PDA

View Full Version : Pace (azi) la Steaua. Lista fanilor de 13 puncte, acceptata. Cat va tine?



Marius
19th February 2010, 22:27
Patronul Stelei s-a intalnit, vineri, cu reprezentantii suporterilor ros-albastri pentru a pune la punct o intelegere prin care interdictiile sa fie ridicate, iar Becali sa nu mai fie injurat. Dupa o ora si jumatate de discutii, Becali a iesit fericit. Fanii i-au promis ca nu-l vor mai injura, in timp ce el le va asigura accesul pe stadion.

detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/59695/pace-%28azi%29-la-steaua-lista-fanilor-de-13-puncte-acceptata.htm


multumim "reprezentantilor", darzii lideri ai peluzei Nord.:rolleyes:

GUIE MIGI, protestul continua, zdreanto!

zebe
19th February 2010, 22:31
Ce nu fac oamenii pentru bani..

Roddicted
19th February 2010, 22:38
Patronul Stelei s-a intalnit, vineri, cu reprezentantii suporterilor ros-albastri pentru a pune la punct o intelegere prin care interdictiile sa fie ridicate, iar Becali sa nu mai fie injurat. Dupa o ora si jumatate de discutii, Becali a iesit fericit. Fanii i-au promis ca nu-l vor mai injura, in timp ce el le va asigura accesul pe stadion.

detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/59695/pace-%28azi%29-la-steaua-lista-fanilor-de-13-puncte-acceptata.htm


multumim "reprezentantilor", darzii lideri ai peluzei Nord.:rolleyes:

GUIE MIGI, protestul continua, zdreanto!

da-ti o palma.Tu chiar suferi rau de tot
Sa inteleg ca faci si tu parte din aia cateva zeci de imbecili care vin la stadion sa strige **** Becali, si sa se bucure cand echipa e condusa?

resita
19th February 2010, 22:43
a cata oara o anumita parte a peluzei steliste sta capra sau in genunchi in fata ciobanului?

va meritati soarta, va f***e ciobanu' cand vrea si unde vrea

Roddicted
19th February 2010, 22:48
Ba, tu veziti de Dinamo.
Sa-l injure pe Becali dar nu in timpul meciului, si sa sustina echipa daca tot se numesc suporteri

Gontel
19th February 2010, 22:58
Mi s-a aplecat de toti free-gigistii astia care nu se mai satura sa il pupe in cur pe oligofren. Hai sa mai luam un titlu cu valize si sa mergem la toamna in Sampions Lig ca sa ne luam portia de infrangeri, iar ciobanul sa isi "plombeze" conturile afectate de criza.

Ted
19th February 2010, 23:02
nu exista cale de impacare cu Becali,un om nu se poate schimba batand din palme.
Chiar daca s-au ridicat interdictiile eu nu mai calc pe Ghencea pana nu pleaca ciobanul.IS_CINEVA,du-te tata si sustine TU echipa daca tot esti lezat de injuraturile anticioban

resita
19th February 2010, 23:19
Ba, tu veziti de Dinamo.
Sa-l injure pe Becali dar nu in timpul meciului, si sa sustina echipa daca tot se numesc suporteri

ce lagatura are Dinamo cu ceea ce scrie aici? wtf, esti obsedat rau

Jiji nu pleca
Steaua este casa ta :drak::drak:

pacat de voi, va vindeti pentru un pumn de gold

TeBat
19th February 2010, 23:24
:happy: frumos...oare cat le-o fi dat?

popaprostu
19th February 2010, 23:57
Gigi e un om foarte bun. Nu inteleg de ce-l injurati ?

coztache2003
20th February 2010, 00:10
pe mine unul ma enerveaza suporteri stelei, inca nu am auzit de negociere fasra compromisuri, ei doar cer fara sa ofere nimic (nu cred ca daca nu mai protesta la adresa conduceri 90 de minute au oferit ceva), EU IN LOCUL LUI BECALI AS PROCEDA ALTFEL, ASTFEL INCAT SA ATRAG SI BANI SI PERSOANE POATE PUTIN MAI CIVILIZATE SAU CEL PUTIN MAI RESPONSABILE.
PRIMA MASURA PE CARE AS LUAO AR FI CRESTEREA PRETURILOR BILETELOR, LA NIVEL EUROPEAN CUM AR FI PT UN CLUB DE ACEASTA TALIE, UN BILET LA PELUZE S FIE CEL PUTIN 15 EURO PANA LA 25 DE EURO, TRIBUNA II SA AIBE BILETE CU PRETURI INTRE 25 SI 35 DE EURO TRIBUNA INTAI INTRE 30 SI 50 DE EURO IAR LA TRIBUNA 0 PRETURI DE LA 70 LA 100 DE EURO, (toate aceste preturi pt un meci nu pt un abonament), astfel incat si eu sa pot merge cu prietena sau cu sotia sau copilul pe stadion fara sa exista posibilitatea de a lua bataie, sau sa fiu jenat de cuvintele triviale pe care lear auzi copilul.

