PDA

View Full Version : Mircea Badea gol cu pene de curcan in fund



J.Bond
22nd December 2009, 17:24
LFMLfygvPRM

Ce specimen ridicol! :cry:

miril
22nd December 2009, 18:22
Cine?

Marius
22nd December 2009, 18:24
Boc & videanu :D

TeBat
22nd December 2009, 19:39
cred ca i s-ar fi potrivit mai bine niste pene de papagal

zebe
22nd December 2009, 19:51
Nu-mi place Badea dar o crescut mult in ochii mei pt. ca s-o tinut de cuvant. Oare Boc si-ar fi onorat pariul daca ar fi pierdut?

Charon
22nd December 2009, 19:56
e un lucru mare sa ai cuvant in ziua de azi!

Lordul
22nd December 2009, 20:27
penal si Mihai Gadea

White Shadow
22nd December 2009, 20:28
totusi...s-a tinut de cuvant omul...

NTM
22nd December 2009, 20:49
ce idioti.

Sir. Eko
22nd December 2009, 20:59
Ce cap ciudat are Gadea.

Datenshi
22nd December 2009, 21:02
LFMLfygvPRM

Ce specimen ridicol! :cry:

e ridicol ca si-a tinut cuvantul, spre deosebire de micul carmaci?

Q-Djyni
22nd December 2009, 21:59
LFMLfygvPRM

Ce specimen ridicol! :cry:

Damn.


:D

Andrei_23
22nd December 2009, 22:03
Bondule tu esti cel mai ridicol specimen...daca nu ma crezi fa un poll.

J.Bond
23rd December 2009, 00:11
Cine?

Ala gol cu pene'n fund din filmulet. :happy

Trebuie sa recunosc ca a fost chiar hazliu de data asta.;) Asteptam urmatorul pariu al comicului vestit, Mircea Badea, cu guv Boc pe viitorii 100 de km de autostrada posibil realizabili din 2010. Sa vedem daca va mai tine astfel de pariuri.:cool:
PS Fanilor comicului vestit, ca si cel de mai sus de ex., le sunt de inteles dezamagirile si frustrarile idolului lor, pus intr-o astfel de situatie.;) Oricum, macar sa fie apreciat in ochii lor pentru ca si-a tinut pariul pana la capat.:ok:

moty
23rd December 2009, 00:20
eu nu credeam sa se tina de cuvant.

Charon
23rd December 2009, 02:14
sa mai faca pariuri de genul asta,poate o sa avem si noi autostrazi!:D
Bond,tu nu prea sesizezi nuantele,dar aici in penibil nu a cazut Badea (de parca ar fi facut vreun mare gest) ci insusi carpa de Boc si cioflingarul de Berceanu care s-au ambitionat sa-l dovedeasca pe "comicul vestit"!
au dovedit ca sunt mici si au ambitii marunte!
p.s. doar argatii rad la glumele de ***** ale regelui,vezi poate arunca vreo coaja de portocala!:ok:

DaniNadal
23rd December 2009, 11:08
Mircea Badea cred ca a crescut in ochii multora dupa faza asta.Din doua motive:
1.Ca s-a tinut de cuvant.
2.Din momentul asta toti fanii ant-Basescu vor avea o sete mai mare de razbunare pe acesta.Eu unul nu-l pot suporta pe marinaru asta imputit care nici nu stii unde se uita.

iuli
23rd December 2009, 12:34
SHUT THE FUCK UP.
N-ai nici 18 ani si vb de Basescu. Cu ce te-a deranjat pe tn? Marinar imputit? Offf...

DaniNadal
23rd December 2009, 12:44
SHUT THE FUCK UP.
N-ai nici 18 ani si vb de Basescu. Cu ce te-a deranjat pe tn? Marinar imputit? Offf...

Nu sunt eu in masura sa vb da totusi nu crezi ca omul asta nu stie sa se comporte deloc.Ultimul exemplu chiar pe 6 Dec cand a inceput sa vb inainte sa se afle rez.Si sunt multe alte ex TIGANCA IMPUTITA,PASARICA astea sunt cuvinte demne de un presedinte.Fina mea care sta in Elvetia a zis ca ar trebui sa ne fie rusine cu un om ca asta care strica toate relatiile cu tarile de afara.Ea a spus ca sg in masura sa fie presedinte era Antonescu desi eu vroiam sa iasa Vadim ca sa-i bage pe toti la puscarie:happy:happy,chiar mi-am sfatuit parintii sa-l voteze pe Vadim da ei l-au votat pe Antonescu si pe Geoana(turul 2)

Hard
23rd December 2009, 13:40
a inceput si mircea badea sa sufere de celebritate ... in ultima vreme.

TenisFan
23rd December 2009, 13:44
Nu sunt eu in masura sa vb da totusi nu crezi ca omul asta nu stie sa se comporte deloc.Ultimul exemplu chiar pe 6 Dec cand a inceput sa vb inainte sa se afle rez.Si sunt multe alte ex TIGANCA IMPUTITA,PASARICA astea sunt cuvinte demne de un presedinte.Fina mea care sta in Elvetia a zis ca ar trebui sa ne fie rusine cu un om ca asta care strica toate relatiile cu tarile de afara.Ea a spus ca sg in masura sa fie presedinte era Antonescu desi eu vroiam sa iasa Vadim ca sa-i bage pe toti la puscarie:happy:happy,chiar mi-am sfatuit parintii sa-l voteze pe Vadim da ei l-au votat pe Antonescu si pe Geoana(turul 2) :cry: :happy :cry:
Atata genialitate in stare pura in acest post incat trebuie sa-l mai quote-uiesc o data... :cry:

zebe
23rd December 2009, 14:54
Nu sunt eu in masura sa vb

Nu-i ok daca gandesti asa.

TeBat
23rd December 2009, 17:37
Nu sunt eu in masura sa vb da totusi nu crezi ca omul asta nu stie sa se comporte deloc.Ultimul exemplu chiar pe 6 Dec cand a inceput sa vb inainte sa se afle rez.Si sunt multe alte ex TIGANCA IMPUTITA,PASARICA astea sunt cuvinte demne de un presedinte.Fina mea care sta in Elvetia a zis ca ar trebui sa ne fie rusine cu un om ca asta care strica toate relatiile cu tarile de afara.Ea a spus ca sg in masura sa fie presedinte era Antonescu desi eu vroiam sa iasa Vadim ca sa-i bage pe toti la puscarie:happy:happy,chiar mi-am sfatuit parintii sa-l voteze pe Vadim da ei l-au votat pe Antonescu si pe Geoana(turul 2)

cred ca treaba e ceva mai complexa de atat

astea sunt stereotipii infantile

Mr Cosmin
23rd December 2009, 21:53
Se vede de la o posta ca acel clip e facatura... ganditi logic, afara fiind -7 grade sau cate zicea el ca sunt, atunci din gura lui ar fi trebuit sa iasa un furnal de aburi.

Lover
23rd December 2009, 22:55
Nu sunt eu in masura sa vb da totusi nu crezi ca omul asta nu stie sa se comporte deloc.Ultimul exemplu chiar pe 6 Dec cand a inceput sa vb inainte sa se afle rez.Si sunt multe alte ex TIGANCA IMPUTITA,PASARICA astea sunt cuvinte demne de un presedinte.Fina mea care sta in Elvetia a zis ca ar trebui sa ne fie rusine cu un om ca asta care strica toate relatiile cu tarile de afara.Ea a spus ca sg in masura sa fie presedinte era Antonescu desi eu vroiam sa iasa Vadim ca sa-i bage pe toti la puscarie:happy:happy,chiar mi-am sfatuit parintii sa-l voteze pe Vadim da ei l-au votat pe Antonescu si pe Geoana(turul 2)

exact. ea sta in elvetia si stie ce e mai bine pentru tara noastra :headbang: sa-i fie rusine, daca crede ca stie.

J.Bond
23rd December 2009, 23:01
Se vede de la o posta ca acel clip e facatura... ganditi logic, afara fiind -7 grade sau cate zicea el ca sunt, atunci din gura lui ar fi trebuit sa iasa un furnal de aburi.

Da, e facatura! :)


















:happy

Marius
24th December 2009, 00:28
Da, e facatura! :)


















:happy
croma iti spune ceva, zambaretule? sau nu v-au invatat aia la partid neologismele?