PDA

View Full Version : Etapa 13: Otelul Galati - Dinamo



ADelPiero
31st October 2004, 23:48
Sambata, 6 noiembrie: ora 14.00: Otelul Galati - Dinamo (National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Catalanul
31st October 2004, 23:55
Cu siguranta va urma o noua infrangere a dinamovistilor la Galati :evil:
pronostic 1 solist :great:

gigel_bucur
1st November 2004, 09:35
prevad un meci urat cu multe cartonase si cu un gol chinuit, dintr-o faza fixa pe final, tipic Otelului :D
1-0 pentru "indieni"

RstInPc
1st November 2004, 10:52
Ba eu cred ca o sa fie un egal. Sper totusi sa bata Dinamo :ok:

sotostone
1st November 2004, 11:45
O sa bata Dinamo pt. ca are nevoie de o noua victorie in deplasare... victoria cu Apullum nu a compensat suficient infrangerea din Giuleshti!

vlad1607
1st November 2004, 16:11
O sa fie un meci greu mai ales ca DINAMO vine dupa restanta obositoare de la IS..dar vor invinge ca sa-si bage dusmanii unghia in gat :D si pt a ne apropia de fruntea clasamentului!! O sa stea Otelul cu fundu in poarta tot meciul din pacate!
FORZA CAINII !! :D :degete:

sotostone
1st November 2004, 16:18
O sa se strige blat shi dupa meciul asta!
Deja s'aude!

vlad1607
1st November 2004, 16:31
Stai sa vina mariusmadmin aici ca si incepe ci blatuuuu blatuuuu BLAT BLAT !! :happy :happy Numa ca blat o sa fie la bacau=stiaua 2 ! :degete:

Denis
1st November 2004, 17:48
Ba eu cred ca o sa fie un egal. Sper totusi sa bata Dinamo :ok:
da de cand na mai batut Dinamo la galatzi mah? mai tzii minte? :evil: :drak:
nai vazut ce nea facut corpodean in meciul cu Clujul? otzelu nu primeshte gol decat din penalty :ok:.

vlad1607
1st November 2004, 17:54
Istoria se mai schimba rave o lution si o sa asisti in direct la schimarea ei :D bucura-te ca esti contemporan :)

Vietnam
1st November 2004, 17:59
O sa mincati bataie ciinilor rosii! Are grija Cartu de voi! Dupa care veti veni in Banie si o sa o furati si pe Oblemenco! In Cupa sunteti mincati de Braila ... eu nu inteleg cum mai puteti comenta! Este evident faptul ca Dinamo va pierde urmatoarele 4 meciuri. Nu inteleg de ce va agitati aiurea. mai bine cautati solutii si explicatii pentru urmatoarele infrangeri .... :D

Victorie Otelul !!!

vlad1607
1st November 2004, 18:06
Vietname peste 2 zile o sa castigi 2 milioane de Euro peste 7 zile o faci cu Paris Hilton si la cat de bun o sa fii o sa-ti dea tie 2 hoteluri din lantul Hilton peste 2 saptamani Craiova bate Barcelona in Champions League iar peste mai putin de o luna jijii beecali castiga alegerile din primul tur si te numeste pe tine prim ministru al Romaniei!!
Sunt mai multe sanse sa se intample ce ti-am zis mai sus decat scenariul tau cu infrangerile lui DINAMO ! :D
P.S.: De atata uitat in sus in clasament cu jind dupa DINAMO ti-a amortit creierul putin ! ca altfel nu explic cum de scoti atatea perle pe banda rulanta! :) :D :) :) :happy

Vietnam
1st November 2004, 18:13
Pai nu fac altceva decat sa va imit intrutotul. Postari tembele, lipsite de argumente logice, cu atacuri la persoana, si cu ineptii spuse din 5 in 5 minute. Exact cum postati voi. Din pacate nu pot sa folosesc si limbajul infantil plus gramada de greseli de ortografie ... dar ma straduiesc. Ma vlade dar daca am gura aurita si chiar asa se intimpla...astept hotelurile si banii! :D

ieppy
1st November 2004, 18:14
nu vrei sa fii si prim ministru? Ca de paris hilton nu te intreb, ca e urata si stiu ca nu prestezi la ea. :D

vlad1607
1st November 2004, 18:19
asteapta Vietname asteapta cat vrei..ca asa o sa mai asteptati si alte treburi dar nu iti spun inca ce,ca o sa le pui tot la categoria "postari infantile de dinamovisti "
Eu zic ca nu imiti ci ca asa esti tu "original" .

Vietnam
1st November 2004, 18:20
Prim ministru la JJ??? M-am timpit? Vreau banu' si hotelurile! Nevasta am, asa ca .... PH nu ma intereseaza decat pentru punctele de mai sus! ( sau ca cuvinte luate separat)

Da poti spune tu cu mina pe inima ca nu se poate ca scenariul asta sa se intimple? Are sanse mici dar balonul este rotund! :D "The bigest nightmare!!!!"

gata am plecat! Astept banii si hotelurile vlade!

BlueEnergy
1st November 2004, 18:46
Se termina egal.

ADelPiero
1st November 2004, 21:43
2-2 ;) dar daca bate otelul ... nu ma supar :evil:

Denis
2nd November 2004, 06:33
Istoria se mai schimba rave o lution da dar nu asha de rapid. o sa mai treca vreo 10 ani pana o sa cashtige dinamo la galatzi. cum zice shi Vietnam: are cartzu grija de voi /hello
creca se termina 1-1 sau bate otzelul indiferent de scor (1X)

armin
2nd November 2004, 12:04
Pe scara "Partizan Belgrad", Otelul a fost mai buna decat Dinamo si joaca acasa.
Deci, pronostic 1, dar se pot intampla si surprize :D

sotostone
2nd November 2004, 12:07
daca toata lumea vede ca o surpriza sa bata Dinamo atunci surpriza sa fie !!!
Macar asa nu o sa mai strige nimeni blat dupa meci... sau o sa strige oricum ?

M|tea
3rd November 2004, 00:51
Sambata jucatorii de la Dunare vor fi f.f.f obositi dupa o deplasare la Sf.Gheorghe in cupa,una la Cluj in campionat,una la Brasov in campionat.....toate in sistemul miercuri-sambata-miercuri.... cu toate astea daca vom reusi sa invingem pe Dinamo atunci va fi clar ca avem un lot ambitios si niste jucatori demni de toata lauda....daca nu castigam dam vina pe oboseala :(. Sper totusi sa fie un meci bun....nu cred ca putem lua mai mult de 1 gol acasa[poate 2 daca se acorda 11m!]....si sper sa inscriem si noi cel putin tot atatea goluri cate am inscris si in ultimul meci jucat acasa: 2!

100% Fan_Otelul_Galati
/hello /hello /hello
ABSOLUT FAN OTELUL GALATI!

Saber Rider
3rd November 2004, 01:30
Presimt o remiza. Stilul inconfundabil al lui Sorin Cartu (de la Galati, ca prin alte parti juca altfel) va duce inevitabil jocul catre un scor limita. Totusi Dinamo nu mai e ce-a fost si nu o vad in stare sa desfaca lacatul apararii galatene.

Denis
3rd November 2004, 03:11
ai dreptate, un egal ar fi mishto; ma supar tare daca pierdem :mad::(

armin
3rd November 2004, 08:28
Sambata jucatorii de la Dunare vor fi f.f.f obositi ...

Nu vad de ce ar fi mai obositi decat cainii. Pana la urma, cu ei joaca.

DD-Viola
3rd November 2004, 18:17
...Mare ar fi surpriza sa bata Galatiul , ...X este tot ce stie Cartu , iar dinamo nu-i in stare de nimic ....

