PDA

View Full Version : Draga leodacin...



Hingherul
28th February 2010, 14:11
vad ca te-ai apucat, mai nou, de sters threaduri de pe VP in care ti se cere socoteala.

M-ai bannat pe motiv ca te-am jignit.
Mi-ai "soptit" in privat ca te-as si apelat sau as fi folosit la adresa ta cuvantul "TARFA" !!!!
Exceptand faptul ca ai ajuns tu sa dai bann pe intern, cu toate ca la ora respectiva "colcaia" de moderatori acolo, as avea o mica rugaminte. Posteaza unde am folosit eu cuvantul "TARFA" sau care e jignirea aia mare care te-a facut sa-ti iei puteri de supermoderator si sa penalizezi unde nu e treaba ta.
Sunt convins ca esti un moderator corect si vei aduce dovezile cerute!

Hingherul
28th February 2010, 14:19
Daca tot te apuci de adus dovezi poate justifici si bannarea lui Keluba.
Omu` ala chiar n-a facut nimic dar sunt convins ca a pacatuit el cu ceva care mi-a scapat mie.....
Nu cred ca tu, ca moderator pe "Administrativ, Campionat de table, Dinamo, Sah" te apucai sa-l bannezi si pe el pe intern asa aiurea....

Leo
28th February 2010, 14:33
Stii foarte bine ce ai postat si unde anume. Nu am de gand sa-ti dau nici un fel de socoteala. Tu ai de dat socoteala pt cuvintele pe care le folosesti. Mai ai si tupeul sa deschizi threaduri. Nesimtirea este mare cat Casa Poporului.

Hingherul
28th February 2010, 14:38
Pai daca pui problema asa e clara treaba. Punte-ti motto "pumnii mei minte nu are" si iarta-ne pe noi, userii muritori, ca te deranjam cu nimicuri d`astea.
Ma gandeam totusi ca penalizarile astea au rolul de a corecta anumite derapaje. Daca tu nu-mi arati ce am gresit o sa-mi fie foarte greu sa nu repet greseala pe care o tii asa ascunsa.

si apropo, BITCH eng. inseamna (si) catea nu TARFA cum ai inteles tu. E problema ta de care inteles te-ai simtit mai apropiata. ....si cu toate astea eu n-am folosit nici macar cuvantul BITCH!

Ulysses
28th February 2010, 18:03
Stii foarte bine ce ai postat si unde anume. Nu am de gand sa-ti dau nici un fel de socoteala. Tu ai de dat socoteala pt cuvintele pe care le folosesti. Mai ai si tupeul sa deschizi threaduri. Nesimtirea este mare cat Casa Poporului.

Draga doamna, nu numai el trebuie sa stie unde a postat si ce:) OLS este un forum deschis si transparent in care TOTI trebuie sa vedem cine si cum a gresit. Daca Hingherul te-a jignit, isi merita bannul cu prisosinta si se poate lamenta aici cat vrea:sleep: ... Dar pentru corectitudine si transparenta, pune linkul ofensator si pe LISTA NEAGRA asa cum cere regulementul pentru a nu da nastere la suspiciuni de genul ca l-ai suspendat pe stelist doar ca sa te razbuni(stim toti ca nu ai face asa ceva dar tre sa inchidem "gurile rele").
Unii nu rasfoiesc zecile de pagini scrise in urma unui meci ca sa vada ce s-a- intamplat acolo, asteptam deci publicarea postului ofensator pentru a nu-i mai da apa la moara Hingherului:rolleyes:

Hingherul
28th February 2010, 19:04
Probabil ca Vadim a ajuns la concluzia ca prea multi useri (trafic) dauneaza si a insarcinat-o pe distinsa doamna cu epurarile.
Eu inteleg ca userul Keluba e stelist dar nu e nevoie de mai mult pentru a-l banna? Omu` e pe forum din 2004 si are 142 de postari. Il inteleg de ce posteaza asa putin dar Vadim e constient ca din cauza ta isi poate pierde userul definitiv?
Sa stii ca multi se scarbesc si renunta sa mai intre aici. Te-as ruga sa dai macar un link unde Keluba te jigneste direct sau indirect!!!
Uitasem....tu nu dai socoteala.....NICI MACAR LUI VADIM?
TOTUSI E FORUMUL LUI, E CORECT SA-I SPUI SI LUI CUM ITI BATI JOC DE CEEA CE PENTRU EL E O AFACERE!

