PDA

View Full Version : Cupa Romaniei editia 2006/2007



Pages : [1] 2

starsteel
24th October 2006, 20:32
Se pare ca Steaua din cauza pozitiei din clasament se gandeste la castigarea Cupei asa ca merge si acest nou thread.
Primul meci chiar nu ar trebui sa constituie o problema odata ce se joaca in Ghencea cu Forex Brasov.

SORENSEN
24th October 2006, 21:25
Trebuie sa luam si noi CUpa....e o competitie care nu am mai castigat-o de mult si ar cam fi timplul...ma enereaza ca se tot spune ca e o competitie de mana a doua.

starsteel
24th October 2006, 21:40
E totusi o competitie de mana a 2-a insa vina o poarta in totalitate frf, trebuiau sa o faca atractiva prin trageri la sorti nedirijate, programare meciuri tur-retur din 16-zecimi si de ce nu financiar. Ce ofera ei acum 2500 euro in optimi si 100.000 euro pt. castigatoare e o bataie de joc.

Universal
24th October 2006, 22:57
Important este sa castigi.
Eu sper, ca toti stelistii de altfel, sa luam Cupa.Sa luam un nou trofeu in acest sezon,daca nu campionatul,atunci Cupa..sau visul...

pinki
25th October 2006, 00:25
da, de ce nu? oricum, nu ne strica. :D am votat da, dar pt incurajare, chiar nu cred ca o castigam. nici de meciul cu forex nu trecem :) cel putin la "jocul" actual :)

andreea23
25th October 2006, 15:55
E un titlu important...asa ca il vom castiga!!!!
Am incredere in revenirea echipei si vom demonstra ca suntem o echipa mare


FORZA STEAUA!!!!!!!!!!;) ;) ;)

dede
26th October 2006, 10:00
Steaua - Forex Brasov 3-0 (Oprita 55, Lovin 72, Bostina 82)

cel putin am trecut de primul tur :P inceputul e bun :D

pinki
26th October 2006, 11:58
si a dat oprita gol! clar castigam cupa romaniei! :happy

dede
26th October 2006, 12:13
"Gigi Becali: “Ce să fac cu Cupa României?”

“Ce să fac cu Cupa României?”, spus Gigi Becali, la sfîrşitul meciului cu Forex Braşov. “Pe mine mă interesează Liga Campionilor". Patronul Stelei a dat de înţeles că o eventuală cîştigare a Cupei României nu este obiectivul Stelei.
El a fost contrazis de managerul Stelei, Mihai Stoica. "Este o competiţie pe care o tratăm cu maximă seriozitate. Personal, mi-aş dori să cîştigăm acest trofeu”, a declarat Meme." stelisti.ro

nici ei nu stiu ce vor...ba ne luptam pt cupa, ba nu ne intereseaza :mda:

pinki
26th October 2006, 12:16
becali ar face bine sa mai taca naibii din gura o vreme, ca numai tampenii scoate din ea!

starsteel
26th October 2006, 13:33
Ne-am invatat cu el, trebuie sa stim sa-l ignoram cateodata.

pinki
26th October 2006, 13:37
pai eu il ignor, nu e o problema, dar cati n-au fugit de la steaua de gura lui? si tot noi, suporterii, avem de suferit...

SORENSEN
26th October 2006, 16:25
Impresii de la meci..am stat la t2 lumea venise la caterina dar pana la urma s-au comportat civilizat si l-au aplaudat pe Dica dar si pe Saban si nici Calos nu a fost injurat chair apaludat de unii...
Meciul slabut...dar in repriza a doua ne-am miscat ceva mai bine...

pinki
26th October 2006, 19:36
carlos ar trebui lasat in pace! iar lumea sa nu mai huiduie proprii jucatori... :mda:

Bumbescu
27th October 2006, 08:57
Impresii de la meci..am stat la t2 lumea venise la caterina dar pana la urma s-au comportat civilizat si l-au aplaudat pe Dica dar si pe Saban si nici Calos nu a fost injurat chair apaludat de unii...
Meciul slabut...dar in repriza a doua ne-am miscat ceva mai bine...

Ai descoperit amice gaura in copertina?:)

starsteel
27th October 2006, 10:33
Iar gaura luau-ar de gaura ce-i asta ma, gaura neagra?

SORENSEN
27th October 2006, 12:55
Are o obsesie cu nu stiu ce gaura in copertina...o fi dar eu nu o vad...
Am vazut in schimb gaura in jocul stelei...

pinki
27th October 2006, 13:10
asta sare-n ochi! :)

Bumbescu
27th October 2006, 16:34
Are o obsesie cu nu stiu ce gaura in copertina...o fi dar eu nu o vad...
Am vazut in schimb gaura in jocul stelei...

Vorbeste ma frumos!

SORENSEN
27th October 2006, 17:59
Vad ca ai probleme ...vorbesc destul de frumos...

In meciul urmator din cupa mi-as dori sa jucam cu DInamo:evil:

Bumbescu
27th October 2006, 18:49
Vad ca ai probleme ...vorbesc destul de frumos...

In meciul urmator din cupa mi-as dori sa jucam cu DInamo:evil:

Oare toti moderatorii sunt atat de p-----i ca tine? :D

starsteel
28th October 2006, 01:09
Vad ca ai probleme ...vorbesc destul de frumos...

In meciul urmator din cupa mi-as dori sa jucam cu DInamo:evil:

E o bataie de joc tragerea la sorti iar e super dirijata 16 echipe si 3 urne e clar ca iar incazesc astia bila Dinamo deci e imposibil sa picam cu ei, din pacate.

SORENSEN
28th October 2006, 01:25
Stiam asta ..era doar o dorinta (am spus ca-mi doresc sa cadem cu Dinamo)...dar nu conteaza cu cine picam oricum trebuie sa castigam.

starsteel
28th October 2006, 01:28
Eram convins ca stii si componenta urnelor si faptul ca Dinamo e bila incalzita mi-am exprimat doar dispretul pt. aceasta dirijare.

pinki
28th October 2006, 12:20
cand se face tragerea asta la sorti?

starsteel
28th October 2006, 12:27
Luni, dar ce stai in umbra.....probleme la Modelu?

pinki
28th October 2006, 12:45
hehe, nu, probleme cu "prietenii" de pe-aici :)

dede
30th October 2006, 13:23
Steaua - Apulum Alba Iulia in optimi :D

SORENSEN
30th October 2006, 15:36
cred ca meciul e Miercuri 8 nov...trebuie sa castigam..adversarul e slabut.

starsteel
30th October 2006, 17:05
Dupa tragerea asta se pare ca soarta ne impinge spre o noua cupa...chiar daca trofeul e micut de ce sa zicem pas?

