferinta de dupa meci. :D Parca-l si aud: "Rezultatul este unul nedrept. Din pacate, desi am avut tot lotul valid dupa multa vreme, desi am jucat foarte bine si arbitrajul a fost fara cusur, desi suporterii au creat o atmosfera de vis, Leodacin ne-a pus o piedica insurmontabila. Acest individ ar trebui exclus din viata sportiva pentru raul facut noua.":happy

m8k
5th March 2010, 17:41
Cu ungurii am o experienta de tot rahatul. Am fost la Izvorul Muresului unde eraau numai unguri sau erau majoritari. S-au purtat foarte urat cu noi , la biliard cand am vrut sa ne ducem nu ne-au lasat si ne-au amenintat. Am plecat de aiurea pe muntisorii aia sa vizitam Izvorul Muresului care era mic , semana cu apa care curge la robinet si am mers mult de tot prin padurile alea de acolo. La intoarcere am trecaut pe langa stana sau ceva de genul asta si au inceput sa ne fugareasca gasca de caini care pazeau stana. Erau blanosi , mari si cred ca erau vreo 10-15. Ne-am ***** pe noi de frica . Ne alergau putin , ne asezam in fund si apoi se linisteau. Am patit asta de vreo 5 ori iar baciul ala ungur radea de mama dracului si ne insulta incontinuu. La plecare au venit gazdele si au facut scandal nu mai stiu din ce anume . Am avut experinta oribila o intreaga saptamana.Acum cand ma uit in urma rad de cad pe spate dar nu a fost amuzant cand veneau cainii aia si ne miroseau , noi eram transfigurati de frica. :D
CFR sunt favoriti dar avem si noi sperantele noastre.

Culmea miciunii si prostiei frate! Pina acum 5 ani am lucrat acolo, deci stiu cum sta treaba!
Ciobanii de acolo toti sunt romani, vin anual din Bicaz. Tu in fond nu pe cineva esti suparat ci pe cainii aia care te-au fugarit (pacat ca nu a fost ursul)! Satul acela e un sat turistic, stana nu este acolo ci in satul de linga, in Voslobeni, sat cu 99% romani! In Izvorrul Muresului sunt jumatate romani jumatate maghiari, ura intre unii si altii nu este deloc! Evident daca apar personaje ca tine fie el ungur, neamt, roman, tigan merita un tratament special! Tu inainte de toate ar trebui sa fii suparat pe educatia ta, apoi pe altii!

OT: Cele 3 puncte sunt vitale pentru noi! Sper sa fie un meci bun!

M.I.B.
5th March 2010, 17:43
Succes Otelului :ok:

Hingherul
5th March 2010, 18:01
meciul asta scoate otelaru` din mine.
sa nu-mi spuneti mie Hingherul Steel daca nu bate otelu` :D

six
5th March 2010, 18:40
merg pe mana moldovenilor :D

Hingherul
5th March 2010, 18:55
si eu pe capul cainilor.
in meciul cu ceahlaul, bineinteles :D


...unde am pus crampoanele alea...

zebe
5th March 2010, 18:59
Cu ungurii am o experienta de tot rahatul. Am fost la Izvorul Muresului unde eraau numai unguri sau erau majoritari. S-au purtat foarte urat cu noi , la biliard cand am vrut sa ne ducem nu ne-au lasat si ne-au amenintat. Am plecat de aiurea pe muntisorii aia sa vizitam Izvorul Muresului care era mic , semana cu apa care curge la robinet si am mers mult de tot prin padurile alea de acolo. La intoarcere am trecaut pe langa stana sau ceva de genul asta si au inceput sa ne fugareasca gasca de caini care pazeau stana. Erau blanosi , mari si cred ca erau vreo 10-15. Ne-am ***** pe noi de frica . Ne alergau putin , ne asezam in fund si apoi se linisteau. Am patit asta de vreo 5 ori iar baciul ala ungur radea de mama dracului si ne insulta incontinuu. La plecare au venit gazdele si au facut scandal nu mai stiu din ce anume . Am avut experinta oribila o intreaga saptamana.Acum cand ma uit in urma rad de cad pe spate dar nu a fost amuzant cand veneau cainii aia si ne miroseau , noi eram transfigurati de frica. :D
CFR sunt favoriti dar avem si noi sperantele noastre.

