PDA

View Full Version : Ipoteza soc: Hagi, selectioner din toamna?



Marius
5th February 2010, 21:26
Giovani Becali, cel care nu cu mult timp in urma se lauda ca trage toate sforile in fotbalul romanesc, a lansat, vineri seara o ipoteza soc, conform careia Gica Hagi ar urma sa preia echipa nationala a Romaniei din aceasta toamna.

detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/nationala/59099/ipoteza-soc-hagi-din-toamna-la-nationala.htm

resita
6th February 2010, 08:43
alta pasarica aruncata de clanul Becalii.

sunt ferm convins ca Hagi nu va mai conduce niciodata nationala.

Denis
6th February 2010, 08:57
Sper sa te inseli. Mai merita o sansa, dar momentan doresc sa ramana Razvan la carma nationalei.

Joe
6th February 2010, 15:51
Ma indoiesc.

ducus
7th February 2010, 15:07
alta pasarica aruncata de clanul Becalii.

sunt ferm convins ca Hagi nu va mai conduce niciodata nationala.
Mai, sincer nu stiu! La cat de influenti sunt inca (din pacate) fratii Becali in fotbalul mare, ar fi in stare sa provoace inca un scandal ca ala din '99 cand l-au debarcat injust pe Piti, impreuna cu Hagi si Popescu. Te prinde mirarea?

petru
10th February 2010, 04:07
iar dau fratii becali cu mizerii in nationala si in selectioner. am vazut ca l-au pus si pe sluga popescu sa spuna ca avem grupa usoara:

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/nationala/59234/gica-popescu-pune-presiune-pe-lucescu.htm

nungureanu
10th February 2010, 07:35
Giovani Becali, cel care nu cu mult timp in urma se lauda ca trage toate sforile in fotbalul romanesc, a lansat, vineri seara o ipoteza soc, conform careia Gica Hagi ar urma sa preia echipa nationala a Romaniei din aceasta toamna.

detalii: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/nationala/59099/ipoteza-soc-hagi-din-toamna-la-nationala.htm
eu am auzit ca o sa-l puna pe argaseala, ca sa va faca pe voi toti fericiti:D

Ted
10th February 2010, 09:22
Sper sa te inseli. Mai merita o sansa, dar momentan doresc sa ramana Razvan la carma nationalei.
el deocamdata trebuie sa demonstreze ca merita sa conduca nationala

Marius
10th February 2010, 09:28
eu am auzit ca o sa-l puna pe argaseala, ca sa va faca pe voi toti fericiti:D

eu cred ca esti tare de-o ureche si, probabil, iti fileaza un ochi asemeni domnului presedinte din moment ce nu distingi literele si nu realizezi care e discutia pe thd. asta.

Elphax
10th February 2010, 09:33
de la toamna? sa renunte Razgandel asa repede ?

Marius
10th February 2010, 09:52
cica o sa-l dea afara, nu pleaca el :D

Ferko
10th February 2010, 12:55
Hagi a fost poate cel mai mare jucator al nostru, dar cu parere de rau, ca antrenor este undeva pe la marginea fenomenului. La ora actuala Hagi nu se poate lauda cu NIMIC in antrenorat, deci chiar nu-l vad viitorul selectioner (poate dupa vreo 10 ani de performante in ale antrenoratului). Imi amintesc de Hagi ca a incercat antrenoratul in Turcia, selectioner al echipe Romaniei, Steaua, Timisoara. Peste tot a dat rateu dupa rateu. De ce ar fi mai bun acuma ?

Joe
10th February 2010, 17:25
In Turcia a luat Cupa Turciei,spulberand pe Fenerbachce.Si asta inseamna ceva.Cand a preluat pe Galata,era pe 7,era scoasa din Cupele Europene.A dus-o pana pe locul 3,cat pe ce sa castige campionatul.La Bursaspor,care este de obicei o echipa care se lupta an de an cu retrogradarea,a dus-o in mijlocul clasamentului.La Timisoara nu a beneficiat de un proiect pe termen lung,si cu totii stim ce fel de om este Iancu.Fara rabadre.La Steaua,in timpul scurt a calificat echipa in Liga Campionilor,a promovat unde a fost jucatori tineri,la Galata l-a promovat pe Ribery,care este unul dintre cei mai buni jucatori din lume.La echipa nationala ce putea face Hagi in 2 saptamani? Voi chiar nu vedeti esentialul,ci numai ce vreti voi sa vedeti.

