PDA

View Full Version : Etapa 15: RAPID Bucuresti - Sportul Studentesc



rasheedkpenny
29th October 2004, 18:37
comentarii inainte si dupa acest meci!

muthantu
5th November 2004, 11:26
Pai cred ca e meciul de care mi-e tare frica... chiar daca jucam acasa. "gasca nebuna" ne poate pune mari probleme. si daca reusim sa continuam tot asa... cu meciuri jucate cu cate o jumatate de echipa...

fia
5th November 2004, 11:39
Ehe, mai e o groaza pana la meciul asta...se mai pot schimba multe pana atunci...
Rasheed, ce ai facut te-ai plictisit si ai trecut toate meciurile deodata :D?

inter
5th November 2004, 14:19
bate Sportul :D, Dan Petrescu are niste "polite" de platit :p

vasile314tzurka
5th November 2004, 14:20
nu se stie. daca ii invita copos la doi cocosi?:)

rasheedkpenny
17th November 2004, 11:03
Si eu am scris pe undeva pe forum ca Sportul o sa fie singura echipa care o sa bata Rapidul, in Giulesti, in turul asta de campionat! :( Imi doresc sa nu am dreptate, dar cu Sportul pare ca este de fiecare data aceeasi poveste! Gigele, si zici ca vor fi 100m sine dupa meciul asta? :D

fia
17th November 2004, 11:10
Rasheed, vii cu mine la tribuna sa-i alergam amandoi :D
Cu toate ca ar fii bine si daca stai la peluza ca i-am lua prin invaluire :D

Dar mai bine ar fii sa nu fie cazul :)

rasheedkpenny
17th November 2004, 11:19
Da mah... it's a promise! Am avut niste obligatii in peluza la ultimul meci de acasa, a plecat o amica in tari "mai calde" si a trebuit sa-mi iau ramas bun! :)

Cu siguranta o sa ne vedem... asta daca nu mai intervine un forum meeting sau altceva! :p

Mihai
18th November 2004, 22:33
Sa-i aratam lu' Bursuc ce trebuia sa joace echipa! Ca oricum sunt cam aceeasi jucatori!

muthantu
22nd November 2004, 09:44
Sa nu ne arate noua Bursuc...

Mihai
22nd November 2004, 18:34
Acum dupa meciul cu farul ma mai gandesc ca am putea sa-i aratam Bursucului ceva bun... Poate doar un film cu Stan&Bran in varianta romaneasca!!!

rasheedkpenny
23rd November 2004, 10:17
Asta e... sa speram ca o sa jucam la fel de bine in meciul cu Sportul, adica asa cum jucam de obicei acasa! Tare mi-e frica de Sportul... mereu au ac de cojocul nostru! :(

Pustoai-k
23rd November 2004, 16:32
jucam acasa....e normal sa batem :p

rasheedkpenny
25th November 2004, 17:47
Jucam acasa, ar fi normal sa castigam... dar cum Rapid numai normal nu joaca in ultima vreme, nu m-ar surprinde o surpriza neplacuta in ultima etapa din tur. :(

ultras_sportul
25th November 2004, 18:00
E un meci imprevizibil, evolutia Rapidului e atat de oscilanta incat poate sa bata cu 3-0 dar sa si mance bataie cu 4-1 in aceeasi saptamana. Dan Petrescu a reusit sa transforma jocul Sportului care acum e mai putin spectaculos dar mai ordonat!!!
Meciul trebuie inregistrat (parerea mea) pentru ca prevad ceva faze spectaculoase din partea ambelor formatii!!!

gigel_bucur
25th November 2004, 18:19
Gigele, si zici ca vor fi 100m sine dupa meciul asta? :D
Rasheed, eu nu zic, sper:) e un meci imprevizibil, cum bine zicea cineva mai sus. eu sper sa nu pierdem, as fi multumit, ca la ce joaca Rapidul e loc de o victorie, e altceva. sper sa nu patzim ca Natzionalul, adica sa jucam in 10 de la inceputul meciului:) oricum, chiar si-n 10 nu luam scorul ala:D
voi o sa trebuiasca sa atacati, noi o sa ne chinuim sa fim niste oaspetzi prost crescuti :) cel mai bun sa castige dar s-o faca fara "corpodeneli" sau "tudoreli":)

rasheedkpenny
26th November 2004, 16:26
Dedic postul meu cu numarul 2000 topicului dedicat echipei Rapid. Sper sa ne impunem diseara cu Sportul...

FORZA RAPID!

Pustoai-k
27th November 2004, 20:58
Bravo Rapid! /hello suntem campionii Bucurestiului :))

MaPaX
28th November 2004, 10:34
Avem cel mai tare atacant din Divizia A, Daniel NICULAE! (13 goluri in turul campionatului) :ok: /hello :yeah:

rasheedkpenny
29th November 2004, 09:16
Sper sa arate aceeasi pofta de joc si in retur si bineinteles sa marcheze inca pe atat. :)

muthantu
30th November 2004, 09:36
Dar deocamdata sa se clarifice situatia asta din conducere. Sa vedem daca pleaca Razvan, in cazul asta cine va veni, etc. Nu cred ca e bine sa plece. Dar asta este. Noi nu ne putem opune.

rasheedkpenny
5th April 2005, 15:10
Sper sa arate aceeasi pofta de joc si in retur si bineinteles sa marcheze inca pe atat. :)

Din pacate Nico s-a accidentat si se pare ca va reveni inaintea derby-ului cu Dinamo!

Mihai
5th April 2005, 19:06
Vai de mama noastra! Burdujan a inceput sa miste putin, dar tot nu se poate compara cu Nico!