PDA

View Full Version : Etapa 11: Otelul - Apulum



ADelPiero
18th October 2004, 17:12
Duminica (24 octombrie): Otelul - Apulum (15.00, netelevizat)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bill
19th October 2004, 11:34
Sper sa nu pastram traditia care arata ca luam minim 3 goluri. Ar fi cazul sa miscam si in deplasare. Daca nu aducem ceva puncte din deplasari ne trezim ca nu mai putem iesi din zona retrogradarii.

ADelPiero
19th October 2004, 18:31
doar 4-1 :( :rosu:

spmihai
23rd October 2004, 16:05
nu prea cred ca putem scoate ceva de la Galati, dar niciodata nu se stie. Sper sa scoatem cel putin un egal, ca er fi foarte necesar.

spmihai
24th October 2004, 17:04
La pauza, 1-0 pentru Otelul. Avem un om in plus, Calin fiind eliminat de la Otelul pentru un cot aplicat lui Bumb.

spmihai
24th October 2004, 18:18
E jenant ca nu am reusit nici acum un rezultat bun in deplasare, meciul s-a terminat 2-0. E inacceptabil ca sa ai o repriza juma-te un om in plus si nici sa nu reusesti sa marchezi golul de onoare, mai mult, mai primesti unul. Nu mai stiu ce sa zic, suntem blestemati sa pierdem tot in deplasare. Am castigat prea multe puncte din deplasare anul trecut, in tur, ca nici in retur anul trecut nu am facut mai nimic, am scos numai 2 egaluri, iar anul asta, doar o victorie cu Sportul. Prea subtire, daca avem pretentii sa urcam in clasament, acum suntem pe 13, la un pas de retrogradare. Pacat de tot ce s-a realizat in ultimii 2 ani, ca sa se strice acum.

ADelPiero
25th October 2004, 09:11
mai bine jucam in 11 oameni ... poate asa puteam egala.. :ciocan:

bill
25th October 2004, 13:08
Nu stiu ce se intampla dar e tot mai grav. Avem -4 la adevar ceea ce nu e mult dar problema e ca mai sunt multe jocuri. Din deplasare nu o sa aducem nimic jucand asa iar tot ce pierdem acasa o sa ne apropie de divizia B.

ADelPiero
25th October 2004, 16:14
daca nu se va schimba ceva in iarna ... o sa retrogradam 100% :rosu: