PDA

View Full Version : Sidexplozia-ultra



WOLF_ULTRAS
27th July 2006, 23:41
Ce parere aveti despre galeria lu OTELUL GALATI ?? e bine ce fac oameni de acolo ?? Ce mai trebuie ??:ok:

Cristian
28th July 2006, 17:24
Coregrafii mai multe, si cat mai multa lume...

bada_otelul
28th July 2006, 18:03
in general parere buna,oricum cu bune cu rele sunt ai nostri,iar returul trecut au demonstrat cam ce pot

STEELMAN
28th July 2006, 18:29
Multa lume generalizeaza "galeria sidexplozia"...de ceva vreme peluza nord are un mod de administrare si o impatire in mai multe factiuni(brigazi) dar toate se indentifica cu traditia si istoria de 10 ani SIDEXPLOZIA. ca si la amicalul cu iasi toata lumea a spus ca sidexplozia a facut, ca a dres.. etc
cand de fapt "vina" a fost a unei singure brigazi, cat despre cei care spun ca ar trebui mai multa lume ar putea incepe chiar ei sa se alature nordului

SORINULTRA
29th July 2006, 10:17
am crescut vreme de mai bine de 10 ani cu aceasta galerie , deci sidexplozia ultra , otelul, g.c. VIATA MEA . abuzuri, amenzi, ochi vineti, repercusiuni , multe nopti nedormite, griji, necazuri, locuri de munca pierdute, bucurii , tovarasi multi , dusmani multi , neintelesi , intelesi, huliti , beti , treji , suparati , bucurosi, etc etc etc . ..... NU INCERCATI SA NE ELUCIDATI NU NE VE TI INTELEGE NICIODATA

Elphax
29th July 2006, 12:54
ba cristi, gata vacanta?
:D

va trebe mai multa lume la meciuri
(apropo, am vazut niste imagini de la un meci de prezentare, parca, slabuta galeria, cam lipsa chiar)

Cristian
30th July 2006, 11:09
ba cristi, gata vacanta?
:D

va trebe mai multa lume la meciuri
(apropo, am vazut niste imagini de la un meci de prezentare, parca, slabuta galeria, cam lipsa chiar)

Gata vacanta, abia de azi :D
Am revenit la Galati si iar am plecat la Constanta, acum sunt iar in GL sa prind si eu primul meci :D

WOLF_ULTRAS
30th July 2006, 13:30
Gata vacanta, abia de azi :D
Am revenit la Galati si iar am plecat la Constanta, acum sunt iar in GL sa prind si eu primul meci :D

zi ma si ceva legat de subiect :D:rolleyes:

bada_otelul
30th July 2006, 21:57
nota 10 pt meciul de azi cu cfr,si la 0-3 cantau

lolo_grupa_c
31st July 2006, 00:43
zi ma si ceva legat de subiect :D:rolleyes:

crezi ca altceva mai stie???:rosu:

lolo_grupa_c
31st July 2006, 00:47
cu riscul de a ma repeta,o spun si o sustin:de ce se comenteaza despre galerie de unele persoane care nu au fost niciodata in peluza,de persoane care nu au fost niciodata pe stadion,de persoane care vin uneori la meci si mananca seminte si nu cunosc vreun jucator?????lasati galeria sasi faca treaba in legea ei,cu bune si rele....

SORINULTRA
31st July 2006, 10:26
capul sus . orice sar intampla noi tot in primul rand

The_Blonde
31st July 2006, 10:58
Sidexplozia dak ar ramane fara grupa c ar ramane cam in pom :) ei dau toata sarea si piperul peluzei nord,no mather what others say!!!

SORINULTRA
31st July 2006, 11:04
pai nu prea are kum sa ramana fara G. C.

The_Blonde
31st July 2006, 11:18
Doar dak nu v-ar fi respctate principiile ati putea traversa gazonul spre peluza de la tabela!!!

lolo_grupa_c
31st July 2006, 16:02
nu prea cred ca se va intampla asa ceva...ne_am convins ca suntem respectati si vom respecta si noi ceea ce sa facut pana acum....la 1000 de ani mai departe.....forza SIDEXPLOZIA,forza GRUPA C,si celelalte brigazi...

sorin_otelarul
1st August 2006, 15:38
Traiasca Echipa Otelul Galati Ne Stie Toata Lumea Ne Stie O Tara Intraga Ne Vom Lupta Cu Iei Ca Niste Lei .hai Otelul Hai Otelul Ole Ole Ole

starsteel
1st August 2006, 16:27
La meciul cu Iasiul echipa a mers iar galeria a meritat un rosu, la cel cu clujul situatia s-a inversat, sus a fost galeria jos echipa.

