PDA

View Full Version : Lazio este interesata de Radoi, Oprita si Nesu



Paul
13th October 2004, 16:40
Lazio este interesata de Radoi, Oprita si Nesu
Ziarul italian "Corriere dello Sport" scrie azi ca Lazio Roma este interesata de serviciile stelistilor Mirel Radoi, Daniel Oprita si Mihai Nesu. Principaul atu al celor trei nu este atat valoarea, cat pretul mic pe care il au fotbalistii din Europa de Est.
-----------

Au oare spaniolii bani de asa ceva .

Banuiesc ca Gigi se va umfla si va zice :
Mirel 8,000,000
Nesu 3,000,000
Oprita 2,000,000
------------------
13,000,000 --> ar traii vre`o 3 ani Steaua lejer , fiindca de 2 luni ne descurcam si fara Radoi , Nesu e rezerva iar Oprita nu e mare atacant

Sinn Fein
13th October 2004, 18:30
si marmota le facea bagajele

gicu
13th October 2004, 18:34
si marmota le facea bagajele
:happy :happy :happy

Serios vorbind nu stiu cine ar da atatia bani pe jucatorii astia. Mai degraba suna a stire ce trebuie sa umple pagina...
Pe de alta parte nu pricep care-ar fi motivul bucuriei. Banii primiti pe anumiti jucatori ce vor pleca de la Steaua vor poposi tot in sacosile/geamantanele lui nea Gigi

ieppy
13th October 2004, 18:36
sa umfle pagina, mai bine spus. :))

inter
13th October 2004, 20:02
ciudat , n-am gasit nimic care sa ateste ceea ce se declara mai sus ....

iuliene stii ceva? ca eu habar n-am :p

Mariusmadmax
14th October 2004, 01:51
Lazio īi vrea pe Rădoi, Opriţa şi Neşu

"De la echipa lui Walter Zenga, Lotito vrea să-i transfere pe Rădoi, īn vīrstă de 23 de ani, despre care se spune că este urmaşul lui Cristian Chivu şi are capacitatea de a juca şi fundaş şi mijlocaş", notează "Corriere dello Sport". De asemenea, Lazio mai este interesată de atacantul Opriţa, 23 de ani, şi fundaşul stīnga Neşu, īn vīrstă de 21 de ani. Lotito a declarat că va īncerca să găsească īn Europa de est un jucător la fel de talentat precum mijlocaşul ceh Pavel Nedved.

Saber Rider
14th October 2004, 02:13
Or sa ramana cu vrutul. In caz ca e adevarata intentia.

ieppy
15th October 2004, 19:00
Lazio este interesata de Radoi, Oprita si Nesu

Au oare spaniolii bani de asa ceva .



:happy :happy :happy

Bravo, nu numai ca ne umfla de ras ideea, ne mai faci sa ne gandim la geografie.

Catalanul
15th October 2004, 23:26
dupa ce ca ai luat un 3 sau 4 la Biologie vad ca ai probleme si cu Geografia :drak:

Mariusmadmax
16th October 2004, 03:15
:happy :happy :happy

Bravo, nu numai ca ne umfla de ras ideea, ne mai faci sa ne gandim la geografie.
tinere,
greseala nu este de geografie !
dar cum la tine e jale mare , ma astept la astfel de replici :ciocan:
ce te-ai mai umflat de ras :evil:

ieppy
16th October 2004, 15:28
greseala este de istorie. Spania(actuala) a fost ocupata de Imperiul Roman deci si prin urmare, care este, esti, numiastiucum.

Mariusmadmax
16th October 2004, 23:54
tinere,
nu este nici de istorie :evil:
ti s-o fi umflat si creieru' ... de ras si de curent , nu de informatii :evil:

ieppy
17th October 2004, 12:09
aha, atunci e de biologie, anatomie sau chiar filozofie. Esti distrus rau se pare, dar lasa ca trece si asta. :D

Ce nu integelg este de ce aperi tu un prost care macar atata lucru ar trebuii sa stie ca Roma e in Italia nu in Spania. Te rog nu raspunde ca oricum nu cred ca poti.

Mariusmadmax
17th October 2004, 21:48
Ce nu integelg este de ce aperi tu un prost care macar atata lucru ar trebuii sa stie ca Roma e in Italia nu in Spania. Te rog nu raspunde ca oricum nu cred ca poti.
nu e treaba ta , oricum nu cred ca este un prost pentru simplul fapt ca probabil s-a grabit ...

uti2102
19th October 2004, 16:18
Ce nu integelg este de ce aperi tu un prost care macar atata lucru ar trebuii sa stie ...

Ai una la mana! :o:
Thread-ul se inchide (poate doar temporar...) avand in vedere ca iar atzi luat-o pe aratura....

ieppy
19th October 2004, 16:18
Huh!
Really? Si la doua ce se intampla? :)

uti2102
19th October 2004, 16:23
Eshti baiat mare, asha ca ar trebui sa shtii.
Deci am inchis...e clar ?! :D