PDA

View Full Version : 16-imi: Corvinul - Otelul



Vadim
24th October 2006, 11:16
Comentarii inainte si dupa meciul Corvinul Hunedoara - Otelul Galati din saisprezecimile Cupei Romaniei, aici.

WOLF_ULTRAS
24th October 2006, 12:27
Otelul Otelul Otelul /hello /hello /hello
Btalia intre 2 echipa cu acelasi sponsor sa vedem cine merita sponsorul :D

starsteel
24th October 2006, 12:54
Diferenta in privinta sponsorului e ca pt. unii cumpararea a fost voita iar pt. ceilalti a fost la pachet impreuna cu Petrotub Iasi care de fapt era tinta. Cine e tampit sa cumpere otelarii cu cuptoare Siemens-Martin, asta e tehnologie de pe vremea bunicii.

naka
24th October 2006, 15:28
normal trebuie sa bata otelul dupa meciul prestat in ultima etapa in campionat


FORTA OTELUL

STEEL
24th October 2006, 17:07
Teoretic avem prima sansa si nu cred ca sunt semne de intrebare in ceea ce priveste invingatorul.Se stie ca cupa este o competitie plina de surprize,poate de asta o face si mai atractiva,aici se pot intalni echipe care activeaza in esaloane diferite.Corvinul este o echipa interesanta care in ultimele etape de campionat a facut meciuri bune,intr-un fel se afla intr-o forma buna.Din cate am inteles eu,Otelul v-a trage tare in cupa anul asta,e un obiectiv care si l-au propus.
Concluzia mea este ca ne v-om califica.

starsteel
24th October 2006, 20:05
Daca se confirma jocul cu rezervele a Corvinului inseamna ca e jucata calificarea.

WOLF_ULTRAS
24th October 2006, 22:03
Eu sper sa nu ne ducem prea unflati acolo .....ca o sa ne intepe urat ca o sa joace calumea cei de la corvinul sa produca surpriza....cine nu ar vrea sa bata otelul la ora actuala sa se mandreasca cu asta ?

Cristian
24th October 2006, 22:59
Ne calificam normal, nici nu concep altfel.... FORZA OTELUL

gabi94
25th October 2006, 00:38
Aveti idee daca Otelul va juca cu titularii ?...nu stiu de ce dar cota pt victoria Otelului este 1,6 ,una destul de mare ...

starsteel
25th October 2006, 11:21
Se pare ca au crescut sansele hunedorenilor,

"Otelul si-a trimis rezervele in Cupa!
25/10/2006 08:45:44

....FC Otelul si-a trimis la Targoviste, locul de disputare a partidei, o echipa formata din fotbalisti care au jucat mai putin in campionat. Titularii sunt menajati pentru intalnirea de duminica, din Liga I, cu FC Arges Pitesti. "Drumul Galati - Targoviste si retur este destul de obositor si am decis sa trimitem rezervele la meciul cu Corvinul. Pana la urma, trebuie sa stim ce pot si acesti jucatori, nu? Eventual, la iarna, vom sti pe cine ne vom baza si pe cine nu. Printre ei se afla si jucatori precum Daniel Stan si Craciun, abia refacuti dupa ce au avut unele probleme de sanatate", a explicat antrenorul Petre Grigoras. Singurul fotbalist "otelar" care va bifa 90 de minute la Targoviste si alte 90 la Pitesti este brazilianul Davi Rancan, care va profita astfel de absenta lui Marius Baciu, suspendat o etapa.
FC Otelul va juca azi in formula: Bors - Arhire, Lazar, Rancan, Craciun - Tismanaru, Majer, Banaru, Badescu - Elek, D. Stan...."
sursa siteul oficial

Caligula
25th October 2006, 11:39
Ce sanse sa creasca? Ei cu rezerve, noi cu rezerve. Intr-adevar merita si ei o sansa; tare mi-as dori sa vad macar o inregistrare a meciului sa-mi fac si eu o idee despre potentialul celor ce vor juca astazi. Oricum, sincer... nu vad meci cu mai mult de 3 goluri, si alea intr-o singura poarta, desigur: cea a Corvinului. De prelungiri nici nu poate fi vorba, as ramane dezamagit.

starsteel
25th October 2006, 11:50
Daca imi spune cineva acum ca vom castiga in prelungiri eu sunt pe deplin satisfacut.

