PDA

View Full Version : 16-imi: Forex Brasov - Steaua



Vadim
24th October 2006, 12:25
Comentarii inainte si dupa meciul Forex Brasov - Steaua din saisprezecimile Cupei Romaniei, aici.

Vadim
24th October 2006, 12:45
Macar sezonul asta cei de la Steaua nu au mai zis ca nu sunt interesati de Cupa. Daca pierd cu Forex, insa, iar o sa scoata placa asta cred.

best_lazialul
24th October 2006, 13:02
Eu vreau Cupa! Ajunge cu infrangerile rusinoase din primele tururi.

dede
24th October 2006, 13:05
daca o sa castige Steaua, bine, daca nu, nu va fi mare pierdere...
cel mai probabil la Steaua vor juca rezervele...

Kainsashiki
24th October 2006, 13:15
o sa castige steaua, e blat :D pt ca steaua nu are valoare sa bata pe forex,nu?

starsteel
24th October 2006, 13:59
Macar sezonul asta cei de la Steaua nu au mai zis ca nu sunt interesati de Cupa. Daca pierd cu Forex, insa, iar o sa scoata placa asta cred.
Ai turnat un pic de acid hai sa-l neutralizez cu o baza, daca joaca cu rezervele sunt totusi dezinteresati de Cupa.

pinki
24th October 2006, 14:35
mie mi-e indiferent meciul asta :D dar ar fi cazul sa batem si noi o echipa de liga II, adica ar fi cazul de un joc bun si o victorie :D

thekobe
24th October 2006, 17:59
Bate Steaua cu 3-0 pe Forex si apoi nu-i mai bate nimeni !!! Hai Steaua !!!

starsteel
24th October 2006, 21:26
In noua situatie a clasamentului se pare ca Steaua devine interesata de Cupa Romaniei, se schimba datele in cazul asta deja Timisoara a devenit mai trista.

pinki
25th October 2006, 01:10
numai gura e de noi, stai sa vezi dupa meci... :mda:

remy
25th October 2006, 02:44
In noua situatie a clasamentului se pare ca Steaua devine interesata de Cupa Romaniei, se schimba datele in cazul asta deja Timisoara a devenit mai trista.
HA-HA !
Deja vad ca v-a cam disparut zambetul, dragi stelisti.
Si ce ne atacati pe toti nestelistii ! Si ce mai strigati ca numai Steaua = Romania !
Ori va ganditi ca Steaua nu prinde nici locul 4 ? :evil:
E bine sa va ganditi la Cupa Romaniei, ca e singura voastra sansa pt. vreo cupa europeana !

http://www.gsp.ro/images/content/articles/2006/10/60418/1-159875300b07a2abd149b_536_900_.jpg

pinki
25th October 2006, 10:46
bla bla, lasa ca ne revenim noi si rupem tot! :D pana la urma, steaua e steaua /OLE/

otinho
25th October 2006, 14:45
HA-HA !
Deja vad ca v-a cam disparut zambetul, dragi stelisti.
Si ce ne atacati pe toti nestelistii ! Si ce mai strigati ca numai Steaua = Romania !
Ori va ganditi ca Steaua nu prinde nici locul 4 ? :evil:
E bine sa va ganditi la Cupa Romaniei, ca e singura voastra sansa pt. vreo cupa europeana !



noi in perioada de criza jucam in Champions League si suntem pe locu 2 in campionat ..

sper sa castigam .. e importanta si cupa romaniei "TIMISOREANA"

Gontel
25th October 2006, 15:12
Acum e momentul sa mai luam si noi Cupa, daca la titlu nu mai avem sanse.

six
25th October 2006, 18:26
o sa castige steaua, e blat :D pt ca steaua nu are valoare sa bata pe forex,nu?aaahhhhhaaaa,:happy :happy :happy

Universal
25th October 2006, 19:35
Cat este domnilor scorul? sau cand se joaca?

resita
25th October 2006, 19:37
Cat este domnilor scorul? sau cand se joaca?

se disputa de la 20:45 :ok:

