PDA

View Full Version : Bilant tur 2009/2010. Sunteti multumiti de evolutia Rapidului?



Tyler Durden
15th December 2009, 10:44
Eu per total sunt multumit, avand in vedere ca la inceputul campionatului domnea un climat de instabilitate la echipa si ca nu s-au facut investitii deloc. Suntem la 3 puncte (recuperabile) de lider, in retur o sa jucam pe Giulesti cu Steaua, Dinamo, Unirea, Poli Timisoara si Craiova si echipa joaca un fotbal bun (exceptand a doua repriza). Sa speram ca in ultima etapa cu Bistrita o sa strigam iar: Cine sare, campionii, hei, hei! :D

samar
15th December 2009, 10:49
Si eu sunt multumita avand in vedere degringolada din curtea proprie si schimbarile frecvente ... In afara de caderile fizice din fiecare repriza secunda si evolutiile de ***** ale unor arbitri si tusieri..nu am ce sa le reprosez baietilor :D

Datenshi
15th December 2009, 11:31
Imi pare rau ca am pierdut stupid cateva puncte, dar in mare sunt multumit. :)

Tyler Durden
15th December 2009, 11:41
Esti pregatit sa urli, cine sare, campionii, hei, hei?:D

Datenshi
15th December 2009, 12:11
Sunt pregatit. :D

Charon
15th December 2009, 12:12
am o obiectie: 3 puncte(recuperabile)?:D
pacientul are plamanii fumati,cangrena la picior,e ciung,pareza faciala,are pitici pe creier,dar are o inima MARE si coa.e de taur!
sunt singurele lucruri care ne tin in viata!
sa vedem daca negul ala capos de pe cur e malign sau nu!
pana una alta, nu avem fata de campioni,pentru ca nu avem patron,antrenor si aparare!

JJ
15th December 2009, 12:25
Era cat pe-aci sa fim revelatia turului daca bateam Bistrita in ultima etapa. :D N-am evoluat atat de catastrofal pe cat ma asteptam, insa nici n-am rupt gura targului. Ne-a batut si Urziceni, si Timisoara, si Cluj, dintre echipele mai tari am batut doar Vasluiul.

grande
15th December 2009, 18:11
Suntem in grafic si asta conteaza cel mai mult !

Charon
15th December 2009, 19:40
ca sa va tai elanul,va spun doar atat:in ultimii 12-13 ani,returul a fost mai prost decat turul!:(

delaparis
15th December 2009, 20:08
Eu sunt foarte multumit :D

Melcyah
16th December 2009, 10:56
Multumit doar cum stam in clasament la 3 puncte de lider si evolutia a catorva jucatori gen Ionita, Herea, Helder, Marius, Lazar, Matici, Bozovici. Mai trebe lucrat cu Mardare, Paun, Raduta sa ajunga si ei la nivelul celorlalti. Cat despre Spadacio sper sa isi revina sa joace la fel de bine ca anu trecut :D Cat despre conducere, mai ianinte am citit ca s-a ridicat Copos de la masa negocierilor nervos :| asa ca sperantele noastre sunt naruite.

necon
5th August 2010, 23:24
rapid m-a dezamagit

Pedro1984
9th August 2010, 14:57
in tur chiar a jucat bine ... in retur a cam dezamagit :( , poate ne'a costat si cazul Varga -Balan