Cristian
25th October 2006, 11:51
Vom castiga in prelungiri :D

STEELMAN
25th October 2006, 12:16
tastez dintr-un net din targoviste impeuna cu baietii din c .sper sa castigam.3-1

Caligula
25th October 2006, 12:20
STEELMAN, sper sa faceti cateva poze si poate-poate macar cu un telefon sa filmati si de la galerie ceva. Drum bun la intoarcere! Forzza Otelul!!!
Edit: sper sa nu aveti probleme cu suporterii Corvinului ca la meciul disputat de acestia cu U Cluj cica a iesit scandal. Eu unu am incredere ca vom avea parte de un comportament decent in tribune.

Cristian
25th October 2006, 13:39
Caligula se joaca la Targoviste

Sommerset Hateg
25th October 2006, 14:20
Deja ati ratat o ocazie (cap peste) si presati...

Colo-Colo
25th October 2006, 14:26
unde vezi meciul?

Gontel
25th October 2006, 14:33
Hai Otelul! Batem fara probleme.

Sommerset Hateg
25th October 2006, 14:36
Il urmaresc pe onlinesport.ro,si la noi pe chat corvinulhunedoara.uv.ro

schily
25th October 2006, 15:00
forza corbii

Cristian
25th October 2006, 15:03
Sclavii din Targoviste ne fluiera.


45' - Prima repriza se incheie, cu un scor alb. Echipa noastra este fluierata si huiduta de publicul targovistean, in numar de aproximativ 300 de voci, stiut fiind faptul ca acest oras simpatizeaza, in genere, cu formatia Steaua Bucuresti

CADDY
25th October 2006, 15:07
Oras de sclavi sa le fie rusine

Cristian
25th October 2006, 15:58
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! REZULTAT FINAL CORVINUL - OTELUL GALATI 1-5 OTELUL E IN OPTIMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

120' - GOOOL OTELUL: Lazar "umple" tabela de marcaj cu un gol reusit din 6 metri - executie cu latul dupa o centrare, de pe dreapta, a lui Rancan: 1-5!!!

117' - GOOOL OTELUL: Craciun majoreaza scorul cu un sut de la 16 metri, deviat de un aversar: 1-4!!!

115' - GOOOL OTELUL: Elek rezolva, in cele din urma, soarta partidei cu o reluare din 5 metri, dupa o centrare de pe dreapta: 1-3!!! :D

110' - GOL CORVINUL: Ciunt suteaza din demivole, de la 20 de metri, lateral dreapta, si Bors este invins: 1-2!!!

100' - GOOOL OTELUL: Lazar a inscris cu un sut de la 15 metri: CORVINUL - OTELUL 0-2!!! Calificarea este jucata, desi mai sunt 20 de minute pana la final!

95' - GOOOL OTELUL: Elek a marcat, cu capul, de la 7 metri, dupa o centrare a lui Craciun: CORVINUL - OTELUL 0-1!!!

Sursa: site Oficial Otelul Galati

Luis Garcia10
25th October 2006, 16:53
CE SCLAVI BAI BAIETI? VRETI SA VA APLAUDAM BLATU?:lol:

Cristian
25th October 2006, 16:56
Aparu unul dintre sclavi... abtine-te
Si chiar daca a fost blat care e problema ta ??? Echipa ta cate blaturi n-a facut ???

Luis Garcia10
25th October 2006, 16:57
mai baiatule , deci am fost la meci si cei de la Corvinul s-au dat la o parte, nu mai vb dak nu esti in cunostiinta de cauza! Si majoritatea fanilor galateni au plecat dupa golu de 1-0! :rosu: Sa va fie rusine!

Cristian
25th October 2006, 17:00
Asa si ? Ce vrei acum ? ce vina au suporterii Otelari ?
Si ti-am pus o intrebare... cate blaturi a facut steaua de la infintare pana in ziua de azi ???
Da tu daca esti sclav ce sa-i ceri unui sclav ??

Luis Garcia10
25th October 2006, 17:02
Nu are rost sa mai discut cu tine , ma gandeam ca te intereseaza cum a jucat echipa ta , dar vad ca incepi sa deviezi !

Cristian
25th October 2006, 17:04
Nu ma intereseaza ce aberatii scrii tu, si cum mi-ai injurat echipa.

Luis Garcia10
25th October 2006, 17:14
Cristi cand mergi la meci, astepti sa vezi un spectacol , nu? In ziar scria ca se joaca un meci de,,FOTBAL", ca daca imi ardea de circ, ma duceam la circ!Publicul targovistean nu este foarte atasat de Chindia, pentru ca aia saracii au stat mai mult prin B decat prin A, asa ca au fost la meci stelisti , dinamovisti,rapidisti!Dar cum majoritatea sunt stelisti , e normal sa raspunda cand se striga aproape pe toata durata primei reprize contra Stelei!Publicul aproape se ruga de cei de la Corvinul sa joace , dar ei ziceai ca sunt morti dupa vreo 50 de minute ,abia mai stateau in picioare! Asa ca frustrarea faptului ca nu au vazut un meci adevarat s-a revarsat asupra fotbalistilor galateni, de aici si injuraturile!Sclav? Ce sclav bai baiatule? AU FOST FANI AI STELEI ,NU SCLAVI!

Gontel
25th October 2006, 17:35
Fani ai stelei sunt cei din Bucuresti, voi restu din alte orase gen Constanta, Galati, Iasi, Targoviste... si alte orase sunteti doar niste sclavi.


Pai mai sunt suporteri ai Otelului si in alte orase. Inseamna ca si aia sunt sclavi?
Si eu tin cu Otelul si nu sunt din Galati. Tot sclav, nu? Te-ai nascut filosof.

Andutzu
25th October 2006, 17:37
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL daca asta crezi tu esti terminat mai copile ,ca nu am cum sa-ti spun altfel ,un om mai matur nu ar fi gandit asa ceva!Asta sa o crezi tu!

baaa tu in loc sa iti incurajezi echipa locala,preferi sa fi sclav!
asta a fost alegerea ta...
un adevarat suporter merge la meciurile echipei favorite nu se uita la tv si gata e mare fan! la sapun cu voi totzi!:jerk:

Luis Garcia10
25th October 2006, 17:40
Nu ai mers tu la stadion la Galati , cat am fost eu pe Ghencea stai linistit ;) Si apropo , care echipa locala ca a jucat Otelu` cu Hunedoara? :lol: SA va fie RUSINE de blatul asta murdar!

Aurel.D
25th October 2006, 17:41
Cat mai aveti de gand sa o tineti cu trollingul?:mda:
Incetati.

Cristian
25th October 2006, 17:46
Cat mai aveti de gand sa o tineti cu trollingul?:mda:
Incetati.

Pana la calendrele grecesti, cat ne provoaca stelistii frustrati ca i-am batut atata tine si trollingu.

Luis Garcia10
25th October 2006, 17:46
Eu ma refeream la publicul Targovistean STEEL si gata sa terminam ca suntem off topic, daca vreti sa vorbim despre meci ,bine , daca nu abtineti-va de la comentarii gen ,,sclavii au huiduit pe Otelu` " etc

STEEL
25th October 2006, 17:58
Stiu din surse sigure ca voi targovistenii a-ti inceput sa ne fluierati primii si marea majoritate care o faceau purtau tricouri cu steaua.Ce sa inteleg eu din asta?Oare are legatura cu meciul din campionat de la Galati?
Ontopic:Felicitari Otelul,felicitari baietilor din Sidexplozia care au facut deplasarea.