Luis Garcia10
25th October 2006, 19:38
la 20:45 e meciu :D FORZZA STEAUA!

grande
25th October 2006, 19:38
@ universal ....Esti fan al Stelei ,ai net si nu sti cand se joaca meciul ? :ciocan:
Iti spun eu ,pe 33 februarie:ras-plans: :ras-plans:

YoYoyOi
25th October 2006, 19:52
Iti spun eu ,pe 33 februarie:ras-plans: :ras-plans:

in aceeasi zi cind cistiga Rapid Cupa UEFA :happy :happy

Universal
25th October 2006, 20:11
@ universal ....Esti fan al Stelei ,ai net si nu sti cand se joaca meciul ? :ciocan:
Iti spun eu ,pe 33 februarie:ras-plans: :ras-plans:

Multumesc pentru respectul cuvenit.

In alta ordine de idei, astazi va fi

1. ori se vore face de ras ca in sezonul trecut
2. vor invinge

Eu sper intr-o victorie

Succes Steaua :ok:

Gontel
25th October 2006, 20:25
Ii batem pe brasoveni. Va fi un 2 sau 3-0. FORZA STEAUA! :yeah:

Caligula
25th October 2006, 21:02
Daca Steaua a exersat indelung loviturile de la 11 metri are sanse destul de mari. :)

pinki
25th October 2006, 21:52
da' de ce sa de pe antena 1 meciu'??? ca mie nu-mi plac comentatorii astia :mda:

remy
25th October 2006, 22:16
Doamne, ce jalnica este Steaua !
Cum se spune, "petarde" de jucatori, impotenti.
Daca Forexul ar avea ceva mai multa ambitie, i-ar spulbera.
Dar ei se pregatesc mai mult pt. promovare.

pinki
25th October 2006, 22:18
doris, tu la ce meci te uiti? vezi ca steaua e aia care ataca tot timpul :D

Hard
25th October 2006, 22:21
cred ca se uita la reluarea meciului cu lyon:happy

YoYoyOi
25th October 2006, 22:22
da' de ce sa de pe antena 1 meciu'??? ca mie nu-mi plac comentatorii astia :mda:

mai penali ca cei de la prostv, de la meciul cu Real n-au cum sa fie.

pinki
25th October 2006, 22:24
asta asa e :) uitasem de ei :D

johny bravo
25th October 2006, 22:35
daca nici de Forex nu treceti in mod onorabil, atunci cum mai sperati sa faceti performanta? la pauza 0-0... baieti, se joaca pe goluri, sa nu uitati

YoYoyOi
25th October 2006, 22:40
Naspa situation la meciul asta. Forexul s-a bagat cu curu-n poarta si nu vrea sa iasa de acolo. Pe cealalta parte, in Ghencea ori s-a servit mamaliga azi la prinz, ori s-a postit. Ca astia se misca de parca-s in reluare.
Magnificul Gigel Coman ar trebui legat de un copac si sa i se taie penisul cu unghiera, atit de prost e.
Pacat de Saban ca s-a accidentat, ca a inceput bine meciul. eu cred ca meciul cu Real a fost pt el doar o greseala (n-avea cum sa tina piept lui Robinho), dar in rest e un jucator bun.
Bostina se desfasoara in stilul lui caracteristic, fara orizont si fara productivitate.
Nicolita parca si-a mai revenit, sau cel putin, se straduie cel mai mult sa cistige Steaua.
Sa vedem ce-o fi si in repriza a doua...

apercele
25th October 2006, 22:42
primesc baietii vreo lovitura de pedeapsa, nu se poate sa nu
si va zic de acum cine o transforma...DICA
va fi singurul golgheter din istorie cu 82% din goluri sa fie din penalty :)

johny bravo
25th October 2006, 22:44
e normal ca Forexu sa se apere non-stop. asta e tactica echipelor mici care joaca in Cupa; spera sa ajunga la 11m... dar Olaroiu la ce se astepta? brasovenii or sa isi vanda scump pielea.