coztache2003
20th February 2010, 00:18
de ce nu isi fac suporteri un fond prin care sa cotizeze cu sume de bani pt a ajuta clubul in achizitionarea de jucatori, plati de salarii sau de transport si cazare, sau macar pt a sustine o grupa de juniori, nu am vazut la teatru vreodata ca sala sa ceara demisia conduceri pt ca acctori au jucat plictisiti in vreo seara

Ted
20th February 2010, 00:39
coztache,dar management(si fotbal) la nivel european cand vom avea la Steaua?Suporterii oricum baga bani in conturile clubului (aia cati sunt,nu-s de colea),nu vad care ar fi naivul care ar dori sa cotizeze suplimentar stiind ca banii vor intra pe mana unor incompetenti

cat timp unii suporteri au fost interzisi,stadionul a fost gol ... unde erau ceilalti cu obrazul (se presupune) fin?

zebe
20th February 2010, 00:44
pe mine unul ma enerveaza suporteri stelei, inca nu am auzit de negociere fasra compromisuri, ei doar cer fara sa ofere nimic (nu cred ca daca nu mai protesta la adresa conduceri 90 de minute au oferit ceva), EU IN LOCUL LUI BECALI AS PROCEDA ALTFEL, ASTFEL INCAT SA ATRAG SI BANI SI PERSOANE POATE PUTIN MAI CIVILIZATE SAU CEL PUTIN MAI RESPONSABILE.
PRIMA MASURA PE CARE AS LUAO AR FI CRESTEREA PRETURILOR BILETELOR, LA NIVEL EUROPEAN CUM AR FI PT UN CLUB DE ACEASTA TALIE, UN BILET LA PELUZE S FIE CEL PUTIN 15 EURO PANA LA 25 DE EURO, TRIBUNA II SA AIBE BILETE CU PRETURI INTRE 25 SI 35 DE EURO TRIBUNA INTAI INTRE 30 SI 50 DE EURO IAR LA TRIBUNA 0 PRETURI DE LA 70 LA 100 DE EURO, (toate aceste preturi pt un meci nu pt un abonament), astfel incat si eu sa pot merge cu prietena sau cu sotia sau copilul pe stadion fara sa exista posibilitatea de a lua bataie, sau sa fiu jenat de cuvintele triviale pe care lear auzi copilul.

No stai un pic, normal ar fi sa ai preturi de nivel european atunci cand ai stadion de nivel european. Cum sa dai 15 euro (cel mai ieftin bilet - exemplul tau) pt. a intra pe un stadion cel putin jalnic? Si asta nu o vreau ca o ofensa la adresa suporterilor stelisti, pur si simplu asta e adevarul. O oficiala buna (care se apropie de ce vezi prin Europa) si cam atat.
Plus ca eu, sa zicem ca as fi stelist, nu mi-as permite. Tu ai putea intra, eu nu.

nungureanu
20th February 2010, 07:41
ce lagatura are Dinamo cu ceea ce scrie aici? wtf, esti obsedat rau

Jiji nu pleca
Steaua este casa ta :drak::drak:

pacat de voi, va vindeti pentru un pumn de gold
astia nu se vand pentru un pumn de gold se vand pentru un pumn de nutret furajat:lol: si becali isi pune oile capra la el in saivanul din ghencea cand vrea muschii lui:happy nu e pentru prima data cand le-o trage din toate pozitiile si ei nu zic nici meheeeeee, la asa conducator asa turma:lol:

Radu
20th February 2010, 07:44
Sunteti prea [edit]...

Denis
20th February 2010, 08:28
Gigi e un om foarte bun. Nu inteleg de ce-l injurati ?

:cry:

Lordule, asta-i o clona mai veche de-a ta?:D

Oaia Dolly
20th February 2010, 09:00
ce lagatura are Dinamo cu ceea ce scrie aici? wtf, esti obsedat rau

Jiji nu pleca
Steaua este casa ta :drak::drak:

pacat de voi, va vindeti pentru un pumn de gold

Tu, ca dinamovist, ar trebui sa te ascunzi si sa taci. Nu uita ca liderii pCH au contracte de catering pe stadion.

Este o veste excelenta fiindca oaia nu va fi in stare sa se tina de cuvant iar protestele vor deveni definitive si irevocabile.

VPM!!!!!!!!!!!!!!!!