Benny
25th October 2006, 18:03
Avand in vedere golurile si minutele, in care s-a marcat nu reusesc sa ma decid: A fost un meci greu sau usor pt. Otelul?

Luis Garcia10
25th October 2006, 18:07
ca sa fiu sincer nu stiu cine a inceput , ca am venit la 1 sfert de ora dupa ce meciul incepuse,dar pe toata durata primei reprize galateni au strigat contra Stelei , iar asta nu mi se pare normal, ca doar nu jucau cu Steaua!
Iar pe jucatori nu prea ai motive sa-i feliciti pentru ca ci de la Corvinu` nu mai stiau cum sa se dea la o parte ca sa dati voi gol, si tot nu ati reusit in primele 90 de minute! Jucatorii din Hunedoara nu mai ,,puteau" sa stea in picioare dupa 50 de minute!Pacat! Ce au facut azi cele 2 echipe e o jignire adusa fotbalului :rosu:. Daca le era de blat puteau sa programeze meciul in alta parte unde nu era interes, nu la Targoviste unde lumea vine in nr mare la stadion!:rosu:

Caligula
25th October 2006, 18:08
Faptul ca a fost 0-0 pana la finalul celor 90 de minute imi arata clar ca nu a fost vorba de blat. Sa spui ca un blat se pune in aplicare dupa minutul 80 sau in prelungiri e o aberatie. Cei de la Corvinul, daca aveau ceva de demonstrat o puteau face pana in minutul 90.
Legat de atitudinea targovistenilor nu am nimic de obiectat atata timp cat nu a fost vorba de violenta fizica. Eu unu` sper ca Otelul sa fie huiduita in aproape toata provincia si mai ales in capitala; asta demonstreaza cat de incomoda si cinstita poate fi.

Luis Garcia10
25th October 2006, 18:13
Caligula a fost blat clar!La un moment dat un spectator a strigat la un jucator de la Corvinu` reprosandu-le ca nu alearga,iar acesta a raspuns ,, tre sa bata Otelu` azi bre , ce sa fac! "OARE SE POATE MAI CLAR DECAT ATAT? Sa presupunem ca ala a zis asa la vrajeala , dar oricum s-a vazut pe teren! Nu-ti tre multa minte sa vezi daca se pune picioru sau nu!

WOLF_ULTRAS
25th October 2006, 18:14
SCLAVILOR .....va atacati acuma ca am batut steaua rusine

STEEL
25th October 2006, 18:20
ca sa fiu sincer nu stiu cine a inceput , ca am venit la 1 sfert de ora dupa ce meciul incepuse,dar pe toata durata primei reprize galateni au strigat contra Stelei , iar asta nu mi se pare normal, ca doar nu jucau cu Steaua!
Iar pe jucatori nu prea ai motive sa-i feliciti pentru ca ci de la Corvinu` nu mai stiau cum sa se dea la o parte ca sa dati voi gol, si tot nu ati reusit in primele 90 de minute! Jucatorii din Hunedoara nu mai ,,puteau" sa stea in picioare dupa 50 de minute!Pacat! Ce au facut azi cele 2 echipe e o jignire adusa fotbalului :rosu:. Daca le era de blat puteau sa programeze meciul in alta parte unde nu era interes, nu la Targoviste unde lumea vine in nr mare la stadion!:rosu:

La faza cu inceputul,ti-am raspuns eu.Cat despre chestia asta cu blatul,nici tu nu esti sigur ce vrea sa insemne.Acum logic, Otelul ar fi apelat la hunedoreni sa le lase meciul?Daca raspunsul tau este "da" atunci nu mai am nimic de comentat......ca nu mai are rost.