@ apercele : da mai, dar tre sa recunosti ca Dica le baga frumos :happy :happy :happy

Universal
25th October 2006, 22:46
se poate ajunge si la prelungiri...eu sper sincer macar 1-0 si obiectiv indeplinit.

YoYoyOi
25th October 2006, 22:49
gol Oprita

pinki
25th October 2006, 22:50
super pasa cyril :D am zis eu ca da gol oprita :)

YoYoyOi
25th October 2006, 22:57
Vad ca singurul scop al lui Forex e sa-i extermine pe stelisti. Stiu ca nu pot bate dar pot sa-i accidenteze. Frumoasa atitudine. Ori o fac la comanda ori vor sa demonteze teoria uni blat, sa aiba in dreptul lor cele mai multe faulturi.

Ella14
25th October 2006, 23:00
Gata cu Germana, am promis. Hai sa vedem meciul!!!

pinki
25th October 2006, 23:02
daca nu le dam 3-0 la astia, pe putin, eu ma supar :mda:

Ella14
25th October 2006, 23:03
Hai nu fi suparat. Nu le dam 3, dar ii batem!!! Forza STEAUA!!!

remy
25th October 2006, 23:03
Doris, eu sunt curioasa daca tu lucrezi, pt. ca esti pe orice forum si mai ales pe al stelei. S-ar putea sa lucrezi pe undeva pe la incarcat gunoiul, ca aia lucreaza dimineata pana la ora 13:00 si dupa aceea au liber. Chiar ai foarte mult timp sa intri si sa comentezi orice vezi la TV. Esti belea mai omule. Lasa-ne ca esti atat de stresant, nici nu-ti inchipui!!!!
Draguta, eu lucrez numai pe PC si pe Net (asta mi-e meseria, draguta), asa-i ca nu stii ca exista si asa ceva ?
Fato, dar tu unde prasesti, ca vad ca ma interoghezi pe mine ?
Ce stii tu de fotbal ? Stii macar istoria Stelei, de ataci aiurea ?
Scrie acolo, si lasa-ne sa ne spunem parerea. Odata ce va aduc articole despre circul de la Steaua, sa mai radem si noi, las-o moale, ca deja devii penibila.
Mai bine vezi-ti de cotonogarii de la Steaua, care vad ca le cam rup oasele brasovenilor.
Inca o data zic: Forex-Steaua 0-1 (pe GHENCEA !!!???).
Rar am vazut asa ceva, chiar daca brasovenii au vrut asta. Echipa gazda, organizatoare, sa fie condusa pe terenul .. oaspetilor.
Sa se chinuie pe Ghencea cu un Forex care doar se apara, si nici nu incearca nimic, un sut pe poarta macar ? E clar ca n-au venit sa se califice !
Sa vedeti cum vor trage de timp stelistii, sau vor incerca sa obtina un 11 metri !

Universal
25th October 2006, 23:04
Lasa, si 1-0 este in ordine, eu sunt multumit , sper sa mentina asa si in meciul urmator sa isi refaca baietii puterile.

Ella- de unde esti? Sau ce esti? Eu sas

Hai Steaua! :ok:

pinki
25th October 2006, 23:05
ella, sunt si eu tot fata :D

YoYoyOi
25th October 2006, 23:14
gol Lovin, cu Forex in Ghencea!!!

pinki
25th October 2006, 23:15
ce gol frumos! :D se apropie 3-0 :) astept golul lui cyril :D

CrAzY92
25th October 2006, 23:20
haideti mai puteti inscrie un gol ca sa fie 3-0:yeah:

remy
25th October 2006, 23:20
gol Lovin, cu Forex in Ghencea!!!

cred ca stelistilor le-a fost frica sa joace macar pe teren neutru, chiar si in Bucuresti.
Daca era echipa valoroasa, juca chiar la Brasov.
Au vrut si ei sa se impace cu suporterii.
Oricum, ciudat stilul de joc al brasovenilor, dupa pauza, cand se fac doar ca joaca.
NICI UN SUT LA POARTA ? CE HOTARATI AU FOST SA BATA.
Dar in Liga 1 nu se mai joaca asa.

remy
25th October 2006, 23:21
gol Lovin, cu Forex in Ghencea!!!

cred ca stelistilor le-a fost frica sa joace macar pe teren neutru, chiar si in Bucuresti.
Daca era echipa valoroasa, juca chiar la Brasov.
Au vrut si ei sa se impace cu suporterii.
Oricum, ciudat stilul de joc al brasovenilor, dupa pauza, cand se fac doar ca joaca.
NICI UN SUT LA POARTA ? CE HOTARATI AU FOST SA BATA !
Ce cadouri primesc stelistii de la brasoveni ! Golul doi e comic.
Dar in Liga 1 nu se mai joaca asa.

pinki
25th October 2006, 23:23
doris, puisor, ai scris o data, am vazut, nu e nevoie sa te repeti :P

ps: a iesit cyril. nu mai vad golul lui de 3-0 :(

YoYoyOi
25th October 2006, 23:23
Nu cred ca mai postezi inca o data acelasi lucru. N-ai singe in instalatie daca n-o faci. Hai, stiu ca poti...

Universal
25th October 2006, 23:24
cred ca stelistilor le-a fost frica sa joace macar pe teren neutru, chiar si in Bucuresti.
Daca era echipa valoroasa, juca chiar la Brasov.
Au vrut si ei sa se impace cu suporterii.
Oricum, ciudat stilul de joc al brasovenilor, dupa pauza, cand se fac doar ca joaca.
NICI UN SUT LA POARTA ? CE HOTARATI AU FOST SA BATA.
Dar in Liga 1 nu se mai joaca asa.

In ce Liga se afla Forex Brasov? Vrei neaparat si mai multe intrebari? ok,
Cand a fost Forex In Liga A?

2.Teren Neutru- asa este regula.Ori nu stiai ??

Aha..marele ziarist si jurnalist Doris cu nume feminin german, foarte inteligent,serios..

YoYoyOi
25th October 2006, 23:25
Lasa pink nu fi dezamagita. La cum a jucat pina acum o sa mai vezi multe goluri de la Cyril. Si azi a jucat foarte bine.

pinki
25th October 2006, 23:26
ce lob a dat bostina! :D si-a spalat vreo 3 pacate :)

Ella14
25th October 2006, 23:27
Doris 3-0!!!!!!!!!!!!!!!!! AI amutit?? Abia astept sa va vad cu Besiktas . Vai soarele vostru!!!!! Ce "fetita" buna esti cand nu mai vb!!!

YoYoyOi
25th October 2006, 23:27
Ca sa-si spele pacatele mai trebuie sa mai marcheze de 30 de ori dupa parerea mea.
Si totusi, 3-0 cu Forex in Ghencea. Doris mai poti?

Universal
25th October 2006, 23:28
3-0 , gata , au inchis gura tuturor Steaua. Candidata la castigarea Cupei.Fara gol primit :ok:

Ella- eu sunt student la Passau / Filoz. si locuiesc in München.

CrAzY92
25th October 2006, 23:30
Steaua 3-0 Forex . BV Baieti rupem tot:great:

Ella14
25th October 2006, 23:34
Super Steaua!!! Apropos, am prieteni la servici care abia astepta sa ajung la dimineata sa le arat postarile lui DORIS.E o placere sa vezi cate persoane pot rade de o persoana care tine cu tot dinadinsul sa se faca de cacao!!!! Forza Steaua!!!!

CrAzY92
25th October 2006, 23:35
Scor Final , Steaua 3-0 Forex Brasov , (Oprita 55. Lovin 72. Bostina 82 )

remy
25th October 2006, 23:38
In ce Liga se afla Forex Brasov? Vrei neaparat si mai multe intrebari? ok,
Cand a fost Forex In Liga A?

2.Teren Neutru- asa este regula.Ori nu stiai ??

