PDA

View Full Version : Ciudatenii din lumea intreaga



ady_azzuro
3rd November 2004, 22:44
Saptamana asta un indian crestin avea intr-o mana o tigara si intr-alta o sticla cu apa in centrul capitalei Kuweit City(pe la amiaza, inainte de apusul soarelui) Politia, l-a prins(fiind Ramadan, legea islamica a Kuweitului interzice sa mananci pana la apusul soarelui), l-a dus la spital, si mana stanga i-a fost taiata. La a2a infractiune mana dreapta ii va fi taiata, iar la a3a va fi omorat de tot.
Nu e gluma, chiar s-a intamplat chestia asta...

Pe acest topic puteti sa postati si alte ciudatenii pe care le stiti.

realmadrid.com
3rd November 2004, 22:46
Si daca te prinde pe tine, sau un strain acelasi lucru itzi face ?
Sincer....nu vreau sa ajung in Kuweit:D

fia
3rd November 2004, 22:47
In Indonezia masturbarea se pedepseste cu moartea (tara musulmana).

ady_azzuro
3rd November 2004, 22:58
Ionutz, asa iti face, fara gluma. In cel mai bun caz de baga la inchisoare pana se termina ramadanul...daca ai noroc si politia e blanda!

realmadrid.com
3rd November 2004, 23:01
Pai si ramadanul cat tzine ???
Deci doar pe perioada lui nu ai voie sa bei, nu intodeauna, m-am linistit...partzial:D

fia
3rd November 2004, 23:08
O luna parca

ady_azzuro
3rd November 2004, 23:25
Da, o luna...pe 10 noiembrie se termina!

Vadim
12th November 2004, 23:18
l-a dus la spital, si mana stanga i-a fost taiata. La a2a infractiune mana dreapta ii va fi taiata, iar la a3a va fi omorat de tot.
Nu e gluma, chiar s-a intamplat chestia asta...

Ady, stai pe acasa. Daca te prind si pe tine si iti taie o mina, cu ce mai scrii pe forum? :p Hai ca ai scapat, e 12 noiembrie.

ady_azzuro
13th November 2004, 00:26
Vazusi cam tarziu topicu asta :D Ti-am spus, nu-mi taie astia mana ca sunt european, iar aici skin-ul conteaza. :D

Maximus
13th November 2004, 00:33
Pai nu te-ai mai bronzat si tu intre timp? Stai acolo degeaba? mai lasa si tu calcu' si mai iesi un pic la soare...

ady_azzuro
13th November 2004, 00:35
Nu ies valimarine, eu tin la skin-ul meu :D, aici arabii sunt bronzati vreau sa se faca diferenta dintre mine si un arab. :D