Caligula
25th October 2006, 18:21
Luis Garcia10, eu inteleg frustrarea celor care au vazut meciul de pe pozitii oarecum neutre (zic oarecum pt. ca tribunele colcaiau de suporteri ai "granzilor" :ras-plans: ). A fost un meci anost din cate am auzit in special de la radio (apropo, am fost dat afara din curs pt. ca am avut nerusinarea sa stau cu castile in urechi pe parcursul acestuia) dar asta nu poate fi motiv de blat. Cat despre declaratia jucatorului respectiv, sunt convins ca a fost o ironie la adresa spectatorului; nu de alta, dar cativa ani de puscarie sau in cel mai bun caz amenzi astronomice si retrogradari nu l-ar fi incantat.

Jonathan Archer
25th October 2006, 18:24
Meciul de astazi a fost intre Otelul II si Corvinul II.Nu puteati sa va asteptati la spectacol de la echipele de rezerve.Ca am castigat, e normal deoarece e mare diferenta intre Otelul si Corvinul chiar si la rezerve.Cat despre injuraturile la adresa Otelului ca a facut blat e iarasi normal.Am inceput sa deranjam in campionat si asta e replica suporterilor ''granzilor'' campionatului.Iar faptul ca stelistii sunt cei mai suparati e normal.Inca nu au digerat rezultatul de duminica trecuta.

Luis Garcia10
25th October 2006, 18:29
E frustrant sa vezi un blat iti spun eu! In minutu` 60, Corvinu a schimbat portarul , care avusese mai multe tentative sa isi bage mingea in poarta ,nereusite insa!A intrat un copil , care nu era in stare sa degajeze pana la centrul terenului! Si din cauza lui a ramas 0-0 pana la final , intervenind senzational in mai multe randuri! In prelungiri insa tanarul goalkeeper a fost si el in nota echipei,adica s-a dat la o parte! Probabil l-a anuntat cineva si pe el ca e blat in pauza dintre primele 90 de min si prelungiri!
I-am mai vazut pe Corvinu` anu asta la Tgv si au pierdut cu 3-0, dar au fost cu 2 clase peste ce au jucat azi, sau peste ce au vrut sa joace azi ! :rosu:
Otelul DA a jucat cu echipa a doua , nu si Corvinu :rosu:

Caligula
25th October 2006, 18:57
Luis Garcia10, inca o data spun... iti inteleg frustrarea din calitatea de spectator la acest meci si nu te judec in calitate de suporter al unei echipe proaspat invinse de Otelul. Nu exclud varianta unui blat atata timp cat nu fac parte din "culisele jocului". Am stat totusi si m-am gandit "oleaca" :). Ce rost isi avea un blat in conditiile de fata? Otelul nu mizeaza prea tare pe aceasta cupa mai ales in faza incipienta, nu a castigat un milion de dolari de la liga pt. victorie, are valoare net superioara juniorilor de la Corvinul etc.. Crede-ma ca sunt o gramada de motive pt. care nu vad un blat la Targoviste. Acum pe tine, Luis Garcia10, te vad baiat destupat... sunt convins ca afirmatii de genul :"L-a anuntat si pe el cineva ca e blat in pauza dintre primele 90 de min si prelungiri" tin de ziare precum Fanatik, revista "Lumea Mondena" sau cum le-o zice :) si tu stii asta. Eu am inteles ideea dar pana la urma trebuie sa aduci niste argumente macar logice, ca de juridice nici nu s-a pus vreodata problema; blatul se vede cu ochiul liber, ai dreptate. Si totusi omul mai exagereaza, luat probabil de val sau influentat de parerea samantarilor experti in ale fotbalului cu nevasta ce nu le-a gatit la timp.

Luis Garcia10
25th October 2006, 19:02
S-a dat prea mult pe langa minge de catre cei de la Corvinu`, prea multe bulevarde in apararea lor, prea multe pase la adversar si mult prea putin efort! Pacat..