Aha..marele ziarist si jurnalist Doris cu nume feminin german, foarte inteligent,serios..
Deja rad de ma stric cat de inteligent esti. ti-au mai spus-o multi de pe aici.
Tu oare citesti posturile mele ?
Tu n-ai vazut ca faceam misto ca stelistii nu-s barbati sa fi jucat meciul asta de Cupa pe un teren neutru, asa cum scrie in regulament, chiar si in Bucuresti.
O echipa de pe locul 2 din Divizia A, participanta in CH. LEAGUE, nu poate sa joace decat acasa in cupa Rom., cu o echipa de B, care, dupa pauza, pur si simplu a facut figuratie, dand chiar pe tava ocazii stelistilor, dupa ce au fost huiduiti iar de proprii suporteri.
CE MAI, STEAUA A INVINS O SUPER-ECHIPA AZI !
SARBATORITI, BAIETI SI FETE, CA DEJA E O MARE PERFORMANTA CA ATI TRECUT DE TURUL 1 !
DE RAPID 2 VA MAI AMINTITI ? SAU DE PETROLUL ? SAU DE U CLUJ, TOTI, NASII VOSTRI IN CUPA ? :happy

pinki
25th October 2006, 23:38
se putea si mai bine :D totusi, goluri frumoase, ma mir de fiecare data cand mai da si oprita vreun gol :D de bostina, nici nu mai zic :)

Universal
25th October 2006, 23:42
Ba desteptule, uite ca nu a primit gol. Habr n-a ce zici.Cate Cupe are ma Steaua ? Cate titluri are? Ai tu habar..nu stii nimic ma, fiindca nu vrei.
Esti un caz pierdut.Pierdut de tot. Buna idee cu Ella. Voi pune si eu o gramada de prietzeni sa rada de aberatiile tale.Nici nu stii cat de amuzant esti.Cand 99,99% din useri spun cfa esti enervant, este cumva vreo minciuna?
Steaua are luat Cupa campionilor. Este cea mai buna echipa din Europa Central-Est
Ho HO Ho Yippie Kay Ey

Luis Garcia10
25th October 2006, 23:43
SUPER STEAUA!/hello Bostina :rolleyes: /hello :ok:

albedo111
26th October 2006, 00:06
Saban e ok? stie cineva.
Ciryl confirma forma buna
Pote ies usor , usor din pasa asta mai putin buna.:ok:

pinki
26th October 2006, 00:08
o sa aflam maine ce=i cu saban... :)

Ella14
26th October 2006, 00:22
Ciryl e super pe moment. As vrea sa joace mereu titular. Are sprinturi bune si centreaza excelent!!!

pinki
26th October 2006, 00:23
cyril joaca din ce in ce mai bine! eu sunt foarte multumita de evolutiile lui, pare sa-si fi dat drumul :)

YoYoyOi
26th October 2006, 00:25
Se pare ca si Saban si Badea s-au accidentat dupa acest meci.

Universal
26th October 2006, 00:31
Nu se poate...este grav?

remy
26th October 2006, 00:31
Doris ma ignora. Nu imi spune daca asa e la el acasa cu mama!!! Vb. cu universal. Pt. el e deja jenent, l-am atins unde il doare cel mai mult!!! Steaua nu joaca de cateva meciuri bine, dar nu uita ca Dinamo si-a lins ranile anul trecut. A recunoscut-o si Borcea porcea!!! Shakira e belea, e un "dinamovist" de doi lei. Sa va vad in UEFA si dupa aia sa va aud cum spuneti ca REal e nimic si Lyon e de cacao!!!!
Nu te las, ca tot te-ai dat mare suportera a Stelei, veche de zeci de ani.
Si mai ales ca m-ai mai si jignit, tu, ca femeie, care trebuia sa fi vorbit mai decent.
Raspunde ceea ce te-am intrebat eu, dar rapid: Ce echipa avea Steaua la meciul din semifinalele CCE din 1986 ?
Ca daca ai varsta pe care zici ca o ai, ar trebui sa stii. ASTA CA SA NU ZICI CA SPUN CUVINTE JIGNITOARE, EU O FAC DOAR PE DOVEZI CA NU LE AI.
Asta ca sa nu mai ataci aiurea.
Si, vezi, sarbatoreste cu prietenii tai, marea victorie din seara asta de acasa in cupa, cu o echipa care n-a jucat in istoria ei in Divizia A, abia ce au intrat in B acum maxim 2 ani.
MARE VICTORIE, N-AM CE ZICE, CU O ECHIPA CARE IN REPRIZA A DOUA, CHIAR LE-A DAT PE TAVA ATACANTILOR STELISTI MINIM UN GOL (AL DOILEA).
FOREX A JUCAT SI PE ATAC, CUM N-AM VAZUT IN VIATA MEA, DUPA ... UN SUT LA POARTA !!!
VALOARE ADEVARATA, CE MAI ! :evil:
Bucurie desarta, stelisti, ca jocul scartaie cu echipe ambitioase, nu ca forexul!