OVIDIU 62
1st August 2006, 17:11
In general am o parere buna despre galerie cu toate ca am o retinere fata de ce am vazut la amicalul cu IASIUL de la prezentarea echipei.Pacat ca mai sunt si asemenea uscaturi.

sorin_otelarul
2nd August 2006, 09:03
pane la moarete otelul... forza otelul forza galati

SORINULTRA
5th August 2006, 11:02
ovidiu 62 de ce vorbesti daca nu ne cunosti ? ma stii de undeva? stii ce relatii avem cu iesenii ? ma indoiesc , de ex. la ct. am baut si vorbit cam 2 ore cu cei de la aria ultra ct. civilizat si fara nici un incident , daca ne faci uscaturi te rog sa mi zici cand draku a fost prima deplasare a ta sau mai bine zis cate deplasari ai facut dupa echipa cu trenul pe banii tai

retoric vorbind . respect varsta dar nu poti sa jignesti pe cineva ce nu l cunosti , fara suparare

STEELMAN
5th August 2006, 16:00
daca va place atmosfera din peluza tre sa acceptati si celelalte lucruri(batai cu adversarii furari de bannere etc) nu se poate una fara cealalta daca nu, putem sa ne mutam linistit la tribune si sa mancam seminte

lolo_grupa_c
5th August 2006, 16:08
eu zic sa lasam ultraseria in treaba suporterilor din peluza.....dragi samantari va rog sa vb. doar despre fotbal ,nu despre galerie,k??....

Cristian
8th August 2006, 13:46
135 de Km intre Galati si Urziceni, e mic, mai mic oleak decat Vasluiu :D

STEELMAN
9th August 2006, 22:59
La meciul cu Iasiul echipa a mers iar galeria a meritat un rosu, la cel cu clujul situatia s-a inversat, sus a fost galeria jos echipa.

la meciul cu is am f cea mai buna galerie din toate timpurile !!!!!!!!!!repet pe langa spectacolul din tribuna exista si altfel de spectacol .unul fara celalalt nu se poate!asa ca pofta buna la bobinat seminte in continuare

STEELMAN
9th August 2006, 23:02
In general am o parere buna despre galerie cu toate ca am o retinere fata de ce am vazut la amicalul cu IASIUL de la prezentarea echipei.Pacat ca mai sunt si asemenea uscaturi.

uscarurile alea sunt aceiasi cu cei care au gandit coregrafiile si cum am spus mai sus sunteti cu noi asa cum spune legea peluzei sau va vedeti in continuare de seminte?ovidiu acum 2 ani la bacau ai stat in mijlocul galeriei anul asta la trib 1... ar trebui sa imi fac vreo parere fata de atasamentul si bucuria de a sta intre galateni odata pe an?

cap
10th August 2006, 11:19
galeria is face treaba asa cum trebuie si chear daca mai iese cu bataie si eu as vrea sa particip si mai ales in potriva suporteriolor stelisti :D

rockeru88
10th August 2006, 12:30
sunteti niste prosti...lozinca 'pana la moarte' au inventat'o dinamovistii si voi o folositi cu nesimtire...aratati'mi si mie niste poze cu coregrafii ale ultraseriei otelului si apoi va arat si eu cu P.C.H....sa vedem care e mai tare....

nu mai folositi ce nu va apartine....lozinca 'pana la moarte' au inventat'o Dinamovistii si voi doar copiati cu nesimtire...arati'mi nijte poze cu coregrafii ale 'galeriei' otelului si apoi va arat si eu cu DINAMO....sa va vad :))

Dregan
10th August 2006, 13:33
Du-te bah latraule de aici si vezi-ti de PCH

WOLF_ULTRAS
10th August 2006, 14:07
sunteti niste prosti...lozinca 'pana la moarte' au inventat'o dinamovistii si voi o folositi cu nesimtire...aratati'mi si mie niste poze cu coregrafii ale ultraseriei otelului si apoi va arat si eu cu P.C.H....sa vedem care e mai tare....

Mars ma caine cu lozincile tale.......nu trebuie sa demonstram nimic

bada_otelul
10th August 2006, 14:36
nu mai folositi ce nu va apartine....lozinca 'pana la moarte' au inventat'o Dinamovistii si voi doar copiati cu nesimtire...arati'mi nijte poze cu coregrafii ale 'galeriei' otelului si apoi va arat si eu cu DINAMO....sa va vad :))

invata sa vorbesti corect si dupa aia poate te bagam in ... seama,ce credeai:evil:
apropo,echipa dinamo a fost infiintata abuziv de comunisti prin desfiintarea altor echipe,asa ca nu mai folositi ce nu va apartine:jerk:

STEELMAN
10th August 2006, 15:14
da ba gogule.. pana acum nu exista in dictionar cuvintele pana,moarte,ce ne faceam noi fara voi.apropo de ce esti asa de agitat si recalcitrant?tcine ti-a furat butelia?cum sunt unii fara nici un motiv se baga in treaba fara nici o logica...

lolo_grupa_c
12th August 2006, 17:07
nu mai folositi ce nu va apartine....lozinca 'pana la moarte' au inventat'o Dinamovistii si voi doar copiati cu nesimtire...arati'mi nijte poze cu coregrafii ale 'galeriei' otelului si apoi va arat si eu cu DINAMO....sa va vad :))
.......la fel de inadaptat ,la fel ca majoritatea cainilor...cati ani ai copilasule??ai participat vreodata la realizarea unei coregrafii sau le_ai dat jos de pe net???asa ziceam si io.....:rosu:

bada_otelul
12th August 2006, 17:24
sidexplozia de nota 10 pt a nu stiu cata oara,pacat de echipa,daca ar juca echipa pe masura actiunilor galeriei am fi in primele echipe sigur

SORINULTRA
17th August 2006, 09:11
galeria i si incurajeaza favoritii si la greu nu doar la bine dar daca nu se schimba nimik pana la urma o sa rabufneasca si galeria la adresa unor fotbalisti

lolo_grupa_c
17th August 2006, 12:08
si nu in ultimul rand mereu PREZENTI...oriunde ar juca echipa....

lolo_grupa_c
19th August 2006, 17:12
...si uite ca inca deviem de la subiect:pt. u.l.t.r.a.s:de ce stau separat aria ultra si pirates???nu exista o coordonare intre brigazi???adica uniti in numele echipei???....ceva nu e bine acolo...numai bine...

OVIDIU 62
22nd August 2006, 08:54
Am mai spus-o si o mai spun sunte-ti buni dar puteti fi foarte buni daca veti capta in randul vostru mai multi adepti ai echipei si daca o sa duceti o campanie impotriva a tot ceea ce este urat pe stadioane.Mi-ar place sa nu injurati niciodata si sa cantati ca pe stadioanele din Anglia.

SORINULTRA
25th August 2006, 08:47
eventual ar fi perfect daca la inceputul fiecarui meci am elibera niste porumbei albi

geilon
25th August 2006, 09:15
Sidexplozia dak ar ramane fara grupa c ar ramane cam in pom :) ei dau toata sarea si piperul peluzei nord,no mather what others say!!!

băi fato ***************************
cum să rămână sidexplozia fără grupa c? *********** şi dacă ar lipsi un sezon g.c. crezi că noi ne-am duce la tribună şi am mânca seminţe?
****************************
nu mai vorbi tu de sidexplozia, g.c. si alte brigăzi că nu eşti tu în măsură să ne judeci pe noi, cine e mai bun şi ăla face mai multe...

OVIDIU 62
25th August 2006, 15:55
Am mai spus-o si o mai spun:Sunte-ti putini dar buni.

SORINULTRA
25th August 2006, 18:11
n o mai baga in seama

lolo_grupa_c
26th August 2006, 21:37
...se apropie meciu cu romania,de la constanta!!!!grupa c este prezenta,care mai merge??

geilon
28th August 2006, 19:56
cate bilete sunt si cu ce se merge?

lolo_grupa_c
28th August 2006, 19:59
..sa speram ca vreo 30...si cred ca mai mult ca sigur cu microbuze...

comandor_haisan
2nd September 2006, 12:02
Faza e otelul nu a avut niciodata o galerie adevarata,parerea mea.Si ma refer la numar nu la baietiii de acolo care de altfel sunt foarte devotati echipei.Ar trebui ca tot stadionul sa cante....

lolo_grupa_c
3rd September 2006, 19:18
...si parerea ta cred ca nu are vreo importanta....cantitatea conteaza sau calitatea?/??

SORINULTRA
12th September 2006, 09:28
tu canti???

lolo_grupa_c
14th September 2006, 23:18
...sidexplozia e o galerie in crestere....intro continua crestere!!!
....la nivel de mentalitate ne_am mai ridicat fata de anii trecuti dar mai e mult de lucrat..
...la capitolul coregrafii si mesaje sa observat o mare diferenta...si anul acesta vom continua ceea ce am inceput anul trecut in iarna...adica mai multa culoare in peluza...
....pacat insa lumea putina care vine la stadion si implicit in peluza

STEELMAN
25th September 2006, 13:42
toti samantarii stiu sa critice ca nu e aia ca mai trebuia aia etc .mi sunteti voi in masura sa ziceti ce trebuie si ce nu trebuie din moment ce nu faceti nimic concret pt echipa

lolo_grupa_c
26th September 2006, 15:53
....si inca ceva:pt. acei samantari care scuipa seminte in loc sa strige pentru echipa,bai oameni buni....voi stiti cat TIMP<EFORT<NERV<CHELTUIELI< iti ia sa colorezi peluza la un simplu meci???...asta ziceam si io...asa ca nu mai criticati,noi ne dam silinta sa facem ceva pt. echipa asta si pentru spectacol...voi?ce faceti?....da da da da exact asta ziceam si eu...

Leutzz-Korn
27th September 2006, 10:10
Peluza noastra a crescut destul de mult...in calitate!
In cantitate stam destul de rau in continuare...oricum mentalitatea s-a mai schimbat in bine si cred ca anul asta vom fi ca realizari, peste ce a fost anul trecut...asta daca vom fi lasati in continuare de mizeriile de la LPF si FRF sa facem coregrafii, mesaje si sa ne punem bannerele pe gard!

starsteel
27th September 2006, 11:43
Total de acord calitatea creste continuu singurul lucru care inca mai e in suferinta e cantitatea care trebuie sa creasca si in mod sigur va creste odata cu o participare in cupele europene, o cupa, asta ar da un impuls formidabil in acest sens. Asta e firea omului intotdeauna la bine se ingramadesc multi oricum de toata lauda raman cei care sunt aproape la rau.

Leutzz-Korn
27th September 2006, 13:45
Cea mai importanta e calitatea...uitati-va la Fans(FC NATIONAL) is vreo 20 de oameni si sunt mult mai apreciati decat galerii mult mai mari precum iasiul, cfr cluj!

Jar-Gon
27th September 2006, 15:37
ce e de zis numai de bine ati vazut ce aiurea a fost o repriza fara ei daca vinea cineva cu coliva ziceai ca e inmormantare
FORZA SIDEXPLOZIA ULTRA .si sunt si de acord cu bataia data celor de la Iasi la prezentarea lotului

lolo_grupa_c
27th September 2006, 20:57
asa e...sa vazut ce fel arata stadionul fara galerie.....
....asa ca pt. cei care ne contesta:CIOCU MIC!!!!!!

starsteel
30th September 2006, 16:25
Dupa idiotii astia de la frf&lpf asta ar fi ultimul meci in care mai sunt permise banere sunt convins ca galeria a pregatit cateva mesaje interesante. Important e sa treaca si de poarta; gaborii cred ca vin cu translator.

starsteel
30th September 2006, 20:15
Sidexplozia la meciul urcarii pe podium al Otelului din etapa a 10-a cu UTA.

WOLF_ULTRAS
30th September 2006, 20:57
ma dar care e treaba cu ultra sud ?? sa desfintat ?? ca nu am mai vazut sa puna benar pe gard ??

starsteel
30th September 2006, 21:12
Ma uit la cele 3 poze si ma gandesc ca daca am ramane pe podium si in etapa a 20-a in mod sigur peluza nord ar fi neincapatoare pt. SIDEXPLOZIA.

starsteel
5th October 2006, 18:31
Dupa idiotii astia de la frf&lpf asta ar fi ultimul meci in care mai sunt permise banere sunt convins ca galeria a pregatit cateva mesaje interesante. Important e sa treaca si de poarta; gaborii cred ca vin cu translator.

Iata ca decizia a fost in vigoare exact 3 zile sa revenit asupra ei asa ca....spor la banere!

SORINULTRA
7th October 2006, 11:10
incalcau constitutia , nimeni nu e mai presus de lege

Cristian
13th October 2006, 14:21
Sa fim destui la Vaslui!

12/10/2006 10:55:26

Conducerea clubului FC OTELUL a initiat o campanie de "inrolare" de suporteri pentru meciul de la Vaslui, programat duminica, de la ora 15.00, in etapa a XI-a a Ligii I. "Trebuie sa avem cat mai multi fani in aceasta deplasare foarte dificila, de aceea ii asteptam pe toti sustinatorii echipei la stadionul Otelul pentru a se inscrie. Echipa trebuie sa castige pentru a opta oara consecutiv, iar un public numeros pe arena din Vaslui ar putea fi hotarator", a explicat directorul de marketing al gruparii ros-alb-albastre, Neculai Ciulu.

Plecarea spre Vaslui este programata duminica dimineata, la ora 10.00, din fata stadionului "Otelul".

Sursa: site oficial al gruparii ros-alb-albastre.

lolo_grupa_c
14th October 2006, 12:34
da ma bravo!!!!!!!!!!dar lumea daca vine,cu ce se deplaseaza?..'''
vorbe aruncate in vant...

STEELMAN
14th October 2006, 13:06
de vorbit toata lumea vorbeste nu e greu.mai mult conteaza faptele

starsteel
21st October 2006, 20:40
Ati pregatit coregrafia pt. meci?

starsteel
21st October 2006, 20:42
Am schimbat numele threadului ca sa se poata poarte discutii despre galeria aici nu doar sa ne spunem parerea.

lolo_grupa_c
21st October 2006, 21:25
Ati pregatit coregrafia pt. meci?

ce coregrafie?...nu cred ca exista asa ceva....la meciul cu rapid poate...

starsteel
21st October 2006, 21:26
Asta sper ca e gluma.

lolo_grupa_c
21st October 2006, 21:27
nop....anul trecut am pregatit...dar anul acesta nui mai bagam in seama.....

bada_otelul
21st October 2006, 21:41
chiar asa merita coregrafie o echipa ai carei conducatori au pus pret la bilet 30 ro?spuneti domnule starsteel...
golden brau...prietenii stiu de ce

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 11:20
chiar asa merita coregrafie o echipa ai carei conducatori au pus pret la bilet 30 ro?spuneti domnule starsteel...
golden brau...prietenii stiu de ce

:happy :happy :happy

OVIDIU 62
6th November 2006, 13:51
Vreau sa spun ca a-ti fost superbi la meciul cu Rapidul.Bravo,sa o tineti tot asa si va asigur ca sunteti cea mai tare galerie din tara.

starsteel
6th November 2006, 14:21
Nu sunt de aceeasi parere, preferam in locul aplauzelor care nu erau nici macar originale mai degraba o ignorare deci fara apostrofari sau injurii, ar fi fost un semn de maturitate si decenta. Cu aplauze se saluta victoriile a abuza de ele in orice moment nefavorabil devine chiar ridicol.

SORINULTRA
8th November 2006, 08:10
daca dupa meciul cu pitestiul i am injurat, acum nu era cazul deoarece si asa erau praf dupa meci , ce am fi rezolvat daca ii faceam albie de porci ? i ti zic eu nimic si campionatul e totusi lung , ei trebuie sa si revina

starsteel
8th November 2006, 11:32
Fiti maturi dupa aplauzele de la toate infrangerile acasa la Pitesti ignorarea era solutia asa cum ar fi trebuit si la meciul cu Rapid;luati-o progresiv: aplauze, ignorare, apostrofari si deabia in ultima faza apar injuriile. Daca ati putea oscila intre aplauze si ignorare ar fi ideal.

bada_otelul
8th November 2006, 13:35
mentalitate de stelist,e usor sa injuri e usor chiar sa taci atunci cand echipa joaca execrabil,cel mai greu e sa incurajezi ca si cand ai fi in avataj,nu le mai da tu sfaturi ca stiu ei mai bine ce au de facut

STEELMAN
8th November 2006, 23:40
de aia la fiecare infrangere apar scandaluri la echipele mari.rabdare.ei intra in kkt tot ei or sa iasa

Hard
9th November 2006, 00:21
au iesit

starsteel
11th November 2006, 23:42
La meciul cu Dinamo am avut un prim plan cu Steel girl in mijlocul SIDEXPLOZIEI, prin min.50 la faza in care a scapat Stan spre poarta....la acel moment inca mai speram.

Kainsashiki
11th November 2006, 23:50
aha..ea era? nu stiam de unde o cunosc :happy

Hard
11th November 2006, 23:54
ce facea acolo?

Kainsashiki
11th November 2006, 23:59
tipa, injura, etc:D

Hard
12th November 2006, 00:07
vai! ntz ntz ntz nu e frumos

Doctor_Satan
13th November 2006, 09:19
Ar cam trebui galeria sa inceapa cu mesaje iehoviste la adresa apararii, ceva in gen "Treziti-va!", ca dupa prestatia de sambata, rabdarea ar cam trebui sa ajunga la un final!

OVIDIU 62
16th November 2006, 17:19
Sunte-ti minunati,mai ramane ca si echipa sa se ridice la valoarea voastra.

SORINULTRA
22nd November 2006, 12:34
stim

Cristian
3rd December 2006, 11:38
http://www.youtube.com/watch?v=GMPvGiFf6ow&NR
http://www.youtube.com/watch?v=FSgMdWz6sSU&mode=related&search=

SORINULTRA
3rd December 2006, 18:07
frumos , nu pot decat sa zic ; la mai mare si toti betivii in peluza

Doctor_Satan
3rd December 2006, 20:07
Azi am facut si eu deplasarea de la Cluj.
Aici s-a confirmat inca o data un lucru: apararea e cam somnolenta si atacul e apatic rau de tot!
In alta ordine de idei, am avut ocazia sa cunosc o parte din baietii din Grupa C.
Niste oameni demni de admirat, care pentru un "oaspete" care apare din an in Paste la meciuri si-au incalcat un principiu (stiu ei care).
Sunteti un grup minunat si cu sufletul alaturi de echipa!
Sper sa am ocazia sa mai merg prin deplasari cu acesti oameni!
Jos palaria si tineti-o tot asa!

Hard
4th December 2006, 01:14
Frumos...

bada_otelul
4th December 2006, 14:16
Azi am facut si eu deplasarea de la Cluj.
Aici s-a confirmat inca o data un lucru: apararea e cam somnolenta si atacul e apatic rau de tot!
In alta ordine de idei, am avut ocazia sa cunosc o parte din baietii din Grupa C.
Niste oameni demni de admirat, care pentru un "oaspete" care apare din an in Paste la meciuri si-au incalcat un principiu (stiu ei care).
Sunteti un grup minunat si cu sufletul alaturi de echipa!
Sper sa am ocazia sa mai merg prin deplasari cu acesti oameni!
Jos palaria si tineti-o tot asa!

asa e,pe unde ai stat la meci mai sus sau mai jos?

Doctor_Satan
5th December 2006, 11:46
Pe la mijlocul tribunei, in partea din spate a grupului! Daca ai poze sau filmul (ca era cineva cu camera de filmat), eu eram ala cu geaca neagra si ochelari!

Dregan
5th December 2006, 19:37
Pe la mijlocul tribunei, in partea din spate a grupului! Daca ai poze sau filmul (ca era cineva cu camera de filmat), eu eram ala cu geaca neagra si ochelari!

Te-am vazut...parca erai si cu o fata nu?

bada_otelul
5th December 2006, 19:40
Pe la mijlocul tribunei, in partea din spate a grupului! Daca ai poze sau filmul (ca era cineva cu camera de filmat), eu eram ala cu geaca neagra si ochelari!

erai cu o tipa cu ochelari?

STEELMAN
5th December 2006, 20:31
da

lolo_grupa_c
5th December 2006, 20:39
toti oltenii este idioti..asa de ziua mea....

Cristian
5th December 2006, 20:45
Liderul galeriei galatene a facut un apel la fanaticii din Peluza Nord sa vina maine in Sala Siderurgistul sa asistam la meciul de Cupa a Romaniei dintre echipele feminine de volei CSU METAL GALATI - dinamo bucuresti. FORZA OTELUL - FORZA METALUL meciul disputandu-se de la ora 18

STEELMAN
5th December 2006, 20:56
fora otelul si .. ATAT!

lolo_grupa_c
5th December 2006, 22:00
luand in considerare ca mai sunt si sclavi pe langa olteni...rezulta ca si sclavii este idioti....

Doctor_Satan
6th December 2006, 09:06
Te-am vazut...parca erai si cu o fata nu?

Da, am carat-o si pe nevasta-mea la meci!

bada_otelul
6th December 2006, 11:26
Da, am carat-o si pe nevasta-mea la meci!

stii ca se intreba lumea cine sunteti voi,including me and dregan :D ,da nu asa din rautate ci pur si simplu curiozitate,oricum frmos gestul de a veni la meci,un drum cu gc este o experienta unica/hello

Doctor_Satan
6th December 2006, 15:25
Mi-a parut rau ca nu am mai avut timp sa mai stam un pic prin Cluj, sa ne cunoastem mai bine intre noi si cu bozgorii!

lolo_grupa_c
6th December 2006, 16:45
dai dreaq de unguri.....daca era sa ne punem la mintea lor....
....sfat:bomba atomica in gruia....

VILI
6th December 2006, 19:22
Iaso Grupa C!

oresore
7th December 2006, 22:03
Da, am carat-o si pe nevasta-mea la meci!

cred ca stiu despre ce principiu vorbesti :) :cool:

SORINULTRA
8th December 2006, 11:46
pai zii

Doctor_Satan
8th December 2006, 13:44
E! Si cu tine acuma! E ceva subtil aici!

oresore
8th December 2006, 17:07
ehhh ce tre sa stie toata lumea .. laasa sa ii roada curiozitatea ;)) (oricum nu sunt sigur ):P

lolo_grupa_c
10th December 2006, 10:54
....prea multe persoane care stau in fotoliu acasa...prea multe fete care nu au curaj...prea multa lume care vorbeste si nu face nimic....prea multa vointa si prea putina vointa....
...un lucru e clar:GRUPA C...si nimic in rest...

maur85
10th December 2006, 10:55
....prea multe persoane care stau in fotoliu acasa...prea multe fete care nu au curaj...prea multa lume care vorbeste si nu face nimic....prea multa vointa si prea putina vointa....
...un lucru e clar:GRUPA C...si nimic in rest...
uite din cauza asta galeria noastra nu este unita.cei de la sb vor sa colaboreze sa se faca ceva bun pt galerie dar ti cand vii cu mesaje din astea de superioritate e clar.macar daca sunteti cei mai buni ar trebui sa colaborati si cu celelalte grupari sa se ami ridice si ei ca doar tot pentru OTELUL o faceti.

Leutzz-Korn
10th December 2006, 21:27
Maur, inteleg ce ai vrut sa zici...ai zis bine intr-o oarecare masura...dar SB colaboreaza foarte bine cu Grupa C...nu cred ca are rost sa intram in detalii...noi stim foarte bine care sunt relatiile intre noi si speram sa o tinem tot asa...

maur85
10th December 2006, 22:20
Maur, inteleg ce ai vrut sa zici...ai zis bine intr-o oarecare masura...dar SB colaboreaza foarte bine cu Grupa C...nu cred ca are rost sa intram in detalii...noi stim foarte bine care sunt relatiile intre noi si speram sa o tinem tot asa...

nu mai zic nik leutzz ca nu vreau sa creez nijte dispute care nu-si au rostul.intelegi tu ce vreau sa spun.

Hard
10th December 2006, 22:42
bey daca aveti probleme d`astea interne eu zic sa le discutati cat mai acuns sa nu va vada toata tzara ,iesenii abia asteapta:)

WOLF_ULTRAS
10th December 2006, 22:52
bey daca aveti probleme d`astea interne eu zic sa le discutati cat mai acuns sa nu va vada toata tzara ,iesenii abia asteapta:)

:happy stau la panda in boschetii :P

maur85
10th December 2006, 23:27
bey daca aveti probleme d`astea interne eu zic sa le discutati cat mai acuns sa nu va vada toata tzara ,iesenii abia asteapta:)

in orice caz nu este nici o problema.leutz stie.

OVIDIU 62
18th December 2006, 14:25
Invit toti iubitorii de volei din Galati sa vina joi 21 dec ora 18 la sala Siderurgistul sa sustina echipa noastra de volei feminin in intalnirea cu Bacaul.Daca batem cu cel putin 3-1 ramanem de sarbatori pe primul loc.

lolo_grupa_c
19th December 2006, 01:53
..hm...probleme intre brigazi??cineva a inhalat prea multa substanta interzisa,sau ce?
..ce aveti oameni buni?...brigazile se bat in fiecare seara prin cartiere...ne omoram intre noi...ne furam mesajele...etc..etc...
...nu mai zic nimic..ca nu are rost...dar dau un sfat:nu calcati iarba fratilor...

STEELMAN
19th December 2006, 10:06
uite din cauza asta galeria noastra nu este unita.cei de la sb vor sa colaboreze sa se faca ceva bun pt galerie dar ti cand vii cu mesaje din astea de superioritate e clar.macar daca sunteti cei mai buni ar trebui sa colaborati si cu celelalte grupari sa se ami ridice si ei ca doar tot pentru OTELUL o faceti.

uite asa pornesc tot felul de polemici.nene daca ai ceva de zis vino in peluza ,in deplasari fii activ apoi vei putea fi in masura sa dai sfaturi sau sa critici.daca deja faci parte din peluza...:rosu:

SORINULTRA
19th December 2006, 10:09
ce inseamna pt tine galeria nu e unita ? in ce sens?

maur85
19th December 2006, 13:20
am mai spus.greseala mea:rosu: .scz.

maur85
19th December 2006, 13:22
ce inseamna pt tine galeria nu e unita ? in ce sens?

ba da.este.am vb eu aiurea.scz.

tutye
19th December 2006, 16:00
cine a zis ca Brigazile nu colaboreaza???colaboreaza inca foarte bine...Si nu de putine ori s-au facut mesaje cot la cot, fiecare cu ideile lui....Si nu numai cot la cot ci si sticla la sticla:ok: ....

STEELMAN
19th December 2006, 21:33
:bere:

Hard
20th December 2006, 01:51
asa e

SORINULTRA
20th December 2006, 16:46
stii si tu nu ?

oresore
20th December 2006, 16:49
:)) hahaa el le stie pe toate

Hard
21st December 2006, 02:12
de acord cu voi la faza asta

Laur_Farul
22nd January 2007, 11:52
Imi place de voi .. tineti-o tot asa .. Felicitari :ok: !

Doctor_Satan
22nd January 2007, 11:58
Imi place de voi .. tineti-o tot asa .. Felicitari :ok: !

Intra un pic si pe Arena, sa vezi confruntarea intre noi si olteni!
Si nu uita sa ne votezi daca-ti place de noi!

lolo_grupa_c
22nd January 2007, 22:16
bai baieti doar o parere...sunt si olteni de aiurea pe acest foorum dar va asigur ca sunt si baieti cu care puteti sa vb ceva in materie de peluza...un ex e sezione....un om coerent...rewstul....shituri...numai bine si nu uitati baietii fac fapte nu tasteaza....sezione stie,,,,

SORINULTRA
12th February 2007, 13:06
:ok:

cryrad1975
1st May 2007, 01:25
cine a zis ca Brigazile nu colaboreaza???colaboreaza inca foarte bine...Si nu de putine ori s-au facut mesaje cot la cot, fiecare cu ideile lui....Si nu numai cot la cot ci si sticla la sticla:ok: ....

brigazi? ce brigazi fratilor, exista cateva gasti poate, sidexplozia a crescut mult, dar ca sa vorbim de brigazi...pai grupa c cati oameni are? 5? de la ce vine cuvantul brigada? daca de la diverse...sa le zicem simplu B.D.

bada_otelul
1st May 2007, 01:30
nu-i cunosti asa ca nu ar trebui sa ii ataci fara motiv si mai ales fara dovezi,nu stii cate sacrificii fac pt Otelul

SORINULTRA
1st May 2007, 08:09
brigazi? ce brigazi fratilor, exista cateva gasti poate, sidexplozia a crescut mult, dar ca sa vorbim de brigazi...pai grupa c cati oameni are? 5? de la ce vine cuvantul brigada? daca de la diverse...sa le zicem simplu B.D.

bai roma n eai facut tu recensamantul?

cryrad1975
1st May 2007, 14:38
bai roma n eai facut tu recensamantul?

intrebam doar...daca stii tu recensamantul putea-i sa mi-l spui.eu cam asha stiu, sper "la mai mare" sau la mai multi . :)

tutye
2nd May 2007, 14:00
intrebam doar...daca stii tu recensamantul putea-i sa mi-l spui.eu cam asha stiu, sper "la mai mare" sau la mai multi . :)


Partz!!!:jerk:

cryrad1975
20th May 2007, 15:43
Partz!!!:jerk:

ai vreo 14 ani

megastar
20th May 2007, 15:48
Pai la asa atitudine din partea ta asa raspuns.

tutye
21st May 2007, 08:59
ai vreo 14 ani


Da...Exact 14 ani am :groggy:

PCH
13th June 2007, 11:35
UNA DIN CELE MAI FRUMOASE GALERII!!!!:drak:

WOLF_ULTRAS
13th June 2007, 15:11
Una Bucata sclav a aterizat ....mars caine....sa iti trag ****.....

SORINULTRA
13th June 2007, 15:58
UNA DIN CELE MAI FRUMOASE GALERII!!!!:drak:

nu ne am intalnit?

phantom1964
14th June 2007, 23:57
:)))ne apreciati ?...de fapt ... ultrasii vostri is la numar cat ai nostri voi doar sunteti sustinuti de samantarii locali a echipelor cu care jucati in deplasare...
spartani :-J istoria spartanilor nu e cea din film...mai cititi incultilor

acmilan_nutu
15th July 2007, 23:35
forza otelu....trabzonn spor venim!!!

SORINULTRA
16th July 2007, 09:26
unde vii ma??? mai bine pleci

Hard
6th September 2007, 02:32
Intrebare de baraj : Unde e bannerul Sidexplozia Ultra ? :D

WOLF_ULTRAS
1st October 2007, 23:50
Ai stricato

Cristian
2nd October 2007, 10:44
Intrebare de baraj : Unde e bannerul Sidexplozia Ultra ? :D

Pe gard... OTELUL - U Cluj
http://img230.imageshack.us/img230/7647/sidexploziaic3.jpg (http://imageshack.us)

Hard
2nd October 2007, 12:29
ma refeream la cel vechi,care a fost furat.Sidexplozia Ultra :rolleyes:

bada_otelul
2nd October 2007, 14:43
ma refeream la cel vechi,care a fost furat.Sidexplozia Ultra :rolleyes:

daca era furat apareau si papagalii sa se laude cu captura:ok:

ascanio
8th April 2008, 17:14
Frumoasa galeria.Desi cu cantatul nush cat de bine stati pt ca la tv nu se prea aude nimik,din punct de vedere vizual arata foarte bine peluza voastra,aveti multe materiale ceea ce este un lucru foarte bun...Maine e meciul cu noi (Poli Timisoara) si sunt curios cum va veti prezenta.Respect de la Timisoara