Gontel
25th October 2006, 19:19
Nu prea cred ca a fost blat, chiar daca n-am vazut meciul. Un blat nu ajunge in prelungiri.

Luis Garcia10
25th October 2006, 19:20
Din rusinea unora si din prostia altora s-a ajuns la prelungiri!

Gontel
25th October 2006, 19:29
Pai si ce interes aveau hunedorenii sa se dea la o parte? Le-o fi dat Stan un kil de fasole?

STEELMAN
25th October 2006, 21:00
STEELMAN, sper sa faceti cateva poze si poate-poate macar cu un telefon sa filmati si de la galerie ceva. Drum bun la intoarcere! Forzza Otelul!!!
Edit: sper sa nu aveti probleme cu suporterii Corvinului ca la meciul disputat de acestia cu U Cluj cica a iesit scandal. Eu unu am incredere ca vom avea parte de un comportament decent in tribune.

maine veti avea poze pe suporter-otelul la poze galerie
cat despre publicul din targoviste ..ne-a amuzat enorm,la unele cantece de-ale noastre incluzand si cateceva cuvinte dulci la adresa stelei,ei sesizandu-se imediat fapt ce ne-a facut sa ironizam si mai mult publicul local=))

Sommerset Hateg
25th October 2006, 22:27
S-a dat prea mult pe langa minge de catre cei de la Corvinu`, prea multe bulevarde in apararea lor, prea multe pase la adversar si mult prea putin efort! Pacat..

A fost echipa de juniori si rezerva de portar.Cat ai vrea sa le ceri?

unikt
26th October 2006, 01:14
Din rusinea unora si din prostia altora s-a ajuns la prelungiri!

mai copil b...... te doare rau ca ati luato de la noi???? se mai intampala si la case mai mari ...si dinamo a luato ultima data cu 3-0 asa ca consoleazate ..............bafta esti un copil care nu are voie sa vb mai mult .

dumitavi
26th October 2006, 04:19
Otelul Otelul Otelul /hello /hello /hello
Btalia intre 2 echipa cu acelasi sponsor sa vedem cine merita sponsorul :D

Otelul da semne, ca la Galati se lucreaza cu cap. Sa speram ca nu se vor opri prea curand.
Cu respect
Tavi

Sommerset Hateg
26th October 2006, 11:34
Pana la calendrele grecesti, cat ne provoaca stelistii frustrati ca i-am batut atata tine si trollingu.


Calendele grecesti au sinonim in limba romana "la Pastele cailor" adica niciodata.

King of Hell
26th October 2006, 11:39
Bine ma, si ce daca o fost Blat intre Corvinul si Otelul? O batut echipa care are sansa de a face ceva mai departe...nu cred ca mai aveau hunedorenii bani de o noua deplasare pe nush unde.

starsteel
26th October 2006, 12:49
Ma uit si ma minunez cum dintr-un meci care nu a reprezentat nimic a iesit atat scandal.
Luis G. nu ai inteles ca hunedorenii nu au vrut sa mearga mai departe iar motivele sunt clare nu vrut sa consume banii pe o competitie care pt. ei reprezinta doar o corvoada; ceea ce poti acuza, e lipsa de respect fata de public dovedita prin echipele de start insa vina e exclusiv a hunedorenilor care au aratat clar ca nu-i intereseaza meciul iar in consecinta Otelul a preferat sa trimita un simulacru de echipa care nu a avut pe banca nici macar antrenorul principal. Deci mentionarea de x ori ca e blat chiar nu-si are rostul.
Despre galateni ce sa spun au turbat cu antistelismul lor, o galerie vrea sa schimbe imaginea unui oras care e sinonima cu a intregii tari...lucrul asta e imposibil la ora asta majoritari sunt stelistii peste tot, asta e realitatea chiar daca unii isi apara piata iar altii la un meci de cupa gasesc ca subiect o terta echipa adica Steaua. Iar ca sa acuzi intr-un oras fara echipa in prima liga ca sunt stelisti asta chiar e o aberatie majora e logic ca sunt stelisti; cei din galeria Otelului sunt persoane care toata viata lor de suporter datorita varstei au avut parte de Otelul in prima liga insa inainte de '86 prezenta Galatiului nu era constanta in prima liga si de aceea cei cu varsta mai mare pe langa Otelul mai tin cu o alta echipa.

remy
26th October 2006, 13:32
BOMBA !
Si nu vreau ca galatenii sa se supere pe mine, dar cred ca e posibil sa fie real ce se spune in articolul de mai jos.