Universal
26th October 2006, 00:36
3-0 victorie. Ok, alt exemplu: Dinamo 3-1

Unde este diferenta?

Liviu
26th October 2006, 00:37
Meci aiurea , care nu mi-a plăcut în mod deosebit deşi am învins la scor . Forex a jucat cu o frică mai mare decât am jucat noi în meciurile cu Lyon şi Real la un loc . Cum ajungeau aproape de poarta noastră , trăgeau la poartă , iar în apărare , parcă erau o echipă gen Andorra .
Decisivă a fost sclipirea de la primul gol al lui Thereau dar acelaşi francez a creat şi faza golului 2 . Omul meciului , indiscutabil . Nu ştiu cât de gravă e accidentarea lui Vali Badea , dar Thereau e indispensabil în viitorul apropiat .
Salut revenirea lui Klemi , care a avut acel meci nereuşit cu Real mai mult din cauză fricii să greşească . Pare emotiv , s-a integrat mai greu la echipă dar veţi vedea că dacă îi va fi acordată încredere va îmbătrâni la Steaua .
Coman oare a prins vreun meci mai acătări la Steaua ? Oare ? Din cauza lui , ar putea fi contestat şi Oli , care l-a vrut la noi . Se aduc copii de suflet care nu aveau valoare nici la Poli...

În concluzie , acest meci poate fi privit doar ca un antrenament . În faţa unui adversar foarte slab , muncitor dar limitat , Steaua s-a apropiat cu un pas de câştigarea trofeului . Remarc de asemenea că în poll , o treime din cei care au răspuns mizau pe o calificare a Forexului ! Printre ei observăm şi unii forumiştii care păreau foarte miraţi de ce unii votau că va bate Steaua pe Real la Madrid . E evident că unii votează ceea ce speră , alţii ceea ce cred . Iar cei care au votat cu Forex , mai mult au sperat...

PS : Nu mai comentaţi ceea ce scrie un anumit user , care văd că face valuri şi pe acest thread şi pe toate threadurile în care se vorbeşte despre Steaua . Scopul lui este decât de a provoca fanii stelişti , de a creea discuţii inutile , fapt recunoscut de el pe un alt thread al unui meci al Stelei - Aici (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=868819&postcount=28)

Ella14
26th October 2006, 00:39
Mai "fetito", nu vreau sa demonstrez nimic. esti stresant, imbolnavesti lumea. Ce meserie ai???? Vai de capul sefilor tai!!! Stii vreo limba straina in afara de cea pe care o foloseti pe forumuri??? Apropos, nu-ti spun echipa nici sa crapi. Bumbesu, Böloni, Lacatus, Dukadam, Iordanescu ( in Finala) Balint....... asa ti-am demonstrat ca am anii care tu crezi ca nu-i amm Dar cum ramane cu cu cratita si curatenia??? Face mama in continuare si tu si taticul sunteti pasa????? Creier mic dar brand mare!!!

pinki
26th October 2006, 00:42
bai, va dau mai departe avertismente? ia potoliti-va :) sau certati-va cat vreti voi pe privat!!!

mister liviu, ca de obicei, cel mai bun comentariu :)

Universal
26th October 2006, 00:45
Are 40 de ani Ella...si eu gandesc mai mult decat el.El si ziarist/juranslit? ( nu jurnalist..)