Liviu
30th October 2006, 17:49
E bine...chiar foarte bine...Am avut noroc să picăm cu una din cele două echipe din Liga 2 . Nu cred că se va juca la Alba-Iulia pentru că există inconvenientul că e cam departe...Meciul vine între cele de la Piatra-Neamţ şi cel de acasă cu Naţional , din campionat . În plus cred că anul ăsta vrem totuşi trofeul...Cred că la Braşov sau Piteşti ar fi perfect . Sau poate în Ghencea...:)

pinki
30th October 2006, 19:22
apulum alba iulia? n-am auzit de ei :D e bine, le dam si lor un 3-0 :D

dede
31st October 2006, 09:23
am cazut bine...cred ca nu va fi nicio problema daca vor juca rezervele, tot vom castiga :rolleyes:

recrutu03
5th November 2006, 15:12
trecem si d "astia" fara probleme, eo deja m gandesk la o reeditare a steaua-rapid, in finala ! :yeah:

SORENSEN
6th November 2006, 00:42
La jocul pe care-l prestam ....

starsteel
6th November 2006, 14:50
La jocul pe care-l prestam nu putem decat sa salvam ce se mai poate salva inainte de intrarea in iarna iar Cupa e unul din obiective, nu avem voie sa-l ratam acum.....ar declansa deja un cutremur.

dede
6th November 2006, 14:55
cu apullum ar trebui sa joace rezervele...probabil vor da mai mult pe teren decat titularii, care deja sunt cu gandul la vacanta :mda: in mod logic si normal, Steaua trebuie sa se califice fara probleme in sferturi...

starsteel
6th November 2006, 15:01
La ora actuala absolut toti jucatorii sunt niste veritabile rezerve asa ca trebuie jucat cu tot ce e mai bun in momentul de fata. Mai sunt cateva meciuri pana la sfarsitul sezonului unele decisive pt. primavara asa ca sa salvam ce se mai poate salva.

dede
6th November 2006, 15:11
Ochirosii :D de exemplu el si-ar da viata pe teren daca ar juca cu apullum, spre deosebire de Dica sau altii, care in ultima vreme sunt cam paraleli cu fotbalul...

Nole17
6th November 2006, 15:33
cred k o sa vedem steaua care poate ar fi facut mai mult in meciul cu ceahlaul si tot nu inteleg de ce il tine pe bostina rezerva meci de meci!!!!! dar il baga pe gigel coman care se vede ca saracu nu are nici o treaba cu fotbalu??????!!!!!!!!!!!!!!!!! si cernea se crede mare scula pe bascula dar la meciul cu real el era plecat la cafea si apoi toat lumea zice ca banel a fost de vina

starsteel
6th November 2006, 15:54
Bostina are un potential extraordinar poate a venit momentul sa gasim un antrenor care va sti sa-l exploateze.

Nole17
6th November 2006, 19:06
cred k marele defect al lui oli este k favorizeaza la extrem pe asha-zishi copii lui pt k eu nu pot sa inteleg ce cauta gigle coman la steaua!!!!!!!!!!! ma tot intreb dar tot nu gasesc rapunsul???????????

georg40
6th November 2006, 19:14
Steaua acuza probleme de portar, Carlos cazand in disgratie, iar Cernea nefiind destul de constant.
Doua propuneri: Frank Rost, portarul lui Schalke04, se afla inaintea rezilierii contractului, dupa o cearta cu antrenorul Slomka; Jens Lehmann, portarul nationalei germane, in prezent la Arsenal Londra, si caruia in anul urmator nu i se va mai innoi contractul (Arsenal il doreste pe Buffon de la Juventus).
Ambii portaii sunt peste 30 de ani, dar despre goalkeeperi se spune ca sunt ca vinul: cu cat mai "vechi" cu atat mai buni...

FCS81
7th November 2006, 19:46
Un trofeu e totusi un trofeu.Si la cum jucam,daca vrem cupe europene la anu tre sa tragem tare la cupa !

pinki
8th November 2006, 12:01
sunt de acord cu stelistu13, coman nu are ce cauta la steaua, cernea nu e cu nimic mai bun decat carlos si sunt unii titulari care mai degraba dorm decat joaca. sincer, dupa ce-am vazut la ceahlau, mi-e frica de meciul asta cu apullum...

starsteel
8th November 2006, 12:12
De meciul asta nu ne este frica dar de cele 4 pana la final si de cel cu Kiev-ul sigur da.....la ora asta suntem precum un boxer obosit care asteapta gongul pt. o pauza; si dupa pauza STEAUA - reloaded /hello

dede
9th November 2006, 11:53
pe mine nu o sa ma deranjeze daca Steaua nu o sa se califice mai departe...desi e de preferat ca meciul cu apullum sa-l castigam, daca tot jucam acasa, insa nu-i mare pierdere daca nu ajungem prea departe in cupa...
important e sa ne calificam in primavara europeana si sa prindem un loc de ucl...restul conteaza mai putin...

Nole17
9th November 2006, 16:25
sunt de acord cu stelistu13, coman nu are ce cauta la steaua, cernea nu e cu nimic mai bun decat carlos si sunt unii titulari care mai degraba dorm decat joaca. sincer, dupa ce-am vazut la ceahlau, mi-e frica de meciul asta cu apullum...

de meciul asta chiar nu mie frica pt k vor juca catva jucatori care ar trebui sa fie oameni de baza la steaua si ma refer la bostina care este favoritul meu si mi se frange inima cum un asha jucator poate fi tinut pe banca pe langa asta va reveni si cristocea care are ceva creativitate fata de restul somnambulilor de la mijloc care in meciul cu ceahlaul jucau de parca era 12 noaptea si atunci iai trezit din somn deci meciul asta cred ca il vom castiga la pas dar meciurile care vin in campionat si meciul cu kievul de alea mie cu adevarat frica :mda:

georg40
9th November 2006, 19:13
de meciul asta chiar nu mie frica pt k vor juca catva jucatori care ar trebui sa fie oameni de baza la steaua si ma refer la bostina care este favoritul meu si mi se frange inima cum un asha jucator poate fi tinut pe banca pe langa asta va reveni si cristocea care are ceva creativitate fata de restul somnambulilor de la mijloc care in meciul cu ceahlaul jucau de parca era 12 noaptea si atunci iai trezit din somn deci meciul asta cred ca il vom castiga la pas dar meciurile care vin in campionat si meciul cu kievul de alea mie cu adevarat frica :mda:

Nu-ti fie frica baiatule, Steaua castiga. Intr-o alta ordine de idei, eu stiam ca bihorenii sunt mai curajosi si nu cunosc frica !