Hai ma, cu logica asta ar trebui sa-i urasti pe dinamovisti. :D

Steel Jar
5th March 2010, 19:41
M8K stai linistit ca nu mint. Cred ca eram in clasa a 5 a , stiu ca exact in ziua cand m-am intors acasa a fost eclipsa de soare care s-a vazut in romania. Asa se poarta niste oameni normali cu un copil de 11-12 ani? Eram eu cu unul mai mic si inca doi baieti mai mari plus inca 4-5 fete si cand ne-am dus la biliard mai ca ne-au batut, parca erau drogati cetatenii aia . Cand am plecat sa vedem izvorul am fost doar baietii si a fost vina noastra ca am plecat fara sa zicem nimanui si fara sa stim cum sa ajungem acolo cu exactitate. Ciobanul ala nenorocit putea macar sa isi opreasca javrele dar omul avea grija sa ne insulte , sa injure in romana stia bine nemernicul.Acum am 23 de ani si nu m-as purta, nici daca ar depinde viata mea de asta, in halul asta cu nimeni . Asa au inteles spurcatii sa se poarte cu niste copii care au venit sa viziteze zona si sa se simta bine. Nu zic ca toti ungurii sunt la fel dar aia au fost niste cocalari imputiti.
Fortza Otelul

Denis
5th March 2010, 21:32
Ce imaginatie ai bada!:D:D Vezi, sa-i spui lui Vlad sa posteze interviul si pe DB.:D

bada_otelul
5th March 2010, 23:27
Ce imaginatie ai bada!:D:D Vezi, sa-i spui lui Vlad sa posteze interviul si pe DB.:D

Buna idee. Poate ma 'nervez si-i iau interviu lui Leo ca sa vad cum raspunde acuzatiilor,dar dupa meci.:lol:

Trim0b
5th March 2010, 23:27
putina atentie din partea otelarilor si scot un X,daca nu chiar 1 :ok:

delaoltenia
6th March 2010, 07:02
hai Otelu!! :)

Denis
6th March 2010, 07:54
Versurile astea vor invada stadionul. /hello

Dunarea Batrana ne-a invatat
Sa fim cavaleri de neuitat
Sa incurajam o echipa atat de mare
Si pe care o iubeste fiecare

Sa incurajam o echipa atat de mare
Si pe care o iubeste fiecare

Otelul tu draga ne mai esti
Lupta daca spui ca ne iubesti
Noi suntem alaturi de tine tot mereu
Si te-ncurajam la bine si la greu

Noi suntem alaturi de tine tot mereu
Si te-ncurajam la bine si la greu

HAI OTELUL!!!!!! /hello

Steel Jar
6th March 2010, 08:55
Ai imaginatie Bada, nu te incurci:D. Daca Leodacin chiar nu nimereste scorurile, ne-a facut praf. De ce tocmai acum Leo? Nu am castigat niciodata cu Cfr si acum aveam sansa noastra. Leo ne-ai distrus :D.

Denis
6th March 2010, 09:33
Hai ma ca nimereste si ea un meci pe etapa.:evil: Poate avem noroc.:D Si daca nu iese "1", asa cum a votat ea, poate reusim un egal./hello

Leo
6th March 2010, 09:37
Si daca iese?

Denis
6th March 2010, 10:21
Tocmai. Mai nimeresti si tu cate un meci.:D Daca scoatem 6 puncte din urmatoarele 2 meciuri (CFR si Steaua) voi spera din nou la Europa League. Ne sustii, nu-i asa Leo? Probabil ca si tu iti doresti aproape lafel de mult ca Otelul sa scoata 6 puncte din urmatoarele 2 partide.:drak:

Steel Jar
6th March 2010, 11:22
Leo nu am stiut ca esti fata. Iti urez o primavara frumoasa si sa te simti bine in zilele astea dedicate femeilor.:floricica:
Poate in zilele astea esti mai inspirata si nimeresti pronosticurile.
Ar fi timpul sa castigam cu Cfr acasa.:D

Denis
6th March 2010, 11:30
E femeie in toata firea. Si una chiar inteligenta. Mi-a dat multe batai de cap cand jucam sah cu ea.:D Si apropo de sah, a cam prins "panza de paianjen" acea sectiune.:(

spartacus
6th March 2010, 15:18
M8K stai linistit ca nu mint. Cred ca eram in clasa a 5 a , stiu ca exact in ziua cand m-am intors acasa a fost eclipsa de soare care s-a vazut in romania. Asa se poarta niste oameni normali cu un copil de 11-12 ani? Eram eu cu unul mai mic si inca doi baieti mai mari plus inca 4-5 fete si cand ne-am dus la biliard mai ca ne-au batut, parca erau drogati cetatenii aia . Cand am plecat sa vedem izvorul am fost doar baietii si a fost vina noastra ca am plecat fara sa zicem nimanui si fara sa stim cum sa ajungem acolo cu exactitate. Ciobanul ala nenorocit putea macar sa isi opreasca javrele dar omul avea grija sa ne insulte , sa injure in romana stia bine nemernicul.Acum am 23 de ani si nu m-as purta, nici daca ar depinde viata mea de asta, in halul asta cu nimeni . Asa au inteles spurcatii sa se poarte cu niste copii care au venit sa viziteze zona si sa se simta bine. Nu zic ca toti ungurii sunt la fel dar aia au fost niste cocalari imputiti.
Fortza Otelul

ce te poti astepta de la ciobani.oricum tu ai scapat ieftin.mai nasol e cand ajung finantatori in fotbal si traumatizeaza in masa...
insanatosire grabnica...si sa cresti mare:D

on topic: un meci in care nu ne permitem pasi gresiti. avantajul CFR-ul ramine Dorinel..totusi orice e posibil...

Denis
6th March 2010, 19:21
Avantajul acesta s-ar putea transforma in dezavantaj. Dorinel ca si echipa se afla in forma buna acum. 'om vedea ce-o iesi. Echipa care joaca mai bine sa castige.

JJ
6th March 2010, 21:00
Hai Otelul! :P

delaoltenia
6th March 2010, 21:01
Haidi bre!! :D

Nightwish
6th March 2010, 22:38
Mah ce imputiti is ciobanii astia :D
Hai CFR!!!

delaparis
6th March 2010, 23:05
Otelul va demonstra ca nu e de ajuns sa doresti titlul de campion ... trebuie sa il si meriti :)

Denis
7th March 2010, 07:09
Pai cam cine ar merita titlul de campion? Toate echipele au avut urcasuri si coborasuri... Fiecare antrenor din Liga I a fost injurat cel putin odata in acest sezon fie pentru rezultat sau pentru alcatuirea echipei... Probabil doar Vasluiul a avut performante peste asteptari ca in rest nimic nou.

delaoltenia
7th March 2010, 09:28
Mah ce imputiti is ciobanii astia :D
Hai CFR!!!

Mah,eu am intalnit si bozgori slinosi :D
Hai Otelu!!

Leo
7th March 2010, 09:34
Leo nu am stiut ca esti fata. Iti urez o primavara frumoasa si sa te simti bine in zilele astea dedicate femeilor.:floricica:
Poate in zilele astea esti mai inspirata si nimeresti pronosticurile.
Ar fi timpul sa castigam cu Cfr acasa.:D

A venit timpul sa bateti CFRul. Va doresc din tot sufletul, ca la sfarsitul meciului sa fiti beti de fericire!