Eu de 4 ani lucrez in domenius i el isi bate joc .

Ultima solutie: Il ignoram, si poate sa scrie si pepeni, nu il mai vrea nimeni pe acest individ.Imi vine uneori sa cred ca este scapat din veun spital, sau batut de fanii stelisti.Ca nu inteleg de unde atatea aiurelis, prejudecati si prostii in cap.
In orice cz, Steaua a demonstrat inca odata ca se poate descurca .A reusit.A trecut de criza.

Ella14
26th October 2006, 00:49
40 de ani dar degeaba!! E vai soarele lui!! Nu stiu de ce nu este blocat sa nu mai poata intra pe forumuri?! In sfarsit, de acum il voi ignora ca nu are rost. "Fetita" e dusa. E atat de frustata ca nu ai cuvinte sa contraataci!!! O seara buna!!!

Universal
26th October 2006, 00:55
O seara frumoasa Ella.
Eu mai stau pe forum si ma minunez de prostiile oamenilor.

Steaua :ok:

Ella14
26th October 2006, 01:00
Si eu mai stau un pic, pt. ca am maine liber in rest m-as duce la culcare. Sunt depasiti de situatii!!!

delaparis
26th October 2006, 01:12
Deci ...

Va rog sa reveniti on-topic.

pinki
26th October 2006, 01:14
mai sterge si tu mesajele alea care sunt in plus, ca eu le-am dat deja niste avertismente mici :)

rechinul farist
26th October 2006, 01:20
cand revine Cristocea?

pinki
26th October 2006, 01:22
cand il baga in echipa pe cristocea cred ca ar fi intrebarea... :D

si mai am eu una: ce naiba cauta coman la steaua?

rechinul farist
26th October 2006, 01:26
e preferatul lui Oli la fel si Ov Petre

pinki
26th October 2006, 01:30
si ala tot cam degeaba la steaua, dar nimeni nu-l intrece pe gigel!

otinho
26th October 2006, 02:04
************************************************** ****************
despre meci .. ce pot sa zic .. DULAP A FOST PESTE EI!

superchumbo
26th October 2006, 11:06
Dupa reactia tribunei, ce pot sa spun : Gigel Coman “jucatorul meciului”. Tinde sa devina la fel de “iubit” ca Trica sau Neaga de acum 4 ani.

pinki
26th October 2006, 12:57
si tinde sa aiba aceeasi forma buna ca si ei :D

remy
26th October 2006, 15:49
Oameni buni, ca sa vedeti cat de aberanti si penibili sunt unii forumisti, cititi articolul de mai jos, care deja ii desfiinteaza, la cat ma ataca fara noima !
Nu are rost sa mai fiu jignit, pt. ca eu stiu ce spun, si zilele astea cam tot ce am scris a fost in favoarea mea, si cei care m-au jignit pe aici sa ia o
pauza. Vedeti postarile mele si spuneti daca am gresit cu ceva:
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870389&postcount=47
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870135&postcount=25
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870443&postcount=60
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870664&postcount=70
Nu au experienta mea in fotbal ca mine de zeci de ani, care vede acolo orice smecherie care se petrece !
Va agitati degeaba sa ma atacati, eu tot voi arata ca Steaua nu e o echipa adevarata, ci ajutata de banii murdari ai lui Jiji !
Stelisti, ce parere aveti ? Vreau neaparat sa-mi raspundeti daca nu a fost un circ de meci mai ales din partea brasovenilor, care au venit pe Ghencea doar in plimbare !
Mare victorie !
Si ce exaltati erau cativa stelisti pe-aici, ca au batut o echipa inexistenta, de Div. B, care era interesata doar sa se menajeze sau sa bifeze inca un meci !
http://www.stelisti.ro/index/De_ce_sa_jucat_in_Ghencea.html

De ce s-a jucat în Ghencea
Braşovenii n-au pus mare preţ pe Cupa României. Surse din anturajul echipei vorbeau de faptul că jucătorii de la Forex erau chiar
supăraţi pe faptul că s-au calificat în această fază a întrecerii. De altfel, antrenorul Adrian Hîrlab le-a cerut fotbaliştilor săi să nu se facă de rîs în partida cu Steaua şi să nu se accidenteze, mai ales că Forex urmează să susţină sîmbătă derby-ul Ligii a II-a, cu CS Otopeni. Braşovenii nu au avut primă de joc în eventualitatea unei calificări.O problemă a fost şi alegerea terenului. Pentru că partida urma să fie televizată seara de Antena 1, Forex, care figura ca gazdă, trebuia să găsească un stadion cu nocturnă. Şi s-au orientat către Ploieşti, pe Astra. ”Am renunţat la această variantă. ”Ne-au cerut un preţ aberant. 160 de milioane de lei pentru a juca meciul de cupă”, a spus cineva din anturajul echipei. ”Aşa că am cedat toate drepturile de organizare Stelei şi nu avem nici o pretenţie din încasările făcute în această seară” (???!!!). (Cătălin Barzaghideanu)

Are 40 de ani Ella...si eu gandesc mai mult decat el.El si ziarist/juranslit? ( nu jurnalist..)
Eu de 4 ani lucrez in domeniu si el isi bate joc. N.R.: HAI NU PE BUNE, SI CE ZIARIST ESTI DACA N-AI
VAZUT CA STEAUA A CASTIGAT ASEARA CU O ECHIPA CARE PUR SI SIMPLU S-A FACUT CA JOACA, SA TREACA TIMPUL ! HALAL ZIARIST !
Ultima solutie: Il ignoram, si poate sa scrie si pepeni, nu il mai vrea nimeni pe acest individ.Imi vine uneori sa cred ca este scapat din veun spital, sau
batut de fanii stelisti.Ca nu inteleg de unde atatea aiurelis, prejudecati si prostii in cap.
In orice caz, Steaua a demonstrat inca odata ca se poate descurca. A reusit. A trecut de criza.
CE AM SCRIS EU AICI, SA FIE INVATATURA DE MINTE PT. CEI CARE N-AU NICI DEMNITATEA UMANA SA VORBEASCA CIVILIZAT PE FORUM, DAR SA FIE OBIECTIVI SI SA VADA REALITATEA CA STEAUA E PE BUTUCI.
JIGNESTE, UNIVERSALE, SASUL NOSTRU DE SERVICIU, CA TOT CU DOVEZI TE FAC, ADICA FARA SA TE JIGNESC.
TE ROG SA RASPUNZI DACA SI ARTICOLUL ALA E MASLUIT DE CINEVA. CE SCRIE ACOLO, IMI DA DREPTATE, SI VA FACE PE CEI CARE ABERATI SA PUNETI FRANA LA JIGNIRI.
Citat din Universal: Ultima solutie: Il ignoram, si poate sa scrie si pepeni, nu il mai vrea nimeni pe acest individ. Dar pe tine cine te poate ignora (sau cum spui, sa te duca la spital, inapoi, ca vad ca te oftici ca-mi spun opinia pe forum), ca nici nu poti fi obiectiv macar la un meci, si devii exaltat cand vezi o victorie a Stelei cu o echipa de B, in Cupa Romaniei ? Sa nu mai aud cuvinte de-astea, ca ne suparam rau, si n-are rost efortul. Deobicei, cine zice, ala este. E valabil ca si "HOTUL STRIGA HOTII !" PENIBIL.
Mai bine vezi ce se face cu depunctarea Stelei, si lasa-ne pe noi sa ne spunem parerea, chiar daca nu-ti convine.
Penibile si postarile voastre, care deja ma fac sa rad, dupa ce mi s-a dat dreptate chiar de catre stelisti, ca meciul asta de Cupa a fost o vrajeala, sa mai bifeze o victorie: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870431&postcount=58
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870462&postcount=62
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870418&postcount=56
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=870765&postcount=78 (Apropo, tu te-ai uitat la aragaz la meci ? Asa-i ca sarbatoresti si acum "marea victorie" cu Forexul ?)
CUM E ?