RstInPc
4th November 2004, 08:41
Daca Dinamo joaca asa cum a facut-o la Iasi atunci e jale mare. Otelul ne-a facut zile fripte cand a avut ocazia, acum o are. Dinamo nu joaca mai nimic in prezent,tot jocul sta in evolutia lui Petre, Daciulescu si Margaritescu (si Niculescu atunci cand isi aduce aminte ca, atacant fiind, trebuie sa mai si dea goluri nu numai sa fie in situatia de a marca) plus 2-3 jucatori care se intampla sa nu confunde terenul de joc cu podeaua barurilor.

giovanni BV
4th November 2004, 11:13
Dupa meciul pierdut de Otelul la Brasov , galatenii nu pot merge decit la victorie !!! Trebuie sa ia cel putin un punct Dinamo-ului , ceea ce va fi greu !!! Dar este u meci deschis oricarui rezultat !!!

sotostone
4th November 2004, 11:25
Dinamo tre' sa arate mai mult decat la Iashi... a invins dar n-a convins...
daca nu bate Dinamo...avem probleme... si mari... e bun Carztu... dar Dinamo tre' sa arate ca e Dinamo!!!
macar la limita dar victorie Dinamo!
2 solist//// TREBUIE!!!!

vlad1607
4th November 2004, 12:28
O sa fie un meci greu , otelarii se apara bine in era Cartu ...e si oboseala dupa meciul de la IS...dar se poate castiga...si se va castiga :D ! FORZA BIANCO ROSSI !!! :D

Ozzy
4th November 2004, 12:33
DINAMO vine dupa restanta obositoare de la IS

a dreaq oboseala :happy

vlad1607
4th November 2004, 17:35
esti obosit ozzy? :rosu: ce-i cu tine? sau e perioada aia a lunii mai grea pt voi fetitele :D :happy :happy :degete: ??? :ok: atunci te inteleg :)

Ozzy
5th November 2004, 10:48
puiule, e posibil sa fiu obosit, nu toti isi odihnesc mintea mereu, asa ca tine :degete:

sotostone
5th November 2004, 11:14
ironie ieftina!

ieppy
5th November 2004, 11:17
de ambele parti insa.

sotostone
5th November 2004, 11:26
am fost subiectiv cand am zis dar am postat dupa ozzy
da subscriu .... de amblee partzi...
shi imi pare rau ca nu am adaugat eu de ambele partzi!

ieppy
5th November 2004, 11:28
lasa. :) Ne complementam unul pe altul. :D

sotostone
5th November 2004, 11:33
o sa se interpreteze:D
mai ales ca vad ca tot postam unu' dupa altu' in mai multe threaduri in acelashi timp...
poate crede lumea ca unu dintre noi e dublura celuilalt shi ne luam ban: ) )
nu mai zic nimik aici pe threadu' asta decat ... tre' sa bata Dinamo!
Avanti Avanti Avanti Bianco-Rossi!

ieppy
5th November 2004, 11:35
no problem. :) Clone nu cred ca suntem, cine stie? :)

Hai Dinamo.

Vietnam
5th November 2004, 11:45
Induiosator ! :p Ce mesaje pline se dragoste va schimbati voi doi! Sunt miscat! "This is the begining of a beatifull freadship !" :D joking!

Da macar la voi sunt pline de bun simt fata de vlad1607, poate reusiti sa-l faceti si voi mai uman! Sotostone se pare ca nu esti chiar asa de rau cum credeam eu. Ieppy avu dreptate. Asta este orice se mai inseala! Bun ajunge cu dulcegariile!

Sper sa o furati de la Otelul! E antrenor /hello Cartu ! /hello E de-al meu!

ieppy
5th November 2004, 11:47
Sa-i fie de bine lui Cartu. Ca e si pe jumatate de al meu, dar tot ia bataie.:D

Vietnam
5th November 2004, 12:07
ete cum asa? Jumatate de al tau? Adica? :)
Bate cel mai bun si cu tactica mai desteapta! Cirtu o sa-i bage pe toti pe linia portii si nu mai aveti pe unde da gol! Vorba aceea toti spun ca Galatiul practica un antijoc care scoate din sarite pe oricine. Cam greu de jucat acolo!
Vom vedea ce si cum!

ieppy
5th November 2004, 12:11
pai eu e jumatate oltean. :D Ia zi, esti socat? :D

totdeauna sa gaseste un loc neacoperit de pe linie si tocmai pe acolo va intra mingea. :D

Vietnam
5th November 2004, 12:15
Nu! Si cum ai ajuns sa tii cu "Ciinii rosii"? Asta ma socheaza de fapt si de drept!

