PDA

View Full Version : Mircea Badea, terfelit si ironizat



J.Bond
19th December 2009, 09:24
ATENTIE!!!!! URMATORUL CLIP ESTE TERIBIL . NU ACCESATI FILMUL DACA NU AVETI VARSTA LEGALA SI NU SUNTETI SIGUR CA SUPORTATI VIOLENTA.
A4GJSK9ISgU&feature=player_embedded

Celso
19th December 2009, 09:33
Ce inteligenti astia de au facut clipul asta:sleep: ...io daca eram in locul lui Badea ii cautam si le rupeam capatana

Alea au fost niste intrebari la care asteptau raspuns vreo 5 milioane de romani:rolleyes:

TeBat
19th December 2009, 09:56
desi Badea este un limbist platit,acel individ isi dovedeste inteligenta cu libajul extrem de limitat si dezgustator;mai ales injuraturile de ma-sa pentru care l-as pune sa-si inghita dintii

Tyler Durden
19th December 2009, 10:06
Jalnic, glume de excavatorist (asta in conditiile in care Badea imi este la fel de simpatic ca Steaua).

NTM
19th December 2009, 12:23
mircea badea sucks ass.

Ce inteligenti astia de au facut clipul asta:sleep: ...io daca eram in locul lui Badea ii cautam si le rupeam capatana


dupa cum ai zis-o, esti fan mircica?

pai ba, o sa-l nenoroceasca mircica baaaa, prietene, pa ala care a facut asa ceva..si pa toti care il enerveaza, ba prietene..ca are cu ce..

Celso
19th December 2009, 13:21
nu sunt fan Mircica si daca as fi care e problema?:) ...

si da! o mai zic inca odata, l-as pune sa isi stranga dintii in batista daca ar avea tupeul sa vbeasca asa de mama

tie ti se pare ceva amuzant in clipul ala?

intrebarile alea oare au deranjat fanii basescieni?

NTM
19th December 2009, 16:19
daca ai fi, ar fi trist..dar na, fiecare cu ale lui. dupa textele astea razboinice, semeni cu fanii lui..

nu mi se pare nimic amuzant, dar tinand cont ca e vorba de mizeria umana care-si spune mircica badea pot sa spun ca merita orice...ce se aude in video nu difera cu mult de nivelul emisiunilor lui...

am zis ca merita orice...de fapt, nici o flegma nu merita, se murdareste flegma pe fata leprei.

Marius
19th December 2009, 16:19
eu cred ca tractoristul ala care raspunde e chiar markar, era prea excitat cand a pus clipul.

NTM
19th December 2009, 16:24
ce subtil esti, moderatorule.

oricum, vai de cel care a facut video-ul...o sa-l repereze Mircica baaaa si o sa-i darame visele cu un spagat artistic. Ba, prietene.

JJ
19th December 2009, 16:28
Hai sa vedem si celelalte doua clipuri pe tema asta:
VvYA1ezjo0w

NTM
19th December 2009, 16:30
bineinteles, suntem obiectivi.

White Shadow
19th December 2009, 17:39
ce multe intrebari fara raspuns...

si mai apare cretinul ala sa faca misto cu acel limbaj de cartier....si ghici ce...mai sunt si persoane care il apreciaza pentru acel video....penibil.

NTM
19th December 2009, 17:56
ce surpriza, nivelul video`ului atat de abject e chiar nivelul emisiunilor lui badea.

http://www.youtube.com/watch?v=sYgTVqIoCf4

White Shadow
19th December 2009, 17:58
daca tu zici :sleep:

aici nu trebuie sa comparam emisiunea lu Badea cu acel video

aici trebuie sa ne gandim ca niste intrebari au ramas fara raspuns...

NTM
19th December 2009, 18:03
a, da?

eu am crezut ca se vorbeste despre acel video, n-am inteles topicul.

deci, tot despre basescu vorbim si aici ? aaa, da, afara ploua!

White Shadow
19th December 2009, 18:10
pai cretinul ala face misto si foloseste un limbaj de negrii la adresa unor intrebari care au ramas fara raspuns....

dar tu il apreciezi pentru asta, nu ?

NTM
19th December 2009, 18:17
asta ai inteles tu. nu am spus nicaieri ca limbajul e ok, sau ca eu apreciez ceea ce a facut. am zis doar ca badea merita. pentru ca e o mizerie.

p.s: emisiunile lui badea sunt cam la fel de idioate. de fapt, badea e idiot. probabil, daca se exprima altfel persoana care a facut video-ul, n-ar fi inteles nimic. asa, s-a exprimat pe intelesul lui.

White Shadow
19th December 2009, 18:20
Badea este doar un angajat care face ce ii zice patronul....doar atat

altii ne conduc tara.....acele persoane merita acele cuvinte....si nu o persoana care este un simplu angajat...

tu urasti un simplu angajat......nu il urasti pe badea in persoana sau ce zice el in emisiuni....poate sa zica ce vrea el.....intrebarile tot fara raspuns vor ramane....

Elphax
19th December 2009, 18:21
o fi chiar marker? la cat suflet pune ...

NTM
19th December 2009, 18:27
Badea este doar un angajat care face ce ii zice patronul....doar atat

altii ne conduc tara.....acele persoane merita acele cuvinte....si nu o persoana care este un simplu angajat...

tu urasti un simplu angajat......nu il urasti pe badea in persoana sau ce zice el in emisiuni....poate sa zica ce vrea el.....intrebarile tot fara raspuns vor ramane....

usor cu reverse psychology....

badea e o mizerie pentru ca face ce face. e o ciuma pentru ca asa e el. ca se prostitueaza pentru bani sau ca o face de placere, conteaza mai putin.

White Shadow
19th December 2009, 18:31
da ma.....dar ala nu are nici o contributie in viata ta.....deoarece nu el te conduce...nu el se afla in parlament...nu el face o lege cretina pe care tu...pe care noi sa o respectam cu strictete.....

el nu te incurca cu nimic......asa cum o fac altii....el nu te fura cu nimic.....asa cum o fac altii.....el raspunde la intrebari......intrebari la care altii nu raspund....

este doar un angajat....pe care tu il consideri prost....am inteles din prima :ok:

NTM
19th December 2009, 18:49
e unul din personajele deosebite care dau un farmec special Romaniei.
ma deranjeaza sa il vad cand deschid televizorul, imi provoaca greata, ma deranjeaza toti fanii lui, ma deranjeaza ca un limbric ca el a ajuns vedeta. ma deranjeaza ca in Romania se promoveaza tupeul si ignoranta.

intr-adevar, nu imi influenteaza viata in mod direct. dar sunt multe persoane care il au ca model si se regasesc in el.

White Shadow
19th December 2009, 19:00
e simplu luckyanno.....schimba postul......asa cum fac si eu....

acele persoane care il au ca model sunt doar niste persoane care sunt influentate foarte usor de tot ce aud la tv....

daca la o persoana ii repeti zilnic ca periuta de dinti colgate este extrem de buna.....atunci acea persoana la un moment dat incepe sa si creada acest lucru...

oamenii in general sunt niste persoane extrem de naive si nu e de mirare ca pe lumea asta exista...fani badea.....fani basescu sau fani guta....

mass media are puterea de a schimba modul de gandire....

Marius
19th December 2009, 19:44
ce subtil esti, moderatorule.

oricum, vai de cel care a facut video-ul...o sa-l repereze Mircica baaaa si o sa-i darame visele cu un spagat artistic. Ba, prietene.

cine a sustinut faptul ca am intentionat sa fiu subtil?

oricum, vai de cel care a facut video-ul. pe langa faptul ca e incapabil de a combate unele acuze fara a injura ca un tractorist beat, nici noroc in viata nu a avut din moment ce se preteaza la asemenea... subtilitati.

inteleg ca nu-ti place badea. foarte bine, d-aia ai telecomanda. inteleg ca nu-ti plac fanii lui badea. problema ta, in asta consta diversitatea de opinie.

NTM
19th December 2009, 20:11
cine a sustinut faptul ca am intentionat sa fiu subtil?

intr-adevar, ai atacat un coleg de forum intr-un mod deloc subtil, chiar grosolan.



oricum, vai de cel care a facut video-ul. pe langa faptul ca e incapabil de a combate unele acuze fara a injura ca un tractorist beat, nici noroc in viata nu a avut din moment ce se preteaza la asemenea... subtilitati.

e chiar stilul mircea badea, esti surprins?


inteleg ca nu-ti place badea. foarte bine, d-aia ai telecomanda. inteleg ca nu-ti plac fanii lui badea. problema ta, in asta consta diversitatea de opinie.

normal, e loc pentru toti (dar pe lumea asta nu e). si eu sunt liber sa-mi spun parerea despre limbric si fanii lui limitati care considera ca tupeul si nesimtirea sunt calitati.

J.Bond
19th December 2009, 22:00
:) Buey Lucky, las-o mai moale la adresa idolului catorva de pe aci, ca acus' zic si despre tine alde moderatorasi ca Mariusica ori Elphaz ca ai putea fi cel care a realizat parodia din filmulet la adresa lui Mircisor K1 spagat.:happy

Marius
19th December 2009, 23:15
normal, e loc pentru toti (dar pe lumea asta nu e). si eu sunt liber sa-mi spun parerea despre limbric si fanii lui limitati care considera ca tupeul si nesimtirea sunt calitati.

binenteles, si in acelasi mod si ei sunt liberi sa-si spuna parerea despre tine.

@marker

nu ma, sunt aproape sigur ca tu esti ala :D

Charon
20th December 2009, 06:32
in locul lui Badea as fi mandru sa am asemenea dusmani!:)
o primata care nutreste atata ura......
saracu gibon a trait degeaba 40 de ani,nici macar injuratura nu o poate spune fluent

jo27
20th December 2009, 08:08
e unul din personajele deosebite care dau un farmec special Romaniei.
ma deranjeaza sa il vad cand deschid televizorul, imi provoaca greata, ma deranjeaza toti fanii lui, ma deranjeaza ca un limbric ca el a ajuns vedeta. ma deranjeaza ca in Romania se promoveaza tupeul si ignoranta.

intr-adevar, nu imi influenteaza viata in mod direct. dar sunt multe persoane care il au ca model si se regasesc in el.

pai presedintele Romaniei, daca imi permiti, sper sa nu ma injuri, prezinta cam aceleasi calitati.....

filmuletul din debutul topicului este penibil, Badea nu merita sa fie injurat in felul asta, insa sint de acord ca are un comportament cam grosolan, si cum spuneam in alt topic dedicat lui, mi se pare ca e un incult (a se vedea emisiunea in care facea misto...de genul ca cine e si fraierul asta de vine sa-si dea cu parerea de.....Dimitrie Gusti :rolleyes:).....

JJ
20th December 2009, 11:40
Primul videoclip din topic face in egala masura misto de Basescu si de Badea. Nu stiu altii cum sunt, dar eu il vad pe Basescu capabil sa vorbeasca in stilul aluia din acel clip.

NTM
20th December 2009, 15:02
filmuletul din debutul topicului este penibil, Badea nu merita sa fie injurat in felul asta

badea nu e injurat, doar i se vorbeste pe intelesul lui.



o primata care nutreste atata ura......
saracu gibon a trait degeaba 40 de ani,nici macar injuratura nu o poate spune fluent

badea are 40 de ani ?