PDA

View Full Version : Etapa 12: Dinamo-FC Unirea



spmihai
24th October 2004, 17:23
Duminica, 31 octombrie 2004, de la ora 18>30, in direct pe NationalTV, vom vedea viitorul lui Unirea. Daca scoatem un rezultat bun putem sa nu picam pe loc retrogradant, dar daca pierdem iarasi, retrogradarea se alege de noi. Sa fim alaturi de echipa pentru a trece de aceste momente grele.

ADelPiero
25th October 2004, 08:21
obiectiv: cat mai putine goluri primite ;)

bill
25th October 2004, 12:15
Tare mi-e teama ca nu o sa reusim nici macar 5 minute sa rezistam fara gol. Iar de la o vreme or sa se opreasca aia sa ne mai bage..sper. Sunt suparati dupa meciul cu Rapid si or sa ne manance :(

ADelPiero
25th October 2004, 15:20
bataie 100% luam .. acuma ramane sa vedem cate "boabe" luam ... :mda:

HaoTic
26th October 2004, 09:42
Retrogradam, sa vedem daca de pe ultimul loc sau nu.

ADelPiero
26th October 2004, 14:11
:lol: lasa ca batem pe dinamo si ne salvam :evil:

ADelPiero
30th October 2004, 00:55
ECHIPE:
*DINAMO: Gaev - Galamaz, I. Badea, Ad. Iordache - Fl. Petre, Mărgăritescu, Grigorie, D. Şerban, Semeghin - Cl. Niculescu, Dănciulescu (absenţi: Stelea - accidentat, Alistar - suspendat);
*FC UNIREA: Ţurcaş - Jercălău, C. Ciobanu, D. Miclea, Bumb, C. Bar - Găldean, Balauru, Chivescu, Paleacu - Hardău; rezerve: Mincă - Nedelea, Mitrofan, Maghici, D. Minea, A. Dumitru, I. Voicu (absenţi: R. Cosma - suspendat, T. Moldovan, Iurişniţi, Ghenţi, Harmath, R. Oprea, M. Stanciu, Ov. Maier, Fl. Cotora, Ad. Popescu - accidentaţi).
*ARBITRI: A. Heleşteanu (Iaşi), Cl. Tripa (Arad), C. Avram (Ti­mişoara), rezervă A. Simion (Piteşti); observatori: Gh. Nedelescu (Craiova), Gh. Constantin (Rm. Vīlcea).

spmihai
30th October 2004, 14:10
nu avem nici o sansa cu Dinamo. 100% luam bateie, dar pun pariu ca nu luam mai mult de 5 boabe :jerk: Poste dam golul de onoare ca si in primavara, dar fara antrenor parca nici ala nu o vina

ADelPiero
31st October 2004, 06:32
eu zic sa asteptam meciul :evil: cine stie ce o fi ;)

ultra_alba
1st November 2004, 11:00
slab meci cat vom mai suporta umilinte?

ADelPiero
1st November 2004, 21:40
imi vine sa spun k s`a terminat inainte de a incepe :(:(:(