ieppy
5th November 2004, 12:38
Pai sunt nascut in bucuresti. La 5 ani am vazut primul meci al lui Dinamo, si mi-a placut de Raducioiu ca a dat vreo 3 goluri in meciul ala. De atunci am tinut cu ei pana pe la 6 ani cand am plecat din tara. Dupa care nu am mai avut contact 4 ani cu fotbalul intern dar cand m-am intors in tara tot cu Dinamo tineam. As putea spune ca asa m-am nascut. :)

vlad1607
5th November 2004, 13:19
Si tot asa sa ne traiesti ieppy :)
LA GALATI BATEM LA GALATI :D

Vietnam
5th November 2004, 13:24
Mda ...toti gresim :D ...dar Ieppy daca esti multumit este totul Ok. :ok: Totusi am o rugaminte: Impusca-l pe vlad1607! Prea e p***t! Chiar si pentru un dinamovist! Si asta nu pentru postul anterior ci pentru celelalte!

DU-te bai sperietoare pe alt Forum ca aici esti in plus! :jerk:

vlad1607
5th November 2004, 13:31
Vietname nu imi aduc aminte sa-ti fi zis ceva in ultimul timp...da vad ca tu tot te iei de mine in continuare..de ce stimabile? nu vreau sa te jignesc dar iar ti-au iesit pe nas frustrarile si complexele? daca iti ziceam ceva sau eram ironic la dresa ta hai ca mai intelegeam reactia ta...da asa...esti penibil la faza asta! nu te supara de chiar esti penibil ! :(

Vietnam
5th November 2004, 13:37
Prefer sa fiu penibil decat altfel. Atit iti trebuia sa te mai iei de mine :cool: ...
Ma vlade tu poti sa scoti ceva frumos din tine...chiar despre Dinamo??? Poti sa nu aberezi si sa enervezi pe toate lumea indiferent de threadurile pe care intri?
MA toti suntem oameni dar sa stii ca un pic de bun simt nu este de lepadat! Da si tu dovada de asa ceva si o sa vezi ca nu mai comentez si nu te mai vinez peste tot. M-ai scos din sarite de prea multe ori cu ineptiile tale. Ia o pauza ! Ce raspuns e ala de la Parma - Steaua stimabile??? Sper ca atunci cand ajungi la maturitate sa constientizezi ce ***** ai fost in tinerete! :mda:

vlad1607
5th November 2004, 13:43
Cum ce raspuns e? ce nu ti-a convenit? ce vroiai sa zic ca stielutza a facut un meci admirabil cand a jucat prosttt...ce vrei? :rosu:

Vietnam
5th November 2004, 13:53
Te-ai referit si la meciul cu Standard parca Steaua era vinovata ca si-au dat aia gol. Rautati gratuite! La asta ma refer! Nu la altceva!
In rest toti am cazut de acord ca Steaua nu a aratat nimic ieri...

Bate Otelul! :D

inter
5th November 2004, 14:13
are grija Sorin de ei ...:D:D, ii incurca sigur!

ieppy
5th November 2004, 15:29
Vietnam, vlad, va rog eu frumos sa va ignorati de acum incolo. Pe cat posibil. :) Mersi!

intere, intere, ai vazut ca e rost de discutii si ai venit sa iti dai repejor cu parerea. :D Normal ca o sa aiba Sorin grija de noi. O sa se salute cu Andone, poate il invita la o bere dupa meci ca sa ii planga pe umeri lui Ando dupa bataia primita. Asa ca nu imi fac griji, sunt sigur ca Sorin e o gazda buna ca orice oltean. :D

DD-Viola
5th November 2004, 17:24
...Otzalu'...baga-i in forja pa catzai !

sotostone
5th November 2004, 17:34
"io" sincer n-am intzeles ce-ai vruts a spui!
e vina mea?

DD-Viola
5th November 2004, 18:32
...Nu !...e vina mea , trebuia sa explic intregul lant tehnologic de obtinere a otelului , sau/si alte produse ca sa ajung si la partea cu plastifierea metalelor ca sa intelegi si tu ...desi cuvantul forja este in Dex...
Incearca sa intelegi ca n-a fost decat o gluma !

ieppy
5th November 2004, 18:32
asta cred ca am priceput. :)

Mariusmadmax
5th November 2004, 19:04
1-1
Dinamo nu marcheaza daca are adversari in fata decat fff greu , Otelul inscrie greu ( cu toate ca apararea cateilor este varza ) , dar la fel e greu si primeste gol ... cred ca egal va fi !
... daca se joaca pe bune ...

Cucu
5th November 2004, 19:53
meci de X

vlad1607
5th November 2004, 20:36
Cucule meci de X...care o sa se incheie cu victoria cainilor(sper) :) FORZA CAINII ! :D

Pustoai-k
5th November 2004, 20:37
Tre sa bata Otelu` neaparat!!!!!!!!!!!!!!!!!!altfel o sa rammanem pe 4...........sau cine stie?poate ne ducem mai in spate :(

Mariusmadmax
6th November 2004, 04:08
Tre sa bata Otelu` neaparat!!!!!!!!!!!!!!!!!!altfel o sa rammanem pe 4...........sau cine stie?poate ne ducem mai in spate :(
nu mai are timp senatoru' de voi ...

inter
6th November 2004, 14:42
vladut deocamdata au galatenii 1-0 :p

gicu
6th November 2004, 14:56
dar atacam :p

tre sa pice si golurile noastre :)

Mariusmadmax
6th November 2004, 14:57
1-0 pentru Otelul , e groasa d-lor !

Mariusmadmax
6th November 2004, 15:34
cred ca incepe circul ...
iata o mostra de faza obisnuita pentru echipa Ministerului de interne ...
live - onlinesport
70' Danciulescu cade in careu dupa un contact cu Izvoreanu, insa Serea nu acorda nimic.
80' Fl.Petre cade in careul galatean insa Serea nu se lasa impresionat si ii acorda mijlocasului dinamovist cartonas galben pentru simulare

si iata ca s-a facut 2-0 , hehe

arcasul
6th November 2004, 15:50
din pacate dinamo pierde si aici si totodata o mare sansa de a se apropia de frunce...
eu totusi cred ca are sanse sa ajunga in frunce, ca doar cele doua dinainte nu sunt invincibile. pana la intalnirile directe isi revine dinamo.

Mariusmadmax
6th November 2004, 15:53
la unii fruncea este pe 5 ... :evil:

vlad1607
6th November 2004, 15:54
OOFFFFF DOAMNE :mda:
apararea =0
atac=0,1
mijloc=0
Astia sunt marii fotbalisti pt care noi,cainii facem mii de km cheltuim o gramada de bani si ne facem mii si mii de nervi ....MERGEM INAINTE ! CE SA-I FACEM??? SA NE RUGAM SA SCAPAM DE INCOMPETENTI,PROFITORI SI DE INDOLENTI !! :degete: :degete: :degete:


FIE VREME BUNA FIE VREMEA REA CAINI PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA ! :cool: :cool: :yeah:

Catalanul
6th November 2004, 15:59
fortza otelul :drak: le-au dat-o-n barba la cainii :evil:
P.S. vlad lasa ca bate barça astazi ;)

Mariusmadmax
6th November 2004, 15:59
:happy :shock: :cya:
OOFFFFF DOAMNE :mda:
apararea =0
atac=0,1
mijloc=0
Astia sunt marii fotbalisti pt care noi,cainii facem mii de km cheltuim o gramada de bani si ne facem mii si mii de nervi ....MERGEM INAINTE ! CE SA-I FACEM??? SA NE RUGAM SA SCAPAM DE INCOMPETENTI,PROFITORI SI DE INDOLENTI !! :degete: :degete: :degete:
:
ce echipa puternica v-ati construit !!!!!!!!!!!!!!
sunt impresionat ...
:happy

Pustoai-k
6th November 2004, 16:00
Bravo Otelu`
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok:

vlad1607
6th November 2004, 16:09
mariusmadmin : Ti-a placut blatu asta mosule? vad ca ai rasfoit dictionarul si ai mai descoperit cuvinte noi ....n afara de blat..:) LA mai mare sherifule :)


FIE VREME BUNA FIE VREMEA REA CAINI PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA! :D

Florentin
6th November 2004, 16:34
Mda, se pare ca ciinii si-au revenit la forma care i-a consacrat. Deh, unde ajutor nu e, Dinamo nu e (nu are nimic comun cu "Aliuta nu e", desi parca, parca ...)

vlad1607
6th November 2004, 16:38
Florentine Florentine :) vad ca ti-ai revenit dupa ce te-ai innnnnecat cu produsele Parmalat..urmeaza baclavauaaa turceasca stimabileee :)

Mariusmadmax
6th November 2004, 16:45
Hellooooooooo

--------------------------------------------------------------------------------

salutare stimabile Sincer ma uimesti pe banda rulanta si nu in sens pozitiv vezi numai blaturi..auzi : S-A PREDAT IASIUL !! Mai omu lui Dumnezeu..eu de vreo 4 ani locuiesc in IS...nu e dorinta mai mare la IS decat sa bati DINAMO...sunt multi stielisti pe aici si chiar ca proverbul sunt: "multi da...pro" e adevarat in cazu asta!
Crezi ca IS vrea sa retrogradeze?
Daca crezi asa ceva sincer...nu esti in toate mintile!Scuza-ma ca te-am jignit da cam asa e....
Oricum..o dupa amiaza placuta nu iti urez pt ca stiu deja ca o ai pt ca a pierdut DINAMO .... all the best bye
daca Is - cum tu ii spui vroia ... da' n-a vrut ...

Florentin
6th November 2004, 16:45
Asta este, dupa brinza/cascaval nu e rea si ceva baclava. Numai sa nu greseasca osmalii la miere si sa ne inecam.

Zebrone
6th November 2004, 16:56
si iata un nou meci glorios al lui dinamu cu un presing naucitor la poarta lui.... stelea
nu pot decat sa ma bucur asa din principiu cand vad cat de bine se pregateste dianmu ptr liga "sampionilor"

vlad1607
6th November 2004, 16:56
asta e parerea ta mosule.....vezi ca a fost Blat si la GL :D vezi ca o sa fie blat si etapa viitoare la Craiova :D

ADelPiero
6th November 2004, 17:33
2-0 :lol::lol::lol::lol:
asa mai merge ;)

Mariusmadmax
6th November 2004, 17:34
bey ce -i baturati pe galateni !!!
sunteti niste duri :evil:

vlad1607
6th November 2004, 17:40
Suntem suntem :) :D
Grazie PArma...Forca Bilbao :D

gicu
6th November 2004, 17:47
Mda, se pare ca ciinii si-au revenit la forma care i-a consacrat. Deh, unde ajutor nu e, Dinamo nu e (nu are nimic comun cu "Aliuta nu e", desi parca, parca ...)
Uite cine vorbea de ajutor :headbang: Nu v-a ajuns nesimtirea cu Nationalul? A, am uitat...lasa ca se ridica moralu' vostru la Bacau. :degete:

Am asteptat degeaba golurile dinamoviste in poarta Otelului. Cartu si-a pus jucatorii excelent pt. obtinerea unui rezultat pe contraatac. Felicitari Otelul, noi mai avem de lucrat.

vlad1607
6th November 2004, 17:57
MAi avem de lucrat intr-adevar...la schimbatul conducerii ....
LA BC stelutza o sa-si repare moralul dupa evolutia senzationala de la Parma...BC o sa fie un psiholog ff bun si fin pt ei :D

SidexPlozia_GL
6th November 2004, 18:43
Panaaaaa la moarte..otelu ..pana la moarte...! :evil:

Dinamo :degete: Dinamo :)
lALALALAL ------->Otealu Ruleeeeez :yeah: :yeah:


Danciulescu,catelusu nostru...latra musca...sa`l bagam in cusca :ok:

vlad1607
6th November 2004, 19:28
la multi ani stielutzo...numai succese sa ai pe toate planurile ....LA ANU SI LA MULTI ANI !! :D SA LE AI ! :D
@squad04: fiecare an e al stelutei..pana se trage linie si atunci are jijii beecali inca un soc! :D

Denis
6th November 2004, 19:43
shi totushi a batut otzelul, shi asha cum am zis: Dinamo n-o sa mai bata pe otzelul in vreo 10 ani :drak: mai ales cat timp cartzu e la carma /hello

vlad1607
6th November 2004, 20:07
COncluzionand: o infrangere meritata in urma unui joc slab slab....urmarea directa a actiunilor conducerii noastre "mult iubite"..Se intoarce roata domnilor se intoarce... :mda: :drak:

inter
6th November 2004, 21:21
Cartu ii incurca rau de tot pe caini ..:D se pare ca, cupa e unica lor sansa pt. Europa la anul ...

STEELMAN
6th November 2004, 21:35
cer rusine sa fii caine s-a ****** galati pe tine !cainilor tineti minte 1995! atunci ati castigat ultimul meci la galati evident cu toate mijloacele binecunoscute......
borcea prostu catzelusul nostru!(sorry vadim)
SIDEXPLOZIA TRANSMITE SINCERE CONDOLEANTE LUI TITI GRASU

Florentin
6th November 2004, 22:29
Gicule, de ce nu cauti tu nesimtirea in propria ograda, sau a ajuns atit de evidenta ca nici nu mai conteaza. Tu chiar esti orb, sau acest 2-2 al bancarilor nu este o dovada destul de buna despre forma nu tocmai buna pe care o traverseaza.
De ce nu vorbesti despre minciuna din restanta de la Iasi, care ca orice minciuna a avut picioare scurte, nici cit sa ajunga pina la Galati. Ai putea sa multumesti satelitilor ca inca va mai dau puncte ca altfel va bateati cu prazilienii pentru un loc sub soarele diviziei A.

gicu
6th November 2004, 23:37
Florentin, daca repeti o chestie asta nu inseamna ca e si adevarata. La Iasi s-a castigat norocos, dar meritat. Nu crede tot ce gasesti in ziare...filtreaza si tu.

Multumirile pastreaza-le pt. la sfarsitul campionatului ca s-ar putea sa fi dezamagit. Din nou...

ADelPiero
7th November 2004, 01:24
eu zic k terenul i`a batut pe dinamovisti :) ... se luptau eroic sa ajunga la minge :p

Mariusmadmax
7th November 2004, 03:03
nu pot sa va jignesc , da pot sa va cant :
"Ce bine-mi pare c-ati luat teapa , ce bine-mi pare ca ati pierdut ..."
cassa loco :evil:
Bravo Otelul !
Forza rosu -albastrii !

DD-Viola
7th November 2004, 03:10
....asta e adevarata dinamo !...felicitari pt Galati !

fia
7th November 2004, 03:21
Era normal rezultatul. Dinamo nu a mai batut din 1995 la Galati.

OwenSkeet
7th November 2004, 08:02
Bravo Galati!!!

alex36
7th November 2004, 09:14
Felicitari Otelul ptr Victorie! :headbang: "Aceasta echipa nu este Dinamo"!!! :rosu: Sunt distrus,mi-e rusine de rusinea lor.Pacat de Andone (este singuru`care-s doreste PERFORMANTA in acest club)

ieppy
7th November 2004, 12:18
NU am vazut meciul deci nu am cum sa il comentez. Oricum imi imaginez cat de slab am jucat si imi vine sa urlu (la luna :D). Trebuie scapat de cateva "probleme" din lot. Neaparat. NU se mai poate. Trebuie cumparati jucatori noi si tineri. Promovati jucatori tineri. Campionatul oricum e compromis. Daca luam Cupa e bine, daca nu asta e. NU tin neaparat sa ne prezentam cu "obositii" astia in Europa. Pana nu vad un lot restructurat atunci mai bine stau acolo pe 5 sau 6 si ii lase pe altii sa isi incerce norocul. Ca astialalti nu sunt cu mult mai breji asta e, dar poate au mia mult noroc ca noi.

vlad1607
7th November 2004, 12:34
cautfundasi@ando.ro
adaug eu si un mijlocas de constructie si unul de banda stanga dar..mai ales..o noua conducere...!!!
Pe mine ma distreaza fanii anumitor echipe care rad de Dinamo dar a caror"idoli" sunt mult sub DINAMO in clasament....PENIBIL !!! :D

FIE VREME BUNA FIE VREME REA CAINI PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA! :D

IlMILAN
7th November 2004, 13:24
FIE VREME BUNA FIE VREME REA CAINI PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA! :D
Mai Vladutz vad ca tot folosesti sloganul asta..de ce nu ni-l explici si noua....:D , eu unul nu inteleg....adica sunteti caini pana la moarte si cand ploua si cand e soare.....ce legatura are vremea cu fundasii lui Ando sau cu fanatismul vostru? :D

Bubico: nu cainii urla la luna mah....lupii o fac de obicei:D...dar deh..daca analizam mai bine....cainii urla la lupi, lupii la luna.....sau mai bine sa-l intrebam pe Borcea cum sta treaba cu rationamentul asta ...:D

vlad1607
7th November 2004, 13:56
ADICA SEMPRE FORZA DINAMO ! asta o intelegi mosule? :D

inter
7th November 2004, 14:57
italianule ... broscarule ... ma uimesti :drak:

ps. pt. tine , spunei "nono" :evil:

ieppy
7th November 2004, 15:14
Dolofane, si daca sunt caine lup ce te faci? :D

SidexPlozia_GL
7th November 2004, 19:39
Bai da voi sunteti naspeti rau de tot (ma refer la sustinatorii catelusilor :drak: ) !!!


Otelu Galati Forever :ok:

Mariusmadmax
7th November 2004, 20:19
V Iacob , a fost si pe la Dinamo ...
:evil:

Florentin
7th November 2004, 20:35
A cam fost si pe la Rapid si pe la National, insa slabe sanse sa ajunga vreodata la Steaua.

Pacala
8th November 2004, 03:55
le-o cam trase Sorin la potai :D

RstInPc
8th November 2004, 09:23
Bai da voi sunteti naspeti rau de tot (ma refer la sustinatorii catelusilor :drak: ) !!!

Bai da ce valabil si adevarat esti tu !? Narcisistule care esti ! Raule care esti! :p :p :p


Despre meci.....nu merita sa scriu nimic. Pierdere de timp. Niste nesimtiti, betivi si puscariasi. Rusine. :rosu: :rosu: :rosu:

vlad1607
8th November 2004, 09:46
Meciul de la GL a trecut..urmeaza o deplasare in Oltenia la sfarsitul careia in mod normal ar trebui sa sarbatorim obtinerea a 3 pct.

RstInPc
8th November 2004, 10:16
Chiar asa Vlad ? Crezi ca in mod normal o sa obtinem cele 3 puncte ? Eu nu cred. Ma incearca o senzatie de lehamite.

dragos_popa17
8th November 2004, 14:41
Daca joaca Plesan si-l elimina aveti probleme. Pierdeti sigur. Daca nu scoateti cel putin un punct.

bogdan2880
8th November 2004, 16:16
Bai da ce valabil si adevarat esti tu !? Narcisistule care esti ! Raule care esti! :p :p :p


Despre meci.....nu merita sa scriu nimic. Pierdere de timp. Niste nesimtiti, betivi si puscariasi. Rusine. :rosu: :rosu: :rosu:

Intre doua beri cred ca mai merge una in cazul tau ...
Ca fapt divers nu crezi ca folosesti cuvinte din afara dictionarului din dotarea unui caine adevarat ?

Mariusmadmax
8th November 2004, 16:31
Meciul de la GL a trecut..urmeaza o deplasare in Oltenia la sfarsitul careia in mod normal ar trebui sa sarbatorim obtinerea a 3 pct.
mda , motive sa sarbatoriti veti gasi ... Semeghin , Iordache , Niculescu , Burca , Goian etc sarbatoresc si fara motiv ... insa cele trei puncte invocate de tine , cred ca le va lua Craiova , care este peste voi la aceasta ora !

vlad1607
12th November 2004, 20:29
mariusica distanta afecteaza rationamentele tale se pare.Mai uita-te in clasament si mai vb

Mariusmadmax
14th November 2004, 22:50
clasamentul cuprinde si victoriile cu armate care s-au prezentat ... dar s-au predat !
Apullum , Gloria , Poli Iasi etc
...
oricum eu vorbeam de joc :D