Multumesc, Steel Jar.

Denis
7th March 2010, 11:23
Statistica meciului

Partida FC Otelul Galati - FC CFR 1907 Cluj, din etapa a XX-a a Ligii I, comporta urmatoarele cifre:

OTELUL
- linie de clasament „all-time”: 709 289 137 283 897-906 924p
- meciuri acasa: 355 218 69 68 589-302 657p
CFR Cluj
- linie de clasament „all-time”: 485 195 127 163 602-603 611p
- meciuri deplasare: 242 62 45 135 230-416 208p

Cele doua echipe s-au intalnit de 11 ori in Liga I.
- Victorii OTELUL: 1
- Victorii CFR: 8
- Egaluri: 2


CFR Cluj – Otelul 1-0 (31.10.2004)
Otelul – CFR Cluj 1-2 (18.05.2005)
Otelul – CFR Cluj 0-1 (24.09.2005)
CFR Cluj – Otelul 0-1 (12.04.2006)
Otelul – CFR Cluj 1-3 (30.07.2006)
CFR Cluj – Otelul 2-1 (03.12.2006)
Otelul – CFR Cluj 0-1 (01.08.2007)
CFR Cluj – Otelul 3-1 (09.12.2007)
Otelul – CFR Cluj 1-1 (05.10.2008)
CFR Cluj – Otelul 1-1 (25.04.2009)
CFR Cluj – Otelul 1-0 (15.08.2009)



Presiunea e pe ei. Nu cred ca vor sa-si strice reputatia.:D Mereu mi-a placut sa pornic ca underdogs iar noi jucam bine contra echipelor mai bune ca noi. Sper sa scoatem macar un punct pe teren propriu. A trecut mult timp de cand n-am mai batut CFR-ul.

Daca nu gresim prosteste si ne batem pentru fiecare minge putem scoate un rezultat pozitiv. HAI OTELUL!!! /hello

delaoltenia
7th March 2010, 12:52
Victorii OTELUL:2...incepand de azi.

crissis
7th March 2010, 14:27
nu rateaza cfr-ul sansa de a ramane pe locul unu

Denis
7th March 2010, 14:58
Oooo nuu, iar rr-itu asta.:headbang:

relansat
7th March 2010, 15:00
bogdaaaaan socoooolll, doamnelor si domnilor :headbang:

purpleheart
7th March 2010, 15:38
cam cu soarele-n ochi CFR-ul repriza asta, sau cu ochii-n soare ,ma rog ...! ;)

El Pistolero
7th March 2010, 15:38
1-0 otelul

relansat
7th March 2010, 15:39
total meritat.

Hingherul
7th March 2010, 15:39
bravo coite :D

rupeti nem tudomii ;)

delaoltenia
7th March 2010, 15:39
Se poate,hai baietii. :dance:

ensic
7th March 2010, 15:40
Meritat gol la cum o jucat Otelu pana acum si la ce stersi am fost noi!

Denis
7th March 2010, 15:40
Poate reusim sa pastram scorul!!!

zebe
7th March 2010, 15:42
Frumos gol!

Uimirea
7th March 2010, 15:46
Bv otelarilor,meci frumos.......................rezistati

six
7th March 2010, 15:47
momental :P mi-s multumit :D
propun clujenilor sa se menajeze pt etapa viitoare :ok:

PerVersion
7th March 2010, 15:51
Foarte slab ne prezentam... mijlocul este efectiv inexistent. 90% din mingile jucate de mijlocasi cred ca au fost pierdute, nu stiu daca au dat 5 pase bune la atacanti toata repriza.

iulian_1976
7th March 2010, 16:01
Otelul cea mai inchegata echipa din aceste 3 etape,eu pana in prezent nu am vazut nici o echipa jucand asa de bine.