De unde pana unde rateu?Ala-i in capu vostru.

Sir. Eko
10th February 2010, 17:30
Am citit titlul de la thread:Ipoteza soc: Hagi, selectioner din toamna? parea interesant apoi a urmat...Giovani Becali.O mare tampenie .

Bumbescu
10th February 2010, 18:52
In Turcia a luat Cupa Turciei,spulberand pe Fenerbachce.Si asta inseamna ceva.Cand a preluat pe Galata,era pe 7,era scoasa din Cupele Europene.A dus-o pana pe locul 3,cat pe ce sa castige campionatul.La Bursaspor,care este de obicei o echipa care se lupta an de an cu retrogradarea,a dus-o in mijlocul clasamentului.La Timisoara nu a beneficiat de un proiect pe termen lung,si cu totii stim ce fel de om este Iancu.Fara rabadre.La Steaua,in timpul scurt a calificat echipa in Liga Campionilor,a promovat unde a fost jucatori tineri,la Galata l-a promovat pe Ribery,care este unul dintre cei mai buni jucatori din lume.La echipa nationala ce putea face Hagi in 2 saptamani? Voi chiar nu vedeti esentialul,ci numai ce vreti voi sa vedeti.

De unde pana unde rateu?Ala-i in capu vostru.

In mare ai dreptate, eu am apreciat f tare calificarea in CL acum 3 ani.
Marea lui piatra de moara e calificarea pierduta cu Slovenia in 2001. Imi aduc si acum aminte meciurile alea, la primul am avut ghinion crunt, insa in al doilea, pe langa ghinion, am avut un antrenor total neinspirat.
Inainte de nationala Hagi ar trebui sa aiba succes in alta parte, la o echipa de club mai intai.

iulian_1976
10th February 2010, 19:34
Meciul contra Sloveniei din 2001 a fost pierdut pe mana lui Hagi.Au fost doua maini moarte Miu in centrul defensivei si Stelea.
...cand te gandesti ca Piturca cat de tampit il cunoastem incepuse in 1998 campania de la Euro 2000 cu Lobont.:rolleyes:

Perioada aceea ne a intors ca 2 ani in urma,ca apoi Piturca in 2008 dupa Romania:Olanda 1_0 sa o intarzie si el cu un an.

rhadoo
10th February 2010, 20:09
asta e o gluma?
probabil lipsa de subiecte duce la discutii de genul asta

cristy1110
10th February 2010, 20:56
si eu zic ca este o vorba spusa la un pahar de vorba,pe care si cel care a zis-o a retractat-o pe urma...
nu vine curand la nationala Hagi....

Alex Dima
5th August 2010, 21:24
Sa vina. Mai rau nu are cum sa fie.

Pedro1984
5th August 2010, 22:58
Hagi a fost , a vazut , a plecat .... mai pe scurt a dezamagit , ce sa caute asta la nationala ?

Imperator Ares
6th August 2010, 00:34
nu-l vreau pe hagi

RaduMihai95
6th August 2010, 19:53
Not a chance :P

Imperator Ares
7th August 2010, 11:32
nici nu cred sa mai vie hagi la nationala, eu cred ca el singur a inteles ca nu face fata ca antrenor

Pedro1984
7th August 2010, 13:33
viitorul constanta e treaba lui ... n'are ce cauta la nationala , n'are 'suflu' de antrenor

Gabi.
10th August 2010, 12:07
Ha, Hagi mai degraba o sa vina la Steaua decat la selectionata Romaniei.

Imperator Ares
10th August 2010, 16:47
Ha, Hagi mai degraba o sa vina la Steaua decat la selectionata Romaniei.

nu da doamne:)