PDA

View Full Version : Licitatie pentru loc eligibil in parlamentul Romaniei!



JJ
15th December 2009, 22:29
Deci... daca o persoana i-a oferit lui Geoana 5000 de euro pentru un loc eligibil in parlament, ma declar si eu interesat pentru alegerile din 2012. Dat fiind ca nu pot oferi bonusul de sex oral de care s-a zvonit c-ar fi beneficiat Geoana, dau 10000 de euro presedintelui de partid care ma pune intr-o circumscriptie pe care a castigat-o in 2008. Cu cei 5000 de euro in plus poate sa isi angajeze niste profesioniste discrete. :D
PS. C-o fi PSD, c-o fi PDL, c-o fi PNL, nu mai intereseaza acum, dar promit ca voi fi un fanatic sustinator al doctrinei dup-aia. La UDMR nu cred ca pot fi eligibil ca n-am nume corespunzator.

Rog alti doritori de scaun de parlamentar sa se inscrie tot aici, mentionand suma pe care ar fi dispusi sa o dea. Nu uitati ca senator puteti fi doar dupa ce impliniti 35 de ani. Deci, cine mai liciteaza? :P

Q-Djyni
15th December 2009, 22:33
acum, dar promit ca voi fi un fanatic sustinator al doctrinei dup-aia. La UDMR nu cred ca pot fi eligibil ca n-am nume corespunzator.



:happy :happy :happy

Bancaru
16th December 2009, 13:03
JJ, pai daca tu incepi sa faci liste o sa creasca cererea, deci si oferta. Nu e misto.