Oaia Dolly
20th February 2010, 09:02
pe mine unul ma enerveaza suporteri stelei, inca nu am auzit de negociere fasra compromisuri, ei doar cer fara sa ofere nimic (nu cred ca daca nu mai protesta la adresa conduceri 90 de minute au oferit ceva), EU IN LOCUL LUI BECALI AS PROCEDA ALTFEL, ASTFEL INCAT SA ATRAG SI BANI SI PERSOANE POATE PUTIN MAI CIVILIZATE SAU CEL PUTIN MAI RESPONSABILE.
PRIMA MASURA PE CARE AS LUAO AR FI CRESTEREA PRETURILOR BILETELOR, LA NIVEL EUROPEAN CUM AR FI PT UN CLUB DE ACEASTA TALIE, UN BILET LA PELUZE S FIE CEL PUTIN 15 EURO PANA LA 25 DE EURO, TRIBUNA II SA AIBE BILETE CU PRETURI INTRE 25 SI 35 DE EURO TRIBUNA INTAI INTRE 30 SI 50 DE EURO IAR LA TRIBUNA 0 PRETURI DE LA 70 LA 100 DE EURO, (toate aceste preturi pt un meci nu pt un abonament), astfel incat si eu sa pot merge cu prietena sau cu sotia sau copilul pe stadion fara sa exista posibilitatea de a lua bataie, sau sa fiu jenat de cuvintele triviale pe care lear auzi copilul.

In cazul asta, delicat mic ce esti, nu ti mai lasa copilul sa se uite la tv cand apare idolul jiji fiindca s ar putea sa auzi niste cuvinte mult prea crestine.

delaoltenia
20th February 2010, 09:19
Cu un ochi rad si cu celalalt plang. :mda:...reveniti mai baieti la sentimente mai bune,suntem stelisti si trebuie sa ne incurajam echipa neconditionat.

Duba
20th February 2010, 09:46
da-ti o palma.Tu chiar suferi rau de tot
Sa inteleg ca faci si tu parte din aia cateva zeci de imbecili care vin la stadion sa strige **** Becali, si sa se bucure cand echipa e condusa?

Ai inteles perfect! Acest Marius este un mic frustrat, care nu intelege ca echipa este una, iar patronatul altceva. Ca Steaua este mai presus de orice. Ca injurand si contestand non-stop, nu face altceva decat sa distruga psihicul jucatorilor. Intr-un cuvant - UN [edit]!

Ted
20th February 2010, 10:00
mai Duba,eu nu inteleg cum poti sa ramai indiferent la mizeria in care se zbate Steaua.Chiar nu te deranjeaza modul in care e condus clubul de catre Becali?

Radu
20th February 2010, 10:07
Asa cum am spus si mai devreme...sunteti prea [edit]!
Nu va fi vorba de nicio pace...o sa vedeti diseara ce si cum...

Duba
20th February 2010, 10:10
mai Duba,eu nu inteleg cum poti sa ramai indiferent la mizeria in care se zbate Steaua.Chiar nu te deranjeaza modul in care e condus clubul de catre Becali?

'Mizeria in care se zbate Steaua' spui? Pai in aceiasi mizerie se zbat toate sau aproape toate echipele romanesti. Numai ca presa are interesul sa meditizeze Steaua, deoarece are f.f. multi suporteri. Unde-i multime multa, mani****rea este foarte usor de realizat, iar scandalul apare imediat. Presa asta vrea. SCANDAL! Iar SCANDAL inseamna audienta! Ea din asta traieste. Pricepi? Ce, la dinamo sau rapid, ca sa dau doar doua exemple, patronatul n-a facut declaratii impotriva jucatorilor? Eu imi amintesc ca da. Insa NICIODATA nu s-a pedalat atat de mult cum se face la Steaua? Hai ca esti baiat destept si poate pricepi.

Radu
20th February 2010, 10:12
'Mizeria in care se zbate Steaua' spui? Pai in aceiasi mizerie se zbat toate sau aproape toate echipele romanesti. Numai ca presa are interesul sa meditizeze Steaua, deoarece are f.f. multi suporteri. Unde-i multime multa, mani****rea este foarte usor de realizat, iar scandalul apare imediat. Presa asta vrea. SCANDAL! Iar SCANDAL inseamna audienta! Ea din asta traieste. Pricepi? Ce, la dinamo sau rapid, ca sa dau doar doua exemple, patronatul n-a facut declaratii impotriva jucatorilor? Eu imi amintesc ca da. Insa NICIODATA nu s-a pedalat atat de mult cum se face la Steaua? Hai ca esti baiat destept si poate pricepi.

Bai acesta...dar ce treaba avem noi cu celelalte echipe...noi suntem Steaua Bucuresti 1947...nu trebuie sa ne intereseze ce se intampla dinamo si la rapid...

Duba
20th February 2010, 10:21
Bai acesta...dar ce treaba avem noi cu celelalte echipe...noi suntem Steaua Bucuresti 1947...nu trebuie sa ne intereseze ce se intampla dinamo si la rapid...

