PDA

View Full Version : Piturca depinde de Basescu



delaparis
5th December 2009, 20:28
"Presedintele echipei Universitatea Craiova, Adrian Mititelu, sustine ca venirea lui Victor Piturca pe banca oltenilor depinde de rezultatul alegerilor prezidentiale de duminica. "

Onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/universitatea-craiova/57148/piturca-depinde-de-basescu.htm

:happy
Nu stiam unde sa deschid thd ... pe fotbal , pe politica

Uite asa politizam totul si ne batem joc de oameni.
Sa vedeti ce voteaza toti oltenii acum masiv cu Geoana deoarece e mai bine ... cu Piturca :D
Daca nu iese Base atunci Craiova revine pe locul 3 iar la anul ia campionatul.
Si va mai zic ceva ... Cu Geoana ne calificam la CE 2012 si castigam CM 2014.

Unde e lordliv sa ne explice cum e cu "gasca lui Base" care abia asteapta dezastru la "echipa" ?
:D

YoYoyOi
5th December 2009, 20:30
Ca mult mai abereaza astia...

Marius
5th December 2009, 20:59
lol :D

delaparis
5th December 2009, 23:36
Ca mult mai abereaza astia...

Abereaza ?
Cred mai bine ca Mititel isi joaca "cariera" de "om de afaceri" fost ******** pur sange ...
Da, asta da ******** adevarat... imi pare rau pentru unii olteni care probabil ca inca mai cred in acest individ. Din punct de vedere fotbalistic reprezinta o solutie ... sentimentala din pacat.
Votati cu Piturca, cu Mititel, cu Geoana :yeah:
Craiova o sa revina pe locul ... trei ? :rolleyes:

JJ
5th December 2009, 23:42
De fapt, ideea era ca daca iese Basescu nu mai vine Piturca, vine Capello, dar n-ati inteles voi. :D

Bancaru
5th December 2009, 23:45
Delaparis, pana una alta tu ai deschis un topic aici la spusele lui Mititelu. Esti primul care s-a uitat in gura lui? Asta e ********ul tipic? Asta e dezinformare? Poate turnator de doi bani. ******** tipic... ? Sa iti zic unul, nu il pomenesc pe stii tu cine, sa nu zici ca... pentru ca stiu ca il iubesti. Dar iti dau un exemplu: Radu Stroe. Da, e de la PNL.

delaparis
6th December 2009, 00:46
Sa nu-mi spui ca nu ai inteles acest "spam politic" la nivel national ... sau sa zicem regional.
Deci eu daca zic ca daca Base nu e ales vine comisia lui Shalom-ohm si ma electrizeaza la dush e mai corect ?
Apoi zic ca forumistii ols au un Netbook special internet gratis deoarece au votat Base ...

Asa ceva nu credeam nici in "Prostia omeneasca" ... sincer :D

valitudor
6th December 2009, 07:07
Mititelu este penibil cu indemnurile astea politice, la fel cum a(au) fost si Generalul si multi altii.

Insa am si eu o nelamurire: Dom'soara ziarist nu incearca prin avatarul domniei sale sa influenteze o parte a electoratului?
Puternica e (doar e moderator), talentata..., ce sa mai vorbim? Desteapta si frumoasa la fel...
Acum, Mititelu nu-i frumos, e adevarat, dar are si el calitati :D

Ce facem, le incadram la "o tara libera" sau...

Nu vreau sa fiu interpretat gresit, dar la fel de necinstita mi se pare si alegerea avatarelor de acest fel, avatare care se folosesc si pe alte arii decat cea politica. Ma rog, bine ca am scapat si sa traim mai bine...

JJ
6th December 2009, 12:30
In privinta avatarelor, e un forum liber. Daca te uiti mai atent, o sa vezi si avatare cu "stop Basescu".

Bai Vali, si nu poti compara publicarea optiunii politice proprii cu mani****rea pe care o incearca Mititelu asupra partii mai sarace cu duhul dintre suporterii Universitatii: "Daca iese Basescu imi ia Solomon echipa si se duce dracului Craiova"

valitudor
6th December 2009, 12:37
Pai ce, am zis eu ca alea sunt potrivite?
Asa poate si Mititelu sa spuna ca e o persoana libera...
Cred ca amandoi suntem de acord cu faptul ca sportul nu ar trebui amestecat cu politica, chiar daca legal nu e nici o problema.
ce am spus mai sus se voia doar un exemplu, nu am convingeri politice favorabile unuia sau altuia. :P