Suspiciuni la casele de pariuri

Un meci obisnuit de Cupa Romaniei a atras privirile pariorilor din intreaga lume, dupa ce informatia ca gruparea hunedoreana va folosi echipa de rezerve a circulat cu repeziciune pe site-urile de profil. In consecinta, in strainatate s-au pariat sume imense pe victoria Otelului in timpul regulamentar, motiv pentru citeva case de pariuri sa blocheze, temporar sau definitiv, meciul sau sa reduca drastic cota oferita pentru victoria galatenilor.

Banii pariati au intrat insa in intregime in conturile bookmaker-ilor, dat fiind faptul ca, la finalul unui meci caracterizat drept ciudat de catre cei prezenti, galatenii nu s-au putut desprinde in timpul regulamentar, dar au marcat apoi nu mai putin de cinci goluri in prelungiri. Altfel, tehnicianul Petre Grigoras a lipsit, iar delegatia Otelului a fost condusa de directorul adjunct Catalin Tofan.

Corvinul - OTELUL 1-5 (dupa prelungiri)
Ciunt (109) / Elek (95, 114), Fl. Lazar (100, 120), Craciun (117)

STEELMAN
26th October 2006, 13:59
grigoras a ramas la galati cu titularii si a pregatit meciul de duminica de la pitesti apoi delegatia a fost condusa de presedintele m stan.ai fost prost informat.mai cauta indicii

Hard
26th October 2006, 14:53
incet incet ajunge si otelul o echipa mare un Romania.

geilon
26th October 2006, 17:33
Si majoritatea fanilor galateni au plecat dupa golu de 1-0!

da unde am plecat??? inseamna ca aia care au cantat la sfarsit cu jucatorii la gard erau jandarmii, nu??? si au mai stat si vreo juma de ora in incinta stadionului de au baut o bere dupa ce au cantat cu jucatorii, nu??

cap
27th October 2006, 00:10
Pai mai sunt suporteri ai Otelului si in alte orase. Inseamna ca si aia sunt sclavi?
Si eu tin cu Otelul si nu sunt din Galati. Tot sclav, nu? Te-ai nascut filosof.

sincer tot sclav esti pt mine :ok: :jerk:

cap
27th October 2006, 00:14
Caligula a fost blat clar!La un moment dat un spectator a strigat la un jucator de la Corvinu` reprosandu-le ca nu alearga,iar acesta a raspuns ,, tre sa bata Otelu` azi bre , ce sa fac! "OARE SE POATE MAI CLAR DECAT ATAT? Sa presupunem ca ala a zis asa la vrajeala , dar oricum s-a vazut pe teren! Nu-ti tre multa minte sa vezi daca se pune picioru sau nu!

ce vrei ma daca otelul are bani de blaturi :rolleyes: ;)

SORINULTRA
27th October 2006, 08:12
adica noi batem steaua , in campionat si facem blat cu juniorii corvinului??? e tragico-comic cea ce afirmi tu

WOLF_ULTRAS
28th October 2006, 16:11
Sunteti penibili

Dadoman
29th October 2006, 09:47
Pentru Corvinul e nerentabil sa joace in cupa.Nu vad rostul discutiilor voastre.Ei si-au trimis juniori de la 15 -16 ani in sus, era si normal sa piarda cu prim-divizionara!Ma repet, nu era rentabil sa continue in cupa.