Hingherul
28th February 2010, 19:32
Ce e amuzant ca mai ai si trecut "moderator" la custom title :)
Schimba-l si pune-ti "BANN..ER"
Moderator inseamna altceva decat ce faci tu. Inseamna sa MODEREZI adica sa faci mici corectii cand lucrurile se incing... mai atragi atentia unora.....mai editezi cate un cuvant mai desucheat....mai faci o conversatie ca sa mearga traficul...
si in final, daca nu merge cu vorba buna tragi si un bann.
Dar il tragi in ideea de a ciufuli putin userul respectiv nu de a-l alunga de pe forum! SI IN NICIUN CAZ NU TE APUCI SA DAI SANCTIUNI PE SECTIUNI UNDE N-AI NICIO TREABA!!!
Eventual dai un report post si lasi un coleg sa aleaga sanctiunea.

White Shadow
28th February 2010, 20:20
adica ceva de genul :yes:

http://img13.imageshack.us/img13/7681/capture52k.jpg (http://img13.imageshack.us/i/capture52k.jpg/)

Hingherul
28th February 2010, 20:29
Tu ai fost mai norocos. Ai mai gasit in librarii "ghidul moderatorului".
Ea n-a gasit decat in piata cateva pagini din ghid trase la xerox......

White Shadow
28th February 2010, 20:33
eu am experienta ma...

ea probabil are ceva personal cu tine..

Hingherul
28th February 2010, 20:36
pai stai mai des de vorba cu ea. mai invat-o una alta....

Hingherul
1st March 2010, 14:54
Uneori tacerea spune multe....

White Shadow
1st March 2010, 17:16
tacerea ei iti da dreptate tie...

cand lipsesc argumentele....atunci se asterne tacerea...

Ulysses
1st March 2010, 20:27
Hingherule, ia o dedicatie de colea sa nu te plictisesti la parnaie:D

ZMGyFolDfmw

Hingherul
1st March 2010, 20:30
Sa fie primit!
Ia la schimb o poza cu Laika, prima BITCH spatiala si care sigur nu a fost TARFA.

nu ca n-ar fi vrut dar n-a mai apucat saraca :D

http://celestiasws.free.fr/images/ussr/vignettes/laika640.jpg

Leo
1st March 2010, 20:30
Ai un tupeu in tine fantastic. Culmea ca se mai gasesc si persoane care sa iti dea dreptate. In familiile voastre asa sunt tratate femeile? Chiar nu aveti nici un pic de rusine?

Hingherul
1st March 2010, 20:31
Daca tot ai vreme de pierdut la suete, nu-ti faci timp si de linkurile alea......?

Hingherul
1st March 2010, 20:34
Ai un tupeu in tine fantastic. Culmea ca se mai gasesc si persoane care sa iti dea dreptate. In familiile voastre asa sunt tratate femeile? Chiar nu aveti nici un pic de rusine?

In familia mea, bunica isi vede de treaba ei ;)

Leo
1st March 2010, 20:37
Daca nu incetezi cu jignirile, bannul se va prelungi la 7 zile.

mirosuri pestilentiale din groapa ce se vrea "arie privata"
astia or sa moara sufocati daca-si mai impart basinile urat mirositoare....
si iar imi vine sa fluier.....

JJ
1st March 2010, 20:40
Hingherule, n-o mai da cotita, una e Laika si alta e sa numesti o femeie astfel. Banul e meritat si se va termina repede.