Nole17
9th November 2006, 19:38
Nu-ti fie frica baiatule, Steaua castiga. Intr-o alta ordine de idei, eu stiam ca bihorenii sunt mai curajosi si nu cunosc frica !

poate ai dreptate dar la cate minuni sau intamplat in era oli :mda: nu prea este meci de care sa nu iti fie frica in afar de cel cu apulum /hello

SORENSEN
9th November 2006, 22:56
2-1 slabut...n-are rost sa zabovim la meci...nu merita

starsteel
9th November 2006, 23:44
Suntem intre ultimele 8 echipe ramase in Cupa Romaniei urmatorul meci e in primavara deci chiar nu par a fi probleme....jocul Stelei oricum va fi altul.

dede
10th November 2006, 07:25
minune...am ajuns dupa multa vreme in sferturile cupei romaniei :D
un meci nu prea bun, dar e bine ca am castigat...

MariusTR
10th November 2006, 07:31
Lucrurile au revenit la normal ... Steaua si-a amintit ca este Campioana absoluta a tuturor timpurilor... era si timpul sa revina Campionii.

Steaua va lua Cupa!

bluesky
10th November 2006, 09:07
sa speram ca va juca si mai bine in campionat si va castiga cu national ....se pare ca steaua manifesta interes si pentru cupa bv lor

pinki
10th November 2006, 10:20
am fost pe stadion :cool: si am inghetat semi=degeaba :D meci slabut, aia erau varza, da' si noi tare greu i-am mai batut :mda:

SORENSEN
10th November 2006, 11:18
Dar totusi se vede ca rezervele sunt mai bune ca anii trecuti..pt ca acum tot cu multe rezerve jcuam si nu mai pierdem...

pinki
10th November 2006, 11:22
e adevarat, dar aseara, saban, lovin, coman si oprita mi-au aratat si pe viu cat de "buni" sunt... e interesant sa vezi meciu' direct pe stadion :D mi-au lipsit totusi reluarile :happy

Nole17
10th November 2006, 15:11
oricum cred k faza cu rezervele si anume k joaca si banca ceva e meritul total al lui oli trebui apreciat pt faptele bune la fel cum il critikam cand ceva nu merge

SORENSEN
10th November 2006, 15:53
e adevarat, dar aseara, saban, lovin, coman si oprita mi-au aratat si pe viu cat de "buni" sunt... e interesant sa vezi meciu' direct pe stadion :D mi-au lipsit totusi reluarile :happy

LAsa ca la meciurile de CL pe stadion vedem ce voi nu vedeti...montaj din prima repriza in pauza /hello

Leo
27th November 2006, 17:57
La cum joaca STEAUA acum , nu merita sa castige CUPA ROMANIEI !!!!!!!!!!!!!!!

Sevilla86
27th November 2006, 18:08
La cum joaca STEAUA acum , nu merita sa castige CUPA ROMANIEI !!!!!!!!!!!!!!!

Esti suparat ca Dinamo a fost eliminata? Esti suparat ca s-a facut de ras? O sa fi si mai suparat cand o sa castige Steaua Cupa! :ok:
Sper doar sa fie o competitie corecta! Sa nu fie ajutata Poli, doar pt ca sponsorul este Timisoreana si pt ca finala o sa se joace la Timisoara...

Gontel
27th November 2006, 23:42
Or sa se schimbe lucrurile pana la parimavara. Isi revin baietii. Anul asta luam Cupa, am mare incredere.

YoYoyOi
28th November 2006, 00:20
Speranta moare ultima :rolleyes:

STEAUA-MANIA
4th December 2006, 11:19
Daca ne calificam in finala,prevad o invazie ros-albastra!.Personal,daca STEAUA joaca finala voi merge la timisoara.:D Cine mi se alatura?:D

YoYoyOi
4th December 2006, 11:20
Hmmmm, m-ar bate gindul, dar acolo sint prea multe cariere de piatra si nu vreau sa-mi "pierd capul":D

STEAUA-MANIA
4th December 2006, 11:27
Oricum tu esti invizibila peste tot..ols,ym :rosu: :D...vei fi invizibila si la tim!:D Nu risti nada de nada:P

YoYoyOi
4th December 2006, 11:31
Mda:D Sint un fel de umbra:drak: pe net, dar acolo ma vor vedea aia ca au ochelari cu senzori :lol:

STEAUA-MANIA
4th December 2006, 11:36
Yeah..You are.Am mai fost la timisoara sa vad pe STEAUA,ce frumos,am parcurs drumul de la gara pana la stadion,cantand,au oprit traficul,iesea lumea la geam si se :o: la noi.Amitiri..frumoase amintiri.:D

CrAzY92
4th December 2006, 18:11
da normal nu se poate altcumva !:ok:

CrAzY92
9th December 2006, 14:54
La cum joaca STEAUA acum , nu merita sa castige CUPA ROMANIEI !!!!!!!!!!!!!!!

pai daca Steaua a ajuns mia departe ca DInamo asta nu inseamna ca nu trebe sa castigam....daca castigam o sa le fie ciuda la Dinamovisti!...:happy

starsteel
10th December 2006, 12:39
Pt. mizeria asta iti dau un ban de 2 ore.

starsteel
16th December 2006, 22:40
Din pacate Cupa Romaniei e singurul obiectiv pe care il putem atinge in prima parte a anului 2007......si ce dezinteresati am fost de el.

YoYoyOi
16th December 2006, 22:45
Mda am fost mai dezinteresati decit "dezinteresatii" de la Dinamo:lol:

Ramine de vazut in treaba asta daca nu sint altii mai interesati decit noi sa ne incurce putin;)

Brian
19th December 2006, 01:13
O sa luam cupa anul asta....stati linistiti....:ok:

Snake_21
9th January 2007, 18:07
Putem sa luam cupa de ce nu? Dar eu sincer m as bucura de o mie de ori mai mult daca am castiga Cupa UEFA :D

Andreiy
13th January 2007, 13:23
Nu stiu dak castiga cupa steaua pt. ca n-a fost o specialitate pt. ei niciodata

SORENSEN
13th January 2007, 13:31
Cum sa nu fie specialitatea noastra avem cele mai multe cupe...

Andreiy
13th January 2007, 13:32
voiam sa spun in ultimele sezoane :)

Snake_21
15th January 2007, 13:32
Aoleo dar pesimist esti omule tu nu crezi ca va castiga nimica anul asta Steaua, serios esti suporter stelist sau ce? Fii mai optimist este totusi vorba de Steaua si de echipa ta favorita. ;)

Andreiy
15th January 2007, 16:54
sunt si realist pe deasupra....

starsteel
16th January 2007, 00:27
Suntem obligati sa castigam Cupa e singurul obiectiv viabil in prima jumatate a anului.

starsteel
23rd January 2007, 15:40
Vineri, 26 ianuarie, la ora 16:30, la sediul FRF, Rapid, detinatoarea Cupei României Timisoreana, îsi va afla adversara cu care se va înfrunta în cadrul sferturilor de finala ale competitiei interne nr. 2.

In afara giulestenilor, mai sunt calificate urmatoarele echipe: Steaua, FC National, Politehnica Iasi, Pandurii Tg. Jiu, Poli Timisoara, Otelul Galati si FC Arges.

