PDA

View Full Version : Etapa 12: Farul - Poli Timisoara



ADelPiero
25th October 2004, 08:25
Sambata, 30 octombrie: Farul - Poli Timisoara (18.30, National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

IlMILAN
25th October 2004, 13:17
Neaparat trebuie sa scoatem cel putin un egal....altfel e jale.....pleasnelor ati face bine sa va treziti si sa jucati fotbal.....sper intr-un egal....dar cine stie poate, poate iese si o victorie:)

vasile314tzurka
25th October 2004, 13:18
cinstit sa fiu nu prea cred...

Catalanul
25th October 2004, 15:27
luam bataie 3-0 :drak: :( (asa ziceam si cu craiova si ati vazut ce a iesit :D)
Forza Viola :D

Sergio
25th October 2004, 16:55
Poate acum chiar luam. Sa vezi atunci... :drak:

Catalanul
25th October 2004, 16:58
ce sa vad? o sa mai prind si eu un pronostic la concurs :D
sincer, nu vad cum am aduce puncte de la Constanta :(

DD-Viola
25th October 2004, 17:02
...meci la care Poli va juca fotbal iar rezultatul va fi stabilit si cu concursul arbitrilor , ...dar e posibil un egal . Haide Poli !

ADelPiero
25th October 2004, 20:35
sper intr`o victorie clara a Timisoarei ;)
1-3 :D

Denis
26th October 2004, 06:16
ambele echipe au cam scazut in ultimile etape, deci 1X2. E greu de zis cine poa' sa bata. Merg pe mana farului, pt ca au avatajul propriului teren.
Pronostic: 3-2
--------------
Guritza, Guritza
Dale la :degete:

viole(n)t
26th October 2004, 08:46
Logic ar fi sa bata Farul, care, in ultimele sezoane, s-a descurcat bine pe teren propriu... DAR, cum fotbalul romanesc n-are nici o logica, sper intr-un rezultat pozitiv pentru Poli.

P.S.: Se pare ca meciul a fost din nou "mutat" de pe NationalTv pe N24, post pe care majoritatea timishorenilor nu-l receptzioneaza...
Pentru NationalTV/N24, UPC, Mitica, TvSport, etc un singur mesaj: :degete:

IlMILAN
26th October 2004, 10:45
P.S.: Se pare ca meciul a fost din nou "mutat" de pe NationalTv pe N24, post pe care majoritatea timishorenilor nu-l receptzioneaza...

Ce ghinon pe tine ca nu prinzi N24....:D daca vii la mine sa vedem meciul iarasi ne facem ranga....:evil: ..ce zici? :D

Red Heat
26th October 2004, 10:54
Cred ca Poli, la criza de forma si de idei care o stapaneste de ceva vreme incoace (Multescu nu va fi niciodata un antrenor bun) nu poate ridica pretentii cu o echipa asa de bine inchegata cum e Farul si care mai joaca si acasa.
Cred ca o sa fie o victorie lejera a constantenilor chiar daca Poli e disperata dupa puncte.
Si un sfat pt timisoreni: alungati-l pe Multescu (o fi el dinamovist dar asta e) cat mai aveti timp

le fada marseillais
26th October 2004, 12:18
Ar trebui sa castige Farul. In rest,timisorenii sunt f.simpatici,asa ca dupa meciul de la Constanta ,din partea mea ar putea avea si o serie de victorii ca cea a Arsenalului,ca nu m-ar deranja deloc.
Realist si lasind la o parte urarile utopice,sper sa-si revina Poli si sa satisfaca macar partial exigentele si asteptarile Timisoarei!
Incepind cu etapa a 12-a,insa.

viole(n)t
26th October 2004, 13:56
Ce ghinon pe tine ca nu prinzi N24....:D daca vii la mine sa vedem meciul iarasi ne facem ranga....:evil: ..ce zici? :D

O iau ca pe o invitatzie... shi am s-o onorez.

Oricum trebuia sa ne antrenam pentru mult ashteptata invazie a selectionatei patrupedelor din capitala (oi, caini & vaci)...

