PDA

View Full Version : yo, guys...am si yo o problema...



Kryx
27th October 2004, 20:17
primesc niste SMS-uri cu informatii din sport si pentru fiecare SMS primit tre sa platesc 0,04 centi...si nu stiu daca atunci cand te inregistrezi pe acest site, ti se cere nr de mobil si daca ti se da ca optiune sa bifezi un anumit camp de informatii despre care sa primesti regulat news.daca am presupus bine si aici am facut yo aceasta optiune, imi poate spune cineva cum sa dezactivez primirea SMS-urilor?? m-am exprimat cam deficitar asha ca nu stiu daca a inteles cineva ceva. in orice caz, cine poate sa-mid ea informatii ma poate gasi la adresa born_from_darkness@hotmail.com sau la tel: 0726946320.va rog, e important k raman fara credit!! :)) me stupid ca n-am citit inainte...nr de la care primes SMS-uri este 82512...daca imi aduc bine aminte...thx

Maximus
27th October 2004, 20:39
Moshule ia-ti alta cartela. Nu mai ai nici o sansa! Mai ales ca ti-ai dat si numarul de telefon. Pai tu stii cite femei sunt aici pe forum sub pseudonime care mai de care...Da' ce femei!

Vadim
27th October 2004, 21:21
SMS-urile nu sint de la Onlinesport. Este un serviciu Orange pe care trebuie sa il dezactivezi. Nu trebuie sa schimbi cartela de telefon.

gigel_bucur
29th October 2004, 11:32
din cate vad eu el are numar de connex 0726...
cred ca cel mai simplu este sa dea un telefon la serv. relatii cu clientii:)

sotostone
29th October 2004, 11:43
cea mai buna solutzie suni la serv. clientzi...
era cat p'aci sa patzesc shi eu la www.sms.ac noroc ca deocamdata nu au serviciul shi in romania ....
by the way shi eu tot primesc mesaje de la gazeta sporturilor.... cam la 2-3 zile oare m-or taxa??? ca am abonament si nu vad de pe o zi pe alta