PDA

View Full Version : Etapa 13: Steaua - Urziceni



delaparis
22nd October 2006, 22:31
Sambata, 28.10.2006
Steaua - Urziceni (ANTENA 1) - 20.45

Discutii inainte si dupa meci

noir_desir
22nd October 2006, 22:57
bate Steaua cu 2-0.

apercele
22nd October 2006, 23:10
meci lejer....ce sa le faca dan petrescu cand doar atata pot?
3-0 subtire

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 23:41
Bate urziceniul :D

grande
23rd October 2006, 00:18
Dupa ce am vazut astazi nu exista decat un 2 solist !

Hard
23rd October 2006, 00:46
daca nici pe descultii astia nu ii batem inseamna ca suntem cei mai desculti dintre desculti:)

3-0 Steaua,victorie de moral pt ce ne asteapta in CL

Cra10veanu
23rd October 2006, 01:44
sinteti deja descultii descultilor :D si ma indoiesc sa bateti, mai ales cu 3-0.

Vand vise
23rd October 2006, 06:06
4-0 pentru STEAUA

resita
23rd October 2006, 08:24
1-0 pentru urziceni.:P

steaua are viata grea miercuri in cupa, iar sambata va odihni niste jucatori.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ammadeus
23rd October 2006, 09:56
2-2, bursucul lingau vrea sa se remarce in ochii viitorului stapan, ciobanu semianalfabet, acum ca verii au probleme penale si de sanatate...s.b. e doar o caricatura ultra-mediatizata;

Cipus
23rd October 2006, 10:20
Desi Stelistii sunt cu moralul la pamant, nu cred ca Unirea are vreo sansa. O fi si Dan antrenor (desi ma cam indoiesc de calitatile lui) dar nu prea are jucatori cu mentalitate de invingatori. E greu sa te mentii pe linia de plutire cu jucatori de liga a II-a. Nu poate nici Aldea saracu' sa le aduca mereu 3 puncte. 1-0 pentru Steaua, gol din penalty prin repriza a II-a

YoYoyOi
23rd October 2006, 10:21
Trebuie sa bata Steaua. Daca nici cu Urziceni nu poate bate, ar trebui sa-si stringa si sa se lase de meserie.

Ammadeus
23rd October 2006, 10:49
abia astept returul de la madrid, carne de tun vetzi fi s.b.! bichonul de pe acum se roaga sa ramana accidentat sa nu se faca de kkt, individul pare venit din darfur in comparatzie cu roberto carlos; on-topic: va fi un meci echilibrat, in sfarsit s.b. are parte de un adversar pe masura ei...atentzie insa la arbitraj, argaseala va umbla la arbitrii din nou, pe bune meci de un gol diferentza, either way

Cipus
23rd October 2006, 10:59
[QUOTE=Ammadeus;865833]abia astept returul de la madrid

Nesu e petarda rau de tot, la fel si Lovin, nu stiu ce cauta astia la Steaua, nu mai zic da Carlos. Totusi acum nu mai au ce pierde si cred ca vor face un meci mai bunicel la Madrid, oricum vor pierde insa cam la 2 goluri asa, acum nu mai au povara calificarii pe cap, vor juca mai relaxati si va fi mai bine. Cat cu Unirea cum ziceam si eu mai devreme, bate cu 1-0 gol din penalty acordat gratuit, ca si celelalte de pana acum.

dede
23rd October 2006, 12:23
castiga Steaua...2-0

steaua are viata grea miercuri in cupa, iar sambata va odihni niste jucatori.

mai repede va odihni miercuri niste jucatori...cupa nu prea conteaza la Steaua

dan
23rd October 2006, 13:33
noroc ca vin 2 meciuri usoare,cu forexul in cupa(n-ar fi fost usor daca s-ar fi jucat pe neutru,dar pe ghencea o sa fie simplu) si in campionat urziceniul o sa mearga in ghencea sa nu ia multe si vor pleca cu sacul plin....o sa fie victorii de moral inainte de meciul de la madrid

Pepsi-Cola
23rd October 2006, 17:01
Bate Steaua cu 3-1 ... !!! FoRtza Steaua !!!!!

Hard
23rd October 2006, 20:38
unii /unele acceseaza acest forum doar ca sa jigneasca echipele/jucatorii adversi.rusine!rusine ca printre acestia sunt si fete...
Castiga Steaua 3-0

six
23rd October 2006, 20:52
Dupa ce am vazut astazi nu exista decat un 2 solist !:yeah: :yeah: :yeah: forza urziceny :)

pinki
24th October 2006, 13:34
abia astept returul de la madrid, carne de tun vetzi fi s.b.! bichonul de pe acum se roaga sa ramana accidentat sa nu se faca de kkt, individul pare venit din darfur in comparatzie cu roberto carlos; on-topic: va fi un meci echilibrat, in sfarsit s.b. are parte de un adversar pe masura ei...atentzie insa la arbitraj, argaseala va umbla la arbitrii din nou, pe bune meci de un gol diferentza, either way

:happy :happy :happy :happy

ontopic, daca nici pe-astia nu-i batem... zau asa :D moralul ca moralul, oboseala ca oboseala, da' 3 goluri tot ar trebui sa dam :D cyril si badea :D poate oprita :D

SAMM
24th October 2006, 13:43
meci greu, jucatorii satelitului dinamovist isi vor da sufletul pe teren

probabil vor fi si cativa jucatori ai Stelei accidentati de cei de la satelit, normal arbitrul se va teme sa elimine pe cineva, ca doar jepcuind pe Steaua se ajunge arbitrul no 1

Red-Castorryy
24th October 2006, 18:09
pentru a mai spera la locul 2 , steaua e obligata sa invinga

Rossi
24th October 2006, 18:33
Blatistii cu siguranta ca vor castiga ... joaca acasa , deci or sa fie 14 pe teren ... :happy

Un penalty inventat pentru steaua ...un penalty anulat aiurea pt Urziceni si uite cum blatistii isi refac moralul si obtin 3 puncte :happy :happy

ps: In 12 etape steaua a primit 6 penaltyuri ..dintre care 4 inventate de arbitrii ... :rosu: :rosu: :rosu:

Liviu
24th October 2006, 18:48
Blatistii cu siguranta ca vor castiga ... joaca acasa , deci or sa fie 14 pe teren ... :happy ...Un penalty inventat pentru steaua ...un penalty anulat aiurea pt Urziceni si uite cum blatistii isi refac moralul si obtin 3 puncte :happy :happy ... In 12 etape steaua a primit 6 penaltyuri ..dintre care 4 inventate de arbitrii ... :rosu: :rosu: :rosu:
Ne-ai liniştit...chiar credeam că Urziceniul o să ne bată... Bine că nu e blat...:happy :ras-plans: :no:

E musai să batem şi sper să văd o schimbare de atitudine la jucătorii noştri . La Galaţi , în prima repriza nu am jucat rău , ne-am creat acele ocazii , deci am construit , dar Dică ne-a mâncat meciul . Asta e , probabil că şi el conştientizează chestia asta . Nu a mai jucat nimic după Kiev , l-am văzut la Galaţi , trata superficial fazele . Eu nu l-aş folosi în această săptămână , cu Forex şi cu Urziceni , pentru a-l înrăi .
Carlos trebuie să reintre în poartă ! Cernea nu e peste el ! Trebuie să intre în poartă chiar şi după declaraţiile lui Gigi şi să demonstreze că merită să joace la Steaua ! Gigi s-a comportat urât de tot cu el . E cel mai bun portar pe care-l avem . În acest moment . Un general nu se comporta aşa cu ostaşul lui ! :)
Veţi vedea că dacă nu vom bate cu Urzicienul , zilele lui Oli vor fi numărate. Zenga a fost dat afară când mai erau 3 etape şi eram pe primul loc , pe motiv că echipa o ia în jos . Dacă nu ne redresăm curând , am putea pierde chiar şi locul 2 . Îl susţin pe Oli , dar dacă nu reuşeşte să redreseze echipa până în iarnă , schimbarea lui se va produce .

six
24th October 2006, 21:46
Bine că nu e blat...:happy :ras-plans: :no:.Ia ghici.......:happy :happy :happy

YodaRo
25th October 2006, 00:53
Blatistii cu siguranta ca vor castiga ... joaca acasa , deci or sa fie 14 pe teren ... :happy


Vorbeste desigur de meciul Dinamo -Poli IS...dar a gresit threadul. :)

pinki
25th October 2006, 00:58
copii, sa nu incepem iar :D nu de alta, da' acu' sare doris cu postarile lui colorate frumos :)

remy
25th October 2006, 03:30
Na, ca nu scapati stelisti, nici aici ! Va urmaresc permanent, pt. ca multi m-au jignit ordinar, dar eu doar rad de echipa voastra rusinoasa (n-am spus-o eu, ci patronul cel viteaz al Stelei), cand merita !
Ce-as mai rade sa piarda 2 sau 3 puncte Steaua cu Urziceniul !
Cred ca saracii stelisti isi vor face felul, si nu vor mai abera pe aici.
Chiar as dori din tot sufletul macar un egal, sunt curios ce fel vor mai ataca pe Dinamo pe urma.
Sper sa nu fie iar ajutati stelistii de arbitri cu un 11 metri, ca la cat de impotenti sunt, cu ratari si din careu, singuri cu portarii, mai ramane sa le-o impinga arbitrii in poarta !

YodaRo
25th October 2006, 04:31
Chiar as dori din tot sufletul macar un egal, sunt curios ce fel vor mai ataca pe Dinamo pe urma.

nu mor caii cand vor cainii.

dumitavi
25th October 2006, 04:55
Steaua - Unirea Urziceni 1 .
[edit]

Aurel.D
25th October 2006, 17:23
Doris2001,
te rog sa incetezi sa mai provoci trolling!

Red-Castorryy
25th October 2006, 17:25
pentru a mai spera la locul 3 care duce in cupa UEFA steaua e obligata sa invinga
PS. Va sta Dan Petrescu "capra" ?

Ulysses
25th October 2006, 17:53
pentru a mai spera la locul 3 care duce in cupa UEFA steaua e obligata sa invinga
PS. Va sta Dan Petrescu "capra" ?

mai dintzishor,nu te astamperi deloc .nu-i asa? ti-ai luat viteza doar pentru ca dinamo domina ACEST TUR DE CAMPIONAT?baietzel, SINGURA CARE DOMINA DE 4 DECENII FOTBALUL ROMANESC ESTE STEAUA!!! voi in afara de vreo 2-3 titluri si 2-3 cupe, furate si alea pe fatza de alde borcea si netoiu sunteti nimeni! adica doar partenerii stelei mereu invinsi si la nr de titluri si de cupe si de participari in europa! sa nu mai vb de CUPA CAMPIONILOR EUROPENI !!!ce bine e sa fii campioana campioanelor! pe cand voi? voi??? stai un pic dragutzule ca nici macar acest campionat nu-i terminat!! ne vom intoarce in primavara mai puternici decat am fost vreodata!atunci sa-ti aud schelalaitul jalnic ca intotdeauna cand veti da piept cu STEAUA!! asa ca mai domol dintzosule ca ne vom intoarce!steaua-unirea urziceni 2-0 cu rezervele pentru ca ne pregatim pentru returul cu REAL MADRID! SIC

Universal
25th October 2006, 18:34
Acest meci va arata prcatc reactia echipei la ultimele jocuri, asa cum s-au jucat, asa cum au fost.
Pronosticul meu: 3-0.

georg40
25th October 2006, 20:05
Steaua sufera mai departe, este evident ea sufera din cauza propriilor slabiciuni.
Este exact asa cum unuia bolnav i se spune ca este bolnav, dar se va face bine daca face si drege...Cand ?- este intrebarea plina de neincredere...
Steaua stie ca are un alt calibru, stie ca este cea mai buna echipa romaneasca si ca dispune de cel mai valoros lot, dar boala de care se poate lepada de azi pe maine o paralizeaza, o ingusteaza in actiune ii limiteaza sucesele.
Eu as trimite la antrenamentele echipei un psiholog, unul care sa toarne insfarsit incredere in mintea si picioarele ros-albastrilor. Capul sus baieti !
Lupta Steaua !!

crissis
26th October 2006, 03:22
Oricite probleme ar avea Steaua nu cred ca e posibil sa se impiedeca de o echipa cum e Urziceniul ,va fi un meci intr-o singura directie spre poarta Unirii si cu o caruta de goluri
Steaua-Unirea 1

Cra10veanu
26th October 2006, 07:39
meci greu, jucatorii satelitului dinamovist isi vor da sufletul pe teren

probabil vor fi si cativa jucatori ai Stelei accidentati de cei de la satelit, normal arbitrul se va teme sa elimine pe cineva, ca doar jepcuind pe Steaua se ajunge arbitrul no 1
ce conspiratii...incepeti sa dati in paranoia ca jiji :D
bate urziceniu, au nevoie de puncte :D

gheorghe
26th October 2006, 09:47
Cat mai costa un arbitru?:drak:

chinezu
26th October 2006, 10:28
Cel mai urat meci al etapei 0-0

pinki
26th October 2006, 12:07
eh da! 3-0 :)

dede
26th October 2006, 12:17
urziceni are vreun suporter din greseala pe aici? :D

2-0 (Dica, Thereau) :P

pinki
26th October 2006, 12:24
aa, pai hai sa zic si eu cine da golurile :D cyril, 2 pase de gol, finalizari... hmm... badea si petre marin (:ras-plans:) si un gol el :)

Rossi
26th October 2006, 15:23
Sa ne aducem aminte de turul campionatului trecut ... cand steaua era pe val si Vaslui era ultima clasata ... 2-2 in ghencea

Daca arbitrajul o sa fie cat de cat corect , steaua nu ia cele 3 puncte

Steaua ia 3 puncte doar cand joaca cu satelitii sau doar cand arbitrul intervine decisiv

ps: in 12 etape steaua a primit 6 penaltyuri ....cand primiti penalty ? in etapa a 13 a sau a 14 a ... asta ca sa va pastrati media de 1 penalty la doua meciuri

Hard
26th October 2006, 18:07
ce???? si asta e blat?:happy

pinki
26th October 2006, 19:36
evident! doar nu are steaua valoare sa bata marea echipa a urziceniului :ras-plans:

dani3lll
26th October 2006, 19:59
macar sa fie egal :))

danpuric78
26th October 2006, 22:50
2-2, bursucul lingau vrea sa se remarce in ochii viitorului stapan, ciobanu semianalfabet, acum ca verii au probleme penale si de sanatate...s.b. e doar o caricatura ultra-mediatizata;
Cu tot respectul, de data asta te inseli. Se stie ca exista o puternica antipatie intre fostii mari jucatori ai stelei si cioban. Ciobanul nu-i prea suporta pe lacatus, dan petrescu, duckadam, iovan, etc., pe motivul ca "ce ba au facut astia la steaua mai mult decat am facut eu?"
Avand in vedere ultimele meciuri, eu zic ca sunt doua echipe de valori aproximativ egale si ar trebui sa avem un meci disputat... :happy

georgemp
26th October 2006, 22:55
Victorie Steaua,1-0

cap
26th October 2006, 23:29
bate steaua dar nu mas supara daca ar lua bataie :D

remy
27th October 2006, 05:33
Daca se joaca cinstit, fara arbitri masluiti, si fara jucatori cumparati, de la Urziceni (nu prea cred, dar mai stii ce face fostul stelist, Dan Petrescu ?), avand in vedere si jocul Stelei ca de amatori din ultimele doua luni, ar trebui sa fie la sfarsitul meciului chiar rezultatul Gloriei de acum un an, de pe Ghencea: 0-1 !
Doamne-ajuta !
Hai Otelul, hai CFR Cluj, hai Poli Tim., hai Rapid, fiti peste Steaua, ca-s cazuti ! Acum, vitejii mei, generalii mei (ASTA-I POHTA CE-AM POHTIT) !!! :drak:

gheorghe
27th October 2006, 08:32
Ati vazut ce cota are o victorie a Urziceniului contra stelei? Am bagat niste banuti in victoria urzicenienilor (asa se numesc locuitorii din Urziceni?!), nu o sa fiu dezamagit.:drak:

superchumbo
27th October 2006, 09:31
victoria urzicenienilor (asa se numesc locuitorii din Urziceni?!)


stii cum se numesc locuitorii din tm, stefan cel mare si giulesti:


F. R. U. S. T. R. A. T. I. :o:


nicicand echipa ta de ##### nu-ti va aduce bucuriile pe care ti-le aduc infrangerile Stelei. Eject #######

dede
27th October 2006, 10:43
Hai Otelul, hai CFR Cluj, hai Poli Tim., hai Rapid, fiti peste Steaua, ca-s cazuti ! Acum, vitejii mei, generalii mei (ASTA-I POHTA CE-AM POHTIT) !!! :drak:
:ras-plans:
tu mai mult te-ai bucura daca toate echipele ar fi peste Steaua decat daca ar castiga dinamo campionatul :happy

gheorghe
27th October 2006, 10:45
stii cum se numesc locuitorii din tm, stefan cel mare si giulesti:


F. R. U. S. T. R. A. T. I. :o:


nicicand echipa ta de ##### nu-ti va aduce bucuriile pe care ti-le aduc infrangerile Stelei. Eject #######

Small minds are much distressed by little things. Great minds see them all but are not upset by them.
Francois de La Rochefoucauld

Mare dreptate are...

Aurel.D
27th October 2006, 11:16
urziceni are vreun suporter din greseala pe aici? :D

2-0 (Dica, Thereau) :P

Din pacate, Unirea Urziceni nu are nici un fan pe acest forum.:)

starsteel
27th October 2006, 11:25
Ati vazut ce cota are o victorie a Urziceniului contra stelei? Am bagat niste banuti in victoria urzicenienilor (asa se numesc locuitorii din Urziceni?!), nu o sa fiu dezamagit.:drak:
Nu o sa fii dezamagit pt. ca ai bagat niste banuti daca ai fi bagat bani atunci dezamagirea ar fi fost pe masura sumei jucate/pierdute. :D

stii cum se numesc locuitorii din tm, stefan cel mare si giulesti....
E totusi cam mult sa alaturi Dinamo si chiar Rapid de Timisoara.

gheorghe
27th October 2006, 13:24
...E totusi cam mult sa alaturi Dinamo si chiar Rapid de Timisoara.

"Daca te opresti sa gandesti, nu uita sa incepi din nou"

Murphy:drak:

Liviu
27th October 2006, 13:27
2-2, bursucul lingau vrea sa se remarce in ochii viitorului stapan..
" Bursucul " nu e deloc lingău , e mai mult prieten cu Giovanni decāt cu Jiji . Petrescu poate va ajunge īn viitor la Steaua . Dar pānă atunci nu trebuie să uităm că īn 2005 a fost primul pe lista Stelei , pe care a refuzat-o . Deci nu ştiu cāt de mult īşi doreşte să ajungă īn Ghencea...

remy
27th October 2006, 15:13
VORBIND SI DE VALOAREA SCAZUTA A STELEI, AR FI TIMPUL CA SA SE FACA DE RAS SI CU O ECHIPA MICA DE PROVINCIE CA URZICENIUL (UN ORAS INFIM), CARE NICI NU VISA SA INTRE IN B MULTI ANI, DARA-MI-TE SA FIE IN A !
Hai Urziceniule, ca poti face de ras Steaua ! :ras-plans:
PE EI, PE MAMA LOR, CA N-AU SUFLU ! /hello


:ras-plans:
tu mai mult te-ai bucura daca toate echipele ar fi peste Steaua decat daca ar castiga dinamo campionatul :happy
Asta-i situatiunea ! MAI ALES CA PE DINAMO N-AM DE CE SA-I LAUD, DOVEDESC SINGURI CA AU VALOARE !
Cum sa nu urasti un asemenea club, care nu inceteaza sa ne indigneze nu numai pe romani, dar si pe europeni, la cata violenta, rasism, incultura si mafie a existat si exista acolo ?
Dupa Revolutie nu numai Jiji si Meme ne-au oripilat prin lipsa de creier si furturi (vezi datoria de vreo 14 mil. de dolari catre FISC, pe care tot noi o platim, prostimea), ci si V. Paunescu, care a fost si este in combinatie cu Jiji.
Cum sa nu urasti clubul asta, daca au avut ca "patron, sponsor", cum vreti sa spuneti, familia unui dictator pe nume Ceausescu (ce coincidenta, tot analfabet, avid dupa bani, faima si putere ca si Jiji), care avea in subordine Securitatea, Militia si Armata, si care-i executau ordinele fara sa cracneasca, mai ales in anii '80, reusind cu Steaua sa faca ce-au vrut ei, pt. a le creste faima - si bugetul - in lume (asta e, a fost Steaua in culpa, ce sa facem, sa tacem, sa nu stie toti cei tineri care nu-s in tema ?)
DE-ASTA EU ZIC CA STEAUA VA DECADEA INCEPAND DE ANUL ASTA, MAI ALES CA INTRAM IN EUROPA SI EI NU ACCEPTA OAMENI JOSNICI PRECUM GIGI BECALI. :rosu:

Red-Castorryy
27th October 2006, 15:53
stii cum se numesc locuitorii din tm, stefan cel mare si giulesti:


F. R. U. S. T. R. A. T. I. :o:


nicicand echipa ta de ##### nu-ti va aduce bucuriile pe care ti-le aduc infrangerile Stelei. Eject #######

Eject ####### la infinit :ok:

superchumbo
27th October 2006, 15:54
"Daca te opresti sa gandesti, nu uita sa incepi din nou"

Murphy:drak:


la citate vad ca sunteti destul de buni ..... la fotbal insa, din 1991 incoace = zero

danpuric78
27th October 2006, 16:44
" Bursucul " nu e deloc lingău , e mai mult prieten cu Giovanni decāt cu Jiji . Petrescu poate va ajunge īn viitor la Steaua . Dar pānă atunci nu trebuie să uităm că īn 2005 a fost primul pe lista Stelei , pe care a refuzat-o . Deci nu ştiu cāt de mult īşi doreşte să ajungă īn Ghencea...

Cata vreme Gigi va fi in Ghencea echipa va fi ocolita de fostii mari jucatori. Exista o incompatibilitate evidenta intre Gigi MM - Stoica si trecutul Stelei.
Oricum, o victorie a stelei l-ar scapa definitiv pe Olariu de grijile retrogradarii.

Van Halen
27th October 2006, 16:56
VORBIND SI DE VALOAREA SCAZUTA A STELEI, AR FI TIMPUL CA SA SE FACA DE RAS SI CU O ECHIPA MICA DE PROVINCIE CA URZICENIUL (UN ORAS INFIM), CARE NICI NU VISA SA INTRE IN B MULTI ANI, DARA-MI-TE SA FIE IN A !
Hai Urziceniule, ca poti face de ras Steaua ! :ras-plans:
PE EI, PE MAMA LOR, CA N-AU SUFLU ! /hello


Asta-i situatiunea ! MAI ALES CA PE DINAMO N-AM DE CE SA-I LAUD, DOVEDESC SINGURI CA AU VALOARE !
Cum sa nu urasti un asemenea club, care nu inceteaza sa ne indigneze nu numai pe romani, dar si pe europeni, la cata violenta, rasism, incultura si mafie a existat si exista acolo ?
Dupa Revolutie nu numai Jiji si Meme ne-au oripilat prin lipsa de creier si furturi (vezi datoria de vreo 14 mil. de dolari catre FISC, pe care tot noi o platim, prostimea), ci si V. Paunescu, care a fost si este in combinatie cu Jiji.
Cum sa nu urasti clubul asta, daca au avut ca "patron, sponsor", cum vreti sa spuneti, familia unui dictator pe nume Ceausescu (ce coincidenta, tot analfabet, avid dupa bani, faima si putere ca si Jiji), care avea in subordine Securitatea, Militia si Armata, si care-i executau ordinele fara sa cracneasca, mai ales in anii '80, reusind cu Steaua sa faca ce-au vrut ei, pt. a le creste faima - si bugetul - in lume (asta e, a fost Steaua in culpa, ce sa facem, sa tacem, sa nu stie toti cei tineri care nu-s in tema ?)
DE-ASTA EU ZIC CA STEAUA VA DECADEA INCEPAND DE ANUL ASTA, MAI ALES CA INTRAM IN EUROPA SI EI NU ACCEPTA OAMENI JOSNICI PRECUM GIGI BECALI. :rosu:


:rosu: ATENTIE AM VRUT SA INTERVIN doar cu o intrebare pentru MODERATORII FORUMULUI, se vb de "JIJI" sau "MM" sau tema era meciul Steaua cu Urziceni? Am confundat oare? Pai nu asta era tema discutiei, iar jigniri, nu am mai intrat demult pe forum in speranta ca sau mai desteptat unii, se pare ca aceleasi reminescente sunt, am crezut ca vb de fotball, nu de conducatori, iar ne certam pe banalitati, in loc s vb doar de fotball, imi place onlinesport, dar pe forum cine striga "hotul" el e mai hot sau rade ruptul de carpit. Moderatori fiti mai atenti, va rog!
Mai scoateti magariile, si sa vb despre fotball, ok??????
pa

georg40
27th October 2006, 19:04
Orice alt rezultat decat o victorie clara a Stele ar fi o surpriza. De aceea : 1 !
Lupta Steaua !!

Ammadeus
27th October 2006, 19:12
DERBYUL campiei de sud, meci echilibrat intre 2 echipe de valoare apropiata; pe bune, 1-1

six
27th October 2006, 19:22
:yeah: :yeah: forza urziceny :):yeah: :yeah: :yeah:


Din pacate, Unirea Urziceni nu are nici un fan pe acest forum. cum sa nu fie !!sunt mai multi :D .....deghizati in alte nume la capitolul LOCATION :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

YoYoyOi
27th October 2006, 20:55
Cum puteti spune ca e un meci intre echipe de valoare apropiata? Sunteti chiar asa de frustrati incit exagerati fara pic de jena?
Steaua poate cistiga acest meci. Dar il poate si pierde. Asta nu inseamna ca Urziceni e egal cu Steaua sau peste valoarea ei.

danpuric78
28th October 2006, 00:03
Cum puteti spune ca e un meci intre echipe de valoare apropiata? Sunteti chiar asa de frustrati incit exagerati fara pic de jena?
Steaua poate cistiga acest meci. Dar il poate si pierde. Asta nu inseamna ca Urziceni e egal cu Steaua sau peste valoarea ei.

Daca te uiti pe ultimele rezultate ale ambelor echipe....
DIn moment ce steaua era superioara realului nu vad de ce urziceniul nu ar fi egala stelei. :happy

duru2000
28th October 2006, 00:15
" Bursucul " nu e deloc lingău , e mai mult prieten cu Giovanni decāt cu Jiji . Petrescu poate va ajunge īn viitor la Steaua . Dar pānă atunci nu trebuie să uităm că īn 2005 a fost primul pe lista Stelei , pe care a refuzat-o . Deci nu ştiu cāt de mult īşi doreşte să ajungă īn Ghencea...

Poate secundul lui Lacatush, ar incepe sa joace si Steaua ceva fotbal.
Te rog Carlos, da dovada valorii tale adevarate in meciul asta si alunec-o inka o data ...
1 - 1

SORENSEN
28th October 2006, 01:02
2-2, bursucul lingau vrea sa se remarce in ochii viitorului stapan, ciobanu semianalfabet, acum ca verii au probleme penale si de sanatate...s.b. e doar o caricatura ultra-mediatizata;

Eu cred ca el a lins alt steag acum ceva vreme...stai linistit...
Ultra mediatizarea e pt alta echipa cu ultra mediatizati straini care nu au facut nimic.

Meciul ? victorie lejera pt Steaua .

crissis
28th October 2006, 01:14
Acest meci va fi antrenamentul Stelei inaintea meciului de la Madrid
Chir daca a jucat in Ghencea cred ca D Petrescu si echipa lui isi vor apara corect sansele in meciul cu Steaua

Rossi
28th October 2006, 09:31
Otelul - Steaua 2-1
Steaua - CFR Cluj 4-2
Poli Iasi - Steaua 1-1
Dinamo - Steaua 1-0
Steaua - Gloria 2-1
Steaua - Rapid 1-1
FC Arges - Steaua 0-1
Steaua - Farul 3-0
Steaua - FC Vaslui 3-1
UTA - Steaua 0-3
Steaua - Craiova 3-0
Poli Tm - Steaua 0-0

La cum merge steaua ...doar un arbitraj pro ii poate aduce 3 puncte :rosu:
Mare minune daca blatistii nu primesc cel putin un penalty in acest meci ...

Van Halen
28th October 2006, 09:37
Otelul - Steaua 2-1
Steaua - CFR Cluj 4-2
Poli Iasi - Steaua 1-1
Dinamo - Steaua 1-0
Steaua - Gloria 2-1
Steaua - Rapid 1-1
FC Arges - Steaua 0-1
Steaua - Farul 3-0
Steaua - FC Vaslui 3-1
UTA - Steaua 0-3
Steaua - Craiova 3-0
Poli Tm - Steaua 0-0

La cum merge steaua ...doar un arbitraj pro ii poate aduce 3 puncte :rosu:
Mare minune daca blatistii nu primesc cel putin un penalty in acest meci ...


:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: LASO MAI MOALE, CAMPIONATUL TRECUT NU ATI EXISTAT SI ACUMA SUNTETI PE CAI MARI, CIOCU MAI MIC, MAI ALES CU ARBITRAJELE, IAR SUNTETI SPECIALISTI, TOTI MANELISTII!!!!!!!!!!!!!!!!!
LASATI-NE!!!!!!!!!!
VB DE FOTBAL PE TEREN FARA ARBITRAJE< CE AI LICENTA SI NOI NU STIM?
:rosu: :rosu:
RSEPECTAM DINAMO dar nui mai linge atata ca esti o buburuza acolo, ei habar nu au ca existi, asa ca stai cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
plz RESPECT PENTRU CELE TREI ECHIPE DIN EUROPA!!!!!!!!!! STEAUA DINAMO SI RAPID!!!!!
pa

tuxie
28th October 2006, 09:48
Daca si bursucarii le-o face la stelisti de cel putin un X, atunci Steaua are sanse mari la retrogradare :D

YoYoyOi
28th October 2006, 10:02
Daca si bursucarii le-o face la stelisti de cel putin un X, atunci Steaua are sanse mari la retrogradare :D

nu spera si nu ai teama/
ce e val, ca valul trece...

Luis Garcia10
28th October 2006, 11:25
Cainilor si acum le e FRICA! Altfel nu ar fi asa in numar mare pe aici !12 puncte + depunctarea care se va produce pana la urma ( Porcea stie de ce) nu le este de ajuns! VOM VENI PESTE VOI POTAILOR!:D

mark111
28th October 2006, 11:27
daca arbitri vor fi corecti,ceea ce nu cred,va fi surpriza etapei ....x,2!

Liviu
28th October 2006, 11:51
Daca si bursucarii le-o face la stelisti de cel putin un X, atunci Steaua are sanse mari la retrogradare :D
Măcar să obţinem un egal ca să ne realizăm baremul...:D
Vorbind serios , Steaua trebuie să re&#238;nveţe să c&#226;ştige meci de meci , vorba aia , victoriile aduc victorii . Sunt probleme la moral , la &#238;ncrederea jucătorilor . După meciul de la Kiev şi-au luat adversarii mai de sus , e adevărat , dar pierz&#226;nd s-a creat un blocaj la echipă , a apărut frica . Urzicienul nu e mult peste Forex , mai ales că schimbarea lui Orac nu văd să fi adus ceva bun , din contră .

Chir daca a jucat in Ghencea cred ca D Petrescu si echipa lui isi vor apara corect sansele in meciul cu Steaua
Patronul oaspeţilor , Dumitru Bucsaru este bun prieten cu Neţoiu , iar toată lumea ştie ce &#238;nseamnă asta...speculaţii n-au cum să fie (pentru oameni obiectivi) la acest meci , poate la Urziceni-Dinamo . Şi dacă ar vrea Petrescu să facă ceva , tot nu s-ar &#238;nt&#226;mpla acest lucru , pentru că nu e genul de om care să facă aşa ceva iar şi dacă ar vrea nu ar putea pentru că e de abia venit la echipă .

NICK 23
28th October 2006, 14:59
Antrenament pentru meciul cu realul,joc scoala cu echipa lui Dan Petrescu
1 solist.
bafta steaua

danpuric78
28th October 2006, 15:40
Măcar să obţinem un egal ca să ne realizăm baremul...:D
Vorbind serios , Steaua trebuie să reīnveţe să cāştige meci de meci , vorba aia , victoriile aduc victorii . Sunt probleme la moral , la īncrederea jucătorilor . După meciul de la Kiev şi-au luat adversarii mai de sus , e adevărat , dar pierzānd s-a creat un blocaj la echipă , a apărut frica . Urzicienul nu e mult peste Forex , mai ales că schimbarea lui Orac nu văd să fi adus ceva bun , din contră .

Problema e - se ocupa cineva sa deblocheze echipa? Oli, in nici un caz, el trebuie sa se gandeasca cum sa reuseasca sa bage in teren jucatorii pe care ii vrea gigi.
MM se ocupa de slugarit in continuare, iar Gigi, de campanie, certurile cu toata lumea si mai nou de "lichidari" la echipa.
Atata aroganta si ingamfare e la steaua, incat degringolada echipei preocupa mai mult pe dinamovisti decat pe cei de la steaua. Steaua ar trebui sa-si revina, atat pentru cupele europene cat si in campionat. Dinamo si celelalte echipe au nevoie de concurenta.

Seldon
28th October 2006, 17:08
...speculaţii n-au cum să fie (pentru oameni obiectivi) la acest meci , poate la Urziceni-Dinamo . Şi dacă ar vrea Petrescu să facă ceva , tot nu s-ar īntāmpla acest lucru , pentru că nu e genul de om care să facă aşa ceva ....
Hotaraste-te, omule, altfel ne bagi pe toti in ceata: ori Petrescu nu face blaturi pentru ca "nu e genul de om care sa faca asa ceva", caz in care nu face blat nici cu Steaua dar nici cu Dinamo, ori face blat cu Dinamo, caz in care " e genul de om", deci poate blatui cu oricine, inclusiv cu Steaua.
De ceva vreme se vorbeste de blaturi mai mult decat de fotbal. Culmea e ca nu este meci la care cativa isteti sa nu strige ca e blat, chiar daca meciul inca nici nu a inceput.
On topic: Bate Steaua.

Liviu
28th October 2006, 19:44
Hotaraste-te, omule, altfel ne bagi pe toti in ceata: ori Petrescu nu face blaturi pentru ca "nu e genul de om care sa faca asa ceva", caz in care nu face blat nici cu Steaua dar nici cu Dinamo, ori face blat cu Dinamo, caz in care " e genul de om", deci poate blatui cu oricine, inclusiv cu Steaua.
Nu face blat cu niciuna . Dar cu Dinamo or să fie şi atunci speculaţii datorită apropierii lui Neţoiu de Unirea . Petrescu nu se bagă īn "combinaţii" . Nici cu Steaua nici cu Dinamo .

Cra10veanu
28th October 2006, 20:02
am o presimtire ca bate urziceniu, nu stiu de ce :D

Zax
28th October 2006, 20:13
ai citit in praz ?

delaparis
28th October 2006, 20:15
Iceblu atentie ...

Zax
28th October 2006, 20:17
la ce atentie...doar n-o fi si asta vre-o jignire

delaparis
28th October 2006, 20:22
e off-topic

Cra10veanu
28th October 2006, 20:22
delaparis prazul nu o consider ca o jignire stai relax :D oricum bate unirea.

Zax
28th October 2006, 20:25
mai sa fie...de la jignire s-a transformat in offtopic...delaparis devi penibil...

delaparis
28th October 2006, 20:33
Iceblu ce are prazul cu meciul asta ?

Cum ma califici ?

Zax
28th October 2006, 20:37
Dear Iceblu,

You have received a warning at OnlineSport Forum.

http://www.onlinesport.ro/Forum/showthread.php?p=875252

Reason:
-------
Jigniri la adresa fanilor unei echipe

atentie la limbaj


esti amnezic de uiti asa repede?

duru2000
28th October 2006, 21:01
Jalnic, Dinamo a invins din nou cu arbitrii, toate golurile marcate din penalty-uri, si acelea executate de la 7 metrii cu portarul intors cu spatele. ...

Bravo baietzi, Besiktas incepi sa tremuri?

sa ne uitam ca incepe celalalt macel al etapei : Steaua - Urziceni 0 - 2 bursucii stiu de ce ...

remy
28th October 2006, 21:10
Hai ca Urziceniul isi cam bate joc de Steaua, dar si de ocazii imense la poarta lui Cernea.
Dupa cum se arbitreaza, imi miroase a arbitraj pro-Steaua ! L-a iertat pe Thereau (sau Stancu, n-au mai aratat aia) de un galben clar, dupa ce a intrat criminal la un adversar !
Sper sa nu dea iar 11 metri, ca deja echipa Steaua ar fi bine sa se desfiinteze, ca numai cu arbitrii bat.
Hai, Unirea, cu 1-0 pt. voi !