Nu [edit], tu tariesti in Romania, intelegi? Noi ne raportam la ce se intampla la noi. Asta-i societatea! Daca in Romania era societatea din Anglia, de exemplu, aveai dreptate. Voi nu faceti altceva decat sa daramati STEAUA! Pe Gigi nu-l veti darama niciodata. La banii care-i are nu veti reusi.
Daca astazi veti avea aceiasi atitudine de la meciul cu Bistrita, cand s-au pierdut 2 puncte din cauza voastra, nu mai aveti voie sa guitati daca vom pierde campionatul. Nu Gigi va fi de vina, ci VOI, cei care sunteti mani****ti de presa si de alti 10-15 smecheri de la Sud, care au anumite interese. Desteapta-te Radule! Tara-i plina de fraieri.

delaoltenia
20th February 2010, 10:21
Threadul asta trebuia deschis pe suporter Steaua.Ce zici Marius?...sau mai bine zis de ce l-ai deschis pe Intern? :mda:

Duba
20th February 2010, 10:24
Threadul asta trebuia deschis pe suporter Steaua.Ce zici Marius?...sau mai bine zis de ce l-ai deschis pe Intern? :mda:

Pai cum de ce????!!! Ca sa intre si dusmanii si sa rada de fraierii stelisti. Ce crezi ca lor nu le convine ca e scandal la noi? Rad cu gura pana la ureghi de fraierimea din Ghencea, si-si mai bat si joc de voi.

TREZESTE-TE POPOR STELIST!

Ted
20th February 2010, 10:28
'Mizeria in care se zbate Steaua' spui? Pai in aceiasi mizerie se zbat toate sau aproape toate echipele romanesti. Numai ca presa are interesul sa meditizeze Steaua, deoarece are f.f. multi suporteri. Unde-i multime multa, mani****rea este foarte usor de realizat, iar scandalul apare imediat. Presa asta vrea. SCANDAL! Iar SCANDAL inseamna audienta! Ea din asta traieste. Pricepi? Ce, la dinamo sau rapid, ca sa dau doar doua exemple, patronatul n-a facut declaratii impotriva jucatorilor? Eu imi amintesc ca da. Insa NICIODATA nu s-a pedalat atat de mult cum se face la Steaua? Hai ca esti baiat destept si poate pricepi.

fii serios,nu iese fum fara foc.Nu arunca pisica in curtea altora.Normal ca presa promoveaza numai scandaluri,paine si circ pt prosti,dar toate au la baza fapte ale ciobanului.
M-am saturat de valize,brichete,tentative de blat,alergatul cu bani dupa jucatori prin bucuresti,arogante,mojicii,management defectuos,umiliri ale antrenorilor si jucatorilor,alte fostelor glorii si cate si mai cate.Asta nu e atitudine de club profesionist!Nu asta vreau la Steaua!

Nu asta e clubul pe care l-am indragit de mic copil si nu sunt dispus sa-l ignor in continuare pe cel care a dus Steaua in halul in care este ea astazi!

delaoltenia
20th February 2010, 10:28
@duba,lasa-l pe el sa raspunda...tu crezi ca faci bine insultandu-i pe cei ce nu-ti impartasesc parerile?

Radu
20th February 2010, 10:31
Nu [edit], tu tariesti in Romania, intelegi? Noi ne raportam la ce se intampla la noi. Asta-i societatea! Daca in Romania era societatea din Anglia, de exemplu, aveai dreptate. Voi nu faceti altceva decat sa daramati STEAUA! Pe Gigi nu-l veti darama niciodata. La banii care-i are nu veti reusi.
Daca astazi veti avea aceiasi atitudine de la meciul cu Bistrita, cand s-au pierdut 2 puncte din cauza voastra, nu mai aveti voie sa guitati daca vom pierde campionatul. Nu Gigi va fi de vina, ci VOI, cei care sunteti mani****ti de presa si de alti 10-15 smecheri de la Sud, care au anumite interese. Desteapta-te Radule! Tara-i plina de fraieri.

Hai sa iti spun...in primul rand cum am spus si mai sus...pe mine nu ma intereseaza de alte echipe ci ma intereseaza de Steaua Bucuresti 1947...noi suntem Steaua asta trebuie sa intelegi...in al doilea rand...nu cunosti multe chestii...in momentul de fata becali e falit,nu mai are lichiditati...daca nu luam campionatul(nu mergem in Liga)...becali e 50% :cya: in al treilea rand...nu stiu daca ai urmarit conferinta de presa a lu' "pipi" stoichita...la un moment dat a aparut becali...ce crezi ca a spus:"sunt aia afara trebuie sa ii vrajim cumva"...
Cu toate ca nu mi-am imaginat in viata mea asa ceva...si cu greu accept acest lucru...imi doresc din tot sufletul sa ratam capionatul...restul concluziilor le tragi si tu!good luck!

Duba
20th February 2010, 10:35
fii serios,nu iese fum fara foc.Nu arunca pisica in curtea altora.Normal ca presa promoveaza numai scandaluri,paine si circ pt prosti,dar toate au la baza fapte ale ciobanului.
M-am saturat de valize,brichete,tentative de blat,alergatul cu bani dupa jucatori prin bucuresti,arogante,mojicii,management defectuos,umiliri ale antrenorilor si jucatorilor,alte fostelor glorii si cate si mai cate.Asta nu e atitudine de club profesionist!Nu asta vreau la Steaua!

Nu asta e clubul pe care l-am indragit de mic copil si nu sunt dispus sa-l ignor in continuare pe cel care a dus Steaua in halul in care este ea astazi!

N-ai inteles NIMIC! Esti dus! Ramai in prostia ta, copile!

Duba
20th February 2010, 10:36
Hai sa iti spun...in primul rand cum am spus si mai sus...pe mine nu ma intereseaza de alte echipe ci ma intereseaza de Steaua Bucuresti 1947...noi suntem Steaua asta trebuie sa intelegi...in al doilea rand...nu cunosti multe chestii...in momentul de fata becali e falit,nu mai are lichiditati...daca nu luam campionatul(nu mergem in Liga)...becali e 50% :cya: in al treilea rand...nu stiu daca ai urmarit conferinta de presa a lu' "pipi" stoichita...la un moment dat a aparut becali...ce crezi ca a spus:"sunt aia afara trebuie sa ii vrajim cumva"...
Cu toate ca nu mi-am imaginat in viata mea asa ceva...si cu greu accept acest lucru...imi doresc din tot sufletul sa ratam capionatul...restul concluziilor le tragi si tu!good luck!

Esti [edit]! Asta ca sa nu spun ca nu esti stelist. Ai creierul spalat de presa si de cei care conduc AISS-ul. N-are rost sa mai continuu. Esti mult crea [edit], din pacate.

Radu
20th February 2010, 10:43
Esti idiot! Asta ca sa nu spun ca nu esti stelist. Ai creierul spalat de presa si de cei care conduc AISS-ul. N-are rost sa mai continuu. Esti mult crea prost, din pacate.

Ma uimesti la cat de [edit] esti...eu nu pot sa fiu deacord cu un jeg...din cauza asta o sa luptam...toti cei care avem coloana vertebrala...sa il doboram pe jeg...
P.S Noi nu suntem vanduti ca altii...care au infiintat liga [edit] doar pentru niste euroi...

Ted
20th February 2010, 10:46
@duba:pai sigur,cand vei lasa jos ochelarii de cal si limba din fundul ciobanului vei vedea si tu altfel realitatea.Tu si becali ganditi la fel,numai voi sunteti destepti si restul sunt prosti.Nu e de mirare ca suporti asa usor situatia de fata.

e remarcabila capacitatea ta de a jigni,in loc sa aduci contraargumente.asa se intampla cand soricul e prea gros.peace out!

Radu
20th February 2010, 11:07
duba,poate filmuletul asta te trezeste la realitate!
Q5LBn7acFVM&feature=player_embedded

Ulysses
20th February 2010, 12:04
Mariuse, nu-ti pui intrebarea cum de parerea ta coincide atat de bine cu a unor dinamovisti sau ceferisti care jignesc suporterii Stelei?

Resita si Zebe, nu cred ca vreti sa intru pe threadurile echipelor voastre sa va caracterizez suporterii:sleep:
Daca ati fost de fata cand a dat becali bani reprezentantilor galeriei, imi retrag spusele . daca nu , atentie , va expuneti si creati inutil scandal:)

delaoltenia
20th February 2010, 12:06
Mutati fratilor threadul asta pe suporter Steaua :( :(

Ulysses
20th February 2010, 12:15
N-ar avea niciun haz pe suporter Steaua!:happy Trebuie pus aici, la balacareala, altfel cum si-ar putea arata grija fata de stelisti alde zebe sau resita? :lol:de nungureanu ala nu merita amintit, el se apropie in pas vioi de ban oricum prin atitudinea lui vesnic jignitoare :sleep:

delaoltenia
20th February 2010, 12:30
Nu sunt de vina zebe si resita...

zebe
20th February 2010, 13:00
Mariuse, nu-ti pui intrebarea cum de parerea ta coincide atat de bine cu a unor dinamovisti sau ceferisti care jignesc suporterii Stelei?

Resita si Zebe, nu cred ca vreti sa intru pe threadurile echipelor voastre sa va caracterizez suporterii:sleep:
Daca ati fost de fata cand a dat becali bani reprezentantilor galeriei, imi retrag spusele . daca nu , atentie , va expuneti si creati inutil scandal:)

No zi, care-i problema?

Stai linistit ca nu am vorbit de toti stelistii cand am zis de bani ci doar de cei care se prostitueaza. E o parere pe care mi-am exprimat-o fara sa te jignesc pe tine, ca suporter stelist. Unde-i scandalul?

Nightwish
20th February 2010, 14:05
TREZESTE-TE POPOR STELIST!
:happy:happy:happy

Poate un moderator binevoitor muta topicul asta cu aroma de cacareze unde ii e locul :rolleyes:

Duba
20th February 2010, 14:22
:happy:happy:happy

Poate un moderator binevoitor muta topicul asta cu aroma de cacareze unde ii e locul :rolleyes:

Poate un moderator binevoitor il avertizeaza pe bozgorul asta spurcat.

Si uite cum asa-zisi stelisti le ridica mingea la fileu jegurilor antisteliste. FELICITARI!

Hingherul
20th February 2010, 14:29
Si uite cum asa-zisi stelisti le ridica mingea la fileu jegurilor antisteliste. FELICITARI!

:ok:

n-ar fi rau daca ai evita threadul asta. provoaca doar nervi aiurea.

Hingherul
20th February 2010, 14:39
am avut si eu tendinta de a vrea raul echipei in ideea ca asa scapam de cioban. m-am mai gandit si am ajuns la concluzia ca asta e o prostie. e ca si cum ai vrea sa-ti moara mama ca sa scapi de tatal vitreg.
cand iubesti ceva nu-i poti dori raul sub nicio forma. il urasc pe cioban la fel de mult ca majoritatea stelistilor. dar evit sa-mi rasfrang ura si asupra Stelei.
sigur exista si alte metode de protest. unele care sa nu afecteze echipa. nu inteleg de ce trebuie asta injurat neaparat la stadion. treceti cu masinile prin fata casei lui si aruncati cu oua, inchiriati cu avion cu mesaj si muiti-l din inaltul cerului la evenimente importante unde participa (asta puteti face si cand e meci) si tot asa.
indiferent cine o conduce, Steaua e STEAUA. niciun pas inapoi si mereu spre victorii. locul 2 nu exista.

Ulysses
20th February 2010, 14:57
No zi, care-i problema?

Stai linistit ca nu am vorbit de toti stelistii cand am zis de bani ci doar de cei care se prostitueaza. E o parere pe care mi-am exprimat-o fara sa te jignesc pe tine, ca suporter stelist. Unde-i scandalul?

Cunosti tu vreun stelist care se prostitueaza?:thinkso:Daca nu-l cunosti inseamna ca postul tau e provocare si inciti la scandal prin afirmatii gratuite. in alta ordine de idei , pe sectiunea unde esti moderator vad ca-ti faci bine treaba , stergi tot ce nu-i in regula... Numai pe alte threaduri iti dai in petec.:rosu:

PS Hingherul a sintetizat perfect trairile suporterului stelist. Voi astia care veniti cu apelative de genul " slugile lui becali" spuneti asta de fapt fiindca va e frica de forta Stelei cu suporterii alaturi> Si e normal sa fie asa, va intelegem ;)

zebe
20th February 2010, 15:10
Interesant ca doar tu ai vazut ceva scandalos in postarile mele. Provoaca in continuare, eu nu-ti dau satisfactie si ma opresc aici.

Ulysses
20th February 2010, 15:37
Ce nu fac oamenii pentru bani..

Acest post al tau este o provocare si de-a dreptul scandalos facand referire directa la moralitatea si verticalitatea suporterilor Stelei. :mda:
Tot eu provoc daca te-am rugat sa vii cu dovezi la afirmatia ta?:happy:happy:happy
Ma zebe , iti sugerez doar sa fii la fel de atent ce si cum scrii si pe alte sectiuni nu doar acolo unde moderezi :ok:

Denis
20th February 2010, 15:40
Sincer mie nu mi s-a parut o provocare, dar tu fiind stelist mi se pare normal sa iti aperi echipa.


Thread mutat la cererea mai multor useri.

Bumbescu
20th February 2010, 15:50
Ce nu fac oamenii pentru bani..

Bai baiatule, eu am senzatia ca notorietatea asta de pe ols(f trist pt un pusti de 20 de ani ce ar trebui sa aiba alte preocupari) ti-a luat total mintile.
Esti prezent pe toate topicurile, indiferent de zi, de ora, ai o replica pregatita pt orice, te pricepi in orice domeniu...ce sa mai ....esti un geniu......asta daca nu cumva ai alte probleme...eu totusi cred ca esti un geniu....unul mic.....
Deci fa un efort si cenzureaza-ti pornirea de a avea o parere in absolut orice domeniu.

Revenind on topic, eu nu cred in pact....ori a fost o manevra menita de a obtine accesul pe stadion, pt a putea protesta in voie impotriva oierului, ori incearca sa dovedeasca ca becali e complet sifilitic, ca e nebun, ca nu te poti baza pe ce spune. Oricum, nu va fi capabil sa tine mai mult de 2 zile promisiunile respective.
Cel mai mult ma bucura punctul referitor la Argaseala. Asta e cea mai sugestiva intruchipare a slugii, e sluga prin definitie....

Vladek
20th February 2010, 16:36
Ce pace mai ? Ce lista acceptata ? Uitati-va 2 minute pe fcsteaua.ro. Nimeni nu ia in serios "oferta" lui EL Bisnitaro Maximo. Liderii .... nu sunt liderii nimanui, nu va mai agitati atata si nu controleaza nici o branza. Lumea l-a injurat pe Jiji nu doar din peluze ci si de la tribuna 2, si in afara stadionului, samd. Asa ca "liderii" si "pacea" lor nu intereseaza pe absolut nimeni in afara de ei si Bekkali.

Fortza Steaua, mori Jiji :D ! Inainte spre locul 2 sau 3 sau 6, sa rateze oligofrenul orice sansa de a mai suge bani de la echipa !

Hingherul
20th February 2010, 16:40
am o nelamurire
eu, care sustin castigarea campionatului, cat mai multe victorii, un parcurs mai lung in CL sau EL mai pot fi considerat in cazul asta, stelist?

Vladek
20th February 2010, 16:42
Hingherule, din cate stiu eu nu exista birou sa elibereze "adeverinte" de stelist, dinamovist, rapidist, samd. Fiecare se considera asa cum il taie capul - daca tu te simti stelist, so be it. Parerea mea.

PS : Totusi nu te inteleg. De ce sa intram in CL ? Sa nu-mi zici ca nu stii unde se vor duce banii. Atunci de ce sa mai jucam acolo ? Sa mai luam scoruri de 3-0, 4-1, 5-3, samd ?

Hingherul
20th February 2010, 16:46
stiu unde se duc banii dar am impresia ca pentru altceva are ciobanul nevoie de Steaua.
e evident ca fara Steaua ciobanul n-o sa mai existe. indiferent ca Steaua va evolua in CL sau in liga 2 atat timp cat el este patron acolo o sa se vorbeasca si de el.
sustin si incurajez atacarea ciobanului in toate modurile posibile si imposibile dar fara ca asta s-o faca pe Steaua victima colaterala.
singura suferinta pe care i-o doresc Stelei e perioada de cateva zile pana isi gaseste un nou patron!

Bumbescu
20th February 2010, 22:32
Cred ca in cateva minute punctul 9 se duce-n ma-sa...:D

Roddicted
20th February 2010, 22:35
deja e clar.Becali delireaza la gsp

zebe
20th February 2010, 23:06
Bai baiatule, eu am senzatia ca notorietatea asta de pe ols(f trist pt un pusti de 20 de ani ce ar trebui sa aiba alte preocupari) ti-a luat total mintile.
Esti prezent pe toate topicurile, indiferent de zi, de ora, ai o replica pregatita pt orice, te pricepi in orice domeniu...ce sa mai ....esti un geniu......asta daca nu cumva ai alte probleme...eu totusi cred ca esti un geniu....unul mic.....
Deci fa un efort si cenzureaza-ti pornirea de a avea o parere in absolut orice domeniu.


Nu, geniul, dupa cum se vede, esti tu! Tu le stii pe toate si-i grav daca vine cineva cu alta parere. Lasa tu preocuparile mele, nu te intereseaza absolut deloc. Si nu o sa-mi cenzurez nicio pornire, nu vad cu ce te-ar incalzi pe tine. Vad ca esti foarte pornit...linisteste-te si nu te mai ingrijora atata pentru mine. Stai linistit ca eu nu inteleg treaba asta cu notorietatea, prestigiul etc. pe internet. Vad ca toti amintiti de chestia asta cand ii vorba sa mi va adresati.

Bumbescu
20th February 2010, 23:12
Nu, geniul, dupa cum se vede, esti tu! Tu le stii pe toate si-i grav daca vine cineva cu alta parere. Lasa tu preocuparile mele, nu te intereseaza absolut deloc. Si nu o sa-mi cenzurez nicio pornire, nu vad cu ce te-ar incalzi pe tine. Vad ca esti foarte pornit...linisteste-te si nu te mai ingrijora atata pentru mine. Stai linistit ca eu nu inteleg treaba asta cu notorietatea, prestigiul etc. pe internet. Vad ca toti amintiti de chestia asta cand ii vorba sa mi va adresati.

Asa sa faci, da-ti cu parerea in toate domeniile, impartaseste-ne din vasta ta experienta, apreciem....
Vezi ca n-ai postat nimic pe curling....

Snake_21
20th February 2010, 23:15
Nu, geniul, dupa cum se vede, esti tu! Tu le stii pe toate si-i grav daca vine cineva cu alta parere. Lasa tu preocuparile mele, nu te intereseaza absolut deloc. Si nu o sa-mi cenzurez nicio pornire, nu vad cu ce te-ar incalzi pe tine. Vad ca esti foarte pornit...linisteste-te si nu te mai ingrijora atata pentru mine. Stai linistit ca eu nu inteleg treaba asta cu notorietatea, prestigiul etc. pe internet. Vad ca toti amintiti de chestia asta cand ii vorba sa mi va adresati.

Prietene nu vrei tu sa ne faci o favoare si sa te duci pe sectia dedicatia special echipei pe care o sustii tu? Crede-ma ca pe nici un stelist de pe aici nu-l intereseaza parerea ta ;)

zebe
20th February 2010, 23:21
N-am postat pe curling, Bumbescu, dar am grija sa-mi cer voie inainte. :)
Snake, la fel de mult ma intereseaza si pe mine parerea ta.

OT. Cred in continuare ca e altceva la mijloc in toata afacerea asta.

coztache2003
20th February 2010, 23:21
higherule sunt de aceasi parere cu tine referitor la faza cu moartea mamei pt a scapa de tatal vitreg, in schimb eu ma intreb alceva?
cum se face ca AISS are doar 400 de membri pe care ii reprezinta si ALSS inca vreo 200 si vor sa dea tonul in relatia cu patronul cu conducerea si cu jucatorii? se cred cumva vreun Dumnezeu al fotbalului? toti 600 de huligani stelisti platesc pt un AN ca sa vada meciurile stelei 20 de mii de euro pe abonamente, bani care ar ajunge pt plata salariului pt 1 luna a lui Kapetanos, pt mine si pt multi alti suporteri un meci de al stelei reprezinta un eveniment si pt care merita sa facem un efort pt a vedea pe viu un meci si la un pret de 25 euro, iar daca echipa mai si castiga atunci ar merita fiecare cent

Snake_21
20th February 2010, 23:25
N-am postat pe curling, Bumbescu, dar am grija sa-mi cer voie inainte. :)
Snake, la fel de mult ma intereseaza si pe mine parerea ta.

OT. Cred in continuare ca e altceva la mijloc in toata afacerea asta.

Nu ma intereseaza ce te intereseaza pe tine, nu intelegi? Dispari ;) sectiunea asta e dedicata suporterilor stelisti ;) esti suporter stelist de tot comentezi pe aici? Tu vii aici doar ca sa intariti lumea , asta se numeste flame pe unele site uri nu stiu daca si aici si in general se pedeseste ;) cu o atentionare sau chiar ban pentru cei care insista ;)

zebe
20th February 2010, 23:29
Ba baiatule (vad ca-s la moda apelativele astea pe aici), thread-ul asta era pe Intern cand am postat pe el. Nu ca ar conta, pot sa intru oriunde vreau sa postez. Ii treaba mea. Linisteste-te ca nu te-am jignit cu nimic. Sper sa fie asta ultimul meu post aici.

Snake_21
20th February 2010, 23:34
Bai baiatule :lol: ? Vezi ca eu nu am 20 ani prietene ;) eu doar iti ziceam ca topicul asta e pe suporter Steaua acum si nu cred ca m ai vazut tu pe mine vreodata postand pe sectiunea echipei tale sa fac misto de echipa ta ... asa ca mi se pare corect ca sa nu vii tu si inca cativa baietasi pusi pe misto sa posteze asa la misto pe sectiunea suporter Steaua ;) si daca observi nici eu nu te am jignit cu nimic ;)

zebe
20th February 2010, 23:38
Nu stiu de unde ai dedus tu ca as fi facut misto de echipa ta. ;)

Radu
20th February 2010, 23:38
higherule sunt de aceasi parere cu tine referitor la faza cu moartea mamei pt a scapa de tatal vitreg, in schimb eu ma intreb alceva?
cum se face ca AISS are doar 400 de membri pe care ii reprezinta si ALSS inca vreo 200 si vor sa dea tonul in relatia cu patronul cu conducerea si cu jucatorii? se cred cumva vreun Dumnezeu al fotbalului? toti 600 de huligani stelisti platesc pt un AN ca sa vada meciurile stelei 20 de mii de euro pe abonamente, bani care ar ajunge pt plata salariului pt 1 luna a lui Kapetanos, pt mine si pt multi alti suporteri un meci de al stelei reprezinta un eveniment si pt care merita sa facem un efort pt a vedea pe viu un meci si la un pret de 25 euro, iar daca echipa mai si castiga atunci ar merita fiecare cent

"Liderii" alss sunt umbriti de mirajul banilor!Nu vreau sa spun mai multe lucruri despre acesti lideri...

Snake_21
20th February 2010, 23:40
@Zebe: In fine... asa nu ajungem nicaieri ;)

delaoltenia
21st February 2010, 09:27
Multumiri moderatorului care a mutat acest thread.Rog clonele si travestitii sa stea pe sectiunile lor.

Ulysses
21st February 2010, 09:31
Ba baiatule (vad ca-s la moda apelativele astea pe aici), thread-ul asta era pe Intern cand am postat pe el. Nu ca ar conta, pot sa intru oriunde vreau sa postez. Ii treaba mea. Linisteste-te ca nu te-am jignit cu nimic. Sper sa fie asta ultimul meu post aici.

Ai mai zis asta de doua ori. Si noi speram la fel dar vad ca tare ti-e greu:happy

Paul Atreides
21st February 2010, 09:48
Am mai spus pe ON topic azi ca mai SPER ca vom castiga la Cluj si la Urziceni. Nu mai repet insa in ce conditii. Am spus acolo.
Dumnezeu sa ajute Steaua. Numai El o mai poate face! Poate tot El va face sa dispara mizerabilii care vor raul Stelei. In rest este tacere.

delaoltenia
21st February 2010, 09:53
..este tacere,se bucura in liniste.
Ce oameni? :( :(

Denis
21st February 2010, 09:58
Npc Dan.

delaoltenia
21st February 2010, 10:04
Esti un domn man...pacat ca sunt putini asemeni tie.

Denis
21st February 2010, 10:21
Mersi Dane. Imi place sa fiu corect si sa evit certurile. Mi se pare normal.:)