Inc-o data :degete: UPC
shi /hello RDS

Sergio
26th October 2004, 23:02
Milane, nu-mi faci si mie invitatie, ca n-am unde vedea meciul? :(
:degete: upc :degete:

IlMILAN
27th October 2004, 11:04
inteTristule daca lasi lapticul pt. tuica....mai vb:evil:
P.S Serios acuma vb pe PM sau pe ym:)

bapsy
27th October 2004, 11:28
Si un sfat pt timisoreni: alungati-l pe Multescu (o fi el dinamovist dar asta e) cat mai aveti timp
OK, si pe cine propui :(? Nu vad cine ar putea sa-l inlocuiasca ... Panduru ar fi singurul, dar nu cred ca de data asta se va mai intoarce ... In rest, oricum suntem in gaura de antrenori buni in Divizia A.

le fada marseillais
27th October 2004, 12:54
Down it's way better bapsy...

Sergio
27th October 2004, 14:13
Nu vad cine ar putea sa-l inlocuiasca... oricum suntem in gaura de antrenori buni in Divizia A.
Piturca, Rednic, Lupescu...antrenori fara contract.


inteTristule daca lasi lapticul pt. tuica....mai vb:evil:

ok promit...da-l dracu de laptic ca la cum joaca ai nostri o sa am nevoie de ceva mai tare... :D

Catalanul
27th October 2004, 16:10
Piturca, Rednic, Lupescu...antrenori fara contract.
cu piturca si rednic sunt de acord :) dar ce cauta lupescu printre ei :o: ala nu e antrenor de valoare :mda: adu-ti aminte ce a facut cat a fost la Brasov :no:

Darkslowstar
27th October 2004, 17:45
Daca va procopsiti cu Lupescu e vai steaua voastra. Tot respectul pentru carierea lui de jucator dar ca antrenor e zero. Lupescu si Lucescu jr, cam cu aceasi echipa la Brasov priviti ce rezultate deosebite. La fel si Lupescu si Cristi Popovici la Bacau.
Daca il luati o sa ajungeti colegi de serie cu Zambon (sau jambon. cum l-o chema).

Sergio
27th October 2004, 19:27
Eu n-am zis ca as vrea sa vina Lupescu, doar ca nu are contract. Poate nu el e de vina, ci mentalitatea sa nemteasca inaccesibila jucatorilor nostri.

A|3x
28th October 2004, 11:49
ar fi frumos ca poli sa razbune infrangerea cu arges printr-o victorie la constanta, dar ramane de vazut

Vietnam
28th October 2004, 12:00
Mda cum ati facut la Craiova! Bateti pe Oblemenco si o furati acasa. Ar fi cazul sa bateti la Constanta ( chiar daca au aceleasi culori ca noi). Asa ca succes Poli! Macar dintre Poli si Craiova ,cel putin una sa bata, una in Campionat si alta in Cupa /hello

Succes Timisoara!

vlad1607
28th October 2004, 13:40
Forza Constanta !

Quartz@nu
29th October 2004, 21:54
sper intr`o victorie clara a Timisoarei ;)
1-3 :D
clara...ca Bega......vise taica vise,
victorie a FARUL-ui 2-0 contra CLONELOR TM

Mariusmadmax
29th October 2004, 22:55
Poli vine dupa o seceta lunga ... Farul da semne ca a depasit criza de dupa episodul cu "doping-ul celor trei" ...
Cred ca orice rezultat este posibil , dar mai degraba egal !

giovanni BV
30th October 2004, 09:44
Cistiga Farul la limita , Poli are meci mai greu datorita suspendarilor si accidentarilor !!! Constanta e datoare suporterilor locali !!!

Sergio
30th October 2004, 10:38
Mai datori fata de suporteri ca noi ne e nimeni. Deci trebuie sa castigam. Forza Viola!

Varcolacu
30th October 2004, 11:21
:degete: Poli !!! :degete:
NU avetzi nici o sansa la Constanta sa recunoastem..! :cool:
Farul 3-0 Poli ..un scor destul de mic ptr. Poli la cat de obisnuita e sa`si ia goluri multe ! :evil:








/hello Haide FARUL!!! nu le datzi sperantze la timisoreni`! /hello

F117stealth
30th October 2004, 11:22
Farul v Poli 1H (0:1)
Sunt la origini constantean si oricum Poli nu cred ca-si va reveni in deplasarea asta..

cocomic
30th October 2004, 11:25
sper sa nu fie o simpla excursie pana la mare pentru soare :D... cu toate ca nemaiavand contract cu carpatair, ai nostri parca pleaca in tabara de fiecare data... trenuri, masini, autocare... zici ca is din reclama la ford cu ch. league... :mda:

Varcolacu
30th October 2004, 11:26
Hai Farul!!! 3-0 cel putin ptr Farul! :)

vlad1607
30th October 2004, 12:45
Am incredere in Farul ca o sa bata inca un cui in cosciugul pe care scrie :Poli AEK Bragadiru !!! :D
FORZA CAINII !!! :D

B04LEV
30th October 2004, 16:38
:mda:

mi s´ar parea firesc sa bata Poli, dar nu pentru ca astfel stau lucrurile in realitate ci pentru ca asa vrea sufletelul meu...

danny-boy
30th October 2004, 16:38
farul e o echipa de dopati si nu cred ca poate POLI sa se impiedice de o echipa asa fargila ca si farul
Cred ca un 0-2 ar fi suficient pentru un nou inceput al lui POLI
Pentru vlad: :degete: dinamo

B04LEV
30th October 2004, 20:15
:headbang:
lasa, danny-boy, ca nu se merita; 15 minute n´am fost atent si deja 3-0 pentru Farul!!!
:o: poate s´o gandi cineva si la Multescu! :jerk:

Catalanul
30th October 2004, 20:20
FARUL 4-0 POLI TIMISOARA
Paşcovici (58)
Lungu (70), Cristocea (77, 80)

Multescu fa un lucru bun pentru club si LASA-NE :jerk:
parca vad ca o sa ne-o luam si de la Iasi :headbang: nu mai vorbesc de Sportul si Steaua care ne vor bate la scor :mda: ACASA :rosu:

Al Dracu
30th October 2004, 20:32
farul e o echipa de dopati si nu cred ca poate POLI sa se impiedice de o echipa asa fargila ca si farul
Cred ca un 0-2 ar fi suficient pentru un nou inceput al lui POLI
Pentru vlad: :degete: dinamo
Lasa-neeeeeeeeeeeeeeee! Lasa-neeeeeeeeeeee!
danny-boy lasa-neeee, lasa-neeeeeeeeeeeeeeeee!

pirlinho
30th October 2004, 21:18
farul e o echipa de dopati si nu cred ca poate POLI sa se impiedice de o echipa asa fargila ca si farul


Dopati sau nu, macar echipa noastra nu-i uitata de lume pe undeva prin jurul Bucurestiului. :degete:

vlad1607
30th October 2004, 21:30
BINEEEE Constanta !! :D
@ dany boi :degete: :degete: :rosu: :degete: :D

giovanni BV
30th October 2004, 22:21
ma asteptam sa bata Farul , dar nu cu 4-0 !!! Poli a lasat de dorit in ultimele 2 meciuri !!!

inter
30th October 2004, 22:29
nasol moment pt. suporterii timisoreni!

B04LEV
30th October 2004, 23:33
Poli a lasat de dorit in ultimele 2 meciuri !!!

In ultimele doua decenii, amice!

0-4? :shock:!!!

Varcolacu
31st October 2004, 03:29
Hai acu` zicetzi ca nam avut dreptate..i`a facut Farul pe timisoreni de le`a sarit capacele! :D vam zic cel putin un 3-0 scoate cu Poli` si vad ca a scos mai mult! :degete:



Lupta Farul!!!! :yeah: /hello

Mariusmadmax
31st October 2004, 03:08
pacat ca Timisorenii au trait o astfel de umilinta ...

Sir
31st October 2004, 10:32
Nu stiu daca asta este atitudinea corecta si normala a suporterilor constanteni.Da, ati castigat clar, felicitari.Dar totusi, pastrati un pic de respect suporterilor timisoreni, daca nu echipei. :no:

fia
31st October 2004, 10:33
ma asteptam sa bata Farul ,Meciul s-a rupt dupa eliminare....

vlad1607
31st October 2004, 11:06
Asta E ...

ADelPiero
1st November 2004, 00:22
auuuuuu aiaiiiaaaaaa de capu` meu :( 4-0:(

RstInPc
1st November 2004, 10:08
Felicitari Farul. Tineti-o tot asa.
Nashpa pentru Poli. Mai aveti antrenor ?

cosmin_10mar
1st November 2004, 19:54
super farul!!! multumim FARUTUL!!! acum tre sa ne concetram pt meciul de la bistrita!! acolo nu am mai pierdut de 3 ani!!! cu farul pana la moarte!!!