Zax
28th October 2006, 21:13
Hai ca Urziceniul isi cam bate joc de Steaua, dar si de ocazii imense la poarta lui Cernea.
Dupa cum se arbitreaza, imi miroase a arbitraj pro-Steaua ! L-a iertat pe Goian de un galben clar, dupa ce a intrat criminal la un adversar !
Sper sa nu dea iar 11 metri, ca deja echipa Steaua ar fi bine sa se desfiinteze, ca numai cu arbitrii bat.
Hai, Unirea, cu 1-0 pt. voi !

Goian nici nu joaca penalule :happy

Oaia Dolly
28th October 2006, 21:17
Hai ca Urziceniul isi cam bate joc de Steaua, dar si de ocazii imense la poarta lui Cernea.
Dupa cum se arbitreaza, imi miroase a arbitraj pro-Steaua ! L-a iertat pe Goian de un galben clar, dupa ce a intrat criminal la un adversar !
Sper sa nu dea iar 11 metri, ca deja echipa Steaua ar fi bine sa se desfiinteze, ca numai cu arbitrii bat.
Hai, Unirea, cu 1-0 pt. voi !

:happy :happy :happy
Goian e in fanteziile tale nocturne.Ce zici de offside-ul la costescu?

Sergiu
28th October 2006, 21:21
Mie mi se pare interesanta psihologia jucatorilor.
La inceputul sezonului Steaua era cea mai tare echipa si celelalte nu jucau mai nimic, se complaceau si ziceau ce daca am pierdut cu Steaua doar is mult mai buni ca noi.
Acuma aceeasi atitudine o au echipele fata de Dinamo.
De asemenea si Steaua a avut aceeasi atitudine cu Lyon si Real.

Cred ca daca meciul se juca la inceputul sezonului era cu mult mai usor pentru aia cu tauri pe piept.

Rossi
28th October 2006, 21:22
ce arbitraj mizerabil ...

steaua este impinsa de la spate ...

daca ramane 0-0 ... parca vad un penalty inventat pt steaua

RUSINE STEAUA !!!! :rosu: :rosu: :rosu:

remy
28th October 2006, 21:22
CRIMINALII DIN GHENCEA !
Banel merita un rosu !
3 faulturi foarte dure, plus Bostina care l-a calcat intentionat pe glezna pe adversar, deci, clar, arbitrul e pro-Steaua.
Da-o naibii, nici un galben ?
Se crucesc si comentatorii !!!

Zax
28th October 2006, 21:24
doamneeeeee si mai zic de noi ca suntem frustrati :happy :happy :happy :happy

Cra10veanu
28th October 2006, 21:27
ce se chinuie stelistii cu divizionara B unirea. Steaua nu mai joaca nimic, sinteti varza.

Rossi
28th October 2006, 21:31
CE POMANA .... arbitrul inventeaza o lovitura de la 17 metrii pt steaua

Sergiu
28th October 2006, 21:31
Si Dica in stilul lui caracteristic.

schwurtz
28th October 2006, 21:33
Una dintre cele mai slabe reprize pt Steaua din acest sezon.

Zax
28th October 2006, 21:35
schwurtz tu tii cu Steaua numai cand castiga? du-te la culcare ...Steaua n-are nevoie de suporteri dastia

Sergiu
28th October 2006, 21:36
Slab meci. De-abia 2 ocazii.
L-au mai animat putin taurasii stelei cu cateva intrari mai decise, dar tot slab meci.

Cra10veanu
28th October 2006, 21:37
Am vazut deja prea mult din meciul asta. Ma dezic de actuala echipa a Stelei. Vad ca joaca de la meci la meci din ce in ce mai prost. Stelistii sunt buni de trimis dupa bureti. Nu m-as mira sa ia bataie pana si de la Urziceni.

stereotip perfect al suporterului ghencist :ok:

Oaia Dolly
28th October 2006, 21:37
ce se chinuie stelistii cu divizionara B unirea. Steaua nu mai joaca nimic, sinteti varza.

Totusi cu cealalta div B craiova nu au fost probleme:drak:

remy
28th October 2006, 21:38
Am vazut deja prea mult din meciul asta. Ma dezic de actuala echipa a Stelei. Vad ca joaca de la meci la meci din ce in ce mai prost. Stelistii sunt buni de trimis dupa bureti. Nu m-as mira sa ia bataie pana si de la Urziceni.
Te rog eu, explica-i penibilului de IceBlu (rar am vazut un frustrat asa mare, sa acuze si un stelist ca nu e cu "umflata" Steaua).
De parca copilul n-a vazut ca si spectatorii huiduiau pe stelisti
Ai auzit IceBlu, frustratelul nostru de serviciu ?
Huo, Steaua !
Doar cu arbitrii sau satelitii castigati titluri !!!

Zax
28th October 2006, 21:38
Cra10veanu, te-as ruga sa nu generalizezi, uscaturile gen schurtz nu reprezinta Steaua..

Red-Castorryy
28th October 2006, 21:39
cit e scorul la pauza ?

Zax
28th October 2006, 21:40
Huo, Steaua !
[/COLOR][/SIZE][/B]

ai gresit onomatopeea, trebuia sa zici ham Steaua :))))

Cra10veanu
28th October 2006, 21:40
Cra10veanu, te-as ruga sa nu generalizezi, uscaturile gen schurtz nu reprezinta Steaua..

cum nu mai eliminati voi valencia si alte echipe cum va huiduie proprii suporteri.

Sergiu
28th October 2006, 21:40
cit e scorul la pauza ?

Nimic la nimic.

Red-Castorryy
28th October 2006, 21:41
Am vazut deja prea mult din meciul asta. Ma dezic de actuala echipa a Stelei. Vad ca joaca de la meci la meci din ce in ce mai prost. Stelistii sunt buni de trimis dupa bureti. Nu m-as mira sa ia bataie pana si de la Urziceni.

se dovedeste din ce in ce mai veridica treaba ca altii tin cu echipa x pentru rezultate, noi cu DINAMO din mentalitate...

tataleone
28th October 2006, 21:43
Jiji ar trebui sa infiereze iar arbitrajul, cum a facut dupa meciul cu Dinamo:rolleyes: . A inceput campania nationala anti-Urziceni :happy
Corpodean e mic copil pe langa stelistul asta infocat...

Zax
28th October 2006, 21:43
mda.....ati uitat anu trecut ce se mai vopseau masinile in stefan cel munte :)))))

Oaia Dolly
28th October 2006, 21:45
se dovedeste din ce in ce mai veridica treaba ca altii tin cu echipa x pentru rezultate, noi cu DINAMO din mentalitate...

De curiozitate compara nr de spectatori de la meciul Stelei cu cel de la meciul dinamo-Iasi. Ce mentalitate de eterni perdanti?

Pt pseudo-Stelistul Schwurtz-Te faci de ras -poate iesi la o cafea cu doris sa vorbiti de Steaua

Cra10veanu
28th October 2006, 21:47
echipa de incapabili, parca vad ca se oftica Jiji si retrage capitalul investit la steaua si va lasa dezbracati :D Odata si-odata tot se intampla nenorocirea.

tataleone
28th October 2006, 21:54
echipa de incapabili, parca vad ca se oftica Jiji si retrage capitalul investit la steaua si va lasa dezbracati :D Odata si-odata tot se intampla nenorocirea.

Nenorocire?? Evident ca se va intampla dar un eveniment fericit nu se numeste nenorocire :D
Fara Jiji Steaua ar retrograda 99,9%

Sergiu
28th October 2006, 21:59
Sa nu retrogradeze din cauza lui Gigi si a declaratiilor lui. Ca daca incep sa le scada puncte e vai de capu lor.

apercele
28th October 2006, 22:01
meci superb....plin de faze la poarta si de pase geniale

Sergiu
28th October 2006, 22:03
gata sting tv-ul.

Oaia Dolly
28th October 2006, 22:04
Toate cele bune frustratilor-Vali Badea

Oaia Dolly
28th October 2006, 22:06
AAAA si Banel vroia sa va transmit acelasi lucru.....

windycity
28th October 2006, 22:16
sangele apa nu se face (stie danut de ce ):rosu:

Nexus
28th October 2006, 22:18
Hai frustrake, dati drumul la canal : nu a intins portarul mina de ajuns, atacantii lor sunt astronauti, fundasii sunt creveti, arbitrii sunt colonei MApN, hai....

Na ca s-au facut 3

Cind veti ajunge in UEFA 2 ani unde am ajuns noi apoi o sa aveti macar o victorie in Liga atunci sa ridicati botul. Pina atunci aveti un avans in campionat. Atit. Si de acolo pentru vreo 7 puncte sa multumiti altora.

Nexus
28th October 2006, 22:18
sangele apa nu se face (stie danut de ce ):rosu:

Adevarat Si nici margarina nu se face creier.

Si sclavii de la Iasi ce spun ?

Nici nu am apucat sa scriu si a muscat unu. Cind cistigam facem NUMAI blaturi. Voi nu. Niciodata.

Greata imi e.

apercele
28th October 2006, 22:19
mare echipa aceasta steluta dupa pauza...ca si la poli timisoara-steaua ultima etapa anul trecut, steluta capata o super putere la pauza, iar adversarul efectiv nu mai poate da randament...

asta inseamna sa fii echipa de CL....

georg40
28th October 2006, 22:21
Meciul a luat cursul pe care il prevazusem. Daca pana la urma va fi un scor-fluviu, ramane de vazut, in orice caz o victorie confortabila este mai mult decat un balsam pe ranile (sufletesti) ale stelistilor si o imbarbatare pentru meciul de la Madrid.
Lupta Steaua !!

Nexus
28th October 2006, 22:23
mare echipa aceasta steluta dupa pauza...ca si la poli timisoara-steaua ultima etapa anul trecut, steluta capata o super putere la pauza, iar adversarul efectiv nu mai poate da randament...

asta inseamna sa fii echipa de CL....

Blat, nu ? Sacosa cu bani la pauza.

Nexus
28th October 2006, 22:24
Blat, nu ? Sacosa cu bani la pauza.

Voi o dati inainte, la arbitru , prevazatori baieti.

apercele
28th October 2006, 22:26
Blat, nu ? Sacosa cu bani la pauza.

tu ai zis-o, nu eu
eu doar am zis ca asta e echipa de CL, sa poti sa fii super tare la pauza, si adversarul sa para ca si cum are 11 mortaciuni pe teren

windycity
28th October 2006, 22:27
Adevarat Si nici margarina nu se face creier.

Si sclavii de la Iasi ce spun ?

Nici nu am apucat sa scriu si a muscat unu. Cind cistigam facem NUMAI blaturi. Voi nu. Niciodata.

Greata imi e.
unde ai vazut ca am scris cuvintul Blat?Comparat cu steaua noi(DINAMO) facem spectacol pe cand voi ati avut 2(DOUA)suturi pe poarta pina in min 50.Pun pariu ca in curind o sa-l vedem pe danutz antrenor la steaua

Red-Castorryy
28th October 2006, 22:27
Blat ordinar . La pauza sacosa cu bani a trecut dintr-o parte in alta . Sa va fie rusine !!! :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Alberto
28th October 2006, 22:32
da....interesanta echipa asta a Urziceniului dupa pauza...:drak: :drak:

Nexus
28th October 2006, 22:32
Daca ar fi dupa voi normal si corect ar fi sa luam bataie meci de meci, cu orice adversar.

Un pic de obraz.

Avem 3-0 , aveti ceva de comentat ?

Aia de la Iasi ce au jucat ? Aia au fost niste lei, nu-i asa ? va da penibilul afara din casa, incetati cu mizeriile astea.

Multa fiere tre sa aduni ca meci de meci sa vii sa spurci ORICE victorie si performanta a celei mai titrate echipe din Romania. Astia sunteti voi. Asta e.

Red-Castorryy
28th October 2006, 22:33
da....interesanta echipa asta a Urziceniului dupa pauza...:drak: :drak:

sacosa cu bani si-a facut datoria :ok:

windycity
28th October 2006, 22:34
meci mare facut de supersteaua,daca jucati asa si la madrid aveti sanse la un rezultat bun......ma gandeam la un 5-0 pt Real

Red-Castorryy
28th October 2006, 22:35
pentru a mai spera la locul 3 care duce in cupa UEFA steaua e obligata sa invinga
PS. Va sta Dan Petrescu "capra" ?

A stat :jerk: :jerk: :jerk:

Van Halen
28th October 2006, 22:35
multi frustrati sunt si de o parte si alta, mie lehamite deja iar nu mai intru pe forum cu lunile, rusine sa va fie, discutati orice numai despre fotball nu, trebuie respectata si Dinamo care epe val dar si Steaua care anul trecut aproape a jucat o finala de UEFA, si acuma e in CL, aici pe forum mai multe jigniri si aberatii, si parca e forum CCA, pe bune, sau cofetarie (cuvantul blat).
NOAPTE BUNA COPII "MIHAELA" SA TERMINAT DE MULT!!!!!!!!!!!!!!

Nexus
28th October 2006, 22:36
sacosa cu bani si-a facut datoria :ok:

La voi sacosa a venit inainte de meci. Meci de meci.

Nexus
28th October 2006, 22:38
A stat :jerk: :jerk: :jerk:


Iar azi Iasiul a fost eroic de-a dreptul. HA ! :drak:

windycity
28th October 2006, 22:39
Daca ar fi dupa voi normal si corect ar fi sa luam bataie meci de meci, cu orice adversar.

Un pic de obraz.

Avem 3-0 , aveti ceva de comentat ?

Aia de la Iasi ce au jucat ? Aia au fost niste lei, nu-i asa ? va da penibilul afara din casa, incetati cu mizeriile astea.

Multa fiere tre sa aduni ca meci de meci sa vii sa spurci ORICE victorie si performanta a celei mai titrate echipe din Romania. Astia sunteti voi. Asta e.

macar aia de la Iasi au avut multi accidentati dar astia de la urziceni ce scuze au , in afara ca e petrescu antrenor acolo.toate echipele la care a antrenat asta au reusit un singur punct in fata stelei(si aia a fost rapid):rosu:

Red-Castorryy
28th October 2006, 22:41
La voi sacosa a venit inainte de meci. Meci de meci.

stiu mah . si stelistii si rapidistii au luat sacosa cu bani
ps. dar cind s-au uitat inauntru si-au dat seama ca au luat "plasa" deoarece sacosa era goala
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Nexus
28th October 2006, 22:42
macar aia de la Iasi au avut multi accidentati dar astia de la urziceni ce scuze au , in afara ca e petrescu antrenor acolo.toate echipele la care a antrenat asta au reusit un singur punct in fata stelei(si aia a fost rapid):rosu:


Nu inteleg, care e problema ta ? Era normal ca Unirea sa ia puncte pe Ghencea ? Asa crezi tu ? Orice echipa care nu pleaca cu puncte din Ghencea are nevoie de ..scuze ???

Nexus
28th October 2006, 22:43
stiu mah . si stelistii si rapidistii au luat sacosa cu bani
ps. dar cind s-au uitat inauntru si-au dat seama ca au luat "plasa" deoarece sacosa era goala :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

A luat-o Porcodean. Nici o problema. Asa i-a stat mina linga buzunarul cu cartonase. Ai ceva de zis ?

Penibili sunteti, acuma va laudati ca ati facut spectacol apoi spuneti ca Iasiul a avut 9 accidentati. V-ati distrat cu rezervele unei echipe mediocre. Mare scofala ! Miine o sa va laudati cu rezultatele in obtinute in fata eroilor de la Prefab05 Modelu

Si Steaua si Dinamo sunt echipe mult mai bune decit iasiul sau Urziceniul. Restul sunt timpeniile pe care le produceti zilnic.
Daca dam gol in prima repriza, de ce am dat gol devreme, daca dam in a doua dam sacosa, daca dam pe final inseamna ca ...dracu stie..spuneti voi...daca avem penalty am cumparat arbitrul. daca e penalty clar cu eliminare am cumparat jucatorul.

Red-Castorryy
28th October 2006, 22:45
A luat-o Porcodean. Nici o problema. Asa i-a stat mina linga buzunarul cu cartonase. Ai ceva de zis ?

ca nu ai vazut meciul :ok:

tataleone
28th October 2006, 22:47
Cind veti ajunge in UEFA 2 ani unde am ajuns noi apoi o sa aveti macar o victorie in Liga atunci sa ridicati botul. Pina atunci aveti un avans in campionat. Atit. Si de acolo pentru vreo 7 puncte sa multumiti altora.

Si voi ar trebui sa multumiti altora pentru vreo 10 puncte...ca altfel erati undeva pe locurile 10-12...

Windycity: doar 5? Le dorim mai multe :drak:

windycity
28th October 2006, 22:53
tataleone le ajunge 5 ca pe urma o sa le ducem lipsa pe aici '...... Nexus tu ai vazut si prima repriza sau numai pe a doua?

Nexus
28th October 2006, 22:56
tataleone le ajunge 5 ca pe urma o sa le ducem lipsa pe aici '...... Nexus tu ai vazut si prima repriza sau numai pe a doua?

Si care e problema in viziunea ta ? O echipa trebuie sa joace la fel in ambele reprize ? Daca joaca prost una TREBUIE neaparat sa joace prost tot meciul ??? Ai o logica...personala sa ii spunem asa

Gica Chioru
28th October 2006, 22:57
Unirea Urziceni este, practic, un fel de Dinamo II. Au facut tot ce au putut ca sa incurce Steaua.

Suporterii Ministerului de Interne sunt penibili cand aduc astfel de acuze.

tataleone
28th October 2006, 23:00
Si care e problema in viziunea ta ? O echipa trebuie sa joace la fel in ambele reprize ? Daca joaca prost una TREBUIE neaparat sa joace prost tot meciul ???

Nu. Dar trebuie sa incerce sa puna probleme adversarului. Daca nu poate...asta e, dar macar sa incerce. Iar Unirea nu prea a incercat. Decat intr-o repriza.

delaparis
28th October 2006, 23:00
Unirea Urziceni este, practic, un fel de Dinamo II. Au facut tot ce au putut ca sa incurce Steaua.

.

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

saracii trebuiau sa se faca capra altfel nu era cinstit :happy

Nexus
28th October 2006, 23:05
Nu. Dar trebuie sa incerce sa puna probleme adversarului. Daca nu poate...asta e, dar macar sa incerce. Iar Unirea nu prea a incercat. Decat intr-o repriza.

Asa cum a incercat azi sa puna Iasiul probleme lui Dinamo, de exemplu ?

Si mai e o chestie : trebuie sa POATA sa puna probleme.

Rossi
28th October 2006, 23:08
Dan Petrescu si-a facut datoria :happy

Red-Castorryy
28th October 2006, 23:17
Dan Petrescu si-a facut datoria :happy

si are asigurat locul de antrenor la steaua , la fel cum a facut olaroiu pe cind antrena pe Poli Timisoara :ok:

Nexus
28th October 2006, 23:19
Legiunea dinamovista din Copou criticata de Ionut Popa : "jucatorii mei au facut figuratie "

Ce vreti mai mult decit atit ?

Gica Chioru
28th October 2006, 23:19
Suporterii Ministerului de Interne fac ce stiu ei mai bine, mint si dezinformeaza.

Pentru cultura lor generala le spun ca indiferent cat de mare antrenor va ajunge Dan, daca va ajunge vreodata, el nu mai poate veni la Steaua asa cum nu va mai veni la Steaua nici Iordanescu.

Nexus
28th October 2006, 23:20
si are asigurat locul de antrenor la steaua , la fel cum a facut olaroiu pe cind antrena pe Poli Timisoara :ok:

Orice antrenor care o ia de la Steaua vine in Ghencea.

In cuvinte putine si simple ne spui destul de multe ...

Sunchase
28th October 2006, 23:35
blatul etapei.

Rossi
28th October 2006, 23:42
La pauza Unirea din Urziceni s-a umplut de bani :happy :happy

Gica Chioru
28th October 2006, 23:46
Repet, Unirea Urziceni este echipa lui Dinamo.

Jumatate din echipa este imprumutata de Dinamo, patronul, un fost ******** ca si Netoiu, este partener de afaceri al lui Badea. Dan Petrescu a ajuns acolo datorita relatiei ce o are cu fratii Becali.

edit. tu, asta de sus, bianco rsou, mai bine ne-ai mai da odata interviul cu Turcu in care ne spuneai ca va face ala stadion.

Kainsashiki
28th October 2006, 23:52
mi-e sila de voi...nu mai intru pe intern ca mereu vad aceleasi prostii mereu!

SORENSEN
28th October 2006, 23:53
blatul etapei.
Este de ras ce spui...
3-0 ...poate la 5-0 sa fi fost blat :sneaky:

pinki
28th October 2006, 23:59
nu mai intru pe intern ca mereu vad aceleasi prostii mereu!

cam asa e... macar de s-ar mai schimba placa... da' mereu aceleasi si aceleasi... acuzatii si texte... :sleep:

daca si cu unirea urziceni am avea nevoie sa facem blat... :sleep:

pana una alta, 3-0 am estimat, 3-0 a fost :D n-am nimerit-o cu marcatorii :D

Liviu
28th October 2006, 23:59
Este incredibil ce vad ca se scrie pe acest thread ! De unde domne' blat si asta ? Chiar in halul asta ati ajuns sa spuneti la fiecare victorie a Stelei ca e blat ? Aveti miopie ? Va pricepeti cumva la fotbal ? Nu puteti sa fiti obiectivi ? Aveti pretentia ca adversarii Stelei sa bata in fiecare meci ? Ce se intampla ? Ce s-a scris inainte este doar mişto , provenit din supărarea că Steaua a īnvins azi sau e o convingere ? Este incredibil ce se poate scrie despre un meci in care Steaua a intalnit o echipa apropiata de Neţoiu şi care pānă a primit primul gol a evoluat de o maniera extrem de īndrăzneaţă şi care le-ar fi putut aduce chiar si avantaj la pauză . Meci extrem de disputat , dar probabil că pentru unii , cine pierde cu Steaua īnseamnă că s-a lăsat bătut , că Steaua nu e īn stare să bată...
Ruşine celor care au postat prostiile de mai devreme ! Ruşine ! Ruşine ! De trei ori ruşine !:rosu: :rosu: :rosu:

YoYoyOi
29th October 2006, 00:07
Dar eu nu stiu de ce va mai bateti capul. Nu v-ati obisnuit inca? La fiecare meci pe care o sa-l cistige Steaua de acum inainte o sa fie ori blat, ori ajutata de arbitru, ori, habar n-am ce, dar nu o sa cistige pe merit.
Eu de cind sint pe acest forum m-am obisnuit cu aceste afirmatii deplasate, si de la a le contrazice, am ajuns la a nu le baga in seama, sau chiar mai bine la a ma amuza copios pe seama lor.

delaparis
29th October 2006, 00:25
Asta e si pe thred'urile cu Dinamo :no:

Asa se manifesta mai nou adversitatea oarba intre cele doua echipe ...

Daca spun sa se analizeze jocul mai degraba ma trateaza toti de dictator :D

YoYoyOi
29th October 2006, 00:43
Lasa ca nici tu nu esti mai prejos citeodata. In anumite momente suporterul din tine il invinge pe moderatorul din tine, si iese la suprafata.
Dar eu m-am saturat sa tot vad blat oriunde intru, nimeni nu mai discuta de fotbal, nu se dezbat fazele, nu se vorbeste despre jocul echipelor, despre jucatori. Numai cooperative si blaturi si aranjamente si "capra".
Forumul asta a devenit unul de scandal si de mistouri ieftine. Numai sport nu este ceea ce se discuta aici.

delaparis
29th October 2006, 00:44
Lasa ca nici tu nu esti mai prejos citeodata. In anumite momente suporterul din tine il invinge pe moderatorul din tine, si iese la suprafata.
.
unde anume ?

pinki
29th October 2006, 00:47
cand vrei sa castige dinamo tot :happy

Ammadeus
29th October 2006, 00:47
bursucul, acelasi sclav ca intotdeauna, s-au schimbat stapanii, doar

YoYoyOi
29th October 2006, 00:50
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

saracii trebuiau sa se faca capra altfel nu era cinstit :happy

Aici a iesit la suprafata suporterul. Chiar daca a gresit:cool:

delaparis
29th October 2006, 00:54
Yoyo : nep ... a fost raspuns la un post aiurea , raspuns pe care orice suporter de la alta echipa putea sa-l puna ... l-am facut eu mai repede ... asta e viata

be@
29th October 2006, 00:57
Pai daca intra toti frustratii pe Dinamo -Iasi , atunci zic si eu: BLAT !

Pai ce, Dan Petrescu declara inainte de meci ca vine ca S la Real Madrid? BLAT ! Vedeti ce simplu e?

YoYoyOi
29th October 2006, 00:59
DA, exact raspuns pe care orice suporter putea sa-l dea. Doar ca acel alt suporter ai fost tu. Si ai contribuit pe deplin prin asta la toata tarasenia asta cu blatul, cind de fapt n-a fost asa, doar de dragul provocarii altora mai fanatici si de dragul discutiilor alan-dala.
Si uite asa ultimele 30 de postari de aici au cuvint pricipal "blat" la fel ca si cele de pe Dinamo-Poli Iasi.
Si stam si discutam gateje si vorbim avioane in loc sa se discute despre fotbal.

delaparis
29th October 2006, 01:00
Haideti va rog frumos sa terminam cu prostiile astea ...

Ambele rezultate sunt normale dat fiind valoare echipelor in momentul de fata ...

yoyo: tu faci special sau nu intelegi ?

Am citat acolo ce a spus omul iar afirmatia lui a fost ca Urziceni e Dinamo 2 doar pentru ca pune probleme in joc lui Steaua ...:o:
Ce vroia el ? sa nu joace ? sa nu se prezinte la meci ?
Hai sa o lasam ca macane

YoYoyOi
29th October 2006, 01:03
Haideti va rog frumos sa terminam cu prostiile astea ...

Ambele rezultate sunt normale dat fiind valoare echipelor in momentul de fata ...

Asa Da. Acum mai vii de-acasa :D

Ulysses
29th October 2006, 01:04
DA, exact raspuns pe care orice suporter putea sa-l dea. Doar ca acel alt suporter ai fost tu. Si ai contribuit pe deplin prin asta la toata tarasenia asta cu blatul, cind de fapt n-a fost asa, doar de dragul provocarii altora mai fanatici si de dragul discutiilor alan-dala.
Si uite asa ultimele 30 de postari de aici au cuvint pricipal "blat" la fel ca si cele de pe Dinamo-Poli Iasi.
Si stam si discutam gateje si vorbim avioane in loc sa se discute despre fotbal.

100% corect! si eu am zis ca moderatorii sunt de doi bani dar am fost pedepsit.in loc sa cenzureze ineptiile si provocarile facute de unii(amadeus,red-dintzi,italianul de alb-rosu, etc)ei incurajeaza deviatiile comportamentale si frustrarile sus-numitilor.forumul a ajuns astfel o batjocura continua. rusine!

Liviu
29th October 2006, 01:04
- Steaua şi-a revenit . Era nevoie de această săptăm&#226;nă , cu aceste două victorii care au readus moralul echipei pe linia de plutire . Va fi din ce &#238;n ce mai bine chiar dacă va urma probabil o &#238;nfr&#226;ngere la Madrid .
- Urzicienul a fost peste aşteptări , &#238;n prima repriză . Au ieşit bine de tot pe contraatac . Dan Petrescu a mizat pe apărare , adversarii s-au pus &#238;n apărare pe două linii , tactică ce se ştie că nu convine Stelei . O Steaua de azi , care are mijlocul aproape inexistent . Creaţia este &#238;n suferinţă , Boştină vrea multe , dar nu face mai nimic , Lovin este un jucător distructiv nu creativ , Nicoliţă şi Opriţa au problemele pe care le ştim cu toţii .
- Salut revenirea de formă a lui Bănel , nu neapărat pentru că a dat gol ci pentru că spre deosebire de meciurile din acest tur , a părut mai determinat , a făcut risipă mai mare de efort şi deşi a greşit mult , parcă a jucat altceva .
- Remarc frica lui Oli , care la 2-0 , &#238;n minutul 67 , a scos un atacant , pe Thereau şi l-a introdus pe Ov. Petre , schimbare evident defensivă . Dacă febleţea nu intra nici măcar la 2-0 , atunci c&#226;nd ?
- Bravo celor care anticipau greşeli mari de arbitraj &#238;n favoarea unei echipe . Faza &#238;n care unul de la Urziceni a scăpat singur la 14 metri , deşi era &#238;n offside un metru , a confirmat bănuielile unora că arbitri ar fi tocmiţi de Steaua !
- Bravo de asemenea şi suporterilor , care din ceea ce am văzut la tv , au venit &#238;n număr destul de mare la meci , vreo 10-15.000 . Solidaritate faţă de echipă &#238;n aceste momente mai dificile !
- Să se facă ceva cu iarba din zona portarilor , care mai mult nu este . Cred că lucrarea a fost făcută de m&#226;ntuială . Covor de iarbă trebuia ! Acele zone de iarbă lipsă dovedesc o lipsă crasă de responsabilitate a celor din administraţia stadionului ! Nu se poate să stai aşa şi să nu &#238;nsăm&#226;nţezi rapid gazonul ! Sau Oprişan nu a dat şi o garanţie ? Un gazon care a mai şi fost menajat , pentru a nu fi forţat , nu poate ceda după două meciuri-cu Lyon şi Belarus . Pe Naţional nu s-a &#238;nt&#226;mplat aşa ceva .
- delaparis : parca pe la threadurile Stelei sunt mai multe scandaluri
- be@ : vezi şi ce a zis Popică &#238;nainte să vină la Bucureşti despre ce şanse are echipa sa &#238;mpotriva lui Dinamo...Dacă cineva dă cu pietre , nu trebuie să dai şi tu !

Red-Castorryy
29th October 2006, 01:08
Si stam si discutam gateje si vorbim avioane in loc sa se discute despre fotbal.

ca de exemplu : Cum este posibil ca Badea sa inscrie dupa un corner cu piciorul din interiorul careului mic dupa ce in prealabil mingea a tzopait prin careul mic . de altfel 4 jucatori stelisti erau in careul mic contra portarului

delaparis
29th October 2006, 01:12
paris; baga tare la un post confuz ai dreptate ...
Daca dau search la posturile tale numai trolling faci :rolleyes:
Vrei sa-mi fac datoria pina la capat ?
Eu zic sa mai calmezi jocul un pic ...

MisterLiviu : pe ce te bazezi cind afirmi asta ? :o:
Intra si pe alte thred'uri si vezi ce scandal de acelasi gen e si pe acolo ...

In final daca nu vreti sa va calmati atunci nu mai pot face nimic altceva decit sa opresc off-topic'ul ...

De doua pagini nu se vorbeste decit de "blat " sau alte prostii pe aici si pe cel cu Dinamo.
Ceva fotbal ati vazut asta seara ?
:mda: :no:

Sergiu
29th October 2006, 01:15
N-am vazut numa pana au dat stelistii gol si nu prea a fost mare lucru.
Joc incalcit fara ocazii si fara viteza la jucatori. Slab meci.

YoYoyOi
29th October 2006, 01:20
Eu, sincer, am ramas perplexa cind am vazut ca l-a scos pe Thereau si l-a bagat pe Ov. Petre. Oli asta e cu capul rau uneori. Dar, chiar in timpul primei reprize ma gindeam ca in momentele cind era acuzat ca e un antrenor defensiv, ca Steaua nu e ofensiva si mai degraba apara un 0-0 decit sa incerce sa marcheze, echipa a ajuns in semifinala UEFA. Acum de cind Oli a schimbat sensul jocului, si echipa este din ce in ce mai ofensiva, treaba nu merge cum trebuie. Nici nu mai stiu ce sa cred. Oricum mie mai mult imi place atacul. Mai bine ataci chiar daca risti sa ramii descoperit in aparare, decit sa te bagi cu curu-n poarta. Asta deja nu mai e fotbal.
Ma bucur ca si-a revenit Banel. Am observat acest lucru de la meciul de la Galati. Dar se vede clar ca nu da randament ca fundas. Cu valentele ofensive pe care le are nu are cum sa fie fundas. Lui ii prieste postul de mijlocas ofensiv, nicidecum defensiv. Si cu atit mai mult cel de fundas. Si este laudabil efortul pe care l-a facut azi, cind n-a cedat lupta pt minge cu portarul advers si a inscris. O astfel de atitudine o astept si de la Dica, dar nu mi se arata.
Urziceniul a luat cu asalt careul stelist si a avut, cel putin in prima repriza ocazii mult mai clare de a marca. Putem spune ca am avut noroc cu Cernea la doua dintre ele.
Problema cu terenul am vazut-o si eu. De la inaugurarea terenului nou au fost jucate vreo 10 meciuri in Ghencea, si deja in zonele portarilor e doar pamint. Nici amintire de iarba pe acolo. Bataie de joc a celor care au lucrat, sau sustin ca au lucrat terenul. Si vad ca nici nu se iau masuri, ceea ce este si mai grav. Atita tam-tam cu terenul cel nou si cu banii investiti in el, si a ajuns mai rau ca un gazon banal din provincie.

YoYoyOi
29th October 2006, 01:22
ca de exemplu : Cum este posibil ca Badea sa inscrie dupa un corner cu piciorul din interiorul careului mic dupa ce in prealabil mingea a tzopait prin careul mic . de altfel 4 jucatori stelisti erau in careul mic contra portarului

asa... si unde anume vrei sa ajungi? Ca n-am baut lapte azi.

crissis
29th October 2006, 01:23
Steaua a inceput meciul putin mai greoi decit o asteptam iar in repriza a doua a inceput sa joace putin mai bine decit in prima si dupa cum era si firesc s-a impus in fata celor de la Urziceni .Multa bafta stelistilor la Madrid

Liviu
29th October 2006, 01:34
... Cum este posibil ca Badea sa inscrie dupa un corner cu piciorul din interiorul careului mic dupa ce in prealabil mingea a tzopait prin careul mic . de altfel 4 jucatori stelisti erau in careul mic contra portarului
Cāte meciuri de fotbal ai vazut in viaţa ta ?
Ti-as recomanda nişte meciuri de divizia B , de unde vine de fapt Urzicienul , sa vezi acolo ce nu ai mai vazut...

MisterLiviu : pe ce te bazezi cind afirmi asta ? :o:
Intra si pe alte thred'uri si vezi ce scandal de acelasi gen e si pe acolo ...
Am intrat şi pe Dinamo-Iaşi . Raportul numărului postărilor de la Steaua-Urziceni şi Dinamo-Iaşi , care folosesc cuvāntul "blat" , pentru a descrie jocul , e de 2:1 .

crissis
29th October 2006, 01:43
ca de exemplu : Cum este posibil ca Badea sa inscrie dupa un corner cu piciorul din interiorul careului mic dupa ce in prealabil mingea a tzopait prin careul mic . de altfel 4 jucatori stelisti erau in careul mic contra portarului

Cred ca e posibil datorita lipsei de experienta a jucatorilor echipei ialomitene

Diodude
29th October 2006, 02:55
Bai baieti,vorbiti bai concret,nu o mai aburiti cu blat,neblat,5-0 ,3-0,1-4,0-3,Banel"Nimeni" Nicolita, e.t.c...Fiti oameni seriosi.Dinamo are 10 clase peste voi la ora actuala,aveti bunul simt sa recunoasteti asta,ca nu va faceti de ras pentru ca asta este adevarul.Degeaba i-ati batut pe Urziceni azi ca tot vai ***** santeti ca echipa in 2006.Iar miercuri pregatitiva de o mare mare mare umilinta pentru ca spre bucuria mea si a altor mii de suporteri dinamovisti va veti intoarce cu sacul plin de la Madrid.Si asta sa vadeti pentru a nu stiu cata oara care este adevarata voastra valoare in 2006.Va da 5-0 Realul miercuri!!!!De abaia astept sa ma distrez!!!!

Vand vise
29th October 2006, 07:48
Ce ratati sunt astia 3 (remy, binaco-rossi si red), doar mintea lor bolnava a vazut blat, orice victorie a stelei e blat? ??? :lol:
Steaua a castigat meritat, sper ca castigam si in Spania :)
Sa nu vorbesc de arbitraj..... :D :D :D

Luis Garcia10
29th October 2006, 09:22
S T E A U A :d

Zax
29th October 2006, 09:34
ceea ce fac *** acum , adica spun ca-i blat pentru a atrage atentia de la meciul penibil cu iasul in care fundasi ieseni au fost popice de bowling , rezistenta opusa de iasi a fost zero, manevre ********o-comuniste de intoxicare....in curand se va termina si circul pt ca veti juca in Uefa si acolo borcea si netzoiu nu mai au influenta

resita
29th October 2006, 09:41
mai terminati fratilor cu acuzatile de blat.meciul a fost la discretia stelei.

cand sdr castiga suporteri echipelor adverse sar ca arsi ca-i blat.

succes steaua la madrid.:ok:

starsteel
29th October 2006, 10:50
Iar discutii despre blat?!....incepe sa devina boala nationala.

m4st3r
29th October 2006, 10:53
hooouuuu, iar atzi pus`o de un TORT:happy :happy , fara mine ?!?! statzi pe curu` vostru` mah...ce blat atzi vazut ?!?! ce`i care spun k a fost, vrem dovezi :D

georg40
29th October 2006, 12:32
Ma rog, poate voi fi lamurit, aici se tot vorbeste de b l a t vizavi de niste rezultate fotbalistice. Pe vremuri, blat insemna sa circuli cu autobusul sau tramvaiul si sa nu iei bilet, sau sa sari gardul la stadion etc.etc.
Blat la fotbal ? Vorbiti voi aici ( deh, c i f r a t ) de vanzarea sau cumpararea unui meci ? Daca asa e, sunt deceptionat ! Eu credeam ca asemena practici apartin de mult trecutului, iar vorbaria fara probe evident si ea !

Sunchase
29th October 2006, 13:04
cu petrescu antrenor adversar stelisti nu trebuie sa-si faca niciodata probleme. 0 intentii de victorie pentru el. 0 puncte in meciurile cu steaua

Luis Garcia10
29th October 2006, 13:22
Cine a vazut blat aici mai bine renunta sa urmareasca acest sport pentru ca nu intelege nimic!

tuxie
29th October 2006, 13:57
Blat la fotbal ? Vorbiti voi aici ( deh, c i f r a t ) de vanzarea sau cumpararea unui meci ? Daca asa e, sunt deceptionat ! Eu credeam ca asemena practici apartin de mult trecutului, iar vorbaria fara probe evident si ea !

Fara suparare, ar fi o situatie utopica sa dispara aranjamentele din fotbal. Din nefericire, nu cred ca au apus total respectivele vremuri. E drept ca scandalurile de asa-zise aranjamente sunt amplificate cu mai bine de 500% iar arbitrii oricat de bine ar arbitra nu mai au nici o sansa. De exemplu, la meciul UTA - National, tipa care a fost pe post de tusier n-am vazut sa faca mai mult de 2 greseli evidente (un offside aiurea si nesemnalizarea unui fault la Danalache parca, care a fost sub nasul ei si Corpodean ori n-a vazut bine faza, ori de loc). In schimb Vladoiu s-a pus sa-i dea cu mucii in cap de parca ar fi dictat 10 penalty-uri contra platanilor. Nu prea vad sa vina repede acea vremuri in care prestatia arbitrilor sa nu mai fie folosita drept scuza pentru impotenta antrenorilor si echipelor in mod constant. In conditiile in care greselile arbitrilor ar fi judecate cum trebuie si penalizate in acelasi mod, ar fi ok sa se treaca la amenzi si depunctari pentru cei care debiteaza ineptii la adresa lor. Asa insa, arbitrajul n-are credibilitate, pe cei care-l supervizeaza ii doare-n cot de asta, iar restul isi permit sa-i balacareasca cum vor. Se simte totusi lipsa lui Craciunescu, orice ati spune.

danpuric78
29th October 2006, 14:42
Cine a vazut blat aici mai bine renunta sa urmareasca acest sport pentru ca nu intelege nimic!
INtelege-i mah si [e ei. Sunt dezorientati. E prima data dupa luni de zile cand steaua castiga un meci fara sa fie ajutata de arbitri sau de adversari.:happy NOrmal ca mai sunt si unii care nu cred ca a fost pe bune.

guevarax
29th October 2006, 16:15
satelitul dinamovist a incercat

arbitrii au vrut si ei (offside nesemnalizat cand un jucator de la Urziceni a scapat singur cu Cernea)

insa nu au reusit, Steaua este prea puternica

dinamo are 12 pct dar inca mai umbla prin culise, inca le e frica, stiu ei ceva

Red-Castorryy
29th October 2006, 16:31
satelitul dinamovist a incercat

stiu ... si Dan Petrescu a stat capra :ok:

be@
29th October 2006, 16:54
BLAT ! BLAT ! BLAT !
Oare cat o fi dat la pauza ciobanul evazionist jucatorilor Unirii?
Si Dan Petrescu asta... Mde, cum sa nu-si ajute echipa de la care a mancat o paine.
Rusine ! HUUU, blatistilor !
:D :D

delaparis
29th October 2006, 17:01
MAi voi nu v-ai saturat ? :o:

danpuric78
29th October 2006, 17:01
BLAT ! BLAT ! BLAT !
Oare cat o fi dat la pauza ciobanul evazionist jucatorilor Unirii?
Si Dan Petrescu asta... Mde, cum sa nu-si ajute echipa de la care a mancat o paine.
Rusine ! HUUU, blatistilor !
Nu mah, la pauza stelistii insufletiti de viziunile patronului si incurajati frenetic de milioanele de suporteri din romania s-au ambitionat si au spulberat super echipa din urziceni.

CrAzY92
29th October 2006, 17:09
ce leam traso cu toate ca prima repriza nu am jucat asa de bine da mnoah!

guevarax
29th October 2006, 17:16
vb de blat ?

comparati meciul nostru cu Urziceni cand am reusit greu golul 1, si meciul dinamo-poli iasi cand iesenii se dadeau la o parte doar sa dea camataru (ah pardon ganea) gol :))))

georg40
29th October 2006, 17:39
Blat, blat...
Nu vreau sa fiu acum off-topic , atentie coleg Delaparis, insa ieri la meciul din Bundesliga Cottbus-Herta Berlin s-au imputat arbitrului Lutz Wagner greseli cu... reavointa, ceea ce l-a determinat pe managerului lui Hertha, Dieter Hoennes sa vorbeasca de un refuz general al acestui arbitru la viitoarele partide. Ieri, la prima suparare. Azi, totul a fost analizat la rece, televiziunea si-a dat si ea aportul, dovedindu-se ca deciziile au fost acceptabile. Arbitrul a avut pentru deciziile sale o fractiune de secunda, iar suporterii datorita televiziunii un timp fara margini. Asa e in fotbal, greseala (?!) de azi se compenseaza (?!) maine...

Rossi
29th October 2006, 19:21
BLAT ! BLAT ! BLAT !
Oare cat o fi dat la pauza ciobanul evazionist jucatorilor Unirii?
Si Dan Petrescu asta... Mde, cum sa nu-si ajute echipa de la care a mancat o paine.
Rusine ! HUUU, blatistilor !
:D :D

mizeria ghencista continua

dan petrescu ca antrenor-adversar nu a reusit pana acum sa smulga vreun punct stelistilor .... sau mai bine zis nu a vrut niciodata ...indiferent la ce echipa a fost antrenor

Steaua - Unirea BLAT ....

guevarax
29th October 2006, 19:23
alo spitalul ?

Dan Petrescu a facut un egal in Steaua-Rapid 3-3

Rossi
29th October 2006, 19:27
alo spitalul ?

Dan Petrescu a facut un egal in Steaua-Rapid 3-3

alo provincia ?

Dar pe stadion cand te mai duci si tu ? De ce vorbesti de fotbal cand tu ai vazut-o pe steaua (pe "viu") de 2-3 ori la viata ta ?

Rossi
29th October 2006, 19:33
Steaua - Unirea 3-0
Otelul - Steaua 2-1
Steaua - CFR Cluj 4-2
Poli Iasi - Steaua 1-1
Dinamo - Steaua 1-0
Steaua - Gloria 2-1
Steaua - Rapid 1-1
FC Arges - Steaua 0-1
Steaua - Farul 3-0
Steaua - FC Vaslui 3-1
UTA - Steaua 0-3
Steaua - Craiova 3-0
Poli Tm - Steaua 0-0

Mai aveti cu Jiul , Pandurii , National si Ceahlaul ....

Cu Jiul si Pandurii , se stie ...6 puncte garantate ...in schimb cu National si Ceahlaul o sa aveti viata grea ...Steaua o sa mai piarda cel putin 3 puncte pana la finalul turului

Zax
29th October 2006, 19:57
BLAT ! BLAT ! BLAT !
Oare cat o fi dat la pauza ciobanul evazionist jucatorilor Unirii?
Si Dan Petrescu asta... Mde, cum sa nu-si ajute echipa de la care a mancat o paine.
Rusine ! HUUU, blatistilor !
:D :D

tu vb serios?

Vand vise
29th October 2006, 21:56
Steaua - Unirea 3-0
Otelul - Steaua 2-1
Steaua - CFR Cluj 4-2
Poli Iasi - Steaua 1-1
Dinamo - Steaua 1-0
Steaua - Gloria 2-1
Steaua - Rapid 1-1
FC Arges - Steaua 0-1
Steaua - Farul 3-0
Steaua - FC Vaslui 3-1
UTA - Steaua 0-3
Steaua - Craiova 3-0
Poli Tm - Steaua 0-0

Mai aveti cu Jiul , Pandurii , National si Ceahlaul ....

Cu Jiul si Pandurii , se stie ...6 puncte garantate ...in schimb cu National si Ceahlaul o sa aveti viata grea ...Steaua o sa mai piarda cel putin 3 puncte pana la finalul turului
Nu are rost sa-ti citesc mesajele... esti dus rau...orice victorie a stelei inseamna blat pentru tine...esti paralel cu fotbalul

Uite cine vorbeste de mersul pe stadioane :lol: HAHAHHAHAHAHA ...Fac pariu ca n-ai fost de 3 ori in groapa

remy
29th October 2006, 23:17
Ce zicea inainte de meci prietenul lui Olaroiu (prietenul la nevoie se cunoaste !):

Petrescu: "Venim īn Ghencea, ca Steaua pe Bernabeu"

Tehnicianul echipei Unirea Urziceni, Dan Petrescu, speră să treacă cu bine peste meciul de azi, contra Stelei. "O să venim īn Ghencea la fel cum merge Steaua la Madrid, dar asta nu īnseamnă că vom fi victime sigure. Sper să nu fiu atīt de supărat la finalul partidei īncīt să nu vorbesc cu Olăroiu", a declarat Dan Petrescu. ???!!!! :rosu:

Nu i-a bătut niciodată
De cīnd a devenit antrenor, Dan Petrescu nu a reuşit să cīştige īn faţa roş-albaştrilor. Din patru meciuri disputate īmpotriva Stelei, "Bursucul" nu a reuşit decīt un singur rezultat de egalitate, iar īn celelalte partide a fost īnvins.

Data Meciul
21.03.2004 Steaua - Rapid 3-3
25.09.2004 Sportul - Steaua 1-2
30.04.2005 Steaua - Sportul 1-0
20.11.2005 Steaua - Sportul 4-1
Pt., ca, dupa meci, sa ne dam seama de blat (mai putin a tuturor jucatorilor, ci mai mult a tacticii lui Dan Petrescu, a la Farul, cu fundasii la centrul terenului, si cu culoare libere pt. a da gol usor stelistii):

Dan Petrescu: "Dupa primul gol al Stelei, meciul s-a terminat" !!!??? :rosu:

Antrenorul Unirii Urziceni, Dan Petrescu, a declarat la finalul partidei de aseara: "La Sportul aveam jucatori foarte buni, aici am conditii extraordinare de pregatire. Cand o sa le am pe toate, atunci o sa fiu si eu mare antrenor. Pentru Unirea Urziceni ramanerea in Liga I este la fel ca titlul de campioani pentru Steaua. Daca intram cu 2-1 la pauza, nu se supara nimeni. Dupa primul gol al Stelei, meciul s-a terminat. ???!!! :rosu: Speram sa tinem cat mai mult de 0-0, pentru ca Steaua ar fi intrat sub presiune".
NU VA MAI SUPORTA PAMANTUL, STELISTI, CU SMECHERIILE ASTEA ! :jerk:

Liviu
29th October 2006, 23:31
Steaua a demonstrat săptămāna asta că este īn continuare o echipă de moral , neavānd nevoie decāt de un prim gol pentru a-şi īngenunchia adversarul . Jocul creşte imediat după primul gol . Pānă la deschiderea scorului e o problemă de īncredere la jucători , care nu se ajută unii pe alţii şi sunt crispaţi īn joc . Steaua a avut īnsă noroc că a īntālnit īn această perioadă mai slabă două echipe de divizia B .
Ripostă peste aşteptări a Unirii , mai ales īn prima repriză , dar va avea mari probleme la retrogradare , dacă ocupa locul 14 , fără să joace cu nicio echipă mare din campionat .

Vand vise
30th October 2006, 06:01
@doris aka. remy
am inteles ce vrei sa spui...
echipa numarul 1 din romania..STEAUA...
echipa numarul 1 din S-E europei...STEAUA...
singura echipa din romania care joaca in champions league...STEAUA
NU AVEM VALOARE SA BATEM PE NIMENI :lol::lol::lol::lol::lol:NU VEZI CE PENIBIL ESTI? :lol::lol::lol::lol:

tuxie
30th October 2006, 07:58
Colonelul: fiind la inceput, iti recomand sa arunci o privire asupra regulamentului inainte de a posta ceva.

Sergiu
30th October 2006, 12:56
:sleep:

SAMM
30th October 2006, 13:01
alo provincia ?

Dar pe stadion cand te mai duci si tu ? De ce vorbesti de fotbal cand tu ai vazut-o pe steaua (pe "viu") de 2-3 ori la viata ta ?

in afara de deplasarile lungi si cateva meciuri neimportante pe Ghencea am fost la absolut toate meciurile Stelei in ultimii 3 ani

3-3 Steaua-Rapid
(Dumitru, Dinita si nu mai stiu cine de la noi)
(Ziaty, si inca doi de la rapid, galamaz parca)

asa ca inainte sa vb mai documenteaza-te

Aurel.D
30th October 2006, 15:51
Este incredibil ce vad ca se scrie pe acest thread ! De unde domne' blat si asta ? Chiar in halul asta ati ajuns sa spuneti la fiecare victorie a Stelei ca e blat ? Aveti miopie ? Va pricepeti cumva la fotbal ? Nu puteti sa fiti obiectivi ?.... Ruşine ! Ruşine ! De trei ori ruşine !:rosu: :rosu: :rosu:



Dar eu m-am saturat sa tot vad blat oriunde intru, nimeni nu mai discuta de fotbal, nu se dezbat fazele, nu se vorbeste despre jocul echipelor, despre jucatori. Numai cooperative si blaturi si aranjamente si "capra".
Forumul asta a devenit unul de scandal si de mistouri ieftine. Numai sport nu este ceea ce se discuta aici.

Aveti dreptate, insa primii carora ar trebui sa le spuneti aceste lucruri sunt unii fani stelisti, care de cand a inceput campionatul acuza intr-una de blat la fiecare meci al lui Dinamo, fara nici un suport, fara nici o logica, deranjati de parcursul bun al echipei.
Raspunsul a venit in acelasi mod din partea unor fani dinamovisti si a altor fani, care acuza de aceleasi lucruri pe Steaua. Si tot asa, circul continua...

Am urmarit evolutia acestui "fenomen" si pot spune ca este o mare prostie si este regretabil ceea ce se intampla, nu se discuta mai deloc despre fotbal, ci mai degraba numai despre scenarii copilaresti.....
Eu nu sunt de acord cu acest mod de a ataca o echipa rivala, dar daca astia sunt oamenii...??
Este pacat ca nu exista nici un urma de fair play la unii suporteri, care nu stiu sau nu au capacitatea sa accepte esecurile propriei echipe sau realizarile unei echipe adverse.

bob
1st November 2006, 07:49
pt. stelistii miopi :
http://www.gsp.ro/index.php?a=61073&shift=1

uite unde era blatul. rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ciocu mic ! propun retrogradarea stelei !

Rossi
1st November 2006, 09:28
Steaua - Unirea Urziceni 3-0 ... BLAT

http://www.gsp.ro/index.php?a=61073&shift=1

"S-au dat primele . Cate 2200 dolari de jucator.
Intram joi in cantonament .Eu merg sa ma vad cu becali
cu treaba aia . Ciao ! "

Mesajul trimis de Aurelian Sandulescu ...ofiterul de presa de la Unirea Urziceni

Liviu
1st November 2006, 09:36
Irelevant .
Care prime ? Probabil unele restante .
Care Becali ? Care ? Gigi , Giovanni , Victor ?
De unde a ajuns mesajul ăsta la GSP ? Pute rău , rău de tot...:no: . Mesajul ăsta , deşi e scurt , ne dă multe informaţii . Nu e un mesaj natural . Asta e contraofensiva buzărino-tolontano-geambaşă la scandalul cu Bālbă .
Urziceni e apropiată de Dinamo .

dede
1st November 2006, 09:44
uite'i pe dinamovisti cum cred orice prostie scrisa prin ziare :happy de unde stiu eu ca tolontan si restul nu inventeaza, cum fac de cele mai multe ori? :mda:

remy
1st November 2006, 12:13
Si care e problema in viziunea ta ? O echipa trebuie sa joace la fel in ambele reprize ? Daca joaca prost una TREBUIE neaparat sa joace prost tot meciul ??? Ai o logica...personala sa ii spunem asa
Tu la aragaz ai vazut oare meciul ? Te pricepi cat de cat la fotbal ?
De ce a schimbat brusc tactica Dan Petrescu dupa pauza, doar sa nu-l supere pe prietenul sau, Olaroiu ???
RECITESTE MAI ALES CE A DECLARAT DAN PETRESCU INAINTE SI DUPA MECI.
ASA-I CA N-A VRUT DELOC SA-L SUPERE PE "PRETENARUL" OLAROIU, MAI ALES CA URMEAZA MECIUL CU REAL MADRID ?
CE CAMPIONAT GRETOS, CU STEAUA MENAJATA MAI MEREU DE "PRIETENI" DE-AI LUI OLAROIU, JIJI, SAU CHIAR FOSTI MARI STELISTI (LACATUS LA U.T.A.) !

E normal sa fi fost ceva aranjat, mai clar a fost dupa pauza, exact ca la meciul Steaua-Farul 3-0 din campionatul trecut, dar si cel de anul asta, tot 3-0. Cred ca asta e stilul de blat al Stelei, si, mai cred ceva: cand Steaua bate cu 3-0, aproape sigur e catalogat drept "blat" (vezi cu UTA, Farul din ultimii ani, Otelul din campionatul trecut, etc).
Recititi ce am scris eu acum cateva zile despre prietenul de-o viata al lui Olaroiu, adica Dan Petrescu, si, mai clar decat ca a fost o mica şuşă meciul asta, nu exista:

Ce zicea inainte de meci prietenul lui Olaroiu (prietenul la nevoie se cunoaste !):

Petrescu: "Venim &#238;n Ghencea, ca Steaua pe Bernabeu"

Tehnicianul echipei Unirea Urziceni, Dan Petrescu, speră să treacă cu bine peste meciul de azi, contra Stelei. "O să venim &#238;n Ghencea la fel cum merge Steaua la Madrid, dar asta nu &#238;nseamnă că vom fi victime sigure. Sper să nu fiu at&#238;t de supărat la finalul partidei &#238;nc&#238;t să nu vorbesc cu Olăroiu", a declarat Dan Petrescu. ???!!!! :rosu:

Nu i-a bătut niciodată
De c&#238;nd a devenit antrenor, Dan Petrescu nu a reuşit să c&#238;ştige &#238;n faţa roş-albaştrilor. Din patru meciuri disputate &#238;mpotriva Stelei, "Bursucul" nu a reuşit dec&#238;t un singur rezultat de egalitate, iar &#238;n celelalte partide a fost &#238;nvins.

Data Meciul
21.03.2004 Steaua - Rapid 3-3
25.09.2004 Sportul - Steaua 1-2
30.04.2005 Steaua - Sportul 1-0
20.11.2005 Steaua - Sportul 4-1
Pt., ca, dupa meci, sa ne dam seama de blat (mai putin a tuturor jucatorilor, ci mai mult a tacticii lui Dan Petrescu, a la Farul, cu fundasii la centrul terenului, si cu culoare libere pt. a da gol usor stelistii):

Dan Petrescu: "Dupa primul gol al Stelei, meciul s-a terminat" !!!??? :rosu:

Antrenorul Unirii Urziceni, Dan Petrescu, a declarat la finalul partidei de aseara: "La Sportul aveam jucatori foarte buni, aici am conditii extraordinare de pregatire. Cand o sa le am pe toate, atunci o sa fiu si eu mare antrenor. Pentru Unirea Urziceni ramanerea in Liga I este la fel ca titlul de campioni pentru Steaua. Daca intram cu 2-1 la pauza, nu se supara nimeni. Dupa primul gol al Stelei, meciul s-a terminat. ???!!! :rosu:
Speram sa tinem cat mai mult de 0-0, pentru ca Steaua ar fi intrat sub presiune".
NU VA MAI SUPORTA PAMANTUL, STELISTI, CU SMECHERIILE ASTEA ! :jerk:

Unirea Urziceni este, practic, un fel de Dinamo II. Au facut tot ce au putut ca sa incurce Steaua.
Suporterii Ministerului de Interne sunt penibili cand aduc astfel de acuze.
Oare te mai suporti ? Tu te uiti in oglinda sa te mai vezi din cand in cand ?
Tu stii cumva ca banii au miros ? Ce, banii lui Jiji au miros ? Conteaza unde ai fost inainte, cand ti se flutura euroii in fata ? E de pierdut ocazia asta ?
De parca cei de la Urziceni joaca acum la Dinamo ! Poate sunt suparati pe conducatorii lor ca i-au gonit de la club, deci, nu tine vrajeala ta !
De parca nu s-ar sti ca Dan Petrescu e prieten cu Olaroiu, si a asezat echipa in asa fel sa aiba spatii libere atacantii stelisti, mai ales golurile 1 si 3 fiind clare pt. acest "blat". De parca jucatorii au gandit tactica sa piarda cu Steaua, sa nu supere pe Dan Petrescu.
ATENTIE: EU ZIC CA A FOST "BLAT" ANALIZAND JOCUL UNIRII URZICENI, MAI ALES DUPA PAUZA. NU SPUN ASTA DOAR CA VREAU EU SA ACUZ PE CINEVA AIUREA. SPER CA N-ATI VAZUT MECIUL LA ARAGAZ SAU LA RADIO. MA REFER LA CEI CARE SPUN CA UNII VAD BLAT DOAR IN VISE.
DAR MAI VEDETI SI VOI DECLARATII, FAZE DIN MECI, ATITUDINEA UNOR JUCATORI, CA SA VA DATI SEAMA CA A FOST DUBIOS MECIUL !
CE SA MAI ZIC DE OCAZIILE INCREDIBILE, CARE AU FOST FOARTE MULTE, DAR MAI ALES COSTACHE (COSTESCU, NU STIU EXACT) O DADEA LA ZECE METRI DE POARTA SINGUR CU PORTARUL, DE PARCA II ERA FRICA SA NU-L SUPERE PE FOSTUL STELIST, DAN PETRESCU !
Nu se merita sa-si strice prietenia cu Olaroiu, asa cum declara Dan Petrescu inainte de meci.

Zauri
1st November 2006, 13:39
Bravo ba.Esti unul dintre putinii care argumenteaza ceea ce spune.Putini mai fac acest lucru.Si in legatura cu meciul respectiv si eu il suspectez de blat,dar modul in care ai argumentat ...:o:

Rossi
5th February 2007, 08:31
Etapa 13 : Steaua - Unirea Urziceni 3-0 BLAT

Intr-un mesaj trimis gresit , ofiterul de presa de la Unirea Urziceni
anunta pe cineva ca s-au platit 2.200 de dolari fiecarui jucator .
Simbata , Unirea pierduse in Ghencea , 0-3 .....

Dupa o infrangere cu 3-0 , jucatorii de la Urziceni au primit o prima
de parca ar fi castigat Cupa Romaniei ... nu mai putin de 2200 $

Dan Petrescu si-a facut "datoria" ...

BLAT pe fata ....rusine steaua...

http://img223.imageshack.us/img223/6061/116046858143f1dbf22be06na4.th.jpg (http://img223.imageshack.us/my.php?image=116046858143f1dbf22be06na4.jpg)

Sevilla86
5th February 2007, 08:39
Etapa 13 : Steaua - Unirea Urziceni 3-0 BLAT

Intr-un mesaj trimis gresit , ofiterul de presa de la Unirea Urziceni
anunta pe cineva ca s-au platit 2.200 de dolari fiecarui jucator .
Simbata , Unirea pierduse in Ghencea , 0-3 .....

Dupa o infrangere cu 3-0 , jucatorii de la Urziceni au primit o prima
de parca ar fi castigat Cupa Romaniei ... nu mai putin de 2200 $

Dan Petrescu si-a facut "datoria" ...

BLAT pe fata ....rusine steaua...



:happy :happy :happy Rossi ce faci pe aici? Rascolesti trecutul? Postul asta vine cam tarziu, nu crezi?:happy

neagu_georgian
14th February 2007, 17:14
a fost blat
ca si ala ku rapidu

neagu_georgian
14th February 2007, 17:16
unirea va spulbera tot c va intalnii in acest retur
pe cuvantul meu
FORRZA UNIREA & DINAMO

neagu_georgian
14th February 2007, 17:16
:sleep: :drak:
a fost blat
ca si ala ku rapidu