Conform art.64, alineatele 5 și 6 din ROAF, echipele participante la această fază se repartizează astfel:

Urna A: Steaua București, Rapid București și FC Național

Urna B: Politehnica Timișoara, Oțelul Galați, Politehnica Iași, FC Arges Pitești și Pandurii Târgu Jiu.

Se vor împerechea echipe din urna A cu echipe din urna B (3 jocuri). După extragerea pentru fiecare joc, bilele conținând numele echipelor vor fi introduse într-o altă urnă, prima echipă extrasă din aceasta urmând să fie organizatoarea meciului. Cele două echipe rămase în urna B se vor împerechea între ele, prima echipă extrasă fiind organizatoarea.

pinki
23rd January 2007, 15:44
. Cele două echipe rămase în urna B se vor împerechea între ele, prima echipă extrasă fiind organizatoarea.

:happy :happy :happy scuze, nu m-am putut abtine :D si as mai adauga ceva dar hai sa nu fiu offtopic :D

prevad ca picam cu.... poli :D

Snake_21
24th January 2007, 00:16
Pai sincer aceeasi parere o am si eu nu stiu de ce dar cred ca o sa picam cu Poli :))

YoYoyOi
24th January 2007, 07:35
Si o sa-i si eliminam :evil:

starsteel
24th January 2007, 10:58
Presupunerea mea este ca vor exista 3 bile calde....Steaua, Rapid, Poli Timisoara.
Dorinta va fi in special a sponsorului competitiei. Cum se numeste? :D
In cazul asta cel mai greu adversar se poate numi....Otelul Galati. NU VREAU !!!!!!!!!

SORENSEN
26th January 2007, 16:23
Steaua-Otelul in 1/4 Cupei Romaniei

YoYoyOi
26th January 2007, 17:28
Ok...etapa asta e rezolvata,:P mai departe cu cine jucam?:D

starsteel
26th January 2007, 17:58
Rezolvat sunt doar eu :cry: ....meciul se joaca. :headbang:

YoYoyOi
26th January 2007, 18:00
normal ca se joaca...doar n-o sa fie anulat:D

YoYoyOi
26th January 2007, 18:29
Argaseala: ''Otelul nu mai are forta''

Valeriu Argaseala a declarat vineri, dupa tragerea la sorti a Cupei Romaniei, ca Steaua isi doreste finala competitiei. Steaua intalneste in sferturi pe Otelul Galati.

"Sansele noastre erau oricum sa picam cu o echipa mai slab cotata, asa au fost urnele. Otelul este o echipa care nu mai are forta sa faca rezultatul din turul de campionat pe care l-a reusit cu noi'.

"Se putea mai bine sau se putea mai rau, nu stiu. Oricum am fost in aceeasi urna cu Poli Timisoara si Rapid, echipele teoretic mai puternice. In Cupa orice e posibil, orice surpriza".

"Cupa este o conjuntura care ne poate fi favorabila. Ne dorim o finala pe care sa o castigam", a mai spus Argaseala.
Onlinesport


Nu mai prinde Otelul nebunia de la meciul din tur.:D

Snake_21
26th January 2007, 18:34
Dap nu mia prinde mergem mai departe. Sorry starsteel dar Steaua e Steaua :D

starsteel
26th January 2007, 18:47
Argaseala....."Se putea mai bine sau se putea mai rau, nu stiu. Oricum am fost in aceeasi urna cu Poli Timisoara si Rapid, echipele teoretic mai puternice"....
Daca e intocmai, afirmatia e eronata, urnele au fost altele.....bilele calde nu cred. :D

pinki
26th January 2007, 19:24
starsteel, ce parere ai de adversarul nostru? :drak:

YoYoyOi
26th January 2007, 19:27
E extaziat de aceasta tragere la sorti:evil:

starsteel
26th January 2007, 19:35
Sare pe rana. :angry: :headbang:

pinki
26th January 2007, 19:44
:drak: hai, lasa, ca n-o sa fie asa de rau :ras-plans:

YoYoyOi
26th January 2007, 19:45
pink ai vrut sa zici ca n-o sa-i batem asa rau:drak:

starsteel
26th January 2007, 20:03
Sare pe rana inseamna ca una dintre ele va fi afara.....nu stiu care.

Hard
26th January 2007, 20:04
ii ardem pe cocsari.la gara cu ei

YoYoyOi
26th January 2007, 20:05
Sare pe rana inseamna ca una dintre ele va fi afara.....nu stiu care.

cum adica nu stii care? :shocked:

ia vezi:mda: ....ca-ti dau :ban:
:lol:

Snake_21
27th January 2007, 00:12
:happy tare asta cu ban :happy

Gontel
27th January 2007, 13:47
trebuie neaparat sa castigam cupa. sa vedem cum se prezinta ambele echipe la primavara. in ultima parte a turului, otelul a cam terminat benzina. acum si-au luat coreeni.

pinki
27th January 2007, 13:52
normal ca o sa o castigam :cool:

TaciAcolo
27th January 2007, 14:46
pandurii castiga :evil: steaua nu o sa treaca de otelul;)

Kainsashiki
27th January 2007, 14:49
robyyyy, te alerg :D

Balaci
27th January 2007, 14:54
Pandurii iau anul asta cupa.Steaua ia...ia si ea ceva:evil:

Hard
27th January 2007, 14:59
plecati virusilor :D

Balaci
27th January 2007, 15:04
Serios mai,mi-a zis mie mama omida:D

Gontel
27th January 2007, 16:05
vai de capul pandurilor.

YoYoyOi
27th January 2007, 16:21
Serios mai,mi-a zis mie mama omida:D

n-ar fi exclus sa fi avut dreptate omida:D

Brian
27th January 2007, 16:29
Am si eu o intrebare pentru robyyy si pentru balaci....avetzi vreun motiv serios pentru care spunetzi k o sa castige Pandurii cupa? Sau glumeatzi cu noi? Trebuia sa bagatzi si voi un emoticon de genul: :happy:happy k sa intzelegem si noi:P....:ok:...

starsteel
27th January 2007, 16:30
Bagam antivirusul? :P Craiovenii cu cine au cazut? A da, impreuna cu Dinamo....din Cupa! :happy :ras-plans:

YoYoyOi
27th January 2007, 16:35
Ce antivirus SS?:D

TaciAcolo
27th January 2007, 16:51
nu e gluma ma Pandurii castiga ce draq de echipe au mai ramas steaua -care e varza doar acasa ce joaca in deplasare nimic ,poli iasi moldoveni obositi,poli timisoara ii batem ca doar i-am batut si in tur ,otelul trb revansa ca ne-au batut :evil: de fc arges si national nu mai zic nimic ca-s in b:D

Hard
27th January 2007, 16:56
praz defender:happy

TaciAcolo
27th January 2007, 16:59
obositule

pinki
27th January 2007, 20:45
robyy, eu ti-am zis ca te-ai ratacit :ras-plans:

starsteel
27th January 2007, 22:15
Ce antivirus SS?:D
Aici sunt 2 antivirusuri care totusi nu se bat cap in cap cum e in realitatea soft....unul incepe cu y iar celalalt cu s. :P

YoYoyOi
27th January 2007, 22:20
Eh lasa ma sa posteze lumea:D

Sa avem activitate ca uite ca ne cearta lumea :P

Ulysses
31st January 2007, 21:06
pe vremea vitezistilor , cupa era specialitatea STELEI, ar fi cazul sa reluam traditia!cu otelul nu vor fi probleme... :ok: asteptam rapidul in finala!:yeah:

YoYoyOi
31st January 2007, 21:08
nici cu Rapidul nu vor fi probleme:happy

Snake_21
31st January 2007, 23:10
:D asa e le dam tot 1-0 cum le am dat in supercupa :P

bluesky
1st February 2007, 15:52
cupa in ultimi ani nu prea a interesat pe steaua ,a scazut tare interesul pentru cupa rominiei, ce ar fi sa avem doua cupe cum au englezi cea mai frumoasa cupa ei o au cupa ligi angliei .

Ioca10
4th February 2007, 13:03
Ar fi cazu sa mai luam si noi trofeul,nu de alta da se apropie dinamo de noi:D

YoYoyOi
4th February 2007, 13:07
SA vedem daca ne lasa Timisoara sa-l luam :rolleyes:

Ioca10
4th February 2007, 13:14
Pt timisoara avem un mesaj din Bucuresti:D
II scoate Iasu:D

YoYoyOi
4th February 2007, 13:16
Nu-i scoate Iasul nici de joaca 22 la 11:happy

Ioca10
4th February 2007, 13:18
A tot zis antrenoru lu Iasi ca n-au bani ca nush ce dar acum daca intra in poarta ce sa faca si ei:D

YoYoyOi
4th February 2007, 13:21
nu intra mai sezi bland...n-au cum:)

Ioca10
4th February 2007, 13:22
Sperantza moare ultima,am incredere in balba:D

YoYoyOi
4th February 2007, 13:27
tu-ti dai seama ce ar insemna pt Iancu sa-i scoata Iasul:groggy:

Cred ca slabeste 50 de kile de nervi si suparare:happy

Ioca10
4th February 2007, 13:29
A credeam ca de la aerul rece:D:D:D:D

starsteel
12th February 2007, 21:14
A postat o jigodie pe aici cred ca nu are nicio legatura cu Steaua-Mania chiar daca a pus un "n" in plus la nick-name ....apare ca ultim mesaj insa nu exista pt. userii obisnuiti. Data viitoare la mesaje din astea trebuie lipite de alt mesaj si apoi sters continutul astfel dispare orice urma dintr-o mizerie.
P.S. Acum a disparut prin postarea mea...mijloace putine eficienta maxima. :D

MIREL6RADOI
18th February 2007, 01:05
Eu abia astept finala de la Timisoara . Sunt convins ca finala o vom disputa cu polistii . Sper sa ne deplasam cel putin 10.000 de stelisti la meci

YoYoyOi
18th February 2007, 02:59
eu de abia astept sa trecem de Otelul, ca apoi mai vedem noi ce facem :ok:

Ulysses
18th February 2007, 08:22
eu de abia astept sa trecem de Otelul, ca apoi mai vedem noi ce facem :ok:

mi-e groaza sa ma gandesc la altceva decat la victorie:headbang:

YoYoyOi
18th February 2007, 11:22
In situatia in care suntem ne putem astepta la orice :ciocan:

starsteel
18th February 2007, 14:30
Cand eu am spus ca orice rezultat e posibil nu m-ati crezut, e posibil ca o eventuala infrangere la Constanta sa insemne ultimul meci a lui Oli.

pinki
18th February 2007, 14:32
as fi de acord cu "sacrificiul" asta ....

Elphax
18th February 2007, 14:37
tu-ti dai seama ce ar insemna pt Iancu sa-i scoata Iasul:groggy:

Cred ca slabeste 50 de kile de nervi si suparare:happy

asa sa fie :ok:

YoYoyOi
18th February 2007, 14:39
asa sa fie ce?
sa scoata Iasi pe Poli sau sa slabeasca Iancu?:D

Sevilla86
18th February 2007, 14:43
Ca tot vorbin de Cupa, sa nu uitam sa-i multumim lu' Oli ca ne-a adus pana aici :ok:
Altii ca Protasov... erau eliminati de echipe din ligile inferioare :no:

MIREL6RADOI
18th February 2007, 20:12
Ca tot vorbin de Cupa, sa nu uitam sa-i multumim lu' Oli ca ne-a adus pana aici :ok:
Altii ca Protasov... erau eliminati de echipe din ligile inferioare :no:

Protasov nu a fost iubit de suporteri datorita rezultatelor <care au fost destul de modeste> ,ci datorita stilului de joc , unul spectaculos care ne aducea aminte de steaua anilor 86-92 ;)

Sevilla86
18th February 2007, 20:14
Suporterul stelist de cine o sa-si aminteasca peste 20 de ani, de Oli sau de Protasov?

MIREL6RADOI
18th February 2007, 20:41
Suporterul stelist de cine o sa-si aminteasca peste 20 de ani, de Oli sau de Protasov?

Hai sa nu o luam asa ,evident ca suporterii stelisti isi vor aminti in primul rand de acea finala a cupei uefa ratata la mustata, isi vor aminti si de titlul 23 si de eliminarea rapidului etc
Eu insa ma refeream la bucuria jocului ofensiv adus de Protasov la Steaua. Pentru mine , Oleg ramane cel mai bun antrenor al Stelei de la nea' Imi incoace ;)

starsteel
18th February 2007, 22:26
as fi de acord cu "sacrificiul" asta ....
As fi spus si eu asta insa as fi fost evident subiectiv deoarece era vorba de Otelul.

....Eu insa ma refeream la bucuria jocului ofensiv adus de Protasov la Steaua. Pentru mine , Oleg ramane cel mai bun antrenor al Stelei de la nea' Imi incoace ;)

Dupa asta tanjesc stelistii acum chiar nu mai conteaza rezultatele trebuie sa redevenim ce-am fost odata.

crazy_rednwhite
19th February 2007, 12:58
"mai bine o bara frumoasa, decat un gol urat"..:D

Sevilla86
19th February 2007, 13:16
In orice campionat de fotbal i se cere antrenorului sa indeplineasca niste obiective. Deocamdata Oli a indeplinit toate obiectivele pe care le-a avut in 2006. Cand a venit la Steaua i s-a spus ca trebuie sa ia campionatul si l-a luat. Sa mearga cat mai departe in Uefa si a mers mai departe decat s-ar fi asteptat cineva. Sa castige Supercupa si a castigat-o. Sa duca Steaua in Champions League si a dus-o. Sa califice Steaua in a treia Primavara Europeana si a calificat-o. Sa duca Steaua si la anu in CL si deocamdata suntem pe locul 2.
Nu i-a cerut nimeni joc spectaculos cand a venit... i-au cerut rezultate. Daca o sa aiba echipa completa, un portar constant si sprijinul nostru, o sa avem si spectacol :ok:

cip_81
19th February 2007, 13:21
Atat i-a ramas stelei in acest sezon...cupa Roamaniei. Si cum aceasta este o competitie pentru loseri (parca asa spune mimi, iar unii ii tineau isonu')....mai departe continuati voi.

Liviu
19th February 2007, 14:29
Cand nu castigi cupa , atunci e o competitie de looseri iar cand o faci , parca ai castigat campionatul , valabil nu numai pentru noi . Pentru Steaua , care an de an are ca principal obiectiv CL , e normal ca aceasta competitie sa fie pe plan secund .
Totusi e un trofeu , nimeni nu-si va aminti de un loc 2 in campionat dar de o cupa castigata da . Anul asta , fiind sanse reduse la campionat , Steaua mizeaza pe Cupa pentru a obtine totusi un trofeu . Si are sanse destul de mari .

crazy_rednwhite
19th February 2007, 14:57
Cand nu castigi cupa , atunci e o competitie de looseri iar cand o faci , parca ai castigat campionatul .

ai dreptate..:ok:

phantom1964
26th February 2007, 12:29
de data asta faceti ce ati facut si in tur la galati...LUATI BATAIE...e adevarat ca majoritatea care va veni la stadion va sustine echipa celor multi...pt otelul vine doar galeria SA CASTIGE CARE E MAI BUNA....FORTZA OTELUL VINCI PER NOI

dan
26th February 2007, 12:51
o sa fie primul meci pt Andrey la Steaua

Snake_21
26th February 2007, 16:38
Sa speram ca vreau sa l vad si eu in actiune pe Andrey sa vad cat de bun portar e :D

Liviu
26th February 2007, 17:15
Radoi nu va evolua cu Otelul pentru ca va fi sigur suspendat in urma eliminarii din meciul cu UTA .

S-au stabilit si arbitrii partidei de la Constanta : Cristian Balaj , asistat de Aurel Onita si Sebastian Stoianof. Observatori : Florin Halagian si Marcel Lica .

YoYoyOi
26th February 2007, 19:10
vai mama....Balaj :happy

Sevilla86
26th February 2007, 19:13
o sa fie primul meci pt Andrey la Steaua

Am mai auzit si cu alte ocazii ca joaca sau s-ar putea sa joace, dar nu s-a intamplat. A spus Oli ceva de el cum ca va juca in Cupa?

dan
26th February 2007, 20:44
Am mai auzit si cu alte ocazii ca joaca sau s-ar putea sa joace, dar nu s-a intamplat. A spus Oli ceva de el cum ca va juca in Cupa?
a spus ca e suspendat cernea

YoYoyOi
26th February 2007, 20:54
DA, prin cartonasul galben luat in ultimele secunde de joc cu UTA, Cernea ne va face sauitam ca a existat:evil:si sa-l vedem in sfarsit pe Andrey /hello

Sevilla86
26th February 2007, 21:02
DA, prin cartonasul galben luat in ultimele secunde de joc cu UTA

Inseamna ca a facut si el ceva bine pentru Steaua in meciul ala :ok:
Da' daca si brazilianul ala e defect... e durere mare!!!

YoYoyOi
26th February 2007, 21:07
vorba lui GG... ma duc si ma spanzur :P

Dax_CT
27th February 2007, 17:31
Radoi nu va evolua cu Otelul pentru ca va fi sigur suspendat in urma eliminarii din meciul cu UTA .

S-au stabilit si arbitrii partidei de la Constanta : Cristian Balaj , asistat de Aurel Onita si Sebastian Stoianof. Observatori : Florin Halagian si Marcel Lica .

Oh, shit. Iar nenorocitul asta de balaj ? Macar acum am ocazia sa-i sparg capul. Sper sa gasesc vreo piatra, ceva, pe jos.

Liviu
27th February 2007, 19:58
Vezi ca atunci cand o faci sa nu stai in galeria noastra ca iar vine suspendarea...:ras-plans:

YoYoyOi
27th February 2007, 20:03
Dax, rupe-i pe toti, dar la iesirea de pe stadion ;)

YoYoyOi
27th February 2007, 23:08
joi, 20,45, Antena 1 :ok:

Snake_21
27th February 2007, 23:13
De abia astept :D

YoYoyOi
27th February 2007, 23:18
eu nu prea astept :(

Liviu
27th February 2007, 23:19
joi, 20,45, Antena 1 :ok:
Câh...iar oamenii lui Copos...:ciocan:

YoYoyOi
27th February 2007, 23:20
poi? :rolleyes:

Snake_21
27th February 2007, 23:23
:lol: Eee Yoyoyoi fii mai optimista si tu :P daca nu batem pe Otelu in Cupa atunci , ar trebui sa zboare Oli mai ceva ca in reclama cu zboara puiule, zboara :lol: , desi prefer sa bata Steaua pe Otelu, dar daca o sa am parte de amandoua nu ma supar :P

YoYoyOi
27th February 2007, 23:28
o sa-i batem mai :groggy:

Snake_21
27th February 2007, 23:33
:D Pai asa :D normal :P

YoYoyOi
27th February 2007, 23:39
ehhh autosugestia :(

whisper
28th February 2007, 07:26
Pai sa speram ca ii batem nu as vrea sa renunt la spectacolul cu Plushy pentru un meci pe care nu il castigam..macar sa castige ca sa nu imi mai para rau:ras-plans:
/OLE/ STEAUA! :cheer:

YoYoyOi
28th February 2007, 07:30
Ce Plushy vrei? N-a plecat blondul? :o:
Oricum meciul cu Galatiul o sa fie mai spectaculos:D

whisper
28th February 2007, 07:35
a plecat dar il da inregistrat pe B1tv :ras-plans:
Sper si eu sa fie mai interesant ..ca de multisor astept meciuri spectaculoase cu Steaua :)

YoYoyOi
28th February 2007, 07:44
eu cred ca n-ai inteles la ce "spectaculos" ma refeream ;)

Ceva gen Bruce Lee vs. Chuck Norris gala :happy

Sevilla86
28th February 2007, 10:32
joi, 20,45, Antena 1 :ok:

Doar azi nu e joi. Juma' de echipa e suspendata, la Bologna sau in urma cu pregatirea... cu atat mai dulce victoria cu cat o sa-i eliminam cu rezervele :ok:

YoYoyOi
28th February 2007, 12:34
si cu atat mai valabile scuzele pt un esec :(

bluesky
28th February 2007, 12:37
steaua va avea meci greu cu otelu maine sper sa faca un joc mai bun decat cel cu uta..

YoYoyOi
28th February 2007, 12:41
O sa fie un alt joc, pt ca acum Otelul n-are cum sa se bage cu trupa in poarta. Este nevoita sa iasa la joc si atunci vom avea spatii.
Dar cand noi vom avea spatii la ei si ei vor avea spatii la noi :groggy:
Sincera sa fiu ma tem de meciul asta:(

bluesky
28th February 2007, 12:53
otelari anu trecut ne-au batut speram ca in cupa sa ne luam revansa:yes:

pinki
28th February 2007, 21:49
daca maine nu batem, eu ma supar :D

YoYoyOi
28th February 2007, 21:54
si eu ma supar:D dar imi trece :evil:

pinki
28th February 2007, 21:55
maine e ziua ta?

YoYoyOi
28th February 2007, 21:56
nu...mai e pana atunci, ma mai pot bucura de tinerete:D

Snake_21
28th February 2007, 22:40
daaaaaa ca dupa aia devii batrana rau :P

dede
1st March 2007, 18:13
daca nici in seara asta nu castiga, ar trebui sa se lase toti de fotbal si sa se apuce de cantat...poate acolo se pricep mai bine :mda:

YoYoyOi
1st March 2007, 18:55
dar crezi ca au voce buna? :happy

Liviu
1st March 2007, 19:00
Serios vorbind , in situatia actuala , exista un pericol cat de mic sa terminam in afara primelor 3 locuri in campionat si trebuie mizat serios pe cupa ca sa ne asiguram un loc in Europa anul viitor . Cred ca numai Rapidul poate constitui un pericol in calea noastra , Timisoara numai daca jucam cu ei finala , in semifinale nu ar fi o problema .

dan
1st March 2007, 19:18
hai sa zic ca nu terminam pe primul loc...frustrare mare :headbang:
da` sa nu prindem nici locul doi..atunci :cya: drum bun olaroiu


OT: o sa dam gol in seara asta:lol: si pe deasupra o sa fie si validat de arbitru:ras-plans:

YoYoyOi
1st March 2007, 19:19
asta nu ne-ar ajuta cu nimic daca aia baga cu unul mai mult ca noi :mda:

dan
1st March 2007, 19:22
ce vrei si tu acuma
si saraci si cu pretentii...totusi o sa fie primulgol intr-un meci oficial dupa 4 meciuri fara gol

YoYoyOi
1st March 2007, 19:40
macar tu nu mai spune 4 meciuri fara gol ca fac cu nervii :mda:

pai meciul trecut am marcat 2 goluri, doar ca au fost anulate de rahatul ala. Asta nu inseamna ca nu s-au marcat si ca n-au fost valabile :mda:

Sevilla86
1st March 2007, 20:44
Joaca Saban si Nesu!!! De cand astept sa-l vad pe Nesu... la fel si Saban, merita inca o sansa. :ok:
3-0 pt Steaua!!!

PS: si Andrey!!! Abia acum am vazut ca joaca.

Brian
1st March 2007, 21:24
Super-portar Andrey.....

Liviu
1st March 2007, 21:35
Si are si un meci greu in care poate sa arate ce stie...

Hmmm...sa-i fie din nou Constanta fatala lui Olaroiu ? A fost dat afara de la Poli Aek dupa un meci cu Farul , disputat ce-i drept la Timisoara . :D

Brian
1st March 2007, 22:21
Frumos meci...dar parca prea multe emotii....

YoYoyOi
1st March 2007, 22:43
Vai ce prost am jucat prima repriza...ne-am revenit in a doua, dar ne-au egalat astia:mda:

Multumim Balaj :mda:

Brian
1st March 2007, 22:45
Sper k nu o sa zici k nu a fost penalti .....ca a fost...

YoYoyOi
1st March 2007, 22:47
a fost semi penalti lasa-ma :mda:

Brian
1st March 2007, 23:23
Semi-penalti?? A fost sau nu a fost? Da sau nu?

YoYoyOi
1st March 2007, 23:36
nu mai conteste :P


am trecut un offff mare de tot :D

dan
1st March 2007, 23:48
ti-am zis ca dam gol /hello
si inca 8 am dat:D

Liviu
1st March 2007, 23:54
In urma acestei victorii , Steaua va primi un bonus de 7500 E de la FRF :D

Semifinalele se desfasoara in sistem tur-retur ?

Apropos : Antena 1 va transmite si semifinalele si finala...:mda:

YoYoyOi
2nd March 2007, 00:01
e un lucru interesant, dar ne **** Antena cu Voiculescu (pe partea economica), de cate ori are ocazia. Ei au hotarat ca Dinamo sa joace luni, in ultima etapa, dandu-le mai mult timp de odihna dupa Benfica. Tot ei au hotarat si ca meciul sa se joace azi, chiar daca restul echipelor au jucat ieri. Asa avem mai putin timp de recuperare pana la meciul de la Vaslui. Tot in deplasare jucam cateva meciuri :mda:

dan
2nd March 2007, 00:03
Apropos : Antena 1 va transmite si semifinalele si finala...:mda:mie imi convine atata timp cat steaua castiga si semifinala si finala

pana acum s-a jucat tur-retur si cred ca tot asa e si anul asta

Sevilla86
2nd March 2007, 00:08
Ar fi bine sa jucam cu Poli in semifinale, pt ca daca ii intalnim in finala e ca si cum am juca un meci in deplasare... in semifinale ar fi tur-retur. Si Rapid ar fi sustinuta la Timisoara, dar parca ar fi o varianta mai buna Poli in semifinale. Sau de ce nu, sa jucam cu Pandurii in semifinale.
Stie cineva cand se stabilesc semifinalele?

Liviu
2nd March 2007, 00:20
pana acum s-a jucat tur-retur si cred ca tot asa e si anul asta
Hai ca am aflat de pe site-ul FRF . O singura mansa pe 17/18 aprilie .

dan
2nd March 2007, 00:33
am citit si eu pe-acolo dupa ce ai zis ca se joaca o singura mansa:mda:
nu am vazut daca mai sunt capi de serie in semifinale

Liviu
2nd March 2007, 00:39
Nici eu n-am gasit dar normal ar fi sa nu mai fie capi de serie .

e un lucru interesant, dar ne **** Antena cu Voiculescu (pe partea economica), de cate ori are ocazia. Ei au hotarat ca Dinamo sa joace luni, in ultima etapa, dandu-le mai mult timp de odihna dupa Benfica. Tot ei au hotarat si ca meciul sa se joace azi, chiar daca restul echipelor au jucat ieri. Asa avem mai putin timp de recuperare pana la meciul de la Vaslui. Tot in deplasare jucam cateva meciuri :mda:
Ce spune regulamentul competitiei : "Jocurile din Cupa României – Timișoreana se desfășoară în zilele de marți sau miercuri la ore de începere care se stabilesc de FRF, în termen de 2 zile de la tragerea la sorți, conform propunerilor făcute de societatea de televiziune care transmite meciurile." :D

dan
2nd March 2007, 00:41
:ras-plans: si doar pe stadioane dotate cu incalzire pentru gazon si cate si mai cate:happy

YoYoyOi
2nd March 2007, 00:42
pai da...si societatea de televiziune face in asa fel incat sa ne fie noua cat mai "usor" :mda:
pe partea economica evident :groggy:

bluesky
2nd March 2007, 09:14
greu meciu cu otelu insa au cedat si ne-am calificat bv andrey:ok: a aparat bine

Snake_21
2nd March 2007, 09:23
Frumos meci as zice :D si bine ca ne-am calificat si da bv andrey :D

Brian
2nd March 2007, 14:00
As vrea sa mai felicit cateva persoane pt meciul de aseara....
In primul rand, antrenorul Otelului...Grigoras a aratat ca este un antrenor bun caruia nu ii este frica... Szekely mi s-a parut un talent cu tupeu... Vatca un portar bun de asemenea... :ok:

dede
2nd March 2007, 15:18
moama ce meci :shocked: cel mai tare meci pe care il putea juca Steaua cu o echipa romaneasca... otelul trebuie apreciat, chiar daca isi dau viata pe teren numai cand joaca cu Steaua :mda:

dar crezi ca au voce buna? :happy
iti tre'be voce ca sa canti? :rolleyes:

YoYoyOi
2nd March 2007, 18:36
mda....acum o sa poata sta linistiti, ca iar o sa aiba o cadere psihica in meciul cu Rapid si o sa aiba lipsuri in primul 11 in meciul cu Dinamo si o sa fie furati de arbitru cu Timisoara :mda:

MIREL6RADOI
3rd March 2007, 01:31
Un meci de infarct ,dar bine ca ne-am calificat . Vrem cupa in Ghencea :)

bluesky
4th March 2007, 01:53
sa vedem cu cine vom juca in semifinale,cu cine ati prefera?

Sevilla86
4th March 2007, 10:12
Scopul nostru e sa castigam Cupa, asa ca mai devreme sau mai tarziu oricum o sa intalnim Poli sau Rapid. O sa intalnim acum Poli sau Pandurii. Daca intalnim Pandurii sper sa elimine Rapid pe Poli... orice ar fi sa nu intalnim Poli in finala. Ar fi in avantajul nostru.
Cu Rapid nu putem sa jucam in semifinale pt ca din cate am inteles se lucreaza cu capi de serie.

YoYoyOi
4th March 2007, 11:21
eu as vrea sa jucam cu Poli in finala :D :groggy:

starsteel
4th March 2007, 11:34
sa vedem cu cine vom juca in semifinale,cu cine ati prefera?
Evident cu Rapid.....ar fi culmea sa ne oblige sa jucam la Timisoara sau in Giulesti.

YoYoyOi
12th March 2007, 19:12
joi se stabilesc semifinalele Cupei Romaniei... Steaua si Rapid nu se pot intalni, deci vom juca ori cu Pandurii ori cu Timisoara....eu prefer Timisoara :D

Snake_21
12th March 2007, 20:23
Oricine ar fi sa i rupem , asta vreau eu :P

YoYoyOi
12th March 2007, 20:25
o sa fie mai greu cu ruptul, dar macar victorie sa fie :)

Snake_21
12th March 2007, 20:33
Da ma multumesc si cu victoria :P

YoNuTzz
15th March 2007, 15:51
am cazut cu timisoara

dede
15th March 2007, 15:52
finala ne asteapta :evil:

YoYoyOi
15th March 2007, 15:53
ce bineeeeeee /OLE/

YoNuTzz
15th March 2007, 15:53
si eu sunt de parere k mai bine timisoara decat pandurii...cine stie poate pateam k dinamo...

dede
15th March 2007, 15:57
pai pandurii e genul de echipa care se apara de la inceput pana la sfarsit... si se stie ca stelistilor nu le convine jocul asta
pe cand poli mai joaca si fotbal :D mai lasa spatii, nu stau toti adunati in aparare :P

Ioca10
15th March 2007, 16:09
Poli joaca fotbal?:D

dede
15th March 2007, 16:12
spre deosebire de pandurii, mai si joaca :D ma rog, nu extraordinar, dar eu ma refeream ca mai si ataca din cand in cand :P ceea ce noua ne convine

Snake_21
15th March 2007, 17:38
Mai stii poate fac Pandurii din nou surpriza si jucam cu ei in finala :P

YoYoyOi
15th March 2007, 19:08
n-ar fi rau :rolleyes:

dede
15th March 2007, 21:25
eu vreau rapidu' in finala :D

Liviu
15th March 2007, 21:27
Nu se mai retrage BkP-ul ?

Avem 80% sanse cu organizatorii competitiei .

Snake_21
15th March 2007, 21:27
Pai nu cred :P

YoYoyOi
15th March 2007, 21:28
cica nu se mai retrage ca s-a naravat cu nervii:D

Snake_21
15th March 2007, 21:32
Da vazusi o sa se lupte el cu toata lumea cred ca si astia o sa devina singuri impotriva tuturor :lol:

dede
15th March 2007, 21:34
mai nou toti sunt singuri impotriva tuturor :lol:

Snake_21
15th March 2007, 21:36
Cred ca e sloganul favorit :P

dede
15th March 2007, 21:42
fara indoiala :happy cine nu are impresia in zilele astea ca toti sunt impotriva lui? :D
oameni paranoici :rolleyes:

YoYoyOi
15th March 2007, 21:44
mai e unul singur impotriva tuturor, se intituleaza Iacov:D nici ala nu-i cu mansarda mobilata:D

Snake_21
15th March 2007, 21:45
Mai stii hei parca cine e impotriva ta , uita te in spate nuuuuuuuuuuu ... :lol: era o ceata de rapidisti dupa tine :P

YoYoyOi
22nd March 2007, 06:50
Steaua - Poli, reprogramat


Partidele din semifinalele Cupei Timișoreana se vor disputa la interval de o săptămînă. Rapid - Pandurii va avea loc pe 19 aprilie, la Timișoara, iar Steaua - Poli Timișoara, care trebuia să aibă loc în aceeași zi sau cu 24 de ore mai devreme, se va juca abia pe 25 sau 26 aprilie, la Craiova. Ambele întîlniri vor avea loc în nocturnă, cel mai probabil la ora 20:45, și vor fi transmise în direct de Antena 1.
GSP

de ce? :shocked:

Snake_21
22nd March 2007, 12:37
Asta chiar ca e aiurea , dar in fine :lol: