PDA

View Full Version : Votati Iordanescu !!!



ricky
21st October 2004, 21:29
Asta'seara, la ACTUALITATI, Iordanescu a declarat ca inca nu stie ce va face peste o luna juma'te !
Frati, surori !
Femei, copii, barbati !
Va rog din suflet ! VOTATI IORDANESCU !!! :headbang:
Poate asa scapam de el !
Propun candidat, tot la PSD, pe SANDU & MITICA ! :ciocan:
Un fel de...ROMICA & ALBINO !

Hai, la vot la vot la vot ! :ciocan:

OwenSkeet
24th October 2004, 14:08
Iordanescu nu o sa poata sa califice echipa asta niciodata.....cand castiga Romnia nu e de vina Iordanescu ca a facute el cine stie ce schimnbari ci s-au daruit jucatori si au jucat cum trebuie!!!E nevoie de Piturca sau de Lucescu la Nationala!

vasile314tzurka
24th October 2004, 14:53
eu il votez la pensie... de la arabi:rosu:

gigel_bucur
24th October 2004, 14:54
la nationala e nevoie de un ANTRENOR. Iordanescu e un "pui" care nu stie pe ce lume traieste. el a devenit antrenor cu clasicul: "Gica, intrati pe teren si dati-le goluri". spre ghinionul caşchetei lui, Gica Hagi a trebuit sa se retraga :headbang: de cand s-a retras Hagi au disparut rezultatele, concluzia e usor de tras, chiar si pe nas :)

ricky, m-am prins, e un thread facut la caterinca :mda:

ricky
24th October 2004, 15:37
GIGEL, eu dau berea tu pui..."deshtu'" pe...PUI(U) !
Facem ? :evil:

P.S. Ia, mai ridem si glumim dar...pe cine punem in loc ? :thinkso:
Chiar si FARA inlocuitor (de cafea ?!) vreau sa-l vad...plecat !
Si cine zice " ce, crezi ca altul face mai mult ?" e singurul vinovat ca va privi MONDIALELE doar la TV si fara...ai nostri !
Dupa parerea mea...cu Iordanescu sau fara...oricum nu ne calificam !
Zilele trecute, dupa chestia lui Mutu, Iordanescu a declarat ca...tineti-va bine !...I-A CERUT LUI SANDU SA FACA O REEVALUARE A JUCATORILOR DE DIVIZIA A !
M-am frecat de 3 ori la ochi si am mai citit de...5 ori pasajul !
Oare...nu e prea "devreme" cu evaluarea ? Evident, pentru MONDIALUL 2010 ! :evil:

Am zis de mult : astia (valabil pentru multi cu functii de conducere din TARA !) au pierdut contactul cu realitatea, cu timpul !
"ISTORIA" trece pe linga ei ! :headbang:

Mariusmadmax
24th October 2004, 21:56
- pui... pui... pui... hai tata c-avem treaba in senat - zise Nastase patru hotele ( la mare )
- viu acu , mai am putin , adik sa vad daca ne bat "armarastenii" aia ... si daca iarasi o luam in freza... vin la odihna prin senat :evil: -raspunse puiu plictisit
- puiule , intai bate-i pe aia amarasteni si dupa-aia hai ...
- incerc , da nu-s-ce-dracu-mi-se-n-timpla , crec-ca-careva ma trage in piept , poate muta , poate chiva , poate panca , da sigur nu soava :evil:
- oricum "focu' la ei" bre nea cashcheta - completa razand ex-premieru' , viitoru si speranta pensionarilor romani
- sa traiti dom preshedinte , ca prea ne luminashi din eshperienta ta ( voastra - ca e lingau !)
... dialog real undeva prin Ilfov :degete:

Du-te ba ! Nu vezi ca te cheama ! - asta-i de la mine :evil:

gigel_bucur
25th October 2004, 01:14
parerea mea, era sa zic personala:D, e ca la conducerea federatiei/ligii/tarii se reflecta realitatea din "teren".
pt. cititorii ce-au "deşchis" monitoarele mai tarziu, simplific: Puiule, du-te unde-a dus Mutu jointul! :jerk: intoarce-te la nationala cand o juca Soava fotbal :drak:

scorpiuta
25th October 2004, 16:47
Daca va ocupa un loc de deputat ,va lasa echipa nationala

petru
26th October 2004, 17:07
Daca va ocupa un loc de deputat ,va lasa echipa nationala

chiar crezi? mare minune ar fi si asta... mai ca-mi vine sa pup si eu niste icoane. oricum pana la alegeri cantam: "Partidul, Iordanescu, Romania!"

Bancaru
26th October 2004, 17:48
Ricky, e o mare dilema in mintea mea acum. As vrea sa plece Anghel de la nationala, dar parca nu cu pretul unui fotoliu de deputat. Fie el si de Ilfov. Ce-i drept, pentru actualul selectioner o sa fie mai usor. Nu va trebui sa se afirme de prea multe ori, pentru ca "in sfatul tarii" sunt destui prosti care abia asteapta sa ciripeasca.
As vrea sa-l vad in plenul camerelor reunite cum pupa iconitele inainte sa ia cuvantul. Cel mai usor pentru el va fi sa depuna juramantul. Un lucru este cert: se cam alege praful...

ricky
26th October 2004, 18:29
BANCARULE, sincer ! nu cred ca va fi ales !
Nu mai cred ca cetateanul de rind n-a inteles cine il poate ajuta si cine nu !
Cred ca alegerile de anul acesta ne vor arata o directie !
O directie care peste 4 ani va insemna schimbarea actualului GUVERN PSD !
Cu alte cuvinte, eu cred ca si anul acesta PSD va cistiga !
Opozitia inca nu e opozitie !
E prea multa brambureala in rindul celur ANTI . Sa fie UNII dintre opozanti oameni ai puterii ? Un scenariu pe care il cred in...RO ! Din moment ce unii dintre "politicieni" isi schimba mai des "parul" decit lupul ! :evil:

Oricum, poate DUMNEZEU ne-ajuta !
Vorba lu' COPOS (?!-parca el tot repeta ?!) .

Altfel spus, am impresia ca prea multi din TARA astepta ajutorul lui DUMNEZEU dar, ei insisi, nu misca nimic !

Bancaru
26th October 2004, 18:33
Si daca stai sa te gandesti ca Dumnezeu e ceferist... ca veni vorba de Copos.