Hingherule, ia o dedicatie de colea sa nu te plictisesti la parnaie:D

ZMGyFolDfmw
La mistoul pe care-l face de barbatii germani, turcoaica asta probabil a ajuns hit prin ghettourile turcilor si sarbilor. :D Cica ... germane, "rosii ca un Ferrari, dar mici ca un Smart" :D

Hingherul
1st March 2010, 20:40
Daca nu incetezi cu jignirile, bannul se va prelungi la 7 zile.

mirosuri pestilentiale din groapa ce se vrea "arie privata"
astia or sa moara sufocati daca-si mai impart basinile urat mirositoare....
si iar imi vine sa fluier.....


Nu dau 2 bani pe tine si pe amenintarile tale.
Iau in considerare doar avertismentele venite de la MODERATORI.


Nu ai treaba pe sectiunea privata?
Aici esti in plus atat timp cand nu justifici actiunile euforice!



JJ, ideea e ca nu am numit pe nimeni asa :)
Nici in Engleza si nici in Romana.
Dealtfel ma poate contrazice cu un link......

Ulysses
1st March 2010, 21:08
La mistoul pe care-l face de barbatii germani, turcoaica asta probabil a ajuns hit prin ghettourile turcilor si sarbilor. :D Cica ... germane, "rosii ca un Ferrari, dar mici ca un Smart" :D

Iti dai seama cate a lustruit aceasta lady bitch?:shocked:

Hingherul
1st March 2010, 21:10
bai, sunteti aproape off topic si imi stricati frumushatza de thread :D

Ulysses
1st March 2010, 21:11
Eu sunt perfect ON:cool::D

Hingherul
1st March 2010, 21:19
pai de aia am zis ca sunteti "aproape" off....ce-mi vorbiti mie de turcoaice aici.... :D

keluba
1st March 2010, 21:19
si care sunt totusi "jignirile grave" din partea mea?

Hingherul
1st March 2010, 21:23
probabil ca moderatoarea noastra e inzestrata cu puterea de a ne citi gandurile.....si de aia ne-a bannat.
dar nici asta nu e plauzibil pentru ca in cazul asta imi luam bann pe viata :D


nu ti-ai dat seama ca nu e vorba de nicio jignire? intelege-o si pe ea, eram prea multi si ii sufocam hariciumbele....
ei oricum sunt putini..... mai limitati..... ii ajuta si ea cum poate.


hai ma ca nu e fata rea
http://www.guzgan.com/templates/guz2/images/top/alina.gif
v-ati prins ca ma refeream ca nu e rea asta din poza :D

keluba
1st March 2010, 21:40
da leodachin... ai argumentat foarte bine... ce sa zic. nici macar sa-ti motivezi actiunile nu poti. clara treaba si cu tine.

Hingherul
1st March 2010, 21:48
lasa ma, noi sa fim sanatosi :D

...eram pe forum.... hingheream ceva potai.... si ghici cine-si face aparitia? leodacin....ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa-i las impresia ca sunt anti-dinamovist si-mi vine in cap poza ei... o caut pe dinamumania..... ii recunosc zgarda.... ii mai rasfoiesc pedigree-ul sa vad ce antecedente are si ghici ce frate??? ii place sa dea bann-uri aiurea...... si arunc o ironie: "baaaa ce-ar merge un bann acum..."! Bai, si intra pe administrativ frate... ma banneaza... posteaza si pe lista neagra... o invit la zoo... foarte tare frate...

keluba
2nd March 2010, 09:10
in modul asta se simte probabil de 3 ori femeie :rolleyes:

Hingherul
2nd March 2010, 22:14
s-a anunte cineva pe aia batrana ca a expirat bann-ul....

Vadim
2nd March 2010, 22:16
Oameni buni, incetam ce facem?

Leo
3rd March 2010, 12:01
Si pt ca bannul a expirat, nici subiectul nu mai este de actualitate. deci..........closed.