Comentariul execrabil,tot o da cu revansa lui Munteanu ca de asta joaca Otelul asa bine :happy
Otelul este o echipa bine lucrata se vede de la o posta,nu au un varf valoros in fata,altfel vedeam 3:0 ptr Otelul.

ensic
7th March 2010, 16:01
Daca asa continuam si in etapele urmatoare presimt o noua schimbare de antrenor!

iulian_1976
7th March 2010, 16:04
Chiar nu se gaseste un antrenor valoros ptr CFR ?! :D
Joaca si ei din ce le mai spunea Andone,Trombeta.

...cel putin la mijloc sunt uimit de ce poate sa joace Otelul contra lui CFR.

crissis
7th March 2010, 16:11
pai cand iti aduci antrenor de criza ai rezultate de criza. cu italianul asta cfr nu ia campionatul

Hingherul
7th March 2010, 16:13
dar e un antrenor potrivit atunci :D

crissis
7th March 2010, 16:18
depinde din ce punct de vedere privesti problema ,
oricum lipsa de inspiratie a antrenorului cfr-ului poate fi suplinita de valoarea jucatorilor pe care ii are.
cu un antrenor mai valoros si cu un portar mai bun decat nuno claro sigur cfr ar fi avut sanse mai mari la titlu.

Hingherul
7th March 2010, 16:22
depinde din ce punct de vedere privesti problema ,
oricum lipsa de inspiratie a antrenorului cfr-ului poate fi suplinita de valoarea jucatorilor pe care ii are.

ai perfecta dreptate. talnar a demonstrat asta in primele 2 meciuri din retur :D

delaparis
7th March 2010, 16:31
De ce nu a fost titular Dica ?

illazio
7th March 2010, 16:39
de bun ce e

zebe
7th March 2010, 16:43
Frumos...

Hingherul
7th March 2010, 16:45
ce au mancat frate otelarii astia?
mistoc meci.

Roddicted
7th March 2010, 16:46
dorinel e antrenor bai :D

El Pistolero
7th March 2010, 16:52
rezultat excelent.

Hingherul
7th March 2010, 16:53
meciul asta scoate otelaru` din mine.
sa nu-mi spuneti mie Hingherul Steel daca nu bate otelu` :D

sunt si eu o Mother Caterpillar sau ba? :D

purpleheart
7th March 2010, 16:53
clara si meritata victoria Oțelului ! Felicitari !

ensic
7th March 2010, 16:53
Felicitari Otelului, au castigat meciul pe merit!

Ulysses
7th March 2010, 16:53
Otelul, mon amour!:D

Denis
7th March 2010, 16:53
/hello/hello/hello/hello/hello/hello

six
7th March 2010, 16:54
mda....urziceniu' este lider deseara ;)

Hingherul
7th March 2010, 16:54
musca-ti ba limba :P

six
7th March 2010, 16:55
musca-ti ba limba :Psa moare shi crapa vecinului,bre :happy

six
7th March 2010, 16:58
una peste alta meci bun prestat de otzelu' ;) bafta invinshilor etapa viitoare :yeah:

Denis
7th March 2010, 16:58
17. Oțelul - Craiova 1-0
18. Oțelul - Inter 1-0
19. Ceahlăul - Oțelul 0-1
--------------------
20. Oțelul - CFR 1-0?:D:D

:evil::evil::evil:

delaparis
7th March 2010, 17:00
Bravo Otelul.

CFR nu a avut mijloc, Muresan a terminat benzina in prima repriza.

cristy1110
7th March 2010, 17:02
victorie meritata a Otelului...
mi-au placut mult Antal,Neagu,Rapa,Salagean si Ochirosii ,ultimul doar in prima repriza...
retineti ce va spun eu ca Neagu este fotbalist in sensul cuvantului...

ovi_es
7th March 2010, 17:04
Victorie meritata a Otelului, felicitari. CFR nu a jucat mai nimic, nici macar o echipa de titulari vad ca nu avem, la fiecare meci alta echipa de start. Poate daca jucau de la inceput Dica, Traore, eventual Panin in locul lui Toni...cine stie... Sper sa batem Dinamo etapa viitoare. Nici un meci nul intre Urziceni si Steaua nu ar fi rau :D

Trim0b
7th March 2010, 17:05
putina atentie din partea otelarilor si scot un X,daca nu chiar 1 :ok:

mia iesit si de data asta :):yeah::yeah::yeah:

relansat
7th March 2010, 17:05
nush de ce se bucura stelistii :cry:

parca vad diseara un macel :happy

delaoltenia
7th March 2010, 17:07
Victorii OTELUL:2...incepand de azi.
Denis,schimba datele din statistica intalnirilor. :D
Felicitari Otelul!!


@relansat,se bucura stelistii cum te bucuri si tu.

iulian_1976
7th March 2010, 17:08
Meritata ca meritata dar in ce maniera :D Otelul este singura echipa ce joaca de 3 etape ceva,are o idee de joc clara stie ce joaca.

Dolarel,Dorinel spuneti cum vreti dar omul este antrenor dupa 8 luni se vede ca a lucrat ceva,asezare,pase,tactica se vede ca este o echipa lucrata foarte bine .
...de aici sigur mai rasar 2,3 jucatori de nationala.

cristy1110
7th March 2010, 17:10
fundasii galateni au jucat foarte bine,CFR-ul avand decat o ocazie, la inceputul meciului prin Bud,in rest nemiscand in front...
marele mijlocas stanga Culio a trecut de Rapa decat o data in minutul 86...

Duba
7th March 2010, 17:16
N-am crezut niciun moment ca CFR-ul poate pierde la Galati. De altfel, am pronosticat 2. Dorinel le-a mai dat o palma morala derbedeilor (o parte a galeriei) care l-au injurat si i-au cerut demisia cand echipa mai gcea un egal sau manca batie. Si pe aici erau cativa trogloditi care il faceau in toate felurile.

Bravo Dorinel! Bravo Otelul!

Leo
7th March 2010, 17:17
Steel Jar, Bada........... ce mai ziceti acum? Am avut dreptate?
Felicitari Otelul!
Cristian :kiss:

Denis
7th March 2010, 17:18
Meritata ca meritata dar in ce maniera :D Otelul este singura echipa ce joaca de 3 etape ceva,are o idee de joc clara stie ce joaca.

Dolarel,Dorinel spuneti cum vreti dar omul este antrenor dupa 8 luni se vede ca a lucrat ceva,asezare,pase,tactica se vede ca este o echipa lucrata foarte bine .
...de aici sigur mai rasar 2,3 jucatori de nationala.

Trebuie sa mai lucram la capitolul concentrare...Atacul...si sudarea celor doi fundasi centrali....ca in rest mergem bine....

delaoltenia
7th March 2010, 17:18
Tu intotdeauna ai dreptate.

iulian_1976
7th March 2010, 17:21
. Dorinel le-a mai dat o palma morala derbedeilor (o parte a galeriei) care l-au injurat si i-au cerut demisia cand echipa mai gcea un egal sau manca batie. Si pe aici erau cativa trogloditi care il faceau in toate felurile.
Bravo Dorinel! Bravo Otelul!

...pai o mare parte dintre romani asa suntem,doar nu esti mirat :D

bada_otelul
7th March 2010, 17:22
Steel Jar, Bada........... ce mai ziceti acum? Am avut dreptate?
Felicitari Otelul!
Cristian :kiss:

Alege: bere sau flori? :D
Victorie meritata 100%, nici nu-mi vine sa cred ca am jucat atat de bine.
Iar ca sa inchei mai vesel, se pare ca suporterii CFR-ului n-au mai ajuns la meci pentru ca s-au speriat de glumele lui Jar.:D

bada_otelul
7th March 2010, 17:25
Meritata ca meritata dar in ce maniera :D Otelul este singura echipa ce joaca de 3 etape ceva,are o idee de joc clara stie ce joaca.

Dolarel,Dorinel spuneti cum vreti dar omul este antrenor dupa 8 luni se vede ca a lucrat ceva,asezare,pase,tactica se vede ca este o echipa lucrata foarte bine .
...de aici sigur mai rasar 2,3 jucatori de nationala.

Meciul asta l-a castigat si pentru ca a renuntat la unele obsesii ale lui: Ibeh titular si fundu'n poarta dupa gol, acum ne-am retras abia in minutul 75! Jos palaria pentru prestatia tuturor, chiar si a lui Pena care nu a fost prea inspirat azi.:D

YoNuTzz
7th March 2010, 17:47
bv otelul :ok:
3 din 3 pana acum :D

relansat
7th March 2010, 17:51
sa mai zici ceva de dorinel acu ...

Leo
7th March 2010, 17:52
Alege: bere sau flori? :D
Victorie meritata 100%, nici nu-mi vine sa cred ca am jucat atat de bine.
Iar ca sa inchei mai vesel, se pare ca suporterii CFR-ului n-au mai ajuns la meci pentru ca s-au speriat de glumele lui Jar.:D

Bere si flori. :D

bada_otelul
7th March 2010, 18:07
Bere si flori. :D

Flori intr-o sticla de bere, ca sa fie si vaza si substante nutritive pentru flori.:D

iulian_1976
7th March 2010, 18:12
... la 'Bubu la o bere :D

spartacus
7th March 2010, 18:12
Otelul e echipa extrem de solida...sincere felicitari...
noi stam rau cu constructia...mingi bubuite pe atacanti si lipsiti de inspiratie in linia de mijloc...:(

delaoltenia
7th March 2010, 18:14
Voi nu aveti antrenor,la cati bani ati investit in jucatori gaseati acolo si pentru un antrenor mai de doamne-ajuta.Cred ca am mai spus lucrul asta si se confirma de la o zi la alta.

P1ka
7th March 2010, 18:44
Otelul e echipa extrem de solida...sincere felicitari...
noi stam rau cu constructia...mingi bubuite pe atacanti si lipsiti de inspiratie in linia de mijloc...:(

Multi straini , care inca nu sau adaptat ....

TeBat
7th March 2010, 18:49
:shocked: Campionatul se joaca.

Ferko
7th March 2010, 19:17
Daca nu vedeam meciul as fi fost surprins de rezultat, dar l-am vazut si victoria Otelului este pe deplin meritata, cred eu. Felicitari si la mai mare.

Tyler Durden
7th March 2010, 19:22
Si pe aici erau cativa trogloditi care il faceau in toate felurile.


Cuvantul asta de la mine l-ai invatat!:D:D

Steel_jar cred ca a avut orgasm la meciul asta. :DSe pare ca Otelul redevine echipa aceea pe care e bine sa nu o joci la pariuri.

codrind
7th March 2010, 19:28
FELICITARI!!!

Atat echipei...
Cat si suporterilor...
Dar si ADMINISTRATORILOR de la stadion...


Suprafata de joc - IMPECABILA
Echipa - inpecabila
Galerie - impecabila...

Daca...
Parca....

Denis
7th March 2010, 19:48
Cuvantul asta de la mine l-ai invatat!:D:D

Steel_jar cred ca a avut orgasm la meciul asta. :DSe pare ca Otelul redevine echipa aceea pe care e bine sa nu o joci la pariuri.

Cred ca ai dreptate. Suntem probabil cea mai imprevizibila echipa. Pierdem acasa cu echipe precum Gloria Buzau si batem in deplasare la Dinamo.

Totusi sper ca ne-am revenit si veti putea paria linistiti deacum in colo pentru victorii ale Otelului. Din ultimele 6 partide am strans 5 victorii si un egal (in deplasare la Vaslui). Sper ca aceasta serie sa continue cat mai multe etape si sa intram in TOP 5./hello

codrind
7th March 2010, 19:54
Cred ca ai dreptate. Suntem probabil cea mai imprevizibila echipa. Pierdem acasa cu echipe precum Gloria Buzau si batem in deplasare la Dinamo.

Totusi sper ca ne-am revenit si veti putea paria linistiti deacum in colo pentru victorii ale Otelului. Din ultimele 6 partide am strans 5 victorii si un egal (in deplasare la Vaslui). Sper ca aceasta serie sa continue cat mai multe etape si sa intram in TOP 5./hello


SUCCESURI (:evil:)

bada_otelul
7th March 2010, 20:08
Dialogul zilei:
Suporter-Ati jucat prost azi...
Cadu-Nevasta-ta e proasta!
:headbang::headbang::headbang:
Rave, mie tare mi-e ca li se urca la cap...Nu conteaza cat spun ei ca raman cu picioarele pe pamant, dupa o asemenea victorie cu un asemenea joc ti se urca la cap oricat te-ai stradui. In plus, statistica nu e prietena noastra. In primul rand pentru ca avem o singura victorie si aia in 97 si pentru ca pe masura ce iti creste seria de victorii/meciuri fara infrangere cresc si sansele ca urmatorul meci sa iti intrerupa seria.:no:

Dregan
7th March 2010, 20:46
Pe cat de neasteptat, pe atat de frumos.

P.S. Bada... cronica:yes:

TZEFERU
7th March 2010, 21:28
Otelul a stat foarte bine in teren si a jucat cum ar fi trebuit sa joace CFR. Victorie pe deplin meritata.
La mijloc am fost zero barat, Muresan sters azi, Dani constructie nimic, in atac ....nu prea avem atac fara mingi si actiuni rapide nu facem treaba. Suturi la poarta ?....stim oare sa mai si tragem ? Daca nu batem Dinamo se impute treaba, deocamdata sintem pe primul loc si conjuctural, nu am confirmat victoria de la Urziceni.
Echipele au prins miros de singe.

bada_otelul
7th March 2010, 23:27
Pe cat de neasteptat, pe atat de frumos.

P.S. Bada... cronica:yes:

Mai verifica-ti si mailul hahalero...pac pac :headbang:

Leo
8th March 2010, 10:24
Buna idee. Poate ma 'nervez si-i iau interviu lui Leo ca sa vad cum raspunde acuzatiilor,dar dupa meci.:lol:

Astept interviul. :P

bada_otelul
8th March 2010, 12:46
Astept interviul. :P

Te acuza Mandorlini ca ai cobit :happy:happy:happy
R-Cum raspundeti acuzatiilor tehnicianului celor de la CFR Cluj?:D

Leo
8th March 2010, 13:01
Sunt mandra ca am contribuit si eu la castigarea meciului de catre galateni. Fiecare cu ce poate. Si cobitul este o arma.

Nightwish
8th March 2010, 16:21
Si cobitul este o arma.
Nu stiam cui i se datoreaza infrangerea asta :D
PS: felicitari galatenilor, am inteles ca au fost mai buni - eu am facut gratare si am baut coniace ieri, nu am avut vreme de vizionat meciuri :D

Denis
8th March 2010, 16:23
Ce sa zici si tu acum.:D:D

Nightwish
8th March 2010, 17:15
Ca sa fiu corect, am vazut prima repriza :D... La pauza am iesit in curte sa fac gratare, a fost ziua sotiei mele si oricum ma cam enervasem dupa prima repriza :) Probabil ca daca CFR-ul ar fi jucat ceva in prima repriza, m-as fi uitat si la a doua :D

Leo
8th March 2010, 18:29
La multi ani, sotiei tale! Ei lasa , la urma urmei este doar un meci.

Nightwish
8th March 2010, 21:09
La multi ani, sotiei tale! Ei lasa , la urma urmei este doar un meci.

Multumesc, la multi ani si tie :)